![]() |
Pytanie:
W ktorych bankach najlatwiej uzyskac kredyt ? Chodzi mi o mała kwote tzn 2500 zł. Z tego co wiem w niektorych bankach przy takich kwotach nawet nie sprawdzaja dochodow,tylko po prostu pytaja.Problem w tym,ze mam od tego mca umowe zlecenie na 12mcy a ciaglosc poprzedniej umowy tylko od lipca. |
Cytat:
nie wiem gdzie dokładnie są najlepsze oferty ale NA PEWNO NIE KORZYSTAJ Z USŁUG PROVIDENTA CZY INNYCH TAKICH FIRM KTÓRE SIĘ REKLAMUJĄ W TELEWIZJI !!! (nie mówię tu oczywiście o znanych bankach) |
|
Cytat:
|
Cytat:
Ale jeżeli brałeś gdzieś już kredyt to jest duża szansa że dostaniesz na dowód - czyli bez zaświadczenia o zarobkach - ale warunkiem jest dobra historia kredytowa w BIKu. eurobank, Lukas Bank, Polbank, Aigo - w tego typu bankach powinieneś mieć ofertę na dowód - jeżeli spełniasz te warunki o których napisałam. |
Cytat:
|
Cytat:
Dzieki wielkie :) Nie brałem jak dotąd żadnego kredytu,także sytuacja sie komplikuje. No ale nic,pobróbuje :) |
Archiwalne wyniki Wisły Kraków
Witam, mam taką proźbę czy ktoś mógłby napisać wszystkie wyniki meczów II-go Ligowych Wisły z sezonów 1994/1995 i 1995/1996? chodzi mi o wyniki jak również o numery kolejek. Szukałem w necie ale nie moge znaleść.Może ktoś z was ma zapisane w jakimś notatniku itp:-) Z górny dziekuje:-D
|
90minut.pl
nastepnym razem albo poszukaj dokladniej |
myślisz że co nie patrzyłem na 90minut.pl. Najpierw sam popatrz czy są wyniki a potem komentuj.
|
Sezon 1994/1995
1. Wisła - Chrobry Głogów 1:0 2. Lechia Dzierżoniów - Wisła 1:1 3. Wisła - Polonia Bytom 3:2 4. Miedź Legnica - Wisła 1:0 5. Wisła - Naprzód Rydułtowy 1:2 6. Bałtyk Gdynia - Wisła 1:1 7. Wisła - Śląsk Wrocław 0:2 8. Lecha Gdańsk - Wisła 1:1 9. Wisła - Pogoń Oleśnica 1:0 10. Amica Wronki - Wisła 3:3 11. Wisła - Stilon Gorzów 3:1 12. Zawisza Bydgoszcz - Wisła 1:1 13. Wisła - Odra Wodzisław 1:1 14. Arka Gdynia - Wisła 0:2 15. Wisła - Ślęza Wrocław 1:1 16. Krisbut - Wisła 1:1 17. Wisła - Górnik Konin 5:0 18. Chrobry Głogów - Wisła 1:1 19. Wisła - Lechia Gdańsk 3:1 20. Polonia Bytom - Wisła 0:1 21. Wisła - Miedź Legnica 2:0 22. Naprzód Rydułtowy - Wisła 1:3 23. Wisła - Bałtyk Gdynia 3:1 24. Śląsk Wrocław - Wisła 1:3 25. Wisła - Lechia Gdańsk 3:1 26. Pogoń Oleśnica - Wisła 0:1 27. Wisła - Amica Wronki 1:1 28. Stilon Gorzów - Wisła 2:2 29. Wisła - Zawisza Bydgoszcz 3:1 30. Odra Wodzisław - Wisła 0:1 31. Wisła - Arka Gdynia 9:0 32. Ślęza Wrocław - Wisła 4:1 33. Wisła - Krisbut 2:1 34. Górnik Konin - Wisła 1:0 Wyniki przepisałem z książki wydanej z okazji 90-lecia Wisły :) Już jest dosyć późno, więc wyniki z sezonu 1995/1996 napiszę Ci jutro. Pozdro! |
Sleza-Wisla - 4-1 heh ,pamietacie?
ps fajny rok - moj pierwszy wyjazd - do Bytomia - uch ,jak to wszystko dobrze rozkminilem(tak mi sie zdawalo:>) to i tak starzy poznali prawde. |
staaaaare dobre czasy ;)
wyniki z tamtych sezonów: http://k1.neostrada.pl/1995.htm http://k1.neostrada.pl/1996.htm |
mic miał rację; na 90minut.pl jest takie zestawienie "Wisła w tabelach"
http://www.90minut.pl/download/stats/wisla-tabele.pdf |
ludki attenzione!
Potrzebuje żeby ktoś napisał mi lub też wysłał wzory vlepek (w najgorszym wypadku listę vlepek), które wyszły w seriach: 17, 19, 37, 39. Sprawa związana z Wiślacką Internetową Encyklopedią. Temat o Vlepkach ma masę stron, a czasu na przeglądanie jest jak na lekarstwo. PS: Pisze tutaj bo tamten temat zamknięty... |
gdzie obejrzę mecz Wisły?? jakis konkretny adres www.
|
Cytat:
http://www.2x45minut.com.pl/news.php http://www.justin.tv/chmielpl |
Ja tam bardziej bym polecił tą stronę.
Potrzebny tylko będzie program SopCast, który zresztą jest dostępny na tej stronie. Ja osobiście nie widzę lepszej możliwości do oglądania meczów przez internet. |
Wielkie dzieki D@mian i Krzysztof za wyniki!
|
poradze sobie ze sciagnieciem simlocka przez internet do Sony Ericssona K 770 i ??
|
Cytat:
Pozdrawiam |
Cytat:
1. mam PS2, lubie sony. jest to sprawdzona marka. ladnie wyglada, cicho chodzi, mniejsza awaryjnosc 2. darmowy internet 3. porownalem gry jakie maja konsole, zrobilem liste tych, ktore mnie interesuja. i co wyszlo: na kloca: gow2, crackdown... na PS3: heavenly sword, uncharted, god of war3, GT5, MGS4, little big planet, killzone2, ratchet... wiec jak dla mnie argument, ze X360 ma wiecej gier jest NIE trafiony! wole miec 20 hitow, niz 5 hitow i 100 shitow! 4. zrozumialem, ze oryginaly beda mi sprawiac wiecej radosci. oraz to, ze nie bede zlodziejem... 5. cos dla tych, ktorzy dalej wierza, ze moga grac online na przerobce- http://majornelson.com/archive/2008/...e-banning.aspx moze ktos wie jakie ceny sa w MM, saturn, empik i i hipermarkety? w carrefour jest 80GB, DS3, motorstorm, ratchet za 1400zl. 10 rat x 140zl... |
Gdzie znajdę w internecie Tabulatury Gitarowe, darmowo bez zbędnych, rejestracji?
|
Da ktoś linka gdzie można śledzic na bieżąco wynik Wisły (chodzi o kosza) ??
edit: RecordAble thx Robert_wislak jakbym ku*wa znalazł tam to bym nie pisal... |
Cytat:
Po prawej stronie kliknij LIVE :P |
Cytat:
26 sekund w wyszukiwarce www.google.pl |
jak utajnić profil na nk , tj. tak żeby nie było widać że przeglądam inne profile ?
|
Cytat:
|
dzięki zią ,przydało się :)
|
Witam. Mam pytanie do tych, którzy zakupili używany samochód. Ja robię to po raz pierwszy dlatego pytam.
1) Kupuję auto,które jest zarejestrowane w PL i posiada jeszcze ważne ubezpieczenie i przegląd do maja 09, czy jest potrzebny do tego jakiś specjalny aneks do standardowej umowy kupna-sprzedaży? Pytam ponieważ wybieram się po samochód na koniec Polski i nie chciałbym aby zdarzyła się sytuacja,że po jakiś podpis właściciela będe musiał wrócić z powrotem 600 km... żeby spełnić wszystkie formalności 2) Ile mam czasu na przerejestrowanie auta na siebie? Czy np . blachy mogą zostać do maja? 3) Najważniejsza kwestia: co będzie mnie potrzebne [prócz umowy] do zawarcia transakcji? Jak widzicie jestem zielony w tej materii, dlatego będę wdzięczny za jakiekolwiek porady dotyczące kupna samochodu :) Pozdro |
Mozesz przez 30 dni jezdzic na blachach poprzedniego właściciela. Później musisz iść auto przerejestrować na siebie. Nastepnie, jesli ubezpieczenie jest ważne przez dłuższy czas, idziesz do ubezpieczyciela z którym jest zawarta umowa, aby przepisali umowę na Ciebie (czyt. na nowe numery rejestracyjne). Jesli masz mniejsze znizki niz poprzedni wlasciciel, to bedziesz musial pokryc roznice w cenie ubezpieczenia, ale to jest kilka "groszy". Dokumenty, ktore beda ci potrzebne, to umowa kupna-sprzedazy, dowod rejestracyjny, umowa OC. Tablice rejestracyjne zdajesz w wydziale komunikacji przy przerejestrowaniu.
|
Dlaczego niektóre pliki ściągnięte z Rapida są podwójnie pakowane? Najpierw dajmy na to 7 partów po 100mb a później 50 po 15mb? Daje to coś tym co upload'ują czy ma mnie po prostu irytować?
|
Witam! Mam pytanie i prośbę... Planuje jakiś wyjazd na sylwestra z dziewczyną. Zna ktoś jakies tanie noclegi w Pradze? Albo może polecił jakieś miejsca w Polsce? Niekoniecznie związane z nartami ;) Pozdrawiam
|
dużo jest takich miejsc Krynica jest klimatyczna
|
A z takich mniejszych a też przyjemnych miejscowości np Ciężkowice (około 40 km za Tarnowem)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
http://img134.imageshack.us/my.php?i...7876155wh9.jpg
zna ktos tego goscia? Ma znajoma twarz, ale nie moge skojarzyc kto to jest? |
Andrzej Supron ?
|
heh dzieki... siedzial mi w glowie i nie moglem skojarzyc skad go znam... dzieki :-)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:49. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl