Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Luźny - reaktywacja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5012)

KarolOutlawz 05.01.2009 22:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 652506)
http://www.wenus.bytom.pl/onas.html

wszystkie tam chcecie?
kilka chyba same tam poszły.. :D


może sie tam wybierzemy?:>

Ni_Ma 05.01.2009 22:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KarolOutlawz (Post 652514)
może sie tam wybierzemy?:>

ale w jakim charakterze? :lol:

pio 05.01.2009 22:19

nalot na Wenus?
Houston słyszycie nas? :D

Tiramisu 05.01.2009 22:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KarolOutlawz (Post 652514)
może sie tam wybierzemy?:>

Jestem za :D buhahahaha

Tylko,,, "Jako jedyni posiadamy przestronne dwupoziomowe sale na których można podziwiać piękne kobiety." Yyyy,, No dobrze. A kobiety mają podziwiać co? Sufit i dekoracje? :/

KarolOutlawz 05.01.2009 22:21

można zrobić busa jak są chętni:lol:

South 05.01.2009 22:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KarolOutlawz (Post 652514)
może sie tam wybierzemy?:>


piwo z 10 zł pewnie :/

Ni_Ma 05.01.2009 22:21

halo halo Mietku
halo halo Wojtku

:D

Gucio25 05.01.2009 22:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 652527)
piwo z 10 zł pewnie :/

teraz nie myślimy o piwie.. :lol:

pio 05.01.2009 22:24

poza tym zakaz picia na wyjazdach :lol:

gigant 05.01.2009 22:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 652522)
ale w jakim charakterze? :lol:

Jak to jakim? Jako niezwyciężone zastępy moherowych beretów, będziemy walczyć z Wenusjankami o "Wolność Naszą i Waszą".

Ni_Ma 05.01.2009 22:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 652534)
Jak to jakim? Jako niezwyciężone zastępy moherowych beretów, będziemy walczyć z Wenusjankami o "Wolność Naszą i Waszą".

a to zmienia postac rzeczy!

Dobra Guciu robisz liste
Gigant organizujesz w/w berety
Pio jakiś utworek by się zdał
emsi może jakiś transparent przemawiający do ludu?
kto na ochotnika zorganizuje busa?

no to jedziemy!

:D :lol: :lol:

South 05.01.2009 22:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 652533)
poza tym zakaz picia na wyjazdach :lol:

a promować można :>

KarolOutlawz 05.01.2009 22:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 652539)
a to zmienia postac rzeczy!

Dobra Guciu robisz liste
Gigant organizujesz w/w berety
Pio jakiś utworek by się zdał
emsi może jakiś transparent przemawiający do ludu?
kto na ochotnika zorganizuje busa?

no to jedziemy!

:D :lol: :lol:

dziewczyn nie bierzemy, bo po co? przecież tam będą:-p

emsi 05.01.2009 22:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 652540)
a promować można :>

tak, ale tylko wodę z Lourdes

pio 05.01.2009 22:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 652539)
a to zmienia postac rzeczy!

Dobra Guciu robisz liste
Gigant organizujesz w/w berety
Pio jakiś utworek by się zdał
emsi może jakiś transparent przemawiający do ludu?
kto na ochotnika zorganizuje busa?

no to jedziemy!

:D :lol: :lol:

Hardcore?
Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 652540)
a promować można :>

Moszna :D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KarolOutlawz (Post 652545)
dziewczyn nie bierzemy, bo po co? przecież tam będą:-p

O wymianie pokoleniowej trzeba myśleć! Zmienimy system! :D

Kamil 05.01.2009 22:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KarolOutlawz (Post 652545)
dziewczyn nie bierzemy, bo po co? przecież tam będą:-p

prosteeeee, balastu nie bierzemy :D

tiramisu, oddawaj awatar:D

Gucio25 05.01.2009 22:36

ja bym wolał za organizacje odpowiadać.
o - http://img356.imageshack.us/img356/4728/beztytuuqx6.jpg
sauna i basen jest.
tylko mnie to ubezpieczenie martwi..

Tiramisu 05.01.2009 22:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 652549)
prosteeeee, balastu nie bierzemy :D

tiramisu, oddawaj awatar:D

za ten balast to możesz o herbatocieście zapomnieć :P

Kamil 05.01.2009 22:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 652551)
za ten balast to możesz o herbatocieście zapomnieć :P

bo poprosze rava o nadanie ci napisu pod nickiem "ciasto dlugu" :>
:D

Tiramisu 05.01.2009 22:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 652553)
bo poprosze rava o nadanie ci napisu pod nickiem "ciasto dlugu" :>
:D

http://www.wrzuta.pl/audio/9SQdZaCUyc/grozisz_mi :P

pio 05.01.2009 22:42

Ok, jestem za tym żeby:A) Di Caprio organizował wyjazd :)...tylko jeszcze banerki jakieś i plakaty osiedlowe :D
B) Tiramisu oddała avatar, bo on nasz był, Nasz!

Tiramisu 05.01.2009 22:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 652562)
B) Tiramisu oddała avatar, bo on nasz był, Nasz!

Mój Ci On :P

Kamil 05.01.2009 22:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 652564)
Mój Ci On :P

twoj to on byl, a teraz nalezy do Wisly :D
i ostatecznie mozesz jechac z nami, zapewnisz srodki zywnosciowe :D

pio 05.01.2009 22:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 652564)
Mój Ci On :P

Kto Ci nadał prawo do przyswajania sobie Naszego wspólnego dobra? Kto chce decydować o dobru i złu, tym samym pozwala sobie na czynienie zła, grzeszy w konkretnych sprawach :D

Kamil dobrze gada - Rzeczpospolitej Wiślackiej on jest :)

KarolOutlawz 05.01.2009 22:48

Kamil, ty możesz być przewodnikiem, bo dość dobrze znasz Bytom:D

Tiramisu 05.01.2009 22:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KarolOutlawz (Post 652570)
Kamil, ty możesz być przewodnikiem, bo dość dobrze znasz Bytom:D

O czym nie wiemy? :D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 652567)
twoj to on byl, a teraz nalezy do Wisly :D

kurczę,, jak do Wisły to co innego (Tobie też to wmawiali? :P),, Pomyślę, narazie zastępstwo ok? ;)

Kamil 05.01.2009 22:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KarolOutlawz (Post 652570)
Kamil, ty możesz być przewodnikiem, bo dość dobrze znasz Bytom:D

prosteeee, aczkolwiek to fenomen ze w srodku miasta tak jak w bytomiu rosnie las :shock::lol:


Cytat:

O czym nie wiemy? :D
w ramach podrozy za biala gwiazda odbylem zwiedzanie bytomia na piechte ;)


Cytat:

kurczę,, jak do Wisły to co innego (Tobie też to wmawiali? :P),, Pomyślę, narazie zastępstwo ok? ;)
niee, to ja teraz sam bez niczyjej pomocy wymyslilem:lol:

South 05.01.2009 22:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 652573)


kurczę,, jak do Wisły to co innego (Tobie też to wmawiali? :P),, Pomyślę, narazie zastępstwo ok? ;)


no no, zastępstwo w dechę :)

Tiramisu 05.01.2009 23:04

Ni_Ma się chyba na Was obraziła za ten balast,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Ni_Ma ja bez Ciebie też z nimi nie jadę!!

pio 05.01.2009 23:05

I proszę solidarność jajników jest wszechobecna :D
W każdym gronie, w każdym miejscu i czasie ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl