Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2009/2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5997)

spidey 28.11.2009 19:37

A ja wyznaję starą zasadę którą zresztą na tym forum doskonale się kultywuje:
PO TRUPACH DO CELU :lol:

Mam to w dupie, trzy punkty są?! SĄ. Ktoś poszczeka, ale karawana pojedzie dalej...

0 22 28.11.2009 19:41

Proste. Zwłaszcza jak rok temu nas we Wrocławiu krecili :)

I znajac nasze realia dzis nam sie poszczesciło, za pare kolejek poszczesci sie komus innemu (Zagłębie - Wisła etc). Jak Odra dostała karnego na KSP w 90 minucie to liga była robiona pod Odre?

Spiski jak na Cracovii :) I jeszcze Rosłoń komentował !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ogryzek 28.11.2009 19:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spidey (Post 823043)
A ja wyznaję starą zasadę którą zresztą na tym forum doskonale się kultywuje:
PO TRUPACH DO CELU :lol:

Mam to w dupie, trzy punkty są?! SĄ. Ktoś poszczeka, ale karawana pojedzie dalej...

Chciałby się powiedzieć - niech ta karawana jedzie dalej ale i tak prędzej czy później dojedzie do Wrocławia.
I na to liczę:D

Kibic_1906 28.11.2009 19:51

Małek powinien być odsunięty do końca sezonu!
To Tylko Ja - gościu idź na swoje forum i tam pierd*l głupoty a nie obrażaj ludzi na forum Wisły broniąć oszusta!!Bo to co robił Małek to to samo jakbym podszedł na ulicy i Cię okradł!

emj10 28.11.2009 19:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 823046)
Chciałby się powiedzieć - niech ta karawana jedzie dalej ale i tak prędzej czy później dojedzie do Wrocławia.
I na to liczę:D

Bez przesady. Jeśli to był płatny druk to naprawdę bym się zdziwił. Małek przeszedł lekką metamorfozę, bo nagle zaczął pomagać Legii.

bbbnba 28.11.2009 19:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 822892)
Twarz Dmowskiego z konturami jakich nigdy na oczy nie widział...

No i? :)
Wydaje mi sie, ze cytat z Dmowskiego jest ponadczasowy,co oznacza, ze bedzie obowiazywal zawsze, niezaleznie od ksztaltu i dlugosci naszych granic. Co innego gdyby oprawa dotyczyla rocznicy jakiegos historycznego wydarzenia, wtedy wlasciwe granice,herby czy daty sa wazne.
Przypuszczam, ze zamiarem osob robiacych oprawe bylo umieszczenie na niej polskich symboli (flaga, godlo, kontury panstwa) i podobizny osoby, ktora slynela z patriotycznej postawy.

spidey 28.11.2009 19:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 823046)
Chciałby się powiedzieć - niech ta karawana jedzie dalej ale i tak prędzej czy później dojedzie do Wrocławia.
I na to liczę:D

A niech se Małak jedzie do Wrocławia, kit z nim, swoje zrobił. A Legia ma za silne plecy, już szybciej Wisłe posuną za korupcje. :>

0 22 28.11.2009 19:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibic_1906 (Post 823049)
Małek powinien być odsunięty do końca sezonu!
To Tylko Ja - gościu idź na swoje forum i tam pierd*l głupoty a nie obrażaj ludzi na forum Wisły broniąć oszusta!!Bo to co robił Małek to to samo jakbym podszedł na ulicy i Cię okradł!

Chłopie ale usiadz na spokojnie i przemysl sprawe. Zagłębie - Wisła i gol Marcelo. Pisałeś to samo? Sedziowie sa jacy sa i koniec. Nic na to sie nie poradzi. Jasne, ze dziś nam bardzo pomogli, ba nawet uratowali dupe. Wam nigdy tego nie zrobili? Kpisz czy o droge pytasz? Kazdy w tej lidze wielokrotnie korzystal na pomocy sedziów i kazdy był wielokrotnie przekrecany - dziś Bełchatów, 6 miechów temu my we Wrocławiu.

bbbnba - Chodzi mi o to, ze Dmowski jakby widział dzisiejsze granice to raczej by się załamał. Tak wiec wrzucanie i jego i tych granic i napis 'wielka' dziwnie wyglada..

spidey - podobaja mi sie Twoje posty :)

harthausen 28.11.2009 20:22

cóż, warszawiaczki zachwyceni , jak uda się coś przekrętem ugrać a jak już ich do czasu do czasu złapią na kancie i nie odpuszczą to latami płaczą , że im mistrza zabrali :D

(napineczka drobna, ale jak spidey takie bzdury wypisuje, to aż się prosi)

Kibic_1906 28.11.2009 20:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 823057)
Chłopie ale usiadz na spokojnie i przemysl sprawe. Zagłębie - Wisła i gol Marcelo. Pisałeś to samo? Sedziowie sa jacy sa i koniec. Nic na to sie nie poradzi. Jasne, ze dziś nam bardzo pomogli, ba nawet uratowali dupe. Wam nigdy tego nie zrobili? Kpisz czy o droge pytasz? Kazdy w tej lidze wielokrotnie korzystal na pomocy sedziów i kazdy był wielokrotnie przekrecany - dziś Bełchatów, 6 miechów temu my we Wrocławiu.

bbbnba - Chodzi mi o to, ze Dmowski jakby widział dzisiejsze granice to raczej by się załamał. Tak wiec wrzucanie i jego i tych granic i napis 'wielka' dziwnie wyglada..

spidey - podobaja mi sie Twoje posty :)

Żartujesz sobie?Legia dziwnym trafem za często wygrywa po kontrowersyjnych decyzjach arbitrów!Mało tego - gracze z Łazienkowskiej NIE dostają kartek! Bełchatów miał 17 fauli i 4 żk a Legia 26 fauli ani jednej kartki!
Mówisz o Wrocławiu - owszem , gol Gancarczyka nie powinien był zostać uznany ale :
1) to była JEDYNA zła decyzja arbitra w tym meczu na niekorzyść Legii
2) dziś Małek podjął z 15 s****iałych decyzji!

To nie Legia dostaje kary z kosmosu za urojone przewinienia! My za Kielce dostaliśmy 30 000 i 2 mecze bez wyjadu a Wy za "jeszcze jeden" NIC nie dostaliście!
Mam dalej wymieniać??

Kamson 28.11.2009 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 823057)
Chłopie ale usiadz na spokojnie i przemysl sprawe. Zagłębie - Wisła i gol Marcelo. Pisałeś to samo? Sedziowie sa jacy sa i koniec. Nic na to sie nie poradzi. Jasne, ze dziś nam bardzo pomogli, ba nawet uratowali dupe. Wam nigdy tego nie zrobili? Kpisz czy o droge pytasz? Kazdy w tej lidze wielokrotnie korzystal na pomocy sedziów i kazdy był wielokrotnie przekrecany - dziś Bełchatów, 6 miechów temu my we Wrocławiu.

Nie chce mi sie wcinać w tą dyskusje ale jest różnica pomiędzy pojedynczymi błędami a gwizdaniem w jedną stronę, popełniając przy tym ewidentne błędy. Z przytaczanym Zagłębiem najpierw nam uznali bramke ze spalonego a potem odgwizdali spalonego którego nie było, gdy Brożek wychodził 1 na 1.

0 22 28.11.2009 20:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harthausen (Post 823065)
cóż, warszawiaczki zachwyceni , jak uda się coś przekrętem ugrać a jak już ich do czasu do czasu złapią na kancie i nie odpuszczą to latami płaczą , że im mistrza zabrali :D

(napineczka drobna, ale jak spidey takie bzdury wypisuje, to aż się prosi)

Jestes wielki, napisałeś 'warszawiaczki'.

Nerwy Wam puszczaja, bo pewny mistrz (dla mnie nadal pewny) ucieka przez nieporadność i zenade Waszych kopaczy. Jeszcze dwa tygodnie temu byscie to zlali, ewentualnie pogadali przez 3 posty. A dzisiaj niektore Wasze posty nie roznia sie niczym od tych Cracovii z ta roznica, ze my odgrywamy role Wisły.



Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibic_1906 (Post 823068)
Żartujesz sobie?Legia dziwnym trafem za często wygrywa po kontrowersyjnych decyzjach arbitrów!Mało tego - gracze z Łazienkowskiej NIE dostają kartek! Bełchatów miał 17 fauli i 4 żk a Legia 26 fauli ani jednej kartki!
Mówisz o Wrocławiu - owszem , gol Gancarczyka nie powinien był zostać uznany ale :
1) to była JEDYNA zła decyzja arbitra w tym meczu na niekorzyść Legii
2) dziś Małek podjął z 15 s****iałych decyzji!

To nie Legia dostaje kary z kosmosu za urojone przewinienia! My za Kielce dostaliśmy 30 000 i 2 mecze bez wyjadu a Wy za "jeszcze jeden" NIC nie dostaliście!
Mam dalej wymieniać??

Czesto? Kiedy jeszcze? Nie dosc, ze nie dostajemy kartek to jeszcze nie tracimy goli.... Astiz przeciez nie gral za kartki (zreszta nie chce mi sie szukac, ale na sto tysiecy procent nie jestesmy liderem w tabeli Fair Play, ba wydaje mi sie nawet ze jestesmy za... Wisła). Mam wrazenie, ze nie myslisz co piszesz tylko przelewasz frustracje... Ktory faul dzis byl na kartke?

Co z tego, ze byla jednyna skoro doprowadzila do tego, ze stracilismy szanse na Mistrza (na ktorego TAK WIEM nie zaslugiwalismy). Bramka Francji tez byla jedynym bledem w meczu z Irlandią, bramka Maradony z Anglia pewnie tez. GKS mógl strzelic pare goli, ale swietnie grał Mucha. A przy jednym czy dwóch spalonych akcja leciala dalej (tzn pilkarzyki graly) i udalo sie wybic. Dostalismy faul z dupy (chociaz szczerze mowiac wcale nie jestem tego taki pewien - co innego te spalone), ale gola nie dostalismy. Iwanski dopiero oddal ladny strzal. Nie strzelilismy gola ze spalonego, nie dostalismy karnego z dupy, tylko wolnego z 30 metrow. To jest dla mnie roznica. Nie pisalbym tego wszystkiego, gdyby GKS np nie dostal ewidentnego karnego czy obronca Legii wybil pilke z bramki reka. Wyczuj roznice.

A jak myslisz czemu nie dostalismy ZADNEJ kary? Pokombinuj (moze dlatego, ze u siebie mamy pelna inwigilacje i orwella, a na wyjazdach siedzimy wsrod kibiców gospodarzy albo w ogole nas nie ma?). Odezwij sie jak ogarniesz pare spraw... :>


EDIT: Dostalismy JEDNA czerwona kartke, Wy zadnej. Dostalismy 22 zólte karki, Wy 21. O CZYM TY MOWISZ?

Gwiaździsty 28.11.2009 20:39

Ludzie, ale spokojnie. Przecież wiadomo, że od dawna Legia nie gra tylko w 11. Wiadomo, ze jak ogląda się to na własne oczy to krew człowieka zalewa, ale z czasem mozna się do tego przyzwyczaić. PZPN, Komisje Ligi, sędziowie moderują jak mogą. Dzisiaj "zwycięstwo" Legii wymoderował znany nam wszystkim Małek. I jego kolesie na linii (GKS 2 razy sam na sam i choragiewka w górę). Urojone faule gwizdał w końcówce wiedzac, że moze wreszcie Iwański trafi. Tydzień temu Radović nie wyrzuconuy z boiska przez Borskiego (następny mecenas z plecami wyrobionymi w pZPN-ie przez swoją mamusie). Zawsze w odwodzie jest kolejny warszawiaczek z gwizdkiem niejaki Szulz, pomykający niedawno w szaliczku Legii na Ł3, a teraz z lubością kartkujący jej przeciwników w lidze tak jak Wiełę w zeszłym roku w Wodzisławiu (2 czerwone kartki).
Przez ostanie lata zdobywaliśmy Mistrza Polski na przekór temu towarzystwu wzajemnej pomocy.
Trzeba niestety mieć zespół wyraźnie lepszy by odskoczyć Legii pchanej w górę przez wspomniane towarzycho. A tu Maciuś i spółka uznali, ze MP już zdobyli i się położyli.

Wichar87 28.11.2009 20:41

Tak troche odbiegając od tematu, ale nie wiedziałem gdzie to napisać :) Właśnie oglądałem w Mam Talent kolesia, który podbijał piłke i nasuneła mi się myśl, że o takiej technice nasi ligowcy mogą tylko pomażyć :p z grą nie miało to może wiele wspólnego, ale panowanie nad piłką zrobiło na mnie duże wrażenie :D

harthausen 28.11.2009 20:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 823071)
Jestes wielki, napisałeś 'warszawiaczki'.

Nerwy Wam puszczaja, bo pewny mistrz (dla mnie nadal pewny) ucieka przez nieporadność i zenade Waszych kopaczy. Jeszcze dwa tygodnie temu byscie to zlali, ewentualnie pogadali przez 3 posty. A dzisiaj niektore Wasze posty nie roznia sie niczym od tych Cracovii z ta roznica, ze my odgrywamy role Wisły.

1. ciekawa miara wielkości
2. dla mnie to przyjemność i zaszczyt, gdy o mnie mówią "krakusik", cóż jest w "warszawiaczku" obraźliwego?
3. te nerwy to puszczają bardziej Tobie, przecież napisałem wyraźnie "lekka napinka", czyli przymrużenie oka.

Nerwy tu ludziom puszczają na postawę sędziego, przynajmniej tyle jak zauważyłem, i tak spokojnie reagują bo mnie szlag trafia.
I wyluzuj, to tylko piłka , a nam chodzi o to by była czysta. Nic ponadto. A jak takiego spideya to rajcuje, bo na jego korzyść, cóż, bardziej jego problem :)

Markus 28.11.2009 20:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 823022)
oczywiście posłucham, bo to Ty jesteś ekspertem on mówienia kto jest bezczelny, a kto nie. Mój ty guru :lol:

o rzucie wolnym w meczu z Polonią się wypowiedziałem. Był i to oczywisty. Rywal wjechał Mięcielowi w nogi i w takiej sytuacji nieważne jest to, czy zawodnik miał piłkę, czy już ją kopnął. Obejrzyj powtórki.
Ja Ci mogę napisać np, że w tamtym sedziowie robili wszystko, żebyście zdobyli mistrza (ale tylko mogę powiedzieć, bo tak naprawdę to zdobyliście go załużenie, nasze gwiazdki nie zasługiwały na niego). Tak samo tylko ty możesz sobie mówic, jak to pomagają Legii. Bo jest mnóstwo spotkań, gdzie sędziowie robią mega błędy przeciwko Legii- ale skąd ty to możesz wiedzieć). Mecz Legii ze Śląskiem- obejrzyj gola dla Wrocławian, to ci wszystko wyjaśni. . Mecz Legii bodajże z Piastem lub Bytomiem- Chinyama wychodzi sam na sam, ale sedzia odgwizduje spalonego którego jak domyślasz się, nie było (dodam, że Chinyama nie trafił do bramki, ale nie zmienia to faktu, że sędzia popełnił błąd). Błędy się zdarzają- co ma w tym sezonie powiedzieć Zagłebie Lubin, które już x razy zostało oszukane?

i jeszcze raz napisze. Tak, Małek dziś sędziował bardzo źle. Ale nic nie jest czarno białe, tak jak chcesz to przedstawić (Legia zła, Wisła cacy)

Nie pretenduje do miana bycia "guru" kibiców Legii - zwłaszcza, że w temacie pt. bezczelność i zaprzeczanie oczywistości w żywe oczy i tak nikt nigdy Wam nie dorówna.

Kto tu mówi o jakimś rzucie wolnym z Polonią? Tam przekręty były inne (np: brak czerwonych kartek dla Radovica i Choto - już wtedy zaczęło się dbanie o punkty Legii w Bełchatowie). Sędziowie podarowali nam mistrza w poprzednim sezonie? No to wymień te mecze w których sprzyjali nam tak seryjnie, jak dziś Małek Legii w Bełchatowie. Czekam. Tylko żeby piekło wcześniej nie zamarzło. Jak to jest, że sędziowie na niekorzyść legii mylą się jednostkowo (bo faktycznie czegoś czasem nie zauważą), a gdy mylą się na korzyść Legii, to od razu w 10 sytuacjach z rzędu? Tak, wiem, to przypadek. :rotfl:

Mamy do czynienia z ewidentnym przekrętem. Już bardziej drukować Małek nie mógł, bo by go kibice BEłchatowa nie wypuścili z miasta, a i tacy jak Spidey nie mogliby go bronić rzucając idiotycznymi hasłami.

Nazywanie forowania Legii przez Małka i innych arbitrów zwykłymi błędami jest tak samo żałosne, jak robienie z Dark Queenu sztuki.

WhiteStarDvisionTheBest 28.11.2009 20:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wichar87 (Post 823079)
Tak troche odbiegając od tematu, ale nie wiedziałem gdzie to napisać :) Właśnie oglądałem w Mam Talent kolesia, który podbijał piłke i nasuneła mi się myśl, że o takiej technice nasi ligowcy mogą tylko pomażyć :p z grą nie miało to może wiele wspólnego, ale panowanie nad piłką zrobiło na mnie duże wrażenie :D

Jeden wslizg Głowy podczas meczu w tego chłopaczka i już nigy by żadnego tricku nie zrobił :) a tak na serio to robił koleś dobre rzeczy :D

0 22 28.11.2009 20:52

Zdrobnienie jest obrazliwe, udajesz? Piłkarz - piłkarzyk.

Mi nerwy puszczaja? Ja sobie jaja robie z tych, którzy podchodzą jeszcze do tego (pewnie ze wzgledu na wiek) na smierc i zycie (i np z jednej strony wyszydzaja Cracovie za pare spraw, a potem w innym temacie widza spisek Legii, pzpn, kl, malka i nabuchodonozora). Koniec konców pewnie i tak zdobedziecie mistrza, bo my przegramy w Lubinie albo w Gdansku czy gdziekowliek indziej. I trudno :)

Kibic_1906 28.11.2009 20:52

Do O 22

A co powiesz na to że Wasi grajkowie CIĄGLE leżą na boisku i wymuszają faule?Przeciez Radovic z tymi rzutami na boisko to juz jest parodia! Mowisz ze macie wiecej kartek...Ale gdybyscie byli sedziowani ta miara , co reszta ligi to nie mielibyscie 22 tylko 44 zolte!Za samo symulowanie by sie zebralo z 15!

P.S. Nie dosc ze Wam sedzia drukuje mecz , nie dosc ze powtarza wolnego tak zeby Macius "trafil w wentyl" to jeszcze nie pokazuje kartek...

0 22 28.11.2009 20:56

No, zenada. Ale ja sie nie utozsamiam z pajacami w koszulkach Legii tylko z eLką na tych koszulkach.

Wiedzialem, ze jak Ci znajde dowód, ze mamy jednak wiecej kartek niz Wy to znajdziesz kolejny argument (jak przestudiujemy wszystkie mecze i wyjdzie ze w sumie i w meczach Legii i Wisly mozna było dac wiecej/mniej powiedzmy 3-4 karki to napiszesz, ze to dlatego, ze mamy lepszy terminarz albo cokolwiek innego). Tak mozna do usranej smierci :) Kazdy w tej lidze symuluje jak ma dobry wynik - miedzy innymi dlatego jest taki poziom. Poza jakimis totalnymi wyjatkami w stylu Sobolewski czy Mucha.


P.S. I zeby byla jasnosc - moze wolny byl z dupy (nie przygladalem sie dokladnie sto razy), ale juz powtorka moim zdaniem byla uzasadniona. Przemysl na spokojnie zapominajac o efekcie i okolicznosciach. Zanim Rybus zdaje sie kopnal pilke to chlop z GKS byl metr, a nie 9 od niej...

el Nuero 28.11.2009 21:01

Trzy grosze z Rzymu
 
Trochę przerwę zaciekłą dyskusję spideya and Co. z naszymi...
Oglądam sobie akurat na powtórkach strzał (i gol wyrównujący na 1:1) Łudzińskiego w dzisiejszym meczu Piasta z Cracovią. I aż złość bierze. Celny i silny strzał z linii "16" i bramka jak malowana. Czemu nasi do k*** n*** nie próbowali tego w meczu z pasiakami? Jeden anemiczny strzał Jirsaka to było "trochę" za mało, a i tak Cabaj próbował wrzucić sobie piłkę do bramki.

Nie byłoby w tej chwili całej dyskusji z legionistami, kto ma 22 kartki a kto 21. Nasze towarzystwo zamiast włóczyć się po różnych Franticach czy jak im tam powinno "wyjść z Cienia" i zacząć grać. Z Cracovią nikt nam strzelonych goli nie anulował :evil: I na chwilę obecną to po prostu mi wstyd za tych grajków. Może jestem niepoprawny marzyciel, ale bez walczaków typu Sobol czy kiedyś K. Moskal to Wisełka daleko nie zajedzie. A jutro? Jeśli wygramy z Odrą, to pokonamy pogromcę Legii :D :lol: :rotfl:

0 22 28.11.2009 21:04

Wielokrotnego pogromce :)

To w ogole jest ciekawa druzyna - u nas wygrywali takie beznadziejne mecze 0-1 u siebie czesto tez. Pamietam ze Was tez dopadla chyba dwa albo nawet 3 razy tak, ze bylo 3-0, a potem wyciagaliscie na 2-3 :) Ale niech juz spadnie..

el Nuero 28.11.2009 21:14

Legionistom tu piszącym odpowiedziałbym krótko - mamy wyjątkowo beznadziejnych sędziów, co w każdej kolejce "odstawią" pośmiewisko w kilku meczach. Kiedyś była kolejka, że (prawdopodobnie) 3 sędziów kwalifikowało się do zawieszenia. Ukarano tylko jednego. Coraz bardziej tęsknię za nierealnym - powtórkami wideo, jak w hokeju. Wiem, wiem, sf to inne piętro.

A co do Legii - jak wy to robicie? Macie tej jesieni na rozkładzie Lecha, Wisłę, GKS, Ruch - czyli samą górę. A was na rozkładzie ma sam dół (Odra i Jagiellonia). Czy większa koncentracja przy meczach z czołówką, czy "olewka" słabeuszy? U nas inna sprawa - Wisła "złapała" doła (choć tu można długo się rozwodzić), a paru kluczowych graczy wróci dopiero wiosną.

SkMk 28.11.2009 21:21

Powiedzcie mi, ale tak szczerze : naprawdę wydaje Wam się, że ktoś tam na Miodowej, czy jakaś szycha z Ekstraklasy jest kibicem Legii i każe gwizdać pod Wojskowych ? Albo sędziowie kierują się prywatną sympatią do stołecznego klubu ? Pewnie, że w niektórych sytuacjach sędzia prędzej pokaże kartkę graczowi Odry, niż zawodnikowi Legii, albo Wisły, ale tak jest wszędzie, że tych wielkich (hehe, jak na polskie warunki) traktuje się inaczej. Na forum pejsów zawsze zwijałem się ze śmiechu, gdy czytałem jak sędziowie drukują pod Wisłę i w ogóle to nietykalni jesteśmy i w zmowie z PZPN, a jak Boguski strzelił im bramkę ze spalonego to dopiero był kabaret... Podobna sytuacja jest ze stosunkiem do wszelkiej maści mediów. Żydki : Wisła to ma fory, redaktory to psy wiślackie, nam to zawsze przywalą. Wisła : O Legii to tylko dobrze piszą, sama Warszawka, robią wszystko, aby popsuć atmosferę, stronniczy i gnoje. Legia : uwzięli się, nikt nie lubi Warszawy, same zakompleksione redaktorki ze wsi dowalic nam chcą. Lech : GównoPrawda, chamy ze stolicy, zawsze nam wiatr w oczy... Cyrk!

0 22 28.11.2009 21:41

SkMk - Brawo, glos rozsadku. Fajnie, ze niektorzy mysla podobnie i nie sa hipokrytami :)


El Nuero - Jestesmy slabi. Po prostu slabi. Nazywamy sie Legia i dlatego zdobywamy jakies 10 czy 15 punktow wiecej niz Piast (na tej samej zasadzie Wy), bo w paru meczach druzyny przeciwne sa tak pewne porazki, ze nawet nie probuja. A jak sie postawia to sa problemy. Wasz remis z Bytomiem czy porazka z Craxa, nasza porazka w Wodzislawiu czy remis z Craxa.

A poza tym kontuzje (brak napastnikow) i poczucie, ze o ile z Odry mozna sie wybic do Legii o tyle z Legii juz raczej sie nie mozna nigdzie wybic (bo na zachod to troche strach).

emj10 28.11.2009 21:52

Naprawdę jako kibic Legii chciałbym żeby prokuratura zajęła się tym meczem i zbadała "czystość" sędziowania pana Małka. Nie podobało mi się to co dziś widziałem, ale nie będę ferował żadnego wyroku, choć tak jak wcześniej pisałem sprzedanie meczu jest dla mnie wątpliwe.

Mario Nh 28.11.2009 21:57

A mi się wydaje po prostu że mamy słabych sędziów. Bez dopatrywania się jakichkolwiek układów, z całym szacunkiem ale tylko Hubert Siejewicz z Białegostoku pozwala grać piłkarzom, nie zaznacza na siłę swojej obecności na boisku.
Edit;
O 22: Może to mój nastrój szwankuje ale Ciebie to już czytać nie mogę.

0 22 28.11.2009 22:05

Jakby Siejewicz zrobił taki numer w 2007 nie Bełchatowowi tylko Wam, dla nas, a nie dla Zagłębia to bys tak nie pisał :)

killzone 28.11.2009 22:06

Ze tez Wam sie chlopaki chce :rotfl:

PS: Mamy lidera, w Warszawie mamy lidera :D

wolfy 28.11.2009 23:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez killzone (Post 823130)
Ze tez Wam sie chlopaki chce :rotfl:

PS: Mamy lidera, w Warszawie mamy lidera :D

Macie lidera.
I mistrza z '93 roku.

Ale najważniejsze, że zawsze macie dobre samopoczucie.

ToTylkoJa 28.11.2009 23:47

kilka ciekawych cytatów podczas meczu Zaglębie Wisła (po golu Marcelo w wiadomo jakich okolicznościach)

Cytat:

Początek marzenie haha, ale gol ze spalonego, ale co nas to obchodzi haha
Cytat:

Sprytnie zagrali tego wolnego.Szkoda, ze byl minimalny spalony, ale wazne, ze bramka zaliczona.
Cytat:

Nie szkodzi ze byl spalony, wazne jest to, ze rozegranie bylo przygotowane.
Cytat:

Aż 6 Wiślaków na spalonym? Cholera.... widocznie blask białej gwiazdy oślepił sędziego bocznego:)
Cytat:

a czy spalony czy nie to **** mnie obchodzi, gol jest i to się liczy, aczkolwiek przyznam że sytuacja komiczna, pół składu Wisły na spalonym
więcej mi się cytować nie chce(nie podpisywałem autorów tych cytatów, ale jeśli ktoś jest dociekliwy, to sobie zapewne sam poradzi z ich znalezieniem)

Idąc tym tokiem myślenia, nie pozostaje mi napisać nic innego jak: a co mnie to obchodzi(pierwszy cytat)?

martin_6 29.11.2009 00:01

Ja pierdzielę, jak się można tak długo ciskać o takie bzdury?
Naprawdę nie macie lepszych rzeczy do roboty? Tworzenie spiskowych teorii dziejów zostawmy już żydkom, oni są w tym mistrzami. A my zajmijmy się sobą. Jakbyśmy grali dobrze i kolekcjonowali punkty, to żadne błędy sędziów by nas nie musiały obchodzić.

kaco1985 29.11.2009 00:02

Jest mała różnica strzelic bramke ze spalonego na poczatku meczu, a strzelic ja w koncówce na 1-0 ;]

0 22 29.11.2009 00:16

1. Ale my nie strzelilismy gola ze spalonego. Strzelilismy go prawidłowo. Wolny był prawdopodobnie z dupy. Ale z 30 metrów. I tylko prawdopodobnie.

2. Masz racje. Gol ze spalonego na poczatku meczu ustala mecz.

:)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

A juz całkiem powaznie to widze ze Ruch zgodnie z moimi oczekiwaniami zaczyna konczyć swoja forme. Pobawili sie troche chłopaki, ale tak jak pisałem. Potencjalnie jest od nich pare klubów lepszych. Bytom sie skonczyl pare kolejek temu, Ruchu moze juz za tydzien..

Wojtas 29.11.2009 01:02

Jest taka promocja:)


Kupuj w Taniej w Tesco !!

Juz teraz mamy w ofercie MYDLO O ZAPACHU ALOESU 2 opakowania. -w nowej atrakcyjnej cenie 2,99

oferta wazna az do wyczerapnia zapasow



Mysle ze Małek powienien wykupic na zapas, bo moze byc we Wronkach bedzie mu potrzebne ,i zapach w sumie bez znaczenia.

tak samo Borski i Szulc bodaj

obserwuje ich wyczyny od jakisc czasow i coraz bardziej cos mi smierdzi

A co do Ruchu to wiadomo bylo ze wczesnei czy pozniej i tak sie skonczą bo na majstra to zespolu napewno nie mają.

bbbnba 29.11.2009 02:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 823057)
Chodzi mi o to, ze Dmowski jakby widział dzisiejsze granice to raczej by się załamał. Tak wiec wrzucanie i jego i tych granic i napis 'wielka' dziwnie wyglada..

Kolego, czy wedlug Ciebie ma znaczenie czy Polska ma 322 tys. czy 380 tys. km2? W pierwszym przypadku jest mała, a w drugim wielka? Jak jest "mala", to nie kultywujemy patriotycznych postaw naszych przodkow? Odnosze wrazenie, ze troche czepiasz sie na sile ;)
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 823075)
Przez ostanie lata zdobywaliśmy Mistrza Polski na przekór temu towarzystwu wzajemnej pomocy.

Piekny cytat. Mimo ogolnopolskiej zmowy sedziow potrafiliscie odskoczyc drugiej druzynie na 14 punktow i zdobyc mistrzostwo.To naprawde niesamowite, takie wyczyny powinny byc nagradzane czyms w rodzaju "dzikiej karty" do LM.

p.s. Info dla kolegow z Warszawy:
Spotkanie na tym samym parkingu co ostatnio, z tym, ze Pan Malek prosi o kolo zapasowe z zimowa opona (+zawartosc)!
Po piatkowym meczu odpalilem Gilowi caly zestaw zimowek i, rzecz jasna, dorzucilem piatke za odgwizdanie faulu, ktorego nie bylo.

1q2 29.11.2009 03:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martin_6 (Post 823169)
Ja pierdzielę, jak się można tak długo ciskać o takie bzdury?
.

Popieram - ja rozumiem że ze względu na stare czasy ciężko przyjąć że dziś jest wszystko cacy ale bez przesady.

Gdyby spisek był to za chiny ludowe nie wygralibyśmy tej ligi w zeszłym roku
A co do beznajdziejności sędziów - jaka liga tacy sędziowie.(niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego mając grajków kaleków, podwórkową ligę ktoś liczy że akurat sędziowie, swoją droga mocno przetrzebieni, maja być inni?) Poza tym sędzia bez powtórek wideo stoi zawsze na straconej pozycji.

Reasumując - spalcie mnei na stosie ale ja tego nie kupuje;)

btw - tragedią jest że przez nasza zajebistą grę daliśmy się każdemu odbić od dna - najpierw Lech , teraz parchy i Legia.

ps i w****ia mnie to że sprawy sędziowania są podnoszone wtedy jak gramy gigantyczną padaczkę...Czy ktoś nam przeszkodził wygrać z Lechem,Legią i parchami i mieć w zasadzie mistrza w kieszeni?.Na dzień dzisiejszy w żadnym stopniu nie zasługujemy na mistrza i takie modlenie się i szukanie dziury w całym - pt. 'żeby tylko reszta przegrywała' i wielki płacz i szukanie winnych(spiski/sędziowie) jak jednak nie przegrywają - to się nadaje do frustratów z kałuży więc apeluje - nie idźmy tą drogą - to że oni się ośmieszają w każdy możliwy sposób i cała Polska wie że to ludzie z innej planety , to nie znaczy że musimy do nich równać i wszędzie widzieć spiski i układy przeciwko nam.

Peroslaw88 29.11.2009 06:43

Najlepszy jest Skorża w takim gadaniu. Po meczu z Legią i derbowym: Liga będzie ciekawsza i rywale stworzyli tylko jedną sytuację

Aaarrgh 29.11.2009 07:45

Wydaje mi się, że nie ma się o co ciskać. Sędziowie robią błędy i tak było wczoraj w Bełchatowie. Spalone z kapelusza to nie wina Małka, tylko liniowego. Jego błędem było przyznanie wolnego po którym padł gol.

Moim zdaniem, problem polega na tym że sędziowie (a już Małek w szczególności) łatwo ulegają presji, zwłaszcza gdy grają drużyny "z nazwiskiem" z kimś z niższej półki. Pewnie będziecie protestować, ale Wisła, Legia i Lech częściej niż reszta ligi mają szanse na przychylność sędziego. W zeszłym sezonie Małek też ulegał presji, ale w meczach Lecha z Polonią Warszawa. I nie ma sensu dopatrywać się w tym znamion korupcji, bo myślę, że sędzia który nie czuje się pewnie podczas meczu, zawsze będzie starał się nie zrobić krzywdy bardziej medialnej drużynie.

Na wszystkie kłopoty z sędziami odpowiedź jest jedna - zapis video do wglądu w trakcie meczu.

panew 29.11.2009 09:10

widze że pół forum dostało wścieku dupy i szuka w stylu pejsów spisków i układów
raczej polecam szukać lenistwa i dziadostwa w szeregach naszych "zawodowych piłkarzy"
wiadro zimnej wody na rozgrzane głowy bo wstyd czytac takie posty jak pojawiały się na wcześniejszej stronie, szkoda ze pisali to też niektórzy moderatorzy


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl