Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

FraMat 01.02.2010 16:11

podejrzewam, że 37=letni Penksa nie schodziłby z boiska mówiąc: jestem zaje...y

Syn Kangura z 1984 01.02.2010 16:22

Coś czuje że jeśli naprawdę chce wrócić do Polski to wyląduje w Odrze :D

szprotson 01.02.2010 17:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 849598)
podejrzewam, że 37=letni Penksa nie schodziłby z boiska mówiąc: jestem zaje...y

Popatrz na moj avatar. czy on moze byc zajeba*y?

Marcinnno 01.02.2010 17:56

Pewnie Odra zaraz go ściągnie :D Do Wisły? Hmmm... na pół roku czemu nie ,pozbyliśmy się przecież Ćwielonga, a nowego napastnika jak nie było, tak nie ma :)

szczepanwislak 01.02.2010 18:27

no góra na pół roku , na tą rundę , bo potem jak będzie LM trzeba nam trochę młodszej krwi. Ale i tak by się nie łapał do 11

Rafał_TS 01.02.2010 20:43

Kazimierski: Dowhań miał szczęście trafiając na Muchę

Bodziach, źródło: Futbol News

Jacek Kazimierski jest obecnie trenerem bramkarzy w reprezentacji Polski. Wcześniej pracował z bramkarzami w Legii, a później w Wiśle. Kazimierski w rozmowie z Futbol News zauważa, że nawet jego wychowanków przypisuje się pracującemu w Legii, Krzysztofowi Dowhaniowi. "To ja ściągnąłem do Legii Artura Boruca i to ja z nim pracowałem przez pierwsze dwa lata. Tak samo z Wojtkiem Kowalewskim. To moi wychowankowie.
Nie chwaliłem się tym, bo i po co?" - mówi Kazimierski, który zapewnia, że nie zazdrości popularności Dowhaniowi.

Jego zdaniem trener bramkarzy Legii, w przypadku Jana Muchy miał wiele szczęścia. Tym bardziej, że Legia początkowo wcale nie chciała Słowaka. "Co do Muchy, wie Pan jaka jest prawda? Że to Dowhań miał szczęście trafiając na Janka, a nie na odwrót! I to wielkie szczęście, bo w Legii początkowo Muchy nie chciano. Mówiono, że jest średni. Nie udało się ściągnąć nikogo lepszego, więc zatrudniono Słowaka, bo był tani w utrzymaniu. Okazało się, że chłopak ma talent, dano mu szansę i dziś Legia ma z Janka pociechę. Ale powtarzam raz jeszcze, to Dowhań miał szczęście, że trafił na Muchę" - mówi.

Kazimierski przypomina, że pośrednio jemu Dowhań zawdzięcza pracę w Legii. "Gdyby nie ja, Krzyśka w tym klubie by... nie było! Nie podobała mi się współpraca z trenerem Drogomirem Okuką, dlatego odszedłem z Legii. I na moje miejsce przyszedł... Dowhań" - przypomina były bramkarz Legii i trener bramkarzy w naszym klubie.


legialive

Ten pan naprawde ma coś z głową

Lemoniadowy Joe 01.02.2010 21:49

riposta weszło :http://www.weszlo.com/news/4425

komentarz pod art. zreszta wszystkie komenty świetne

Walter Zenga (01.02.2010 20:50:13)
Gdyby nie senior Jacek to nie zostal bym bramkarzem tylko zajal bym se obrobka skrawaniem

:)

ale straciliśmy fachowca

Wasiu 01.02.2010 21:54

Trzymanie tego błazna pokazało "kompetencje" Skorzy. Obaj sie powinni wyniesc.

qchar90 01.02.2010 21:58

Jacek teraz ma dobrą i ciepłą posadę u Smudy, pojeździ po świecie, ostatnio był na wakacjach w Tajlandi
wczoraj ogladajac sportowa niedziele, Franciszka Smudy nie poznałem, zawsze taki wyszczekany a teraz cichutko siedzi nic na PZPN nie powie, wcisneli mu Jacka Zielinskiego i Furtoka ktory zna zapach skarpetek, zna boisko, Smuda zmienił sie...

Wojtas 01.02.2010 23:13

Nie gadajcie bo Penksa stal by sie jednym z bohaterow tego klubu jesli tylko taki łyso glowy Angol uznaly by mu bramke w Atenach..


Co do wypowiedzi Kaziemriskiego to gośc juz nie wie co mówi.I taki ludzmi otaczał sie nasz trener.

Arek10 01.02.2010 23:20

nawet nie przypominaj...

KoPer 02.02.2010 10:16

Dzsiaj 36. urodziny Radka Kałużnego.

Sto lat!

Danton 02.02.2010 13:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KoPer (Post 849905)
Dzsiaj 36. urodziny Radka Kałużnego.

Sto lat!


ten to miał bomby...gdyby nie sodówa to........ kto wie... kto wie...

wolfy 02.02.2010 15:46

Widać jednak się myliłem. Skorża nam ściągnął topowego trenera bramkarz:lol:

Jakie to żenujące, że ten człowiek miał cokolwiek wspólnego z Wisłą...

donecki 03.02.2010 17:49

A czytaliście to:http://futbolnet.pl/wiadomosci/jacek...z-kogos-szmate

Pan Jotka 03.02.2010 19:42

A mi sie podoba to ta wypowiedz o Mariuszu Pawelku:
Wie pan, ja jestem od spraw szkoleniowych i treningów. Nie wiem, czy to dobry moment… ale błędy popełnia każdy bramkarz. Tyle, że po pomyłkach Pawełka często padają gole.
Hahhahahaha :D Van der Saar tez popelnia bledy ale nie sa kluczowe dla wyniku.I dlatego jest dobrym bramkarzem.A Mariusz Pawelek wrzuca sobie pilki do bramki co 3eci mecz i dlatego jest chujowym . Oczywiste to dla mnie, dla 99% na tym forum ale nie jest to takie jasne dla trenera bramkarzy reprezentacji Polski ;)Chyba dobrze, ze nie trenuje juz bramkarzy w Wisle.

wolfy 03.02.2010 19:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez donecki (Post 850461)

Zabił mnie fragment:

Cytat:

- Nie tęskni Pan za „Białą Gwiazdą”?
- Tęsknię za każdym miejscem, w którym osiągnąłem sukces. Ale takie już jest życie zawodowego sportowca i trenera.
Grunt to pozytywne myślenie.

BRTS39 03.02.2010 21:42

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...transfers_2010

Z tego co widze nasz były zawodnik Beto jest w lidze Chinskiej.

WILU TS 03.02.2010 21:44

I jak widzę gra w Wiśle jest przez nich traktowana jako sukces ;) Widać dobrze sobie zdają sprawę jaki jest słaby

Natkan 03.02.2010 22:12

http://www.futbol.org.pl/news,21180.html

tofik 04.02.2010 12:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 850542)
I jak widzę gra w Wiśle jest przez nich traktowana jako sukces ;) Widać dobrze sobie zdają sprawę jaki jest słaby

Ten koleś byl tak rzadki... Do dzisiaj jestem w szoku, że SKorża oglądając go przez cały obóz przygotowawczy pozwolił mu zostać...Chyba tylko dzięki temu, że był wysoki. Typowe myślenie polskiego kołcza. "Weźmy go, bo ma 1.,90 więc będzie dobry w powietrzu." A w meczu sie okazuje, że jakiś krasnel wygrywa z nim pojedynki główkowe :D

arti 04.02.2010 13:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 850658)
Ten koleś byl tak rzadki... Do dzisiaj jestem w szoku, że SKorża oglądając go przez cały obóz przygotowawczy pozwolił mu zostać...Chyba tylko dzięki temu, że był wysoki. Typowe myślenie polskiego kołcza. "Weźmy go, bo ma 1.,90 więc będzie dobry w powietrzu." A w meczu sie okazuje, że jakiś krasnel wygrywa z nim pojedynki główkowe :D

Może miał alternatywę albo Beto albo nikt. Facet mimo wszystko był nie do przepchania... i niestety nic ponadto...:(

7 kotów 04.02.2010 13:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Natkan (Post 850554)

Jonczyk... Kominiak... tiaa.....

BRTS39 04.02.2010 15:07

Jesli chodzi o Beto podobal mi sie jego mecz z Amica w Krakowie.

Żmijka 04.02.2010 18:41

Przebój pozyskał Chrzanowskiego i Jarosza

Cytat:

Przebój Wolbrom wygrał wczoraj w sparingu 3-0 (0-0) z drużyną Młodej Ekstraklasy Ruchu Chorzów. Przed tym spotkaniem II-ligowiec podpisał kontrakty z zawodnikami Wisły Kraków Łukaszem Chrzanowskim i Tomaszem Jaroszem. Obaj piłkarze do tej pory występowali w Młodej Wiśle.


Grzegorz Kmiecik uzgodnił warunki kontraktu z Sandecją

Cytat:

Grzegorz Kmiecik uzgodnił warunki swojego kontraktu z I-ligową Sandecja Nowy Sącz - poinformowała "Gazeta Wyborcza". Umowa 25-letnie napastnika będzie obowiązywać przez pół roku z opcją przedłużenia o kolejny rok.
- Jeśli wszystko z moją formą będzie w porządku, to chciałbym przedłużyć umowę z Sandecją. Może zbierze się tu ekipa, która powalczy o awans? - powiedział w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej" Kmiecik.

Wychowanek Wisły Kraków grał ostatnio w austriackim SV Würmla. - Pojechałem tam w konkretnym celu - powiedział Kmiecik. - Długo leczyłem kontuzję ścięgna Achillesa. Dlatego możliwość pewnej gry po 90 minut i tym samym dochodzenia do formy była dla mnie ważna. Mogłem tam zostać, ale nie był to szczyt moich marzeń.
90minut.pl

Wojtas 04.02.2010 22:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 850658)
Ten koleś byl tak rzadki... Do dzisiaj jestem w szoku, że SKorża oglądając go przez cały obóz przygotowawczy pozwolił mu zostać...Chyba tylko dzięki temu, że był wysoki. Typowe myślenie polskiego kołcza. "Weźmy go, bo ma 1.,90 więc będzie dobry w powietrzu." A w meczu sie okazuje, że jakiś krasnel wygrywa z nim pojedynki główkowe :D



ale przeciez Beto na poczatku byl super zapowiadany...

szkoda tyko ze widziano go na DVD a potem przyjechal na trenning i juz został...

wtedy prowizorka ,minelo sporo czasu ,czy ktos wyciagnal jakies wnioski??

Maciejj 05.02.2010 23:58

Beto(n) wyjechał z większym brzuchem niz przjechał

wolfy 06.02.2010 01:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciejj (Post 851315)
Beto(n) wyjechał z większym brzuchem niz przjechał

Bo u nas dobrze karmią.
Nie ma co żałować chłopakowi.

AYALA 06.02.2010 11:10

Kasperczak poprowadzi Nigerie.A w Zabrzu nie poznali sie na jego talencie.
http://www.sports.pl/Pilka-nozna,art...166,1,279.html

tofik 06.02.2010 13:06

Nic pewnego. Typowe dziennikarskie domysły.

IncognitoTSW 06.02.2010 13:24

Pamiętam ze znanym lat temu kilka obrońcą Taribo Westem, którym nikomu nie życzył posady selekcjonera tej kadry ;]

Maciejj 06.02.2010 13:29

Ruch Chorzów 4-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Łukasz Janoszka 4, Artur Sobiech 15, Andrzej Niedzielan 29, Arkadiusz Piech 62 - Tomasz Górkiewicz 68


walnął brame Wtorek - odnotowane; choć osobiście nigdy go nie lubiłem

grogoriogreg 06.02.2010 13:40

Za chwilę będziecie tu pisać kto ile goli na treningu strzelił...

CelticusABG 06.02.2010 17:12

W ostatnim meczu kontrolnym przed wyjazdem na zgrupowanie do Turcji piłkarze Lechii Gdańsk pokonali 6:2 (3:0) drugoligowy OKS Olsztyn.

Dwie bramki dla biało-zielonych strzelił Tomasz Dawidowski, a po jednej Paweł Buzała, Jakub Zabłocki, Paweł Nowak i Piotr Wiśniewski

xD

piotrek chicago 06.02.2010 17:21

gdzie mial nasz trener oczy taki diament wypuscic do Lechii skandal hahahaha

wolfy 06.02.2010 17:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotrek chicago (Post 851492)
gdzie mial nasz trener oczy taki diament wypuscic do Lechii skandal hahahaha

Śmiesznie będzie, jak się Dawidowski przez pół roku nie rozsypie (bo o tym, że umie grać wiemy od dawna). Wtedy będzie można zacząć się zastanawiać nad naszym sztabem medycznym.

tofik 06.02.2010 17:59

Wszyscy cudownie zdrowieja po opuszczeniu Wisełki. Nawet Dawidowski odrzucił kule. U nas chyba nie najlepiej jest z odbudową zawodników po kontuzjach co ?

siara 06.02.2010 19:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez CelticusABG (Post 851489)
W ostatnim meczu kontrolnym przed wyjazdem na zgrupowanie do Turcji piłkarze Lechii Gdańsk pokonali 6:2 (3:0) drugoligowy OKS Olsztyn.

Dwie bramki dla biało-zielonych strzelił Tomasz Dawidowski, a po jednej Paweł Buzała, Jakub Zabłocki, Paweł Nowak i Piotr Wiśniewski

xD



Również Paweł Nowak to były zawodnik Wisły

szczepanwislak 06.02.2010 19:29

Sparingi sparingami a mecze meczami zobaczymy jak nasz Dawid będzie hukać w oficjalnych meczach. A przecież rywal nie był za bardzo wymagający , to dawny Stomil z dawnej 3 ligi. Nie wierzę aby tak nagle Dawid odzyskał formę za czasów Amici czy reprezentacji

korzychxp 07.02.2010 11:30

Dawidowski strzelił w sparingach Lechii więcej goli niz przez całą kariere w oficjalnych ;D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl