Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

adam09 09.11.2008 19:27

www.google.maps.com jest taka opcja :) lub coś tym stylu

WINDEK 09.11.2008 19:33

Gdzie znajdę dobrej jakości przyśpiewki śpiewane przez kibiców Wisły w formacie MP3/wave?

pawelwp9 09.11.2008 19:51

Nie wie może ktoś czy została uzbierana odpowiednia suma na gościnę LECHI :)) ?

B. 10.11.2008 12:19

Chcę sprawdzić stan moich pakietów w orange go. Co mam zrobić?

TSW Fanatyk 10.11.2008 12:28

Czy w Play na kartę są jakieś pakiety sms do wszystkich sieci?

uher 10.11.2008 12:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gianbuffon (Post 626145)
wiecie moze ile kosztuje PS3 160GB+ 4gry i $ na PsStore w MM/saturnie? i czy sa raty bez %?


http://www.allegro.pl/item477702756_...klep_wawa.html

tu masz raty 0%.

Ostatnio jak widziałem w MM 80GB + fifa lub dwie gry kosztowało 1499zł.

Młyniu_Miechów 10.11.2008 12:32

Jak tam Wasze GG?
Długo już nie działa?

gris 10.11.2008 12:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Młyniu_Miechów (Post 626514)
Jak tam Wasze GG?

Mnie nie działa ;/ i wszystkie strony nie chcą wchodzić ;(

TSW Fanatyk 10.11.2008 12:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gris (Post 626521)
Mnie nie działa ;/ i wszystkie strony nie chcą wchodzić ;(

u mnie normalnie działa....

<wislak88> 10.11.2008 13:01

Gdzie kupie flage Polski żeby można było ją powiesic przed domem?

Nitrox 10.11.2008 13:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gianbuffon (Post 626145)
wiecie moze ile kosztuje PS3 160GB+ 4gry i $ na PsStore w MM/saturnie? i czy sa raty bez %?


NIe opłaca sie kupować PS3 lepszy jest juz Xbox 360.

uher 10.11.2008 15:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nitrox (Post 626534)
NIe opłaca sie kupować PS3 lepszy jest juz Xbox 360.



Pod jakim względem?

medyk 10.11.2008 16:00

pewnie pod tym ze trzeba płacic za gre przez neta..

KrasnalFN 10.11.2008 16:00

Moze trochę nietypowe pytanie, ale mam nadzieje że odpowiedź dostanę ;)

Jakie są szansę na spadek/umocnienie dolara w następnych 2-3 tygodniach? O ile dolar się umocni czy też spadnie? Oczywiście chodzi mi czy zajdą jakieś diametralne zmiany, czy kurs będzie oscylował koło aktualnej granicy.

Garbaż1906 10.11.2008 16:13

J/W również nietypowe pytanie: posiada ktoś z Was namiary na kogoś kto napisze pracę licencjacką ? temat: działalność opiekuńczo - wychowawcza realizowana w świetlicy szkolnej. gdyby ktoś coś miał to priv.

Nitrox 10.11.2008 16:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nitrox (Post 626534)
NIe opłaca sie kupować PS3 lepszy jest juz Xbox 360.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez uher (Post 626617)
Pod jakim względem?


Według mnie to z Xboxem 360, przemawia fakt ze jest tańszy, tańsza jest przeróbka, jest wiekszy wybór gier, i z piratami nie ma problemów. Natomiast piraty na PS3 sa wydawana na płytkach Blue ray, koszt takiej gry wynosi okolo 100 złotych a na Xboxa 15 złotych.

fcz1985 10.11.2008 17:53

Pytanie dla osób znających się na kompie troche lepiej ode mnie:)
Od jakiegos czasu nie mogę wejść na poczte przez Opere, za każdym razem wyskakuje mi taki komunikat:
Cytat:

Błąd!
Nie można dokończyć bezpiecznej transakcji

Próbujesz odwiedzić adres https://ssl.interia.pl/login.html, który jest w tej chwili niedostępny. Upewnij się, czy adres został wpisany poprawnie, a następnie spróbuj ponownie wczytać stronę.

Bezpieczne połączenie: błąd krytyczny (45)

https://ssl.interia.pl/login.html

Certyfikat stracił ważność.
Upewnij się, czy połączenie internetowe jest aktywne i sprawdź, czy inne aplikacje wymagające tego połączenia działają prawidłowo.
Ciasteczka mam dobrze ustawione więc nie wiem co może nie grać.

Podbijam prośbe o pomoc

uher 10.11.2008 18:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nitrox (Post 626638)
Według mnie to z Xboxem 360, przemawia fakt ze jest tańszy, tańsza jest przeróbka, jest wiekszy wybór gier, i z piratami nie ma problemów. Natomiast piraty na PS3 sa wydawana na płytkach Blue ray, koszt takiej gry wynosi okolo 100 złotych a na Xboxa 15 złotych.



Czysty nośnik blue-ray kosztuje kilka złotych. Co nie zmienia faktu, że nie ma piratów na PS3.

Przewaga xboxa to jedynie piraty, nic więcej. Płatna gra online, napęd dvd..

Nitrox 10.11.2008 19:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nitrox (Post 626534)
NIe opłaca sie kupować PS3 lepszy jest juz Xbox 360.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez uher (Post 626617)
Pod jakim względem?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez uher (Post 626726)
Czysty nośnik blue-ray kosztuje kilka złotych. Co nie zmienia faktu, że nie ma piratów na PS3.

Przewaga xboxa to jedynie piraty, nic więcej. Płatna gra online, napęd dvd..


Wieksza dostępnośc gie, nawet tych orginalnych.

Wojtas 10.11.2008 19:19

Poleci mi ktos jakis dobry,sprawdzony GABINET DENTYSTYCZNY ,ktory do tego nie ma cen za swoje uslugi jak niewiadomo za co...??

Bylbym wdzieczny

Pozdrawiam

MatMario 10.11.2008 19:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gianbuffon (Post 626145)
wiecie moze ile kosztuje PS3 160GB+ 4gry i $ na PsStore w MM/saturnie? i czy sa raty bez %?

Sadze ze widziales promocje z tej gazetki sony? Bo tam tgaki zestaw kosztuje cos 1599 chyba.

Rainbow 10.11.2008 20:30

Witam! Poszukuję zbioru wszystkich opraw WISŁY... Miałem kiedyś linka ale gdzieś przepadł :-/ Wiem jedynie że wszystkie oprawy BG były na jakiejś stronie o nazwie ULTRAS TIFO jakby ktoś coś miał na ten temat to będe wdzięczny.

Kamil 10.11.2008 20:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rainbow (Post 626797)
Witam! Poszukuję zbioru wszystkich opraw WISŁY... Miałem kiedyś linka ale gdzieś przepadł :-/ Wiem jedynie że wszystkie oprawy BG były na jakiejś stronie o nazwie ULTRAS TIFO jakby ktoś coś miał na ten temat to będe wdzięczny.

http://z6.invisionfree.com/UltrasTif...p?showtopic=56

Rainbow 10.11.2008 20:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 626801)

Dzięki wielkie!

michu-k 10.11.2008 20:47

http://img438.imageshack.us/img438/1536/po262vg.jpg

Z jakiej okazji była ta oprawa? Ktoś podpowie?

fcz1985 10.11.2008 20:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 626759)
Poleci mi ktos jakis dobry,sprawdzony GABINET DENTYSTYCZNY ,ktory do tego nie ma cen za swoje uslugi jak niewiadomo za co...??

Bylbym wdzieczny

Pozdrawiam

Polecam na Montelupich, jak chcesz zaoszczędzić to pwiedz, że chcesz iść do studentów, zapłacisz jakieś 30%, a robota zaj... tylko troche dłuższa i 4 osoby patrza ci do paszczy... ale plomby itp najlepsze bo chcą się jak najlepiej pokazać przed profesorkiem chyba:D

Musiek1906 10.11.2008 21:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fcz1985 (Post 626814)
Polecam na Montelupich, jak chcesz zaoszczędzić to pwiedz, że chcesz iść do studentów, zapłacisz jakieś 30%, a robota zaj... tylko troche dłuższa i 4 osoby patrza ci do paszczy... ale plomby itp najlepsze bo chcą się jak najlepiej pokazać przed profesorkiem chyba:D

Ja rowniez polecam ten gabinet! Ja chodze do studentow (a raczej studentek :) ) U studentow znacznie taniej niz w zwyklych gabinetach, wiec polecam :) Pozdro

West 11.11.2008 00:27

krakowska jutro otwarta ?

moonga 11.11.2008 00:45

Z tego co wiem to wszystkie większe sklepy (więc galerie też :P) są zamknięte.
Czy może ktoś posiada halówki Nike First Touch II? Jak sie trzymają i czy dobrze sie w nich gra?

P.e.c.h 11.11.2008 10:14

Ile może kosztować całkowite przemalowanie CC? tak pi razy oko, o rzad kwoty mi chodzi ;>

MWK 11.11.2008 11:43

Jakiego laptopa byście polecali do 2500zł i gdzie? Z góry dzięki..

Agnieszka 11.11.2008 12:19

Witam. Potrzebują znaleźć spis wszystkich meczów Wisły od 2006 roku. Wie ktoś gdzie mogę coś takiego znaleźć? ew może ktoś ma dobrą pamięć i mi każdy mecz z datami wymieni? :-D

zuraw9 11.11.2008 12:32

Poszukuje intuicyjnego programu do tworzenia filmów (edytowanie, łączenie, dodawanie muzyki itp).
Zna ktoś godny polecenia?

impreza 11.11.2008 12:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MWK (Post 627097)
Jakiego laptopa byście polecali do 2500zł i gdzie? Z góry dzięki..

interesuje Cie odbior osobisty w Krakowie czy przesylka moze byc? i przede wszystkim napisz do czego ten notebook ma byc, do gier czy raczej takie domowe multimedia i internet?
do nowych gier to raczej cos powyzej 2500 PLN, moze cos wybierzesz ale z jakościa moze byc roznie...

Cetnik 11.11.2008 13:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Agnieszka (Post 627123)
Witam. Potrzebują znaleźć spis wszystkich meczów Wisły od 2006 roku. Wie ktoś gdzie mogę coś takiego znaleźć? ew może ktoś ma dobrą pamięć i mi każdy mecz z datami wymieni? :-D

http://www.ts-wisla.pl/sezony.htm
http://www.ts-wisla.pl/Liga/index.ph...2a_Krak%C3%B3w

;)

MWK 11.11.2008 14:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez impreza (Post 627141)
interesuje Cie odbior osobisty w Krakowie czy przesylka moze byc? i przede wszystkim napisz do czego ten notebook ma byc, do gier czy raczej takie domowe multimedia i internet?
do nowych gier to raczej cos powyzej 2500 PLN, moze cos wybierzesz ale z jakościa moze byc roznie...

Najlepiej byłoby w Krakowie, ale dostawa też wchodzi w gre.. A notebook raczej do domowego użytku

erikson 11.11.2008 14:17

Gdzie mogę w Krakowie kupić szalik Lechii są w Fanatyku? Bo nie pamiętam ; p

DominoForza 11.11.2008 17:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez erikson (Post 627210)
Gdzie mogę w Krakowie kupić szalik Lechii są w Fanatyku? Bo nie pamiętam ; p

powinny byc albo w WŚ

jakis dobry prezent na 18 dla dziewczyny (kolezanki) do 120 zl ?? ;>

Musiek1906 11.11.2008 17:43

Gdzie w Krakowie moge kupic tanio akwarium (wieksze niz112l) ??
Pozdro

ogr 11.11.2008 17:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Musiek1906 (Post 627321)
Gdzie w Krakowie moge kupic tanio akwarium (wieksze niz112l) ??
Pozdro

Na giełdzie, na ulicy Balickiej. We wtorki po 16.00


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:37.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl