![]() |
Cytat:
może sie tam wybierzemy?:> |
Cytat:
|
nalot na Wenus?
Houston słyszycie nas? :D |
Cytat:
Tylko,,, "Jako jedyni posiadamy przestronne dwupoziomowe sale na których można podziwiać piękne kobiety." Yyyy,, No dobrze. A kobiety mają podziwiać co? Sufit i dekoracje? :/ |
można zrobić busa jak są chętni:lol:
|
Cytat:
piwo z 10 zł pewnie :/ |
halo halo Mietku
halo halo Wojtku :D |
Cytat:
|
poza tym zakaz picia na wyjazdach :lol:
|
Cytat:
|
Cytat:
Dobra Guciu robisz liste Gigant organizujesz w/w berety Pio jakiś utworek by się zdał emsi może jakiś transparent przemawiający do ludu? kto na ochotnika zorganizuje busa? no to jedziemy! :D :lol: :lol: |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
tiramisu, oddawaj awatar:D |
ja bym wolał za organizacje odpowiadać.
o - http://img356.imageshack.us/img356/4728/beztytuuqx6.jpg sauna i basen jest. tylko mnie to ubezpieczenie martwi.. |
Cytat:
|
Cytat:
:D |
Cytat:
|
Ok, jestem za tym żeby:A) Di Caprio organizował wyjazd :)...tylko jeszcze banerki jakieś i plakaty osiedlowe :D
B) Tiramisu oddała avatar, bo on nasz był, Nasz! |
Cytat:
|
Cytat:
i ostatecznie mozesz jechac z nami, zapewnisz srodki zywnosciowe :D |
Cytat:
Kamil dobrze gada - Rzeczpospolitej Wiślackiej on jest :) |
Kamil, ty możesz być przewodnikiem, bo dość dobrze znasz Bytom:D
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
no no, zastępstwo w dechę :) |
Ni_Ma się chyba na Was obraziła za ten balast,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Ni_Ma ja bez Ciebie też z nimi nie jadę!!
|
I proszę solidarność jajników jest wszechobecna :D
W każdym gronie, w każdym miejscu i czasie ;) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl