Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

Kon®ado 10.06.2013 13:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez R33 (Post 1316965)
My narzekamy, a co dopiero mają powiedzieć kibice Pogoni:
wis.la/zm9qw

Tu jeszcze oświadczenia, Stowarzyszenia Kibiców Pogoni Szczecin, odpowiedź zarządu i znowu odpowiedź kibicówi:
http://www.portowcy.org/news-983
wis.la/md5um
http://www.portowcy.org/news-984

Ja tam o niczym innym nie marze, jak o tym aby to nike był naszym sponsorem technicznym a koszulka wyżej pokazana jest świetna( http://i43.tinypic.com/2v8rbc8.png ) :) Wiem że barwy się nie zgadzają, ale chodzi mi o sam model ;p Czyli patrząc po prezentacji tamtego modelu będziemy czekać do wrzesnia?:D fajnieeeee, profeska

Alonso19 10.06.2013 13:48

Ciekawe czy Weszło stać by było na dedykowane stroje dla Pogoni gdzie na dodatek Pogoń ma taką umowę z nikem jak Zagłębie czyli nie bezpośrednio z firmą jak ma Wisła, Lechia, Legia, Lech, Śląsk czy też Widzew a nazwijmy to pośrednikiem czyli ambersport i kraksport. Co do nike jak się postara to potrafi zrobić coś dobrego, ale w ostatnich latach są raczej krytykowani niż chwaleni. Przykład z tego roku gdy nike "wykupiło" od umbro większość ich drużyn (w tym Anglików co woła o pomstę do nieba) i już pokazuje jak dba o nowo nabyte zespoły np Athletic Bilbao, klub który jeszcze niedawno grał w finale LE, ma ogromne tradycje dostali zwykłe stroje z katalogu (domowy taki sam jak ma cracovia) podczas gdy od Umbro (to jest sponsor dla Wisły) rok w rok dostawali dedyki. Podobnie będzie pewnie z Blackburn, z Lille i wieloma innymi. Dlatego Wisła będą w Nike'u też by dostawała katalogowe np o takie coś: wis.la/z2836 (Nike Precision II) lub takie coś: wis.la/rnpgo (Nike Revolution II) ew to wis.la/mj9fw (Nike Revolution, notabene takie coś mogła sobie Pogoń wziąć).

Kon®ado 10.06.2013 16:11

Wiem że by takie dostawała, ale jednak katalogowe stroje od nike, to według mnie lepsza opcja od takich samych z katalogu adidasa, dwa ostatnie modele które pokazałeś moim zdaniem byłyby świetne, w połączeniu z BG wyglądałoby kapitalnie i minimalistycznie:) Chyba że lubicie mieć jakieś wygibasy na koszulkach niczym dla dzieciaków z gimnazjum ... Taką koszulkę pierwszy bym kupił :) Ale coż, niestety zostało nam pomarzyć sobie ;p
EDIT: o tak:
http://img844.imageshack.us/img844/9458/werte.png
http://imageshack.us/a/img534/8686/sdcfddfdf.png
http://img341.imageshack.us/img341/8067/sasaddsdds.png
Dla mnie ideały :) Swoją drogą można samemu sobie taką zrobić, kupić zwykły model, na to BG, i koszulka cacy:)

heoij 11.06.2013 11:11

Cytat:

Jak poinformował na dzisiejszej konferencji prasowej prezes Jacek Bednarz, na koszulki Wisły Kraków od najbliższego sezonu powraca Biała Gwiazda jako samodzielny symbol, nie tylko jako element wkomponowany w herb.
Odkładać kasę na koszulki ! :D

Kon®ado 11.06.2013 11:26

Franek przyszedł i od razu cuda się dzieją w tym klubie ;o xD

kornd 11.06.2013 11:30

To przynajmniej jedna dobra wiadomość dzisiaj. Czekamy na oficjalny projekt koszulki.

Bartosz 11.06.2013 11:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bartosz (Post 1311783)
Mała podpowiedź, celujcie w ten projekt:

http://www.soccerjerseyshirt.com/med..._jersey_1_.jpg

Podbijam, celujcie w ten projekt.

R33 11.06.2013 11:37

Ale ciekawe w które miejsce bo o tym nic nie powiedzieli. :( Ale bądźmy dobrej myśli.

Dariook 11.06.2013 11:39

W końcu...

kolarz90 11.06.2013 11:40

Z tego co słyszałem to mówił, że jako odrębny i jedyny symbol, więc na sercu:)

Byle tylko jak przyjdzie do kupienia koszulki już z BG nie było żadnych fochów

Bóg Trybun (objawion) 11.06.2013 11:41

Jako abstynent walnę łiskacza jeśli to prawda!

comek 11.06.2013 11:43

Wie ktoś, kiedy koszulki mają zostać zaprezentowane?

Kuba_TS 11.06.2013 11:50

Ja mam tylko nadzieje że biała gwiazda wraca na stałe , a nie tylko na ten sezon.

Kon®ado 11.06.2013 11:53

@up koszulki mamy na 2 lata, więc minimum na 2 ;p

Mario Nh 11.06.2013 12:01

Super wiadomość, trzeba uwzględnić w swoim budżecie zakup koszulki na nowy sezon.

buczo1985 11.06.2013 12:07

Pięknie :D Chciałbym jeszcze tylko, aby w nowym projekcie zrezygnowano z tych kołnierzyków.

Vuko 11.06.2013 12:15

Luckie pany. Czekają nas naprawdę ciężkie czasy, skoro Cupiał zezwolił przywrócić Białą Gwiazdę.

Dzideek 11.06.2013 12:19

Zajebiście, przynajmniej jakiś pozytyw tej konferencji w formie fizycznej a nie jakiś bajek. Już wiem na co odłożyć kasę

blanco 11.06.2013 12:24

Wie ktoś może kiedy będzie można kupić nową koszulkę ? :)

msn 11.06.2013 12:31

Jak dla mnie wiadomość sezonu :-)

Dariook 11.06.2013 13:06

Koszulki piękne! To jest to!

PlayLikeAPro 11.06.2013 13:12

Gratulacje dla Wisły SA za decyzję. Mam nadzieję że kibice , tak jak zapowiedzieli wspomogą kase klubu i kupią koszulki co pozwoli na zatrudnienie np pełnego sztabu trenerskiego.
Pozostaje tylko wybór modelu koszulki, Adidas musi wykonać koszulkę prostą, bez niepotrzebnych bajerów tak aby pasowała wszystkim grupom wiekowym kibiców. Marketing zrobi się samą Biała Gwiazdą.

szprotson 11.06.2013 13:17

na bank model koszulki jest juz dawno wybrany.

Kon®ado 11.06.2013 13:17

Też tak uważam:) Byle cena była w miare rozsądna i git:) A co do modelu jeśli rzeczywiście będzie to ten taki do szpica to piękne nie będą ... Ale zobaczymy, mam nadzieję że jednak bardziej się postarają i dostaniemy coś naprawdę ładnego :)

heoij 11.06.2013 13:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KonŸado (Post 1317172)
Byle cena była w miare rozsądna i git:)

Cena będzie taka sama jak obecnego modelu czyli około 250 zł, nie spodziewałbym się obniżki ...

bellic88 11.06.2013 13:32

Obawiam sie ze moze to byc kwota zaporowa dla niektorych wiec koszulka bedzie musiala byc udana.

St Yabol 11.06.2013 14:05

wydaje mi sie, że cena 250-300 zł za "meczówke"

Kon®ado 11.06.2013 14:36

Oto moje małe "wizualizację":
1)
http://img198.imageshack.us/img198/8343/bykonrado3.png
2)
http://img13.imageshack.us/img13/9291/bykonrado2.png
3)
http://img823.imageshack.us/img823/6883/bykonrado1.png

WiślakMyślenice 11.06.2013 14:48

2 CUD! Nad WISŁĄ!

mitmichael 11.06.2013 17:36

Pierwsza i druga propozycja swietne ale ostatecznie widziałbym ta drugą.

Jazon 11.06.2013 17:44

Gwiazdka nad Białą Gwiazdą ma być złota - bo złota gwiazdka jest dla klubów mających 10 i więcej tytułów MP.

Revolver 11.06.2013 18:35

Druga koszulka wygląda trochę jak stroje treningowe z logo Herbalife (które de facto podobały mi się o wiele bardziej niż meczowe z kołnierzykiem. Wiadomo, kwestia gustu.)

Trzeci project jest moim zdaniem najciekawszy, bo nie jest przekombinowany.

arth_ur 11.06.2013 18:43

O ile dobrze pamiętam to ma być nowy sponsor na koszulkach. 3 projekt ładny ale osobiście wolę koszulki bez udziwnien.

bellic88 11.06.2013 20:22

Moim zdaniem fajny był model w którym grała drużyna Wisły Krakbet czyli Tabela 11. No ale niestety model jest już dość stary więc napewno go nie będzie.

http://images.prodirectsport.com/v3_...Main/48473.jpg

I ciekawe czy adidas zrobiłby dla nas takie stroje jako drugie:)

http://www.footballshirtculture.com/...ll-shirt-d.jpg

Tylko zamiast niebieskich wstawek oczywiście czerwone:) Może ktoś z was zrobi przeróbkę na nasz strój?

Alonso19 11.06.2013 20:45

Czyli teraz zagadka czy ten trzeci strój, który był tutaj prezentowany też będzie miał BG czy zostanie z logiem Wisły. Druga rzecz na wyjazdowej pewnie będzie BG w czerwonym okręgu jak za czasów Nike'a. Swoją drogą mówicie żeby podbijać do Campeona to wymodziłem takie coś:
http://img845.imageshack.us/img845/5273/screenbgbc.png

PS: Belic88, mój poprzedni projekt opierał się właśnie na tym designie, który ma Chelsea w wyjazdowych.

Gucio25 11.06.2013 20:59

1 Załącznik(ów)
Załącznik 1796

pobawiłem się trochu i pewnie domowa koszulka będzie wyglądać mniej więcej tak.
jak dla mnie ładna, w ostatecznej wersji i na żywo powinna się super prezentować.

przy okazji wrzucam też wersję ogólną, bez loga T-Mobile oraz opcję z drugą wersją loga T-Mobile i to pokazuje jak dużo może zmienić to małe logo, myślę że można byłoby się dogadać jakoś z Ekstraklasą, żeby używać tego z fioletowymi literami tylko.

edit: Alonso mnie trochę uprzedził, ale zostawię ze względu na te inne wersje. zrobiłbym też wyjazdówkę, ale brakuje białej templaty.

bellic88 11.06.2013 21:03

Czyli który bo nie znalazłem. Swoją drogą w oficjalnym sklepie wyjazdówki z kołnierzykiem już są przecenione a na stronie sklepu R22 widziałem domowe meczówki za 179zł. Jakby tak zamienić herb Wisły na Białą Gwiazdę wyglądałoby to nieźle :) Ktoś wie czy herb na tych koszulkach jest wyszywany czy przyszyty tak, że dałoby się go odpruć? :)

Voin 11.06.2013 21:14

Takie tam na szybko:

https://pbs.twimg.com/media/BMgUai9CMAEyEtE.jpg

Alonso19 11.06.2013 21:16

Voin, nic nie widać. Bellic88 wróć do strony 110. :) Gucio25, jest jeszcze opcja, że adidas weźmie katalogowego Campeona czyli takiego jak u ciebie i po prostu aby zrobić dedyka to przemaluje kołnierz na czerwono jak u Suwon Samsung (ci dostali jeszcze swój wzorek zamiast tych katalogowych V).

Kon®ado 11.06.2013 21:16

MAcie trzecią w lepszej jakości:
http://img194.imageshack.us/img194/3...oooooooooo.png


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:00.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl