Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8092)

omen69 27.07.2011 09:20

Wczoraj Wisła osiągnęła historyczny sukces ale niektórzy o tym zapominają. Tym sukcesem jest wygranie trzech meczy pod rząd w eliminacjach do LM. Jak spojrzymy z kim nie dawaliśmy rady wygrać (poza Barcą i Realem) to wczorajszy styl na prawdę schodzi na dalszy plan.
2001 Skonto Ryga - Wisła Kraków 1-2 W
2001 Wisła Kraków - Skonto Ryga 1-0 W
2001 Wisła Kraków - Barcelona 3-4 P

2003 Wisła Kraków - Omonia Nikozja 5-2 W
2003 Omonia Nikozja - Wisła Kraków 2-2 R

2004 WIT Tbilisi - Wisła Kraków 2-8 W
2004 Wisła Kraków - WIT Tbilisi 3-0 W
2004 Wisła Kraków - Real Madryt 0-2 P

2005 Wisła Kraków - Panathinaikos 3-1 W
2005 Panathinaikos - Wisła Kraków 4-1 P

2008 Beitar Jerozolima - Wisła Kraków 2-1 P

2009 Wisła Kraków - Levadia Tallin 1-1 R

2011 Skonto Ryga - Wisła Kraków 0-1 W
2011 Wisła Kraków - Skonto Ryga 2-0 W
2011 Liteks Łowecz - Wisła Kraków 1-2 W

Nie liczy się styl a wynik a ten jest na naszą korzyść. Do pesymistów - skoro wygraliśmy grając arcysłabo to jaki będzie wynik jak zagramy przeciętnie? :D

Grantar 27.07.2011 09:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 1134312)
Nie wiem czy akcja LIŚĆ może być prowadzona wirtualnie, ale ewidentnie troche osób powinno wylecieć z forum drodzy modowie i admini...Na mecz jeźdźcie (idźcie), a nie (anty)doping internetowo prowadzicie!!!! Zagrali dobry mecz, walczycli i żenady nie było. Nie byli Barcusią??? No nie byli, bo to Wisła Kraków. Klub z Polski.

Niektórym już naprawdę bije pod kopułkami ...
Tak ... ! bany za to że ktoś śmie napisać że wygraliśmy szczęśliwie ..... albo za to że śmie napisać ze Diaza objeżdżano ..

Forum tylko dla chwalących grę ! ... mogą być ślepi.

Ta dyskusja nie ma sensu ... wiec spróbuje zmienić temat:

Jakie mają znaczenie dla Wisły dzisiejsze mecze tzn za kim trzymać kciuki ?
HJK Helsinki - Dinamo Zagreb
FC København - Shamrock Rovers FC
Odense - Panathinaikos
Maccabi Haifa - Maribor
Standard de Liège - FC Zürich
Rosenborg - FC Viktoria Plzeň
Benfica - Trabzonspor

snikki_(konto-usuniete) 27.07.2011 09:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Orson (Post 1134260)
Oficjalnie stwierdzam - to forum sięgnęło dna... banda frustratów, małolatów, trollów internetowych.

8 lat obecności na forum wystarczy.

Moderatorzy powinni coś zrobić - zamykać tematu meczowe, dawać bany za wszystko - jak Plankton (vel 7kotów) za starych czasów.
Wprowadźcie jakąś bardziej skomplikowaną rejestrację, nie wiem, cokolwiek.

PS.
Na odchodne - Lamey to faktycznie szrot... bramka i asysta w 3 meczach...
Wygrywamy 2-1 na wyjeździe a płaczu jakby był blamaż - przypomnę że graliśmy bez 2 kluczowych (w def. i ofensywie) zawodników.

Także ciao, dziękuje za s.......enie najlepszego i najstarszego forum Wisełki.

Nic dodać nic ująć.

mitmichael 27.07.2011 09:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kolumbus (Post 1134307)
A gdzie potrafi grać Jovanović? Gość wlazł wczoraj na końcówkę, ale całkiem solidnie się pokazał. Widac ze z niejednego pieca chleb jadł.

Nawet uczestniczył w jednym z atakow - nie jednego juz pilkarza football przemianował czy to z obroncy na napastnika czy to z napastnika na obronce. Jeszcze jedna rzecz - gazety bułgarskie pisały o polskich kibicach, ze nie potrafia sie zachowac a sami co robili? Rzucali butelkami w Jovanicia - było widac, kto ma wieksza kulture kibicowską

art 27.07.2011 09:30

Już nawet kibice Realu kumają, ze czasem trzeba zagrać brzydki mecz i po prostu walczyć, żeby się cieszyć z sukcesu... No, ale wiadomo, wygraliśmy mecz w Pucharach na wyjeździe i to nie z ogórkami to się zaczeło, że taktyka zła, że ktoś złe podał, że w słupek trafili... Odpalcie sobie Fife tą swoją Barcusią i nie wracajcie!!!

PANDEM0NIUM 27.07.2011 09:38

Wczoraj o godzinie 21.30 byłem pijany ze szczęścia! Moja drużyna odniosła baardzo ważne zwycięstwo!
Byliśmy drużyną lepszą, bardziej wyrachowaną, doświadczoną, punktującą bezlitośnie przeciwnika.
Jak można pisać że Litex był lepszy? W któym momencie? Owszem pojedynczy zawodnicy Litexu prezentowali całkiem dobre umiejętności i może załapali by się do nas na ławkę. Bazowali głównie na dobrym wyszkoleniu technicznym i szybkości ale taktycznie, fizycznie, wytrzymałościowo, kondycyjnie pobiliśmy ich na głowę. To jest dopiero początek sezonu i 3 mecz oficjalny naszych zawodnikow a już praktycznie jesteśmy w LE! Szacunek panowie! Szacunek dla Latajacych Holendrów bez nich ten sukces nie byby możliwy. Jeśli awansujemy do LM to na WIsłe nie będzie bata w lidze przez kilka nastepnych sezonow.
To wczorajsze zwycięstwo ma też trochę inny wydźwięk, jeśli awansujemy do kolejnej rundy a co za tym idzie do LE Maaskant i Valcx otrzyma od Cupiała olbrzymi kredyt zaufania, być może zapali się zielone światło na kolejne wzmocnienia składu.

Człowiek Cienia 27.07.2011 09:42

Cytat:

Jakie mają znaczenie dla Wisły dzisiejsze mecze tzn za kim trzymać kciuki ?
HJK Helsinki - Dinamo Zagreb
FC København - Shamrock Rovers FC
Odense - Panathinaikos
Maccabi Haifa - Maribor
Standard de Liège - FC Zürich
Rosenborg - FC Viktoria Plzeň
Benfica - Trabzonspor
Najlepiej za tych co mają mniej punktów rankingowych od Wisły ;)
Wczoraj już Rangersi przegrali, więc jakaś tam szansa na rozstawienie w 4rundzie się tli.
Aczkolwiek to rozstawienie niewiele da, bo poziom będzie wyrównany i dosyć wysoki.

Aczkolwiek Benfica - Trabzonspor , Standard de Liège - FC Zürich i Odense - Panathinaikos są z grupy "niemistrzowskiej" więc na nie interesują :)

jendrus 27.07.2011 09:42

Z taką grą tą żal... <zalamka> Bułgarzy wyglądali 100x lepiej fuks fuks fuks niestety i taka jest prawda zobaczymy w rewanżu co będzie

haldir_sgn 27.07.2011 09:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grantar (Post 1134320)
Niektórym już naprawdę bije pod kopułkami ...
Tak ... ! bany za to że ktoś śmie napisać że wygraliśmy szczęśliwie ..... albo za to że śmie napisać ze Diaza objeżdżano ..

Forum tylko dla chwalących grę ! ... mogą być ślepi.

Ta dyskusja nie ma sensu ... wiec spróbuje zmienić temat:

Jakie mają znaczenie dla Wisły dzisiejsze mecze tzn za kim trzymać kciuki ?
HJK Helsinki - Dinamo Zagreb
FC København - Shamrock Rovers FC
Odense - Panathinaikos
Maccabi Haifa - Maribor
Standard de Liège - FC Zürich
Rosenborg - FC Viktoria Plzeň
Benfica - Trabzonspor

problem polega na tym ,że wam nie idzie dogodzić !!!! wolałbyś zagrać zajebisty mecz ?! Litex grał super, i co? przegrał!! ich kibice napewno chcieli by być na naszym miejscu! jak dla mnie to cały sezon moga grac tak jak wczoraj, byle wygrywali ;) a ładnej gry to oczekuj właczając Premiership, pozdro

matkur 27.07.2011 09:48

Fajne dwa momenty zaobserwowałem
Pierwszy to jak Jovanić niepewnie interweniował a podbiegł do niego Sobol i klepnął po plecach że nic się nie stało.
Drugi to wejście Jovanovica za Genkova, facet wszedł i walczył jak mógł:D wślizgi, z bara, brawo:D

PANDEM0NIUM 27.07.2011 09:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jendrus (Post 1134335)
Z taką grą tą żal... <zalamka> Bułgarzy wyglądali 100x lepiej fuks fuks fuks niestety i taka jest prawda zobaczymy w rewanżu co będzie

Chcesz sznurek?

RALFO 27.07.2011 09:54

Wisła zagrała skutecznie i wyrachowanie ,są 3pkt i przewaga przed rewanżem,bardzo sie cieszę że mecz taki jak Wisła Śląsk przegrany po przewadze i tysiącu podań z których nic nie wynikało czegoś trenera nauczył

Ajax 27.07.2011 09:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1134326)
Nawet uczestniczył w jednym z atakow - nie jednego juz pilkarza football przemianował czy to z obroncy na napastnika czy to z napastnika na obronce. Jeszcze jedna rzecz - gazety bułgarskie pisały o polskich kibicach, ze nie potrafia sie zachowac a sami co robili? Rzucali butelkami w Jovanicia - było widac, kto ma wieksza kulture kibicowską

Mam głupie pytanie wydaje mi się że ten co się 3 razy wywalił na prostej to Jovanovic tu jest napisane że Krim zaliczał gleby jak to było bo z nerwów chyba mi oczy osłabły:D

Zagraliśmy co to mogliśmy zagrać brawo za zwycięstwo jeśli malkontenci za takie mecze chcą tylko opluwać poleca, odpuścić forum bo pewnie całe puchary będą tak wyglądać:)

Kibic1928 27.07.2011 09:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PANDEM0NIUM (Post 1134341)
Chcesz sznurek?

Ja dorzucę taboret.

mc-money 27.07.2011 09:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 1134312)
Nie wiem czy akcja LIŚĆ może byc prowadzona wirtualnie, ale ewidentnie troche osób powinno wylecieć z forum drodzy modowie i admini...Na mecz jeźdźcie (idźcie), a nie (anty)doping internetowo prowadzicie!!!! Zagrali dobry mecz, walczycli i żenady nie było. Nie byli Barcusią??? No nie byli, bo to Wisła Kraków. Klub z Polski.

Bardzo dobrze to ująłeś! Jest gra, nie ma wyniku- źle. Jest wynik, nie ma gry- źle. GRA SIĘ TAK JAK PRZECIWNIK POZWALA! w 3 rundzie LM, każdy gra na podobnym poziomie! Jeśli będziemy się kopać w rewanżu po głowie, a będzie dobry wynik to będę się cieszył, myślę, że na początku wszyscy będziemy, a później 'eksperci' pooceniają, jaką my to padakę graliśmy... Może to co gramy teraz nie jest ładne dla oka, ale jest ....a skuteczne! Ja jestem o wszystko spokojny- Maaskant ogarnia wszystko i o to jestem spokojny, uspokójcie się troche. Wychodzicie z założenia, że zawsze może być lepiej- niby prawidłowe, ale najeżdżanie na piłkarzy trochę nie na miejscu, tym bardziej, że są najlepsi w Polsce...

iiYama 27.07.2011 10:05

A ją pragnę zauważyć że asysty przy naszych bramkach zaliczyli nasi dwa środkowi pomocnicy czyli Sobol i Wilk, brawo :)

asilver 27.07.2011 10:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grantar (Post 1134320)
Niektórym już naprawdę bije pod kopułkami ...
Tak ... ! bany za to że ktoś śmie napisać że wygraliśmy szczęśliwie ..... albo za to że śmie napisać ze Diaza objeżdżano ..

Forum tylko dla chwalących grę ! ... mogą być ślepi.

Ta dyskusja nie ma sensu ... wiec spróbuje zmienić temat:

Jakie mają znaczenie dla Wisły dzisiejsze mecze tzn za kim trzymać kciuki ?
HJK Helsinki - Dinamo Zagreb
FC København - Shamrock Rovers FC
Odense - Panathinaikos
Maccabi Haifa - Maribor
Standard de Liège - FC Zürich
Rosenborg - FC Viktoria Plzeň
Benfica - Trabzonspor

Grantar,

nie chodzi o to, że nie wolno krytykować... tylko, żeby zachowywać umiar. I nie pozować na znawcę, jak się nie ma pojęcia o piłce.

Zgoda, gra Litexu wyglądała wczoraj efektowniej, ale czego wyście się do cholery spodziewali???
Wisła grała na wyjeździe, nawet Real Madryt na naszym miejscu broniłby się wieloma zawodnikami i wyprowadzałby kontry. Gdzie Litex miał ostro zaatakować i grać szybką ofensywną piłkę jak nie u siebie?

Gdyby Wisła próbowała wczoraj odpowiedzieć równie ofensywną grą to wtedy właśnie skończyłoby się na ulubionym przez niektórych wyniku 5:2 albo 6:2.

To właśnie brak umiejętności dopasowania taktyki do aktualnego rezultatu zadecydował m. in. o największych porażkach Kasperczaka - nie potrafił obronić zaliczki na wyjeździe ze słabiutkim Tbilisi, a prowadząc u siebie z Lazio 1:0 dalej grał ofensywnie.

I odpadł w obu meczach.
A Maaskant z Wisłą zagra dalej. Więc jeszcze raz proszę - odpuśćcie i pomyślcie trochę zamiast krytykować wszystko i wszystkich po dużym sukcesie, jakim był wczorajszy mecz.

alberto 27.07.2011 10:11

http://www.malopolskatv.pl/czy-wisla-stanie-na-glowie/ - komentarz pomeczowy

kristos 27.07.2011 10:17

Owszem , Diaz był objeżdżany przez Toma ,ale było to spowodowane małym wsparciem przez innych dla jego strony.
Natomiast jeśli miałbym wybierać między Diazem a Palicem ,to zdecydowanie Diaz...

krzsmi11 27.07.2011 10:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PANDEM0NIUM (Post 1134331)
Wczoraj o godzinie 21.30 byłem pijany ze szczęścia! Moja drużyna odniosła baardzo ważne zwycięstwo!
Byliśmy drużyną lepszą, bardziej wyrachowaną, doświadczoną, punktującą bezlitośnie przeciwnika.
Jak można pisać że Litex był lepszy? W któym momencie? Owszem pojedynczy zawodnicy Litexu prezentowali całkiem dobre umiejętności i może załapali by się do nas na ławkę. Bazowali głównie na dobrym wyszkoleniu technicznym i szybkości ale taktycznie, fizycznie, wytrzymałościowo, kondycyjnie pobiliśmy ich na głowę.

Sorry ale chyba stan świadomości o którym pisałeś mocno przysłonił Ci obraz wczorajszego meczu. Nie mogę się zgodzić z tym, że byliśmy drużyną lepszą. Nie, nie byliśmy. Skuteczniejszą owszem. Pytasz w którym momencie Litex był lepszy. To jest żart z Twojej strony czy oglądaliśmy 2 różne mecze? Nie wiem czy zwróciłeś uwagę ale to Litex miał częściej piłkę, ba, wymieniał dużo dokładnych, szybkich podań często z pierwszej piłki, to zawodnicy Litexu oskrzydlali akcje robiąc dym w naszym polu karnym. Poza tym oddali więcej strzałów, mieli 2 poprzeczki, nie podyktowanego karnego. Piszesz, że bazowali na szybkości a zaraz, że pobiliśmy ich fizycznie na głowę...że co? Sam sobie przeczysz kolego, chyba jeszcze Cie trzyma z wczoraj. Mi w oczy rzuciło się właśnie to, że gracze Litexu wyglądali super pod względem fizycznym w porównaniu z naszymi.

Teraz czas na moją ocenę meczu. Nie, nie jestem płaczkiem i malkontentem. Nie narzekam na wczorajszą grę. Uważam, że zagraliśmy niezłe spotkanie pomimo tych rzeczy o których pisałem wyżej. Przede wszystkim nasza skuteczność jest powodem do radości. Wynik 2-1 na wyjeździe z mistrzem Bułgarii to zajebisty wynik! Nie ma co do tego dwóch zdań. Styl w jakim osiągnęliśmy ten sukces nie jest w tym momencie ważny. Co do gry poszczególnych zawodników to wg mnie najsłabszym ogniwem był Diaz. Nie dlatego, że Tom woził go jak chciał lecz za głupie, faule blisko własnego pola karnego. Widać, że w tym elemencie Diaz się nie poprawił. Obrona jak najbardziej na plus. Para Chavez - Jaliens nie do ruszenia poza akcją bramkową dla Litexu. W takim meczu z takim zespołem jeden błąd jest do zaakceptowania. Za to Sobol zagrał super mecz. Jak na kapitana przystało walczył i harował na całej długości i szerokości. Właśnie w takich meczach Radek może pokazać pełnie swoich umiejętności. Z minusów może jeszcze wymienię Genkova. To nie ten sam Gienek co na wiosnę. Już nie mówię o strzelaniu bramek ale wczoraj zagrał bez zęba, zadziorności, walki, przepychania się z obrońcami. Ja tego nie widziałem w jego grze. Ponad to wygrał może z 2 główki w całym meczu a to za mało.

Teraz rolą trenera jest dobranie właściwego ustawienia na przyszłą środę. Musimy zagrać podobnie jak wczoraj, konsekwentnie w defensywie i zabójczo w ataku! Pozdrawiam wszystkich obiektywnych i trzeźwo myślących!

kha1 27.07.2011 10:27

Nie pisałem nic, gdy przychodził Lamey. Zostawiłem jeden post, w którym podkreślałem iż widziałem na żywo pare spotkań z jego udziałem - i przeszło bez echa. Tymczasem staje się fantastycznym filarem obrony i nikt nie wmówi mi, że jest inaczej. Pewnie, nie jest najszybszy, ale robotę wykonuje bardzo dobrze. Oby ciągle ciągnął formę do góry. Maaskant powtarzał, że on staje się z meczu na mecz lepszy. Trzymam za to kciuki.

Krytykom powiem też, że mecz Nuneza mi się nawet podobał. W niektórych etapach jego gry było widać znacznie lepsze wyszkolenie techniczne, niż graczy Liteksu.

Czy ktoś mnie szczególnie zawiódł? Raczej nie, być może Kirm i Genkov. Ale kto wie, może mieli takie wytyczne taktyczne.

Czekam na rewanż. Mam nadzieję, że w nim szczęście nie będzie odgrywać aż tak dużej roli i po prostu uda się wyrwać ten awans.

PS. Betsson pisze już kolejny artykuł o Wiśle. Jaka szkoda, że bukmacherzy nie mogą się w Polsce reklamować. Kto wie, może by sie zainteresowali współpracą... http://about.betsson.com/pl/a-my-znowu-o-wisle/

Fuks 27.07.2011 10:28

Moje zdanie jest takie, ze mimo wszystko zostawialismy Litexowi za duzo miejsca i biegali za długo z piłką przy nodze. Na wystep Diaza trzeba tez patrzyc przez pryzmat tego, ze po pierwsze to pewnie jego pierwszy mecz po dlugiej przerwie, a po drugie nie mial prawie zadnej pomocy od skrzydłowego. Żadnej, czasami tylko Wilk przybiegał na asekuracje. Poza tym - to nadal ten sam Diaz, tych ruchów i sposobu grania sie nie zapomina :D

I jeszcze, zeby odpowiedziec na kilka pytan z poprzednich stron, trzeba to napisac w widocznym miejscu:


Żeby Wisła była rozstawiona w IV rundzie eliminacji, musza odpasc 4 druzyny z 8 ktore maja od nas lepszy ranking.
Wygląda to tak:

Helsinki - Dinamo Z.
APOEL - Slovan
Kopenhaga - Shamrock
Maccabi - Maribor
Genk - Partizan
Ekranas - BATE
Rosenborg - Victoria Plzno
Rangers - Malmo

Pogrubione zespoly to te lepsze, więc wlasnie z nich cztery muszą odpasc. Wtedy jestesmy rozstawieni. Wczorajsze wyniki bardzo dobre - Rangers przegrali u siebie 0:1, Partizan przegral wyjazd 1:2, APOEL 0:0 u siebie, Bate 0:0 na wyjezdzie.

hawaiisurfer 27.07.2011 10:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KaSzTaN (Post 1134221)
??

Przeciez Kirm sie na pilce zabijal i kazdy jego kontakt z pilka konczyl sie strata?

A cala gra Wisly? Kompletna katastrofa, Sobol to dramat... My gramy w 4 obroncow, 2 defensywnych a dziura jak cholera... Fatalnie przygotwana Wisla jest kondycyjnie - Litex duzooo szybszy... Zwyciestwo zawedzieczamy wielkiemu szczesciu, remis nam sie nawet nie nalezal.. Jovanic? Ani na plus ani na minus - co mial wybronic to wybronil, co mial puscic to puscil...

Ale oczywiscie zadowoony jestem - nie wierze ze Litex jest w stanie przy prawdopodobnie pelnym stadionie w Krakowie wygrac u nas 2:0 - a wiec przynajmniej grupa LE zagwarantowana... Ale Gargula badz Jirsak to jest wielki mus w 1 skladzie, zamiast Sobola oczywiscie... Wilk przynajmniej w miare nadarza za przeciwnikiem.


Kondycyjnie gorzej? Chyba chciałeś powiedzieć, że szybkościowo - Litex padł około 65 minuty. Kolejna sprawa- chcecie wygrywać w pięknym stylu. W naszym przypadku musimy grać z kontry cały czas w europejskich pucharach, przynajmniej na razie. Czy Wy myślicie, że taki Szachtar od razu grał ładnie piłką?Cofnijcie się parę lat wstecz (dopiero potem przyszły naprawdę duże pieniądze). Nam są przede wszystkim teraz potrzebne PIENIĄDZE, żeby regularnie zacząć grać w tej LM. Dlatego każdy z nas - kibiców - powinien się puknąć w łeb i cieszyć się z wyników, które w tej chwili ta Wisła osiąga.

Grantar 27.07.2011 10:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez haldir_sgn (Post 1134337)
.....wolałbyś zagrać zajebisty mecz ?! Litex grał super, i co? przegrał!!

Wole by grali źle i brzydko ale wygrywali. Jak każdy.
I chce mieć prawo do wytknięcia błędów także po wygranym meczu.
Ale czy musimy grać albo ładnie albo skutecznie ?
Jeśli chodzi "dogadzanie" ... to oczywiście zadowolony byłbym bardziej jak wygralibyśmy w ładnym stylu. Taki jestem dziwny.

jova 27.07.2011 10:33

Zaskoczyło mnie, że graliśmy aż tak otwartą piłkę. Spodziewałem się raczej szachów w stylu ostatniego meczu Wisła - Lech. Poszliśmy na wymianę ciosów i wypunktowaliśmy rywala. Bułgarzy niby mieli znacznie więcej z gry, ale stwarzanie czystych sytuacji przychodziło im ciężko. Głównie dlatego że dobrze radziliśmy sobie z obroną przy stałych fragmentach. Jovanić rzadko zmuszany był do interwencji i nie miał za wiele okazji by przypomnieć kibicom, że piąstkowania i przechwytywanie dośrodkowań wychodzi mu kiepsko.

W naszej grze najbardziej podobało mi się zaangażowanie, pewność siebie i dość łatwe omijanie chaotycznego pressingu Bułgarów. Jeśli idzie o minusy nie będę oryginalny - Diaz. Trzeba podkreślić, że miał niewiele wsparcia od pomocników i czasami zostawał sam na dwóch rywali, ale mimo wszystko powinien był wygrać znacznie więcej sytuacji 1 na 1. Trochę rozczarował mnie Nunez. Nie dlatego, że zagrał jakoś szczególnie słabo. Nic z tych rzeczy. Po prostu liczyłem, że to może być człowiek robiący różnicę, a wczoraj wydawało się, że jest graczem niezłym, ale nie wybitnym.

zielak14 27.07.2011 10:35

Kiedy jest losowanie 4 rundy?

zajacek 27.07.2011 10:36

Tyle, że wolę (wolimy?) trafić na rozstawiony BATE, niż na nierozstawiony Genk...
Trzeba przejść Bułgarów, a potem trzymać kciuki, żeby uniknąć Kopenhagi. Wszystkie inne rozstawione są w zasięgu.

Upps, napisało mi się w innym wątku. Przepraszam.

Sami 27.07.2011 10:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fuks (Post 1134371)
Helsinki - Dinamo Z.
APOEL - Slovan
Kopenhaga - Shamrock
Maccabi - Maribor
Genk - Partizan
Ekranas - BATE
Rosenborg - Victoria Plzno
Rangers - Malmo

Jest bardzo prawdopodobne, że 4 z nich odpadnie. Pierwsi są Rangersi. Partizan też nie awansuje. Viktoria moze wyrzucić Rosenborg i zostaje jeszcze jeden: Slovan moze wyeliminowac APOEL i ciekaw jestem co pokaże HJK. Choć tak naprawdę rozstawienie niewiele nam daje, bo te zespoły są bardzo wyrównane, jedynie Kopenhaga poza zasięgiem.

PANDEM0NIUM 27.07.2011 10:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzsmi11 (Post 1134363)
Sorry ale chyba stan świadomości o którym pisałeś mocno przysłonił Ci obraz wczorajszego meczu. Nie mogę się zgodzić z tym, że byliśmy drużyną lepszą.

Przypomnij mi jaki był wynik?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzsmi11 (Post 1134363)
Nie, nie byliśmy.

I znowu! Znowu robisz coś co z góry jest skazane na porażke. Dyskutujesz z faktami.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzsmi11 (Post 1134363)
Skuteczniejszą owszem. Pytasz w którym momencie Litex był lepszy. To jest żart z Twojej strony czy oglądaliśmy 2 różne mecze? Nie wiem czy zwróciłeś uwagę ale to Litex miał częściej piłkę, ba, wymieniał dużo dokładnych, szybkich podań często z pierwszej piłki, to zawodnicy Litexu oskrzydlali akcje robiąc dym w naszym polu karnym. Poza tym oddali więcej strzałów, mieli 2 poprzeczki, nie podyktowanego karnego.

A ja się Ciebie spytam i co z tego? Co z tego że robili dym i że mieli dwie poprzeczki? My mieliśmy karnego i co z tego? Kto to będzie pamiętał? Pamiętasz nasze mecze z Levadią, Karabachem, Śląskiem? Kto prowadził grę? Kto miał słupki i poprzeczki, kto konstruował piekne akcje? Odpowiem za Ciebie. Wisła. I co z tego wynikło? NIC. Mam wrażenie że w przypadku naszej pieknej gry wczoraj a pechowej porażce tak w około 88 minucie byłbys pierwszym który pisałby o tym że jestesmy frajerami mając tyle sytuacji i nie potrafiąc ich wykorzystać, narzekałbys na piękną ale nieefektywną grę... skąd ja to znam

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzsmi11 (Post 1134363)
Piszesz, że bazowali na szybkości a zaraz, że pobiliśmy ich fizycznie na głowę...że co? Sam sobie przeczysz kolego, chyba jeszcze Cie trzyma z wczoraj.

Przepraszam bardzo a co wspólnego ma przygotowanie fizyczne (wytrzymałość i siła) do szybkości? sory kolego ale wydaje mi się że wiesz że dzwoni ale nie wiesz w którym kościele.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzsmi11 (Post 1134363)
Mi w oczy rzuciło się właśnie to, że gracze Litexu wyglądali super pod względem fizycznym w porównaniu z naszymi.

No to mamy inne zdanie, ja widziałem bułgarów przez większość meczu odbijających się od Sobola czy Chaveza niczym piłka od sciany.

Edson 27.07.2011 10:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zielak14 (Post 1134379)
Kiedy jest losowanie 4 rundy?

5 sierpnia, czyli 2 dni po meczu rewanżowym.

spy11 27.07.2011 10:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PANDEM0NIUM (Post 1134383)
I znowu! Znowu robisz coś co z góry jest skazane na porażke. Dyskutujesz z faktami.

Fakty są takie, że Litex był lepszy, ale lepszy nie zawsze wygrywa. Prawda jest taka, ze jakby było 2-1 ale dla Litexu to taki wynik byłby bardziej sprawiedliwy (dlatego też cieszę się jak cholera, że piłka nie zawsze jest sprawiedliwa). Litex miał więcej dobrych sytuacji, ale my mieliśmy więcej szczęścia.

Pan Jotka 27.07.2011 10:52

[QUOTE=Grantar;1134320]Niektórym już naprawdę bije pod kopułkami ...
Tak ... ! bany za to że ktoś śmie napisać że wygraliśmy szczęśliwie ..... albo za to że śmie napisać ze Diaza objeżdżano ..

Forum tylko dla chwalących grę ! ... mogą być ślepi. /QUOTE]

Forum dla tych co jak słońce świeci to mówią, że jest fajna pogoda, a nie dla tych, którzy pierd......ą, że wieczorem to słońce zajdzie....

tomek100 27.07.2011 10:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zielak14 (Post 1134379)
Kiedy jest losowanie 4 rundy?

05.08.2011 godz. 12.00.

krzsmi11 27.07.2011 11:05

@PANDEMONIUM proszę przeczytaj mojego posta jeszcze raz, a jak to nie pomoże to drugi a nawet trzeci, najlepiej do skutku aż zrozumiesz co napisałem. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. W takim razie zapytam wprost. Co dla Ciebie znaczy, że byliśmy drużyną lepszą? Co przez to rozumiesz? Ja napisałem, że byliśmy skuteczniejsi i z tym nie ma co dyskutować! Jednak to Litex miał miażdżącą przewagę w posiadaniu piłki, to oni robili groźne akcje i oddawali strzały! My ograniczaliśmy się do wybijania piłki do przodu oraz bazowaliśmy na pojedynczych indywidualnych akcjach!Co dla Ciebie jest wyznacznikiem "lepszości"?! Proszę Cię nie dyskutuj z faktami i nie uprawiaj demagogii.

Co ma przygotowanie fizyczne do szybkości?! Poważnie? Przecież szybkość jest jednym z elementów (podstawowych) przygotowania fizycznego. Ba, jednym z ważniejszych a Ty się pytasz co ono ma wspólnego z przygotowaniem fizycznym. No comment.

To szkoda, że nie widziałeś jak Berberovic i Zanew chodzili lewą i prawą flanką, jak Tom objeżdżał każdego z naszych zawodników.

Proszę jedynie o obiektywizm! Błagam!

filemon 27.07.2011 11:10

Naprawdę mała część z gorzkich żali wylewanych przy transferze Lameya:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 1107313)
Obyśmy tylko nie zakontraktowali Lameya.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 1109310)
Nie strasz nawet :/ Gość ma opinie niczym Dawidowski u nas. I tyleż samo grał

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JarekTSW (Post 1106748)
czyli 1 nazwisko przed media trafione. Teraz ważne, żeby nie trafiły media z Lameyem :D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JarekTSW (Post 1108464)
Oby tym lepszym obrońcą nie był Lamey :D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dzimi (Post 1106417)
Po opiniach angielskich kibiców mam nadzieję, ze z tym Lamley'em to jakiś żart. Stan Valckx chyba za bardzo opiera się na nazwiskach, nie zwracając uwagę na obecną formę piłkarza.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WIELKI_CZŁOWIEK (Post 1110239)
Ja nie będę owijał w bawełnę i jak nie krytykowałem sprowadzenia ani Branco, ani Boukhariego, tak teraz wam pisze, to będzie niewypał. Dlaczego? Kluby w których grał były słabe, noty które gość zbierał były słabe, jest zawodnikiem który często łapie kontuzje, to po prostu nie może się udać. Jak to się uda to Stan=bóg. Jak to wypali, to ja proszę dla siebie bana. Nigdy chyba do żadnego transferu nie byłem tak sceptyczny jak do tego. Jedyne co mnie interesuje to kontrakt tego Lameya, jeżeli jest odpowiednio niski to jestem w stanie zaakceptować ten nielogiczny ruch.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez blanco (Post 1110105)
Podsumowując fakty są takie,że Michael Lamey ( racjonalnie myślać ) będzie niewypałem i kariery u nas nie zrobi. Miejmy nadzieje,że się mylę lub Valckx ma jeszcze kogoś w zanadrzu

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1110095)
W ogole mnie ten Lamey nie cieszy. Nie dosc, ze stary to jeszcze kaleka.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1110091)
Cikos miał baardzo niskie notowania skoro go odesłaliśmy na rzecz Lameya.
W Polsce musi być na prawdę słabo z kopaczami, że musimy przed LM łapać takiego Brancopodobnego kolesia :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sebastian1727 (Post 1110066)
Lamey przyszedl nie przez to że jest dobry i grał caly ostatni sezon (bo nie gral) ale przyszedł po znajomości , ciekawe czy jest lepszy od cikosa , drugi dawidowski !! i do tego słabiak i tyle . To już lepszy Wasilewski i Cikos . Bezsens jak mamy sprowadzac cieniasów po znajomości. Ciekawe gdzie go obserwowali skauci w ostatnim sezonie haha widać że skauting nie jest potrzebny w Wiśle skoro sprowadzamy kogoś kogo nie obserwujemy

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Baala (Post 1109355)
Że zacytuje jednego kibica z Angli " Nie wierze, że to piłkarz zawodowy"
Jedyna nadzieja w tym, że user który pierwszy poinformował, że Lamey jest w Krakowie, dzień czy dwa później napisał, że nie przeszedł badań medycznych.

i na koniec wisienka:
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Angmir (Post 1109321)
Nic dodać niż ująć - jak pisałem juz wielokrotnie - wolą kupić kompletne zero z za granicy niż "drewnianego Polaka" bo Polaka wszyscy znają i zaraz zleci się 200 krytykantów, a no-name hujwieskad przynajmniej jest nikomu nie znany więc zawsze mogą powiedzieć że nieoszlifowany diament ...

Jak mamy ściągać takich Lamerów czy Lameyów to lepiej już kupić jakiegokolwiek polaka typu Wilczyński czy Socha.

tymczasem, żeby mi nikt nie zarzucił, że ja też krytykowałem:
Cytat:

Pierwotnie napisane przez filemon (Post 1110106)
Dajmy mu zagrać. Wtedy wszyscy sceptycy i entuzjaści będą mogli sprawdzić swoje talenty wróżbiarsko-prorockie.

Wszystkie cytaty z Polityki transferowej.
Mam nadzieję, że większość wyciągnie wnioski.

Tymczasem w rewanżu liczę, że stadion zrobi swoje, Roberto zmieni stosownych piłkarzy i wygramy bez żadnych nerwów. Co zapewne oznacza, że znowu bawimy się w defensywę :lol:

PS: Przypominam o prośbie użytkownika Wielki_Człowiek :D

PS2: Nie ma sprawy, polecam sie na przyszłość ;)

wolfy 27.07.2011 11:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzsmi11 (Post 1134363)
Co do gry poszczególnych zawodników to wg mnie najsłabszym ogniwem był Diaz. Nie dlatego, że Tom woził go jak chciał lecz za głupie, faule blisko własnego pola karnego.

Tylko że - tak na oko - jedna trzecia tych fauli to były pady Brazylijczyka, z którego niezły symulant jest. Na pewno lepszy, niż z Ilieva.

tomas_n 27.07.2011 11:16

Jak dla mnie gdyby nie ten Tom to Litex wcale tak wiele by nie pokazał .

Większość piłek granych po prawej stronie i środkiem kończyło się niczym groźnym. Udało im się urwać parę razy Lameyowi ale Jaliens ładnie asekurował.
Niestety po naszej lewej Chavez miał chyba ścisłe krycie na Todorova i nie miał jak asekurować. Powinni to robić defensywni pomocnicy ;]

Taktyka była jak najbardziej dobrze dobrana, tyle że była w niej mała dziurka i tam trafiła się perełka Litexu i jechali z Juniorem jak się tylko dało.
Tak poza tym ładnie grali jeszcze z Litexu środkowy pomocnik Yanev jakoś tak no i Zanev. Reszta to poziom naszego ŁKSu Łódź.
Wisła zagrała przeciętny mecz . Do poprawy ustawienie z Diazem ,aby ktoś mu tam pomagał i będzie z bani :)

Człowiek Cienia 27.07.2011 11:19

Cytat:

Litex miał więcej dobrych sytuacji, ale my mieliśmy więcej szczęścia.
No wiesz, szczęście sprzyja lepszym ;)

Dariook 27.07.2011 11:23

Panowie , nawet dziecko wie co to jest "be" a co "cacy"
Nasza gra byle be...
Nasz wynik byl cacy...

Mistrz Polski niepowinien tak grac na wyjazdach, myslac o LM nie moze byc takiego chaosu.
Genkov jest bardzo slaby, szkoda ze musi grac pelne mecze. Wydaje sie ze Bitona spotka ten sam los co Riosa.
Ciekawe jak zagramy w 4 rundzie na wyjezdzie, pewnie znow bedzie kilka wariantow a zagramy tak samo jak zawsze. Tylko pilkarze sie wymienia miedzy soba. Ciezko dostrzec niby to dobieranie taktyki pod rywala, liczenie ze ktos blysnie i cos strzeli naprawde zaczyna irytowac.
Akcja Litexu po ktorej lobem pilka minela cala nasza defensywe jak dzieci nasowa pytanie:
Czy to my jestesmy tacy slabi i tylko kwestia czasu jak ktos zapakuje nam kilka goli? Gra toporna i chaotyczna taktycznie?
A moze to Litex jest poprostu od nas lepszy technicznie , gra bardziej kombinacyjnie i mile dla oka?

Syn Kangura z 1984 27.07.2011 11:25

Gadacie o tym szczęściu, ale to jednak bramka strzelona przez Liteks była fartowna, a nie nasze :P


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl