![]() |
Na ile można wierzyć "weszło", to mamy chyba odpowiedź na pytanie "co z wyrokiem Nikoli?".
|
Cytat:
03.09. Kraków, Kielce (PAP) - Serbski piłkarz, obecnie zawodnik Korony Kielce, Nikola Mijailovic jest w porządku wobec polskiego prawa - poinformował PAP rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Krakowie Rafał Lisak. "Zgodnie z polskim prawem jest osobą karaną. Fakt o tym figuruje w kartotece karnej Krajowego Rejestru Karnego, ale kary, które zostały nałożone są już rozliczone. W jednym wypadku była to kara ograniczenia wolności w wymiarze 13 miesięcy i ona na etapie postępowania wykonawczego została zamieniona na zastępczą karę grzywny w wysokości 3 900 zł. Ta grzywna została przez skazanego uiszczona" - powiedział Lisak. Sprawa ta dotyczyła wydarzeń z marca 2005 roku. Piłkarz, wówczas grający w Wiśle Kraków, będąc pod wpływem alkoholu, pobił w krakowskim pubie kilka osób. Prokuratura w akcie oskarżenia zarzuciła mu m.in. dwukrotne uderzenie w twarz oraz kopnięcie studenta broniącego swoich koleżanek przed niewybrednymi zaczepkami sportowca i jego kolegi; naruszenie nietykalności dwóch kobiet i obrażenie ich słowami powszechnie uważanymi za obraźliwe oraz wypowiadanie gróźb uszkodzenia ciała. Zdaniem sądu, wina oskarżonego nie budziła wątpliwości. Dlatego sąd skazał go na karę 13 miesięcy ograniczenia wolności, polegającą na wykonywaniu nieodpłatnej, kontrolowanej pracy społecznej w Miejskim Przedsiębiorstwie Oczyszczania w wymiarze 40 godzin miesięcznie (karę tę zamieniono potem na grzywnę). "W drugim wypadku mieliśmy do czynienia z karą pozbawienia wolności z warunkowym zawieszeniem jej wykonania. Nie było podstaw do jej wykonania. Obok tej kary i w tym wypadku była też grzywna i ona przez skazanego została uiszczona" - dodał Lisak. Mijailovic został w kwietniu 2007 r. skazany przez krakowski sąd na rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata i nieco ponad 7 tys. zł grzywny za naruszenie przepisów ruchu drogowego oraz napaść na policjanta. Wyrok zapadł bez przeprowadzania przewodu sądowego, ponieważ piłkarz zgłosił chęć dobrowolnego poddania się karze. 31 sierpnia Mijailovic podpisał roczny kontrakt z Koroną Kielce, do której przeszedł z Crvenej Zvezdy Belgrad. (PAP) |
Bądź co bądź na weszło nie napisali głupot, bo kara finansowa dla Nikoli jest śmieszna w porównaniu do jego zarobków . A sprzątanie ulic to jednak by nauczyło pokory.
|
Uf, Scyzory odetchnęły z ulgą.
Cytat:
|
Duży wywiad z Błaszczem na onecie:
http://sport.onet.pl/74456,1248770,2...wiadomosc.html |
Na głównej artykuł o Majdanie, aż się przypomniała jego widowiskowa gra i charyzma.
|
Cytat:
|
Lepiej czekajcie na Taniec z Gwiazdami dzisiaj ;]
Ciekawe co zrobi Polonia, bo Majdan jest II bramkarzem, i przypuscmy ze Polonia gra w niedziele o 19 mecz i co wtedy? Transmisja na zywo z boiska? :) |
Cytat:
|
Radzio bedzie miał chyba najwieksza widownie od czasu Wisły :)
|
Ja już szczerze wole naszego Pawełka od Majdana jakoś nigdy za nim nie przepadałem dobrze że odszedł piłkarz powinien skupić się wyłącznie na grze a nie gdzie indziej kreować swój wizerunek.
|
Ja go polubiłem po meczu z USA w Korei. Jak dla mnie był dobrym bramkarzem, z jajami. Może później mu nieco odbiło, ale bramkarz zawsze powinien być choć odrobinę walnięty.
|
za 2 h wszyscy trzymamy kciuki za Radzia :D
|
Raaadek Majdan!
Zawsze gościa lubiłem, gorszy od Pawełka moim zdaniem nie był, i dalej nie jest. A dzisiaj wysyłamy esemsy, w ramach podziękowania za te parę lat w Wiśle. I kij z Panathą ;) |
Majdan przynajmniej mial odwage przyznac ze jest w Wisle dla kasy bo w sercu ma Pogon.
jasno i klarownie za to go szanowałem A bramkarzem byl bardzo dobrym. |
Olo zagrał cały mecz, Pogoń pokonała 2:0 Motor Lublin u siebie.
|
Warto dodać, że jedną z bramek dla Pogoni zdobył były Wiślak Maciej Mysiak :)
|
widziałem pierwszy taniec Radzia a drugi już tańczył ? bo z psem musiałem wyjść :/
|
A tanczyli jakis drugi taniec? :)
|
Były piłkarz Wisły Kraków, czyli młody i utalentowany, 17-letni Michał Jonczyk grający na co dzień w Sandecji zagrał już w 5 meczach 1 ligi w których zdobył 2 bramki.
http://www.youtube.com/watch?v=ikwDJTilccU Akcja od 1:15 http://www.wiadomosci24.pl/artykul/z...02-2--1-a.html Bramka na 2:1 w 53 minucie. Jak na razie możemy tylko żałować pozbycia się tego zawodnika. |
Cytat:
właśnie tego nie wiem :/ ale chyba tak |
Nie, nie taczyli drugiego tańca. Tańczą jedn taniec. Dopiero gdzieś w późniejszej fazie tańczą po dwa.
O zgrozo teraz będziemy tu mieli klub fanów TzG :lol: Ale swoją droga Radek dał radę :D |
Cytat:
A dopingował go nie kto inny jak popularny Świr gdzieś się tam w tv się pokazał. Dobrze że nikt z jury nie startował do Radka bo jak widać ekipa mocna była, za tydzień mogą być lekko zmęczeni bo grają mecz ze sobą w niedzielę o 14:45 |
Radek z Dodzią tańczy ?
|
Cytat:
zobacz ile grał w ME, w Nowym Sączu już więcej meczy zagrał, dlatego z drugiej strony nie można mu się dziwić, że odszedł |
nie rozumiem tego. Gosc jest bramkarzem Polonii, a w miedzyczasie dorabia tanczac w tvnie. Co, mama mu usprawiedliwienie napisze jak w niedziele bedzie gral mecz,a on sie nie zjawi?
|
Nie mama a taka o :australopitek: doda :lol:
|
Cytat:
a później tańce :D |
Co się ****a stało z Błaszczykowskim?Ja rozumiem wszyscy grali padake ale grac prawie 180 minut i nie mieć ani jednego udanego dryblingu....
|
kontuzje... kontuzje... kontuzje...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:55. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl