![]() |
Ogląda ktoś tą relacje na Orange Sport bo ja tam widze tylko mecz z powtórki
|
A jakie mają być?
|
Cytat:
Podobno co 15 minut maja sie łaczyć ze stadionem m i pokazywac co ciekawsze momenty ? |
0:0 do przerwy, Polonia bliżej pasjonującego dwumeczu z sanmaryńczykami :)
P.S. W TV jest wywiad w przerwie! :) |
na internecie oglądalność dochodzi do 15500 widzów a transmisja jest prowadzona co tu dużo mówić amatorsko a TVP i Polsat żałowały paru groszy....
|
"Wisła dzisiaj dzwoniła, ale nie za bardzo"
słyszeliście? |
Słyszeliśmy, oni chyba nie wiedzieli, że ich słychać:)
|
Taa i cos tam w stylu o sparingach z Austrii( czy coś takiego) ale transmisja z Levadia to nie bardzo - ciekawych rzeczy sie można dowiedzieć.
|
No jak dla mnie to plus dla kuszo. Widac że to nie są zawodowcy ale transmisja przynajmniej jest. Duży plus za wywiady :0
|
Angmir: też patrze na Orange ale widzę tam tylko mecz Piast-Cracovia, pierwsze wejście na stadion miało być podobno o 20.30...
|
Wejścia w tv miały być na Orange Sport INFO który .... niewystartowal ;) ma być drugi program Orange Sport gdzie będą same wiadomości cały dzień testowali ten kanał jednak nie wystartowal ;)
|
z glosem były problemy na poczatku (trzeszczało) ale juz sie uporali. Z obrazem gorzej :P Jakosc słaba ale to pewnie wina sprzetu i łatwo tego nie poprawia w przyszłosci. Jak na piersza transmisje to spoko, moze byc, lepsze to niz "czytanie meczu" ... :)
|
Polonia przegrywa.
|
0:1 Ivan Vukovic
|
Mogliby nadawać bez komentatora, albo z komentatorem tylko w ważnych sytuacjach. Bo ciężko się gościa słucha.
|
Widać, że komentator się stara. Czasami się miesza, ale generalnie prezentuje się to, jak na amatorską relacja, całkiem nieźle.
Jednej rzeczy nie moge ździerżyć- "Drużyna z Podgorlic" ;o |
"wiemy ze jarosław lato nie nalezy do ślimaków" ;p
|
No i nie jest 0-0 jak by się ktoś teraz podłaczył:)
Polonia całkiem dobrze gra tylko bez szczęścia |
Cytat:
|
uuu, czerwień ciężko teraz będą mieli. Mam nadzieję, że remis chociaż będzie.
|
I czerwona kartka. Jak oni tego nawet nie zremisują to nawet niech nie grają meczy 3 rundy....
co do komentarza to wole gościa niż Szpakowskiego:) Brawo chłopaki z KUSZO. |
Ale widac ze wiele osob o relacji po prostu nie wiedziało i dopiero teraz pewnie znajomi ich informuja i sie podłaczaja. Na poczatku było z 11 tys ludzi i z sekundy na sekunde liczba sie zwieksza, obecnie nawet 18 350 osob jest. Mysle ze do 20 tys dobije do konca :P
|
4 zespół ekstraklasy taką Podgoricę powinien dwa razy po 3-0 roznieść, 0-1 i to jeszcze u siebie...
|
Szkoda, szkoda, punkty tracimy w rankingu...
|
Cytat:
Przegrać u siebie w 1 rundzie to jest dramat. Choć biorąc pod uwage Intertoto gdzie chyba każdy od razu odpadał to i tak sukces..... |
Cytat:
W Barcelonie nikt nie wieszał psów na klubie za porażkę w rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów z klubem z trzeciej setki rankingu klubowego. |
Ciezko wogole komentowac fakt, ze w 40 mln kraju z paroma prywatnymi stacjami, nie ma transmisji w tv. Same niecenzuralne slowa cisna sie na usta... Wielki wstyd. Ciekawe, jak pan Borek i Kolton(ktorych program jest swietny) beda to tlumaczyc? Beda tlumaczyc swojego pracodawce? Po kiego grac wogole w lidze, skoro tv i tak nie pokazuja potem meczow naszych druzyn...
|
wszystko fajnie, ale
"zawodnicy z podgorlicy" :lol: szacunek dla kuszo za całą transmisję i dla komentatora. dla krytykujących - zastąpcie go i komentujcie dla tysięcy osób. ;) |
Cytat:
|
Ale taki mamy poziom ligi, ktory systematycznie od kilku lat spada, a za to w innych panstwach(takze tych egzotyczny) rosnie. Przykre, ale prawdziwe.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl