Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4293)

Kwaki 18.09.2008 15:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 604608)
za niedługo nasi będą się zbierać..
http://www.webviews.co.uk/network/ca...on/trafsq.html

http://www.camvista.com/england/lond..._streaming.php
ta kamerka lepiej chodzi (plynniej), ale dziala tylko na IE

matern 18.09.2008 15:43

cos mi tu nie gra patrze na tej kamerce na trafalgar 15 minut do godizny zbiorki a tam ze 100 osob porozwalanych po calym placu ktorzy w dodatku nie wygladaja na wislakow

karaoke1 18.09.2008 15:44

Panowie... Powodzenia dla Wisły ... Bede za was trzymal kciuki zaraz po "naszym" meczu... Mam nadzieje ze uda wam sie osiagnac wynik dajacy nadzieje w rewanzu.. Kibic Lecha

SpoXsteR 18.09.2008 15:46

No to widocznie nikt nie przyszedł na zbiórkę.




Matko, moze gdzieś z boku reszta stoii, może rozsiani po całym placu, może gdzieś na uboczu się zbierają, chyba gdzieś za tą wieżą bo widziałem jak z 50 naszych przez ulicę w obstawie "żółtych" kamizelek przechodziło nie w stroną tej fontanny tylko gdzieś tam na prawo od tej wieży.
czy mają jednak podejść pod fontannę i pochamać do kamerki żeby ktoś uwierzył że są? nie bój się, zapewne jest ich tam w ****u..
poza tym o zbiórcę wiedziały osoby które zajrzały na forum..

Przemo12 18.09.2008 15:48

jak tam czerwono na Trafalgar? ja zaraz z domu wychodzę i już pedze !!

4fan_player 18.09.2008 15:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Przemo12 (Post 604639)
jak tam czerwono na Trafalgar? ja zaraz z domu wychodzę i już pedze !!

różowo:D

http://www.camvista.com/england/lond..._streaming.php

HEDu 18.09.2008 15:50

Przypuszczalne składy
Tottenham: Gomes - Gunter, King, Woodgate, Bale - Lennon, Zakora, Jenas, Bentley, Dos Santos - Bent.


Wisła: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Cleber, Diaz - Łobodziński, Cantoro, Sobolewski, Zieńczuk - Boguski, Paweł Brożek.

Jesli Łobo bedzie na ławce, to bede spokojny o gre ofensywna. Czemu nie zagramy z Jirsakiem 4-5-1 ?

kuba-wisla 18.09.2008 15:54

Właśnie nie rozumiem troche Skorży- podobno na Jirsaku miała sie opierać nasza gra w tym sezonie. Przychodzi najważniejszy mecz do tej pory i co? Jirsak na ławce :/ a jak to jest z Singlarem? kupili go na ławke?

tofik 18.09.2008 16:02

W Wiśle grają nazwiska, a nie forma :)

Z Jirsakiem jest taki problem, że on świetnie nadawałby się w miejsce Cantoro. Nie potrafi prowadzić piłki i dryblować, ale jest jednakowo dobry w grze defensywnej jak i ofensywnej. Razem z Sobolem świetnie mogliby się uzupełniać pod warunkiem, że przed nimi grałby typowy ofensywny pomocnik. Taki chociażby Garguła (nie szczyt marzeń, ale niechby :)) I wtedy środek pomocy uznałbym za naszą silną stronę.

A teraz ani nie ma skrzydłowych, ani odpowiednio ustawionego środka. Brak przygotowanej technicznie i szybkościowo drugiej linii powoduje, że wyjazdy, gdzie przeciwnik naciska mocno pressingiem, są w wykonaniu Wisly bardzo słabe.

Dlatego cięzko o optymizm. Oby było o co grać w rewanżu.

Mało Słodyczy 18.09.2008 16:09

Jest czerwono :)))))

Bobic 18.09.2008 16:09

No teraz to już chyba widzicie Wiślacką brać w Londynie..:>:P
medyk chyba już poszli.

medyk 18.09.2008 16:38

jak ktos moze to niech zrobi zrzut ekranu

AZS_Lublin 18.09.2008 16:42

FC Kopenhaga ogrywa FK Moskwa w Rosji 1:0. Gwoli przypomnienia Levski, wspomniana Kopenhaga, Ajax oraz Udinese procz TT byli potencjalnymi rywalami Wisly Krakow. Ja juz wtedy pisalem, ze najgorsze losowanie wg mnie to wlosi i zdania nie zmieniam. A Levski i FCK? Uwazam, ze wlasnie najgorzej to wylosować ogorka i z nim sie meczyc /odpasc patrz mecze z Tbliisi, Valerenga, Guimaraes czy chocby Saloniki (wtedy Wisla byla zawsze rozstawiona).. ok w tym przypadku awans ale po jakich mekach?
Wole grać z dobrym zespolem ktory przezywa kryzys -TT- niz Levskim, czy FCK ktore np mogą blyszczyc forma. W kazdym badz razie trzymam kciuki. Do meczu 2,5 godz i juz sie nie moge doczekac! POWODZENIA

kpn 18.09.2008 17:04

http://camglobal16.camstreams.com/

JrQ- 18.09.2008 17:09

Tu będzie transmisja meczów Wisły i chyba Lecha też, ktoś prosił, więc daję link:
www.elite-sports.net/tv.php

prober 18.09.2008 17:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AZS_Lublin (Post 604672)
FC Kopenhaga ogrywa FK Moskwa w Rosji 1:0. Gwoli przypomnienia Levski, wspomniana Kopenhaga, Ajax oraz Udinese procz TT byli potencjalnymi rywalami Wisly Krakow. Ja juz wtedy pisalem, ze najgorsze losowanie wg mnie to wlosi i zdania nie zmieniam. A Levski i FCK? Uwazam, ze wlasnie najgorzej to wylosować ogorka i z nim sie meczyc /odpasc patrz mecze z Tbliisi, Valerenga, Guimaraes czy chocby Saloniki (wtedy Wisla byla zawsze rozstawiona).. ok w tym przypadku awans ale po jakich mekach?
Wole grać z dobrym zespolem ktory przezywa kryzys -TT- niz Levskim, czy FCK ktore np mogą blyszczyc forma. W kazdym badz razie trzymam kciuki. Do meczu 2,5 godz i juz sie nie moge doczekac! POWODZENIA

Widocznie FK to ogórki ;) ;)
Nic to nie zmienia: wyższą koniecznością jest umiejętność wygrywania z rywalami pokroju Tbilisi, Valerengi, czy Vitorii. To ważniejsze od pojedynczych przebłysków z FC Barceloną, bo w przeciwieństwie do tego ostatniego wygrane z wicemistrzami Gruzji, Norwegii i Portugalii coś wymiernego dają (tutaj awans do kolejnych rund).

Slawex 18.09.2008 17:40

o której mecz? bo w programie nic niewidze

WislakWiDoK 18.09.2008 17:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Slawex (Post 604695)
o której mecz? bo w programie nic niewidze

21.10 ( 10 znaków)

SpoXsteR 18.09.2008 17:44

21:05
http://www.tvp.pl/tvpinfo/

Bobic 18.09.2008 17:46

21:05 bedzie sie zaczynać transmisja a mecz 21:10

jerry.lii.lewis 18.09.2008 17:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 604579)
Jak Lech potrafił nam wbić 4 (a mógł więcej) to nie wiem jak można wątpić w potencjał graczy tego formatu ;)
Wisła się gubi po stracie gola. Jeśli Anglicy strzelą coś na początku spotkania to worek może się rozwiązać niestety...

Mniej mnie obchodzi ich potencjał, a bardziej liczę, że sie Wisełka będzie umiała wybronić. To, że Lech nam wbił to nie znaczy, że wszyscy lepsi od Lecha też to zrobią. Poza tym Barca nawkładała nam 5, a gdzie Totenhamowi to Barcy :D

Wojtas 18.09.2008 17:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 604653)

A teraz ani nie ma skrzydłowych, ani odpowiednio ustawionego środka. Brak przygotowanej technicznie i szybkościowo drugiej linii powoduje, że wyjazdy, gdzie przeciwnik naciska mocno pressingiem, są w wykonaniu Wisly bardzo słabe.

Dlatego cięzko o optymizm. Oby było o co grać w rewanżu.



No wlasnie po odejsciu Kosy -nawet slepiec powie ze w tej druzynyie,nie ma tego czym zlaliśmy Parme czy Schalke--nie ma skrzydeł.
Gre Lobo i Zienia ciezko tu nazwac grą.....bo nie ma tu ani rajdow a ni celnych dosrodkowan...nie ma nic.
Dzis zobaczymy co to znaczy gra skrzydlami ,boje sie o prawa strone i Baszcza ..tam Lennon bedzie ostro krecil.

Wogole boje sie ze caly mecz bedzie sie opieral wlasnie o skrzydla....rajdy..dosrodkowania celne,w pelnym biegu zapewne na Benatleya.Taka pewnie bedzie ich taktyka.Cleber wszystkiego nie powybija i dlatego my tez musmy byc przygotowani ze bedziemy musili zaatakowac jak bedziemy przegrywali.
Bo taktyka a'la Camp Nou czyli wsyztko co jest okragłe bijemy w kierunku Brozka -jest co tu duzo mowic akurat w naszym wykonianu nieskuteczna.,bo we Polsce nikt nas do takowej nie zmusza.

arth_ur 18.09.2008 18:28

Tottenham - Wisła 2-0

Strzelcy 2 x Paweł Brożek, asysta Rafał Boguski

Właśnie zakończyłem mecz w PES. Anglicy cały czas mieli przewagę ale po dwóch kontrach objeliśmy prowadzanie. Czy się to ziści w rzeczywistość ? Zobaczymy ja w to wierzę !

michu-k 18.09.2008 18:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arth_ur (Post 604711)
Tottenham - Wisła 2-0

Strzelcy 2 x Paweł Brożek, asysta Rafał Boguski

Właśnie zakończyłem mecz w PES. Anglicy cały czas mieli przewagę ale po dwóch kontrach objeliśmy prowadzanie. Czy się to ziści w rzeczywistość ? Zobaczymy ja w to wierzę !

No to Tottenham transfery marzenie :-)

prober 18.09.2008 18:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jerry.lii.lewis (Post 604700)
Mniej mnie obchodzi ich potencjał, a bardziej liczę, że sie Wisełka będzie umiała wybronić. To, że Lech nam wbił to nie znaczy, że wszyscy lepsi od Lecha też to zrobią. Poza tym Barca nawkładała nam 5, a gdzie Totenhamowi to Barcy :D

5? :)

pawelos84 18.09.2008 19:08

Jak nie teraz to kiedy mają z Angolami wygrać? Nie grają tam ani Keane ani Berbatov ani Modric, czyli 3 gwiazdy światowej piłki. Zespół jest przybity, w fatalnej formie, tylko teraz można pokonać tej klasy drużynę...

Daw 18.09.2008 19:12

Bądźmy szczerzy, panowie, porażka 1:2 jak z Beitarem to będzie sukces przy naszych problemach kadrowych i formie jaką prezentujemy na wyjazdach. Pierwszej połowy się nie boję, najgorsza będzie końcówka bo jak Angole przycisną to nasi mogą kompletnie wysiąść kondycyjnie. Trzeba liczyć na dobrą skuteczność Brożka i na to, że Mario nie będzie wypluwał przed siebie każdego strzału.

depeche87 18.09.2008 19:21

Jeśli Lech remisuje 0-0 z Wiedniem, to jak Wisla ma wygrać z Totenhamem ;-)
Oczywiscie zartuje i mam nadzieje,ze Tottenham będąc w strefie spadkowej prezentuje poziom 2 ligi angielskiej która jest dla mnie dramatycznie słabiutka.

South 18.09.2008 19:21

brawo zakładaj porażkę już przed meczem...

ILuKoI 18.09.2008 19:42

Nie mam meczu w tv :((( MA ktoś pewne zródło transmisji ?? Parę postów wyżej był link ale mi nie działa ;/

WislaKrakowMulti 18.09.2008 19:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ILuKoI (Post 604748)
Nie mam meczu w tv :((( MA ktoś pewne zródło transmisji ?? Parę postów wyżej był link ale mi nie działa ;/

http://www.itvp.pl/player/maxsize.ht...video_id=21150
A co do meczu to skład już jest:
Pawełek
Singlar
Baszczyński
Cleber
Diaz
Boguski
Sobolewski
Cantoro
Jirsak
Zieńczuk
Paweł Brożek

Nehiar 18.09.2008 19:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ILuKoI (Post 604748)
Nie mam meczu w tv :((( MA ktoś pewne zródło transmisji ?? Parę postów wyżej był link ale mi nie działa ;/

Jest mecz w TVP Info, które jest tam gdzie jest/była TVP Regionalna(w naszym przypadku TVP Kraków)

EDIT: Nie ma Łobo uffff

ILuKoI 18.09.2008 19:47

Aha ... Spróbuej to znalesc na polsacie cyfrowym ... Ta strona z itvp mi wlasnie nie dziala, Tvp regionalne ?? Nom trzymam kciuki za Wisłe i Jirsaka bo dobry grajek z niego :D

amauri1990 18.09.2008 19:48

Panie Skorża, dziękuję Panu za wystawienie własnie takiego składu, jaki rozpocznie mecz.

DO BOJU WISEŁKA!

Perek 18.09.2008 19:51

Dobrze, że nie ma Łobodzińskiego. Głowacki po kontuzji też jeszcze nie jest w pełni formy i pewnie zagra w Białymstoku

Nehiar 18.09.2008 20:07

Szpakowski komentuje mecz Wisły.

Uran235 18.09.2008 20:12

TVP dalej leci w chu*a! Mecz się zaczyna, a na iTVP dalej leci Amica...

tofik 18.09.2008 20:32

Czemu tak oddajemy pole ? Szpaku ma rację, żeby piłką pograć :) Czyżby umiejetnosci wystarczylo tylko na pierwsze 10 minut, a teraz to już tylko obrona Częstochowy ?

ps. Bogucki :rotfl:

Devonisch 18.09.2008 20:36

Jak mnie w****ia Szpakowski z tym Boguckim.....

A nasi po dobrych akcjach kombinacyjnych wracają do gry "dzidami" do przodu, z których ciężko coś ukręcić.

depeche87 18.09.2008 20:36

Bogucki to jakiś nowy pilkarz Wisly ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl