![]() |
Zrób koszulkę ze złotą gwiazdką, bo jak się nie mylę zespoły mające powyżej 10 MP mają właśnie złote gwiazdki. Wtedy lepiej się będzie prezentowało.
Ogólnie jestem szczęśliwy, że Biała Gwiazda wraca na koszulki. Już zarezerwowałem środki na ten cel ;) |
Na życzenie moi drodzy:
http://img15.imageshack.us/img15/499...oooooooooo.png @mario NH: http://img585.imageshack.us/img585/1246/konrado.png @piter to już jutro postaram się:) |
Jakbys mogl wrzucic ze zlota gwiazda i zlotym "1906" pod spodem.
|
Cytat:
Mógłbyś na 3 koszulce dołożyć niebiesko-biało-czerwony pasek na końcu rękawa? Wiem, że taki motyw nie przejdzie, ale ciekaw jestem jakby to wyglądało. |
Cytat:
|
Cytat:
------------------------------ Nawiązując do tematu głównego, czyli przywrócenia Białej Gwiazdy ... Od teraz, "stare" koszulki [z logo Spółki] przechodzą do historii i tym samym przynależą do kategorii "kolekcjonerstwo" :). Własciwie to tylko półżartem a nie całym, mówiąc ... ... aż w końcu staną się unikatowymi, a na samym końcu, poszukiwanymi "białymi krukami" ;) |
http://s10.postimg.org/jt6i7d87d/koszulka_wyjazdowa.jpg
Ja takie coś wymęczyłem :P Pierwsze kroki :P |
@UP
Jednak trzymałbym się wersji kolorystycznej którą ja zapostowałem... Cytat:
|
Cytat:
http://i39.tinypic.com/33f6ssh.png http://i41.tinypic.com/wcbqmv.png |
Cytat:
Ta koszulka jest świetna, dzięki temu innemu logo T-Mobile..Jeśli taka będzie to ja ją kupuję :-) |
sorki, ale mi się ta złota gwiazdka nie podoba :(
bez urazy! ;) |
Zauważ, że to jest, jak ktoś to wcześniej napisał, sposób oznaczania ilości zdobytych Mistrzostw Polski w historii. To nie jest ani nasz wymysł, ani klubu, tylko Ekstraklasy. Wszystkie zespoły, które zdobyły co najmniej jedno Mistrzostwo Polski mają prawo umieszczać gwiazdkę w odpowiednim kolorze na koszulce, więc to czynią. ;]
Także tutaj nie ma nic do niepodobania się. Cytat:
|
Cytat:
Bez urazy;) |
No ale pisze , ze złota 10 i więcej... nie wspominają o tym źe 20 i wiecej tytulów to 2 złote. Albo się mylę.
|
Cytat:
@piter: http://img705.imageshack.us/img705/941/kondzior.png No i poprawiona reszta: http://img90.imageshack.us/img90/2167/qrt.png http://imageshack.us/a/img507/9994/17561739.png http://img20.imageshack.us/img20/4638/bykonrado.png |
Jak niewiele potrzeba, aby dac ludziom radosc. I tyle czasu im to zajelo.. I jak odrazu taka gwiazda nadaje charakter druzynie i koszulce. Patrzysz teraz na nia jak na trykot wielkiego europejskiego klubu, ze swoim symbolem, od ktorego stroju bije historia i wielkość.
|
Powyżej 20 mistrzostw są chyba 2 gwiazdki
|
Cytat:
PS: Sorki za OT, ale słowa warte podkreślenia. |
CHŁOPAKI SKORO MAMY ŚWIETNE PROJEKTY, MOŻE COŚ W TYM CELU ZADZIAŁAMY?!
NAPISZMY DO ADIDSA I POKAŻMY IM NASZE PROJEKTY!!! WSZEDŁEM NA STRONĘ ADIDASA I MYŚLĘ, ŻE MOŻNA ICH ZAPYTAĆ CZY MOŻNA ADIDASOWI WYSŁAĆ WŁASNY PROJEKT KOSZULKI SWOJEGO KLUBU. MOŻE SIĘ ZGODZĄ? KTO WIE NIGDY NIE SZKODZI ZAPYTAĆ. !! :) Nr telefonu: 0800-1214201 - NA TEN NUMER MOŻNA ZADZWONIĆ I SIĘ ZAPYTAĆ! DZWONIMY CHŁOPAKI? :) Czy naprawdę trzeba wielkich liter by powiadomić świat o swoim pomyśle ?? |
Koszulki już na pewno są gotowe, tylko teraz czekają na oficjalną prezentację.
|
Ok Dzwon!
10 znakow |
na pewno do poniedziałku zobaczymy oficjalną prezentację, bo wtedy też mają nadejść nowe stroje i wtedy spotykają się piłkarze. Czyli obstawiam, że prezentacja nastąpi w poniedziałek, pewnie Wilk albo Głowacki wyjdą i zaprezentują się w nowych strojach.
|
jakbyśmy mieli wsparcie adidasa na poziomie NIKE Cracovii to mozna by sobie wejsc na stronie adidasa
i tam samemu stworzyć koszulke na podstawie nowych modeli. o tutaj dokładnie : http://www.miteam.adidas.com/mi-Fort...,en_US,pd.html E: czy ja napisalem ze cracovie ubiera nike ? nie. tylko o poziomie wsparcia ehh... niemniej jednak cracovia ubierana jest w komplety Nike. |
^^ Cracovii nie ubiera Najek, tylko Krak-Sport
|
|
Tam jest Smuda, czy mi się wydaje?
|
|
Zacytowałem cały artykuł regulaminu Ekstraklasy dotyczący koloru i ilości gwiazdek na koszulkach. NIE ma tam mowy o tym, czy powyżej 20 MP umieszcza się drugą gwiazdkę - sugerujecie się Serie A, czy Bundesligą. W tym momencie najwięcej mistrzostw mają Ruch Chorzów i Górnik Zabrze - po 14. Przypuszczam, że dopóki któryś z klubów (TYLKO WISŁA!) nie zbliży się do 20 MP to ta kwestia pozostanie nieuregulowana.
|
Jest to świetny ruch by Wspomóc Wisłe przez kibiców zakup koszulek bo kazdy prawie bedzie chciał miec logo Białej gwiazdy na koszulce poprawa nastrojów wśród kibiców wiec wiecej kibiców na mecz jedyne co pozostalo to jeszcze dobra gra
|
Cytat:
WISŁĘ Poza tym przestań k.wa mać pisać co 5 sekund w każdym temacie !!! :evil: |
wśrud :D
w śrut moze miało być? Kocur daj mu czas, chłop był rok za granicą teraz chce sie zintegrować z kibicami :D |
błedy poprawiłem mam uszkodzoną klawiature i nie zawsze pisze to co chce bo klawisze źle odbijają
|
Cytat:
Cracovia gra w zwykłym katalogowym stroju (model Inter Stripe III), taki sam teraz dostało Athletic Bilbao także nie wiem o jakim poziomie wsparcia piszesz. miTeam jest ciekawy (choć ma tylko dwa wzory + gk), ale to zależy od klubu jak się dogadał z adidasem. |
Coś czuję, że kupię wszystkie komplety (dom, wyjazd, 'trójka'). Ta Biała Gwiazda wygląda przepięknie na tych koszulkach! Łezka w oku się kręci.
|
Białe koszulki z niebiesko czerwonymi elementami (a przede wszystkim pasek niebiesko biało czerwony) strasznie kojarzy mi się z koszulkami reprezentacji Francji, myślę że na koszulce nie powinno być więcej kolorów niż 2. Ostatnio Francja mi się bardzo źle kojarzy.
|
Trzeba będzie doliczyć do karnetu +-250zł ;)
Zajebiste koszulki wrzucacie.Byleby Adaś stanął na wysokości zadanie i szmiry nam nie wcisnął |
Jeszcze takie :)
http://img42.imageshack.us/img42/605...abykonrado.png Postaram się usegregować wszystkie wrzucone przeze mnie projekty: wis.la/vlw7l wis.la/v6spb wis.la/nwrmo wis.la/ff1me wis.la/y5l6t wis.la/qso3z wis.la/tlz0y wis.la/qg270 wis.la/k9nwb wis.la/hwm2l wis.la/pneun wis.la/t0meh wis.la/xbvod wis.la/puitx |
Cytat:
|
Wrzućcie ten model z białym trójkątnym kołnierzykiem, ale z dodanym numerem z przodu koszulki (vel.Hiszpania)
|
Dobra ostatnie ode mnie, bo spam się robi za duży :) MAcie tą viva espania :d Wydaje mi się że wyszła najfajniej :)
http://img594.imageshack.us/img594/8...iorrrrrrrr.png i bez "1906" http://img268.imageshack.us/img268/3...ehekonrado.png |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl