![]() |
Ostatnia i trzecia od końca, chociaż druga tez jest niczego sobie ;)
|
Mi najbardziej podoba się szósta :) Pierwszy stałbym w kolejce po koszulkę :P
|
Kiedy w końcu będą te nowe wzory koszulek? Temat żyje swoim życiem, wklejacie ciekawe propozycje a oficjalnie koszulek nie ma. Coś tam mi się obiło o uszy, że będą gotowe na puchary, ale myślałem, że eliminacje też pod to podciągną. Bardzo proszę o informacje bo się już pogubiłem.
|
Tego chyba nikt nie wie. PODOBNO mają być koniec sierpnia (prezentacja)/początek września (sprzedaż) - wspominał też o tym Basałaj ale konkretów niestety nadal brak. Chciałbym żeby już były bo chętnie bym kupił koszulke meczową (ostatnią mam z Umbro a to było dosyć dawno:)) Zlewka totalna w wykonaniu adasia...
|
tsw biała gwiazda ma się rozmumieć że ten biały pasek u dołu na trzech strojach to skaza??Ostatni strój jest nawet fajny.Chociaż z białą gwiazdą lepiej by wyglądał.buczo1985 podobno do fazy grupwoej Champions League Wisła ma zawitać wnowych strojach czyli mecz z APOELem będzie ostatnim w starych strojach
|
Pewnie będzie coś a'la 3 projekt ,tylko z całym białym kołnierzykiem. Każdy projekt jest świetny, nowe koszulki z pewnością będą schodziły jak ciepłe bułeczki... w końcu będziemy na top topie :d Liga Mistrzów, świetna atmosfera na stadionie, modnie będzie mieć w szafie koszulkę Wisły.
http://pl-pl.facebook.com/Chcemy.prz...Bialej.Gwiazdy 4 300 osób, które mają konto na Facebook'u i chcą przywrócenia HISTORYCZNEGO znaku, na koszulkę Wisły. Mało, akcja chyba umiera tymczasowo śmiercią naturalną. Chyba na razie pozostaje nam zaopatrywanie się w koszulki i gadżety w fanatyku. |
obstawiam coś pomiędzy 3 i 8...
|
obyś Dark sie nie mylił. 3 i 8 dosc podobne modele.
Ja i tak najbardziej chciałbym ten model co Schalke miało. I co do kołnierzykow, to te w/w przynajmniej maja tzw.sztywny kołnierzyk a nie jak te trzecie stroje Chelsea, szmatka imitujaca kołnierzyk beznadziejna. Taki kołnierzyk to w podstawówce 20 lat temu miałem. |
Cytat:
|
http://img.uksoccershop.com/13905.jpg
Jakby był ten model to byłbym bardzo ucieszony. Teraz kwestia dedykowania kompletów. na (L) pokazano ze dedykowany strój to taki, który zawiera elementy barw klubu (stroje Legii wokól szyji). Kolorystyka naszym strojów jest znana na ten sezon - Czerwone i białe. I tak sie zastanawiam jaki akcent by nam dano jakbyśmy mieli miec podoba koszulke do w/w przezemnie. Hmm... (Legia dostała komplet Adidas Campeon 11, w którym to nie ma ogolnie dostepnego koloru zielono-białego ani biało-czarnego - wiec to juz jest dedykacja + barwy na kołnierzyku i rękawach) |
|
Super,takie stroje to rzeczywiście było by coś :-D
|
Moze ktos tych naszych modlitw wysłucha w koncu ;)
|
Mam pytanie czemu tak ostatnio projektujecie stroje z kołnierzykami? Ktoś zapowiedział że bedziemy mieli z kołnierzykiem?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jeżeli kołnierzyk to bez guzików, miejsce pod szyją zarezerwowane dla 'Dojcze Telekom'. Tydzień, dwa i wszystko będzie jasne.
|
No i mamy nowe stroje treningowe
|
Cytat:
|
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ing_w_nikozji/ na zdjęciu widać że ćwiczą już w nowych strojach, nie wiem jak jest ze zgłoszonymi strojami do eliminacji, ale pewnie zagraja w starych a z Lechią będą już nowe meczowe.
|
Cytat:
co du guziczkow hmm skoro Schalke takie ma a oni nie maja sponsora ligi na koszulkach? bo jednak mam nadzieje ze bedzie dokladnie taka |
Z tego co się orientuje to ligi takie jak hiszpańska, angielska czy niemiecka mają logo ligi na rękawkach
|
niestety to logo t mobile potrafi zepsuc nawet najladniejsza koszulke ; < dobrze ze gramy tez w pucharach gdzie nie dadza nam takiego pedalskiego prostokata
|
No mamy już nowe stroje treningowe.
|
Stroję chyba będą takie jakie ma Jovanic na sobie na focie z Sergiejem
|
chyba to wiecie ;p
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/f...r/IMG_8557.jpg |
Legia ma taki wzór jak mnie pamięć nie myli.
|
a jednak Cie myli
http://www.legia.com/www/images/news...e786d2bc31.jpg |
Widzieliście dziś stroje Śląska? tylu reklam jeszcze chyba nie widziałem na piłkarzu. Dwie firmy w miejscu sponsora generalnego, dwie na rękawku, jedna z tyłu pod numerem. No i do tego jeszcze logo T-Mobile i logo Pumy ;)
http://i52.tinypic.com/sdd281.png |
Zobaczymy czy to rzeczywiście nowe stroje, bo nasi bramkarze już w niejednym wzorze grali w tym sezonie:)
Jeśli są nowe to chyba ładniejsze są te obecne. Trzeba poczekać na jakieś lepsze zdjęcia bo z tego jednego trudno ocenić |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:01. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl