Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4293)

Prezydentowa 18.09.2008 21:27

Łobo ma wejść:-/

Świetnie...przecież on nic sobą ostatnio nie prezentuje. Nie rozumiem, czemu Skorża wciąż na niego stawia...

depeche87 18.09.2008 21:30

Tottenham czasami nas klepie jak Barcelona...:(

harthausen 18.09.2008 21:31

doping idzie, jakbyśmy na Reymonta byli :)

zOOn 18.09.2008 21:37

Czy Tottenham reklamuje Mlekovite na koszulkach? :]

Gin 18.09.2008 21:39

takie bramki tracic

Aimable 18.09.2008 21:39

Mario jak Radosław... Dawać chłopaki 2-2 dobry wynik by był

depeche87 18.09.2008 21:40

Co tu dużo mówić. Wynik sprawiedliwy... nie narzekajmy.

zOOn 18.09.2008 21:42

No niefajnie... Pieknie graja, a potem takie szmaty zaliczaja... :(

Fisherspooner 18.09.2008 21:44

Jak patrzyłem na Pawełka w tej bramkowej akcji Tottenhamu to mi się od razu te niepewne wyjścia Majdana z meczu z Panathinaikosem przypomniały...

Fisherspooner 18.09.2008 21:44

Coć wynik nie ten i gra Wisełki znacznie lepsza niż wtedy...

DrunkenBear 18.09.2008 21:45

Nasi nie umieją grać na tak szerokim boisku :/ nie są do tego fizycznie przygotowani, więc co się dziwicie, że nas tak rozciąga TT.

Cantoro gra słabo. No i niestety Pawełek dużo błędów.

jasnyGwint 18.09.2008 21:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DrunkenBear (Post 604849)
Nasi nie umieją grać na tak szerokim boisku :/ nie są do tego fizycznie przygotowani, więc co się dziwicie, że nas tak rozciąga TT.

Cantoro gra słabo. No i niestety Pawełek dużo błędów.

boisko jest 1 metr węższe od naszego

Fisherspooner 18.09.2008 21:58

To tylko złudzenie! Ich boisko wcale nie jet szersze od naszego. Po prostu kamera zamontowana jest na górnej trybunie, a te jak wiadomo są znacznie wyższe niż przy Reymonta. Rzut z góry i boisko zdaje się być nienaturalnie szerokie...i tyle...

Gin 18.09.2008 21:59

Spoko nie jest żle

South 18.09.2008 21:59

Zjemy ich u nas :)

harthausen 18.09.2008 22:00

nie ma co gdybać, mogło być lepiej ale i mogło być wiele gorzej. Wynik sprawiedliwy, nasi za mało grali, za dużo wybijali.

Czekamy na rewanż, w Krakowie niekoniecznie musi źle być :D

Aimable 18.09.2008 22:00

Brawo!!! MUsi być dobrze w Krakowie!!!

SpoXsteR 18.09.2008 22:00

W życiu bym nie podejrzewał że to będzie wynik 2-1. baaa. wątpiłem w to czy wyjdziemy z własnej połowy.


nie wierze... jest zajebiście, wynik idzie w świat.

dziękuje piłkarzom i kibicom - pokazaliście się ZAJEBIŚCIE!!


WIELKA WISŁA!!!

Fisherspooner 18.09.2008 22:00

o Łobo jak szaleje!!!. A Źieńczuk wykończył akcję w swoim stylu ;)

szarkoz 18.09.2008 22:01

Koniec. Nie jest źle, jakby nie patrzeć to zaledwie 1:0 u siebie daje nam awans, więc bez wątpienia mamy szanse.

Brawa za doping. Graliśmy u siebie :)

Kamson 18.09.2008 22:01

Powtórka z Beitaru? :) Mile widziana. Strasznie nudny mecz. Szkoda, że nie dociągneli remisu ale nie jest źle.

Łobo wkońcu troche potańczył na skrzydle. Zieńczuk niestety znów zero gry. A Diaz to nie jest lewy obrońca. Przy obu bramkach nie zdążał wracać pod nasze pole karne.
Brawa dla naszych kibiców.

Watts 18.09.2008 22:01

Po dzisiejszym meczu mam dziwne przeczucie że wpierdzielimy ich na ostro na R22 :D

Crusi 18.09.2008 22:02

Nie jest zle, chodz mozna miec pretensje ze nadal nie wyciagamy wnioskow i boimy sie odwazniej zaatakowac na wyjezdzie. Ale mysle ze zjemy ich u siebie, bo oni nic rewelacyjnego nie graja, taki Beitar 2.

CH. 18.09.2008 22:02

:shock:

szacunek dla piłkarzy no i dla kibiców.

typowałem że TT nas rozniesie.

nawet jeśli byśmy nie awansowali dalej pokazaliśmy że potrafimy, bardzo bardzo ładnie, dziękuje za to!


Tottenham - 73 mln euro na transfery , Wisła - 0 zł.

samo za siebie mówi.. i nie zapominajmy że graliśmy na wyjeżdzie, i po raz pierwszy po długim czasie ładnie się pokazaliśmy poza domem.

Prezydentowa 18.09.2008 22:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Prezydentowa (Post 604839)
Łobo ma wejść:-/

Świetnie...przecież on nic sobą ostatnio nie prezentuje. Nie rozumiem, czemu Skorża wciąż na niego stawia...

Odszczekuję. Pokazał się dziś całkiem ładnie.

jerry.lii.lewis 18.09.2008 22:04

No i tak jak pisałem: gdzie TT do Barcy !!
Niezły mecz, niezły wynik, sprawa awansu otwarta.
Chciałbym obejrzeć na spokojnie druga bramkę czy, jak mówił komentator, Pawełek miał szansę piłkę wypiąstkować, bo to że Diaz pozwolił dośrodkować bezstresowo to potwierdza, że lewy obrońca z niego dość ... dyskusyjny.
Tak czy siak, bramkarza to mamy ..... jakiego mamy (Bednarz do roboty bo daleko nie zajedziemy).

jaszczur90 18.09.2008 22:04

ładnie podsumowali na czubie grę Tottenhamu :

Tottenham z kolei wygląda po względem taktyki, jak skansen angielskiej piłki. Tylko na skrzydło i dośrodkowanie. I tak sto razy. Takiej ilości "kick and rush" nie widzieliśmy odkąd z Premiership zniknął Darren Huckerby.

Więc tutaj Wiślacy muszą się przyłożyć żeby nie dopuszczać do dośrodkowań a będę spokojny o rewanż :)

Aro1234 18.09.2008 22:05

No Łobo dziś pozytywnie zaskoczył, jak cała drużyna zresztą. Szkoda, że straciliśmy bramkę na 2:1. W zasadzie przy obu zawiniły błędy w kryciu, choć jak dla mnie Bent faulował Clebera przy drugiej bramce. Nie jest źle. Brawo dla kibiców i piłkarzy! Będzie dobrze :) Wszyscy na mecz w Krakowie! Wszyscy na czerwono! :D

depeche87 18.09.2008 22:05

-
 
Trzeba sprawić,aby Tottenhamowi drżały nogi jak Barcelonie, bo nie ma innej możliwości awansowania.
Ostatnia druzyna angielska klepała nas momentami jak Barca.

CH. 18.09.2008 22:06

[quote=jerry.lii.lewis;604870]
Chciałbym obejrzeć na spokojnie druga bramkę czy, jak mówił komentator, Pawełek miał szansę piłkę wypiąstkować.
[/qote]

dupa jasia, powiedział tak bo wkońcu Polska drużyna grała. to jest normalne.

Pawełek nie zawinił. Główka mocna i dynamiczna.


Wisła Pany!

iiYama 18.09.2008 22:06

Kuchnia mam mieszane odczucia.

Z jednej strony się obawiałem czy nie dostaniemy paru w plecy. Niedzielny mecz i marka rywala wytworzyły we mnie tę psychozę.

2-1 to bardzo miła niespodzianka, przed meczem większość z nas taki wynik zapewne wzięła by w ciemno.

Z drugiej strony Angole są teraz w słabej formie, ostatnie miejsce w Premiership, osłabieni. Niedosyt.

Najważniejsze jednak że awans jest wciąż sprawą otwartą.

P.S. Przy drugiej bramce Tottenham świetnie obnażył nasze słabe strony. To że Diaz grając na boku obrony kryje na radar i pozwala na dużo przeciwnikom. Oraz to że Baszczu na stoperze to dobry pomysł gdy rywal gra po ziemi, ale na walkę w powietrzu, zwłaszcza z wyspiarzami może mu brakować centymetrów.

Tak czy siak Wisełko dzięki za emocje, dobry mecz. Lekki rewanż za 1-4 z Niedzieli.

pawelos84 18.09.2008 22:06

Tottenham zagrał bardzo słaby mecz, Wisła niewiele im ustępowała. W Krakowie jesli zagrają Anglicy tak samo a Wisła zagra troche lepiej, to sądze że jest szansa na awans. Szkoda że zarząd nie wzmocnił nam skrzydeł, przez co akcjie bokiem szczególnie tym lewym wyglądały słabo.

CH. 18.09.2008 22:06

Gdzie są malkomenci?

Przegrać 2-1 z Tottenhamem to wstyd nie? klepali nas jak Barca nie? chujowy wynik nie? TT słabo zagrał i wogóle nie? Wisła też kiepsko..

a 99% zdawało sobie sprawę że TT może nas rozklepać już po 20 minutach. No ale to Polska mentalność jest zajebista..

Crusi 18.09.2008 22:07

Jedyne o co sie boje w rewanzu to wlasnie kontry w stylu wyjazd na Lennona, a ten niestety potrafi zakrecic... Z drugiej jednak strony w rewanzu zagra juz Pi. Brozek wiec bedzie dobrze i tak jak wczesniej pisalem, mysle ze skoncza tak jak Beitar, bo straszne z nich cwaniaki :D

Aga21 18.09.2008 22:07

Boguski a nie Bogucki
i
Diaz a nie Dias

!!!!!!!!!!!!!!!!! WTF

adam09 18.09.2008 22:07

Mecz ładny ale Mario...mnie coraz bardziej załamuje :(

pan_premier 18.09.2008 22:07

ilu piłkarzy TT z tych co dzis nie grali zagra w Krakowie?

zrobimy piekło,itp itd, jednak róznica klas jest, a biorac pod uwage, że czas pracuje na korzyśc TT to wcale kolorowo być nie musi...

Diaz obrońca nie jest, Pawełek bramkarzem na puchary nie jest, Leo co zrobiłes Brożkowi?

Schloser 18.09.2008 22:08

Jestem dumny z Wiślaków .... najbardziej tych na trybunach ...... szkoda że mnie tam nie było :-(

hoho 18.09.2008 22:08

1. Ogolna uwaga .Dopoki pilakrze z zachodu beda nas tak przewyzszac warunkami fizycznymi to zawsze bedziemy grali z pozycji outsidera.Bent wygladal jak 3 razy kazdy nasz pilkarz
2. Uwaga do tego meczu .Jakze by sie przydala szeroka lawka ,zeby ktos wszedl i dal wartosciowe zmiany..

Szkoda tej porazki bo dzis byli ciency na maxa jak na poziom ligi angieslkiej ,pewnie w rewanzu beda grali juz 10 razy lepiej i z Modricem...:>

ciacho 18.09.2008 22:08

Nie jest źle. U siebie mamy szanse, ale trzeba zaatakować, a nie bać się wyjść do przodu. Wytłumaczcie mi jaki jest sens gry długą piłką do przodu? Co my Toniego w ataku mamy?
Mauro Cantoro- jak on jest przy piłce to mam palpitacje serca. Pod koniec meczu myślałem, że umrze ze zmęczenia. Trzeba zacząć ogrywać na tej pozycji Barreto chyba, bo to się kiedyś źle dla nas skończy.
I jeszcze taka uwaga. Czy tylko mi się wydaje, że przy ich nieuznanej bramce nie było spalonego?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:20.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl