![]() |
To ten piękny dżolo, co występował jakoś pod koniec rundy na Canalu? Myślałem, że on już zakończył swoją karierę. No cóż, na pewno dostał taką ofertę, że nie mógł odmówić :p
|
Lech kupił kolejnego Reprezentanta Bośniackiej młodzieżówki 21 letniego rozgrywajacego Salcinovica.
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,t...wiadomosc.html |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Bo wtedy moze 8 klubow by gralo w ekstraklasie |
Wole te 8 klubów wiedząc, że przeciwnik na murawie myśli o piłce a nie o tym kiedy wypłata będzie. A potem się dziwimy, że mamy taki poziom a nie inny
|
http://sport.onet.pl/0,1248675,1892933,wiadomosc.html
jak do tego dojdzie, to ubywam Wam jak i nam jeden kandydat do Mistrzostwa xD |
Cytat:
|
Swoją drogę ten trener to prawdziwy fenomen. Z roku na rok wyniki słabsza, a on ciągle cieszy się popularnością wśród właścicieli klubów...jak on to robi? :)
|
Cytat:
:rotfl: Mnie tam to generalnie zwisa, tylko jak to słusznie imć Marszałek zauważył wolałbym, żeby Doktor nie zbliżał się do Garguły a już broń boże uczył go swojej koncepcji futbolu. |
Cytat:
Co do zarządu GKS - widocznie są w szoku i trudno im się dziwić. Nie pamiętam, aby wcześniej którykolwiek trener polskiej ligi zrezygnował tylko dlatego, bo osłabiono mu skład. Oczywiście, rozumiem decyzję Janasa - to na niego spadłaby krytyka za ew. porażki, pewnie nawet wcześniej czy później i tak zostałby za nie zwolniony... |
http://sport.onet.pl/0,1248675,1893305,wiadomosc.html
Kolejne wzmocnienie Pasów |
Jak dla mnie przyjście Majewskiego do Bełchatowa to fatalna wiadomość. Nasza liga powinna być coraz mocniejsza, a nie coraz słabsza. Bełchatów w tej chwili to drużyna bardzo chimeryczn, a z Doktorem są skazani na trwałe obniżenie lotów. Co gorsza boję się o kilku zdolnych piłkarzy takich jak np. Gol i Cetnarski, przecież ten tłuk może im kariery zwichrować, a to są kopacze z potencjałem reprezentacyjnym.
|
Cytat:
|
Ulatowski trenerem GKSu Bełchatów informuje gazeta.pl
|
och!
a co z wielkim Leosiem? Jak Rafał mógł go opuścić?! |
Będzie jednocześnie trenerem Bełchatowa i Asystentem Leo. Jestem ciekaw jakie będzie jego stanowisko w stosunku do Guły czy będzie go chciał koniecznie mieć na rundę wiosenną czy nie :)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
rekordowy budżet Lecha na ten rok 45 mln zł.Na zimowe transfery jest 1,5 miliona Euro a po ewentualnym wygraniu ligi kolejne 2 miliony Euro na wzmocnienia
http://ekstraklasa.wp.pl/wid,1073197...l?ticaid=174a8 Nadchodzą trudne czasy dla klubów sponsorowanych przez Państwowe Spółki http://www.futbol.pl/index_2501.php?...4112a494e52976 |
Kolejnych dwóch milionów mieć nie będą. Więc tego nie musiałeś pisać :)
|
http://sport.onet.pl/0,1248675,1893748,wiadomosc.html
Cytat:
...pomijając część tego co mówi pan minister |
Lech potrzebuje dużo pieniędzy, przecież niedługo prokurator się z a nich weźmie i jeśli ich nie zdegradują to na pewno będzie jakaś bardzo wysoka kara finansowa.
Chyba że powiedzą że są z Wronek....... |
Jakbyś się trochę orientował w temacie, to byś wiedział, iż nikomu poza Jagiellonią (zależy, które przepisy PZPN zastosuje) degradacja raczej nie grozi. I to niezależnie, czy potraktują Lecha jako Lecha, czy jako Amikę.
|
Nie potraktują Lecha jako Lecha tylko jako Amicę, już kiedyś Amica (dziś Lech) wyparła się przed wierzycielami swoich długów mówiąc że już nie są Lechem.
|
skttrbrain;
A Ty co? pracujesz może we wrocławskiej prokuraturze? ,znasz zakres zarzutów?, wiesz o jakie "konkrety" chodzi? Wiem że temat jest dla Was niewygodny, ale "prawda nas wyzwoli" ,pożyjemy-zobaczymy. Zdobyliście (obydwa wasze kluby Lech i Amica) puchary Polski dzięki PRZEKUPSTWU czyli OSZUSTWU. To są fakty, już powoli nagłaśniane . Nie sądzę żeby Wam to uszło na sucho. Obstawiam punkty ujemne i duużą grzywne. |
Ok, ale pisałeś o degradacji. A tej nie będzie, bo PZPN tak przemajstrowało przepisy, że są jakby dwie możliwości prawne, wskazujące dwa odmienne rozwiązania. I tylko w przypadku Jagi możliwe jest wyrzucenie z ligi, w które szczerze wątpię, bo wystarczy że się odwołają i PZPN jest w dupie.
Dostaniemy pewnie tak jak napisałes, karę plus ujemne punkty. Niemniej, zdaję sobie sprawę, że dzięki temu nam się upiecze. Osobiście mam duży żal o ten nieszczęsny PP z 2004 roku, o głupi mecz ze Świtem który sobie przehandlowali. Psuje to całą wymowę tego sukcesu, pamiętny finał z Legią który był genialnym dwumeczem. Cóż, zdegradują czy nie, karę trzeba ponieść. Choć degradacja dla Lecha w tym momencie to byłby strzał w stopę, bo zatrzymałby na parę lat to, co ma nastąpić w Lechu, czyli ogromny rozwój na jaki mamy szansę. I to byłaby największa kara dla nas. Poza tym, czemu do cholery są tak pobłażliwi w PZPN dla piłkarzy?! Zbigniew W. (ehh, w życiu bym nie pomyślał, że może meczami kupczyć) praktycznie nie poniesie kary, bo i tak karierę by kończył, a powinien mieć cywilny proces wytoczony przez związek za kalanie dobrego imienia polskiej piłki. Podobnie jak reszta sprzedawczyków. W pakiecie z dożywotnią dyskwalifikacją, poza przypadkami, kiedy wplątywano kogoś przypadkowo/na siłę (np. Hermes z Kielc). |
I tu trafiłes lechito w "10"!
Szlag mnie trafia jak widzę usmiechniętych, rżnących głupa skorumpowanych prezesów,sędziów,TRENERÓW , czy piłkarzy. Pierwszym krokiem sądu czy pzpn powinien być całkowity i bezterminowy zakaz pracy w sporcie czy to amatorskim czy zawodowym od C-klasy począwszy!. A oni ciesza gębę i wymądrzają sie w mediach lub działają w związkach bo przeciez nie ma jeszcze wyroku, więc jest domniemanie niewinności, gośc jest niby czysty i może dalej robić swoje "geszefciki" , mataczyć lub zacierać ślady. |
a ja jestem za abolicją dla klubów. Nie dla poszczególnych ludzi, bo im to kara się należy.
Ja nie wierzę, że Legia czy też Wisła czegoś nie uhandlowała (nieważne, czy sprzedali czy kupili). Może jestem małej wiary, ale wg mnie każdy ma coś na sumieniu, jeśli chciał coś ugrać (awans, utrzymanie, środek tabeli itp). Po prostu nie dało się inaczej. |
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
A co mialo kolosalny wplyw bo lapali kartki jak na zawolanie a zwlaszcza kiedy przy kolenej kolejce musieli palzowac, i tak nie raz wypadalo po trzech zawodnikow na mecz z Legia. Do tego zmeczenie poprzednim spotkaniem bo wiadomo ze z Wisla musza zagrac na maxa zeby nie dostac lania. |
Abolicja już była, chyba do marca 2006 lub 2005 można się było przyznać do czynów korupcyjnych. I co? Gówno, nikt się nie przyznał.Więc teraz karać do upadłego.
|
Wdoczyk duże "sukcesy" mógł też miecw KS Polonia, ,zdobyli mistrza , ale nie słyszałem o jakichś zarzutach za ten okres, tym bardziej że jest( byłoby) przedawnienie.
Moiom zdaniem (subiektywnym) , żadnej abolicji!. Może nie degradacja ale klub-oszust powinien boleśnie odczuć karę za machloje. |
Po co degradowac - 20 pkt na poczatek sezonu plus wysoka kara finansowa by zalatwila robote. Ale przedweszystkim nieuchronnosc kary, zeby potem nie bylo takich cyrkow jak z Widzewem czy Zaglebiem.
Do tego sedzie, dzalacz klubowy czy zawodnik 15 lat zakazu pracy w sporcie w Polsce( wliczywszy A iB klase a nawet wychowawce wu-fu w szkole) to by im dalo do myslenia i zastanowili by sie 100 razy czy oplaca im sie wziasc kase za ustawke. |
zadne 15 lat.
Dozywocie dla s****ysynow. |
A w Lechu nie gra jeszcze przypadkiem najwiekszy kanciarz ostatnych lat - Piotr Reiss ;)? Facet, ktory ustawial mecze, bo byly korzystne kursy u buka...nie osmieszajmy sie najezdzaniem na jednego grajka Zbigniewa W., skoro cala druzyna byla zamieszana w ten proceder.
To ze byl umoczony kazdy, to nie pozostawia watpliwosci, ale rozpatrujemy okres od kiedy obowiazuje prawo dotyczace korupcji w sporcie(i od kiedy to jest przestepstwem). Naiwnoscia jest tez wiara w to, ze w ustawianiu meczow uczestniczyli tylko trenerzy, jacys dzialacze czy pilkarze...caly klub musial o tym wiedziec(pewnie odbywalo sie z to za zgoda prezesa), bo inaczej predzej czy poznie by to wyszlo...a u nas to trwalo przez ostatnie kilkadziesiat lat. Poza tym kluby(!) odnosily z tego wielkie korzysci...granie w najwyzszej klasie rozgrywkowej, a co za tym idzie duze wplywy... Dlatego w zadnym wypadku zadnej abolicji. W niektorych przypadkach kluby(np. takie jak Arka) nalezaloby wykluczyc ze struktur PZPN'u albo zdegradowac do A klasy. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:15. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl