Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

maciek777 11.11.2008 20:01

Pytanie:
W ktorych bankach najlatwiej uzyskac kredyt ? Chodzi mi o mała kwote tzn 2500 zł. Z tego co wiem w niektorych bankach przy takich kwotach nawet nie sprawdzaja dochodow,tylko po prostu pytaja.Problem w tym,ze mam od tego mca umowe zlecenie na 12mcy a ciaglosc poprzedniej umowy tylko od lipca.

wisłaWieczysta 11.11.2008 20:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maciek777 (Post 627398)
Pytanie:
W ktorych bankach najlatwiej uzyskac kredyt ? Chodzi mi o mała kwote tzn 2500 zł. Z tego co wiem w niektorych bankach przy takich kwotach nawet nie sprawdzaja dochodow,tylko po prostu pytaja.Problem w tym,ze mam od tego mca umowe zlecenie na 12mcy a ciaglosc poprzedniej umowy tylko od lipca.


nie wiem gdzie dokładnie są najlepsze oferty ale NA PEWNO NIE KORZYSTAJ Z USŁUG PROVIDENTA CZY INNYCH TAKICH FIRM KTÓRE SIĘ REKLAMUJĄ W TELEWIZJI !!! (nie mówię tu oczywiście o znanych bankach)

donPedro23 11.11.2008 21:08

Szukam jakiegoś dobrego forum odnośnie Pro Evolution 9. (na naszym forum chyba nie ma takiego tematu?)

dzięki mic
dzięki dymek_nhs

mic 11.11.2008 21:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez donPedro23 (Post 627469)
Szukam jakiegoś dobrego forum odnośnie Pro Evolution 9. (na naszym forum chyba nie ma takiego tematu?)

issonline.pl

Kobieta_Wislak 11.11.2008 21:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maciek777 (Post 627398)
Pytanie:
W ktorych bankach najlatwiej uzyskac kredyt ? Chodzi mi o mała kwote tzn 2500 zł. Z tego co wiem w niektorych bankach przy takich kwotach nawet nie sprawdzaja dochodow,tylko po prostu pytaja.Problem w tym,ze mam od tego mca umowe zlecenie na 12mcy a ciaglosc poprzedniej umowy tylko od lipca.

problem będzie z Twoją umową - po pierwsze umowa zlecenie (bank nie lubi) i jeszcze masz ją od miesiąca, a bank wymaga umowy od minimum 30 dni - więc może być problem.
Ale jeżeli brałeś gdzieś już kredyt to jest duża szansa że dostaniesz na dowód - czyli bez zaświadczenia o zarobkach - ale warunkiem jest dobra historia kredytowa w BIKu.
eurobank, Lukas Bank, Polbank, Aigo - w tego typu bankach powinieneś mieć ofertę na dowód - jeżeli spełniasz te warunki o których napisałam.

dymek_nhs 11.11.2008 23:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez donPedro23 (Post 627469)
Szukam jakiegoś dobrego forum odnośnie Pro Evolution 9. (na naszym forum chyba nie ma takiego tematu?)

dzięki mic

popatrz jeszcze tutaj na forum www.pesleague.pl

maciek777 11.11.2008 23:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kobieta_Wislaka (Post 627513)
problem będzie z Twoją umową - po pierwsze umowa zlecenie (bank nie lubi) i jeszcze masz ją od miesiąca, a bank wymaga umowy od minimum 30 dni - więc może być problem.
Ale jeżeli brałeś gdzieś już kredyt to jest duża szansa że dostaniesz na dowód - czyli bez zaświadczenia o zarobkach - ale warunkiem jest dobra historia kredytowa w BIKu.
eurobank, Lukas Bank, Polbank, Aigo - w tego typu bankach powinieneś mieć ofertę na dowód - jeżeli spełniasz te warunki o których napisałam.


Dzieki wielkie :) Nie brałem jak dotąd żadnego kredytu,także sytuacja sie komplikuje. No ale nic,pobróbuje :)

tsw.michal 11.11.2008 23:27

Archiwalne wyniki Wisły Kraków
 
Witam, mam taką proźbę czy ktoś mógłby napisać wszystkie wyniki meczów II-go Ligowych Wisły z sezonów 1994/1995 i 1995/1996? chodzi mi o wyniki jak również o numery kolejek. Szukałem w necie ale nie moge znaleść.Może ktoś z was ma zapisane w jakimś notatniku itp:-) Z górny dziekuje:-D

mic 11.11.2008 23:48

90minut.pl

nastepnym razem albo poszukaj dokladniej

tsw.michal 11.11.2008 23:55

myślisz że co nie patrzyłem na 90minut.pl. Najpierw sam popatrz czy są wyniki a potem komentuj.

D@mian 12.11.2008 01:16

Sezon 1994/1995

1. Wisła - Chrobry Głogów 1:0
2. Lechia Dzierżoniów - Wisła 1:1
3. Wisła - Polonia Bytom 3:2
4. Miedź Legnica - Wisła 1:0
5. Wisła - Naprzód Rydułtowy 1:2
6. Bałtyk Gdynia - Wisła 1:1
7. Wisła - Śląsk Wrocław 0:2
8. Lecha Gdańsk - Wisła 1:1
9. Wisła - Pogoń Oleśnica 1:0
10. Amica Wronki - Wisła 3:3
11. Wisła - Stilon Gorzów 3:1
12. Zawisza Bydgoszcz - Wisła 1:1
13. Wisła - Odra Wodzisław 1:1
14. Arka Gdynia - Wisła 0:2
15. Wisła - Ślęza Wrocław 1:1
16. Krisbut - Wisła 1:1
17. Wisła - Górnik Konin 5:0
18. Chrobry Głogów - Wisła 1:1
19. Wisła - Lechia Gdańsk 3:1
20. Polonia Bytom - Wisła 0:1
21. Wisła - Miedź Legnica 2:0
22. Naprzód Rydułtowy - Wisła 1:3
23. Wisła - Bałtyk Gdynia 3:1
24. Śląsk Wrocław - Wisła 1:3
25. Wisła - Lechia Gdańsk 3:1
26. Pogoń Oleśnica - Wisła 0:1
27. Wisła - Amica Wronki 1:1
28. Stilon Gorzów - Wisła 2:2
29. Wisła - Zawisza Bydgoszcz 3:1
30. Odra Wodzisław - Wisła 0:1
31. Wisła - Arka Gdynia 9:0
32. Ślęza Wrocław - Wisła 4:1
33. Wisła - Krisbut 2:1
34. Górnik Konin - Wisła 1:0

Wyniki przepisałem z książki wydanej z okazji 90-lecia Wisły :)
Już jest dosyć późno, więc wyniki z sezonu 1995/1996 napiszę Ci jutro.
Pozdro!

1q2 12.11.2008 01:23

Sleza-Wisla - 4-1 heh ,pamietacie?
ps fajny rok - moj pierwszy wyjazd - do Bytomia - uch ,jak to wszystko dobrze rozkminilem(tak mi sie zdawalo:>) to i tak starzy poznali prawde.

Krzysztof 12.11.2008 01:44

staaaaare dobre czasy ;)

wyniki z tamtych sezonów:
http://k1.neostrada.pl/1995.htm
http://k1.neostrada.pl/1996.htm

Romy S. 12.11.2008 01:45

mic miał rację; na 90minut.pl jest takie zestawienie "Wisła w tabelach"

http://www.90minut.pl/download/stats/wisla-tabele.pdf

Gordian 12.11.2008 02:23

ludki attenzione!

Potrzebuje żeby ktoś napisał mi lub też wysłał wzory vlepek (w najgorszym wypadku listę vlepek), które wyszły w seriach: 17, 19, 37, 39. Sprawa związana z Wiślacką Internetową Encyklopedią. Temat o Vlepkach ma masę stron, a czasu na przeglądanie jest jak na lekarstwo.

PS: Pisze tutaj bo tamten temat zamknięty...

DYRU 12.11.2008 11:14

gdzie obejrzę mecz Wisły?? jakis konkretny adres www.

Krzyma 12.11.2008 11:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DYRU (Post 627668)
gdzie obejrzę mecz Wisły?? jakis konkretny adres www.

Podobno tutaj sa mecze:
http://www.2x45minut.com.pl/news.php
http://www.justin.tv/chmielpl

WzT 12.11.2008 11:27

Ja tam bardziej bym polecił tą stronę.
Potrzebny tylko będzie program SopCast, który zresztą jest dostępny na tej stronie.
Ja osobiście nie widzę lepszej możliwości do oglądania meczów przez internet.

tsw.michal 12.11.2008 12:39

Wielkie dzieki D@mian i Krzysztof za wyniki!

WiselkaMLP 12.11.2008 12:49

poradze sobie ze sciagnieciem simlocka przez internet do Sony Ericssona K 770 i ??

Sevi 12.11.2008 13:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gordian (Post 627610)
ludki attenzione!

Potrzebuje żeby ktoś napisał mi lub też wysłał wzory vlepek (w najgorszym wypadku listę vlepek), które wyszły w seriach: 17, 19, 37, 39. Sprawa związana z Wiślacką Internetową Encyklopedią. Temat o Vlepkach ma masę stron, a czasu na przeglądanie jest jak na lekarstwo.

PS: Pisze tutaj bo tamten temat zamknięty...

Odnośnie serii 17 i 19, (jako że mam w kolekcji wszystkie vlepki które ukazały się oficjalnie) wydaje mi się że tych serii nie było, i nastąpił błąd w numeracji. Biorąc pod uwagę że na stronie http://vlepki.ovh.org/ są wszystkie vlepki jakie się ukazały (pomijając brak akutalizacji) uważam że serii 17 i 19 nie było. W serii 16 było 10 vlepek, w serii 18 9 vlep, dobrze pamiętam gdy te dwie serie wyszły (ukazały się w tym samym czasie) ponieważ wtedy jechałem na mój pierwszy wyjazd (Zabrze) Napewno nie było innych vlepek niż te które ukazaly się w seriach 17 i 19. Trochę chaosu jest, ale mam nadzieję że Ci pomogłem, jeżeli masz jakieś pytania odnośnie vlep wal na priv :)
Pozdrawiam

gianbuffon 12.11.2008 16:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nitrox (Post 626638)
Według mnie to z Xboxem 360, przemawia fakt ze jest tańszy, tańsza jest przeróbka, jest wiekszy wybór gier, i z piratami nie ma problemów. Natomiast piraty na PS3 sa wydawana na płytkach Blue ray, koszt takiej gry wynosi okolo 100 złotych a na Xboxa 15 złotych.

zastanawialem sie 3 tygodnie, ktora konsole wybrac. Za X360 przemawiala cena, a raczej przerobka i gra na piratach. zdecydowalem sie na PS3, bo
1. mam PS2, lubie sony. jest to sprawdzona marka. ladnie wyglada, cicho chodzi, mniejsza awaryjnosc
2. darmowy internet
3. porownalem gry jakie maja konsole, zrobilem liste tych, ktore mnie interesuja. i co wyszlo: na kloca: gow2, crackdown... na PS3: heavenly sword, uncharted, god of war3, GT5, MGS4, little big planet, killzone2, ratchet... wiec jak dla mnie argument, ze X360 ma wiecej gier jest NIE trafiony! wole miec 20 hitow, niz 5 hitow i 100 shitow!
4. zrozumialem, ze oryginaly beda mi sprawiac wiecej radosci. oraz to, ze nie bede zlodziejem...
5. cos dla tych, ktorzy dalej wierza, ze moga grac online na przerobce- http://majornelson.com/archive/2008/...e-banning.aspx

moze ktos wie jakie ceny sa w MM, saturn, empik i i hipermarkety? w carrefour jest 80GB, DS3, motorstorm, ratchet za 1400zl. 10 rat x 140zl...

Kurt 12.11.2008 16:57

Gdzie znajdę w internecie Tabulatury Gitarowe, darmowo bez zbędnych, rejestracji?

Arkas 12.11.2008 17:45

Da ktoś linka gdzie można śledzic na bieżąco wynik Wisły (chodzi o kosza) ??

edit: RecordAble thx

Robert_wislak jakbym ku*wa znalazł tam to bym nie pisal...

RecordAble 12.11.2008 18:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 627866)
Da ktoś linka gdzie można śledzic na bieżąco wynik Wisły (chodzi o kosza) ??

http://www.fibaeurope.com/cid_KNce8j...fq1yxqV83.html
Po prawej stronie kliknij LIVE :P

Robert_wislak 12.11.2008 18:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 627866)
Da ktoś linka gdzie można śledzic na bieżąco wynik Wisły (chodzi o kosza) ??

edit: RecordAble thx

http://live.fibaeurope.com/netcastin...cope=undefined

26 sekund w wyszukiwarce www.google.pl

South 12.11.2008 18:34

jak utajnić profil na nk , tj. tak żeby nie było widać że przeglądam inne profile ?

Arkas 12.11.2008 18:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 627887)
jak utajnić profil na nk , tj. tak żeby nie było widać że przeglądam inne profile ?

Edytuj profil - prywatnosc (zakładka) - na dole masz podpunkty i 5 od góry odhacz:P

South 12.11.2008 18:53

dzięki zią ,przydało się :)

żuraw_9 12.11.2008 19:29

Witam. Mam pytanie do tych, którzy zakupili używany samochód. Ja robię to po raz pierwszy dlatego pytam.
1) Kupuję auto,które jest zarejestrowane w PL i posiada jeszcze ważne ubezpieczenie i przegląd do maja 09, czy jest potrzebny do tego jakiś specjalny aneks do standardowej umowy kupna-sprzedaży? Pytam ponieważ wybieram się po samochód na koniec Polski i nie chciałbym aby zdarzyła się sytuacja,że po jakiś podpis właściciela będe musiał wrócić z powrotem 600 km... żeby spełnić wszystkie formalności
2) Ile mam czasu na przerejestrowanie auta na siebie? Czy np . blachy mogą zostać do maja?
3) Najważniejsza kwestia: co będzie mnie potrzebne [prócz umowy] do zawarcia transakcji?


Jak widzicie jestem zielony w tej materii, dlatego będę wdzięczny za jakiekolwiek porady dotyczące kupna samochodu :)

Pozdro

Serwatkus 12.11.2008 19:49

Mozesz przez 30 dni jezdzic na blachach poprzedniego właściciela. Później musisz iść auto przerejestrować na siebie. Nastepnie, jesli ubezpieczenie jest ważne przez dłuższy czas, idziesz do ubezpieczyciela z którym jest zawarta umowa, aby przepisali umowę na Ciebie (czyt. na nowe numery rejestracyjne). Jesli masz mniejsze znizki niz poprzedni wlasciciel, to bedziesz musial pokryc roznice w cenie ubezpieczenia, ale to jest kilka "groszy". Dokumenty, ktore beda ci potrzebne, to umowa kupna-sprzedazy, dowod rejestracyjny, umowa OC. Tablice rejestracyjne zdajesz w wydziale komunikacji przy przerejestrowaniu.

dostuffca 13.11.2008 09:13

Dlaczego niektóre pliki ściągnięte z Rapida są podwójnie pakowane? Najpierw dajmy na to 7 partów po 100mb a później 50 po 15mb? Daje to coś tym co upload'ują czy ma mnie po prostu irytować?

Łukasz1987 13.11.2008 16:56

Witam! Mam pytanie i prośbę... Planuje jakiś wyjazd na sylwestra z dziewczyną. Zna ktoś jakies tanie noclegi w Pradze? Albo może polecił jakieś miejsca w Polsce? Niekoniecznie związane z nartami ;) Pozdrawiam

medyk 13.11.2008 17:08

dużo jest takich miejsc Krynica jest klimatyczna

WzT 13.11.2008 17:20

A z takich mniejszych a też przyjemnych miejscowości np Ciężkowice (około 40 km za Tarnowem)

mic 13.11.2008 17:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dostuffca (Post 628301)
Dlaczego niektóre pliki ściągnięte z Rapida są podwójnie pakowane? Najpierw dajmy na to 7 partów po 100mb a później 50 po 15mb? Daje to coś tym co upload'ują czy ma mnie po prostu irytować?

bo wiekszosc tych plikow jest sciagana z torrentow (wlasnie te party po 15mb), a nastepnie pakuja to tak zeby wlazlo na rapida

West 13.11.2008 18:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ChomikNH (Post 628502)
Witam nigdzie nie pracuje . mam 18 lat potrzebuje do soboty zapozyczyć 300zl mógłbym wiedzieć skąd takie pieniążki mółgbym załatwić ?

lombard...

kaco1985 13.11.2008 18:48

http://img134.imageshack.us/my.php?i...7876155wh9.jpg

zna ktos tego goscia? Ma znajoma twarz, ale nie moge skojarzyc kto to jest?

mic 13.11.2008 18:55

Andrzej Supron ?

kaco1985 13.11.2008 19:00

heh dzieki... siedzial mi w glowie i nie moglem skojarzyc skad go znam... dzieki :-)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl