Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Obiekty sportowe które powstały,powstaja lub powstaną (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=607)

MatMario 20.06.2014 01:11

Jechalem wlasnie po Lema i w nocy calosc roki wielkie WOW.

Jak pod to pojdzie np plandeka jak z krainy wielkiego ziemniaka bedzie super i w dzien.

piotrek06 20.06.2014 09:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1365381)
Jechalem wlasnie po Lema i w nocy calosc roki wielkie WOW.

Jak pod to pojdzie np plandeka jak z krainy wielkiego ziemniaka bedzie super i w dzien.

Tutaj pełna zgoda, w nocy wygląda bardzo bobrze i jeśli rzeczywiście zrobią coś ala pyrlandia( wiem że nie realne, ale osobiście marzy ni się coś w ten deseń: http://upload.wikimedia.org/wikipedi...C3%BCnchen.jpg )to i w dzień będzie wyglądało bardzo dobrze. Tylko, że właśnie na to sie nie zanosi bo gdziekolwiek czytam o tym projekcie, to piszą, że to już jest finalna elewacja.

Matejas_ 20.06.2014 10:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotrek06 (Post 1365375)
No właśnie problem w tym że podobno niewiele ma sie zmienić, bo jeżeli już nawet przygotowali wizualizacje z tą "elewacją" http://www.urbanity.pl/photos/09/36/100936.jpg to raczej nie po to żeby to teraz czymś przykrywać.

I powstała tzw. wizualizacja powykonawcza :)

michal 20.06.2014 11:39

Problem w tym że to co widzimy to efekt finalny i nic już więcej z tym nie zrobią przez kolejne lata będziemy "podziwiać" rusztowanie przyozdobione ekranem led na większym obszarze o jakośći wyświetlanego obrazu niczym z lampek choinkowych .
Tutaj masz cały temat o hali: http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=105785

Teraz porównując wizki widać, że elewacja całkowicie odbiega od pierwotnej koncepcji całkowicie gładkiego "dropsa".

Kocur 22.06.2014 09:36

Ktoś w redakcji ma straszny ból dupy:


Cytat:

...W programie obowiązkowym wycieczek odwiedzających Kraków od piątku widnieje - obok zwiedzania Wawelu, wizyty w Sukiennicach i kawy na Kazimierzu - nowy punkt: mecz w Kraków Arenie. Hala w Czyżynach zdała w piątek generalny egzamin, a polscy siatkarze wygrali z Brazylią 3:1

Kraków doczekał się miejsca, gdzie 15 tys. ludzi śpiewa hymn bez politycznych awantur, a rywale dostają gęsiej skórki nie z powodu bluzgów i fruwających rac, ale głośnego i kulturalnego dopingu. - Dziękuję Krakowowi za tak piękny obiekt dla polskiego sportu - emocjonował się Mirosław Przedpełski, prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Przez lata Kraków był czarnym punktem na siatkarskiej mapie Polski. Sukcesy Hutnika Kraków to historia jeszcze z poprzedniego wieku, podobnie jak zawodniczek Wisły. A gdy w Polsce rozpoczął się boom na reprezentacyjną siatkówkę, Kraków obchodził się smakiem. Kadra jeździła niemal po całym kraju: od Sopotu, przez Bydgoszcz i Łódź, po Katowice. Kraków omijała szerokim łukiem, bo miał do zaoferowania tylko halę Wisły, w której wstyd byłoby przyjąć drużynę ligową, a co dopiero najlepszych siatkarzy świata...
Zagadka - z jakiego brukowca jest powyższy fragment ;)

Matejas_ 22.06.2014 13:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1365553)
Ktoś w redakcji ma straszny ból dupy:

Zagadka - z jakiego brukowca jest powyższy fragment ;)

Gdybyś napisał z jakiego portalu pomyślał bym o weszło, ale brukowiec może być tylko jeden... wybiórcza :-p

adam08 11.07.2014 16:33

Stadion w Białymstoku stan na 11 lipiec 2014

https://www.facebook.com/media/set/?...0023318&type=1

https://plus.google.com/photos/11206...713?banner=pwa

http://www.mmbialystok.pl/sites/igc3...aga.jpg?n899s2

https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/...64813791_n.jpg

Maciuś 12.07.2014 06:49

Zajebisty ale podobno oponki są niemodne...

gypsy 30.09.2014 17:11

Mnie się takie oponki bardzo podobają ;) Lubię takie płynne połączenie trybun.

A tu najnowsze zdjęcia stadionu Górnika Zabrze. Powolutku do przodu...

http://stadiony.net/pic-buildings/po...a_pohla391.jpg

http://stadiony.net/pic-buildings/po...a_pohla392.jpg

Krzysiek Grabski 28.02.2016 10:47

To dobrze,że powstało tak wiele obiektów sportowych.
A pierwsza z zaskoczenia jaskółka była w Kielcach.
To właśnie tam udowodniono,że można zbudować fajny obiekt.
Byli chyba pierwsi.

emj10 28.02.2016 14:31

Z jakiegoś letargu się obudziłeś?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl