Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

WISŁAZWE 11.06.2013 21:30

Zrób koszulkę ze złotą gwiazdką, bo jak się nie mylę zespoły mające powyżej 10 MP mają właśnie złote gwiazdki. Wtedy lepiej się będzie prezentowało.

Ogólnie jestem szczęśliwy, że Biała Gwiazda wraca na koszulki.
Już zarezerwowałem środki na ten cel ;)

Kon®ado 11.06.2013 21:41

Na życzenie moi drodzy:
http://img15.imageshack.us/img15/499...oooooooooo.png
@mario NH:
http://img585.imageshack.us/img585/1246/konrado.png

@piter to już jutro postaram się:)

Mario Nh 11.06.2013 21:43

Jakbys mogl wrzucic ze zlota gwiazda i zlotym "1906" pod spodem.

piter116 11.06.2013 21:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KonŸado (Post 1317200)
Oto moje małe "wizualizację":

Mistrzu, te koszulki są śliczne !
Mógłbyś na 3 koszulce dołożyć niebiesko-biało-czerwony pasek na końcu rękawa? Wiem, że taki motyw nie przejdzie, ale ciekaw jestem jakby to wyglądało.

Dariook 11.06.2013 21:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 1317290)
Mistrzu, te koszulki są śliczne !
Mógłbyś na 3 koszulce dołożyć niebiesko-biało-czerwony pasek na końcu rękawa?

I małego rekinka na kołnierzyku, jeśli to nie problem.

yarow 11.06.2013 21:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1317291)
I małego rekinka na kołnierzyku, jeśli to nie problem.

:D

------------------------------

Nawiązując do tematu głównego,
czyli przywrócenia Białej Gwiazdy ...

Od teraz, "stare" koszulki [z logo Spółki] przechodzą do historii i tym samym przynależą do kategorii "kolekcjonerstwo" :). Własciwie to tylko półżartem a nie całym, mówiąc ...


... aż w końcu staną się unikatowymi, a na samym końcu, poszukiwanymi "białymi krukami" ;)

bellic88 11.06.2013 21:59

http://s10.postimg.org/jt6i7d87d/koszulka_wyjazdowa.jpg

Ja takie coś wymęczyłem :P Pierwsze kroki :P

Voin 11.06.2013 22:05

@UP
Jednak trzymałbym się wersji kolorystycznej którą ja zapostowałem...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Voin (Post 1317278)


Gucio25 11.06.2013 22:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 1317273)
jak dla mnie ładna, w ostatecznej wersji i na żywo powinna się super prezentować.

przy okazji wrzucam też wersję z drugą wersją loga T-Mobile i to pokazuje jak dużo może zmienić to małe logo, myślę że można byłoby się dogadać jakoś z Ekstraklasą, żeby używać tego z fioletowymi literami tylko.

nie wiem czemu w poprzednim moim poście tak popsuło jakość, więc wrzucam tu w lepszej, wersje na Ekstraklasę:

http://i39.tinypic.com/33f6ssh.png

http://i41.tinypic.com/wcbqmv.png

jaszczur90 12.06.2013 05:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 1317306)
nie wiem czemu w poprzednim moim poście tak popsuło jakość, więc wrzucam tu w lepszej, wersje na Ekstraklasę:



http://i41.tinypic.com/wcbqmv.png


Ta koszulka jest świetna, dzięki temu innemu logo T-Mobile..Jeśli taka będzie to ja ją kupuję :-)

ArturBarlinek 12.06.2013 07:37

sorki, ale mi się ta złota gwiazdka nie podoba :(
bez urazy!
;)

foxtrot_green 12.06.2013 08:09

Zauważ, że to jest, jak ktoś to wcześniej napisał, sposób oznaczania ilości zdobytych Mistrzostw Polski w historii. To nie jest ani nasz wymysł, ani klubu, tylko Ekstraklasy. Wszystkie zespoły, które zdobyły co najmniej jedno Mistrzostwo Polski mają prawo umieszczać gwiazdkę w odpowiednim kolorze na koszulce, więc to czynią. ;]
Także tutaj nie ma nic do niepodobania się.

Cytat:

12. Gwiazdki symbolizujące liczbę wywalczonych tytułów mistrzowskich

12.1. Gwiazdki symbolizujące liczbę wywalczonych tytułów mistrzowskich mogą pojawić się tylko w jednym miejscu na przedniej części koszulki.

12.2.
Rozmiar i usytuowanie gwiazdek jest dopuszczalne w następujący sposób: max 2 cm², na przedniej części koszulki, na wysokości klatki piersiowej nad emblematem, herbem lub znakiem klubu.

12.3. Dopuszczalne jest stosowanie następujących gwiazdek:

a) złota – symbolizująca wywalczenie 10 lub więcej tytułów Mistrza Polski,

b) srebrna – symbolizująca wywalczenie od 5 do 9 tytułów Mistrza Polski,

c) biała – symbolizująca wywalczenie od 1 do 4 tytułów Mistrza Polski.
źródło: wis.la/bt5m1

JEDREK76 12.06.2013 09:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ArturBarlinek (Post 1317331)
sorki, ale mi się ta złota gwiazdka nie podoba :(
bez urazy!
;)

Mi się zajebiście podoba. Nawet bym sobie życzył, aby w możliwie najkrótszym czasie druga złota się obok pojawiła.
Bez urazy;)

Dariook 12.06.2013 09:44

No ale pisze , ze złota 10 i więcej... nie wspominają o tym źe 20 i wiecej tytulów to 2 złote. Albo się mylę.

Kon®ado 12.06.2013 10:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaszczur90 (Post 1317325)
Ta koszulka jest świetna, dzięki temu innemu logo T-Mobile..Jeśli taka będzie to ja ją kupuję :-)

Jeśli byś kupował to i tak bez logo t-mobile (na całe szczęście)

@piter:
http://img705.imageshack.us/img705/941/kondzior.png
No i poprawiona reszta:

http://img90.imageshack.us/img90/2167/qrt.png
http://imageshack.us/a/img507/9994/17561739.png
http://img20.imageshack.us/img20/4638/bykonrado.png

nesta 12.06.2013 10:36

Jak niewiele potrzeba, aby dac ludziom radosc. I tyle czasu im to zajelo.. I jak odrazu taka gwiazda nadaje charakter druzynie i koszulce. Patrzysz teraz na nia jak na trykot wielkiego europejskiego klubu, ze swoim symbolem, od ktorego stroju bije historia i wielkość.

h3po4 12.06.2013 11:09

Powyżej 20 mistrzostw są chyba 2 gwiazdki

frantic1984 12.06.2013 11:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1317361)
Jak niewiele potrzeba, aby dac ludziom radosc. I tyle czasu im to zajelo.. I jak odrazu taka gwiazda nadaje charakter druzynie i koszulce. Patrzysz teraz na nia jak na trykot wielkiego europejskiego klubu, ze swoim symbolem, od ktorego stroju bije historia i wielkość.

Pięknie powiedziane!

PS: Sorki za OT, ale słowa warte podkreślenia.

Maikel 12.06.2013 11:20

CHŁOPAKI SKORO MAMY ŚWIETNE PROJEKTY, MOŻE COŚ W TYM CELU ZADZIAŁAMY?!
NAPISZMY DO ADIDSA I POKAŻMY IM NASZE PROJEKTY!!!

WSZEDŁEM NA STRONĘ ADIDASA I MYŚLĘ, ŻE MOŻNA ICH ZAPYTAĆ CZY MOŻNA ADIDASOWI WYSŁAĆ WŁASNY PROJEKT KOSZULKI SWOJEGO KLUBU. MOŻE SIĘ ZGODZĄ? KTO WIE NIGDY NIE SZKODZI ZAPYTAĆ. !! :)

Nr telefonu: 0800-1214201 - NA TEN NUMER MOŻNA ZADZWONIĆ I SIĘ ZAPYTAĆ!

DZWONIMY CHŁOPAKI? :)


Czy naprawdę trzeba wielkich liter by powiadomić świat o swoim pomyśle ??

Bambo1906 12.06.2013 11:36

Koszulki już na pewno są gotowe, tylko teraz czekają na oficjalną prezentację.

As 12.06.2013 11:45

Ok Dzwon!

10 znakow

comek 12.06.2013 11:45

na pewno do poniedziałku zobaczymy oficjalną prezentację, bo wtedy też mają nadejść nowe stroje i wtedy spotykają się piłkarze. Czyli obstawiam, że prezentacja nastąpi w poniedziałek, pewnie Wilk albo Głowacki wyjdą i zaprezentują się w nowych strojach.

szprotson 12.06.2013 12:00

jakbyśmy mieli wsparcie adidasa na poziomie NIKE Cracovii to mozna by sobie wejsc na stronie adidasa
i tam samemu stworzyć koszulke na podstawie nowych modeli.

o tutaj dokładnie : http://www.miteam.adidas.com/mi-Fort...,en_US,pd.html

E: czy ja napisalem ze cracovie ubiera nike ? nie. tylko o poziomie wsparcia ehh...
niemniej jednak cracovia ubierana jest w komplety Nike.

vote-for-mikey 12.06.2013 12:34

^^ Cracovii nie ubiera Najek, tylko Krak-Sport

Kocur 12.06.2013 12:52

W ramach ciekawostki. Rok 1927 :)


http://d.naszemiasto.pl/k/r/13/a7/51b766218143e_g1.jpg

Dariook 12.06.2013 13:11

Tam jest Smuda, czy mi się wydaje?

Kon®ado 12.06.2013 13:18

MAcie jeszcze takie ode mnie:
http://img706.imageshack.us/img706/4683/saddam.png
http://img854.imageshack.us/img854/9350/husajn3.png
http://img89.imageshack.us/img89/3886/allafo.png

foxtrot_green 12.06.2013 13:32

Zacytowałem cały artykuł regulaminu Ekstraklasy dotyczący koloru i ilości gwiazdek na koszulkach. NIE ma tam mowy o tym, czy powyżej 20 MP umieszcza się drugą gwiazdkę - sugerujecie się Serie A, czy Bundesligą. W tym momencie najwięcej mistrzostw mają Ruch Chorzów i Górnik Zabrze - po 14. Przypuszczam, że dopóki któryś z klubów (TYLKO WISŁA!) nie zbliży się do 20 MP to ta kwestia pozostanie nieuregulowana.

kkzzxx 12.06.2013 14:35

Jest to świetny ruch by Wspomóc Wisłe przez kibiców zakup koszulek bo kazdy prawie bedzie chciał miec logo Białej gwiazdy na koszulce poprawa nastrojów wśród kibiców wiec wiecej kibiców na mecz jedyne co pozostalo to jeszcze dobra gra

Kocur 12.06.2013 14:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kkzzxx (Post 1317426)
Jest to świetny ruch by Wspomóc wisłe przez kibiców zakup koszulek bo kazdy prawie bedzie chciał miec logo Białej gwiazdy na koszulce poprawa nastrojów wśrud kibiców wiec wiecej kibiców na mecz jedyne co pozostalo to jeszcze dobra gra


WISŁĘ


Poza tym przestań k.wa mać pisać co 5 sekund w każdym temacie !!! :evil:

szprotson 12.06.2013 14:42

wśrud :D

w śrut moze miało być?
Kocur daj mu czas, chłop był rok za granicą teraz chce sie zintegrować z kibicami :D

kkzzxx 12.06.2013 14:45

błedy poprawiłem mam uszkodzoną klawiature i nie zawsze pisze to co chce bo klawisze źle odbijają

Alonso19 12.06.2013 15:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1317393)
jakbyśmy mieli wsparcie adidasa na poziomie NIKE Cracovii to mozna by sobie wejsc na stronie adidasa
i tam samemu stworzyć koszulke na podstawie nowych modeli.

o tutaj dokładnie : wis.la/ciorv

E: czy ja napisalem ze cracovie ubiera nike ? nie. tylko o poziomie wsparcia ehh...
niemniej jednak cracovia ubierana jest w komplety Nike.


Cracovia gra w zwykłym katalogowym stroju (model Inter Stripe III), taki sam teraz dostało Athletic Bilbao także nie wiem o jakim poziomie wsparcia piszesz. miTeam jest ciekawy (choć ma tylko dwa wzory + gk), ale to zależy od klubu jak się dogadał z adidasem.

Krzysiek 12.06.2013 15:35

Coś czuję, że kupię wszystkie komplety (dom, wyjazd, 'trójka'). Ta Biała Gwiazda wygląda przepięknie na tych koszulkach! Łezka w oku się kręci.

Zohan 12.06.2013 15:54

Białe koszulki z niebiesko czerwonymi elementami (a przede wszystkim pasek niebiesko biało czerwony) strasznie kojarzy mi się z koszulkami reprezentacji Francji, myślę że na koszulce nie powinno być więcej kolorów niż 2. Ostatnio Francja mi się bardzo źle kojarzy.

El'kabat 12.06.2013 16:39

Trzeba będzie doliczyć do karnetu +-250zł ;)

Zajebiste koszulki wrzucacie.Byleby Adaś stanął na wysokości zadanie i szmiry nam nie wcisnął

Kon®ado 12.06.2013 17:11

Jeszcze takie :)
http://img42.imageshack.us/img42/605...abykonrado.png

Postaram się usegregować wszystkie wrzucone przeze mnie projekty:
wis.la/vlw7l
wis.la/v6spb
wis.la/nwrmo
wis.la/ff1me
wis.la/y5l6t
wis.la/qso3z
wis.la/tlz0y
wis.la/qg270
wis.la/k9nwb
wis.la/hwm2l
wis.la/pneun
wis.la/t0meh
wis.la/xbvod
wis.la/puitx

kristos 12.06.2013 17:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1317404)
Tam jest Smuda, czy mi się wydaje?

Ja tylko Kulawika widzę .

WiślakMyślenice 12.06.2013 17:48

Wrzućcie ten model z białym trójkątnym kołnierzykiem, ale z dodanym numerem z przodu koszulki (vel.Hiszpania)

Kon®ado 12.06.2013 18:06

Dobra ostatnie ode mnie, bo spam się robi za duży :) MAcie tą viva espania :d Wydaje mi się że wyszła najfajniej :)

http://img594.imageshack.us/img594/8...iorrrrrrrr.png
i bez "1906"
http://img268.imageshack.us/img268/3...ehekonrado.png


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl