![]() |
Sandecja strzeliła wczoraj gola z rzutu wolnego.
W tej chwili już oficjalnie mamy najgorsze ofensywne stałe fragmenty gry w lidze. |
Cytat:
Te tabele i wykresy można se o kant dupy rozbić! Ja ciągle powtarzam, że u siebie gramy nieskutecznie! Jaga + Lechia to strata 4pkt, Legia strata nawet 3pkt, bo spokojnie byli do ogrania! 7pkt dopisanych i każdy w tej lidze może nas cmoknąć w pompe! Owszem wyjazdy nie są naszą mocną stroną... patrząc na męczarnie w Kielcach i Poznaniu! Było by to jak najbardziej wykonalne, tylko trzeba było na czas odstawić alkohol, proszki, Ze Manuela, Pereza... oraz mieć dostępnych Veleza i Małeckiego! |
Velez, Velez, Velez... Ile zagrał dobrych meczy u Nas że tak typa ciągniecie?
|
Cytat:
http://www.90minut.pl/liga/0/liga9322.html W domu mamy 3-2-1 na wyjeździe 3-1-4. |
Cytat:
|
Mamy 5 miejsce! a wy płaczecie mamy 5 pkt starty do lidera a wy płaczecie.Gramy jak gramy ważne by ciułać punkty
|
Cytat:
|
punkt przywieziony z Pozniania a tu chcą zwalniać trenera , takie rzeczy tylko na forum
ogólnie to mam taką refleksje , aby był zakaz wypoiwadania się tutaj osób urodzonych po 89 roku , wtedy możnaby spokojnie podywagować , co dalej z Perezem, Imazem , itp po odsianiu 90% contentu spod znaku mistrz nnam sie należy jak psu buda i to obowiazkowo grając "krakowską piłke" (wynalazek żydów) |
4 5 1 to optymalne ustawienie chcialbym zobaczyc cos takiego:
Buchalik Arsenic Glowacki Ivan Sadlok Llonch Velez Basha Malecki. Carlitos Brozek/Ondrasek/Balaniuk |
Cytat:
To, że parę miesięcy temu zespół trochę zapunktował, nie ma żadnego znaczenia dla oceny obecnej formy. Cytat:
|
Nie rozumiesz mnie. Ja serio nie wiem o co chodzi w tabeli którą wkleiłeś. Jeśli nie trolujesz to wyjaśnij mi sens tego wykresu.
|
Od momentu zdobycia mistrzostwa zajmowaliśmy odpowiednio miejsca:
7,7,5,6,9,6 W tym czasie przewinęło się przez nasz klub 10, jeżeli dobrze liczę, trenerów: Moskal Probierz Kulawik Smuda Moskal Broniszewski Pawłowski Broniszewski Wdowczyk Sobolewski/Kmiecik Ramirez Nawet jeżeli nie będziemy w tym gronie brać pod uwagę Broniszewskiego to i tak daje nam to absurdalnie sporą grupę trenerską. Ilu w tym czasie przewinęło się przez nasz klub piłkarzy? Trzeba sobie uświadomić że od czasu "Wielkiego Tąpnięcia" jesteśmy ligową "wyższą klasą średnią" W zależności od formy poszczególnych drużyn jesteśmy w stanie zajmować miejsca od 5 do 8. Zmiany trenerów i wymiany piłkarzy nic dotychczas nie przyniosły i nie przyniosą. Potrzebne są pieniądze. Jest Kiko bo pewnie zgodził się przyjść pracować za marne, jak na warunki Ekstraklasy, pieniądze i nie miał wybujałych wymagań co do długości kontraktu, odszkodowań za wcześniejsze jego zerwanie, swojego sztabu itp. Być może jest Kiko bo nasz dyrektor sportowy, dobrze znając piłkarski rynek, wiedział że Hiszpania/Portugalia to kierunek, gdzie można znaleźć przyzwoitych piłkarzy za niewielkie pieniądze. Takich, którzy zdają sobie sprawę że w swoich rodzimych ligach niewiele osiągną a dobra gra w Wiśle to potencjalna odskocznia do do podpisania lukratywnego kontraktu w ligach, w których płaci się znacznie więcej. Hiszpański trener to był magnes dla takich zawodników jak Carlitos, Llonch Velez, Gonzalez, Imaz, Perez, Manuel. Część z nich się sprawdzi, część nie, Na części zarobimy. Ramirez jest jaki jest. Skoro do tej pory bujał się po hiszpańskiej prowincji to pewnego poziomu nie przeskoczy. Natomiast ma umiejętności na poziomie pozostałych trenerów ekstraklasy, ma za sobą szatnię ( a sytuacja łatwa pewnie nie jest ), nie jest droższy od reszty i może być magnesem dla kolejnych piłkarzy z Półwyspu Iberyjskiego. Dla mnie ok. |
Cytat:
Jeżeli dobrze rozumiem, to co kolega chciał tą tabelką pokazać :) |
Cytat:
|
Widzę, że kolejny poziom absurdu został osiągnięty. Osoby, którym przeszkadza Ramirez zaczynają stawiać za wzór Koronę i chcą, by "Wisła grała jak Korona" :rotfl: Cudownie.
Od razu przypominają mi się osoby i "eksperci", którzy niegdyś chcieli, by Wisła grała jak Ruch, GKS Katowice, ŁKS itd. itp. I dla których to one były w pewnych momentach wzorem. Dalszy komentarz w kwestii Korony uważam za zbędny. Obecnie mamy stabilną sytuację, niezłe wyniki, pozytywne perspektywy, zawodników, którzy dobrze współpracują z Ramirezem, nie dzieje się nic zagrażającego przyszłości zespołu i stawianych przed nim celów. Nie niszczy się tego nieodpowiedzialnymi posunięciami, dla których na razie nie ma odpowiedniego uzasadnienia. |
Cytat:
Remisy w domu były z Lechią i Jagiellonią, przegrana z Legią. Odpowiednio miejsca 4, 2, 1 z zeszłego sezonu. Dla mnie twierdzenie, że jest to "dawanie ciała" jest zwykłym pi...niem. Nawet z poprawką, że Lechii nie idzie w tym sezonie, a i Jaga nie tłucze wszystkich jak leci. Tylko zespoły 1-4 nie przegrały u siebie (Legia dziś gra w Warszawie). |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Rodzi tu się jedno pytanie: czy potrzebujemy w kadrze 10-15 pilkarzy z półwyspu iberyjskiego? W tej chwili mamy 8 (Bashe też liczę bo jest przesiakniety hiszpanska kulturą) i juz widać przede wszystkim grupy w drużynie i faworyzowanie tych pilkarzy względem pilkarzy z innych nacji. Kiko nie będzie pracował u nas dożywotnio, a zbyt duza ilość pilkarzy w/w może wprowadzić nas kiedyś w klopoty. Myślę że pretensji do Ramireza byłoby mniej gdyby jego wybory były mniej tendencyjne. |
Cytat:
|
Cytat:
Ja to wiem, Ty to wiesz, Zarząd to wie i Junco też. Tylko co z tego skoro nie mamy pieniędzy żeby takich pozyskać. |
Cytat:
Ten pomysł Czerepaka, żeby zamknąć temat dla urodzonych po 1989 wydaje się być coraz bardziej sensowny. |
Dajcież im spokój. Cuesta jak bronił to nieźle, Ivan przeplata lepsze mecze z gorszymi w defensywie, ale jakby mądrze uruchomić jego przerzuty, to byłaby masa pożytku, Llonch, Basha, Carlitos- czy ktoś może powiedzieć, że to nie są ponadprzeciętni zawodnicy na nasze warunki? Zaryzykowałbym tezę, że ci zawodnicy są w tym sezonie 2 poziomy wyżej niż Boguś, Brozio i Mały. Wiadomo, że jest też Imaz i Perez, ale przecież to już jest decyzja trenera. Wiecznie powtarzacie kto widzi ich na treningach, a kto nie. Jeszcze Jesus miewał przebłyski formy, ale czy Kostal nie pokazywał, że zasługuje na więcej minut? Czy Wojtkowski nie spisywał się od nich znacznie lepiej, nie jest polakiem i nie ma 19 lat? Na chwilę obecną uważam, że Halilović>Perez-widać, że ma ciąg do przodu,fantazje, nie myśli nad kierunkiem podania 3 godziny. Jasne, że dużo traci i tworzy niebezpieczeństwo, ale czy Perez tego nie robi? Wydaje mi się, że jeśliby dać temu chłopakowi więcej minut i zaufania, to odpaliłby jak Brlek. No ale niestety to tylko moje amatorskie oko, które nie widzi ich na treningach.
|
Nie macie pretensji do Kiko że do tej pory nie dał tak naprawde poważnej szansy Bartkowskiemu?
|
Cytat:
Uważam ze z dwójki Junco - Kiko to ten drugi naciska pierwszego aby w drużynie bylo jak najwiecej jego ziomków, których zna i ma "przeswietlownych". Nie wyobrazam sobie odwrotnej sytuacji w której Ramirez nie chce rodaków w swojej drużynie i stopuje przed tym Junco. Z kolei Junco daje Ramirezowi wybór: Zebrałem Ci kadre 28 ludzi i to od ciebie zalezy ktory będzie grał. Nie wszyscy wypala, bo nigdy nie ma takiej sytuacji, ale to od Ciebie zależy na kogo postawisz i w jakiej bedzie formie. |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Chciałbyś coś dodać? Zmienić? Ja jeszcze raz powiem- na dzień dzisiejszy nasz Amigo to przy Lettierim pasterz. |
Bez przesady. Dorobek punktowy porownywalny na ta chwile aczkolwiek zamienilbym nasza gre na ich gre:D Piec bramek na wyjezdzie za Kiko to my chyba w sparingach ze Skawinka tylko strelimy.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl