![]() |
Tak się rodzi drużyna....Remember The Titans :P
|
Fajny mecz, oglądałem z przyjemnością.Brawo dla Legii za pokazanie charakteru.Myślę że teraz odbiją się od dna.Na nowym stadionie to w ogóle nie przypomina mi ekstraklasy;)
|
Legia pokazała Amice, co to jest ambicja i wola walki. Kuchenki myślały, że jak grają 11na10, to Legia się położy. Widać, że chłopaki żyją meczem z Juventusem i uważają się już za bogów.
|
Cytat:
|
I bez Rybusa. To powinno dać do myślenia Maćkowi...
|
A co odwalał Arboleda? Bo włączyłem na samą końcówkę i komentator gadał coś w stylu, że Arboleda się obraził i schodzi do szatni :D Ale potem grał dalej. Po meczu też coś nawijał, że Arboleda uciekł do szatni od razu.
|
Cytat:
|
Daaawno nie widziałem w polskiej lidze tak walczącej drużyny jak Legia.
|
Kurde, panowie, nie wierzę :D Naprawdę, nie spodziewałem się, że im takie skrzydła wyrosną, jestem bez najmniejszej szydery zachwycony! :) Ja wiem, że nieobiektywny, że emocje, ale no kurna! W 10 Lecha pojechali w II połowie jak małego pieska, normalnie aż zły jestem, że wyżej nie wygrali ;)
|
mecz przyjemny pilkarze uratowali trenera oby wiecej takich meczow w lidze i takiej atmosfery na trybunach szczegolnie na R22
|
Super mecz naprawde
Zreszta Korona - Slask tez nienajgorzszy wreszcie z przyjemnoscia da sie ogladac ekstraklase Stadiony baaaaardzo w tym pomogły |
Cytat:
A na poważnie presja na zawodnikach, trenerze, a nawet na działaczach stołecznych na pewno była ogromna przed meczem. |
Cytat:
|
Cytat:
Naprawdę świetna atmosfera, doping i widowisko. Oglądałem mecz z wielką przyjemnością. Oby więcej takich w polskiej lidze. Co do Amiki...frajerzy. Mieli 6(!!!) stuprocentowych sytuacji aby dobić Legie, a tego nie uczynili. Jak Peszko nie trafił, pomyślałem, że Poznaniacy tego meczu nie wygrają. Musimy jak najszybciej ogarnąć naszą obronę, bo nie widzę naszej formacji w takiej wymianie ciosów z Legią bądź Lechem. Budujmy te stadiony, bo mają wpływ nie tylko na wygląd transmisji, ale nawet na samych grajków. ------------------------- Studio pomeczowe... Janas Jr: "Ivica (Vrdoljak) porozumiewa się w każdym języku..." :D Duch Św. na Niego zstąpił czy co? ;) |
Cytat:
Stadiony i Canal+. Ten sam mecz w TVP wyglądałby jak sparing. Gratulacje dla Legii. Okazuje się, że jaja im wyrosły, jak Skorża wyrzucił Iwańskiego i Gizę. |
Chyba Kucharzykowi gałę obrobią :P Casus Smolińskiego mi się przypomina...
|
Mam nadzieję ,że Lech zostanie ukarany przez Komisję Ligi za odpalenie rac przez swoich kiboli i będzie to co najmniej 10 albo 20 tyś. zł . Jakby to byli kibice Wisły to kara byłaby pewna a tak pewnie Amice podarują .
Cytat:
|
Cytat:
|
Graty dla Legii za pojechanie Amicolecha, w drugiej połowie przecierałem oczy ze zdumienia co się działo. Vrodljak ma chłop ambicję...
|
Cytat:
Ja pier*** czasami aż nie wierzę w co to czytam |
mi się wydaje że Iwański,Wawrzyniak,Giza szybko nie wrócą do pierwszego składu, do tego zacnego grona powinien dołaczyć Rybus
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Szacuneczek dla Legii. Przynajmniej do jutra nie jesteście kurczak, ale potem wraca wszystko do normy :P Teraz naprawdę szczere gratulacje za zwycięstwo i to co działo się na trybunach, choć po bramce dla Amiki nie było najlepiej :)
|
Naprawdę fajny meczyk! W końcu dało się obejrzeć trochę dobrej piłki. JEstem w szoku po tym co zrobił Lech w 2 połowie. Legii udał się jeden transfer, a mianowicie Vrdoljak. Koleś do środka pola bardzo pasuje. Naprwdę wart tych pieniędzy. Poza tym więcej takich gości jak ten Kucharczyk! Koleś młody, skromny i zdolny i zapierd**a aż miło.
|
Cytat:
I nagle bęc! I nagle bum! Czarno i gwiazdy! ;D |
Cytat:
Świetne te widowiska się robią dzięki tym stadionom.. Naprawdę widzę wielką szansę dla naszego futbolu. |
Cytat:
Niektórzy piłkarze Legii swoją grą w drugiej połowie nawiązali do pewnej flagi wiszącej na stadionie. Wynik korzystny dla układu tabeli. |
Cytat:
|
Cytat:
|
hmm... a ja mam pytanie. Od której minuty Legia zaczęła grac agresywnie i ambitnie? Czyżby wtedy, gdy Skorża był już na trybunach?
|
Legia znowu zagra kichę, jak będzie musiała gnieść jakiegoś słabego rywala. Tam jest pół napastnika (Kucharczyk) i to takiego co jest przede wszystkim szybki i przebojowy, ale techniką nie powala. W ataku pozycyjnym będzie im duuużo gorzej niż z kontry z Lechem.
|
trochę informacji co do następnej kolejki
Legia Vrdoljak nie zagra (4 żółta) w meczu z Lechią :) Śląsk ma bardzo nieciekawą sytuację, 4 pkt, 6 drużyn przed sobą po 7-8 pkt, a dwa kolejne mecze gra z Wisełką i Polonią W. Lech gra z Bełchatowem na wyjdzie (więc wypadało by wygrać, żeby im motywacja w meczu z Lechem skoczyła:)) Korona mniej ważne, gra w Chorzowie, a później Bełchatów od Legii dzieli nas już tylko 1 pkt, lepiej niech się chłopaki zepną w Bełchatowie |
uważam podobnie jak Oldpara, przyjdzie mecz z Arką,Polonia Bytom i Legi będzie ciężko.
|
Mam nadzieję, że i na R22 będziemy oglądać takie (jeszcze lepsze!) mecze, oczywiście z pozytywnym dla Wisełki zakończeniem.... Prawdę mówiąc, nie spodziewałem się zwycięstwa Legii, a tu proszę :-) Albo się obudzili we właściwym momencie, albo odesłanie Pączka i spółki do rezerw zaczyna procentować - reszta ekipy wzięła się do pracy. No i Kucharczyk - w ostatnich dniach jest chyba groźniejszym dla rywali zawodnikiem, niż gracze kupieni za ciężkie tysiące euro.
Tak czy siak, dla nas jest to wynik nie najgorszy. Oby tylko Wisełka pokonała Bełchatów :-) |
Widać rozmowa kopaczy Legii z "kibolami" przyniosła rezultat :D
|
Spoko meczyk jak na tą naszą ligową piłkę. Aczkolwiek brakło mi w tym spotkaniu dobrej gry obu zespołów w tym samym momencie. Pierwsza połowa to przewaga Lecha który nie potrafił jej udokumentować, natomiast w drugiej połowie po boisku biegali już tylko piłkarze Legii a na grę Lecha nie dało się patrzeć.
Szkoda że Arboleda nie zszedł z tego boiska, nie jestem rasistą ale ten gość strasznie mnie drażni. |
Przez pierwsze 30 minut widać było po Legii raka, który toczył Wisłe przez dwa ostatnie sezony. Zero szybkkości, zero startu do piłki, zero wyjścia na pozycję, zero dokładnego podania. Skąd my to znamy : zawodnik wychodzi z akcją z własnej połowy i tak długo rozgląda się komu by tu podać aż mu piłke zabiorą. A jak mu się uda, że mu nie zabiorą, to dzida do przodu.
Potem nastąpił podwójny cud. Legia zagrała ambitniej i szybciej, a zawodnicy w niebieskich uwierzyli, że są oszałamiającymi gwiazdami i wygraja na stojaka. Do tego chyba pyrlandia osłabła kondycyjnie. Mecz po zejściu Rybusa naprawdę bardzo fajny, głównie za sprawą Legii. Z pewnością doping dodał skrzydeł zawodnikom Legii. Nadużywanie alkoholu szkodzi koordynacji ruchowej, co było widać po pewnym skrzydłowym:-p |
Cytat:
|
Totalnie sponiewierany wracam z meczu.
Wszyscy liczylismy na w......., tak na w....... a jednak... Pokazali ze chca, mimo gry w 10 przez cala 2 polowe udalo im sie wygrac. Nie zmienia to faktu ze Rybus to idiota, Antolovic dal ciala, Pomoc grala jakby czekali na gwizdek ale... Slowa uznania dla Kucharczyka i mimo wszystko dla Mezengi za gramke. Liczylem ze bedzie przegrana i Maciek poszuka innego klanu, a tutaj takie cos... Moze ( w co watpi kazdy ) zaczna grac jak na Legie przystalo? Gralismy slabo, ale Lech zagral jeszcze wieksza padake i to ten wielki Lech, ktory Juve prawie "przeoral"? Osobne podziekowania dla Pana Kielbowicza. Ze on tak jeszcze moze i ma sile... Szacunek Kielbik !!! Ciesza punkty i gra Kucharczyka - on bedzie wielki, zapewniam :D.... W drugiej polowie IV i Manu zaczeli szalec i dobrze. Wykartkowany pierwszy, a drugiego pod koniec juz sie bali. Zeby tak gral od 1 minuty. Ambicji i woli walki nie brakowalo, pytanie tylko czemu tak pozno. Niechciany, wysmiewany a jednak strzelil. Oby to byl prognostyk na lepsze jutro. Moze nie z Mackiem ( oby ) ale zeby oni czuli dla kogo graja i po co ich sprowadzili. To nie Odra Wodzislaw do ch*** Na tym koncze. Pozdrawiam i ide dalej pic... Nie pisze wiecej bo znowu dostane slusznego bana :D PS: Choto zerwany Ahilles.... Boze, czemu ??? Trzymaj sie czarne zloto :) Arboleda to dziwny czlowiek....on chyba chce na zachod :D Spuscic psa ze smyczy!!! CZEKAM CO **** Z WESZLO NAPISZA. NO JAK TAM S....YSYNY? JUZ JAKIES "SZOW" NA TAPECIE? BRANDZLOWAC MI SIE LECHEM I TO W TEJ CHWILI. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:48. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl