Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7374)

Pan Jotka 24.09.2010 21:00

Tak się rodzi drużyna....Remember The Titans :P

Pancratius 24.09.2010 21:00

Fajny mecz, oglądałem z przyjemnością.Brawo dla Legii za pokazanie charakteru.Myślę że teraz odbiją się od dna.Na nowym stadionie to w ogóle nie przypomina mi ekstraklasy;)

Jagul 24.09.2010 21:02

Legia pokazała Amice, co to jest ambicja i wola walki. Kuchenki myślały, że jak grają 11na10, to Legia się położy. Widać, że chłopaki żyją meczem z Juventusem i uważają się już za bogów.

Titto 24.09.2010 21:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 985837)
No to Legia ratuje Skorżę, to może być punkt zwrotny w tym sezonie. Chyba tylko jacyś do granic zaślepieni wierzyli, że Legia zaraz spadnie na 15.miejsce...

Ja natomiast uważam, że możliwa jest powtórka z rozrywki z poprzedniego sezonu Legia - Wisła 0:3 :)

WiślakMyślenice 24.09.2010 21:02

I bez Rybusa. To powinno dać do myślenia Maćkowi...

Awe 24.09.2010 21:04

A co odwalał Arboleda? Bo włączyłem na samą końcówkę i komentator gadał coś w stylu, że Arboleda się obraził i schodzi do szatni :D Ale potem grał dalej. Po meczu też coś nawijał, że Arboleda uciekł do szatni od razu.

WiślakMyślenice 24.09.2010 21:05

Cytat:

A co odwalał Arboleda? Bo włączyłem na samą końcówkę i komentator gadał coś w stylu, że Arboleda się obraził i schodzi do szatni :D Ale potem grał dalej. Po meczu też coś nawijał, że Arboleda uciekł do szatni od razu.
Po prostu bambusowi odpierdala. Cóż chcesz więcej? :D

SkMk 24.09.2010 21:05

Daaawno nie widziałem w polskiej lidze tak walczącej drużyny jak Legia.

Sartre 24.09.2010 21:06

Kurde, panowie, nie wierzę :D Naprawdę, nie spodziewałem się, że im takie skrzydła wyrosną, jestem bez najmniejszej szydery zachwycony! :) Ja wiem, że nieobiektywny, że emocje, ale no kurna! W 10 Lecha pojechali w II połowie jak małego pieska, normalnie aż zły jestem, że wyżej nie wygrali ;)

piotrek chicago 24.09.2010 21:06

mecz przyjemny pilkarze uratowali trenera oby wiecej takich meczow w lidze i takiej atmosfery na trybunach szczegolnie na R22

bridgeburner 24.09.2010 21:06

Super mecz naprawde
Zreszta Korona - Slask tez nienajgorzszy
wreszcie z przyjemnoscia da sie ogladac ekstraklase
Stadiony baaaaardzo w tym pomogły

igortsw 24.09.2010 21:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SkMk (Post 985848)
Daaawno nie widziałem w polskiej lidze tak walczącej drużyny jak Legia.

Że tak powiem skumulowali chyba walkę z pierwszych kolejek, w których no jak by to powiedzieć...lekko im nie szło.
A na poważnie presja na zawodnikach, trenerze, a nawet na działaczach stołecznych na pewno była ogromna przed meczem.

Sartre 24.09.2010 21:08

Cytat:

Super mecz naprawde
Zreszta Korona - Slask tez niebnajgorzszy
Potwierdzam, dopóki na sopcaście leciał Korona - Śląsk, dopóty naprawdę mi się podobał, fajnie to wyglądało, sporo się działo, niezłe drużyny nawet :)

Proud 24.09.2010 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez siuśmajtek (Post 985838)
Szczere gratulacje dla Legii. Doping świetny. I gratuluje bardzo dobrego meczu, charakteru, zadziorności, walki, zwycięstwa.

Przyłączam się.

Naprawdę świetna atmosfera, doping i widowisko. Oglądałem mecz z wielką przyjemnością.

Oby więcej takich w polskiej lidze.

Co do Amiki...frajerzy. Mieli 6(!!!) stuprocentowych sytuacji aby dobić Legie, a tego nie uczynili. Jak Peszko nie trafił, pomyślałem, że Poznaniacy tego meczu nie wygrają.

Musimy jak najszybciej ogarnąć naszą obronę, bo nie widzę naszej formacji w takiej wymianie ciosów z Legią bądź Lechem.

Budujmy te stadiony, bo mają wpływ nie tylko na wygląd transmisji, ale nawet na samych grajków.

-------------------------
Studio pomeczowe...
Janas Jr: "Ivica (Vrdoljak) porozumiewa się w każdym języku..." :D

Duch Św. na Niego zstąpił czy co? ;)

Oldpara 24.09.2010 21:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 985852)
Super mecz naprawde
Zreszta Korona - Slask tez niebnajgorzszy
wreszcie z przyjemnoscia da sie ogladac ekstraklase
Stadiony baaaaardzo w tym pomogły


Stadiony i Canal+. Ten sam mecz w TVP wyglądałby jak sparing.
Gratulacje dla Legii. Okazuje się, że jaja im wyrosły, jak Skorża wyrzucił Iwańskiego i Gizę.

Pan Jotka 24.09.2010 21:11

Chyba Kucharzykowi gałę obrobią :P Casus Smolińskiego mi się przypomina...

fanfan 24.09.2010 21:11

Mam nadzieję ,że Lech zostanie ukarany przez Komisję Ligi za odpalenie rac przez swoich kiboli i będzie to co najmniej 10 albo 20 tyś. zł . Jakby to byli kibice Wisły to kara byłaby pewna a tak pewnie Amice podarują .

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 985847)
Po prostu bambusowi odpierdala. Cóż chcesz więcej? :D

Uwaźaj , uwaźaj bo to pźeczita :D

igortsw 24.09.2010 21:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 985858)
Stadiony i Canal+. Ten sam mecz w TVP wyglądałby jak sparing.

Wiem że to nie temat o transmisjach, ale w pełni się z tym zgadzam. Cała relacja w TVP przypomina raczej stypę u cioci niż mecz: drewniani komentatorzy, wytarte frazesy, studio przedmeczowe i statystyki czasami ograniczone do bramek i składu...

lorddavy 24.09.2010 21:13

Graty dla Legii za pojechanie Amicolecha, w drugiej połowie przecierałem oczy ze zdumienia co się działo. Vrodljak ma chłop ambicję...

Joshua TS 24.09.2010 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fanfan (Post 985862)
Mam nadzieję ,że Lech zostanie ukarany przez Komisję Ligi za odpalenie rac przez swoich kiboli i będzie to co najmniej 10 albo 20 tyś. zł . Jakby to byli kibice Wisły to kara byłaby pewna a tak pewnie Amice podarują .

A możesz mi wytłumaczyć dlaczego tak myślisz? Ja rozumiem niechęć do kuchennych, ale żeby na forum kibiców pisać "mam nadzieję, że im wlepią karę za racę"?? Napisz oficjalną skargę do Ekstraklasy i PZPN...
Ja pier*** czasami aż nie wierzę w co to czytam

qchar90 24.09.2010 21:16

mi się wydaje że Iwański,Wawrzyniak,Giza szybko nie wrócą do pierwszego składu, do tego zacnego grona powinien dołaczyć Rybus

eye63 24.09.2010 21:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez raindog (Post 985823)
http://www.glowfoto.com/static_image.../img5/glowfoto

Zobaczcie na 80 minutę:P No, no - profesjonalna relacja

To gazeta. Oni rozróżniają tylko piłkarzy Widzewa...

fanfan 24.09.2010 21:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lorddavy (Post 985864)
Graty dla Legii za pojechanie Amicolecha, w drugiej połowie przecierałem oczy ze zdumienia co się działo. Vrodljak ma chłop ambicję...

Ciekawe co teraz Kołtoń powie o swoim "prawie 30 letnim Vrodljaku" i czy lepiej było zainwestować duże pieniądze w Artura "Daj mi koszulke" Sobiecha!!!

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Joshua TS (Post 985867)
A możesz mi wytłumaczyć dlaczego tak myślisz? Ja rozumiem niechęć do kuchennych, ale żeby na forum kibiców pisać "mam nadzieję, że im wlepią karę za racę"?? Napisz oficjalną skargę do Ekstraklasy i PZPN...
Ja pier*** czasami aż nie wierzę w co to czytam

Chodzi mi tylko o to ,że Wisła jest bardzo często karana za byle gówno jak ,np. "lidera mamy" a Pyrom się przeważnie upiecze.

Syn Kangura z 1984 24.09.2010 21:18

Szacuneczek dla Legii. Przynajmniej do jutra nie jesteście kurczak, ale potem wraca wszystko do normy :P Teraz naprawdę szczere gratulacje za zwycięstwo i to co działo się na trybunach, choć po bramce dla Amiki nie było najlepiej :)

rafal777 24.09.2010 21:20

Naprawdę fajny meczyk! W końcu dało się obejrzeć trochę dobrej piłki. JEstem w szoku po tym co zrobił Lech w 2 połowie. Legii udał się jeden transfer, a mianowicie Vrdoljak. Koleś do środka pola bardzo pasuje. Naprwdę wart tych pieniędzy. Poza tym więcej takich gości jak ten Kucharczyk! Koleś młody, skromny i zdolny i zapierd**a aż miło.

Sartre 24.09.2010 21:20

Cytat:

Teraz naprawdę szczere gratulacje za zwycięstwo i to co działo się na trybunach, choć po bramce dla Amiki nie było najlepiej :)
Po bramce dla kuchenek sam wyszedłem na peta. A rzuciłem. Do momentu wyrównania, to wyglądało bladziutko.

I nagle bęc! I nagle bum! Czarno i gwiazdy! ;D

Pan Jotka 24.09.2010 21:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Joshua TS (Post 985867)
A możesz mi wytłumaczyć dlaczego tak myślisz? Ja rozumiem niechęć do kuchennych, ale żeby na forum kibiców pisać "mam nadzieję, że im wlepią karę za racę"?? Napisz oficjalną skargę do Ekstraklasy i PZPN...
Ja pier*** czasami aż nie wierzę w co to czytam

Ja padłem..Aleśmy sie doczekali pokolenia :/ WROGI KIBIC=KIBIC ...
Świetne te widowiska się robią dzięki tym stadionom.. Naprawdę widzę wielką szansę dla naszego futbolu.

Mareq 24.09.2010 21:23

Cytat:

Mam nadzieję ,że Lech zostanie ukarany przez Komisję Ligi za odpalenie rac
A poza tym wszystko w porządku :shock: ?

Niektórzy piłkarze Legii swoją grą w drugiej połowie nawiązali do pewnej flagi wiszącej na stadionie.
Wynik korzystny dla układu tabeli.

legion18 24.09.2010 21:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Syn Kangura z 1984 (Post 985873)
Szacuneczek dla Legii. Przynajmniej do jutra nie jesteście kurczak, ale potem wraca wszystko do normy :P Teraz naprawdę szczere gratulacje za zwycięstwo i to co działo się na trybunach, choć po bramce dla Amiki nie było najlepiej :)

Przez pierwsze 12 minut nie był prowadzony doping wogóle. Bramka Padła chyba w 8. Ktoś tu się pytał ostatnio co może dać straszenie piłkarzy, chyba wszyscy dzisiaj się przekonali;)

!!IRIVER!! 24.09.2010 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sartre (Post 985877)
Po bramce dla kuchenek sam wyszedłem na peta. A rzuciłem. Do momentu wyrównania, to wyglądało bladziutko.

I nagle bęc! I nagle bum! Czarno i gwiazdy! ;D

Tylko się tak znowu nie przypalcie tym dzisiejszym sukcesem. Przypomina mi się euforia po otwarciu stadionu z Arsenalem. Wtedy też wszyscy kwiczeli, że na Legię nie będzie mocnych. :D To dopiero pierwszy, ale ważny i przełomowy kroczek do (wice)mistrzostwa. :D

Pawel.Busko 24.09.2010 21:26

hmm... a ja mam pytanie. Od której minuty Legia zaczęła grac agresywnie i ambitnie? Czyżby wtedy, gdy Skorża był już na trybunach?

Oldpara 24.09.2010 21:27

Legia znowu zagra kichę, jak będzie musiała gnieść jakiegoś słabego rywala. Tam jest pół napastnika (Kucharczyk) i to takiego co jest przede wszystkim szybki i przebojowy, ale techniką nie powala. W ataku pozycyjnym będzie im duuużo gorzej niż z kontry z Lechem.

szczebrzeszcz 24.09.2010 21:28

trochę informacji co do następnej kolejki

Legia Vrdoljak nie zagra (4 żółta) w meczu z Lechią :)

Śląsk ma bardzo nieciekawą sytuację, 4 pkt, 6 drużyn przed sobą po 7-8 pkt, a dwa kolejne mecze gra z Wisełką i Polonią W.

Lech gra z Bełchatowem na wyjdzie (więc wypadało by wygrać, żeby im motywacja w meczu z Lechem skoczyła:))

Korona mniej ważne, gra w Chorzowie, a później Bełchatów

od Legii dzieli nas już tylko 1 pkt, lepiej niech się chłopaki zepną w Bełchatowie

qchar90 24.09.2010 21:29

uważam podobnie jak Oldpara, przyjdzie mecz z Arką,Polonia Bytom i Legi będzie ciężko.

el Nuero 24.09.2010 21:30

Mam nadzieję, że i na R22 będziemy oglądać takie (jeszcze lepsze!) mecze, oczywiście z pozytywnym dla Wisełki zakończeniem.... Prawdę mówiąc, nie spodziewałem się zwycięstwa Legii, a tu proszę :-) Albo się obudzili we właściwym momencie, albo odesłanie Pączka i spółki do rezerw zaczyna procentować - reszta ekipy wzięła się do pracy. No i Kucharczyk - w ostatnich dniach jest chyba groźniejszym dla rywali zawodnikiem, niż gracze kupieni za ciężkie tysiące euro.

Tak czy siak, dla nas jest to wynik nie najgorszy. Oby tylko Wisełka pokonała Bełchatów :-)

wisl@k_TS 24.09.2010 21:30

Widać rozmowa kopaczy Legii z "kibolami" przyniosła rezultat :D

RAFi89 24.09.2010 21:31

Spoko meczyk jak na tą naszą ligową piłkę. Aczkolwiek brakło mi w tym spotkaniu dobrej gry obu zespołów w tym samym momencie. Pierwsza połowa to przewaga Lecha który nie potrafił jej udokumentować, natomiast w drugiej połowie po boisku biegali już tylko piłkarze Legii a na grę Lecha nie dało się patrzeć.
Szkoda że Arboleda nie zszedł z tego boiska, nie jestem rasistą ale ten gość strasznie mnie drażni.

Elefant 24.09.2010 21:38

Przez pierwsze 30 minut widać było po Legii raka, który toczył Wisłe przez dwa ostatnie sezony. Zero szybkkości, zero startu do piłki, zero wyjścia na pozycję, zero dokładnego podania. Skąd my to znamy : zawodnik wychodzi z akcją z własnej połowy i tak długo rozgląda się komu by tu podać aż mu piłke zabiorą. A jak mu się uda, że mu nie zabiorą, to dzida do przodu.

Potem nastąpił podwójny cud. Legia zagrała ambitniej i szybciej, a zawodnicy w niebieskich uwierzyli, że są oszałamiającymi gwiazdami i wygraja na stojaka. Do tego chyba pyrlandia osłabła kondycyjnie. Mecz po zejściu Rybusa naprawdę bardzo fajny, głównie za sprawą Legii.

Z pewnością doping dodał skrzydeł zawodnikom Legii.

Nadużywanie alkoholu szkodzi koordynacji ruchowej, co było widać po pewnym skrzydłowym:-p

Blaszczu16 24.09.2010 21:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RAFi89 (Post 985891)
Spoko meczyk jak na tą naszą ligową piłkę. Aczkolwiek brakło mi w tym spotkaniu dobrej gry obu zespołów w tym samym momencie. Pierwsza połowa to przewaga Lecha który nie potrafił jej udokumentować, natomiast w drugiej połowie po boisku biegali już tylko piłkarze Legii a na grę Lecha nie dało się patrzeć.
Szkoda że Arboleda nie zszedł z tego boiska, nie jestem rasistą ale ten gość strasznie mnie drażni.

Mnie bardziej wkurza Sławek "ja tylko stanąłem w obronie kolegi" Peszko. Ten $#$%^$^ startuje w każdym meczu to każdego piłkarza. Mam nadzieje, że kiedyś go taki Nikola utemperuje :>.

kreseq 24.09.2010 21:39

Totalnie sponiewierany wracam z meczu.

Wszyscy liczylismy na w......., tak na w....... a jednak... Pokazali ze chca, mimo gry w 10 przez cala 2 polowe udalo im sie wygrac.
Nie zmienia to faktu ze Rybus to idiota, Antolovic dal ciala, Pomoc grala jakby czekali na gwizdek ale... Slowa uznania dla Kucharczyka i mimo wszystko dla Mezengi za gramke.

Liczylem ze bedzie przegrana i Maciek poszuka innego klanu, a tutaj takie cos...

Moze ( w co watpi kazdy ) zaczna grac jak na Legie przystalo?

Gralismy slabo, ale Lech zagral jeszcze wieksza padake i to ten wielki Lech, ktory Juve prawie "przeoral"?

Osobne podziekowania dla Pana Kielbowicza. Ze on tak jeszcze moze i ma sile... Szacunek Kielbik !!!

Ciesza punkty i gra Kucharczyka - on bedzie wielki, zapewniam :D.... W drugiej polowie IV i Manu zaczeli szalec i dobrze. Wykartkowany pierwszy, a drugiego pod koniec juz sie bali. Zeby tak gral od 1 minuty.

Ambicji i woli walki nie brakowalo, pytanie tylko czemu tak pozno.

Niechciany, wysmiewany a jednak strzelil. Oby to byl prognostyk na lepsze jutro.

Moze nie z Mackiem ( oby ) ale zeby oni czuli dla kogo graja i po co ich sprowadzili. To nie Odra Wodzislaw do ch***

Na tym koncze.

Pozdrawiam i ide dalej pic... Nie pisze wiecej bo znowu dostane slusznego bana :D


PS: Choto zerwany Ahilles.... Boze, czemu ??? Trzymaj sie czarne zloto :)


Arboleda to dziwny czlowiek....on chyba chce na zachod :D Spuscic psa ze smyczy!!!



CZEKAM CO **** Z WESZLO NAPISZA. NO JAK TAM S....YSYNY? JUZ JAKIES "SZOW" NA TAPECIE? BRANDZLOWAC MI SIE LECHEM I TO W TEJ CHWILI.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:48.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl