![]() |
Cytat:
|
Orientuje się ktoś jak wygląda sprawa z biletami na mecz w Czechach? Można je gdzieś kupić, albo będzie tak jak teraz ze Słowenią?
|
Rozkmińcie jakie kary ludzie dostali za odpalenie racy, zasłonięcie sie szalikiem i bycie pijanym:
http://sport.onet.pl/0,1262245,2039174,wiadomosc.html !! pa-ra-no-ja |
"Dobijemy Polaków"
Cytat:
|
znów weszło??
dziś w PS jest wywiad z Kirmem i jakoś tam nie uderzała z niego taka agresja, tylko wypowiadał się w porządku o naszej reprezentacji czy o Pawle Brożku edit. Co do tych kar: race, alkohol, czy jakieś rzucanie koszem można w jakiś sposób zrozumieć bo w końcu takie jest prawo ale... "Innych trzech widzów meczu, którzy nie wykonali poleceń ochrony i zajęli inne miejsca niż wyznaczone na bilecie, sąd ukarał grzywną w wysokości od 1,1 do 1,5 tys. zł i dwuletnim zakazem wstępu na mecze reprezentacji Polski." to już przegięcie na maksa. |
Cytat:
|
Cytat:
W Legii sie nie sprawdził - słabiak. :foch: A powaznie to arcy wkurza mnie Smolarek senior - bo wymyslil to zalosne zastawianie sie dupa w narozniku (czym zachwycają sie niektorzy moi rodacy) zamiast grac o wyzsze zwyciestwo. Za kazdym razem jak to widze to mnie to wkurza. Jest 1-0 dla nas, akcja dwoch na dwoch i zamiast przeciwnika dobic to lecimy do naroznika i zastawiamy pilke dupą. Wielkie umiejetnosci. |
Cytat:
NIE DLA SMOLARKÓW! |
Cytat:
rozumiem gre w dziada, wymienianie podań między obrońcami i bramkarzem...ale nie ten wymysł Smolarka...gościa którego styl gry był podobny do Laty...czyli kopnij i biegnij. Takim piłkarzom jak Deyna, Lubański czy Szymanowski inteligencją boiskową do pięt nie dorastali...a co widąc po ostatnich wypowedziach Laty i Smolarka w życiu też nią nie grzeszą. |
Cytat:
wyobraź sobie sytuację, że to ty zapłaciłeś grubo za bilet i chciałbyś mecz obejrzeć na dobrym miejscu, podchodzisz do swojego krzesełka a tam trzech koksów mówi, żebyś spadał.. poleciałbyś pewnie do ochrony się poskarżyć.. i tym sposobem skoro ochrona/policja musi zareagować to już musi też być kara.. prosta zasada.. |
Cytat:
|
Dobrze trzeba karac wysoko, bo Polacy to albo tak rozbestwiony narod a moze tak glupi ze jak porzadnie nie dostanie sie po kieszeni to nie zrozumieja. Jak nie wolno wnosic rac itp o sie nie wnosi ich, chyba nikt nie jest takim imbecylem ze nie potrafi zrozumiec tak prostych zasad. Nie jestem z atakim ograniczaniem praw tak jak to bylo z racami, teraz z flagami, okrzykami ale skoro juz tak ustanowiono to trzeba tego przestrzegac a jak ktos chce byc taki super mocny i mysli ze stoi ponad prawem to niech buli kase i ma zakazy stadionowe
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Oskarżenia dla 9 kibiców za mecz z Irlandią niektóre naprawde dziwne 2 lata zakazu na reprezentacje i 1,5 tysiaca za zajecie złego miejsca jest to normalne? http://www.waszapilka.pl/article,219...cia_na_Slaskim
|
vacs niby wydaje sie to smieszne i zenujace ale jak pomyslec to pewnie ich nie raz poproszono zeby ustapili z tych miejsc i przeslzi tam gdzie maja bilety, skoro nie posluchali to bardzoi dobra kara, trzeba bydlo wygnac ze stadionow bo nie moze byc tak ze jak ktos jest silniejszy to sobie siada gdzie chce i mu sie nikt nie postawi bo sie boi...
PS Moimz dnaiem wlasnie od takich malych czynow sie zaczyna. Ochrona poprosila ich zeby sie przenisli oni nie posluchali- hmm pewnie pomysleli jacy to sa fajni i bezkarni, na nastepny mecz taki koles wniesie race bo bedzie myslal ze stoi ponad prawem, zamaskuje sie szalikiem pozniej rzuci cos na boisko itd itd jak jest prawo to trzeba go przestrzegac a nie traktowac je wybiorczo. Nie wolno wchodzic na boisko to sie nie wchodzi nie wolno zajac cyzjegos miejsca na trybunach to sie nie zajmuje, jakby takie małe wybryki były akceptowane to doszlibysmy do tego ze krasc komus 100 zł nie mozna ale 10 zł to przeciez nic takiego... |
Cytat:
Jak spenalizują pierdzenie w miejscu publicznym , to też będzie ok bo prawo tak nakazuje :>? Czasem jednak trzeba się zastanowić czy coś faktycznie stanowi jakieś zagrożenie a nie bezrefleksyjnie uważać , że skoro zostało przez ustawodawcę uznane za przestępstwo to musi być złe . Zresztą pomijając sam fakt czy słusznie jest to spenalizowane czy nie (według mnie nie) , to sędzia ma dosyć szeroką możliwość wyboru sankcji karnej a 8 mc pozbawienia wolności w zawiasach na 2 lata , za odpalenie racy , to jest śmiech na sali . |
Cytat:
Jak denerwują Cię małe wybryki, nie umiesz myśleć samodzielnie, i przestrzeganie "prawa" jest dla Ciebie najważniejsze to... zapisz się do prewencji... "prawa" bo takie prawo to jest kpina... |
Cytat:
|
Cytat:
A może ktoś z dzieckiem chciałby iść na mecz i taki dym z racy mógłby źle wpłynąć na jego zdrowie ? |
Cytat:
Ale sie porobiło..... Odechciewa mi sie Euro... |
Nie popadajmy od skrajności w skrajność. Zawsze na meczu się znajdą zarówno mariany jak i fanatycy. Ale to co robią polskie władze odnośnie wprowadzania tzw. modelu angielskiego jest po prostu żenujące i wręcz śmieszne. Do marianów i ludzi którzy nigdy nie byli na poważnym meczu - stadion to nie teatr. Tyle w temacie. Szkoda tylko, że te absurdalne kary mogę rzeczywiście doprowadzić do stworzenia 'widowiska sportowego' na polskich arenach.
|
Cytat:
|
Kirm będzie grał z Polską?
|
Cytat:
Przepraszam. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Niech piłkarze wezmą przykład z dzisiejszego dnia.Trzy mecze polaków i trzy wygrane:)
|
Z pewnością wezmą. Zwłaszcza, ze Błaszyczkowski (znowu, po raz milionowy) kontuzjowany, wiec prawdopodobnie nie zagra (moze i lepiej) natomiast zagra moze 'swietny na treningach' Łobodziński (bo Peszko jest oczywiscie wielokrotnie od niego slabszy). Kończyć tego Leonida.
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl