Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

rocco_1906 02.05.2009 22:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bobic (Post 719160)
Panowie to co gra Barca to jest KOSMOS są wstanie pyknąć każdego(oprócz nas oczywiście) wiec polecam taki zakład:

Chelsea - Barcelona Typ:2 Kurs:2.65

Dodam tylko że kurs 10 minut temu wynosił 2.85

to dobrze,niech kurs na Chelsea rosnie i ja na nich zagram 1 w ost chwili;].abstrachujac od tego ze anglicy po raz kolejny zmiazdza i zmaltretuja ich fizycznie to dodatkowo w dzisiejszym meczu z fulham 3-1 pokazali ze rowniez POTRAFIA GRAC W PILKE i to ładnie i skutecznie.
Marsylia dala troche ciała ale tez zapomnieliscie ze w Tuluzie gra najlepszy strzelec ligi Andre-Pierre Gignac(czy jak to sie pisze) i stało sie.

ja dzis na + :) tak jak i Washington

hunter 02.05.2009 23:14

Na nockę zagram tak:

Vancouver - Chicago 1 2.05
Boston Celtics - Chicago Bulls (-6,5/+6,5) 2 1.85

ako 3.79

Niech się dzieje wolna Nieba :-)

rocco_1906 03.05.2009 08:05

na dziś:
Liverpool
Lech
Bordeaux

ps: http://www.youtube.com/watch?v=01Ow7Kxaqb4
z meczu Washingtonu.interwencja sezonu bramkarza.polecam

bula1010 03.05.2009 09:32

dziś polecam:
lech-ruch 02
cracovia-polonia 10
hsv-hertha 1
catania-milan 2
za 10 zł do wygrania 108 zł :)

Waldus88 03.05.2009 12:10

Za ostatnie pieniądze:

Sparta - Ajax 2 @ 1,53
Nurnberg - Inglostadt 1 @ 1,35
Kamaz - Nosta 1 @ 1,55
Freiburg - Frankfurt 1 @ 1,40
Santa Clara - Aves 1 @ 1,45

AKO: 6.50
stawka: 8
Zakładana wygrana: 46.80


T.Gollob(11,5pkt) 2 @ 1,70
Czestochowa - Bydgoszcz(+8) 1 @ 1,85
Zielona Góra - Gdańsk(+14) 1 @ 1,60
L.Adams(11,5pkt) 2 @ 1,80
Toruń - Leszno(+8) 2 @ 1,70

AKO: 15.40
stawka: 5
Zakładana wygrana: 69.30

Ogólnie ciężkie kupony, szczególnie żużel.

banasik 03.05.2009 13:49

Maritimo - Porto 2 1.55
Fiorentina - Torino 1 1.48
Sparta - Ajax 2 1.53
Catania - Milan 2 1.60
HSV - Hertha 1 1.95

ako: 10.95

Lech - Ruch x2 2.70
Twente - AZ x2 1.86
Cracovia - Polonia X 3.00
Sunderland - Everton 1 2.58

ako: 38.87 :)

kameleon2323 03.05.2009 13:49

R.Kosciecha-K.Kasprzak(+2) 2
Czestochowa-Bydgoszcz(+8) 1
Torun-Leszno(+4) 2
R.Sullivan(+1)-L.Adams 2
Gorzow-Wroclaw(+12) 2
Hancock-Sajfutdinov(+3) 2

wklad 5zl
Do wygrania : 162.52zl

"na wariata"

WiślakNH 03.05.2009 14:18

Jak to możliwe żeby Aachen nie potrafiło sobie poradzić z grającym o nic Oberhausen?!

Bobic 03.05.2009 14:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 719407)
Jak to możliwe żeby Aachen nie potrafiło sobie poradzić z grającym o nic Oberhausen?!

Już nie takie cuda się w piłce działy:-p

banasik 03.05.2009 14:43

Lecce prowadiz z Juve na wyjeździe...

...jajca dnia!

bula1010 03.05.2009 15:29

Lecce prowadiz z Juve na wyjeździe...

...jajca dnia!juve wygrywa 2:1 większą sensacją jest to że ajax przegrał 4:0 tak mi się wydaje :)

MCX 03.05.2009 15:41

Barca grała wczoraj piłkę z kosmosu w pełnym tego słowa znaczeniu.
Przeglądam oferty na Ligę Mistrzów.
Na BAH za wygraną Barcy z handicapem (1:0 dla Chelsea stan wyjściowe) kurs jest ponad 5.
Chyba się skuszę, dla zabawy postawię dyszkę :)

Johnny B 03.05.2009 15:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 719407)
Jak to możliwe żeby Aachen nie potrafiło sobie poradzić z grającym o nic Oberhausen?!


tez na tym ostro kminie...

Co na noc?
Szarów podaj swoje typy :P!

rocco_1906 03.05.2009 17:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamikaze (Post 719524)
Cały dzień byłem w trasie wróciłem niedawno. Moglibyście mi polecić coś ciekawego jeszcze na dzisiaj?

Detroit Red Wings
Bordeaux

Johnny B 03.05.2009 17:56

Boston Bruins

Zwierze 03.05.2009 17:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwierze (Post 716934)
nbns nigdy bym nie postwaił na Lecha 1000zł. Oni grają piach, pewnie i wygrają ale po co kusić los?

Mam nadzieję że mnie posłuchałeś!

bula1010 03.05.2009 18:21

dziś polecam:
lech-ruch 02
cracovia-polonia 10
hsv-hertha 1
catania-milan 2
za 10 zł do wygrania 108 zł :)

mogło być tak pięknie :( hehe gramy dalej :)

Waldus88 03.05.2009 20:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Waldus88 (Post 719326)
Za ostatnie pieniądze:

Sparta - Ajax 2 @ 1,53
Nurnberg - Inglostadt 1 @ 1,35
Kamaz - Nosta 1 @ 1,55
Freiburg - Frankfurt 1 @ 1,40
Santa Clara - Aves 1 @ 1,45

AKO: 6.50
stawka: 8
Zakładana wygrana: 46.80


T.Gollob(11,5pkt) 2 @ 1,70
Czestochowa - Bydgoszcz(+8) 1 @ 1,85
Zielona Góra - Gdańsk(+14) 1 @ 1,60
L.Adams(11,5pkt) 2 @ 1,80
Toruń - Leszno(+8) 2 @ 1,70

AKO: 15.40
stawka: 5
Zakładana wygrana: 69.30

Ogólnie ciężkie kupony, szczególnie żużel.

10 znaków.

iwan149 03.05.2009 21:37

Ja chyba mam przeklętego pecha,nie da rady wygrać u mnie. Postawiłem na anderlecht bruksela--potrafili ku..a zremisowac z tubize.

KosaPS 03.05.2009 22:07

Chelsea-Fulham 1 @ 1.45
Tottenham-West Bromwich 1 @ 1.5
Aberdeen-Celtic 2 @ 1.60
Trabzonspor-Kayserispor 1 @ 1.52
Liverpool-Newcastle 1 @ 1.30
Sunderland-Everton 2 @ 2.5
Middlesbrough-Manchester 2 @ 1.5
Rangers-Hearts 1 @ 1.4

stawka: 2
Wygana :65

Teraz tylko żałuje że więcej nie postawiłem tak z 10zł

nbns 04.05.2009 11:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwierze (Post 719600)
Mam nadzieję że mnie posłuchałeś!

hehe nie posłuchałem :) ale pusiłem inny kupon http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...ad2d6ca08ff79e gdyby nie ten real.....

bula1010 04.05.2009 12:45

nbns to dlaczego dałeś real 10 mogłeś dać inny mecz o podbnym kursie chyba wiedziałeś że tam sie mogło wszystko zdarzyć ?? :)
ja dziś byłem w fortunie i wykombinowałem coś takiego:
Aston Villa-Hull 1
Sparta-Ostrawa 1
Arsenal-Manch.Utd 02
Chelsea-Barcelona 2
Hamburg-Werder B. [obie druzyny strz.gola] Tak
kurs całkowity:13,27
stawka:10zł
wygrana:119.45 zł
liczę na to :D

nbns 04.05.2009 12:56

niewiem takie miałem pierwsze zdanie i nie chciałem tego zmieniac no trudno moze nastepnym razem bedzie lepiej ;)

rocco_1906 04.05.2009 17:17

Washington -koncowe zwyciestwo
Washington over 5,5
Ovechkin strzeli
kurs:5,2
stawka:7
ew.wygrana:32,80

Maciejj 04.05.2009 18:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bula1010 (Post 720159)
nbns to dlaczego dałeś real 10 mogłeś dać inny mecz o podbnym kursie chyba wiedziałeś że tam sie mogło wszystko zdarzyć ?? :)
ja dziś byłem w fortunie i wykombinowałem coś takiego:
Aston Villa-Hull 1
Sparta-Ostrawa 1
Arsenal-Manch.Utd 02
Chelsea-Barcelona 2
Hamburg-Werder B. [obie druzyny strz.gola] Tak
kurs całkowity:13,27
stawka:10zł
wygrana:119.45 zł
liczę na to :D

poniedziałek wałek

zapomni ze Ci to wejdzie

Johnny B 04.05.2009 18:45

Co sadzicie o US and A i Kanadzie na dzis w hokeja?

kadziolek1906 04.05.2009 18:54

Wczoraj za 6 zł wygrana 36 zł :]
Milan
Udinese
Bordo
liverpool
Gl. Rangers

Na dzisiaj za 4 zł do wygrania 22 zł
Sparta
Aston villa
Odense
Bari


nbns 04.05.2009 19:00

Mam 600-700zł do obstawienia
chciałbym zagrac na 2-3 mecze góra 4
prosiłbym o jakiej sugestie propozycje :)
ogólnie na weekend
może coś ciekawego sie uzbiera

nbns 04.05.2009 19:19

co sadzicie o takim zestawieniu:
-Leverkusen:Bielefeld 1
-Szachtar: D.Kijów-1 (nad tym sie zastanawiam)
-West Ham:Liverpool 2
-Dortmund:Karlshure 1

kurs 7,13zł zagrane za 50zł do wygrania 320,85zł

Bobic 04.05.2009 19:24

Postaw 200-300 zł na Wisłę :-)
Kurs powinien być koło 2.0 zł


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:36.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl