![]() |
K urwa szału można dostać z tym Boguckim! Nie da się tego słuchać!
Ps.Na ławce rezerwowych mamy Jurczyka! |
A Huj By To StrzeliŁ
|
Cleber jest słaby
|
jestttttttttttttttttttttttttttttttttttt
|
jest ku... jest!!!!!
|
gooooooooooooooooooooool
|
JEEEEEEEEEEEEEEst
|
Aaa pieknie :) Trzymać się chłopaki i Diaz niech pilnuje swojej strony...
E:Obrona to masakra a Lennon jest przejebany typ ;/ |
najchętniej bym fonię wyłączył przez tego palanta Szpaka (choćby ten Bogucki), ale szkoda stracić doping w wykonaniu naszych.
|
jeszcze dźwięk wyprzedza obraz... ehh
|
Sobol to ma coś z głową?
|
Mój idol Sobol do zmiany, chyba, że Skorża potrafi mu ostudzić głowę. Brawo chłopaki tak dalej!!!
|
mecz ogląda się bez większych emocji. Wisła w pełni kontroluje grę i pewnie zmierza po dobry rezultat :) jestem optymistą co do wyniku końcowego:)
|
Czepiacie Panowie, Sobol i Puchary europejskie to śmierdzi kartka :) tradycyjnie
|
Nooo jdziemy z nimi w drugiej połowe. To jest do wygrania! Szkoda, że znów dźwięk wyprzedza obraz. Co ten Szpaku taki bez emocji dzisiaj? :D
"Bogucki"... Mikrofony to chyba mają w Anglii nieźle przyciszone przy trybunach. Porównując z polskimi stacjami. |
zgadzam sie, gramy bardzo fajna piłke , u nich tylko Lennon wydaje sie byc z innej bajki , bedzie dobrze
|
Wszystkie emocje wyparowaly ze mnie po meczu Lecha.
Jak narazie bramkowy remis - czyli plan minimum bo czego się spodziewać od ostatniej druzyny w tabeli. Wiśle bedzie się chcialo grać + szczęście Pawełka to nie przegra tego meczu. |
zastanawiam się, czy ja na pewno oglądam mecz Wisły z Tottenhamem, czy może mecz Wisły z jakimś przeciętnym ligowcem polskiej ekstraklasy.
Poza kilkoma momentami, możnaby powiedzieć, że Wisła kontroluje mecz. A pierwsze dziesięć minut to graliśmy z pierwszej piłki tak, że Anglicy nie wiedzieli co się dzieje. |
czy Szpakowski nauczy się wreszcie do ****y nedzy ze to jest BoguSki a nie żaden BoguCki
gramy dobrze, serce mi wali jak młot wypieki na twarzy pilot zjedzony do połowy. |
Wyciac Lennona tak zeby juz nie mogl ganiac i goscie przestana grac :D Ogolnie niezle sie prezentujemy, szkoda ze ten kazior "Boguckiego" (pozdro Szpaku) nie wszedl bo bylbym w niebie :D
|
Zajebisty doping naszych!
i pokazani kibice Wisły którzy są na sektorach TT, fajnie to wyglądało jak zaczęli się przyłaczać w 6 (?) do "młyna" Wisły a miejscowi 'eee?' :D co do gry, pozytywna, szkoda tego błędu. Ale jest jeszcze druga baaaardzo długa połowa wiec nie ma co się na razie podniecać. Oby wytrwali.. nie powiedziałbym że TT gra kichę, to my o dziwo ładnie gramy.. ale jest jeszcze jak wspomniałem 45 min . obgryzanie paznokci jak piłka jest w poblizu naszego pola karnego.. emocje w ****! |
Akcja bramkowa genialna. Chłopakom troche w obronie spokoju brakuje, ale póki co tylko Zieńczuka mało widać. A najgorszy w tym meczu jest... komentarz (Bogucki rządzi :/ )
|
Powiem tak: Jest lepiej niż się spodziewałem :D
Gramy b. dobrze, jedynie Diaz się trochę zagubił kilka razy ale ogólnie cały team na + I jak zwykle jesteśmy lepsi z dopingiem, niż miejscowi fani. Utrzymajmy taki wynik i będzie zajebiście. |
Chyba nikt się nie spodziewał że z Tottenhamem po 1 połowie będziemy remisować 1-1 .. a tu widzę znów że u niektórych to i tak żle i za mało :>
przegramy z Lechem 1-4 żle, remisujemy z nie byle jaką drużyną 1-1 jeszcze gorzej :D WISŁA! |
nie opowiadajcie, że TT taki słaby dziś. Angielski średniak :D .
Po prostu nasi wyszli na boisko bez pełnych gaci, w odróżnieniu od meczu w Barcelonie. Tam zapłacili frycowe. |
Kurcze ale mam puls, normalnie niemoge ogladac, oby ten wynik zsotal, i usiebie gramy swoje, chyba :P Naprawde dobry mecz, tylko niekiedy bledy w defensywie, wymazac je i ok :)
|
myślę że coś pokombinowali z mikrofonami ,na żywo pewnie 2x lepiej jest
oby utrzymać taki wynik albo coś dołożyć jeszcze z naszej strony ,w końcu na ławce jest nie byle kto tylko Łobo :) Cytat:
zostaw kibica ty... |
Mikrofony sciszyli i to konkretnie.
|
bardzo dobra gra Wisły, jedynie co martwi,to że Diaz nie nadąża za akcjami TT. Szkoda, że Piotrek nie może grać. No i ta kartka Sobola ;/ Świetni nasi kibice. Coś mi się zdaje, że jest więcej niż "oficjalne" 4 tysiące.
|
Podobno naszych jest 6 tysięcy. Więc można powiedziec, że gramy u siebie :D
|
I powiedzcie mi jak my do hu** pana przegraliśmy u siebie z Amicą która jest 10 razy gorsza od TT...
NA plus zaskoczył mnie Singlar jest solidnym obrońcą, nie traci piłek,walczy,kilka razy zakręcił "Anglikami" Jest zajebiście:).Najbardziej boje się płaskich wrzutek w pole karne bo są takie zdradliwe i łatwo z nich bramke strzelić.Cieszy mnie wsparcie kibiców dla naszego Bramkarza.Bedzie dobrze !! DO BOJU WISEŁKA !!!! |
Nie ma co osądów po pierwszej połowie wydawać, bo najwazniejsza będzie końcówka meczu. A chyba część z was zapomina, że tamci to maszyny z Premiership :)
Ale tak mi przyszło do głowy...cholera, gdyby tak wzmocnić te newralgiczne pozycje jak obrońca/skrzydłowy/of.pomocnik to nie mielibyśmy się czego wstydzić w Europie. O lidze nie wspominając. |
Ładny mecz. Bardzo wyrównany. Jak nie opadniemy z sił, to będzie dobrze. Przed meczem stawiałam 1-1. Teraz myślę, że można stawiać 2-2. A to byłby bardzo przyjemny wynik.
Pawełek chyba się pięknie spiął po meczu z Lechem, bo dziś broni dość pewnie. Nie miał okazji do jakichś fenomenalnych interwencji, ale większość tego, co bronił to pewnie i poprawnie. Trochę gorzej obrona. Lennon, czy jak mu tam, hasa sobie po lewej flance jak chce. Prawo-lewo-prawo-lewo, prosty zwód, ale robi to tak szybko, że Baszczu z Singlarem ledwo za nim wzrokiem nadążają. Natomiast reszta łądnie, Paweł troszkę niewidoczny, ale oby się to zmieniło. Sobol skrajnie nieodpowiedzialny. Po kiego grzyba się wykłóca? Pachnie mi to czerwienią, obym się myliła. Wytrzymajmy kondycyjnie i nie popadnijmy w samozachwyt, to będzie super. |
Nie ma Łobo w składzie i od razu są efekty. :D Doping zajebisty, gra na nasze możliwości również. Niby Tottenham ciśnie skrzydłami, ale poza 2-3 sytuacjami niewiele z tego wynika. Sytuacja na 1:1 to po prostu miód. Teraz niech chłopcy wytrzymają kondycyjnie i dociągną korzystny remis, a może nawet coś dorzucą z kontry.
|
Co do porównywania meczu Lecha i Wisly wstrzymalbym się do rewanżowych spotkań. Lech jest zajebiscie mocny w pucharach na wlasnym stadionie i przy pelnej mobilizacji od 1 minuty(a nie jak dzisiaj od 75) strzeli szybkie 3 gole i dowidzenia.
Najgorsze co w tym meczu TT-WISLA może się wydarzyć to 3-1, bo w 4-1 i wyzej nie wierze. |
ufff, chwile grozy były...
|
fuks jak cholera
|
Brawo sędzia. Gol rodem z podwórka i meczu klasy 6D z 5A.
|
uffffff.......
Ale to boisko jest wielkie..... ;] Jeśli nasi fizycznie wytrzymają, to będzie dobrze. |
Cantoro nie daje rady, za wolny jest, gdyby mieć drugiego Sobola w środku.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl