Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

mic 13.11.2008 21:28

Ma ktos premium na rapidzie ? Co jest do ch... ze transfery sa teraz po ok 100-150 kb ? Jakas awaria ?

WislakWiDoK 13.11.2008 21:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 628653)
Ma ktos premium na rapidzie ? Co jest do ch... ze transfery sa teraz po ok 100-150 kb ? Jakas awaria ?

U mnie wszystko działa normalnie.

M89 13.11.2008 21:51

http://www.geekzone.co.nz/images/had...pad_lit_up.jpg

Orientuje się ktoś może do czego służy przycisk w prawym górnym rogu (te strzałki)?

mic 13.11.2008 21:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez M89 (Post 628670)
http://www.geekzone.co.nz/images/had...pad_lit_up.jpg

Orientuje się ktoś może do czego służy przycisk w prawym górnym rogu (te strzałki)?

tab ? (strzelam)

Proud 13.11.2008 22:11

mam pytanie odnośnie karty kibica(może nie ten temat, ale trudno ;) ) jutro mam termin odbioru karty i chciałem się zapytać czy od razu moge wbić na nią bilet na Lechie, czy jest jakaś aktywacja itp?? jeśli moge, to gdzie mam to zrobić?? w WŚ??


edit:

dzięki chłopaki za pomoc;)
już wiem wszystko

pozdr

WILU TS 13.11.2008 22:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ChomikNH (Post 628522)
No dobra lombard, ale mogę zapozyczć np. 200zł albo 300zł u niego nie oddając nic ?

:rotfl: tak tak jasne

dostuffca 13.11.2008 22:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 628653)
Ma ktos premium na rapidzie ? Co jest do ch... ze transfery sa teraz po ok 100-150 kb ? Jakas awaria ?

u mnie przez 5h transfery spadły do 25, teraz jest wszystko ok... Dzięki za odpowiedź na pytanie o party.

michu-k 13.11.2008 22:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez M89 (Post 628670)
http://www.geekzone.co.nz/images/had...pad_lit_up.jpg

Orientuje się ktoś może do czego służy przycisk w prawym górnym rogu (te strzałki)?

Ten przycisk w prawym górnym rogu, to włączanie/wyłączanie panelu dotykowego.

Podświetlenie na niebiesko oznacza możliwość korzystania z przycisków multimedoalnych umieszczonych na panelu. Jeżeli podświetlenie jest wyłączone, wówczas panel dotykowy działa na zasadzie kursora.

someone_TSW 14.11.2008 06:55

Podajcie jakis ciekawe miejsca w okolicach Krk do milego spedzenia sylwestra z dziewczyna.

uher 14.11.2008 10:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ChomikNH (Post 628522)
No dobra lombard, ale mogę zapozyczć np. 200zł albo 300zł u niego nie oddając nic ?



Po taką pożyczkę to się do mamy skieruj.




Czy gdy na osobę są zarejestrowane dwie działalności gospodarcze - płaci 2x ZUS?

WSB 14.11.2008 10:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 628686)
mam pytanie odnośnie karty kibica(może nie ten temat, ale trudno ;) ) jutro mam termin odbioru karty i chciałem się zapytać czy od razu moge wbić na nią bilet na Lechie, czy jest jakaś aktywacja itp?? jeśli moge, to gdzie mam to zrobić?? w WŚ??

Przeciez na karte kibica nie nabija sie biletów tylko karnet na cały sezon.

dostuffca 14.11.2008 11:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WSB (Post 628796)
Przeciez na karte kibica nie nabija sie biletów tylko karnet na cały sezon.

Ale pytanie było zdroworozsądkowe: elektroniczna KK wskazywałaby, że można na nią nabić i karnet i bilet. Stąd rozkmina nad aktywacją. Szczerze powiedziawszy nie rozumiem dlaczego tak nie jest.

<wislak88> 14.11.2008 12:06

Odbierasz karte kibica i odrazu możesz kupić bilet papierowy z wydrukowanym twoim imieniem i nazwiskiem.

saklak1906 14.11.2008 13:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez uher (Post 628793)
Po taką pożyczkę to się do mamy skieruj.




Czy gdy na osobę są zarejestrowane dwie działalności gospodarcze - płaci 2x ZUS?

NIE
Po co Ci dwie firmy?. W Urzedzie gminy gdzie masz zarejestrowana dzialalnosc dokonujesz rozszezenia dzilalnosci jezeli jest inna od zadeklarowanej przy rejestracji i nie masz ploblemow z podwojnymi ksiegamii, fakturami itp itd.
Ja mialem firme Przedsiebiorsto Produkcyjno Handlowo Uslugowe z dzialalnoscia gaztronomiczna i uslygowa.

Przemo12 14.11.2008 14:04

czy to prawda, ze jesli umiescisz na jednym maszcie dwie anteny satelitarne roznych dostawcow, np polska Cyfra i angielska Sky powstana zaklocenia, ktore pogorsza sygnal odbioru jednej z nich?
czy w takiej sytuacji zaleca sie imieszczenie ich z dala od siebie?

Sebo_TS 14.11.2008 14:10

Jakie sa mozliwosci sciagania z rapidshare ? Tzn chodzi mi konkretnie o to że ściągnałem 1 plik, ( zamiast dać zapisz dałem otwórz i plik przepadł ) chce go raz jeszcze sciagnac ale wyskakuje ze na tym IP juz nie moge :/

P.S Sorki za literówki

saklak1906 14.11.2008 14:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Przemo12 (Post 628851)
czy to prawda, ze jesli umiescisz na jednym maszcie dwie anteny satelitarne roznych dostawcow, np polska Cyfra i angielska Sky powstana zaklocenia, ktore pogorsza sygnal odbioru jednej z nich?
czy w takiej sytuacji zaleca sie imieszczenie ich z dala od siebie?


Nie ma to zadnego wplywu na jakosc odbioru ani wogole na jakich kolwiek zaklocen nie powoduje.
Ja mam na jednej antenie podwojny polaryzator(odbiornik jak zwal tak zwal) i podlaczona cyfre i polsat i nic sie nie dzieje a tez mnie straszono ze nie bedzie dzialac.
Wczesniej mialem na maszcie cztery inne anteny i tez nie bylo zadnych problemow, tylko jak wialo to troche zakolcalo bo jednak troche to wazylo, zmienilem uchwyt i bez problemowo wszystko smigalo

Przemo12 14.11.2008 14:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 628863)
Nie ma to zadnego wplywu na jakosc odbioru ani wogole na jakich kolwiek zaklocen nie powoduje.
Ja mam na jednej antenie podwojny polaryzator(odbiornik jak zwal tak zwal) i podlaczona cyfre i polsat i nic sie nie dzieje a tez mnie straszono ze nie bedzie dzialac.
Wczesniej mialem na maszcie cztery inne anteny i tez nie bylo zadnych problemow, tylko jak wialo to troche zakolcalo bo jednak troche to wazylo, zmienilem uchwyt i bez problemowo wszystko smigalo

dzieki saklak
bo wlasnie je**na agencja od ktorej wynajmuje mieszkane przyslala mi list z wyjasnieniem ze nie podlacza mojej Cyfry bo spowoduje to zaklocenia u odiorcow Sky TV - bullshit !! Robia mnie wala, pedzie. Dzieki za odp

saklak1906 14.11.2008 14:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Przemo12 (Post 628864)
dzieki saklak
bo wlasnie je**na agencja od ktorej wynajmuje mieszkane przyslala mi list z wyjasnieniem ze nie podlacza mojej Cyfry bo spowoduje to zaklocenia u odiorcow Sky TV - bullshit !! Robia mnie wala, pedzie. Dzieki za odp


Nie sluchaj tych debili, mi przyslali goscia z nadzoru budowlanego bo jeszcze na starym mieszkaniu powiesilem antene nad drzwiami do zakladu fryzjerskiego. Bo nie wiedzieli czy to jest zagrozenie czy nie jest, zaplacili 350 funtow ten pochodzil popatrzyl i stwierdzil ze nie ma zadnych zastrzezen. To sie przypi...i czy nie spowoduje pozaru, przyjechal ze strazy skasowal 100 funtow i powiedzial to co kazdy normalny czlowiek wie ze kabel anteny nie moze wywolac pozaru.

A po co ty im wogole mowiles ze bedziesz montowal? wes wiertare i po problemie, jak przyjada powiesz ze byla a ty z tym nie masz nic wspolnego, ba nawet kabel byl a ty sie tylko podlaczyles. Wiekszos znajomych w Uk tak robi, wiesz ze im mozna wszystko wcisnac. Bo tak to sie z nimi za cholere nie dogadasz oni wiedza lepiej( znaczy im sie wydaje)

Agnieszka 14.11.2008 15:42

Są może koperty w rozmiarze arkusza A3?;> dostanę takie gdzieś?;>

1q2 14.11.2008 15:43

pewnie na poczcie;p

Agnieszka 14.11.2008 15:47

Nie no ale ja widziałam takie tyle że z tym takim nooo.. co strzela. Wiesz.. w sensie że pakujesz coś i dzięki temu zabezpieczasz też. A ja potrzebują samą zwykłą kopertę.. tylko większego rozmiaru a z taka się nie spotkałam jeszcze :)

michu-k 14.11.2008 15:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Agnieszka (Post 628899)
Nie no ale ja widziałam takie tyle że z tym takim nooo.. co strzela. Wiesz.. w sensie że pakujesz coś i dzięki temu zabezpieczasz też. A ja potrzebują samą zwykłą kopertę.. tylko większego rozmiaru a z taka się nie spotkałam jeszcze :)

Papierniczy.

Agnieszka 14.11.2008 15:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michu-kozlowek (Post 628902)
Papierniczy.

Byłam, pytałam.. nie ma.

kaco1985 14.11.2008 15:58

a na poczcie nie ma ? Ja tam takie zawsze kupuje ;]

Kamil 14.11.2008 16:00

gdzie mi najtaniej sciagna simlocka do nokii 6300 i za ile?

Cytat:

Ja za ściągnięcie simlocka i wgranie PL do 6300 zapłaciłem 45 zł( a cennikowo wychodziło coś koło 80) na Karmelickiej ( idąc od alej zaraz na początku po prawej, za delikatesami Oczko) . Bardzo fajny koleś, trzeba tylko dobrze do niego zagadać, a na pewno coś spuści z ceny. Pozdrawiam
dzieki wielkie, kojarze ten komis ake nigdy tam nie bylem pytac o takie rzeczy,
zobaczymy moze uda sie co nieco wynegocjowac

Szymek_R22 14.11.2008 16:19

Ja za ściągnięcie simlocka i wgranie PL do 6300 zapłaciłem 45 zł( a cennikowo wychodziło coś koło 80) na Karmelickiej ( idąc od alej zaraz na początku po prawej, za delikatesami Oczko) . Bardzo fajny koleś, trzeba tylko dobrze do niego zagadać, a na pewno coś spuści z ceny. Pozdrawiam

Jachcik 14.11.2008 18:22

Jak dojade po meczu pod Poczte Główną?

Arkas 14.11.2008 18:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jachcik (Post 629015)
Jak dojade po meczu pod Poczte Główną?

Wbijasz na al. Słowackiego i jedziesz 124. Chyba najlepsze rozwiązanie.

Lupo 14.11.2008 18:59

124 nie jedzie al. Słowackiego. Skręca przy Cracovii w Piłsudskiego i z tego co mi wiadomo nie jedzie koło Poczty Głównej tylko prosto w Lubicz.

Szymek_R22 14.11.2008 19:07

Ja myślę, że najlepiej jest jechać tramwajem z przystanku Biprostal(5-10 min. piechotą od stadionu) i jechać 24( teraz tylko ten tam jedzie, ze względu na remont Starowiślnej).
Pozdrawiam

Edit: 124 koło poczty nie jedzie.

Kamil_mchw 14.11.2008 19:29

znacie może jakiś sposób na czyszczenie gumek w stałym aparacie na zęby?? [czyt. wybielenie albo coś takiego?] proszę o info na priv. z góry dzięki:P

donPedro23 14.11.2008 19:39

Mógłby ktoś wrzucić linka do meczu Legia-Śląsk?? (żeby jakość transmisji była do przyjęcia:P)

Musiek1906 14.11.2008 19:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jachcik (Post 629015)
Jak dojade po meczu pod Poczte Główną?

Wsiadasz na przystanku Reymana (NŻ) w tramwaj 18 i wysiadasz na przystanku Św. Gertrudy. Z tego przystanku jest bardzo blisko pod Poczte.
Pozdro :)

trelasik 14.11.2008 21:26

http://www.bytovia.pl/flagi/foto/wis...ark_dogs01.jpg

Co sie stało z tą flagą , dlaczego nie pojawia sie na wyjazdach ?

medyk 14.11.2008 21:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil_mchw (Post 629053)
znacie może jakiś sposób na czyszczenie gumek w stałym aparacie na zęby?? [czyt. wybielenie albo coś takiego?] proszę o info na priv. z góry dzięki:P

tego sie za bardzo nie czysci.. jak pojdziesz na kontrol to popros moze zeby Ci dentysta zmienił na nowe..

Furbyy 14.11.2008 23:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Musiek1906 (Post 629068)
Wsiadasz na przystanku Reymana (NŻ) w tramwaj 18 i wysiadasz na przystanku Św. Gertrudy. Z tego przystanku jest bardzo blisko pod Poczte.
Pozdro :)

sprostowanie - ostatnia "18" w soboty na Reymana w kierunku łagiewnik jest o 18.05, czyli nawet przed rozpoczęciem meczu. Ta opcja odpada.
edit. po meczu (ok 20.15) to dostać się pod pocztę główną możesz np. 20.17 "144" Kawiory -> Jubilat "1" -> Poczta Gł. lub 20.29 Reymana "15" -> Dworzec Gł "10" -> Poczta Gł.

.:MEDALIK:. 14.11.2008 23:35

Oglądał ktoś Domino Day?
Po tym jak kobieta na linie rozwiązała zadanie włączyła się muzyczka. Kobieta .spiewała po niemiecku. Dość znany utwór. Jaki tytuł?
Pozdro.

dj_ibutti 15.11.2008 00:42

99 LuftBallons ;) <-- tytuł taki ;P

wojteq_NH 15.11.2008 00:44

by Nena gwoli ścisłosci ;P


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:15.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl