Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

wolfy 03.09.2009 20:26

Na ile można wierzyć "weszło", to mamy chyba odpowiedź na pytanie "co z wyrokiem Nikoli?".

Pablooo 03.09.2009 20:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 788879)

To nie wymysł Weszło, tylko depesza PAPu :)


03.09. Kraków, Kielce (PAP) - Serbski piłkarz, obecnie zawodnik Korony Kielce, Nikola Mijailovic
jest w porządku wobec polskiego prawa - poinformował PAP rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w
Krakowie Rafał Lisak.

"Zgodnie z polskim prawem jest osobą karaną. Fakt o tym figuruje w kartotece karnej Krajowego
Rejestru Karnego, ale kary, które zostały nałożone są już rozliczone. W jednym wypadku była to kara
ograniczenia wolności w wymiarze 13 miesięcy i ona na etapie postępowania wykonawczego została
zamieniona na zastępczą karę grzywny w wysokości 3 900 zł. Ta grzywna została przez skazanego
uiszczona" - powiedział Lisak.

Sprawa ta dotyczyła wydarzeń z marca 2005 roku. Piłkarz, wówczas grający w Wiśle Kraków, będąc pod
wpływem alkoholu, pobił w krakowskim pubie kilka osób. Prokuratura w akcie oskarżenia zarzuciła mu
m.in. dwukrotne uderzenie w twarz oraz kopnięcie studenta broniącego swoich koleżanek przed
niewybrednymi zaczepkami sportowca i jego kolegi; naruszenie nietykalności dwóch kobiet i obrażenie
ich słowami powszechnie uważanymi za obraźliwe oraz wypowiadanie gróźb uszkodzenia ciała. Zdaniem
sądu, wina oskarżonego nie budziła wątpliwości. Dlatego sąd skazał go na karę 13 miesięcy
ograniczenia wolności, polegającą na wykonywaniu nieodpłatnej, kontrolowanej pracy społecznej w
Miejskim Przedsiębiorstwie Oczyszczania w wymiarze 40 godzin miesięcznie (karę tę zamieniono potem
na grzywnę).

"W drugim wypadku mieliśmy do czynienia z karą pozbawienia wolności z warunkowym zawieszeniem jej
wykonania. Nie było podstaw do jej wykonania. Obok tej kary i w tym wypadku była też grzywna i ona
przez skazanego została uiszczona" - dodał Lisak.

Mijailovic został w kwietniu 2007 r. skazany przez krakowski sąd na rok pozbawienia wolności w
zawieszeniu na dwa lata i nieco ponad 7 tys. zł grzywny za naruszenie przepisów ruchu drogowego
oraz napaść na policjanta. Wyrok zapadł bez przeprowadzania przewodu sądowego, ponieważ piłkarz
zgłosił chęć dobrowolnego poddania się karze.

31 sierpnia Mijailovic podpisał roczny kontrakt z Koroną Kielce, do której przeszedł z Crvenej
Zvezdy Belgrad. (PAP)

IncognitoTSW 03.09.2009 21:08

Bądź co bądź na weszło nie napisali głupot, bo kara finansowa dla Nikoli jest śmieszna w porównaniu do jego zarobków . A sprzątanie ulic to jednak by nauczyło pokory.

flamengista 03.09.2009 22:14

Uf, Scyzory odetchnęły z ulgą.

Cytat:

w kwietniu 2007 r. skazany przez krakowski sąd na rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata
Czyli minęło w kwietniu 2009. Ma znowu czyste konto. Hulaj dusza, piekła nie ma...

jova 04.09.2009 06:07

Duży wywiad z Błaszczem na onecie:
http://sport.onet.pl/74456,1248770,2...wiadomosc.html

IncognitoTSW 06.09.2009 10:37

Na głównej artykuł o Majdanie, aż się przypomniała jego widowiskowa gra i charyzma.

pirat.z.karaibow 06.09.2009 11:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 789794)
Na głównej artykuł o Majdanie, aż się przypomniała jego widowiskowa gra i charyzma.

A Panathinaikos też? :lol:

StelmiOriginal 06.09.2009 11:20

Lepiej czekajcie na Taniec z Gwiazdami dzisiaj ;]

Ciekawe co zrobi Polonia, bo Majdan jest II bramkarzem, i przypuscmy ze Polonia gra w niedziele o 19 mecz i co wtedy? Transmisja na zywo z boiska? :)

brylant17 06.09.2009 11:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez StelmiOriginal (Post 789807)
Lepiej czekajcie na Taniec z Gwiazdami dzisiaj ;]

Ciekawe co zrobi Polonia, bo Majdan jest II bramkarzem, i przypuscmy ze Polonia gra w niedziele o 19 mecz i co wtedy? Transmisja na zywo z boiska? :)

Radzio ma to gdzieś, że jest drugim bramkarzem kasa ważniejsza, jak mu zapłacili 10-15 tysięcy zł za odcinek i kładzie na to lage.A kasa leci....

StelmiOriginal 06.09.2009 11:35

Radzio bedzie miał chyba najwieksza widownie od czasu Wisły :)

DJ Hazel 06.09.2009 11:45

Ja już szczerze wole naszego Pawełka od Majdana jakoś nigdy za nim nie przepadałem dobrze że odszedł piłkarz powinien skupić się wyłącznie na grze a nie gdzie indziej kreować swój wizerunek.

IncognitoTSW 06.09.2009 12:00

Ja go polubiłem po meczu z USA w Korei. Jak dla mnie był dobrym bramkarzem, z jajami. Może później mu nieco odbiło, ale bramkarz zawsze powinien być choć odrobinę walnięty.

brylant17 06.09.2009 17:13

za 2 h wszyscy trzymamy kciuki za Radzia :D

vote-for-mikey 06.09.2009 17:28

Raaadek Majdan!

Zawsze gościa lubiłem, gorszy od Pawełka moim zdaniem nie był, i dalej nie jest.

A dzisiaj wysyłamy esemsy, w ramach podziękowania za te parę lat w Wiśle. I kij z Panathą ;)

Wojtas 06.09.2009 18:29

Majdan przynajmniej mial odwage przyznac ze jest w Wisle dla kasy bo w sercu ma Pogon.

jasno i klarownie za to go szanowałem

A bramkarzem byl bardzo dobrym.

IncognitoTSW 06.09.2009 20:54

Olo zagrał cały mecz, Pogoń pokonała 2:0 Motor Lublin u siebie.

kicu 06.09.2009 20:56

Warto dodać, że jedną z bramek dla Pogoni zdobył były Wiślak Maciej Mysiak :)

brylant17 06.09.2009 21:15

widziałem pierwszy taniec Radzia a drugi już tańczył ? bo z psem musiałem wyjść :/

StelmiOriginal 06.09.2009 21:23

A tanczyli jakis drugi taniec? :)

WHITE*STAR 07.09.2009 18:57

Były piłkarz Wisły Kraków, czyli młody i utalentowany, 17-letni Michał Jonczyk grający na co dzień w Sandecji zagrał już w 5 meczach 1 ligi w których zdobył 2 bramki.
http://www.youtube.com/watch?v=ikwDJTilccU Akcja od 1:15
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/z...02-2--1-a.html Bramka na 2:1 w 53 minucie.

Jak na razie możemy tylko żałować pozbycia się tego zawodnika.

brylant17 07.09.2009 19:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez StelmiOriginal (Post 790046)
A tanczyli jakis drugi taniec? :)


właśnie tego nie wiem :/ ale chyba tak

Żmijka 07.09.2009 20:15

Nie, nie taczyli drugiego tańca. Tańczą jedn taniec. Dopiero gdzieś w późniejszej fazie tańczą po dwa.
O zgrozo teraz będziemy tu mieli klub fanów TzG :lol:

Ale swoją droga Radek dał radę :D

MatMario 07.09.2009 20:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 790309)
Nie, nie taczyli drugiego tańca. Tańczą jedn taniec. Dopiero gdzieś w późniejszej fazie tańczą po dwa.
O zgrozo teraz będziemy tu mieli klub fanów TzG :lol:

Ale swoją droga Radek dał radę :D

I Radek ma więcej włosów na głowie niż jeszcze kilka miesięcy temu. :)
A dopingował go nie kto inny jak popularny Świr gdzieś się tam w tv się pokazał.
Dobrze że nikt z jury nie startował do Radka bo jak widać ekipa mocna była, za tydzień mogą być lekko zmęczeni bo grają mecz ze sobą w niedzielę o 14:45

tofik 07.09.2009 20:36

Radek z Dodzią tańczy ?

szczebrzeszcz 07.09.2009 20:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WHITE*STAR (Post 790266)
Były piłkarz Wisły Kraków, czyli młody i utalentowany, 17-letni Michał Jonczyk
Jak na razie możemy tylko żałować pozbycia się tego zawodnika.

przecież było mówione to nie Wisła tylko on nie chciał... to raz

zobacz ile grał w ME, w Nowym Sączu już więcej meczy zagrał, dlatego z drugiej strony nie można mu się dziwić, że odszedł

tylko_na_kilka_dni 07.09.2009 21:27

nie rozumiem tego. Gosc jest bramkarzem Polonii, a w miedzyczasie dorabia tanczac w tvnie. Co, mama mu usprawiedliwienie napisze jak w niedziele bedzie gral mecz,a on sie nie zjawi?

Enterpr!se 07.09.2009 22:03

Nie mama a taka o :australopitek: doda :lol:

szczebrzeszcz 07.09.2009 22:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tylko_na_kilka_dni (Post 790328)
nie rozumiem tego. Gosc jest bramkarzem Polonii, a w miedzyczasie dorabia tanczac w tvnie. Co, mama mu usprawiedliwienie napisze jak w niedziele bedzie gral mecz,a on sie nie zjawi?

ciekawie będzie, bo w najbliższą niedziele Polonia gra o 14:45, a Majdan będzie raczej grał bo Przyrowski dostał czerwoną :)
a później tańce :D

1q2 09.09.2009 23:27

Co się ****a stało z Błaszczykowskim?Ja rozumiem wszyscy grali padake ale grac prawie 180 minut i nie mieć ani jednego udanego dryblingu....

dj_ibutti 09.09.2009 23:30

kontuzje... kontuzje... kontuzje...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:55.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl