![]() |
Cytat:
Ja widzę że mamy teraz czasalbo na przełamanie w jedną albo w drugą stronę. Nie zwolnienie Skorży może być bardzo znaczącym sygnałem dla "szatni" ale sygnał musi też pójść od samego Skorży. Ja gdybym zobaczył teraz radykalne pójście trenera z drużyną, chciałbym tego i osobiście byłbym skłonny poświęcić wyniki w krótkim terminie a nawet w tym dłuższym, aby obrócić chore sytuacje polskiej piłki nożnej... |
Cytat:
Uważam że jak ktoś grał dobrze, grał w profesjonalnych klubach, przeżył różnych profesjonalnych trenerów, zna temat od środka i to z najlepszych źródeł - jeśli tylko nie jest kretynem to niszczy całą naszą skorumpowaną i post-komunistyczną myśl szkoleniową.Skorży akurat z tym nie wiąże ,natomiast wszystkie zgredy+ zdecydowana większość byłych naszych zawodników, jest tym przesiąknięta tak że dla mnie opcja jest jedna - albo Skorża albo ktoś z zagranicy - wyłączając z tego grona tetryków na emeryturze w stylu Leo. Gdzie pewnie i w kraju znajdzie się ktoś lepszy od Skorży(mit że Skorża jest najlepszy jest wd. mnie nieprawdziwy).Tyle że nie siedzę w temacie i pewnie trafić kogoś takiego będzie o wiele trudniej niż na kogoś z poza kraju.Zresztą nieznajomość naszego bagienka jest dodatkowym atutem. |
Cytat:
|
Wg mnie teza o tym, że pod wodzą Skorży nie jesteśmy w stanie pokonać silniejszych niż ligowi przeciętniacy rywali (Lech, Legia, Levadia) to mit. Jeśli już mamy wyróżnić te trudniejsze dla nas drużyny to opórcz tych w nawiasie należałoby jeszcze dodać Bełchatów i Ruch, które pokonaliśmy w tym sezonie.
Przyczynę obecnego kryzysu, przedwczesnego odpadnięcia z pucharów i ogólnie słabego stylu gry widzę przede wszystkim w poziomie kadry I zespołu i niemożliwości rozgrywania meczów "domowych" na Reymonta. Na papierze skład wygląda nieźle, jednak nie wystarczająco dobrze. Dodatkowo aż 4-5 niezmiernie ważnych piłkarzy podstawej "11" złapało długotrwałe kontuzje. Każdy z piłkarzy I składu powinien mieć rywala, któryby mu cały czas groził wyeliminowaniem z pierwszej "11" tak, aby ten miał motywację do nieustannego podnoszenia swoich umiejętności i gry na 100% w każdym spotkaniu. Niestety w Wiśle tacy piłkarze jak Pawełek, Piotr Brożek, Obaj środkowi obrońcy, Alvarez, Kirm, mimo wszystko Łobo i przede wszystkim Paweł Brożek takich zmienników przez większość sezonu nie mieli lub nadal nie mają. Nie muszą więc bardziej się starać bo i tak nie wypadną z pierwszego składu gdyż dostępni zmiennicy są za słabi. O ile jeszcze w ramach rehabilitacji po Levadii wystarczyło ambicji i woli walki, tak ostatnio tego brakuje. Powórt do zdrowia i formy Sobolewskiego, Głowackiego, Garguły, Boguskiego i Singlara powinien, przy braku kontuzji większej liczby innych czołowych piłkarzy, znacznie odmienić obraz sytuacji w jakiej znalazła się Wisła ale raczej tylko w przyszłej rundzie. Mimo wszystko to za mało i jeśli chcemy jeszcze bardziej zmniejszyć ryzyko przedwczesnego odpanięcia w przyszłoocznych pucharach musimy wzmocnić przede wszystkim pozycję środkowego napastnika, a w dalszej kolejności bramkarza i lewą stronę (idealny byłby dynamiczny, lewonożny piłkarz mogący grać zarówno w ataku, jak i pomocy). Moim zdaniem Skorża, opórcz tego, że popełnił bład w przygotowaniach do sezonu (szczyt formy na mecze 3. i 4. rundy LM) stał się też w pewnym sensie ofiarą niezwykłej passy zwycięstw w lidze od początku sezonu. Ta passa w obliczu słabości składu i gry w Sosnowcu była po prostu na wyrost względem naszych faktycznych możliwości. Stąd obecnie wielka krytyka pod jego adresem ze strony kibiców i powoli ze strony mediów oraz groźba zwolnienia, które byłoby moim zdaniem sporym błędem właściciela. Na dłuższą metę jestem zwolennikiem trenera z zagranicy. Jednak solidny zagraniczny trener to jeszcze nie jest gwarancja sukcesu. Taki fachowiec może dać jeszcze większe możliwości niż teraz ale też większe ryzyko bo nawet najlepszy menedżer może po prostu "nie zadziałać" w danym miejscu, co może pociągnąć za sobą jeszcze większe straty finansowe dla Wisły. Przy obecnej sytuacji finansowej klubu takie ryzyko musi być jak najbardziej minimalizowane. Potrzeba nam stabilności. Wg mnie Skorżę powinien zastąpić dobry zagraniczny trener, ale dopiero w momencie jeśli Maciej się wypali i nie będzie mógł przy odpowienich piłkarzach nic więcej dać temu klubowi. Nie wydaje mi się, żeby Skorża był już teraz w Wiśle wypalnony, a obecną słabość widzę głównie tak jak już wpsomniałem w pozomie kadry i grze w Sosnowcu... |
całkiem logiczne rozumowanie...
ale jest jedna rzecz, która zdecydowanie jest winą Skorży. Nic nie nauczył przez 2,5 roku tej drużyny... póki były przebłyski jednostek ("gwiazdek" naszej ligi) to się udawało tą kopaniną jakoś wbić bramki. A teraz wszystkie inne drużyny są w stanie przynajmniej starać się rozegrać piłkę po ziemi na małej powierzchni tylko nie my... |
Ultimatum
|
Heh...zauwazylem, ze glownym problemem zwolennikow zastapienia kims Skorzy jest strach, ze Skroza natychmiast zostanie zaangazowany przez Lecha lub Legie i wtedy dopiero bedziemy mieli przejebane :) Zdecydujmy sie w koncu...slaby on, czy nie? :)
Fajnie to ujal jeden z przedmowcow: jestesmy ofiarami ZA DOBRYCH wynikow z poczatku sezonu. Zespol grajacy wszystkie mecze na wyjezdzie, z waska kadra bez zmiennikow, zdziesiatkowany kontuzjami wygrywal mecz za meczem, podczas gdy pozostale zespoly graly normalnie. No i wdupie sie nam (kibcim) poprzewracalo, kiedy doszly nastepne kontuzje i wyniki znormalnialy (czyli wpadki). Przed sezonem, wobec odejscia Zienczuka, Baszcza, kontuzji, calego sezonu granego na wyjezdzie w sosnowieckim kurniku na lamach tego forum przewazaly opinie, ze ten rok to maks puchary. Teraz widac, ze nie docenialismy..........no wlasnie...kogo? Skoro wiec realnie patrzac dorobek punktowy i miejsce Wisly w tabeli sa jak narazie POWYZEJ naszych, kibicowskich przedsezonowych prognoz to czyja to zasluga? Zyciowej formy Pawla Brozka? I nie przekonacie mnie, ze to liga slaba - Lech i Legia graja w tej samej lidzie i ogladaja nasze plecy. Legia dodatkowo u siebie. Oddajmy cesarzowi co cesarkie: to chyba jednak zasluga Skorzy Daleki jestem od ferowania hasel "1906% poparcia" i podobnych, i tez mnie boli porazka z Cracovia, tym bardziej, ze musialem to ogladac na zywo, ale bez przesady - nie wylewajmy na Skorze kubla pomyj. Ma jeszcze pol roku, potem eliminacje LM a potem przyjdzie czas rozliczen. I albo nastepne 3 lata, czego jemu i nam zycze, albo zmiana..... P.S. sorry za brak polskich znakow - post napisany z komorki::( |
Bla,bla,bla...Levadii nic nie tłumaczy.Nic!To jest taka katastrofa dla wizerunku Wisły,że Wasze rozpaczliwe próby udowodnienia,że czarne jest białe na nic się nie zdadzą.
|
Narzekacie, że zwalniając Petrescu, włodarze nie pozwolili mu kontynuować tego co zaczął. Powiedzcie mi kiedy Skorża miał władzę by realizować swój pomysł na Wisłę, przecież nawet Smuda mówił w jakimś wywiadzie, że praca w Wiśle to wieczne przepychanki(wychwalał pracę w Lechu). Skorża chciał Franka, nie dostał, chciał zatrzymać Kosę, Cupiał go wywalił, chciał wzmocnień na 7 pozycjach, nie dostał, chciał bramkarza, Cupiał nie chciał zapłacić za Silnappę, chciał wysokiego napastnika, też nie dostał. To nie Skorża jest problemem Wisły tylko Cupiał i sposób zarządzania Wisłą. Ja uważam, że Maciek powinien odejść tam (pewnie do Lecha), gdzie będzie mógł realizować swoją wizję i gdzie właściciel nie będzie sabotował jego pracy. Ja na Maćka miejscu odszedł bym po pierwszym sezonie, kiedy go oszukano i okazało się, że nie ma kasy na wzmocnienia. Nie wierzę w drugiego Petrescu, uważam, że przez Cupiała Wisła się stacza i powoli odchodzi do lamusa, wyprzedawanie najlepszych piłkarzy i sprowadzanie szrotu musiało się w końcu odbić na zespole.
|
Cytat:
Wojciechowski z sumie zaczął nowy trend. Dał jasno do zrozumienia,że polska myśl szkoleniowa go nie interesuje. Woli niedoświadczonego trenersko Bakero, który był bez pracy ponad półtora roku niż kolejnego polskiego maga, który poza wygórowanymi żądaniami finansowymi nic w zamian, tak naprawdę, nie oferuje. Zresztą Wojciechowski wcześniej chciał Loranta. Tak więc jest już jeden,który wie,że polski trener to nic. Uważa,że Cupiał też już dojrzał do tej decyzji,że jak szukać trenera to z tych zagranicznych. Oczywiście o ile fundusze na ot pozwolą. Jestem w 100 procentach przekonany,że jakby nas było stać,to Skorża po Levadi by już poleciał. I chyba Cupiał nie jest specjalnie zaskoczony obecnymi wynikami. I spokojnie, Legia będzie miała stadion to zatrudni powżnego chłopa też zagranicy a nie będzie podpisywała faceta co skompromitował już jeden klub w rozgrywkach międzynarodowych. Wy ich wszystkich za idiotów macie,że uważacie,że nic nie robiątylko na Skorże polują. A czemu nie na Fornalaka, Szatałowa? |
No dobra Cupiał znajdzie świetnego trenera, i świetny trener stwierdzi, że nasz skład jest do dupy, podobnie jak stwierdził Skorża, bo przecież jak facet chce wzmocnień na 7 pozycjach (o tylu mówił w pierwszym roku pracy w Wiśle) to wysoko naszych grajków nie ceni, jeśli Cupiał znowu zakręci kurek z kasą(bo kryzys) to co, czego się spodziewasz po Hiddinku w Wiśle, z tymi samymi zawodnikami co mamy, bierz pod uwagę kontuzje.
|
widzisz, Marszałek , to nie jest tak do konca, że niektórzy na tym forum twierdzą, że Skorża w ogóle jest najlepszy. Jest praktycznie w czołówce trenerów w Poslce. Ale o coś zupełnie innego chodzi.
Kazda zmiana trenera w Wiśle, nawet gdyby miał przyjść Benitez, to jest okazja do... kolejnego oszustwa. - oszukuje sie kibiców, że teraz to już w ogóle salony europejskei przed nami - oszukuje się samego trenera, obiecując mu gruszki na wierzbie (a to baze treningową, a to transfery, a to wpływ na politykę kadrową klubu) Niektórzy po pół rolu zaczynają głośno protestować (Petrescu, pierwszy Nawałka) Inni dają kibicom i właścicelowi do zrozumienia, że brakuje im wykonawców (Skroża grajacy Marcelo w ataku przeciw Tottenhamowi) - swoją droga nie wiem na co liczą? Że właściciel zrozumie? A jak zrozumie to da po sobie poznać, ze zrozumiał? Inni zaklinają rzeczywistość, że "z takim składem" to i MP zdobedziemy i do LM awansujemy (drugi Nawałka i Kulawik) Ale nikt, poza Smudą i Kasprem nie wywalczył realnych wzmocnień. Potem się skończyło i od Kaspra trwa. Do czego zmierzam? Skoro i tak ma byc oszustwo i nie będzie realnych wzmocnień takich jak chce trener, to po co zmieniać trenera ? Dla "widzimisię" gwiazdek? Dla chwilowej resuscytacji czy galwanizacji trupa? |
Cytat:
na dzien dzisiejszy widać ze większość zawodników gra zdecydowanie poniżej swoich możliwości i za to ktos tez odpowiada |
Lemoniadowy Joe, wlasnie tego wiekszosc ludzi nie widzi lub probuje nie widziec. Mnie ta Skorzo-mania od jakiegos czasu smieszy. Widac brak koncepcji od wielu meczow, z wynikami lezymy, 15-16 meczow z Lechem i Legia i ile zwyciestw? Jedno. Zeby jeszcze bylo na co popatrzec... nie ma na co
|
Cytat:
|
http://sport.interia.pl/wiadomosci-d...dziwia,1401759
i co Dan jakos potrafi ... Moim skromnym zdaniem wolalbym przegrac odpowiednio z Polonia Bytom,Odra Wodzislaw i Zaglebiem Lubin niz z Legia Lechem I Pasami... Wedlug mnie Skorza nie umie ich opi**lic i dlatego gwiazdorzy Brozek Malecki nie umieja bramki strzelic tylko lapami wymachuja.... Nie mowie juz o Jopie(Stopie) i Lobodzinskim bo szkoda slow ale trenet powinien miec jakis wplyw na to co pilkarzyki wyrabiaja ... Z drugiej strony trenera rozlicza sie na koniec sezonu jednak jesli zdobedziemy mistrza to pozniej pokona nas oslawiony Szachtior Soligorsk... Pozdrawiam |
Cytat:
|
Cytat:
o Debreczynie czy Levskim nie pisze ze sa słabsi to jest podobny poziom i skończmy juz powtarzać że nie mamy kim grac potrzebujemy 2-3 wzmocnień ale chyba nikt nie wierzy ze kupimy znacznie lepszych graczy niz Brożek (w formie) czy Boguski (zdrowy w formie) te wszystkie Levadie Feyenordy Blackburny Iraklisy Totenhamy i iinne były spokojnie do ogrania przez w miarę dobrze ułożoną Wisłe |
nie rozarian zwalniajmy trenerów, bo przecież, w sezonie przed Skorżą były same sukcesy, PAWDA JEST TAKA, W FUTBOLU TRZEBA ALBO SZKOLIĆ ZAWODNIKÓW, (HOLANDIA), ALBO ZAPIER..LAĆ(JAK U PETRESCU), ALBO WYDAWAĆ KASE (PRAWIE W CAŁEJ EUROPIE), Cupiał nie preferuje żadnej z metod, bo szkoleniem młodzieży szanowny pan Bogus się nie przejmuje, za ciężkie treningi zwalnia trenerów, a kasy wydawać nie zamierza, więc co proponujesz mędrcze. Ja uważam, że przy takim postępowaniu właściciela, żaden trener nie da sobie w Wiśle rady, bo to co robi Cupial to sabotaż. Wisła osiągała sukcesy tylko wtedy kiedy Cupiał dawał kase na transfery. Sukcesy Lecha to też niedość, że zlepek 2 klubów to jeszcze kasa na wzmocnienia i pomimo tego sukces dopiero w 3 -im roku Smudy. Poza Lepperowym: "Skorża musi odejść" masz jeszcze jakies pomysły?
|
Weź Ty boleck nie wprowadzaj ludzi w błąd! Smuda miał tak świetnie w Lechu,a w Wiśle ciągle pod wiatr,tak? Przeczytaj sobie ostatni wywiad ze Smudą,gdzie zrównał z ziemią Rutkowskiego i jego sławetny komitet transferowy.Użył wobec Rutkowskiego takich słów,jakich wobec Cupiała(nawet jak ten 2 razy go wywalał)nigdy nawet w soft formie nie próbował.Zawsze okazywał mu najwyższy szacunek.
|
Zostawmy Smude, nie zbaczaj no boczny tor, gadaj na temat, przeczytaj jeszcze raz to co napisałem i dalej twierdze, że: SMUDA MIAL DO DYSPOZYCJI DWA ZESPOŁY, A TO JUŻ WIĘCEJ ZAWODNIKÓW DO WYBORU, POMIMO TEGO DOSTAŁ JESZCZE WZMOCNIENIA.
|
Zresztą już po meczu z Legią trener Wisły miał również zapewnić, że drużyna powalczy o komplet punktów w ostatnich czterech meczach-cytat z GK. Zastanawiam się jak rozumieć słowo powalczyć... Powalczyć czyli zapier**** na boisku? czy powalczyć w taki sposób może się uda może nie? my jesteśmy za przeproszeniem Piastem Gliwice,że mamy powalczyć o punkty,czy jesteśmy Wisłą Kraków dla której zdobycie 9 punktów w 3 kolejnych meczach jest prawie oczywiste.
|
boleck,nie rozśmieszaj mnie:"miał do dyspozycji dwa zespoły",ha ha.Dodajmy,dwa mocno średnie zespoły.Czyżbyś był wyznawcą leninowskiej zasady,że ilość przeradza się w jakość?Co do Skorży,to po raz który pytam tu już,kiedy Wisła zagrała ostatnio dobry mecz? Żadnych symptomów poprawy,a wręcz się zwijamy w tempie wprost zastraszającym.Tylko nie pisz o 1 miejscu w tabeli badziewnej ligi,bo to żaden argument.Facet źle przygotował zespół na Levadię i zamiast kopa został za to jeszcze przez większość tu pogłaskany.
|
rozarian na razie nie moge odnaleźć tego artykułu o Smudzie, bo artykułów jest cała masa wiem jednak, że to było po wygranej lecha 4:1 u nas i pomysle, że Smuda do Wisły, Skorża do Lecha, pamiętasz coś takiego? Znalazlem natomiast z tego okresu coś podobnego o Skorży:
Bzdura czy sensacja: Smuda w Wiśle, Skorża w Lechu? O Skorży: W prywatnych rozmowach przyznaje, że w specyficznych warunkach pracy, jakie panują w Wiśle, ciężko mu się odnaleźć i prowadzić z satysfakcją drużynę. Brak znaczących wzmocnień składu przed sierpniową walką o Ligę Mistrzów omal nie przelał czary goryczy i nie doprowadził do odejścia z klubu. to z poprzedniego sezonu. |
Odnośnie Levadii, błąd Skorzy polega na tym że nieudacznictwo, Pawła Brożka i Ćwielonga wziął na siebie. Druga sprawa, dzisiejsza Wisła kadrowo też jest mocno średnia.
|
@Boleck tak ich przygotował do Levadii to tak zagrali. Kadrowo to Wisła jest zdecydowanie czołówka ekstraklasy więc już nie ściemniaj. Dobry trener różni się od słabego tym, że mając gorszych zawodników potrafi wygrać mecz.
|
Petrescu wygrywa z Sevillą w LM, a Skorża przegrywa z Cracovią, która marzy o utrzymaniu się w naszej lidze... Tutaj na serio potrzeba trenera z zagranicy, żeby pogonił batem pseudogwiazdy.
|
Pawełek - Mucha
Defensywa Legii - obecna defensywa Wisły Srodek pomocy Legii - środek pomocy Wisły, Dlaczego opowiadacie bzdury bez zastanowienia ASZ przypominam, Petrescu gonił batem to go wywalili, a kasy Cupiał wydawał na nowych zawodników raczej nie będzie to jakie narzędzia do osiągnięcia sukcesu ma mieć nowy trener? Czy wy mozgi gdzieś pozostawialiście? |
Ten wywiad z końca września lub pocz.października był szeroko komentowany na stronach Lecha.Chyba był w PS(w sumie brukowiec,ale Smuda się go nie wyparł).Komitet transferowy,to gorzej jak komitet PZPR,a Rutkowski hochsztapler-takich miłych słów używał wobec szefostwa.Tu jest temat o Skorży,więc kończę o Smudzie,którego Ty tu wyciągnąłeś.
|
rozarian wyciągnąłem jako porównanie, ty skupiłes się tylko na Smudzie, proszę cięmów w końcu na temat, boisz się dyskusji czy co? Powiedzmy, że Cupiał się szarpną przychodzi do nas Murinho i co dalej? Moim zdaniem nie dostaje kasy na transfery, po ciężkich treningach gwiazdeczki zaczynają narzekać i się skarżyć.
|
Cytat:
|
Możemy zapomnieć o dobrym zagranicznym trenerze skoro kasa klubowa świeci pustkami od kilku już ładnych sezonów - zatrudnienie dobrego szkoleniowca to nie wszystko, bez odpowiednich instrumentów natury finansowej vide środków na transfery żaden szanujący się trener do nas nie przyjdzie... Jeżeli Wisła nie jest w stanie wydać jednorazowo na piłkarza więcej niż 700 tys euro (Jirsak) - trenera z górnej półki nie będzie u nas nigdy..
Cupiałowi już nie zależy na klubie jak jeszcze 6-8 lat temu - wystarczy spojrzeć na politykę transferową w tym czasie, gdzie zapowiadana baza treningowa, gdzie jest profesjonalna sieć scoutów - nie ma... |
kibicwisły1906 chodzio mi o to od początku
|
Cytat:
Cupiał się w****ia jak jeden mecz zespół przegra, myślicie, że pozwoli takiemu Petrescu II grać 2 lata na 5-6 miesjcu?! |
Cytat:
kazda decyzja to jest pewne ryzyko zwolnienie Skorży jest ryzykiem zostawienie w klubie także , na dzien dzisiejszy pytanie podstawowe jest takie co potrafi zmienić Skorża w zespole i czy to będą na tyle duże zmiany że warto mu zaufać |
Cytat:
Ktoś pisał, że (chyba Raphael) to mit, iż Wisła nie potrafi pokonać rywala z półki Legii i Lecha, przytaczając przykłady :) Bełchatowa i Ruchu, które pokonaliśmy. Otóż po pierwsze, nie - to są fakty, wystarczy spojrzeć na wyniki, po drugie - Ruch główne zagrożenie stanowi u siebie, tam nie graliśmy, Bełchatów rozkręcił się w drugiej części sezonu, ale z całym szacunkiem im trochę brakuje. Najważniejsze pytanie - co jest naszym "targetem"? Kolejne MP zdobywane w coraz słabszym stylu? Jeśli tak, to wszystko gra i jest na swoim miejscu. Jeśli jednak myślimy o zapełnianiu stadionu na 30 tys. to poza wspaniałymi i wiernymi kibiicami, trzeba wyhodować "stałych" pikników. A ich osiąga się przez wyjątkowy sukces - MP nie będzie już tyle znaczyć, gdy w pucharach nie zajdziemy gdziekolwiek poza wstępne rundy - albo krótkofalowo (?) przez widowiskową grę (vide Poznań). Pytanie teraz co jest naszym celem - dokładanie kolejnych MP (a i to powoli nie będzie takie pewne) czy próba wzbicia się wyżej. Skorża przez 2,5 roku udowodnił, że jego drużyna widowiskowej piłki nie będzie grać, bo on sam stosuje takykę asekuracji, a mając do dyspozycji taki klub i takich wykonawców, wyżej się raczej nie wzbije. |
eye63 pytanie czy sama zmiana trenera zapewni sukcesy, otóż ja uważam, że zwalanie wszystkiego na Skorżę to hipokryzja, ponieważ facet nie dostał kompletnie niczego, czego żądał, Petrescu też miał obiecane wzmocnienia. Trener musi mieć jakieś narzędzia, jakieś wzmocnienia MUSZĄ BYĆ, chyba nie wierzysz w europejskie puchary z Małeckim, Ćwielongiem(ostatnio na topie) jako napastnikami.
|
Mnie tylko rozbraja argument pod tytulem: "Skorza pozostaje na stanowisku, bo nie ma dla niego alternatywy."
To naprawde jest wtedy z Wisla zle jesli taki jest faktyczny stan rzeczy. Ja w ogole tego nie rozumiem.. Jak taki klub, w ogole moze realizowac taka opcje ? Z takiego argumentu wynika, ze swiadomie trwamy w zlym wyborze, bo nikomu sie nie chce ruszyc d.. i poszukac na swiecie innego trenera ? Naprawde jeszcze nie slyszalem zeby gdzies w Europie ktos powiedzial, ze nie zwolni trenera, bo nie ma dla niego alternatywy... Ludzie przeciez to jest jakies sredniowiecze. Mamy XXI wiek, przekazywanie informacji jest latwiejsze niz kiedykolwiek, swiat jest globalna wioska i trzeba sie po prostu za to zabrac, uruchomic menadzerow, zatrudnic dyrektora sportowego, ktory pojezdzilby po Europie, pogadal z kandydatami, wykorzystal swoje kontakty. Ja nie wiem, ze taka Polonia moze, a Wisla nie? 7 odmowi, przedstawi za wysokie wymagania, 8 powie okej, podejme sie tego. Co oni mysla, ze do Wisly sie sami zglosza trenerzy ? Wiadomo, ze nie ma alternatywy bo nikt jej nie szuka i nie szukal. Przeciez to proste. |
Cytat:
załatwić odpowiedniego człowieka dla Wisły. |
Nesta a masz jakąś alternatywę za naszych piłkarzy i jakiś sposób realizacji tej alternatywy? Jakąś alternatywę za Jopa na środku obrony? Czy to normalne, że świeżo zakontraktowany cienki piłkarz z mety gra w pierwszym składzie w eliminacjach LM. U nas wszystko stoi na głowie. Na przykładzie Skorży i Petrescu jestem w stanie powiedzieć, że Cupiał nie zamierza współpracować z żadnym wymagającym trenerem, najlepiej jak przyjdzie jakiś trenerski Harry Potter co będzie się podobał piłkarzom i wzmocnień nie będzie chciał i wyjdzie jeszcze z fazy grupowej LM i za rok oczywiście poprawi wyniki. Trener to nie problem, problem to Cupiał.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:38. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl