![]() |
Jechalem wlasnie po Lema i w nocy calosc roki wielkie WOW.
Jak pod to pojdzie np plandeka jak z krainy wielkiego ziemniaka bedzie super i w dzien. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Problem w tym że to co widzimy to efekt finalny i nic już więcej z tym nie zrobią przez kolejne lata będziemy "podziwiać" rusztowanie przyozdobione ekranem led na większym obszarze o jakośći wyświetlanego obrazu niczym z lampek choinkowych .
Tutaj masz cały temat o hali: http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=105785 Teraz porównując wizki widać, że elewacja całkowicie odbiega od pierwotnej koncepcji całkowicie gładkiego "dropsa". |
Ktoś w redakcji ma straszny ból dupy:
Cytat:
|
Cytat:
|
|
Zajebisty ale podobno oponki są niemodne...
|
Mnie się takie oponki bardzo podobają ;) Lubię takie płynne połączenie trybun.
A tu najnowsze zdjęcia stadionu Górnika Zabrze. Powolutku do przodu... http://stadiony.net/pic-buildings/po...a_pohla391.jpg http://stadiony.net/pic-buildings/po...a_pohla392.jpg |
To dobrze,że powstało tak wiele obiektów sportowych.
A pierwsza z zaskoczenia jaskółka była w Kielcach. To właśnie tam udowodniono,że można zbudować fajny obiekt. Byli chyba pierwsi. |
Z jakiegoś letargu się obudziłeś?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl