![]() |
Łobo ma wejść:-/
Świetnie...przecież on nic sobą ostatnio nie prezentuje. Nie rozumiem, czemu Skorża wciąż na niego stawia... |
Tottenham czasami nas klepie jak Barcelona...:(
|
doping idzie, jakbyśmy na Reymonta byli :)
|
Czy Tottenham reklamuje Mlekovite na koszulkach? :]
|
takie bramki tracic
|
Mario jak Radosław... Dawać chłopaki 2-2 dobry wynik by był
|
Co tu dużo mówić. Wynik sprawiedliwy... nie narzekajmy.
|
No niefajnie... Pieknie graja, a potem takie szmaty zaliczaja... :(
|
Jak patrzyłem na Pawełka w tej bramkowej akcji Tottenhamu to mi się od razu te niepewne wyjścia Majdana z meczu z Panathinaikosem przypomniały...
|
Coć wynik nie ten i gra Wisełki znacznie lepsza niż wtedy...
|
Nasi nie umieją grać na tak szerokim boisku :/ nie są do tego fizycznie przygotowani, więc co się dziwicie, że nas tak rozciąga TT.
Cantoro gra słabo. No i niestety Pawełek dużo błędów. |
Cytat:
|
To tylko złudzenie! Ich boisko wcale nie jet szersze od naszego. Po prostu kamera zamontowana jest na górnej trybunie, a te jak wiadomo są znacznie wyższe niż przy Reymonta. Rzut z góry i boisko zdaje się być nienaturalnie szerokie...i tyle...
|
Spoko nie jest żle
|
Zjemy ich u nas :)
|
nie ma co gdybać, mogło być lepiej ale i mogło być wiele gorzej. Wynik sprawiedliwy, nasi za mało grali, za dużo wybijali.
Czekamy na rewanż, w Krakowie niekoniecznie musi źle być :D |
Brawo!!! MUsi być dobrze w Krakowie!!!
|
W życiu bym nie podejrzewał że to będzie wynik 2-1. baaa. wątpiłem w to czy wyjdziemy z własnej połowy.
nie wierze... jest zajebiście, wynik idzie w świat. dziękuje piłkarzom i kibicom - pokazaliście się ZAJEBIŚCIE!! WIELKA WISŁA!!! |
o Łobo jak szaleje!!!. A Źieńczuk wykończył akcję w swoim stylu ;)
|
Koniec. Nie jest źle, jakby nie patrzeć to zaledwie 1:0 u siebie daje nam awans, więc bez wątpienia mamy szanse.
Brawa za doping. Graliśmy u siebie :) |
Powtórka z Beitaru? :) Mile widziana. Strasznie nudny mecz. Szkoda, że nie dociągneli remisu ale nie jest źle.
Łobo wkońcu troche potańczył na skrzydle. Zieńczuk niestety znów zero gry. A Diaz to nie jest lewy obrońca. Przy obu bramkach nie zdążał wracać pod nasze pole karne. Brawa dla naszych kibiców. |
Po dzisiejszym meczu mam dziwne przeczucie że wpierdzielimy ich na ostro na R22 :D
|
Nie jest zle, chodz mozna miec pretensje ze nadal nie wyciagamy wnioskow i boimy sie odwazniej zaatakowac na wyjezdzie. Ale mysle ze zjemy ich u siebie, bo oni nic rewelacyjnego nie graja, taki Beitar 2.
|
:shock:
szacunek dla piłkarzy no i dla kibiców. typowałem że TT nas rozniesie. nawet jeśli byśmy nie awansowali dalej pokazaliśmy że potrafimy, bardzo bardzo ładnie, dziękuje za to! Tottenham - 73 mln euro na transfery , Wisła - 0 zł. samo za siebie mówi.. i nie zapominajmy że graliśmy na wyjeżdzie, i po raz pierwszy po długim czasie ładnie się pokazaliśmy poza domem. |
Cytat:
|
No i tak jak pisałem: gdzie TT do Barcy !!
Niezły mecz, niezły wynik, sprawa awansu otwarta. Chciałbym obejrzeć na spokojnie druga bramkę czy, jak mówił komentator, Pawełek miał szansę piłkę wypiąstkować, bo to że Diaz pozwolił dośrodkować bezstresowo to potwierdza, że lewy obrońca z niego dość ... dyskusyjny. Tak czy siak, bramkarza to mamy ..... jakiego mamy (Bednarz do roboty bo daleko nie zajedziemy). |
ładnie podsumowali na czubie grę Tottenhamu :
Tottenham z kolei wygląda po względem taktyki, jak skansen angielskiej piłki. Tylko na skrzydło i dośrodkowanie. I tak sto razy. Takiej ilości "kick and rush" nie widzieliśmy odkąd z Premiership zniknął Darren Huckerby. Więc tutaj Wiślacy muszą się przyłożyć żeby nie dopuszczać do dośrodkowań a będę spokojny o rewanż :) |
No Łobo dziś pozytywnie zaskoczył, jak cała drużyna zresztą. Szkoda, że straciliśmy bramkę na 2:1. W zasadzie przy obu zawiniły błędy w kryciu, choć jak dla mnie Bent faulował Clebera przy drugiej bramce. Nie jest źle. Brawo dla kibiców i piłkarzy! Będzie dobrze :) Wszyscy na mecz w Krakowie! Wszyscy na czerwono! :D
|
-
Trzeba sprawić,aby Tottenhamowi drżały nogi jak Barcelonie, bo nie ma innej możliwości awansowania.
Ostatnia druzyna angielska klepała nas momentami jak Barca. |
[quote=jerry.lii.lewis;604870]
Chciałbym obejrzeć na spokojnie druga bramkę czy, jak mówił komentator, Pawełek miał szansę piłkę wypiąstkować. [/qote] dupa jasia, powiedział tak bo wkońcu Polska drużyna grała. to jest normalne. Pawełek nie zawinił. Główka mocna i dynamiczna. Wisła Pany! |
Kuchnia mam mieszane odczucia.
Z jednej strony się obawiałem czy nie dostaniemy paru w plecy. Niedzielny mecz i marka rywala wytworzyły we mnie tę psychozę. 2-1 to bardzo miła niespodzianka, przed meczem większość z nas taki wynik zapewne wzięła by w ciemno. Z drugiej strony Angole są teraz w słabej formie, ostatnie miejsce w Premiership, osłabieni. Niedosyt. Najważniejsze jednak że awans jest wciąż sprawą otwartą. P.S. Przy drugiej bramce Tottenham świetnie obnażył nasze słabe strony. To że Diaz grając na boku obrony kryje na radar i pozwala na dużo przeciwnikom. Oraz to że Baszczu na stoperze to dobry pomysł gdy rywal gra po ziemi, ale na walkę w powietrzu, zwłaszcza z wyspiarzami może mu brakować centymetrów. Tak czy siak Wisełko dzięki za emocje, dobry mecz. Lekki rewanż za 1-4 z Niedzieli. |
Tottenham zagrał bardzo słaby mecz, Wisła niewiele im ustępowała. W Krakowie jesli zagrają Anglicy tak samo a Wisła zagra troche lepiej, to sądze że jest szansa na awans. Szkoda że zarząd nie wzmocnił nam skrzydeł, przez co akcjie bokiem szczególnie tym lewym wyglądały słabo.
|
Gdzie są malkomenci?
Przegrać 2-1 z Tottenhamem to wstyd nie? klepali nas jak Barca nie? chujowy wynik nie? TT słabo zagrał i wogóle nie? Wisła też kiepsko.. a 99% zdawało sobie sprawę że TT może nas rozklepać już po 20 minutach. No ale to Polska mentalność jest zajebista.. |
Jedyne o co sie boje w rewanzu to wlasnie kontry w stylu wyjazd na Lennona, a ten niestety potrafi zakrecic... Z drugiej jednak strony w rewanzu zagra juz Pi. Brozek wiec bedzie dobrze i tak jak wczesniej pisalem, mysle ze skoncza tak jak Beitar, bo straszne z nich cwaniaki :D
|
Boguski a nie Bogucki
i Diaz a nie Dias !!!!!!!!!!!!!!!!! WTF |
Mecz ładny ale Mario...mnie coraz bardziej załamuje :(
|
ilu piłkarzy TT z tych co dzis nie grali zagra w Krakowie?
zrobimy piekło,itp itd, jednak róznica klas jest, a biorac pod uwage, że czas pracuje na korzyśc TT to wcale kolorowo być nie musi... Diaz obrońca nie jest, Pawełek bramkarzem na puchary nie jest, Leo co zrobiłes Brożkowi? |
Jestem dumny z Wiślaków .... najbardziej tych na trybunach ...... szkoda że mnie tam nie było :-(
|
1. Ogolna uwaga .Dopoki pilakrze z zachodu beda nas tak przewyzszac warunkami fizycznymi to zawsze bedziemy grali z pozycji outsidera.Bent wygladal jak 3 razy kazdy nasz pilkarz
2. Uwaga do tego meczu .Jakze by sie przydala szeroka lawka ,zeby ktos wszedl i dal wartosciowe zmiany.. Szkoda tej porazki bo dzis byli ciency na maxa jak na poziom ligi angieslkiej ,pewnie w rewanzu beda grali juz 10 razy lepiej i z Modricem...:> |
Nie jest źle. U siebie mamy szanse, ale trzeba zaatakować, a nie bać się wyjść do przodu. Wytłumaczcie mi jaki jest sens gry długą piłką do przodu? Co my Toniego w ataku mamy?
Mauro Cantoro- jak on jest przy piłce to mam palpitacje serca. Pod koniec meczu myślałem, że umrze ze zmęczenia. Trzeba zacząć ogrywać na tej pozycji Barreto chyba, bo to się kiedyś źle dla nas skończy. I jeszcze taka uwaga. Czy tylko mi się wydaje, że przy ich nieuznanej bramce nie było spalonego? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl