![]() |
|
Cytat:
|
Razzano Virginie - Radwanska Agnieszka
akumulacyjne WTA Tour 2 1.30 Fyrstenberg.M / Matkowski.M - Soares B./Ullyett K. Eastbourne akumulacyjne ATP Doubles 1 1.75 Stany Zjednoczone - Brazylia akumulacyjne Puchar Konfederacji 2 1.35 3.07 |
a co myślicie o meczu hiszpania-anglia do lat 21 ?? bo ja myśle na 2 ponieważ kadre bazuje na kilku gwiazdach premiership
|
Cytat:
|
Też zagrałem tam remis. A argument o "gwiazdach premiership", to wiesz co :lol:
|
Cytat:
|
Dla grających w expekcie informacja, żeby uważali jak grają np. MLB. Dziś był mecz Red Sox- Marlins, który ze względu na ulewę został przerwany. Bet365, w którym mój kumpel wniósł taki sam zakład jak ja (czyli na Red Sox) unieważnił mu go, ale expekt potraktował go jako ważny i niestety kasa poszła się ciąć. Nie wiem jak mają w przypadku kreczu w tenisie, bo nie chce mi się szukać w ich regulaminie, ale czuję, że również uznają zakład za ważny jeśli np. któryś z zawodników wygrał 1 seta. Podziękowałem im za współpracę.
Oczywiście wiem, że sam jestem sobie winny, bo nie czytałem regulaminu, ale tego posta zamieszczam informacyjnie, gdyby okazało się, że jest na tym forum więcej osób, które też nie zagłębiają się w lekturę regulaminów. ;) |
http://tennisbios.com/view/tennis-bookmakers
Niestety zarówno expekt jak i bet-at-home, uznają mecz tenisa za ważny w momencie rozegrania pierwszej piłki w meczu. Jakby zawodnik którego typujesz skreczował zaraz po rozegraniu pierwszej w meczu piłki, to rozliczają Ci to jako porażkę. Zawsze grałem tenisa w betsson, który rozliczał krecza jako 1.00 bez względu na moment, w którym nastąpił. W poniedziałek zmienili jednak regulamin i zwracają kasę tylko wówczas, gdy krecz pojawi się w pierwszym secie. Jeśli zostanie rozegrana pierwsza piłka drugiego seta, to krecz rozliczają już jako porażkę/zwycięstwo. |
No, pamiętam, że kiedyś byłem zadowolony jak zobaczyłem nietrafiony (skreczowany) mecz tenisa w betssonie rozliczony po kursie 1.00. Niestety ostatnio coś im się poprzestawiało i przy wpłacie kasy jest notka, że kwota pobrana z Twojego konta może być inna niż ta, którą chcesz wpłacić (ze względu na kursy walut). Napisałem im maila, że jak już zaczną normalnie traktować klientów, żeby mi dali znać, bo w takiej sytuacji na pewno nie wpłacę im ani grosza. A teraz jeszcze mówisz, że zmienili zdanie w kwestii kreczów. Od lipca zaczynam przygodę z bet365 :D
|
Nie wiem co wy kminicie, ale w expekcie krecz to kurs 1.00 , tydzien temu jak roddick skreczowal policzyli mi jako 1.00
I teraz jest tak w wiekszosci buków, najciekawiej ma to zrobione pinnacle, bo krecz liczy porazke po minimum 2 setach. |
Cytat:
No jak nie wiesz, co my kminimy? Może policzyli po kursie 1.00, bo kreczował w odpowiednim momencie, a gdyby kreczował np. 1 gema później, to już by była porażka? To właśnie kminimy. |
http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...a5a8805959abec w meczu szwecja-włochy miałem 0 ale pani mi się pomyliła i dała 1 pomyślałem sobie że to przeznaczenie i zostawiłem :)
|
Cytat:
|
Martinho.
Jest dokładnie tak jak napisałem. Jedna zagrana w meczu piłka wystarczy by uznać go za ważny. Jeśli gracz, na którego wygraną postawiłeś kreczuje, to masz nietrafiony typ - żaden zwrot. Jeśli masz na myśli mecz Roddicka i jego krecz, to najprawdopodobniej expekt się pomylił i powinieneś się z tego faktu cieszyć. |
Albo kolego kłamiesz, albo coś im się pomyliło. Napisałem do nich maila. W odpowiedzi dostałem taką informację:
Cytat:
|
Wenezuela-Polska 2 1,85 za 243,75zł do wygrania 450,93zł ! ABG
|
|
na dzis tenis:
Wozniacki-Razzano 1 1,38 Tursunov-Dancevic 1 1,42 za 250 zł do wygrania 489,90zł |
Klitschko V. - Chagaev R.
x2 kurs: 4,15 |
R.Holta-Protasiewicz(+1) 2
G.Walasek (9,5 pkt) 2 Wozniacki C.-Razzano V 1 Polska-Rumunia 1 Tursunov D.-Dancevic F 1 Hiszpania - RPA 1 Korea - Serbia 2 wklad 10zl Do Wygrania 137.52 Taki dla zabawy :) |
Tanasugarn Tamarine - Wickmayer Yanina
Łączna liczba rozegranych gemów WTA Tour powyżej 22 gemów 1.90 Randaberg - Sandnes Ulf akumulacyjne Nor. Liga 2 - 3 2 2.00 Zambia - Algieria powyżej/poniżej Kwal. Mistrzostw Świata - Afryka ponizej 2.5 goli 1.53 kurs 5.81 |
jaki był współczynnik na naszych z Rumunią?
|
co sadzicie o meczu indepedientes-S.Lorenzo ??
|
Cytat:
|
kamikaze a jest sens stawic jakis piniondz :) na shonan ?
|
Cytat:
U mnie na Urawe jest 2.40. Podobnie z Hiszpanią widze że stawiałeś za 1.60 podczas gdy u mnie 1.75... Zmień buka, wiecej zyskasz(mniej stracisz) |
a Sanfrecce Hiroshima - Vissel Kobe ??
gospodarze wygladaja lepiej zdecydowanie i maja o co walczyc jeszcze a vissel chyba nie bardzo |
Keflavik - Fjolnir 1.50
Kolejny mecz z dosyc często przeze mnie typwanej ligi Islandzkiej. Keflavik to zespół który miał walczyc o najwyższe cele, ba miał zagrozic Hafnarfjordurowi w obronie tytułu mistrzowskiego. Jednak po kilku nieudanych występach trzeba te plany będzie nieco zweryfikowac. Jeśli jutro nie wygrają ze słabym Fjolnirem to sytuacja zrobi się bardzo nieciekawa. W tym momencie gospodarze mają 11pkt., do lidera tracą 7 ale do 3 miejsca już tylko 3 pkt. Dlatego ten mecz z Fjolnirem może byc punktem zwrotnym tego sezonu dla Keflaviku. Ostatnia seria meczów bez wygranej (1-4 z KR Reykiavik, 1-1 ze Stjarnan, 4-4 z Breidablikiem) powinna zmotywowac ich do lepszej gry. Tymbardziej że poza porażką w Reykjaviku punkty tracili pechowo. U siebie Keflavik gra bardzo dobrze, wygrał 3 z 4 meczów (przegrał tutaj nawet Hafnarfjordur) a 1 zremisował. Fjolnir w tym sezonie broni się przed spadkiem, grają bardzo słabo i zdobyli narazie tylko 4pkt.(bilans 1-1-4). Na wyjazdach to już jest kompletna tragedia (0-1-4). Ostatnie trzy mecze to bardzo wyrazne porażki (1-3 z Fylkirem, 0-3 z Hafnarfjordur, 1-3 z Vestmannaeyar). Są po prostu słabym zespołem i raczej zmotywowany Keflavik nie zmarnuje szansy na 3 pkt. Zapraszam na forum bukmacherskie, www.1x2.pun.pl ! Właśnie wystartował konkurs związany z rozpoczynającym się turniejem na kortach Wimbledonu, zwycięzcy mają zagwarantowane nagrody pieniężne :) |
Cytat:
a brał udział ktoś w tym konkursie www.typuj.org warto się pobawic?? |
Korea wygrala z Serbia 3:0 no kur** mac
|
Kubica-Heidfeld 1 1,50
Holandia-Chiny 1 1,20 (siatkówka) Bułgaria-Japonia 1 1,15 (siatkówka) za 200zł do wygrania 414zł Jesli ktos ma Eurosport polecam gre na żywo w tenisa kobiet. Naprawdę można dużo wygrać !!! |
jakiego polecacie buka bo ja mam konto w bah ale wkurza mnie to tam ze mało jest spotkań na żywo co polecacie aha i żeby miał bonus:) ??
|
Cytat:
Do czego to dochodzi zeby Japonia wygrywala w siatkowke :) ogólnie ten weekend 550zł na plus :D |
Cytat:
|
Cytat:
I właśnie w pierwszej rundzie Wimbledonu wyłapałem takie dość interesujące typy i jestem ciekawy co o nich sądzicie:) Wozniak - Schiavone 1 Wickmayer - Vesina 1 Malisse - Schuettler 2 Tursunov - Zverev 1 |
Pytanie do znawców LM Azjatyckiej,mecze w środe - jest sens grać na faworytów?
|
Cytat:
|
Dzis przechodząc obok Profesjonala postanowilem zagrać totalnego for funa, bez statów za 4 zł
(Wimbledon) Roger Vasselin - Koubek 1 1.34 Andreev - Korolev 1 1.40 Mahut - Vliegen 1 1.30 Canas - Junqueira 1 1.42 Wickmayer - Vasnina 1 1.31 South - Johansson 1 1.34 Rezai - Morita 1 1.30 (nozna) Finlandia - Hiszpania 2 1.33 Valur - Vestmannaeyjar 1 1.50 AKO: 15.77 |
na poczatek
Hanescu Victor - I. Navarro 1 kurs 1.70 |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl