![]() |
I ja też ciekawym.
Dziś pisałem WOS. Musze przyznać, że spodziewałem się iż będzie gorzej. Esej na temat znaczenia USA na arenie międzynarodowej/ogólnoświatowej. Przyjemnie więc. Jak na próbę bez większej nauki - 55-60% będzie milusie :D |
dobra robaczki ja zwykam bo mnie trzepie jak mlodego jastrzebia:lol:
musze odkurowac kilka dni i czuje sie zaproszony do Ni_Ma na domowke:-p Dobranoc luzacy:-) |
nooooo umieram ze smiechuuuu http://www.youtube.com/watch?v=I9RWO...eature=related
|
Cytat:
|
dobranoc sergio :) trzymaj te pół literka trzymaj :)
Aro ale na właściwej maturze to może być trudniej, bo ten temat rzeczywiście raczej powiedziałabym że ....luźny :) |
oj South wdajesz się w ogólniki :D geografia i przejebana? niemożliwe :D
|
Cytat:
|
Cytat:
aż tak źle? :-/ A jakie tematy były? ale wiesz jak musisz ochłonąć i nie chcesz rozwiajać to luzik, rozumiem... |
no właśnie.. :D toteż zadziwia mnie, że przejebana :D
oj wiem Ni_Ma że może być trudniej, ale listopadowy WOS z Operonu był fatalny. Teraz.. w miarę ;) Myślę, że kilkukrotne przeczytanie vademecum i innych książek powinno wystarczyć ;D Pozdr. Uciekam spać ;D Ps. Ni_Ma - na geografii nie ma wypracowań :D |
Cytat:
ty wiesz co to jest nihilizm ? posybilizm ? albo jaką chorobę powoduje Mycobacterium leprae ? czy też określić jednostkę tektoniczna ? :-D Cytat:
eee tam po czym tu chłonąć za 4 miechy taka bym zdał ;] |
Cytat:
o żesz w morde.... nie wiem jak wygląda matura z geografii... dlatego pytam z ciekawości.. ps a jaka chorobę powoduje to coś? dobranoc south Tobie tez kolorowych! :) |
trąd
akurat strzeliłem dobrze ;) idę spać kolorowych życzę :) |
eeee Sołtyś przesadzasz, 1/3 pytań jest na poziomie: "Zubr występuje w puszczy" potem troche na myślenie i troche i wiedzy ;)
|
ide lulać, dobranoc wszystkim :)
|
matko jaka przerażająca cisza tu......... :)
|
Wszyscy pracują albo śpią!
|
Mycobacterium leprae o ile się nie mylę to bakteria wywołująca trąd...
|
Cytat:
|
A inni są chorzy... i mało tego muszą się uczyć do jeb... egzaminów. Pierwszy dzisiaj o 17...
Kciuki trzymać, luzaki :D |
POWODZENIA! Uwierzcie mi czasem tęsknię za szkołą ale jak tak każdy z Was tu pisze tylko o egzaminach, maturach jakichś to już trochę mniej tęsknię. Chociaż swoją maturę wspominam wesoło.
|
Ja tam tęsknie za liceum ;( Seeesja sssieee pauke !
|
trzymamy kciuki!
|
Cytat:
|
w XXXI LO były kotki puszki i bomba w ciapki:D
|
my naprzemiennie jesteśmy żabkami, robaczkami i dzieciaczkami :D
|
Cytat:
Podobno kobita już nie uczy...niestety ;) |
A u mnie w Tech. Budowlanym uczy koleś dla którego każdy jest 'Józek" :)
|
Ja w V LO miałem fizyka (ś.p.), który do wszystkich mówił (ooo bracie/siostro).
A najlepsze były jego rozkminy przy doświadczeniach, gdzie w pewnym momencie rzucał pytanie "No i co?", żeby po parudziesięciu sekundach rzucić "No i NIC!". Oczywiście po pewnym czasie się to znudziło. |
może na stronie Marvela coś będzie, btw je.. chuliganów Małysza ! Krucjata Przeciw Trąbkom ! :D
|
Schetynescu i jego akcja zwana wielkim sukcesem walki z kibolami
[FONT=Arial]http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32284,title,Kibice-Legii-wygrywaja-w-sadzie-z-policja,wid,10751257,wiadomosc.html?ticaid=1753b[/FONT] [FONT=Arial][/FONT] :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: |
Masz coś do Małysza - masz coś do mnie :foch: :D
Btw fajnie, że się odrodził... Mam nadzieję, że w konkursie będzie skakał równie dobrze ;] |
Cytat:
Cytat:
|
jaką imprezę wybralibyście lata 30ste czy dz iwki i gangsterzy ?:D
|
Cytat:
Choć w sumie w jego przypadku, to 20te :lol: |
to drugie :D
|
a nie można połączyć? dzi wki i gangsterzy z lat 30stych? Będzie ciekawiej ;)
:) |
Hakuna Matata panowie i panie :D:D:D
|
Cytat:
|
nie wiem ja tylko będę w tym uczestniczył a mam powiedzieć co wole :D
|
no to super!!! :) ja bym wybrała lata 30ste ale to kwestia gustu oczywiście :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:38. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl