![]() |
Jaki będzie ten stadion to będzie. I tak już się nie mogę doczekać :) Jeszcze cały sezon na obczyźnie ;/
|
Kolejne rendery z tworzonego przezemnie stadionu. Narazie wszystko jest zgodne z prawdziwym projektem, chociaż z dachem było dużo problemów i jest on jeszcze nie gotowy. Prace powoli posuwają się do przodu, ale do finalnego efektu jeszcze długa droga. Opinie mile widziane.
http://img197.imageshack.us/img197/9314/87400510.th.png http://img212.imageshack.us/img212/3595/29502242.th.png http://img389.imageshack.us/img389/3682/52862296.th.png http://img44.imageshack.us/img44/6404/68615656.th.png |
sympatyczne te Twoje rendery, jak dla mnie stopień szczegółowości wystarczający w zupełności.
Z niecierpliwością czekam, aż zaczniesz do prostych trybun dorzucać narożniki. |
Mam takie pytanie: ile będzie wynosić odległość pierwszego rzędu trybun od lini bocznej na naszym stadionie??
Spotkałem się już z wieloma wersjami, jeśli macie taki wiadomości to napiszcie |
Około 17 metrów.
Co do stadionu - co raz piękniej wygląda ta trybuna. Patrzeć tylko, jak rośnie i cieszyc się, że będziemy mieli taki obiekt, a nie narzekać, że coś tam. W końcu NASZ DOM będzie na europejskim poziomie. |
na forum stadiony.net uzytkownik WIESZCZU podal o to taka informacje :
Witam Chciałem podzielić się informacjami na temat przebudowy stadionu Wisły Kraków. Mianowicie , wedle uzyskanych informacji rozważana jest korekta projektu trybuny głównej według której będzie ona jednopoziomowa jaki i niemal pewne jest to ze dach trybuny głównej będzie "zakrywał" pawilon medialny. P.S.Wybaczcie mi nie fachowy język jakiego użyłem ; jeżeli chodzi o wiarygodność informacji to pochodzą one od pracowników i miedzy innymi kierownika budowy firmy Polimex-Mostostal. Informacje uzyskałem od mojego szanownego ojca którego to firma w której pracuje podpisała miesiąc temu umowę na prace zbrojarko -ciesielskie z "Polimex em" Jezeli to prawda to ....nie wiem nawet jak to okreslic... |
To powinniśmy coś zrobić, jakieś naciski, protesty.
|
Cytat:
|
Cytat:
Projekt jest i do tego przetarg już chyba rozstrzygnięty na trybune dwupoziomową to nie wiem jak ty to wymyśliłeś że można tak sobie wykonawca zmienia że jednak będzie jedno piętro. |
ja tego nie wymyslilem tylko podalem co napsial ten uzytkownik. to niech przedluza ten dach ale niech nie zmieniaja tej trybuny :P
|
Widocznie temat stadionu Wisły nie jest już na topie wśród kiełbas wyborczych.Po przykrej wpadce z EURO2012 można kasę przerzucić na inne inwestycje,które dadzą politykom więcej szans na punkty wyborcze.Nie dość że projekt w Krakowie jest mniej ambitny od tych w Gdańsku czy Wrocławiu,to jeszcze chce się go upie... .Warto tu przytoczyć słowa największego wodolejcy Rzeczypospolitej-Drzewieckiego,że wszystkie inwestycje w miastach które odpadły,będą kontynuowane w takiej formie,w jakiej zostały wcześniej zaplanowane.
|
aa co sie dzieje na C nic nie rosnie !
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
powiedzcie, że żartujecie...
|
1 Załącznik(ów)
Teraz na kamerce zaslonili caly dół a'la Paint.
|
hahaha:D a ja słyszałem że mają zburzyć cały stadion a grać będziemy na stałe w Sosnowcu :D
|
Dajcie już spokój :)
|
Pewnie za parę dni zobaczymy olbrzyma po drugiej stronie kamery, czyli po prawej stronie. Bo tam mało co rośnie.
PS: a ja słyszałem że przez Reymonta 22 ma iść autostrada... |
Cytat:
|
Cytat:
http://www.stadionwisly.info/dane_te...ne/konstrukcja Nie wiem na ile może być to pomocne, ale mniej więcej można tam zobaczyć jak te narożniki będą się prezentować. |
Cytat:
|
:coolpick - poplułem monitor:D
|
Cytat:
|
do radekogi:
przyjdzie czas, że Twoja mrówcza (w sensie ilości szczegółów) praca się zakończy i będziesz miał całość. Czy możliwa będzie wtedy symulacja wyglądu stadionu wewnątrz (widok na boisko z różnych punktów na dowolnej trybunie) oraz zewnątrz (np. widok z kopców , od strony Parku Jordana, z drugiej strony Błoń :D, Biprostalu, czy też wyższych punktów Starego Miasta, choćby Wieży Ratuszowej lub Wawelu) |
Harthausen
pewno bedzie mozliwa ale niewiadomo czy jak skonczy stadion komp mu wytrzyma bo to jest naprawde wiele szczegolow. To wszystko zaelzy od jego kompa czy mu to uciagnie. Miejmy nadzieje ze tak :) |
Cytat:
W końcu nadarzyła sie okazja żeby sie zarejestrować , jakkolwiek jednak chcialem sie odniec do cytatu mojego postu z stadiony.net|igol , mianowicie co do trybuny głownej to ja rozumiem to w ten sposob ze bylalby tej samej wilekosci jednakoze bylby jeden ciag krzeselek vide projekt nr. 3 naszego stadiou.. chociaz w rzeczy samej sam za bardzo nie daje wiarya w to a zeby po wylonieniu wykonawcy na budowe trybony glownej była mozliwoscl szeroko rozuminaej zmiany projektu .... w końcu do do "okraglaka" informacja jest niemal pewna. pozdrawiam |
nooo w końcu robią fundamenty na C huraaa !!!;]
|
Gdzie ty widzisz fundamenty robione na C?
|
lepiej żeby nie robili fundamentów NA C
A koledze chodzi chyba o to że zaczeli ponownie kopać pod byłm sektorem A/B |
Może się ktoś kompetentny odnieść do tej informacji z możliwą zmianą projektu głównej?ma ktoś jakiś kkontakt z kierownikiem budowy lub kimś kto pracuje przy budowie?
przyznam szczerze ze jakas denerwująca ta wiadomośc ;/ i ze niby do okrąglaka cieknie woda? to budowlańcy nie umieją porządnie zatkać małej dziurki? |
Chyba taniej jest wyje**ć cały okrąglak niż zmieniać projekt ! Ktoś sieje propagandę i tyle !
|
Jakis nawiedzony dzieciak napisal cos gdzies a wy ludzie wpadacie w panike.
Przeciez umowe na wykonanie trybuny juz podpisano, zapewne juz zamowiono elemety tej konstrukcji. Wiec szanse na zmaiane projektu sa zerowe, argumet zeby obciac koszty jest smieszny bo kary by sie posypaly co napewno zwiekszyly by koszty. Trzeba by rozpisac nowy przetarg wystapic o nowe pozwolenie o budowe itp itd. A najsmieszniejszy jest argumet ze w okraglaku cieknie w otworze po maszcie oswietleniowym i beda zadaszac okraglak. No tak lepiej wybudowac dach niz zalac wylewke i uszczelnic. A jak wiatr podwieje deszcz w kierunku okralaka i zacznie zaciekac to pewnie obuduja caly okraglak blacha?. Wiekszych glupot juz dawno nie czytalem chyba ze na pudelku |
Cytat:
|
No i przesunęli olbrzyma :) Z tego co widziałem przejeżdżając Reymonta przywieźli kolejne częsci do niego :)
|
Witam:) moze ktos wrzucic widok nowego stadionu z roznych punktow albo konkretna wizualizacje od srodka;p z gory dzieki nara
|
http://www.2012.org.pl/pl/miasta-gos...sy-krakow.html
Teraz już wszystko jasne. Powiększony został zasięg tego żurawia, czyli nie muszą go na jeszcze przesuwać |
Cytat:
to lepiej opisali. I jeszcze przy okazji przypomne, ze wszystkie kamerki mozna znalezc : http://www.wisla.krakow.pl/pl/stadion/kamery/ |
Co do bazy treningowej ,dawno juz nie było zadnych szcegolowych informacji ..moze oprocz tego ze budowa hali TS Wisla i hoteli jest zawieszona z powodu sytucji finansowej firmy Salwator .. ; a jezeli dobrze licze na przelomie lipieca\sierpień kończy się umowa sponsora głownego firmy Salwator(mial uczestniczycw w/w inwestycjach) z Wisla SA może wowczas cos sie wyjaśni..
P.S. Pamietam ze na portalu gazeta.pl byl sowjego czasu artykuł w ktorym napisane bylo ze Wisla SA mogłaby korzystac z Ośrodka Rekreacyjno-Sportowego „Kolna... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl