Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

bula1010 17.06.2009 16:40

http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...ff0551d5a1d92b

jaro1985r 17.06.2009 22:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 746896)
Czarnogora-Polska 2 1,55 za 300 zł do wygrania 465zł do boju POLSKA !!!

PIęKNIE ! z Rumunami można stawiać całą kasę ,dom i stare trampki...taki pewniak :)

ramon01 18.06.2009 09:19

Razzano Virginie - Radwanska Agnieszka
akumulacyjne WTA Tour 2 1.30
Fyrstenberg.M / Matkowski.M - Soares B./Ullyett K.
Eastbourne
akumulacyjne ATP Doubles 1 1.75
Stany Zjednoczone - Brazylia
akumulacyjne Puchar Konfederacji 2 1.35
3.07

bula1010 18.06.2009 09:35

a co myślicie o meczu hiszpania-anglia do lat 21 ?? bo ja myśle na 2 ponieważ kadre bazuje na kilku gwiazdach premiership

quaresma88 18.06.2009 10:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bula1010 (Post 747225)
a co myślicie o meczu hiszpania-anglia do lat 21 ?? bo ja myśle na 2 ponieważ kadre bazuje na kilku gwiazdach premiership

ja zagrałem remis w tym meczu :-)

pan Dudi 18.06.2009 10:21

Też zagrałem tam remis. A argument o "gwiazdach premiership", to wiesz co :lol:

Svartis 18.06.2009 12:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamikaze (Post 747279)
Mógłby mi ktoś wytłumaczyć o co tu chodzi w pogrubionym fragmencie?
Chodzi o to że mam obrócić po kursie 124 PLN czy, że mam 124 zł jeszcze po prostu obrócić?
Może jeszcze inaczej?

Masz wnieść po prostu zakład (zakłady) o łącznej stawce 124 zł, po kursie min prawdopodobnie 1.50

pan Dudi 19.06.2009 09:36

Dla grających w expekcie informacja, żeby uważali jak grają np. MLB. Dziś był mecz Red Sox- Marlins, który ze względu na ulewę został przerwany. Bet365, w którym mój kumpel wniósł taki sam zakład jak ja (czyli na Red Sox) unieważnił mu go, ale expekt potraktował go jako ważny i niestety kasa poszła się ciąć. Nie wiem jak mają w przypadku kreczu w tenisie, bo nie chce mi się szukać w ich regulaminie, ale czuję, że również uznają zakład za ważny jeśli np. któryś z zawodników wygrał 1 seta. Podziękowałem im za współpracę.

Oczywiście wiem, że sam jestem sobie winny, bo nie czytałem regulaminu, ale tego posta zamieszczam informacyjnie, gdyby okazało się, że jest na tym forum więcej osób, które też nie zagłębiają się w lekturę regulaminów. ;)

hunter 19.06.2009 10:10

http://tennisbios.com/view/tennis-bookmakers

Niestety zarówno expekt jak i bet-at-home, uznają mecz tenisa za ważny w momencie rozegrania pierwszej piłki w meczu. Jakby zawodnik którego typujesz skreczował zaraz po rozegraniu pierwszej w meczu piłki, to rozliczają Ci to jako porażkę.

Zawsze grałem tenisa w betsson, który rozliczał krecza jako 1.00 bez względu na moment, w którym nastąpił. W poniedziałek zmienili jednak regulamin i zwracają kasę tylko wówczas, gdy krecz pojawi się w pierwszym secie. Jeśli zostanie rozegrana pierwsza piłka drugiego seta, to krecz rozliczają już jako porażkę/zwycięstwo.

pan Dudi 19.06.2009 10:35

No, pamiętam, że kiedyś byłem zadowolony jak zobaczyłem nietrafiony (skreczowany) mecz tenisa w betssonie rozliczony po kursie 1.00. Niestety ostatnio coś im się poprzestawiało i przy wpłacie kasy jest notka, że kwota pobrana z Twojego konta może być inna niż ta, którą chcesz wpłacić (ze względu na kursy walut). Napisałem im maila, że jak już zaczną normalnie traktować klientów, żeby mi dali znać, bo w takiej sytuacji na pewno nie wpłacę im ani grosza. A teraz jeszcze mówisz, że zmienili zdanie w kwestii kreczów. Od lipca zaczynam przygodę z bet365 :D

Martinho 19.06.2009 12:23

Nie wiem co wy kminicie, ale w expekcie krecz to kurs 1.00 , tydzien temu jak roddick skreczowal policzyli mi jako 1.00

I teraz jest tak w wiekszosci buków, najciekawiej ma to zrobione pinnacle, bo krecz liczy porazke po minimum 2 setach.

pan Dudi 19.06.2009 13:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Martinho (Post 747723)
Nie wiem co wy kminicie, ale w expekcie krecz to kurs 1.00 , tydzien temu jak roddick skreczowal policzyli mi jako 1.00

I teraz jest tak w wiekszosci buków, najciekawiej ma to zrobione pinnacle, bo krecz liczy porazke po minimum 2 setach.


No jak nie wiesz, co my kminimy? Może policzyli po kursie 1.00, bo kreczował w odpowiednim momencie, a gdyby kreczował np. 1 gema później, to już by była porażka? To właśnie kminimy.

bula1010 19.06.2009 13:59

http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...a5a8805959abec w meczu szwecja-włochy miałem 0 ale pani mi się pomyliła i dała 1 pomyślałem sobie że to przeznaczenie i zostawiłem :)

Martinho 19.06.2009 14:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hunter (Post 747654)
Niestety zarówno expekt jak i bet-at-home, uznają mecz tenisa za ważny w momencie rozegrania pierwszej piłki w meczu. Jakby zawodnik którego typujesz skreczował zaraz po rozegraniu pierwszej w meczu piłki, to rozliczają Ci to jako porażkę.

10 znakow....

hunter 19.06.2009 14:59

Martinho.

Jest dokładnie tak jak napisałem. Jedna zagrana w meczu piłka wystarczy by uznać go za ważny. Jeśli gracz, na którego wygraną postawiłeś kreczuje, to masz nietrafiony typ - żaden zwrot.

Jeśli masz na myśli mecz Roddicka i jego krecz, to najprawdopodobniej expekt się pomylił i powinieneś się z tego faktu cieszyć.

pan Dudi 19.06.2009 15:22

Albo kolego kłamiesz, albo coś im się pomyliło. Napisałem do nich maila. W odpowiedzi dostałem taką informację:

Cytat:

Szanonwy Kliencie, wszystko zalezy od charakteru zakladu, czy jest on na cale spotkanie, na liczbe setow, gemow w secie etc.
Jezeli jest on na cale spotkanie 1x2 - mecz pozostaje wazny jezeli jedna pilka zostala rozegrana, bez wzgledu na to czy pozniej zawodnik kreczowal czy nie.

jaro1985r 19.06.2009 23:33

Wenezuela-Polska 2 1,85 za 243,75zł do wygrania 450,93zł ! ABG

bula1010 20.06.2009 09:30

http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...8a3c167b380f18

jaro1985r 20.06.2009 09:55

na dzis tenis:
Wozniacki-Razzano 1 1,38
Tursunov-Dancevic 1 1,42

za 250 zł do wygrania 489,90zł

rocco_1906 20.06.2009 10:05

Klitschko V. - Chagaev R.

x2

kurs: 4,15

kameleon2323 20.06.2009 10:17

R.Holta-Protasiewicz(+1) 2
G.Walasek (9,5 pkt) 2
Wozniacki C.-Razzano V 1
Polska-Rumunia 1
Tursunov D.-Dancevic F 1
Hiszpania - RPA 1

Korea - Serbia 2

wklad 10zl
Do Wygrania 137.52
Taki dla zabawy :)


ramon01 20.06.2009 11:07

Tanasugarn Tamarine - Wickmayer Yanina
Łączna liczba rozegranych gemów WTA Tour powyżej 22 gemów
1.90
Randaberg - Sandnes Ulf
akumulacyjne Nor. Liga 2 - 3 2
2.00
Zambia - Algieria
powyżej/poniżej Kwal. Mistrzostw Świata - Afryka ponizej 2.5 goli
1.53

kurs 5.81

Maciejj 20.06.2009 14:17

jaki był współczynnik na naszych z Rumunią?

Rafal00100 20.06.2009 19:02

co sadzicie o meczu indepedientes-S.Lorenzo ??

wislak93 20.06.2009 19:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciejj (Post 748316)
jaki był współczynnik na naszych z Rumunią?

1,10 :D handi -6,5 - 1,85

ramon01 20.06.2009 22:08

kamikaze a jest sens stawic jakis piniondz :) na shonan ?

Svartis 20.06.2009 22:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamikaze (Post 748475)
No to na jutro rano:

Yokohama Marinos - Urawa Red Diamonds 2 2,1

stawka 22,00 PLN
maks. wygrana 46,20 PLN

U jakiego buka Ty grasz że masz takie niskie kursy?
U mnie na Urawe jest 2.40. Podobnie z Hiszpanią widze że stawiałeś za 1.60 podczas gdy u mnie 1.75...
Zmień buka, wiecej zyskasz(mniej stracisz)

ramon01 20.06.2009 22:21

a Sanfrecce Hiroshima - Vissel Kobe ??
gospodarze wygladaja lepiej zdecydowanie i maja o co walczyc jeszcze a vissel chyba nie bardzo

konrad1991tsw 20.06.2009 22:50

Keflavik - Fjolnir 1.50
Kolejny mecz z dosyc często przeze mnie typwanej ligi Islandzkiej. Keflavik to zespół który miał walczyc o najwyższe cele, ba miał zagrozic Hafnarfjordurowi w obronie tytułu mistrzowskiego. Jednak po kilku nieudanych występach trzeba te plany będzie nieco zweryfikowac. Jeśli jutro nie wygrają ze słabym Fjolnirem to sytuacja zrobi się bardzo nieciekawa. W tym momencie gospodarze mają 11pkt., do lidera tracą 7 ale do 3 miejsca już tylko 3 pkt. Dlatego ten mecz z Fjolnirem może byc punktem zwrotnym tego sezonu dla Keflaviku. Ostatnia seria meczów bez wygranej (1-4 z KR Reykiavik, 1-1 ze Stjarnan, 4-4 z Breidablikiem) powinna zmotywowac ich do lepszej gry. Tymbardziej że poza porażką w Reykjaviku punkty tracili pechowo. U siebie Keflavik gra bardzo dobrze, wygrał 3 z 4 meczów (przegrał tutaj nawet Hafnarfjordur) a 1 zremisował. Fjolnir w tym sezonie broni się przed spadkiem, grają bardzo słabo i zdobyli narazie tylko 4pkt.(bilans 1-1-4). Na wyjazdach to już jest kompletna tragedia (0-1-4). Ostatnie trzy mecze to bardzo wyrazne porażki (1-3 z Fylkirem, 0-3 z Hafnarfjordur, 1-3 z Vestmannaeyar). Są po prostu słabym zespołem i raczej zmotywowany Keflavik nie zmarnuje szansy na 3 pkt.

Zapraszam na forum bukmacherskie, www.1x2.pun.pl ! Właśnie wystartował konkurs związany z rozpoczynającym się turniejem na kortach Wimbledonu, zwycięzcy mają zagwarantowane nagrody pieniężne :)

Maciejj 20.06.2009 23:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez konrad1991tsw (Post 748505)
Zapraszam na forum bukmacherskie, www.1x2.pun.pl ! Właśnie wystartował konkurs związany z rozpoczynającym się turniejem na kortach Wimbledonu, zwycięzcy mają zagwarantowane nagrody pieniężne :)


a brał udział ktoś w tym konkursie
www.typuj.org
warto się pobawic??

kameleon2323 21.06.2009 09:48

Korea wygrala z Serbia 3:0 no kur** mac

jaro1985r 21.06.2009 10:34

Kubica-Heidfeld 1 1,50
Holandia-Chiny 1 1,20 (siatkówka)
Bułgaria-Japonia 1 1,15 (siatkówka)

za 200zł do wygrania 414zł

Jesli ktos ma Eurosport polecam gre na żywo w tenisa kobiet. Naprawdę można dużo wygrać !!!

bula1010 21.06.2009 12:40

jakiego polecacie buka bo ja mam konto w bah ale wkurza mnie to tam ze mało jest spotkań na żywo co polecacie aha i żeby miał bonus:) ??

jaro1985r 21.06.2009 13:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 748647)
Kubica-Heidfeld 1 1,50
Holandia-Chiny 1 1,20 (siatkówka)
Bułgaria-Japonia 1 1,15 (siatkówka)

za 200zł do wygrania 414zł

Jesli ktos ma Eurosport polecam gre na żywo w tenisa kobiet. Naprawdę można dużo wygrać !!!

do tego jeszcze na zakonczenie udanego weekendu Wenezuela-Polska 2 1,75 za 200zł do wygrania 350zł
Do czego to dochodzi zeby Japonia wygrywala w siatkowke :) ogólnie ten weekend 550zł na plus :D

Martinho 22.06.2009 00:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 748647)
Jesli ktos ma Eurosport polecam gre na żywo w tenisa kobiet. Naprawdę można dużo wygrać !!!

Tenis tak, ale nie kobiecy!! Tutaj dużo więcej czynników pozasportowych ma wpływ na grę zawodniczki niz w męskim tenisie, dlatego ja bym to odradzał. A na Eurosporcie bedzie też męski wimbledon i myślę ze w przewadze :))

luki 22.06.2009 01:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Martinho (Post 749211)
Tenis tak, ale nie kobiecy!! Tutaj dużo więcej czynników pozasportowych ma wpływ na grę zawodniczki niz w męskim tenisie, dlatego ja bym to odradzał. A na Eurosporcie bedzie też męski wimbledon i myślę ze w przewadze :))

Akurat Wimbledon jest jedynym Wielkim Szlemem, którego Eurosport nie transmituje.:P Będzie on do oglądnięcia na Polsacie Sport albo Polsacie Sport Extra.

I właśnie w pierwszej rundzie Wimbledonu wyłapałem takie dość interesujące typy i jestem ciekawy co o nich sądzicie:)

Wozniak - Schiavone 1
Wickmayer - Vesina 1
Malisse - Schuettler 2
Tursunov - Zverev 1

WiślakNH 22.06.2009 13:26

Pytanie do znawców LM Azjatyckiej,mecze w środe - jest sens grać na faworytów?

jaro1985r 22.06.2009 13:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Martinho (Post 749211)
Tenis tak, ale nie kobiecy!! Tutaj dużo więcej czynników pozasportowych ma wpływ na grę zawodniczki niz w męskim tenisie, dlatego ja bym to odradzał. A na Eurosporcie bedzie też męski wimbledon i myślę ze w przewadze :))

Właśnie o to chodzi, że oglądając na żywo mecz można wyłapać fajne kursy. Po kobietach widać jak zaczyna im coś nie wychodzić to często psychicznie nie wytrzymują ! Dużo jest też przełamań a więc można ciekawie poobstawiać. Tylko tak jak pisze w tym przypadku tylko mecze live ! A co do tego, że nie ma Wimbledonu na Eurosporcie to jestem załamany. Nic ciekawego juz nie transmitują na tym kanale.Nawet tenis mają z niższej pólki :/ AAAA i jeszcze jeśłi ktoś ma konto na Tobecie polecam http://www.tobet.com/pol/docs?conten...ent_only=false

banasik 22.06.2009 14:41

Dzis przechodząc obok Profesjonala postanowilem zagrać totalnego for funa, bez statów za 4 zł


(Wimbledon)
Roger Vasselin - Koubek 1 1.34
Andreev - Korolev 1 1.40
Mahut - Vliegen 1 1.30
Canas - Junqueira 1 1.42
Wickmayer - Vasnina 1 1.31
South - Johansson 1 1.34
Rezai - Morita 1 1.30
(nozna)
Finlandia - Hiszpania 2 1.33
Valur - Vestmannaeyjar 1 1.50

AKO: 15.77

ramon01 23.06.2009 10:43

na poczatek

Hanescu Victor - I. Navarro 1

kurs 1.70


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl