![]() |
będzie jutro meczyk Wisły na Public Sport ?
|
Czy będzie jakaś powtórka tego reportażu z TVN Turbo??
|
Cytat:
http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=1269 |
20:05 20.04.2011 Śląsk Wrocław-Wisła Krakow - Liga Polska w Necie Piłka Nożna
http://.................../viewtopic.php?p=3774#3774 http://naszsport.iq24.pl/default.asp..._str=1#dol_str |
mnie tylko interesuje czy na drtv będzie transmisja bo tam ogląda się z przyjemnością :D
|
oglądało raczej, bo teraz jakąś muzyke tam koleś podkłada i jest lipa straszna
|
tomasz_19 będzie, będzie ;)
|
Cytat:
I kur.wa przegladaj temat wczesniej bo duzo osob pisalo,ze nie bedzie na pewno w najblizszym czasie transmisji na PS. Na drhtv masz najlepsza jakosc :) |
http://hit-tv.com.pl/kanaly/canalsport.PNG20:00 Ekstraklasa, mecz: Slask Wrocław vs Wisła Kraków http://hit-tv.com.pl/infusions/chann...ges/nazywo.gif HIT TV Kanał nadaje praktycznie 24h na dobę więc można wejść i sprawdzić czy jakość odpowiada:D |
Cytat:
drhtv jest ch.we. |
Pretensje to możemy mieć tylko do siebie. Było szanować regulamin public sportu.
|
dla mnie to ten public sport jest śmieszny.. jakby przeglądali fora wszystkich zespołów których mecze pokazują (łącznie z polskimi forami zespołów zagranicznych) to w końcu nic by nie pokazywali.. przynajmniej dzięki temu wiele osób znalazło kanał z lepszą jakością i nie potrzebujący nie wiadomo jak szybkiego łącza - mowa o drhtv.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
|
|
do kasacji
|
20:05 20.04.2011 Śląsk Wrocław-Wisła Krakow - Liga Polska w Necie Piłka Nożna
http://.................../viewtopic.ph...fb18e9468#3774 http://transmisje-sportowe.cba.pl/vi...13038dc44d#870 http://naszsport.iq24.pl/default.asp...7&temat=106415 |
Tradycyjnie już, gdzie obejrze mecz?
|
http://www.drhtv.com.pl/drhtv1.html polecam tutaj- nic nie tnie a znakomita jakość, tylko trzeba Vshare zainstalowac (odtwarza w firefoxie i IE)
|
|
Cytat:
|
1mb/s ogladam na IE
|
Ja też 1 Mb (upload 0,25) i jak nic nie ściągam innego to w ogóle nie tnie
|
da sie gdzies obejrzec w necie dzisiejsza lige+?
|
wlasnie :) bo tez szukam i nie moge znalezc
|
Bardzo bym prosił kogoś o nagranie jutrzejszego meczu (jeśli ktoś ma taką możliwość) i wrzucenie potem na jakiś serwer, gdyż jutro niestety nie będę w stanie go obejrzeć na żywo.
Z góry dzięki. |
To dzisiaj też nie będzie meczu na Public Sport ?
|
Gdzie w starej Hucie (okolice centrum, Na Skarpie itp) można spokojnie oglądnąć mecz Wisły w knajpie? Niedawno się przeprowadziłem i nie znam lokalnych klimatów.
|
Cytat:
Przyłączam się do prośby |
14:50 08.05.2011 Lechia Gdańsk-Wisła Kraków - Liga Polska w Necie Piłka Nożna
http://.................../viewtopic.php?t=3691 http://naszsport.iq24.pl/default.asp..._str=1#dol_str |
będzie mecz na tvp2 albo odkodowany c+ nie wie ktoś ?
|
TVP2 wybrało mecz Legia - Wisła w ramach tych 4 meczów w sezonie z tego co gdzieś czytałem więc TVP odpada bo to ostatni 4 mecz który mogą pokazać.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Nie wiecie w których knajpach na Kazimierzu można obejrzeć mecz?
Cytat:
|
20:05 11.05.2011 Wisła-Lech - Liga Polska w Necie Piłka Nozna
http://.................../viewtopic.php?p=4113#4113 http://naszsport.iq24.pl/default.asp...07732&nr_str=1 |
Również dołącze się do pytania. Gdzie w okolicach rynku mozna obejrzeć mecz Wisły dzisiaj? Tylko nie Sports Pub na Grodzkiej ;) Za dużo wiary tam. Chodzi mi o pub gdzie mozna w pare osob sie wbic i piwko tanie ;) I zeby miał C+ ;)
Wiem, ze mozna isc na stadion, ale wyjatkowo ogladne gdzies indziej ;) |
Wiadomo ze w grupie lepiej niz na necie ;) Ale pytam konkretnie o jakies pubu w okolicach rynku z C+ i tanim browarkiem ;)
|
wie ktoś czy będzie dziś do obejrzenia mecz na public sporcie?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:48. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl