Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

hors 12.06.2013 18:12

Trzeba pokazać również władzom kluby jak BARDZO nam zależało na tej gwiazdce. Można to zrobić kupując sobie koszulkę meczową w oficjalnym sklepie. Wiadomo że nie osiągniemy takich sprzedaży jakie mają w większości czołowe kluby europejskie - ale możemy pokazać że ten symbol jest dla nas czymś co kochamy.

WiślakMyślenice 12.06.2013 18:14

Konrad najlepszy Twój projekt. Ileż bym dał, by tak to właśnie wyglądało.

!!IRIVER!! 12.06.2013 19:11

Z różnych powodów nie będę mógł kupić karnetu na przyszłą rundę, ale taką koszulkę muszę mieć :) Naprawdę, w końcu w marketingu pomyśleli, to na pewno nakręci koszulkową koniunkturę, a wpływy z tego wyższe niż z karnetów... ;)

JOSE 841 12.06.2013 19:23

KonŽado genialne a da sie z logiem Calsberga bo nowe stroje będą raczej podobne do tych w których grali the Reds za czasów Calsberga na strojach.

Kon®ado 12.06.2013 19:46

Proszę na życzenie;)
http://img46.imageshack.us/img46/7833/hykonrado.png

Dariook 12.06.2013 19:49

A co z moim rekinem?

matysiuk 12.06.2013 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KonŸado (Post 1317458)
Dobra ostatnie ode mnie, bo spam się robi za duży :) MAcie tą viva espania :d Wydaje mi się że wyszła najfajniej :)

http://img594.imageshack.us/img594/8...iorrrrrrrr.png
i bez "1906"
http://img268.imageshack.us/img268/3...ehekonrado.png

Jeszcze te ściągacze rękawków mogły być w barwach. Był taki Twój projekt w linkach podawanych i też fajnie by wyglądało:-)

WiślakMyślenice 12.06.2013 19:57

URL=Prosz bardzo ;]/]http://img827.imageshack.us/img827/8...iorrrrrrrr.png[/URL]

JOSE 841 12.06.2013 20:03

będę wybredny ale jeśli to może być nowy model i nowy sponsor na koszulkach wis.la/cz4sk to KonŽado proszę o prapremierę nowych strojów oczywiście w wiślackich barwach i z białą gwiazdą

sovinho_02 12.06.2013 21:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kon®ado (Post 1317481)

mistrzu jedna prośba, zrób jedną niebieską koszukę z bialą gwiazdą

Kon®ado 12.06.2013 21:44

Wszystko się da:
http://imageshack.us/a/img705/6132/ghuajajakonrado.png
Ku%^$ jakość się trochę posypała ale to wina jpega który miałem ;C

Kac 12.06.2013 22:24

wiadomo, że kupuje od razu :D

Po raz pierwszy od koszulek na 100 lecie :)

comek 12.06.2013 22:27

dobra nie wrzucajcie już tych koszulek, poczekamy na oficjalną, bo znając życie nowe koszulki będą znacznie odbiegały od proponowanych :) obstawiam prezentację w poniedziałek...

Tominho 12.06.2013 23:43

@comek
A ja się nie zdziwię, jeśli prezentacja nowych koszulek odbędzie się gdzieś w okolicach 3-4 kolejki nowego sezonu... Zaraz będzie, że "Adidas ma sporo zleceń, a niestety ze względu na nasze poprawki dotyczące m.in. Białej Gwiazdy, musieliśmy uzbroić się w cierpliwość..."

I obym się mylił :)

Mario Nh 13.06.2013 02:24

Koszulka powinna byc zaprezentowana jeszcze na kolejke przed zakonczeniem poprzedniego sezonu lub w dzien po zakonczeniu. Jest to najlepszy sposob na zareklamowanie jej.

Konrad. 13.06.2013 03:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez foxtrot_green (Post 1317333)
Zauważ, że to jest, jak ktoś to wcześniej napisał, sposób oznaczania ilości zdobytych Mistrzostw Polski w historii. To nie jest ani nasz wymysł, ani klubu, tylko Ekstraklasy. Wszystkie zespoły, które zdobyły co najmniej jedno Mistrzostwo Polski mają prawo umieszczać gwiazdkę w odpowiednim kolorze na koszulce, więc to czynią. ;]
Także tutaj nie ma nic do niepodobania się.

źródło: wis.la/bt5m1

Mają prawo, ale nie obowiązek. Np. sąsiadka, nie dodaje sobie nad herbem białej gwiazdki...

Akurat u nas pięknie wygląda Biała Gwiazda, z małą złotą.

W końcu po raz pierwszy od koszulki na stulecie kupie coś w oficjalnym sklepie...

PlayLikeAPro 13.06.2013 09:52

No jakby Cracovia miały Biała Gwiazdę na piersi ( mała czy dużą ) to by była lekka przesada :P

raczej nie spodziewam się koszulek na przyszły poniedziałek , tak jak nie spodziewam się więcej niż dwóch transferów do pierwszej kolejki

stalsanok1946 13.06.2013 12:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez foxtrot_green (Post 1317408)
Zacytowałem cały artykuł regulaminu Ekstraklasy dotyczący koloru i ilości gwiazdek na koszulkach. NIE ma tam mowy o tym, czy powyżej 20 MP umieszcza się drugą gwiazdkę - sugerujecie się Serie A, czy Bundesligą. W tym momencie najwięcej mistrzostw mają Ruch Chorzów i Górnik Zabrze - po 14. Przypuszczam, że dopóki któryś z klubów (TYLKO WISŁA!) nie zbliży się do 20 MP to ta kwestia pozostanie nieuregulowana.

wszędzie tak jest nawet w Polsce. Wystarczy poczytać dokładniej regulamin, albo zajrzyj na wikipedie. Jak narazi nikt nie ma dwóch gwiazdek i nie spekuluje o tym, bo nikt nie zdobył 20 mistrzostw:)

wiertar 13.06.2013 15:35

dla mnie z tymi gwiazdkami to pojebany pomysł. powinno byc tak jak w niemczech naprzykład,
10 mistrzostw = 1 gwiazdka
20 mistrzostw = 2 gwiazdki

a nie jakies zlote srebrne białe. jakis cudzoziemiec pozniej mysli ze taka Polonia jest porównywalna do Ruchu, Wisły czy Gornika bo tez ma jedna gwiazdke

foxtrot_green 13.06.2013 17:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez stalsanok1946 (Post 1317615)
wszędzie tak jest nawet w Polsce. Wystarczy poczytać dokładniej regulamin, albo zajrzyj na wikipedie. Jak narazi nikt nie ma dwóch gwiazdek i nie spekuluje o tym, bo nikt nie zdobył 20 mistrzostw:)

Zacytowałem w całości jedyny artykuł regulaminu, który dotyczy gwiazdek na koszulkach i nie ma tam mowy o więcej niż jednej gwiazdce. ;]

Swoją drogą, zastanawia mnie jedna rzecz - czy kiedykolwiek Grupa Żywiec sponsorowała jakiś klub piłkarski w Polsce? Widać, że sponsorują sport, vide wyciągi narciarskie. Chętnie zobaczyłbym logo Żywca na naszych koszulkach.

JOSE 841 13.06.2013 18:05

Oficjalna koszulka będzie bardzo podobna do tych powyżej największa niewiadoma to model stroju ewentualnie rodzaj kołnierza .Sponsor to będzie albo TF albo pewien duński browar ewentualnie stary nowy sponsor .Ciekawe czy pod nowymi rządami nowego BZPN przejdzie motyw z Wisła at home na koszulkach w nowym sezonie

JmB 13.06.2013 18:20

Skąd informację o Carlsbergu?

bellic88 13.06.2013 18:46

Ja mam informacje że sponsorem będzie jedna z linii lotniczych która niedawno otworzyła swoja baze w Balicach... A tak na serio to to co napisał kolega JOSE 841 mógł napisać każdy z nas i na pewno się sprawdzi :> Bo albo będzie to ten albo inny model koszulki z tym albo innym kołnierzykiem i albo będzie carlsberg albo Tf albo "Stary nowy sponsor". Sprytnie napisane :) W każdym wariancie może powiedzieć: "A nie mówiłem?" :>

Jurand 13.06.2013 19:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez foxtrot_green (Post 1317652)
Swoją drogą, zastanawia mnie jedna rzecz - czy kiedykolwiek Grupa Żywiec sponsorowała jakiś klub piłkarski w Polsce?

Lech miał Warkę na koszulkach, dość długo chyba

JOSE 841 13.06.2013 19:20

Kiedyś było Tyskie więc możliwe że teraz będzie Calsberg.

WiślakMyślenice 13.06.2013 19:22

Cytat:

Kiedyś było Tyskie więc możliwe że teraz będzie Calsberg.

Masz klamki w drzwiach? Tak poważnie pytam.

bellic88 13.06.2013 19:32

Równie dobrze może być Heineken bo kiedyś było Tyskie;) Poczekamy zobaczymy ale chyba sponsora nowego można oczekiwać w ostatniej kolejności.

borys 13.06.2013 19:36

Co wy tam wiecie Facebook bedzie.

Chlopek123 13.06.2013 19:45

sorry, ale nie uwazacie ze ten trojkat wyglada nieco... pedalsko?

Dariook 13.06.2013 19:48

Ruch jak u Palikota...

foxtrot_green 13.06.2013 20:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jurand (Post 1317671)
Lech miał Warkę na koszulkach, dość długo chyba

Racja, kojarzę. Ale sama marka "Żywiec" chyba się nie pojawiła na żadnych koszulkach?

aNouc 13.06.2013 20:27

nie robcie skonczonych debili z ludzi w klubie odpowiedzialnych za takie rzeczy..
..oni najlepiej wiedza jaki sponsor moze byc zamieszczony, i czy to moze byc calsberg czy BAH

bartek_zks 13.06.2013 21:30

W Brzesku chodzą plotki, że podobno browar nie da dużo kasy na Okocimski bo chce zainwestować w jakiś klub w Ekstraklasie... Podobno liczyli, że OKS spadnie i będą mogli się wycofać. Wiadomo jak to z plotkami ale może jest coś na rzeczy.

cancer 13.06.2013 21:43

Co do Okocimskiego to też słyszałem, że wszystkim (oprócz kibiców i piłkarzy) jest na rękę, żeby spadli - podobnie chyba jest z Unią Tarnów...

0 22 13.06.2013 21:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiertar (Post 1317643)
dla mnie z tymi gwiazdkami to pojebany pomysł. powinno byc tak jak w niemczech naprzykład,
10 mistrzostw = 1 gwiazdka
20 mistrzostw = 2 gwiazdki

Wszystko fajnie tylko w Niemczech tak..... nie ma. :lol:

3 mistrzostwa - gwiazdka (Werder, HSV, Stuttgart)

5 mistrzostw - dwie gwiazdki (Dortmund, Gladbach)

10 mistrzostw - trzy gwiazdki (-)

20 mistrzostw - cztery gwiazdki (Bayern)

serek.c2 13.06.2013 21:52

Gwiazdka powinna być tylko za 10 mistrzostw, jako coś naprawdę wyjątkowego.

foxtrot_green 13.06.2013 22:41

Wtedy Legia i Lech nie mogłyby się chwalić gwiazdkami. ;D

wiertar 13.06.2013 23:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1317704)
Wszystko fajnie tylko w Niemczech tak..... nie ma. :lol:

3 mistrzostwa - gwiazdka (Werder, HSV, Stuttgart)

5 mistrzostw - dwie gwiazdki (Dortmund, Gladbach)

10 mistrzostw - trzy gwiazdki (-)

20 mistrzostw - cztery gwiazdki (Bayern)

sorry pisalem na szybko i pojebalo mi sie z mistrzostwami swiata. ale fakt faktem powinnien byc inny model przyznawania gwiazdek

JmB 14.06.2013 18:43

Ja chciałbym sponsora... który dobrze zapłaci. :)

WISŁAZWE 15.06.2013 13:06

Kogoś obeznanego w grafice prosiłbym o zrobienie koszulki z logo RWE :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl