Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

FajQ 13.10.2009 17:49

Podoba mi się gra tych chłopaków. Zostawiają sporo zdrowia i serca na boisku, biegają, starają się a nie tak jak te gwiazdki co dostaną po dupie ze Słowacją jutro.Szkoda że Małecki zawalił tą pierwszą połowę bo nie ma co sie oszukiwać graliśmy dobrze dostajemy rzut karny i tu powinna być bramka.Bylibyśmy wtedy w komfortowej sytuacji a tak to jest z dupy 0:2 szkoda liczę chociaż że jeszcze powalczymy.

Mar85 13.10.2009 17:56

No i po meczu...Mały dałeś ciała z tym karnym...bylebyś za bardzo nie gwiazdorzył

zaraz bedzie czwarta, ale młyn...

Marszałek 13.10.2009 17:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FajQ (Post 803139)
Podoba mi się gra tych chłopaków. Zostawiają sporo zdrowia i serca na boisku, biegają, starają się a nie tak jak te gwiazdki co dostaną po dupie ze Słowacją jutro.Szkoda że Małecki zawalił tą pierwszą połowę bo nie ma co sie oszukiwać graliśmy dobrze dostajemy rzut karny i tu powinna być bramka.Bylibyśmy wtedy w komfortowej sytuacji a tak to jest z dupy 0:2 szkoda liczę chociaż że jeszcze powalczymy.

Reprezentacje młodzieżowe są po to aby chłopcy ogrywali się, podpatrywali lepszych. Wyniki są nie istotne absolutnie. Zdobywaliśmy kiedyś hurtowo MEi MS w kategoriach młodzieżowych. Gdzie są teraz ci chłopcy? Mają grać ale nie na wynik ale dla samej gry. Holandia rzadko kiedy MS i ME zdobywa w reprezentacjach młodzieżowych, ale c dostarczaniem nowego narybku kadrze jakoś problemów nie ma. I ot jeszcze jakiej klasy są to nie jednokrotnie kopcze? No ale u nas nie ma czegoś takiego jak system szkolenia. Cała nadzieja w tym,że penetrujący nasz rynek skauci zespołów z Anglii itd wyłowią kilku gości i np. w szkołach brytyjskich będą zdobywać szlify piłkarskie. Ważne aby przed amatorami z polskich szkółek piłkarskich ich zabrać. Bo w nich poza "laga i do przodu" nic się nie nauczą.No może jeszze to,że nie koniecznie najlepszy musi grać na boisku. O co chodzi chyba każdy wie. A,że tych skautów po III,IV ligach jeździ trochę to pewna nadzieja jest.

Mar85 13.10.2009 18:00

No i schodzi Mały, słaby mecz w jego wykonaniu, oby w Poznaniu było lepiej....

0-4...to pokazuje gdzie jest PZPN...

Mar85 13.10.2009 18:15

tak, a widziałeś kiedyś jak Mały strzela karnego???...strzelił tak jakby w życiu tego nie robił...poza tym niestrzelenie karnego nie świadczy o gwiazdorzeniu tylko pchanie się do strzelania gdy się uderza jak patałach

brylant17 13.10.2009 18:17

Chłopaki bojkotują mecz :P

pan Dudi 13.10.2009 18:19

Mar, weź się chłopie zainteresuj lekcjami, bo jutro do szkoły trzeba iść. Ludzie, skąd się tacy biorą? Przypomnij sobie jak Brożek strzelał na Legii jakoś 2 lata temu. Zdarza się, po prostu. Może trema go zjadła? Generalnie nie idą mu te karne, ale pewnie nikt inny się nie kwapił z jego wykonaniem, albo wskazał go trener.

Wynik przerażający. :/

Mar85 13.10.2009 18:21

dobra młody jest mogło mu nie wyjść...pisze tylko żeby mu sodówa nie uderzyła do głowy bo taki strzał to zlekcewarzenie przeciwnika i nonszalancja...no Brożek tak strzelał i co z tego wyszło, przegraliśmy z Legią...a co by było gdyby Mały strzelił karnego???...pewnie 1-4 :)
Szkoda że źle odbieracie moje słowa...ale widać dla was Małecki już jest Bogiem....powodzenia

unpredictable_wislaczka 13.10.2009 18:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mar85 (Post 803158)
dobra młody jest mogło mu nie wyjść...pisze tylko żeby mu sodówa nie uderzyła do głowy bo taki strzał to zlekcewarzenie przeciwnika i nonszalancja...no Brożek tak strzelał i co z tego wyszło, przegraliśmy z Legią...a co by było gdyby Mały strzelił karnego???...pewnie 1-4 :)
Szkoda że źle odbieracie moje słowa...ale widać dla was Małecki już jest Bogiem....powodzenia

Nie jest Bogiem, ale jak widać są tu osoby, które nie uważają, że Patryk gwiazdorzy tylko dlatego,że nie strzelił karnego...Każdemu się zdarza i to pewnie nie jego pierwszy niewykorzystany karny. To Paweł wg Ciebie w meczu z Legią też gwiazdorzył?
Poza tym przypomnij sobie mecz z Lechią 2 sezony temu...

Mar85 13.10.2009 18:36

To Paweł wg Ciebie w meczu z Legią też gwiazdorzył?....pamiętasz ten strzał???...kto tak strzela karne???...karnego można nie strzelić ale w sposób jaki próbował wtedy uderzyć to nie było gwiazdorzenie??...chyba ze sie poślizgnął

pan Dudi 13.10.2009 18:52

I zobacz, wystarczy słowo, moim zdaniem, rozsądne i zupełnie nienacechowane albo miłością, albo nienawiścią nt. Małeckiego (ale nie po Twojej myśli), a Ty już piszesz, że jest on dla nas Bogiem. :lol: Spójrz trzeźwo na całą sytuację, bo poprzedniego posta zacząłeś dobrze, ale zakończyłeś fatalnie. No i tak na przyszłość "jest już Bogiem"? Dla mnie nigdy żaden piłkarz nie będzie Bogiem, bo Bogiem jest Wisła i... Bóg. :P

flamengista 13.10.2009 19:29

Ja tam uważam, że nawet jeśli Małecki gwiazdorzy, to taki niewykorzystany karny jest kubłem zimnej wody i dzięki temu spokornieje.

Cieszmy się, że zmarnował karnego w meczu reprezentacji, do tego przegranym 0-4, a nie Wisły.

bondTSW 13.10.2009 19:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 803189)
Cieszmy się, że zmarnował karnego w meczu reprezentacji, do tego przegranym 0-4, a nie Wisły.

to miała być bramka na 1-0, i do tego czasu nasza drużyna radziła sobie całkiem przyzwoicie..więc nie bagatelizowałbym nie strzelenia karnego właśnie w tym meczu..bo cieszyć się nie ma z czego.

Ogryzek 13.10.2009 20:13

Znając życie pewnie Sobiechy, Grosickie i inne Rybusy wystraszyły się podejść w ogóle do piłki. Mały podszedł jak w zeszłym sezonie z Lechią Gdańsk w Krakowie... ale tym razem nie trafił. To nie gwiazdorstwo a brak umiejętności/doświadczenia/braku koncentracji/pecha i szczęście bramkarza:)

Zejdzie już z Małeckiego co poniektórzy!

ToTylkoJa 13.10.2009 20:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 803202)
Znając życie pewnie Sobiechy, Grosickie i inne Rybusy wystraszyły się podejść w ogóle do piłki. Mały podszedł jak w zeszłym sezonie z Lechią Gdańsk w Krakowie... ale tym razem nie trafił. To nie gwiazdorstwo a brak umiejętności/doświadczenia/braku koncentracji/pecha i szczęście bramkarza:)

Zejdzie już z Małeckiego co poniektórzy!

znając życie Ty wiesz, że Sobiechy, Grosickie i inne Rybusy bały sie podejść do wykonywania rzutu karnego. Jak na moje, to zazwyczaj trener przed meczem ustala, kto będzie strzelał karnego.
W Realu rzuty karne wykonuje Kaka, bo Cristiano Ronaldo się pewnie boi (raz wykonywał Portugalczyk, a tak to póki co robi to Brazylijczyk)

lucekj 13.10.2009 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 802936)
proszę Cię. Ma gość znajomości- może Listkiewicz ich nie miał? Nigdy nie przepadałem za rudym. Myślisz, że jest on czysty jak łza? Nie wiedział o korupcji w swoim ukochanym Widzewie? To co był z niego za współudziałowiec, skoro inni robili mu koło dupy a on nic o tym nie wiedział. To w PZPNie też będą mu robić i co powie? Ja nie wiedziałem?
A ta wypowiedz o Engelu i Majewskim utwierdziła mnie tylko w opinii, jaką mam o Bońku.

znając życie, Ty wiesz, że Boniek nie jest czysty jak łza i że byłby taki jak obecni działacze,

zresztą co może pisać legionista o widzewiaku, który ma lke tam gdzie słońce nie dociera??

to co może byś wskrzesił Deyne, albo na stołek prezesa Brychczego posadził??

ehhh jednak warszawiak to warszawiak...

flamengista 13.10.2009 21:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bondTSW (Post 803197)
to miała być bramka na 1-0, i do tego czasu nasza drużyna radziła sobie całkiem przyzwoicie..więc nie bagatelizowałbym nie strzelenia karnego właśnie w tym meczu..bo cieszyć się nie ma z czego.

Po pierwsze, nie cieszę się że Polska przegrała. Inna sprawa, że losy młodzieżowej kadry i jej wyniki w ogóle mnie nie interesują. Ew. mogą interesować występy Wiślaków i ich doświadczenie, zdobyte w meczach międzypaństwowych.

Po drugie - skoro nie interesują mnie wyniki kadry, więc nie martwi mnie przestrzelony karny. Wolę, by Małecki pudłował w młodzieżówce niż w lidze.

I wreszcie po trzecie - gdyby babcia miała wąsy... Nie wiemy, jaki byłby mecz gdyby Mały gola strzelił. Z tego co wyczytałem z relacji prowadzonej przez gazeta.pl, przewaga Holendrów nie podlegała dyskusji.

ToTylkoJa 13.10.2009 21:28

lucekj ale podałem dwie wersje co do Bońka:
pierwsza to taka, że wiedział o korupcji w Widzewie, a druga to taka, że nie wiedział. I w obu przypadkach wg Ciebie był dobrze zarządzającym współudziałowcem? Pierwsza opcja-wszystko jasne. Druga opcja- inni robili mu koło dupy, a on o tym nie wiedział. Więc jak taki człowiek poradzi sobie z PZPN-em? Też będą mu robić koło tyłka i on nie będzie o tym wiedział?
Kolejna sprawa- przez to forum(i nie tylko to) przewija się fala krytyki, że Lato i jego ziomki wsadzili na trenera kadry Majewskiego. A co powiedział Boniek? Że dla niego Majewski to po Engelu najlepszy kandydat na selekcjonera. Czyli jak widać ten Boniek wcale nie chce pozbyć się tego betonu (bo dla mnie ten Engel to beton, nie wiem jak dla Ciebie).
I dlaczego sugerujesz w moim kierunku takie rzeczy, jak 'usadzanie' Deyny czy Brychczego na stanowisku prezesa? Wciskasz marne argumenty na siłę. Wg mnie najlepiej było by mieć prezesa, który nie sympatyzuje z żadnym klubem. No ale to będzie ciężkie do spełnienia. Szczerze mówiąc, tak jak nie widzę aktualnie dobrego kandydata na Prezydenta RP, tak samo nie widzę odpowiedniej osby na stanowisko prezesa PZPNu.

Ogryzek nie opierał się na żadnych racjonalnych argumentach, ja zaś je przedstawiłem. Nie wiem czy Boniek jest czysty czy nie, ale wiem, że w czasie korupcji był w Widzewie.

i na zakończenie, możesz rozwinąć myśl 'ehhh jednak warszawiak to warszawiak...'? W sumie to samo mógłbym napisać o Tobie, tylko po co

Ogryzek 13.10.2009 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 803226)
Ogryzek nie opierał się na żadnych racjonalnych argumentach, ja zaś je przedstawiłem. Nie wiem czy Boniek jest czysty czy nie, ale wiem, że w czasie korupcji był w Widzewie.

ehhh jednak krakus to krakus.

Możesz przybliżyć?

Bo nie łapie tych twoich "racjonalnych" argumentów? Może pomyliłeś mnie z kimś innym?
(Ja nie pisałem nic o Bońku... no może kiedyś dawno temu) :D

ToTylkoJa 13.10.2009 21:45

Ogryzek nie chodzi o Twój pogląd na temat Bonka, tylko wcześniejszy post, w którym stwierdziłeś, że Sobiechy, Grosickie i inne Rybusy pewnie się bały podejść do wykonywania rzutu karnego. Tego nie wiesz, czy Ci zawodnicy się bali. Moim zdaniem to trener wskazuje przed spotkaniem, kto ma strzelać i pewnie wyznaczył Małego.


W ogóle to nie rozumiem, o co to cale halo? Małecki nie pierwszy i nie ostatni który nie strzelił karnego (to nie zarzut do Ciebie Ogryzek).

bondTSW 13.10.2009 22:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 803224)
Z tego co wyczytałem z relacji prowadzonej przez gazeta.pl, przewaga Holendrów nie podlegała dyskusji.

II połowa, którą oglądałem owszem, dominacja holendrów... w pierwszej do 41 min. z relacji, którą ja śledziłem (onet) chłopaki radzili sobie co najmniej dobrze, a nawet lepiej i ta bramka by im mogła tylko pomóc..i Małemu.

I nie chce mi się wierzyć, że wolisz żeby Patryk strzelił bramkę z karnego np. takiej Odrze W. niż w meczu Reprezentacji, niż w meczu El. MME tak dla przypomnienia gdzie PL była liderem grupy ...do dziś.

kONwalia 13.10.2009 23:02

W kwestii bojkotu, czy to prawda że PZPN aby załatac trochę Śląski rozdaje bilety w szkołach?

For_FuN_ 14.10.2009 01:28

Ja nie przecenialbym znaczenia tego "bojkotu"...ludzie nie ida na ten mecz z roznych powodow: jedni protestuja przeciwko PZPN'owi, inni przeciwko pilkarzom ktorzy olewaja swoje obowiazki, jeszcze inni dlatego ze mecz jest o nic, nastepni z powodu warunkow pogodowych...mozna wymieniac i wymieniac.

Romy S. 14.10.2009 03:11

Serwis Stawiam.com dotarł do nagrania z rozmowy z Mariuszem Lewandowskim. Jasno wynika z niego, że powiedział to, co zostało napisane w mediach. Okazuje się więc, że okłamał wszystkich kibiców, a także swoich przełożonych: trenera Majewskiego oraz prezesa Grzegorza Lato. Tymi słowami: "Dziennikarz sam sobie zadał to pytanie i sam na nie odpowiedział. Mieliśmy z tego sporo śmiechu."

http://stawiam.com/beta/czytaj/newsr...owiedzial.html


I ten gościu ma dziś ubrać koszulkę z Orłem na piersi ?

Jeszcze niech FIFA się lepiej za to weźmie

http://mundial.wp.pl/kat,1728,title,...wiadomosc.html

to może i protest kibicowski w połączeniu z tymi haniebnymi postępkami ludzi spod znaku PZPN da jakieś efekty.

GemHZR 14.10.2009 10:09

A to głąb, przecież wiadomo, że dziennikarze nagrywają wywiady, z pamięci ich potem nie spisują.

Pan Jotka 14.10.2009 10:37

http://tech.wp.pl/kat,1009779,title,...wiadomosc.html

A ja tylko protestowałem przeciw PZPNowi .....;-)

flamengista 14.10.2009 10:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bondTSW (Post 803256)
I nie chce mi się wierzyć, że wolisz żeby Patryk strzelił bramkę z karnego np. takiej Odrze W. niż w meczu Reprezentacji, niż w meczu El. MME tak dla przypomnienia gdzie PL była liderem grupy ...do dziś.

To uwierz. Eliminacje MME nie obchodzą mnie wcale.

A co do Lewandowskiego - ja wiedziałem, że tak będzie! Ja wiedziałem, że dziennikarz nagrał naszego kapitana:-D

I co teraz, Panie Lato, Panie Majewski?

A do Lewandowskiego mam jedno przesłanie - cytując klasyka:

Cytat:

Pan jest zerem, Panie Lewandowski

DeadOrAlive 14.10.2009 11:45

Rozkminił ktoś, co idzie dzisiaj na TVN7 o 20:05 ?
Przypadek, czy celowa prowokacja :D ?

7 kotów 14.10.2009 12:55

Do Cycusia nigdy nic nie mialem, bo pilkarz drewniany, ale grac chce i lubi to robic. Pracowity, gra w naprawde dobrym klubie, utytulowany, w reprezentacji pierwszy plac.. i mogl sobie spokojnie dociagnac do ME2012 ale spod tych jego rumiencow wylazla pospolita ****a i mu popsula PR.
Cycus niech spierdala.
Ma szczescie ze dzis bojkot meczu, bo by go pewnie 40tys wygwizdalo i wyslalo w przyslowiowy ****ziec.


majewski moglby sobie dzis poprawic wizerunek wywalajac tego lysego zloba z kadry, ale jak sie jest natural born pussy i natural born idiot to sie takich darow od losu nie dostrzega.

timmdorf 14.10.2009 14:55

Lewy jaki jest taki jest, ale kadrze potrzebny

mitmichael 14.10.2009 15:17

Na 47 tysiecy miejsc bedzie tylko 8000 tysiecy zajetych, moze nawet mniej. Bojkot bojkotem ale czy to cos da? Dziadki nadal nie ustapia a nasz kraj piłkarsko spadnie jeszcze nizej. NIedługo bedziemy grali tylko towarzysko z druzynami pokroju San Marino, Wyspy Samoa. Ale oni to maja w czterech literach - nas kibiców tez maja gdzies. Miejmy tylko nadzieje, ze ten bojkot poskutkuje.

mcovalski 14.10.2009 16:21

BZ WBK ogłosiło, że nie chcę brać póki co udziału w szopce i wycofało (zrezygnowało) z umieszczania reklam na stadionie podczas dzisiejszego spotkania.

KOMINEK 14.10.2009 16:31

Dzieki czemu zrobili sobie oczywiście dobrą reklamę bo we wszystkich mediach o nich mówią, ale co tam ważne że leśne dziadki mogą zacząć się bać.

Pan Jotka 14.10.2009 16:52

Mała sonda. Wygramy:

a) w golach
b) rożnych
c) outach
d) w ilości wolnych
e) czasie posiadania piłki

Jak myślicie ? ;-)

flamengista 14.10.2009 17:11

Przede wszystkim odniesiemy zwycięstwo moralne. Wbrew stadionowym terrorystom i bandytom zagramy fair, nawet 60% naszych (niemałych) umiejętności. Zadamy tym samym kłam niedowiarkom, pokażemy że stać nas na wiele i nie jest to nasze ostatnie słowo.

Bohaterski Lewandowski nawet pobrudzi sobie spodenki, co więcej - zarobi żółtą kartkę za faul. Myślę, że faule to kategoria w której możemy przeważyć nad Słowakami.

Jestem też pewien, że trener Majewski przygotuje nowatorską taktykę, cóż jednak ona da - nie wiem, bo przecież Słowacy grają w lepszych klubach niż nasi. W meczu z Czechami dominowaliśmy w każdym elemencie gry, szczególnie w wirtuozersko wykonywanych rożnych, a i tak nic to nie dało.

Ale spodziewam się postępów, które już wcześniej były widoczne. Teraz wykonamy 9 rożnych, oddamy co najmniej 1 celny strzał na bramkę i wymienimy 5 celnych podań z rzędu (tu celujemy w rekord - to może być 50 mecz biało-czerwonych w eliminacjach, w którym uda się ta sztuka).

Szykuje się więc pasjonujące widowisko, szczególnie że na trybunach zgromadzi się kibicowska elita, najtęższe gardła w Polsce, pieczołowicie wyselekcjonowane wśród największych tuzów z Żylety, dawnej Xtki i Bóg wie skąd jeszcze (Jakwe też - to w kontekście Triady).

Do szczęścia brakuje tylko gradu bramek, które podsumują nasz awans... na 4 miejsce w grupie. Wystarczy, że braci Czesi pykną Irlandczyków, a my rozjedziemy walcem Słowacką obronę.

Do boju Polska...aaaa!!! :-D

manson777 14.10.2009 17:19

http://tymontymanski.bloog.pl/id,506...l?ticaid=68ec2

świat się kończy...
ale chyba ja też będę kibicował Słowakom :shock:

szlaQ 14.10.2009 17:28

U-17 wygrało z Izraelem w Eliminacjach ME. 7-0 może chociaż z tych coś będzie ...

Wojtas 14.10.2009 17:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 803474)
Mała sonda. Wygramy:

a) w golach
b) rożnych
c) outach
d) w ilości wolnych
e) czasie posiadania piłki

Jak myślicie ? ;-)





Ja mysle ze po bezbarwniej grze zremisujemy,ale po meczu pan Piechniczek ze studia przy kominku w Wisle powie ze ponownie bylismy lepsi od rywali tym razem w wybijaniu autow i co najwazniejsze kazdy byl wybijany inaczej.

Byl to przejaw absolutnego kamzuflazu ,Slowacy byli załaamani po meczu niechcieli udzielac wywiadow ,byli wrecz zrozpaczeni ,trener rozwaza nawet podanie sie do dymisji ,na konferencji po meczu obecny byl nawet prezydent Slowacjii ktory osobiscie spotkal sie z trenerem SLowakow ,obaj przez 3 godziny analizowali,radzili,jak to mozlwie ze przegrali z Polakami w autach.Sprawe ma podobno badac CBA ,CIA i i obroncy praw zwierzat futerkowych.Fakt ten abolsutnie przyslania dotychczasowe wyniki zespolu , analizowane jest tez wycofanie sie ze struktur FIFA.Zaskoczony byl tez niejaki Turbodymoman ktory mial powiedziec "To niemozliwe ,ale po raz pierwszy Polacy mnie zawstydzili "



A wiec pan Antonii dojdzie do wniosku ze nie jest tak zle,bo jestemy lepsi od Czechow i Slowakow w pewnych elementach gry i doda ze Steffffan zostaje do Mistrzostw Swiata na Madagaskarze w 2792r.


Niesteety na koniec bedzie musial konczyc swoja telekonferencje,bo spieszy sie na walny zjazd PZPR(N),gdzie po raz 536352 dzialacze przegłosuja wniosek o podwyzke pensji z 30 tys do 40.W koncu z czegos trzeba zyc.

wolfy 14.10.2009 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 803483)
Przede wszystkim odniesiemy zwycięstwo moralne. Wbrew stadionowym terrorystom i bandytom zagramy fair, nawet 60% naszych (niemałych) umiejętności. Zadamy tym samym kłam niedowiarkom, pokażemy że stać nas na wiele i nie jest to nasze ostatnie słowo.

To będzie miś... tfu! ...mecz na miarę naszych możliwości.
A potem się spisze protokół strat, a cała kasa do kieszeni.

bartek89TS 14.10.2009 17:58

Doktor Stefan podał wyjsciowy skład:
Jerzy Dudek - Jakub Rzeźniczak, Arkadiusz Głowacki, Jarosław Bieniuk, Seweryn Gancarczyk - Jakub Błaszczykowski, Mariusz Lewandowski, Roger Guerreiro, Ludovic Obraniak - Ireneusz Jeleń, Paweł Brożek.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:00.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl