Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Luźny - reaktywacja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5012)

Aro1234 14.01.2009 23:57

I ja też ciekawym.

Dziś pisałem WOS. Musze przyznać, że spodziewałem się iż będzie gorzej. Esej na temat znaczenia USA na arenie międzynarodowej/ogólnoświatowej. Przyjemnie więc. Jak na próbę bez większej nauki - 55-60% będzie milusie :D

sergio 14.01.2009 23:59

dobra robaczki ja zwykam bo mnie trzepie jak mlodego jastrzebia:lol:

musze odkurowac kilka dni i czuje sie zaproszony do Ni_Ma na domowke:-p

Dobranoc luzacy:-)

SZYMEK_TSW 14.01.2009 23:59

nooooo umieram ze smiechuuuu http://www.youtube.com/watch?v=I9RWO...eature=related

South 15.01.2009 00:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 657371)
a rozwiń temat bom ciekawa


no przejebana krótko mówiąc była

Ni_Ma 15.01.2009 00:00

dobranoc sergio :) trzymaj te pół literka trzymaj :)

Aro ale na właściwej maturze to może być trudniej, bo ten temat rzeczywiście raczej powiedziałabym że ....luźny :)

Aro1234 15.01.2009 00:01

oj South wdajesz się w ogólniki :D geografia i przejebana? niemożliwe :D

SZYMEK_TSW 15.01.2009 00:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 657377)
oj South wdajesz się w ogólniki :D geografia i przejebana? niemożliwe :D

gieografia jest fajna :d

Ni_Ma 15.01.2009 00:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 657375)
no przejebana krótko mówiąc była


aż tak źle? :-/ A jakie tematy były?

ale wiesz jak musisz ochłonąć i nie chcesz rozwiajać to luzik, rozumiem...

Aro1234 15.01.2009 00:04

no właśnie.. :D toteż zadziwia mnie, że przejebana :D

oj wiem Ni_Ma że może być trudniej, ale listopadowy WOS z Operonu był fatalny. Teraz.. w miarę ;) Myślę, że kilkukrotne przeczytanie vademecum i innych książek powinno wystarczyć ;D

Pozdr. Uciekam spać ;D



Ps. Ni_Ma - na geografii nie ma wypracowań :D

South 15.01.2009 00:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 657377)
oj South wdajesz się w ogólniki :D geografia i przejebana? niemożliwe :D


ty wiesz co to jest nihilizm ? posybilizm ?

albo jaką chorobę powoduje Mycobacterium leprae ?

czy też określić jednostkę tektoniczna ?

:-D

Cytat:

ale wiesz jak musisz ochłonąć i nie chcesz rozwiajać to luzik, rozumiem...

eee tam po czym tu chłonąć za 4 miechy taka bym zdał ;]

Ni_Ma 15.01.2009 00:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 657382)
ty wiesz co to jest nihilizm ? posybilizm ?

albo jaką chorobę powoduje Mycobacterium leprae ?

czy też określić jednostkę tektoniczna ?

:-D


o żesz w morde....

nie wiem jak wygląda matura z geografii... dlatego pytam z ciekawości..

ps a jaka chorobę powoduje to coś?

dobranoc south Tobie tez kolorowych! :)

South 15.01.2009 00:11

trąd

akurat strzeliłem dobrze ;)

idę spać kolorowych życzę :)

SZYMEK_TSW 15.01.2009 00:11

eeee Sołtyś przesadzasz, 1/3 pytań jest na poziomie: "Zubr występuje w puszczy" potem troche na myślenie i troche i wiedzy ;)

Ni_Ma 15.01.2009 00:22

ide lulać, dobranoc wszystkim :)

Ni_Ma 15.01.2009 11:56

matko jaka przerażająca cisza tu......... :)

puchaty1906 15.01.2009 12:19

Wszyscy pracują albo śpią!

JacobusTSW 15.01.2009 12:29

Mycobacterium leprae o ile się nie mylę to bakteria wywołująca trąd...

ja_ka_ 15.01.2009 12:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez puhatek1906 (Post 657433)
Wszyscy pracują albo śpią!

A co niektórzy właśnie wstali po pracy...

dj_ibutti 15.01.2009 12:38

A inni są chorzy... i mało tego muszą się uczyć do jeb... egzaminów. Pierwszy dzisiaj o 17...

Kciuki trzymać, luzaki :D

ja_ka_ 15.01.2009 12:39

POWODZENIA! Uwierzcie mi czasem tęsknię za szkołą ale jak tak każdy z Was tu pisze tylko o egzaminach, maturach jakichś to już trochę mniej tęsknię. Chociaż swoją maturę wspominam wesoło.

dj_ibutti 15.01.2009 12:41

Ja tam tęsknie za liceum ;( Seeesja sssieee pauke !

Ni_Ma 15.01.2009 12:54

trzymamy kciuki!

vote-for-mikey 15.01.2009 14:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sergio (Post 657373)
dobra robaczki ja zwykam bo mnie trzepie jak mlodego jastrzebia:lol:

czy ty czasem nie chodziles do vii lo? :d

fcz1985 15.01.2009 15:17

w XXXI LO były kotki puszki i bomba w ciapki:D

vote-for-mikey 15.01.2009 16:05

my naprzemiennie jesteśmy żabkami, robaczkami i dzieciaczkami :D

pio 15.01.2009 16:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 657503)
my naprzemiennie jesteśmy żabkami, robaczkami i dzieciaczkami :D

W IX na fizyce u A. wszyscy byli dziewczynkami :lol:
Podobno kobita już nie uczy...niestety ;)

AbdulTsw 15.01.2009 16:41

A u mnie w Tech. Budowlanym uczy koleś dla którego każdy jest 'Józek" :)

puchaty1906 15.01.2009 16:52

Ja w V LO miałem fizyka (ś.p.), który do wszystkich mówił (ooo bracie/siostro).

A najlepsze były jego rozkminy przy doświadczeniach, gdzie w pewnym momencie rzucał pytanie "No i co?", żeby po parudziesięciu sekundach rzucić "No i NIC!". Oczywiście po pewnym czasie się to znudziło.

felix. 15.01.2009 19:38

może na stronie Marvela coś będzie, btw je.. chuliganów Małysza ! Krucjata Przeciw Trąbkom ! :D

Ni_Ma 15.01.2009 19:41

Schetynescu i jego akcja zwana wielkim sukcesem walki z kibolami

[FONT=Arial]http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32284,title,Kibice-Legii-wygrywaja-w-sadzie-z-policja,wid,10751257,wiadomosc.html?ticaid=1753b[/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]


:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

w0lno. 15.01.2009 19:42

Masz coś do Małysza - masz coś do mnie :foch: :D

Btw fajnie, że się odrodził... Mam nadzieję, że w konkursie będzie skakał równie dobrze ;]

pio 15.01.2009 20:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez w0lno. (Post 657602)
Masz coś do Małysza - masz coś do mnie :foch: :D

Btw fajnie, że się odrodził... Mam nadzieję, że w konkursie będzie skakał równie dobrze ;]

A jak TVP się cieszy ;)


Cytat:

Z 752 zatrzymanych kibiców tylko 8 osobom postawiono poważniejsze zarzuty.
Czyli ponad jeden procent!!...i pomyśleć ilu potencjalnych bandytów znajdzie się na nowym stadionie :lol:

South 15.01.2009 20:10

jaką imprezę wybralibyście lata 30ste czy dz iwki i gangsterzy ?:D

pio 15.01.2009 20:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 657619)
jaką imprezę wybralibyście lata 30ste czy dz iwki i gangsterzy ?:D

Ejże, w latach 30tych to była dopiero gangsterka http://upload.wikimedia.org/wikipedi...e_Teenager.jpg :P

Choć w sumie w jego przypadku, to 20te :lol:

Proud 15.01.2009 20:16

to drugie :D

Ni_Ma 15.01.2009 20:21

a nie można połączyć? dzi wki i gangsterzy z lat 30stych? Będzie ciekawiej ;)

:)

Precel z makiem 15.01.2009 20:23

Hakuna Matata panowie i panie :D:D:D

emsi 15.01.2009 20:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 657629)
a nie można połączyć? dzi wki i gangsterzy z lat 30stych? Będzie ciekawiej ;)

:)

Tak 80 letnie *****i i gangsterzy z alzheimerem to mogłoby być bardzo ciekawe :lol:

South 15.01.2009 20:23

nie wiem ja tylko będę w tym uczestniczył a mam powiedzieć co wole :D

Ni_Ma 15.01.2009 20:30

no to super!!! :) ja bym wybrała lata 30ste ale to kwestia gustu oczywiście :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:38.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl