Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

BeNy 21.08.2011 12:00

Ostatnia i trzecia od końca, chociaż druga tez jest niczego sobie ;)

AndyWiślak 21.08.2011 12:00

Mi najbardziej podoba się szósta :) Pierwszy stałbym w kolejce po koszulkę :P

buczo1985 21.08.2011 12:26

Kiedy w końcu będą te nowe wzory koszulek? Temat żyje swoim życiem, wklejacie ciekawe propozycje a oficjalnie koszulek nie ma. Coś tam mi się obiło o uszy, że będą gotowe na puchary, ale myślałem, że eliminacje też pod to podciągną. Bardzo proszę o informacje bo się już pogubiłem.

kolarz90 21.08.2011 12:36

Tego chyba nikt nie wie. PODOBNO mają być koniec sierpnia (prezentacja)/początek września (sprzedaż) - wspominał też o tym Basałaj ale konkretów niestety nadal brak. Chciałbym żeby już były bo chętnie bym kupił koszulke meczową (ostatnią mam z Umbro a to było dosyć dawno:)) Zlewka totalna w wykonaniu adasia...

JOSE 841 21.08.2011 13:11

tsw biała gwiazda ma się rozmumieć że ten biały pasek u dołu na trzech strojach to skaza??Ostatni strój jest nawet fajny.Chociaż z białą gwiazdą lepiej by wyglądał.buczo1985 podobno do fazy grupwoej Champions League Wisła ma zawitać wnowych strojach czyli mecz z APOELem będzie ostatnim w starych strojach

wonski_eNHa 21.08.2011 13:50

Pewnie będzie coś a'la 3 projekt ,tylko z całym białym kołnierzykiem. Każdy projekt jest świetny, nowe koszulki z pewnością będą schodziły jak ciepłe bułeczki... w końcu będziemy na top topie :d Liga Mistrzów, świetna atmosfera na stadionie, modnie będzie mieć w szafie koszulkę Wisły.

http://pl-pl.facebook.com/Chcemy.prz...Bialej.Gwiazdy

4 300 osób, które mają konto na Facebook'u i chcą przywrócenia HISTORYCZNEGO znaku, na koszulkę Wisły. Mało, akcja chyba umiera tymczasowo śmiercią naturalną. Chyba na razie pozostaje nam zaopatrywanie się w koszulki i gadżety w fanatyku.

Darkh 21.08.2011 14:32

obstawiam coś pomiędzy 3 i 8...

szprotson 21.08.2011 14:41

obyś Dark sie nie mylił. 3 i 8 dosc podobne modele.
Ja i tak najbardziej chciałbym ten model co Schalke miało. I co do kołnierzykow, to te w/w przynajmniej maja tzw.sztywny kołnierzyk a nie jak te trzecie stroje Chelsea, szmatka imitujaca kołnierzyk beznadziejna. Taki kołnierzyk to w podstawówce 20 lat temu miałem.

Darkh 21.08.2011 14:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1151115)
obyś Dark sie nie mylił. 3 i 8 dosc podobne modele.
Ja i tak najbardziej chciałbym ten model co Schalke miało. I co do kołnierzykow, to te w/w przynajmniej maja tzw.sztywny kołnierzyk a nie jak te trzecie stroje Chelsea, szmatka imitujaca kołnierzyk beznadziejna. Taki kołnierzyk to w podstawówce 20 lat temu miałem.

obstawiam że to nie będzie szmatka ;)

szprotson 21.08.2011 14:59

http://img.uksoccershop.com/13905.jpg

Jakby był ten model to byłbym bardzo ucieszony.
Teraz kwestia dedykowania kompletów. na (L) pokazano ze dedykowany strój to taki, który zawiera elementy barw klubu (stroje Legii wokól szyji). Kolorystyka naszym strojów jest znana na ten sezon - Czerwone i białe.
I tak sie zastanawiam jaki akcent by nam dano jakbyśmy mieli miec podoba koszulke do w/w przezemnie. Hmm...
(Legia dostała komplet Adidas Campeon 11, w którym to nie ma ogolnie dostepnego koloru zielono-białego ani biało-czarnego - wiec to juz jest dedykacja + barwy na kołnierzyku i rękawach)

tsw biała gwiazda 21.08.2011 16:46

http://img839.imageshack.us/img839/4658/40111053.png

baro1995 21.08.2011 16:50

Super,takie stroje to rzeczywiście było by coś :-D

El'kabat 21.08.2011 17:26

Moze ktos tych naszych modlitw wysłucha w koncu ;)

Fiti 21.08.2011 17:35

Mam pytanie czemu tak ostatnio projektujecie stroje z kołnierzykami? Ktoś zapowiedział że bedziemy mieli z kołnierzykiem?

Uran235 21.08.2011 18:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez riv (Post 1151023)
Ktoś już napisał kiedyś w tym temacie coś podobnego ale powtórzę: Adidas zatrudnia projektantów za grubą kasę, a ci dostarczają jakieś syfne projekty, na dodatek z grubą obsuwą. A tutaj siada chłopak przed kompem i w 1 dzień jest w stanie zrobić 11 projektów lepszych od Adidasowych!

PS. Najlepsze druga i czwarta

Istnieje różnica między ZAPROJEKTOWANIEM stroju, a pokolorowaniem jego zdjęcia w PS'ie. Nie piję tu do osób, które swój wolny czas inwestują w tą zabawę, bo i mnie przynajmniej część ich prac się podoba. Ale nie piszmy z tego tytułu głupot.

xyzpremier 21.08.2011 19:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tsw biała gwiazda (Post 1151172)

a gdzie w tym wypadku logo t mobile ?

wonski_eNHa 21.08.2011 19:28

Jeżeli kołnierzyk to bez guzików, miejsce pod szyją zarezerwowane dla 'Dojcze Telekom'. Tydzień, dwa i wszystko będzie jasne.

karolkr1 21.08.2011 20:12

No i mamy nowe stroje treningowe

Darkh 21.08.2011 20:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wonski_eNHa (Post 1151254)
Jeżeli kołnierzyk to bez guzików, miejsce pod szyją zarezerwowane dla 'Dojcze Telekom'. Tydzień, dwa i wszystko będzie jasne.

Obstawiam że będzie z guzikami ;)

Sylwek1906 21.08.2011 20:26

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ing_w_nikozji/ na zdjęciu widać że ćwiczą już w nowych strojach, nie wiem jak jest ze zgłoszonymi strojami do eliminacji, ale pewnie zagraja w starych a z Lechią będą już nowe meczowe.

Kon®ado 21.08.2011 20:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1151123)

to jest zaje....abisty model!! jak bedzie taki i bedzie w miare przyzwoitej cenie to musze kupic
co du guziczkow hmm skoro Schalke takie ma a oni nie maja sponsora ligi na koszulkach? bo jednak mam nadzieje ze bedzie dokladnie taka

konrad123 21.08.2011 20:28

Z tego co się orientuje to ligi takie jak hiszpańska, angielska czy niemiecka mają logo ligi na rękawkach

Kon®ado 21.08.2011 20:36

niestety to logo t mobile potrafi zepsuc nawet najladniejsza koszulke ; < dobrze ze gramy tez w pucharach gdzie nie dadza nam takiego pedalskiego prostokata

sayek89 21.08.2011 20:52

No mamy już nowe stroje treningowe.

TommyTSW 21.08.2011 21:14

Stroję chyba będą takie jakie ma Jovanic na sobie na focie z Sergiejem

Kon®ado 21.08.2011 21:20

chyba to wiecie ;p
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/f...r/IMG_8557.jpg

TommyTSW 21.08.2011 21:29

Legia ma taki wzór jak mnie pamięć nie myli.

Kon®ado 21.08.2011 21:36

a jednak Cie myli
http://www.legia.com/www/images/news...e786d2bc31.jpg

Tenzen 21.08.2011 21:45

Widzieliście dziś stroje Śląska? tylu reklam jeszcze chyba nie widziałem na piłkarzu. Dwie firmy w miejscu sponsora generalnego, dwie na rękawku, jedna z tyłu pod numerem. No i do tego jeszcze logo T-Mobile i logo Pumy ;)

http://i52.tinypic.com/sdd281.png

kolarz90 21.08.2011 21:47

Zobaczymy czy to rzeczywiście nowe stroje, bo nasi bramkarze już w niejednym wzorze grali w tym sezonie:)
Jeśli są nowe to chyba ładniejsze są te obecne. Trzeba poczekać na jakieś lepsze zdjęcia bo z tego jednego trudno ocenić


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:01.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl