![]() |
Cytat:
|
Ciekawe czy Weszło stać by było na dedykowane stroje dla Pogoni gdzie na dodatek Pogoń ma taką umowę z nikem jak Zagłębie czyli nie bezpośrednio z firmą jak ma Wisła, Lechia, Legia, Lech, Śląsk czy też Widzew a nazwijmy to pośrednikiem czyli ambersport i kraksport. Co do nike jak się postara to potrafi zrobić coś dobrego, ale w ostatnich latach są raczej krytykowani niż chwaleni. Przykład z tego roku gdy nike "wykupiło" od umbro większość ich drużyn (w tym Anglików co woła o pomstę do nieba) i już pokazuje jak dba o nowo nabyte zespoły np Athletic Bilbao, klub który jeszcze niedawno grał w finale LE, ma ogromne tradycje dostali zwykłe stroje z katalogu (domowy taki sam jak ma cracovia) podczas gdy od Umbro (to jest sponsor dla Wisły) rok w rok dostawali dedyki. Podobnie będzie pewnie z Blackburn, z Lille i wieloma innymi. Dlatego Wisła będą w Nike'u też by dostawała katalogowe np o takie coś: wis.la/z2836 (Nike Precision II) lub takie coś: wis.la/rnpgo (Nike Revolution II) ew to wis.la/mj9fw (Nike Revolution, notabene takie coś mogła sobie Pogoń wziąć).
|
Wiem że by takie dostawała, ale jednak katalogowe stroje od nike, to według mnie lepsza opcja od takich samych z katalogu adidasa, dwa ostatnie modele które pokazałeś moim zdaniem byłyby świetne, w połączeniu z BG wyglądałoby kapitalnie i minimalistycznie:) Chyba że lubicie mieć jakieś wygibasy na koszulkach niczym dla dzieciaków z gimnazjum ... Taką koszulkę pierwszy bym kupił :) Ale coż, niestety zostało nam pomarzyć sobie ;p
EDIT: o tak: http://img844.imageshack.us/img844/9458/werte.png http://imageshack.us/a/img534/8686/sdcfddfdf.png http://img341.imageshack.us/img341/8067/sasaddsdds.png Dla mnie ideały :) Swoją drogą można samemu sobie taką zrobić, kupić zwykły model, na to BG, i koszulka cacy:) |
Cytat:
|
Franek przyszedł i od razu cuda się dzieją w tym klubie ;o xD
|
To przynajmniej jedna dobra wiadomość dzisiaj. Czekamy na oficjalny projekt koszulki.
|
Cytat:
|
Ale ciekawe w które miejsce bo o tym nic nie powiedzieli. :( Ale bądźmy dobrej myśli.
|
W końcu...
|
Z tego co słyszałem to mówił, że jako odrębny i jedyny symbol, więc na sercu:)
Byle tylko jak przyjdzie do kupienia koszulki już z BG nie było żadnych fochów |
Jako abstynent walnę łiskacza jeśli to prawda!
|
Wie ktoś, kiedy koszulki mają zostać zaprezentowane?
|
Ja mam tylko nadzieje że biała gwiazda wraca na stałe , a nie tylko na ten sezon.
|
@up koszulki mamy na 2 lata, więc minimum na 2 ;p
|
Super wiadomość, trzeba uwzględnić w swoim budżecie zakup koszulki na nowy sezon.
|
Pięknie :D Chciałbym jeszcze tylko, aby w nowym projekcie zrezygnowano z tych kołnierzyków.
|
Luckie pany. Czekają nas naprawdę ciężkie czasy, skoro Cupiał zezwolił przywrócić Białą Gwiazdę.
|
Zajebiście, przynajmniej jakiś pozytyw tej konferencji w formie fizycznej a nie jakiś bajek. Już wiem na co odłożyć kasę
|
Wie ktoś może kiedy będzie można kupić nową koszulkę ? :)
|
Jak dla mnie wiadomość sezonu :-)
|
Koszulki piękne! To jest to!
|
Gratulacje dla Wisły SA za decyzję. Mam nadzieję że kibice , tak jak zapowiedzieli wspomogą kase klubu i kupią koszulki co pozwoli na zatrudnienie np pełnego sztabu trenerskiego.
Pozostaje tylko wybór modelu koszulki, Adidas musi wykonać koszulkę prostą, bez niepotrzebnych bajerów tak aby pasowała wszystkim grupom wiekowym kibiców. Marketing zrobi się samą Biała Gwiazdą. |
na bank model koszulki jest juz dawno wybrany.
|
Też tak uważam:) Byle cena była w miare rozsądna i git:) A co do modelu jeśli rzeczywiście będzie to ten taki do szpica to piękne nie będą ... Ale zobaczymy, mam nadzieję że jednak bardziej się postarają i dostaniemy coś naprawdę ładnego :)
|
Cytat:
|
Obawiam sie ze moze to byc kwota zaporowa dla niektorych wiec koszulka bedzie musiala byc udana.
|
wydaje mi sie, że cena 250-300 zł za "meczówke"
|
Oto moje małe "wizualizację":
1) http://img198.imageshack.us/img198/8343/bykonrado3.png 2) http://img13.imageshack.us/img13/9291/bykonrado2.png 3) http://img823.imageshack.us/img823/6883/bykonrado1.png |
2 CUD! Nad WISŁĄ!
|
Pierwsza i druga propozycja swietne ale ostatecznie widziałbym ta drugą.
|
Gwiazdka nad Białą Gwiazdą ma być złota - bo złota gwiazdka jest dla klubów mających 10 i więcej tytułów MP.
|
Druga koszulka wygląda trochę jak stroje treningowe z logo Herbalife (które de facto podobały mi się o wiele bardziej niż meczowe z kołnierzykiem. Wiadomo, kwestia gustu.)
Trzeci project jest moim zdaniem najciekawszy, bo nie jest przekombinowany. |
O ile dobrze pamiętam to ma być nowy sponsor na koszulkach. 3 projekt ładny ale osobiście wolę koszulki bez udziwnien.
|
Moim zdaniem fajny był model w którym grała drużyna Wisły Krakbet czyli Tabela 11. No ale niestety model jest już dość stary więc napewno go nie będzie.
http://images.prodirectsport.com/v3_...Main/48473.jpg I ciekawe czy adidas zrobiłby dla nas takie stroje jako drugie:) http://www.footballshirtculture.com/...ll-shirt-d.jpg Tylko zamiast niebieskich wstawek oczywiście czerwone:) Może ktoś z was zrobi przeróbkę na nasz strój? |
Czyli teraz zagadka czy ten trzeci strój, który był tutaj prezentowany też będzie miał BG czy zostanie z logiem Wisły. Druga rzecz na wyjazdowej pewnie będzie BG w czerwonym okręgu jak za czasów Nike'a. Swoją drogą mówicie żeby podbijać do Campeona to wymodziłem takie coś:
http://img845.imageshack.us/img845/5273/screenbgbc.png PS: Belic88, mój poprzedni projekt opierał się właśnie na tym designie, który ma Chelsea w wyjazdowych. |
1 Załącznik(ów)
Załącznik 1796
pobawiłem się trochu i pewnie domowa koszulka będzie wyglądać mniej więcej tak. jak dla mnie ładna, w ostatecznej wersji i na żywo powinna się super prezentować. przy okazji wrzucam też wersję ogólną, bez loga T-Mobile oraz opcję z drugą wersją loga T-Mobile i to pokazuje jak dużo może zmienić to małe logo, myślę że można byłoby się dogadać jakoś z Ekstraklasą, żeby używać tego z fioletowymi literami tylko. edit: Alonso mnie trochę uprzedził, ale zostawię ze względu na te inne wersje. zrobiłbym też wyjazdówkę, ale brakuje białej templaty. |
Czyli który bo nie znalazłem. Swoją drogą w oficjalnym sklepie wyjazdówki z kołnierzykiem już są przecenione a na stronie sklepu R22 widziałem domowe meczówki za 179zł. Jakby tak zamienić herb Wisły na Białą Gwiazdę wyglądałoby to nieźle :) Ktoś wie czy herb na tych koszulkach jest wyszywany czy przyszyty tak, że dałoby się go odpruć? :)
|
|
Voin, nic nie widać. Bellic88 wróć do strony 110. :) Gucio25, jest jeszcze opcja, że adidas weźmie katalogowego Campeona czyli takiego jak u ciebie i po prostu aby zrobić dedyka to przemaluje kołnierz na czerwono jak u Suwon Samsung (ci dostali jeszcze swój wzorek zamiast tych katalogowych V).
|
MAcie trzecią w lepszej jakości:
http://img194.imageshack.us/img194/3...oooooooooo.png |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:00. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl