Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7385)

WiślakMyślenice 05.08.2010 15:34

Mój kolega był tylko 2 razy na meczu Wisły - z Amiką w PP i właśnie z Karabachem. 2 x po 0-1. Jest więcej takich :P

Fifiorek 05.08.2010 15:35

Boguś pojechał do Baku, oby tym razem pecha nie przyniósł :(

pirat.z.karaibow 05.08.2010 15:36

Cytat:

W trzeciej rundzie eliminacji Ligi Europejskiej wicemistrz Polski zagra z trzecią drużyną ligi azerskiej. Zawodnicy Henryka Kasperczaka nie powinni mieć kłopotów z awansem do dalszych rozgrywek, zwłaszcza że w bardzo dobrym stylu w drugiej rundzie wygrali z zespołem z litewskich Szawli. Nie mogą jednak zlekceważyć przeciwników, bo ci z pewnością łatwo się nie poddadzą.
Oto opis dzisiejszego mecz zamieszczony na stronie internetowej TeleMagazynu. Niech to będzie dobra wróżba :-)

Mario Nh 05.08.2010 15:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kibicwisły1906 (Post 952543)
Porażka na oczach właściciela bezcenne - po co Cupiał chce oglądnąć taki mecz, skoro wie doskonale, że przynosi jego obecność pecha zespołowi...

Po co jechałem kiedyś na swój 4 wyjazd skoro wszystkie trzy poprzednie zakończyły się porażką Wisły?
Mogłem zostać w domu, byłby to dobry pretekst.
Cytat:

Przegramy dziś 2 lub 3 do zera....(niestety na tyle nas obecnie stać)...
"kibicwisly1906" :lol:

Oby sobie nasze grajki wzięły sobie do serca to co dało się usłyszeć pod koniec poprzedniego meczu...

:evil::evil::evil:

SpoXsteR 05.08.2010 15:50

mam wypisac mecze na ktorych Boss nie byl i rowniez pilkarze Wisly przegrali?

:rotfl: jakbym slyszal moja babcie ogladajaca non stop program z kartami tarota.. moze byc nawet krolowa Anglii i James Bond ,a o tym ze Cupial bedzie na trybunach pewnie nawet nie beda wiedziec..

Mario Nh 05.08.2010 16:03

Wydaje mi się, ze już wiedzą... ;)

pirat.z.karaibow 05.08.2010 16:09

Znowu Pajlic w wyjsciowej jedenastce...

RAF 05.08.2010 16:09

Jovanić, Czikosz, Kowalski, Diaz, Brożek Piotr, Małecki , Sobolewski, Jirsak, Paljić, Boguski, Brożek Paweł

MCX 05.08.2010 16:09

Wisła: Jovanic - Czikosz, Kowalski, Diaz, Brożek Piotr - Małecki, Jirsak, Sobolewski, Paljić - Boguski, Brożek Pawel

Żurawski na ławce.

volasTSW 05.08.2010 16:10

Paljic jak Paljic..martwie sie co znowu nawyprawia boguski..az strach pomyslec..ale co jak co...nie wazne jakim skladem, wazne by wygrac!

Cannavaro 05.08.2010 16:12

Boguski?! WTF? Gdzie Żurawski? I myślę, że Paljić powinien później wejść za Kirma. Oby tylko nie chodził ciągle po środku boiska, bo Brożek zamiast grą w ataku się będzie musiał zabawą na lewej stronie zająć jak ostatnio...

Mario Nh 05.08.2010 16:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MCX (Post 952572)
Wisła: Jovanic - Czikosz, Kowalski, Diaz, Brożek Piotr - Małecki, Jirsak, Sobolewski, Paljić - Boguski, Brożek Pawel

Żurawski na ławce.

I to jest skład Wisły na sezon 2010/2011 w europejskich pucharach. Świetnie. Jak przed Anderlechtem.

Kamell 05.08.2010 16:13

Kasperczak temu panu już dziękujemy

zapalony 05.08.2010 16:13

Panowie a WG STRONY UEFA Pawel Brozek na lawce, a Zuraw w skladzie

Zwitter 05.08.2010 16:13

Paljic i Boguski w pierwszym składzie. Skandal! Boguski bez formy, a Paljic nie zgrany w ogóle z zespołem.

Niestety ale tego się obawiałem. Nie wróży to dobrze...

zapalony 05.08.2010 16:14

http://en.uefa.com/uefaeuropaleague/...ght/index.html

MCX 05.08.2010 16:17

Trzeba poczekać aż na oficjalnej pojawi się skład, wtedy się wyjaśni, czy Brożek na ławie, czy Żuraw.

63.5 Kg 05.08.2010 16:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 952578)
I to jest skład Wisły na sezon 2010/2011 w europejskich pucharach. Świetnie. Jak przed Anderlechtem.

A moze bys pomyslal logicznie ze:
Cleber ma kontuzje.
Gargula ma kontuzje.
Rios nie moze grac.
Chavez nie moze grac.
Bunoza nie moze grac.

Lawka : Pawelek,Singlar,Kirm,Lobodzinski,Zurawski,Wilk...

Taki byl sklad przed Andrelechtem??

zapalony 05.08.2010 16:18

zaczelo sie studio

zaraz powinni powiedziec

1q2 05.08.2010 16:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwitter (Post 952582)
, a Paljic nie zgrany w ogóle z zespołem.

.

O jakim Ty zgraniu piszesz:>
Oni po 2 latach grania w podobnym składzie jak wyszli na zeszłą rundę to wyglądali jakby pierwszy mecz ze sobą w życiu grali i tak w zasadzie wyglądała cała runda.

Jeśli Mały gra na jednej stronie ,to na drugą zostaje Łobo,Kirm i Paljic (Piotrek musi grać w obronie bo Diaz gra na środku) - Jeszcze Boguski grał na stronie ale to co pokazywał to parodia , tak więc Serb jest całkiem logicznym wyjściem.


PS - proponował bym zamknąć temat przynajmniej do późnego wieczora- chyba że wygramy:P , a już na pewno na czas meczu;)

kamilo584 05.08.2010 16:19

jebac polsat . http://antektv.comeze.com/transmisje.php

mitmichael 05.08.2010 16:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez volasTSW (Post 952573)
Paljic jak Paljic..martwie sie co znowu nawyprawia boguski..az strach pomyslec..ale co jak co...nie wazne jakim skladem, wazne by wygrac!

Boguski grajac w ataku obok Pawła Brozka wcale zle nie gral. Nie wiemy co sie dzieje na treningach, kto jest lepszy a kto gorszy. Pajlic tez moze nie zagral cudownego meczu ale od razu nie ma co mowic, ze i dzisiaj słabo zagra. Inny troche skład typowałem ale trzeba zaufac Kasperczakowi. Jezeli odpadniemy w zlym stylu - dopiero wtedy bedzie mozna podsumowac dzisiejszy skład. Na oficjalnej jeszcze składu nie ma wiec nie wiem czy mozna ufac podanej wyzej stronie.

EDIT: Jednak Zurawski w składzie a Paweł Brozek na ławce.

Jovanić - Cikos, Kowalski, Diaz, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Jirsak, Paljić - Żurawski, Boguski

LooNatyk 05.08.2010 16:22

no zobaczymy, moze Heniek cos tam widzi na treningu. Ale w I meczu Boguski gral mega dno.

W kazdym razie sprawa bedzie jasna, kto odpowiada za porazke/zwyciestwo ewentualne ;)

MCX 05.08.2010 16:24

Z Oficjalnej:

Mamy skład Wisły, zaraz się pojawi. W każdym razie jest sensacja - Paweł Brożek na ławce.

JrQ- 05.08.2010 16:24

Dobra decyzja z Boguskim, z Pawłem się rozumieją bardzo dobrze.

rafalek 05.08.2010 16:28

Proszę, jednak Paweł na ławce. Nie wiem czy to dobra decyzja..

pirat.z.karaibow 05.08.2010 16:29

Nieźle cisną Lechowi w studiu przedmeczowym :lol:

tofik 05.08.2010 16:30

Zaimponował mi Kasperczak tą decyzja. Widać, że nie trzyma się kurczowo graczy. Ma taki kontrakt, że generalnie powinien dużo ryzykować. W końcu mogą go wywalić w każdej chwili za nic.

rafalek 05.08.2010 16:30

Dziwisz się? Tyle spuszczania się nad ich grą na marne? :rotfl:

E: Je*** Polsat! Na ipli trzeba płacić za dostęp!!

WiślakMyślenice 05.08.2010 16:30

A Kołtoń co na to? Nie chce im w*******ić? Przecież to czołowy przedstawiciel "wiary lecha" w mediach :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl