Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

PeO 12.10.2009 14:58

Lewandowski jest bezmózgiem.
W dodatku grać w piłkę też nie umie..

Tak się od jakiegoś czasu zastanawiam - mamy jakichś Polaków w LM w tym sezonie?
Dlaczego nie ma ich w reprezentacji? Za słabi? Czy za mało "polscy"?

Marszałek 12.10.2009 15:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PeO (Post 802816)

Tak się od jakiegoś czasu zastanawiam - mamy jakichś Polaków w LM w tym sezonie?
Dlaczego nie ma ich w reprezentacji? Za słabi? Czy za mało "polscy"?

Dudek spełnia wszystkie Twoje kategorię.

Poza tym zazwyczaj polscy kopacz w ekipach,które grają w Lm zazwyczaj siedzą na ławie a jak wchodzą na boisko to na końcowe minuty.

PeO 12.10.2009 15:19

Więc napiszę po prostu: Kosowski jest gorszy od Błaszczykowskiego i Peszki?

Marszałek 12.10.2009 15:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PeO (Post 802822)
Więc napiszę po prostu: Kosowski jest gorszy od Błaszczykowskiego i Peszki?

Nie wiem bo nie oglądam na co dzień ligi cypryjskiej. Nie sądzę aby w reprezentacji coś wniósł. Zmieszał by się z miernotami i tyle. Dostałby facet jakieś dziwne obciążenia treningowe od Majewskiego i po gościu. Tutaj Ronaldo by przepadł.

flamengista 12.10.2009 15:59

Chwila: wypowiedź Lewandowskiego jest zacytowana - chyba przez Przegląd Sportowy (to do nich widnieje odnośnik na onecie przy tym newsie). Sprawa jest więc bardzo łatwa do zweryfikowania.

Jeśli Przegląd Sportowy kłamie, to niech Lewandowski ich pozywa do sądu. Należy się wysokie odszkodowanie, w końcu zasłużonemu reprezentantowi Polski włożono w usta słowa skandaliczne, grożące karą dyscyplinarną i powodujące utratę szacunku wśród kibiców. A także stawiające pod znakiem zapytania jego profesjonalizm.

Sprawa jednak nie jest jednoznaczna, bo to bardzo poważne oskarżenie. Nie mam dobrego zdania o dziennikarzach w Polsce, ale chyba nie są skończonymi idiotami.

Podejrzewam więc, że Mariuszek jednak powiedział to, co powiedział.

PeO 12.10.2009 16:13

Cytat:

Nie wiem bo nie oglądam na co dzień ligi cypryjskiej. Nie sądzę aby w reprezentacji coś wniósł. Zmieszał by się z miernotami i tyle. Dostałby facet jakieś dziwne obciążenia treningowe od Majewskiego i po gościu. Tutaj Ronaldo by przepadł.
Ronaldo nie musi grać w polskiej reprezentacji, żeby przepadać. Portugalia tak samo gra piach.. ;)

Natomiast Kosa miał świetny wpływ na rozbitą kadrę Wisły przed pierwszym sezonem Skorży, więc może teraz też udałoby mu się poprowadzić młodych wilków do zwycięstw? Mentalnie poradziłby sobie o wiele lepiej jako kapitan niż taki Lewandowski, który daje im do zrozumienia, że liczy się tylko kasa.

Wojtas 12.10.2009 16:30

Slowa Lewandowskiego ,dzisiejszy Wywiad pana Piechniczka.....dno dna.


Jeden niech sie odrazu pakuje i najlepiej juz z Ukrainy nie wraca,a panu Antkowi polecam na stałe osiedlenie sie przy kominku w Wiśle a najlepiej przykucie sie do niego zeby juz nigdy nikt nie musial ogadac a juz najgorsze -sluchac tego pana.


Reprezentacja nie ma na dzis nic,od struktury kompetentynych władz,przez sztab trenerski a na pilkarzach konczac.

.
Najgorsze jest to ze odpowiedzialni za taki stan rzeczy kłamią w zywe oczy ze jest dobrze.
Naprawde juz brak slow jak Polska pilka jest chora a boli to ,ze ludzie tak ją zniszczyli.

Niewiem co by tu pmoglo zeby ta mafia przestała działac ,ale boje sie ze Majewski jako ich przydupas jest idelanym kandydatem ktory zaśpiewa tak jak mu góra zagra..do Euro 2012....



To jest wszytko PRZERAŻAJĄCE........

Marszałek 12.10.2009 17:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 802836)

.
Najgorsze jest to ze odpowiedzialni za taki stan rzeczy kłamią w zywe oczy ze jest dobrze.


Niewiem co by tu pmoglo zeby ta mafia przestała działac ,ale boje sie ze Majewski jako ich przydupas jest idelanym kandydatem ktory zaśpiewa tak jak mu góra zagra..do Euro 2012....

.

Przerażające jest to,że oni nie udają ale wierzą,że jest dobrze. Dla nich jest ok. Natomiast co do reszty to spokojnie,Boniek już przegotowuje grunt....

wislak68 12.10.2009 17:44

Jak usłyszałem wczoraj Majewskiego z tymi "ośmioma rogami do przerwy" to prawie padłem ze śmiechu. Przypomniał mi się od razu inny klasyk Baryła który po jakimś tęgim laniu (3:0) powiedział że pozytywne jest to ze co prawda pierwszą połowę przegraliśmy 3 do 0 ale w drugiej był już remis 0 do 0 :rotfl: .
Myśle że od tego momentu to Majewski pozostanie już do końca swojego życia a nawet i dłużej Stefanem "osiem rogów" Majewskim :rotfl: (w sumie całkiem ładny herb :> ).

ToTylkoJa 12.10.2009 17:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 802852)
Przerażające jest to,że oni nie udają ale wierzą,że jest dobrze. Dla nich jest ok. Natomiast co do reszty to spokojnie,Boniek już przegotowuje grunt....

Boniek powiedział, że gdyby był prezesem PZPNu, to na selekcjonera kadry wybrałby Jerzego Engela :rotfl:
na drugim miejscu na jego liście znajduje się nie kto inny, jak Stefan Majewski. Jak widać rudy 'inteligencją' nie ustępuje tym betonom z PZPNu.

http://www.rp.pl/artykul/60511,36125...t_idealny.html

bebeto 12.10.2009 17:58

Jak w środę przez przypadek wygramy,to aż strach pomyśleć... jaka będzie EUFORIA :D.

wolfy 12.10.2009 19:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 802800)
Widze, ze juz zaczelo sie jechanie po Lewandowskim...mimo, ze pilkarz zaprzeczyl, ze udzielil taka wypowiedz. Teraz dzienniki sportowe sa wiarygodne? Zdecydujcie sie w koncu, bo raz nie sa, innym razem sa...zalezy, czy niektorym to pasuje. Ja wierze pilkarzowi, bo nasze dziennikarstwo sportowe lezy...wymysla sie wywiady, tworzy sie plotki transferowe lub wprost klamie...dowodow na to bylo tysiace.

Zmartwię Cię, ale dziś słyszałem tę konkretną wypowiedź w radiu, więc o manipulacji mowy być raczej nie może.

ToTylkoJa 12.10.2009 20:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez no one (Post 802907)
Ma gość swoje zdanie i tyle. Ma znajomości w Europie futbolowej. Jest tzw "człowiekiem biznesu". Jesteś do niego od początku uprzedzony czy dopiero ta wypowiedź "otworzyła Ci oczy"? Moim skromnym zdaniem porównywanie go do tych ...ich z pzpn-u to gruba przesada.

proszę Cię. Ma gość znajomości- może Listkiewicz ich nie miał? Nigdy nie przepadałem za rudym. Myślisz, że jest on czysty jak łza? Nie wiedział o korupcji w swoim ukochanym Widzewie? To co był z niego za współudziałowiec, skoro inni robili mu koło dupy a on nic o tym nie wiedział. To w PZPNie też będą mu robić i co powie? Ja nie wiedziałem?
A ta wypowiedz o Engelu i Majewskim utwierdziła mnie tylko w opinii, jaką mam o Bońku.

KOMINEK 12.10.2009 21:09

Chorzów środa (14.10.2009)
--------------------------------------------------------------------------------


17:00 temp. 0 C (-12.9) wiatr 8 m/s Pochmurno, intensywne opady śniegu
20:00 temp. 0 C (-12.9) wiatr 8 m/s Pochmurno, słabe opady śniegu
Nawet Pan Bóg przyłaczył się do protestu :lol:

anka1906 12.10.2009 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 802950)
Chorzów środa (14.10.2009)
--------------------------------------------------------------------------------


17:00 temp. 0 C (-12.9) wiatr 8 m/s Pochmurno, intensywne opady śniegu
20:00 temp. 0 C (-12.9) wiatr 8 m/s Pochmurno, słabe opady śniegu
Nawet Pan Bóg przyłaczył się do protestu :lol:


http://ekstraklasa.net/news,23004,ma...e_w_bojkot.htm

Majewski nawet Boga się nie boi, zresztą z Kimś bez nazwiska on nie dyskutuje :-)

flamengista 12.10.2009 22:35

Majewski twierdzi, że z Lewandowskim to żart jest i na żartach trzeba się znać.

Cóż, mnie ten żart nie śmieszy, co więcej na żart to nie wyglądało. I nie mam zamiaru rżnąć głupa i udawać, że jest inaczej. Jeśli tego chce Majewski, jego sprawa - i tak piłkarze wkrótce będą mieli go dosyć, więc ta wazeliniarska postawa nic nie da.

Śmieszy mnie jedno. Majewski kreował się od dawna na jedynego sprawiedliwego polskiej piłki, trenera który nie tylko nie pozwalał na sprzedawanie meczy, ale na jakikolwiek brak profesjonalizmu wśród swoich piłkarzy.

A teraz kapitan reprezentacji publicznie ściąga spodenki i robi przed kibicami dużą kupę, a Majewski twierdzi, że to perfumy.

Nawet dobrze, że się tak stało bo jeszcze bym musiał Stefana pochwalić za stałość poglądów i niewzruszone zasady.

AYALA 13.10.2009 06:38

Nowak kandydatem na selekcjonera.
http://sport.onet.pl/0,1248770,20591...wiadomosc.html

Pan Jotka 13.10.2009 07:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 802996)

Majewski jest głupi pod jednym względem. Naraził swoja osobę na ogólne pośmiewisko, dał sobą wytrzeć gębę ludziom, a teraz dla ratowania własnej dupy taki Antek P. puści go z Grzesiem L. w piździec, Chyba ze naprawdę Majewski wierzył, że uda mu się coś zmienić...To nie głupi , ale chory by wynikało i należy biedakowi pomóc.

Nie o trenera chodzi ale o całe to gówno zwane PZPN. Oni szukają teraz frajera co swoim nazwiskiem będzie firmował tą zgraje oszustów i aferzystów.

Mr. X 13.10.2009 09:15

Mariusz L.
http://demotywatory.pl/265438/-Do-RPA
Zdjęcie pasuje jak ulał do jego wypowiedzi. :)

Marszałek 13.10.2009 09:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 802996)

Czy ma doświadczenie jakie jest potrzebne do przygotowanie zespołu,który nie będzie grać przez kilka lat ważnych meczów?To jest najtrudniejszy z elementów pracy z reprezentacją.

saklak1906 13.10.2009 09:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 802999)
Majewski jest głupi pod jednym względem. Naraził swoja osobę na ogólne pośmiewisko, dał sobą wytrzeć gębę ludziom, a teraz dla ratowania własnej dupy taki Antek P. puści go z Grzesiem L. w piździec, Chyba ze naprawdę Majewski wierzył, że uda mu się coś zmienić...To nie głupi , ale chory by wynikało i należy biedakowi pomóc.

Nie o trenera chodzi ale o całe to gówno zwane PZPN. Oni szukają teraz frajera co swoim nazwiskiem będzie firmował tą zgraje oszustów i aferzystów.

Ale o tym ze Majewski jest cienkim trenerem jak sik pajaka wiedzial nawet malo rozgarniery kibic w Polsce.Nie trzeba byc wogole geniuszem pilkarskim zeby przeanalizowac jego prace w ostatnim klubie i zobaczyc ze ten czlowiek nie ma pojecia o tym co robia i na pewno o tym co mowi.

Ale niestety kolesiostwo w PZPNie zalatwilo mu to stanowisko to ma czego chcia,l skonczy jak Chuck Norris to jest pewne ze jeszce nasze wnuki beda sie z niego smiac i z jego zlotych mysli.

ciacho 13.10.2009 09:38

Ja się odniosę jeszcze do tego "wielkiego protestu kibiców". Wg mnie wielkiego protestu to nie ma. Liczba sprzedanych biletów spowodowana jest tym, że nie ma po co jechać na ten mecz i oglądać to żenujące widowisku, które się tam wydarzy. Gdyby nie powstała ta cała strona koniecpzpn.pl to podejrzewam, że biletów nie byłoby sprzedanych dużo więcej. Kibice z reprą są jak ona wygrywa lub o coś walczy.. A jakich repra ma kibiców? Raczej większość to "niedzielni". Repra nie ma fanatyków jak kluby, którzy są z nią na dobre i na złe. Na swoim przykładzie mogę podać, że na reprezentacji byłem chyba 3 razy, ale mnie to po prostu nie kręci. Nie wywołuje to we mnie wielkich emocji. A na reprę kiedy jej idzie, trzeba przyznać, że w dużej mierze jeżdżą przypadkowi ludzi i znam mnóstwo takich przypadków. Dodatkowo sam się do tego protestu dopisałem, bo popieram inicjatywę jako taką, ale zamiaru żadnego nie miałem na to spotkanie jechać, nawet jeślibyśmy grali bajeczny futbol i walczyli o awans.

Pan Jotka 13.10.2009 10:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 803016)
Ja się odniosę jeszcze do tego "wielkiego protestu kibiców". Wg mnie wielkiego protestu to nie ma. Liczba sprzedanych biletów spowodowana jest tym, że nie ma po co jechać na ten mecz i oglądać to żenujące widowisku, które się tam wydarzy. Gdyby nie powstała ta cała strona koniecpzpn.pl to podejrzewam, że biletów nie byłoby sprzedanych dużo więcej. Kibice z reprą są jak ona wygrywa lub o coś walczy.. A jakich repra ma kibiców? Raczej większość to "niedzielni". Repra nie ma fanatyków jak kluby, którzy są z nią na dobre i na złe. Na swoim przykładzie mogę podać, że na reprezentacji byłem chyba 3 razy, ale mnie to po prostu nie kręci. Nie wywołuje to we mnie wielkich emocji. A na reprę kiedy jej idzie, trzeba przyznać, że w dużej mierze jeżdżą przypadkowi ludzi i znam mnóstwo takich przypadków. Dodatkowo sam się do tego protestu dopisałem, bo popieram inicjatywę jako taką, ale zamiaru żadnego nie miałem na to spotkanie jechać, nawet jeślibyśmy grali bajeczny futbol i walczyli o awans.

Mylisz się ciacho. Dzieki nagłośnieniu tego protestu ludzie zrozumieli , że nie chodzi o jakośc gry ale o to co pod przyklrywka druzyny , reprezentacji i dobra narodowego (hehe) się tak naprawdę kryje. Banda naciagaczy która ma gdzies futbol kibiców i rozwój dyscyplinyt. A zalezy jej na delegcjach, imprezach okolokadrowych, kontraktach dla firm znajomych i swojej rodziny. Powtarzam: mogą nas zawiesic w prawach FIFA i UEFA i bog wie czego jeszcze. Nie bedzie kadry, nie bedzie zwiazku, nie bedzie dzialaczy.Proste? Ale kazdy sie boi, ze kibice beda przeciw. Jak widać obecna kadra wsparcia nie ma i jest najelpszy czas zeby rozwiazac ten burdel.Nioe gramy w eliminacjach przez nastepne 3 lata!!! Czasu jest sporo.

LuKaS TSW 13.10.2009 10:29

Co do Majewskiego ,to z piłkarzami w takiej formie nawet Smuda czy Skorża by nie wygrali.Jak dla mnie z perspektywy czasu błędem było wyrzucenie od razu Janasa po mistrzostwach świata w Niemczech.Jak to kiedyś pisało wygrał z chorobą przegrał z dziennikarzami.

Nie ma co Lato sam nie jest inteligentny ,ale otacza się jeszcze większymi idiotami i cwaniakami.Piechniczek jeździ sobie do i z Warszawy za darmo,w jedną stronę jako działacz pzpn w drugą jako poseł,teraz nowy niedo-rzecznik pzpn Atlas,ogólna chorągiewka i pijak.Nic się nie zmieni w pzpn dopóki takie stare dziady będą tam siedzieć,ale ich nie da się tak łatwo wyrzucić,to tak jak z radnymi w mniejszych powiatach czy gminach,jest grupa ludzi która jest nie do ruszenia przez długie lata.

Marszałek 13.10.2009 12:04

W ten protest ani trochę nie wierzę. Kasa i tak będzie się zgadzała od TV więc w czym rzecz. I,że niby Orange ma mniejszą sprzedaż,bo jest sponsorem reprezentacji? Pewnie. Wszytko bedzie po staremu, co do tego nie mam żadnych złudzeń. Nie ma ani woli obalenia tego stanu rzeczy ani takiej siły co by to ruszyła,jedyny który mógł coś zrobić Minister Sportu....i to by było na tyle.

sandomingo 13.10.2009 12:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 803043)
W ten protest ani trochę nie wierzę. Kasa i tak będzie się zgadzała od TV więc w czym rzecz. I,że niby Orange ma mniejszą sprzedaż,bo jest sponsorem reprezentacji? Pewnie. Wszytko bedzie po staremu, co do tego nie mam żadnych złudzeń. Nie ma ani woli obalenia tego stanu rzeczy ani takiej siły co by to ruszyła,jedyny który mógł coś zrobić Minister Sportu....i to by było na tyle.

Minister mógł/może coś zrobić ale z konsekwencją całkowitego zawieszenia reprezentacji i klubów przez UEFA/FIFA które w każdym przypadku staną murem za PZPN. Ja osobiście byłbym za ale na to już społecznego poklasku, nawet w internecie, nie będzie.

Marszałek 13.10.2009 12:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 803045)
Minister mógł/może coś zrobić ale z konsekwencją całkowitego zawieszenia reprezentacji i klubów przez UEFA/FIFA które w każdym przypadku staną murem za PZPN. Ja osobiście byłbym za ale na to już społecznego poklasku, nawet w internecie, nie będzie.

Najpierw musi to być osoba który nie ma nic za uszami. nawet cienia podejrzenia. Inaczej zaraz mu coś miski z PZPN-u znajdą. Po drugie to co piszesz, nie ma na to przyzwolenia społecznego, nawet w necie. Więc po co się oszukiwać,skoro dwa najważniejsze postulaty mają zerową szansę na powodzenie.

saklak1906 13.10.2009 12:32

http://www.futbol.pl/artykul/65521.html

Troche smieszne tlumaczenia ale zaczyna sie chyba cos dziac.

KOMINEK 13.10.2009 12:52

I o to chodzi. Jedyne, czego się nasi nieomylni z pzpn - u boją to utrata kasy. Jak nie ma kasy to i ,,teren" sie nie pożywi a to może spowodować bunt.

Żadna firma nie chce być kojarzona z korupcją z machlojkami i tragicznym zarządzaniem. Jeśli protest się uda to sponsorzy zaczną naciskać na pzpn a jak to nie pomoże to mogą powiedzieć by by - w tym nasza nadzieja.

GemHZR 13.10.2009 13:19

Jeśli partia widzi duże społeczne poparcie to pożądane działania powinna podjąć, zwłaszcza przed wyborami. Co im FIFA i UEFA jeśli będą ważyły się losy czy pozostaną przy władzy.

flamengista 13.10.2009 13:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 803045)
Minister mógł/może coś zrobić ale z konsekwencją całkowitego zawieszenia reprezentacji i klubów przez UEFA/FIFA które w każdym przypadku staną murem za PZPN. Ja osobiście byłbym za ale na to już społecznego poklasku, nawet w internecie, nie będzie.

Jest to możliwe tylko po totalnej kompromitacji na Euro 2012. A to jest całkiem realne, pod warunkiem że Doktor dostanie kadrę na stałe.

Jeśli w grupie dostaniemy 3 razy w siedzenie, bilans będzie 0-12, to nastroje społeczne będą bojowe.

Wtedy ludziom będzie wisieć, że reprezentacja nie może grać eliminacji czy meczów towarzyskich, a kluby nie zagrają w europejskich pucharach.

W dodatku UEFA zawiesiłaby nas max na pół roku, potem byłoby pozamiatane.

Obawiam się jednak, że na to obecny premier jest trochę za miękki, ale nie chcę rozwijać wątku politycznego.

saklak1906 13.10.2009 13:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 803058)
Jest to możliwe tylko po totalnej kompromitacji na Euro 2012. A to jest całkiem realne, pod warunkiem że Doktor dostanie kadrę na stałe.

Jeśli w grupie dostaniemy 3 razy w siedzenie, bilans będzie 0-12, to nastroje społeczne będą bojowe.

Wtedy ludziom będzie wisieć, że reprezentacja nie może grać eliminacji czy meczów towarzyskich, a kluby nie zagrają w europejskich pucharach.

W dodatku UEFA zawiesiłaby nas max na pół roku, potem byłoby pozamiatane.

Obawiam się jednak, że na to obecny premier jest trochę za miękki, ale nie chcę rozwijać wątku politycznego.

PiSiory zrobily by Trybunal Stanu jak by Tusk zdecydowal sie na taki krok i odwrotnie w razie stracenie Euro2012. Zeby taka akcje przeprowadzic musi byc wsod politykow porozumienie totalne. Jak chce Rzad to Prezydent uwali.
Niestety te staruchy z PZPNu wiedza o tym i na tym jada juz od dluzszego czasu bo wiedza ze jaka kolwiek opozycja zeby dla siebie cos ugrac stanie po ich sytronie jako ostatni sprawiediwy.

Do tego dochodza kluby, co takiego Mariana z Poznania interesuje PZPN jak im Rutkowski obiecal LM a w przypadku zdobycia majstra( dlugo, dlugo nie a potem wcale) ale by byl placz w calej Wielkopolsce ze to przez Tuska czy innego nie moga grac w eliminacjach, a znajac fantazje Poznaniakow to by sie juz w finale widzieli, wiec zaden polityk na takie ryzyko nie pojdze dla dobra pilki bo lincz gotowy a i glosow w ****u by poszlo.

QBAS 13.10.2009 14:01

Cieszy notka od Śnieżki. W końcu o to głównie tym chodzi. Od tego powinno się zacząć. Jak sponsorzy oficjalnie dadzą do zrozumienia, że odcinają się od PZPN'u to Ci zaczną się wtedy prawdziwie obawiać swojej przyszłości

sandomingo 13.10.2009 14:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 803047)
http://www.futbol.pl/artykul/65521.html

Troche smieszne tlumaczenia ale zaczyna sie chyba cos dziac.

Wszystko fajnie ale i tak Snieżka i inny sponsorzy REPREZENTACJI płacą kasę na PZPN.
I żadne tłumaczenie tego nie zmieni. Bo przecież REPREZENTACJA jest finansowana bezpośrednio przez PZPN.
A taki komunikat nie robi na nich żadnego wrażenia.Najważniejsze żeby kaska spływała na delegacje i doradztwo.

kot 13.10.2009 15:29

Interesujący wpis internauty na Weszło, pod artykułem o słowach Lewandowskiego :

Cytat:

Prokurator (13.10.2009 15:59:51)
Szanowna Redakcjo "Weszło". Nie wiem czy specjalnie, czy też przez nieuwagę, ale w zapamiętaniu kibicowskim, atakując słusznie zresztą Lewandowskiego, pominęliście w tej sprawie wątek aferalny a nie tylko korupcyjny. Nauczcie się czytać ze zrozumieniem a wtedy zauważycie co naprawdę powiedział Lewandowski. Cytuję jego wypowiedź dosłownie - " Czekamy więc na motywację ze strony Słoweńców - mówi Mariusz Lewandowski. - Jeśli chcą, byśmy zagrali z jeszcze większym charakterem, niż zamierzamy, NIECH DZWONIĄ DO NASZEJ FEDERACJI I ZŁOŻĄ JAKĄŚ OFERTĘ. Może to będzie dodatkowy bodziec dla młodych piłkarzy ? ". Jako prokurator zwracam Wam uwagę na zdanie, które napisałem dużymi literami. Mechanizm korupcji zawsze ma swoją hierarchię. Afera jest wtedy, gdy ujawniane zostają mechanizmy tej korupcji. A w tym przypadku Lewandowski je ujawnia, bezczelnie informując , że aby Słoweńcy mogli liczyć na Poaków i awans, muszą porozumieć się z POLSKĄ FEDERACJĄ PIŁKARSKĄ a ta w rozliczeniu za ten awans, może przeznaczyć część słoweńskich czy słowackich pieniążków na wystarczającą motywację piłkarzy polskich. Lato już postraszył Lewego, że porozmawia sobie z nim o jego żartach, a ja dziwię się, że dziennikarze, jak zwykle są ślepi na prawdziwe mechanizmy korupcji w naszej piłce i ślepo atakują piłkarza ( czytaj żołnierza ) PZPN a nie szefa PZPN . Po to chyba jest tymczasowy Majewski, żeby zamiast oficjalnych 20 milionów z UEFA za awans naszej reprezentacji na mundial, skasować kilka milionów nieoficjalnie od Słoweńców lub Słowaków. Pewnie dogdali się z obydwoma jednocześnie. Czy przegrają, czy wygrają, kasa i tak będzie. W końcu przegrać ktoś musi i nie jest to na dodatek tak trudne, jak wygranie.
http://www.weszlo.com/news/3844

A tutaj rzekoma wypowiedź Lewandowskiego - http://www.sport.pl/MS2010/1,97763,7...slowenska.html

Cytat:

Czekamy więc na motywację ze strony Słoweńców - mówi Mariusz Lewandowski. - Jeśli chcą, byśmy zagrali z jeszcze większym charakterem, niż zamierzamy, niech dzwonią do naszej federacji i złożą jakąś ofertę. Może to będzie dodatkowy bodziec dla młodych piłkarzy?
Rzeczywiście musiał być jakiś sens ze strony PZPN, że zdecydował się pozbyć Leo na te dwa ostatnie mecze i nawet wypłacić mu zaległe pieniążki, kosztem dodatkowej pensji dla wyłącznie tymczasowego na te 2 mecze Majewskiego. W PZPN przeliczono na szybko szanse na awans po ostatniej przegranej Leo i przekalkulowano szansę na Lewą kasę, wynikłą z układu tabeli naszej grupy i nieuniknionego naszego odpadnięcia z mundialu ( pogrubione słowa z cytatu internauty z Weszło ). Nie trudno było zakładać choćby remis w meczu Słowenia-Słowacja ( choć wygrana Słowenii nie była przecież absolutnie poza ich zasięgiem ). Leo był za cwany i chytry na taki plan PZPN a Majewski jest takim idealnym pożytecznym "optymistą" w ręku działaczy w stylu Jurek Engel. Ja obstawiam, że to nasi sąsiedzi z za miedzy, wygrają przetarg w PZPN na bezpośredni awans do RPA a Słowenia zagra w barażach. Wiele czynników za tym przemawia. No chyba, że Słoweńcy zaoferują jakąś kosmiczną wręcz propozycję.

Marszałek 13.10.2009 15:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 803062)
(..)


Akurat obecni administratorzy Polski jedyne czym się kierują to słupkami sondażowymi. Jeśli zobaczyliby,że mogą coś zyskać na rozwaleniu PZPN- u zaraz by to zrobili. Czy by potrafili to już inna sprawa,bo jak widać oni mało co potrafią. Niemniej nawet tak mierni administratorzy jako obecni coś mogą zaszkodzić i podejrzewam,że ludzi związani z PZPN-em mają coś w zanadrzu aby w razie czego podważyć decyzje ewentualnego agresora. Uważam,ze obecny stan rzeczy jest nie do miany. Nawet jak się firmy wycofają ze sponsorowania, to zaraz kolesie znajdą jakiś państwowy moloch np co zawsze kasę wyłoży. Uspokójcie nerwy. Walczycie z wiatrakami.
Poza tym. Oni wszyscy są siebie warci.

węgorz2 13.10.2009 17:22

U21 niezle grają z HOLENDRAMI, Mały tam straszy z przodu. 35 minuta 0;0

no niestety pochwalilem ich 2 w plecy w ciągu 2 minut

bondTSW 13.10.2009 17:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez węgorz2 (Post 803126)
U21 niezle grają z HOLENDRAMI, Mały tam straszy z przodu. 35 minuta 0;0

0-2 dla Hol
wcześniej Mały zepsuł karnego

sessegnon 13.10.2009 17:33

Dobra gra sie skonczyla...szkoda, bo juz 0:2, a na taki wynik Polacy nie zasluzyli

Donki 13.10.2009 17:34

Gdzie jest mecz?? na jakim kanale ? oprócz TVP sport!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:09.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl