Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

Angmir 09.07.2009 20:02

Ogląda ktoś tą relacje na Orange Sport bo ja tam widze tylko mecz z powtórki

Wiślak-1990 09.07.2009 20:05

A jakie mają być?

Angmir 09.07.2009 20:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak-1990 (Post 759419)
A jakie mają być?


Podobno co 15 minut maja sie łaczyć ze stadionem m i pokazywac co ciekawsze momenty ?

prober 09.07.2009 20:19

0:0 do przerwy, Polonia bliżej pasjonującego dwumeczu z sanmaryńczykami :)

P.S. W TV jest wywiad w przerwie! :)

boro92 09.07.2009 20:20

na internecie oglądalność dochodzi do 15500 widzów a transmisja jest prowadzona co tu dużo mówić amatorsko a TVP i Polsat żałowały paru groszy....

pysio 09.07.2009 20:26

"Wisła dzisiaj dzwoniła, ale nie za bardzo"

słyszeliście?

gaciu 09.07.2009 20:28

Słyszeliśmy, oni chyba nie wiedzieli, że ich słychać:)

raciborzanin 09.07.2009 20:28

Taa i cos tam w stylu o sparingach z Austrii( czy coś takiego) ale transmisja z Levadia to nie bardzo - ciekawych rzeczy sie można dowiedzieć.

Perel 09.07.2009 20:30

No jak dla mnie to plus dla kuszo. Widac że to nie są zawodowcy ale transmisja przynajmniej jest. Duży plus za wywiady :0

Grzesiek_177 09.07.2009 20:30

Angmir: też patrze na Orange ale widzę tam tylko mecz Piast-Cracovia, pierwsze wejście na stadion miało być podobno o 20.30...

matt_1906 09.07.2009 20:33

Wejścia w tv miały być na Orange Sport INFO który .... niewystartowal ;) ma być drugi program Orange Sport gdzie będą same wiadomości cały dzień testowali ten kanał jednak nie wystartowal ;)

Jaroo1 09.07.2009 20:36

z glosem były problemy na poczatku (trzeszczało) ale juz sie uporali. Z obrazem gorzej :P Jakosc słaba ale to pewnie wina sprzetu i łatwo tego nie poprawia w przyszłosci. Jak na piersza transmisje to spoko, moze byc, lepsze to niz "czytanie meczu" ... :)

sqallpl 09.07.2009 20:36

Polonia przegrywa.

GonzoNS 09.07.2009 20:36

0:1 Ivan Vukovic

gaciu 09.07.2009 20:38

Mogliby nadawać bez komentatora, albo z komentatorem tylko w ważnych sytuacjach. Bo ciężko się gościa słucha.

snyrting 09.07.2009 20:45

Widać, że komentator się stara. Czasami się miesza, ale generalnie prezentuje się to, jak na amatorską relacja, całkiem nieźle.

Jednej rzeczy nie moge ździerżyć- "Drużyna z Podgorlic" ;o

GonzoNS 09.07.2009 20:48

"wiemy ze jarosław lato nie nalezy do ślimaków" ;p

Zwierze 09.07.2009 20:49

No i nie jest 0-0 jak by się ktoś teraz podłaczył:)
Polonia całkiem dobrze gra tylko bez szczęścia

ciacho 09.07.2009 20:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gaciu (Post 759452)
Mogliby nadawać bez komentatora, albo z komentatorem tylko w ważnych sytuacjach. Bo ciężko się gościa słucha.

Na głośnikach masz coś takiego jak VOLUME. To służy do ściszania lub wręcz, wyobraź sobie, do wyłączania dźwięku.. K***a ludzie się starają za darmochę, żeby kibice mogli popatrzeć a ci jeszcze jakieś ale..

gaciu 09.07.2009 20:50

uuu, czerwień ciężko teraz będą mieli. Mam nadzieję, że remis chociaż będzie.

UniaTarnówZKS1928 09.07.2009 20:51

I czerwona kartka. Jak oni tego nawet nie zremisują to nawet niech nie grają meczy 3 rundy....

co do komentarza to wole gościa niż Szpakowskiego:) Brawo chłopaki z KUSZO.

Jaroo1 09.07.2009 20:53

Ale widac ze wiele osob o relacji po prostu nie wiedziało i dopiero teraz pewnie znajomi ich informuja i sie podłaczaja. Na poczatku było z 11 tys ludzi i z sekundy na sekunde liczba sie zwieksza, obecnie nawet 18 350 osob jest. Mysle ze do 20 tys dobije do konca :P

Grzesiek_177 09.07.2009 20:53

4 zespół ekstraklasy taką Podgoricę powinien dwa razy po 3-0 roznieść, 0-1 i to jeszcze u siebie...

PasiorWKS 09.07.2009 20:56

Szkoda, szkoda, punkty tracimy w rankingu...

UniaTarnówZKS1928 09.07.2009 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PasiorWKS (Post 759473)
Szkoda, szkoda, punkty tracimy w rankingu...

Niestety. To jest niestety dramat co prezentuje Polonia. Zadowoleni k***** z awansu. Niech im San Marino wpier**** i się otrząsną.


Przegrać u siebie w 1 rundzie to jest dramat. Choć biorąc pod uwage Intertoto gdzie chyba każdy od razu odpadał to i tak sukces.....

prober 09.07.2009 21:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez UniaTarnówZKS1928 (Post 759475)
Niestety. To jest niestety dramat co prezentuje Polonia. Zadowoleni k***** z awansu. Niech im San Marino wpier**** i się otrząsną.

Przegrać u siebie w 1 rundzie to jest dramat. Choć biorąc pod uwage Intertoto gdzie chyba każdy od razu odpadał to i tak sukces.....

To co piszesz - to jest dopiero dramat. Polonia ma na celu awans, a że nie uda się wygrać obydwu meczów? Szkoda. Życzenie Polonii porażki w II rundzie jest żałosne.

W Barcelonie nikt nie wieszał psów na klubie za porażkę w rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów z klubem z trzeciej setki rankingu klubowego.

For_FuN_ 09.07.2009 21:10

Ciezko wogole komentowac fakt, ze w 40 mln kraju z paroma prywatnymi stacjami, nie ma transmisji w tv. Same niecenzuralne slowa cisna sie na usta... Wielki wstyd. Ciekawe, jak pan Borek i Kolton(ktorych program jest swietny) beda to tlumaczyc? Beda tlumaczyc swojego pracodawce? Po kiego grac wogole w lidze, skoro tv i tak nie pokazuja potem meczow naszych druzyn...

Gucio25 09.07.2009 21:12

wszystko fajnie, ale
"zawodnicy z podgorlicy" :lol:
szacunek dla kuszo za całą transmisję i dla komentatora.
dla krytykujących - zastąpcie go i komentujcie dla tysięcy osób. ;)

PasiorWKS 09.07.2009 21:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez prober (Post 759487)
To co piszesz - to jest dopiero dramat. Polonia ma na celu awans, a że nie uda się wygrać obydwu meczów? Szkoda. Życzenie Polonii porażki w II rundzie jest żałosne.

W Barcelonie nikt nie wieszał psów na klubie za porażkę w rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów z klubem z trzeciej setki rankingu klubowego.

Tylko że dla Polski każdy punkt jest ważny w ostatecznym rozrachunku

For_FuN_ 09.07.2009 21:15

Ale taki mamy poziom ligi, ktory systematycznie od kilku lat spada, a za to w innych panstwach(takze tych egzotyczny) rosnie. Przykre, ale prawdziwe.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:20.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl