![]() |
Jeszcze statystyka po segmentach. W segmentach było trochę przetasowania ale ...
Kod:
top6 - M:5, Z:1, R:2, P:2 |
Cytat:
A jedynie w 18 kolejce przyjedzie do nas Górnik Łęczna. W 19 była czerwona latarnia - Polonia Warszawa. Miejmy nadzieję, że na obecnym wyjeździe znajdą receptę na autobus w polu karnym. |
Cytat:
Nie przy tym terminarzu, nie przy braku kontuzji (tfu tfu) i utrzymując przygotowanie fizyczne na aktualnym poziomie. Nie jest natomiast też tak dobrze żebyśmy zdobyli aż 20 pkt. 20 z 24 pkt to bylby pewny liderem po zimie. (A na pewno w top2). Mamy jednak wyjazdy do Gdańska i Niecieczy. Podejmiemy niepokonana Łeczna. I raczej nie ogolimy 5/5 frajerów, tylko jakaś wpadka się zdarzy. Obstawiam bilans 4-3-1 i 15 pkt do zimy co powinno dac top 4. A to że trzeba wygrywać co się da to, łatwiej powiedzieć, trudniej zrobić. Szczególnie z ograniczeniami naszego sztabu/zawodników. |
Rezerwy w meczu na szczycie zremisowały z #3 LKS Jawiszowice. Orzeł (#2) odrobił 2 punkty.
Kod:
Wisła II Kraków razem dom wyjazd pauza |
Fajny weekend, w piątek wygrała pierwsza, a w sobotę druga i to z wiceliderem. Staty pierwszej w niedzielę po meczach top2.
Kod:
Wisła II Kraków razem dom wyjazd pauza |
2 pkt straty do 2 miejsca po 12 kolejkach. Kto by się spodziewał że tak szybko odrobiny, gdy mieliśmy 7 pkt straty jeszcze po 8 kolejce.
|
Dobry weekend. My wygraliśmy, Łęczna zremisowała z GKSem.
Przy okazji polecam wykresy w stopce. Porównując poprzedni sezon do obecnego to wszystkie wykresy się przecięły. Mamy średnią lepszą niż po 12 kolejkach poprzedniego sezonu, mamy lepsze miejsce i co najważniejsze brakuje nam mniej punktów do 2 miejsca niż po 12 kolejkach poprzedniego sezonu. Teraz tylko modlić się by się znów którzyś nie przeciął :> Jedyny minus, że Odra też wygrała i to z Podbeskidziem, z którym gramy w piątek. Kod:
Wisła Kraków razem dom wyjazd |
Szkoda, że BBT nie dowiózł remisu z Odrą, ale nie bądźmy pazerni:)
|
Cytat:
W zeszłym sezonie 2 punkty wystarczyły ... |
Pierwszy raz w tym sezonie udało nam się wygrać dwa mecze pod rząd. Jest moc!
;) |
I to nie z byle kim bo Znicz Pruszków i Resovia.
Dlatego przestrzegałbym przed pewnym dopisywaniem 3 pkt w meczu z Bielskiem i Sosnowcem. Będzie ciezko wygrać 2 mecze najlizsze. Realny scenariusz to 2 remisy |
... a potrzebujemy 15 wygranych
|
W tym sezonie w tej lidze jest sporo wyrównanych drużyn dlatego nikt nie będzie miał odjazdu jak na początku Łks tamtego sezonu. Do tego dojdą kontuzje, wahania formy i każda drużyna w tym my będziemy mieli okres gdzie będzie słabo. (Być może mamy go za sobą XD). Dlatego uważam, że w tym sezonie mniej potrzeba do awansu, ale będzie o niego cięzej.
|
ŁKS nie odjechał na początku, miał niewiele lepszy początek niż my w tym sezonie. Po 12 kolejkach miał 3 miejsce i 4 pkt straty do Ruchu. Miał też tylko 1 pkt wiecej niż my obecnie.
W 13 kolejce zremisował z nami i dopiero od 14 kolejki zanotowal 5 wygranych z rzędu. Tak więc jak ktoś teraz złapie serie 5-7 wygranych z obecnej szerokiej czołówki to ma szansę jeszcze odjechać.. Odra Opole która wyraźnie teraz lideruje też raczej nie odjedzie. Z 13 najbliższych spotkań aż 12 rozegra na wyjedzie (3 w roli gospodarza w Bełchatowie). Nie będę zaskoczony jeśli w top 3 rundy jesiennej będzie Miedź, Wisła i Arka (kolejność dowolna). |
Zrobiłem zestawienie meczów top6 do końca jesieni (pozycje wg aktualnej tabeli)
Kod:
# Wisła 5 Odra 1 Miedź 2 Górnik Ł 3 GKS T. 4 Arka 6Są tylko dwa mecze gdzie drużyny top6 będą grać między sobą - w 14 i 17 kolejce. Za to Arka ma derby w 16. |
Ten koniec rundy to raczej symboliczny i wartałoby jednak wziąć pod uwagę nie 5, a 7 spotkań. Wszakże to gdzie będziemy zimowac przez 2 miesiące ma największe znaczenie w kontekście przyszłości.
Rzuca się natomiast w oczy spacerek Miedzi i Arki w 4 z 5 kolejek. |
Ciekawe czy jak Arka wejdzie do top 3, to czy kibice Arki wypną dupę na swój protest i wrócą na stadion wychwalając swojego właściciela.
|
Cytat:
Inna sprawa, że Łobodzinski ogarnął tą bandę i trzeba zacząć się z nimi piłkarsko liczyć. |
@Karherop - serię ilu zwycięstw będziemy mieli po meczu z Zagłębiem Sosnowiec, bo zapomniałem?
|
wolfy,
zrobiles mi dzien :D |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Wlasnie do zapomnienia i to jak najszybciej.
|
Cytat:
Od czasu baraży łapię się na tym że często przed meczem wiem że przewalimy. Ostatnia drużyna, kibice grożą samosądem etc.? Zero emocji, przegrają. Wrzutka z autu na wysokości pola karnego? Będzie się działo. Kontra rywala trzech na pięciu? Rozklepią nas. Gogół jakimś cudem ma piłkę przy nodze? Zaraz straci. To jest wszystko tak żenujące i beznadziejne, ale co najgorsze - straszliwie powtarzalne... |
Cytat:
Jak ta drużyna ma przed tym trenerze normalnie i stabilnie funkcjonować, mieć jakieś realne serie, zamiast chciejstwa Karheropa? Nie da się. |
Powtarzalne, bo nie ma analizy, nie ma wyciagniecia wnioskow i nie ma przelozenia tych wnioskow na trening. Prace nad elementami, ktore kuleja. Tudziez, jest praca stale taka sama, a tylko wariat robiac to samo moze oczekiwac innych rezultatow. Wiec sie powtarzaja bledy, bramki po stalych fragmentach. W tym wlasnie widac slabosc sztabu szkoleniowego.
|
Dlatego proponuję zabawę.
Typujemy co "nowatorskiego"Sobol nam zaserwuje w meczu. |
Najpierw mu trzeba wytłumaczyć znaczenie słowa "nowatorski" bo jest raczej poza słownikiem tego kałmuka.
|
Cytat:
|
Ja mysle, ze Gogol na lewej obronie :D
|
pepe dawaj wykres!
|
Dopóki wyniki bronią Sobola żaden wykres nie jest potrzebny. Ani żadna analiza.
|
Poza tym to "mójludź", to gdzie do takiego z jakimiś analizami czy wykresami.
|
A tak na serio - do końca sezonu zasadniczego zostało równe 20 kolejek.
Do dorobku dającego awans bezpośredni brakuje nam minimum 42 punktów (wymagana średnia 2,10 w pozostałych meczach). Średnia za trzy ostatnie mecze: 1,33 Średnia za pięć ostatnich meczów: 1,60 Średnia za wszystkie ostatnie mecze: 1,50 Poprawa jest widoczna gołym okiem... |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:09. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl