Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Pytania do moderatorów i bieżące działania! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=214)

vabanq 24.10.2014 16:42

dokladnie.
Fajnie jest cwaniakowac w necie, a przyjdzie co do czego to glowa w piasek. Poza tym jak widzicie inni modzi jaki jest stosunek wiekszosci jeszcze aktywnych uzytkownikow co do pewnego moda to nie mozecie po prostu kopnac go w dupe? CZy dalej bedziecie tolerowac ten cyrk jednoczesnie swiadomie pozwalajac na dalszy rozwoj degrengolady tego forum...?

WISŁAZWE 24.10.2014 17:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1380632)
Mnie natomiast przy okazji zdawało się, że pośród pierwszych nominowanych, w pierwszych postach tematu zaczęto przede wszystkim wywoływać tych, którzy wcześniej byli przeciwko bojkotowi. Tak jakby chciano coś komuś udowodnić i kogoś nagiąć.
Może się mylę?

Zarówno to, jak późniejsze, już jawne wytykanie niektórym, że wcześniej dużo pisali, ale w akcji nie wzięli udziału, odebrałem jako kolejną próbę dzielenia kibiców i udowadniania komuś na siłę, że nie jest prawdziwym kibicem.
Czyżbym się mylił?

No i moje posty rzekomo rozwalające temat przeniosłem dość szybko do tego działu. Prowokując niejako jego ponowne otwarcie. Właśnie żeby nie zakłócać zabawy.Wcześniej nie mogłem tego zrobić.


Rozumiem, że to Cię boli, że zostałeś nominowany w pierwszym poście i za pierwszym podejściem i co korona Ci z głowy spadła?

Ty zacząłeś w tym temacie niepotrzebną spinę. To Twój post ''o ćwierć środkach i ''nominacjach'' wiele osób na tym forum wkurzył, ale Ty za pewne masz to głęboko gdzieś bo swoje napisałeś i jesteś zadowolony.

Jeżeli ta akcja to dla Ciebie ćwierć środek to czekam z niecierpliwością na to co Ty wymyślisz aby pomóc Wiśle, serio. Ile potrzebujesz czasu?

Na początek mała rozgrzewka. Co zrobiłeś dla forum? Może tak będzie Ci łatwiej.





Cytat:

Pierwotnie napisane przez rav (Post 1380638)
TWSD Ticket Challenge uznaliśmy (a przynajmniej ja) za skierowaną przede wszystkim do forumowiczów i osób ponadprzeciętnie często zaglądających na naszą stronę/forum. Myślę, że nie ma wśród nich osób, które nie zauważyły tego tematu.

Wszystkich pozostałych informowaliśmy o akcji klubowej, która przecież polega na tym samym.

www.wislakrakow.com/www/showarticle.php?articleid=29493
www.facebook.com/wislakrakowcom/posts/10152715845363164
www.facebook.com/wislakrakowcom/posts/10152778536183164

Swego czasu na shoutboksie, korzystając z tego, że akurat znajdowały się na nim 3-4 osoby zajawione TWSDTC napisałem, że jako jedną z wad akcji jest właśnie to nachalne namawianie, prowadzące w efekcie do dzielenia na tych lepszych co wpłacili a tych gorszych co nie wpłacili (a przynajmniej nie pochwalili się tym faktem).

Nie jest natomiast prawdą, żebym napisał to w odpowiedzi na pytanie dlaczego portal tej akcji nie promuje. Po prostu podałem jedną z wielu wad tej akcji. Celowo na shoutboksie, aby przeczytało to tylko kilka osób żywo zainteresowanych TWSDTC - nie chciałem natomiast w bardziej poczytnym miejscu publicznie podważać sensu akcji, pod jednym względem (wpływy) pożytecznej.

Zamiast kolejny raz powtarzać określenia typu "szczekacze" warto zastanowić się dlaczego naprawdę tyle osób omija ten temat. Ty wyjaśniłeś to sobie lenistwem, brakiem chęci niesienia pomocy. Ja bym znalazł jeszcze kilka powodów. Mam nadzieję, że nie napisałeś swojego postu po to, bym wszystkie te, które dostrzegam, tutaj wymienił?

Można jaśniej? Rozumiem, że sens akcji jest dla Ciebie nie zrozumiały jednak postanowiłeś nic na ten temat nie mówić? Podając argument nachalnego namawiania do wpłat. Nachalność ustała i przez tydzień nadal cisza.

Może zastanówmy się nad tym dlaczego naprawdę tyle osób odeszło z tego forum? Bo to jest chyba większy problem niż nazwanie kogoś internetowym szczekaczem.

Akcja o biletach skierowana do ''przede wszystkim do forumowiczów i osób ponadprzeciętnie często zaglądających na naszą stronę/forum.'' Ciekawe.

A akcja z konkursem skierowana jest do kogo?


--------

Ale spoko, jeżeli zależy wam na lansowaniu konkursu bo jest nagroda sponsorowana przez partnera/sponsora strony to fajnie. Dziwne, że jakoś na początku tej edycji kiedy nagrody nie było wpisy o konkursie pojawiały się rzadkością. Zależy wam tylko na użytkownikach, którzy logują się w tym temacie i może nawet zakładają specjalnie dla niego konto - bo nie ma z nimi problemu, że gdzieś w jakimś temacie czy na SB zaśmiecą wam forum jakimiś ''pierdołami''?


Cytat:

Pierwotnie napisane przez rav
Proszę o osoby ogarniające TWSD TC, które nadal mają ochotę to robić o zgłoszenie się poniżej. Na priv odezwiemy się maksymalnie do trzech osób z propozycją restartu akcji z pewną jej modyfikacją.

A co to za zmiana podejścia? Przecież jeszcze kilka postów wyżej akcja ma praktycznie same wady, których nie będziemy wymieniać..

FraMat 24.10.2014 17:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1380717)
Rozumiem, że to Cię boli, że zostałeś nominowany w pierwszym poście i za pierwszym podejściem i co korona Ci z głowy spadła?

Nie.
Nie spadła.
Wskazałem tylko, że wymienienie w pierwszej nominacji dwóch (a jak się okazuje nawet trzech) osób które wcześniej nie zgadzały się z ideą bojkotu, wskazywało na dzielenie ludzi i chęć dokopania tym, którzy mieli takie podejście.
Uważasz, że to był czysty przypadek?
Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1380717)
Ty zacząłeś w tym temacie niepotrzebną spinę. To Twój post ''o ćwierć środkach i ''nominacjach'' wiele osób na tym forum wkurzył, ale Ty za pewne masz to głęboko gdzieś bo swoje napisałeś i jesteś zadowolony.

Jeśli wkurzył, to przepraszam.
Mnie i wiele innych osób różne prosty na tym forum też wkurzają.
Zostałem nominowany, mimo, że nie zgłosiłem chęci brania udziału w zabawie.
Może od tego należałoby zacząć?
Zapytać czy wszyscy chcą brać udział w zabawie, a potem się bawić?
Tak więc zostałem nominowany mimo, że w zabawę się nie włączyłem. Odpowiedziałem jak mogłem najlepiej wpłacając umówioną kwotę i zasygnalizowałem, że nie będę się bawił.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1380717)
Jeżeli ta akcja to dla Ciebie ćwierć środek to czekam z niecierpliwością na to co Ty wymyślisz aby pomóc Wiśle, serio. Ile potrzebujesz czasu?

Na początek mała rozgrzewka. Co zrobiłeś dla forum? Może tak będzie Ci łatwiej.

Nie będę pisał.
Poczekam aż mnie pochwalisz.
Znajdziesz w moich działaniach jakieś pozytywy czy tylko same negatywy?
Z ręką na sercu?
Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1380717)

Może zastanówmy się nad tym dlaczego naprawdę tyle osób odeszło z tego forum? Bo to jest chyba większy problem niż nazwanie kogoś internetowym szczekaczem.

Do mnie na przykład napisało wiele osób o tym, że odchodzą, bo są nękane za swoje poglądy.
Nie przeze mnie.
Możesz wierzyć, albo nie.

domin_czyzyny 24.10.2014 17:56

Biedny FraMacik, nikt go nie zapytał czy chce się bawić. Toż to skandal nad skandale...

Przypomina mi się cytat: "Jaką metodą wybierzemy metodę głosowania" ...absurd.

Ty FraMat jesteś od działania, a nie narzekania. Jeśli Cię to przerasta, to odejdź. Jeśli ta akcja jest ćwierć środkiem. To czy masz lepszy pomysł na pomoc Wiśle ? Masz pomysł, aby naprawić to forum ?

Osoby, które nie chcą pomóc Wiśle nie powinny być mile widziane na tym forum, w przeciwieństwie do wielu zasłużonych kibiców, aktywnych od lat kilku, kilkunasty czy kilkudziesięciu.
To tak jak porównywać (zachowując oczywiście wszelkie proporcje) żołnierza AK do funkcjonariusza UB. Tu sztuka i tu sztuka, ale cele działania całkowicie przeciwstawne.

Edit do poniżej: gratulacje za świetny post, ale może rozwiniesz się bardziej.

Fiti 24.10.2014 18:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domin_czyzyny (Post 1380719)
Biedny FraMacik, nikt go nie zapytał czy chce się bawić. Toż to skandal nad skandale...

Przypomina mi się cytat: "Jaką metodą wybierzemy metodę głosowania" ...absurd.

Ty FraMat jesteś od działania, a nie narzekania. Jeśli Cię to przerasta, to odejdź.

Jeśli ta akcja jest ćwierć środkiem. To czy masz lepszy pomysł na pomoc Wiśle ? Masz pomysł, aby naprawić to forum ?

Osoby, które nie chcą pomóc Wiśle nie powinny być mile widziane na tym forum, w przeciwieństwie do wielu zasłużonych kibiców, aktywnych od lat kilku, kilkunasty czy kilkudziesięciu.

To tak jak porównywać (zachowując oczywiście wszelkie proporcje) żołnierza AK do funkcjonariusza UB.


Człowieku napij się wody...

63.5 Kg 24.10.2014 18:35

Czytam...czytam i czytam....

I naprawdę można się zalamac....
Framat człowieku to co Ty wyprawiasz na tym forum od kilku dobrych miesięcy to już jest całkowicie nie normalne...
Przestan , daj spokoj ,otrząśnij się tak na dobre,zobacz ze jest tez inny swiat niż ten Twój...
Zagubiles się wiele miesięcy temu i podejrzewam ze po prostu nie wiesz jak z tego wyjść już samemu,wzglednie jesteś tak zagubiony ze przestales już nawet sam to dostrzegac...
Psujesz to forum od wielu miesięcy...
Może pora się nad tym zastanowić i dac sobie spokoj z pelnieniem swojej sunkcji na tym forum...
Uwierz przezylem naprawdę wielu moderatorow tego i poprzedniego forum....ale Ty jesteś zdecydowana czerwona latarnia...

Jaroo1 24.10.2014 18:56

Cytat:

Nie.
Nie spadła.
Wskazałem tylko, że wymienienie w pierwszej nominacji dwóch (a jak się okazuje nawet trzech) osób które wcześniej nie zgadzały się z ideą bojkotu, wskazywało na dzielenie ludzi i chęć dokopania tym, którzy mieli takie podejście.
Uważasz, że to był czysty przypadek?
Uważasz, że to był czysty przypadek?
Jak to się mówi ą, ę, bułkę przez bibułkę a chuja gołą ręką. Z takiego gówna żeby problemy robić. Nominowali jako pierwszych tych co za bojkotem nie byli olaboga, koniec świata.
I te pajace też od "ą, ę i chuja w rękę" co to do wymagania od Wisły, a i pewnie wyzywania kopaczy w trakcie meczu na sb pierwsi a do wpłacania na akademię ostatni, pożal się Boże kibice. Wielkie żale, że ktoś ich nominował do zabawy w pomoc Wiśle i napisał "gdzie jest hajs". a tak to internetowe kozaki, krzykacze. Można się nie zgadzać z SKWK, nie pochwalać WSH, być za Bednarzem ale nie rozumiem jak można robić problem z wpłaty 10 złotych na Wisłę. Niby kibicujecie, takie kibicowanie to o kant dupy rozbić. Kochacie ten klub czy żydzicie mu na każdym kroku? Łatwo jest mówić jakim to się jest fanatykiem, wielkim kibicem tylko mówić każdy może, czyny się liczą a nie puste słowa.
Ty Panie FraMat to tłumaczem jesteś ponoć? Więc chyba zarabiasz trochę więcej niż najniższa krajowa? I żeby o te głupie 10 złotych robić takie jajca to na prawdę... no tak jak mówię, żydzenie pełną gębą.
FraMat, nie wygłupiaj się i nie bądź Jackiem. Odejdź sam z tego forum, zrzeknij się funkcji moderatora i będzie spoko. Nie bądź jak łysa parówa, która robiła same błędy i ciągle udawała, że to na niego się cały świat uwziął. Tobie pewnie "praca" na tym forum nie sprawia przyjemności, Ty ludziom też nie sprawiasz przyjemności to po co się kisić w tym sosie.
Dla dobra forum FraMat musi odejść! :rotfl:
Całe forum krzyczy razem, czas pożegnać się z FraMatem :rotfl:

19sebawro06 24.10.2014 21:55

kapitan ze statku schodzi ostatni. framat nie jest kapitanem, ale zejdzie ostatni- jak na forum nikt normalny nie będzie się już udzielał

domin_czyzyny 24.10.2014 22:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1380724)
Całe forum krzyczy razem, czas pożegnać się z FraMatem :rotfl:

:alleluja:

vabanq 24.10.2014 23:41

framat odejdz !

darotsok73 24.10.2014 23:48

NIe żebym się wtrącał ,albo za adwokata FraMata robił ,ale gorsi moderatorzy tu już bywali( wolfy:D).

Zniknął łysy to rozumiem że jakiś nowy wróg musi być. Padło na FraMata. Pech.
Rzeczywiście ,chłop ewidentnie jest powodem wszystkich naszych problemów zapewne włącznie z fatalnie niską frekwencją na R22 ,pomimo wielkiej demagogii ,długiego bojkotu i powszechnie deklarowanej troski o dobro Klubu.
O ile pamiętam to miało być w założeniu forum Kibiców WISŁY. Wszystkich.... Niestety od dawna pod każdym względem obniża poziom.

Dycha na akademię? czemu nie. Kto chce niech wpłaca . Z mojego i nie tylko mojego punktu widzenia ta akcja przy obecnej skali to raczej w kategoriach gimnazjalnych. Każdy działa na rzecz Wisły w obszarze i skali na jaką go stać i jaką uważa za słuszną. Bez radykalizmu i narzucania swojego punktu widzenia innym.

Wierzę ( coraz słabiej) ze stać Was na więcej.

domin_czyzyny 25.10.2014 00:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez darotsok73 (Post 1380755)
NIe żebym się wtrącał ,albo za adwokata FraMata robił

Właśnie robisz za adwokata tego nieudacznego moderatora.

3120c 25.10.2014 01:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1380704)
Drodzy użytkownicy rozumiem, że możecie być źli, wpierdo..leni wku.rwie.ni na innego użytkownika forum słusznie bądź nie słusznie ale nie ma opcji żebyście grozili innej osobie która ma inne poglądy że dostanie wpierd..ol

Cenzura? gdzie ktoś komuś groził? Proste pytanie

wolfy 25.10.2014 02:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lukasz (Post 1380672)
Oj myślę że doskonale wiesz że wielbicieli (w sensie pozytywnym i negatywnym) na tym forum masz zdecydowanie więcej niż ja. FraMat ma rację - gdyby nie bojkot nie byłbym nominowany wcześniej niż Ty. Oczywiście jestem w tej sprawie optymistą - zostałem nominowany również dlatego by nadać medialności inicjatywie. Akurat tak miejsce odbieram, inni pewnie zupelnie inaczej - dobrym przykładem jesteś Ty - dla Ciebie to ślepy los. Nominacja FraMat'a jako pierwszego też :D

Ja .......ę, ale Was skrzywdzili. Wybacz, ale jeżeli macie taki obraz sytuacji, że cała akcja jest po to, aby was "ukarać", to nie jestem w stanie wam pomóc. Do tego potrzeba psychologa lub psychiatry. Piszę całkiem na serio - to podchodzi pod paranoję. Ale spoko, nie jesteście sami - ostatnio jeden kretyn ukuł termin "weaponized charity", więc pewnie idziecie z duchem czasu.

Nie będę nikogo przekonywał, że to nie o was chodzi tej akcji. Gdyby było inaczej, nie dałbym ani złotówki, bo wszyscy mi zwyczajnie zwisacie i powiewacie.

Jedyny problem z akcją jest taki, że zebraliśmy za mało pieniędzy.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1380718)
Do mnie na przykład napisało wiele osób o tym, że odchodzą, bo są nękane za swoje poglądy.

Ja bym napisał raczej "głupotę" zamiast "poglądy", ale rozumiem, że tak dumniej brzmi.

Taka sugestia do obu stron "konfliktu" - dajcie sobie na wstrzymanie. Robi się coraz bardziej żenująco.

Proponuję odpuścić FraMat-owi. Nie każdy może być mną. To wymaga inteligencji, dowcipu, odporności psychicznej i tylko wrodzona skromność nie pozwala mi przypominać Wam o tym częściej.
Dalsze znęcanie się nad chłopaczyną jest bez sensu. Połknął przynętę Bednarza aż po spławik, późniejsze przyznanie się że się popierało szkodnika wymagałoby jaj, więc brnął do smutnego końca. Trudno.
Pora przestać "wyrównywać z nim rachunki", bo zysk z tego żaden - tylko syf robicie.
Nie każdy kibic musi być z Mensy. Większość - nie czarujmy się - nie jest. Tak naprawdę, jedyne co łączy wszystkich tu obecnych to klub sportowy Wisła. Istnieją naturalne linie podziałów, ale uwypuklanie ich teraz niczemu nie służy. Nie będę apelował o jedność i braterstwo, tylko o ograniczenie do możliwego minimum robienia problemów. Mamy (czytaj - szeroko rozumiana Wisła) ich dość bez tego.

Chyba, że o czymś nie wiem i dojebanie FraMat-owi podniesie frekwencję na meczu. IMHO - niczego nie zmieni na lepsze, ani nie poprawi. Sorry - dużo lepiej nie będzie, już było, a ja nie zostanę moderatorem po raz kolejny (bo mi się nie chce).

Do wspomnianego FraMat-a też bym zaapelował żeby wreszcie zaczął myśleć zanim coś zrobi, ale tu akurat nie mam zamiaru tracić czasu.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez darotsok73 (Post 1380755)
NIe żebym się wtrącał ,albo za adwokata FraMata robił ,ale gorsi moderatorzy tu już bywali( wolfy:D).

Fakt, że do dzisiaj pokemony dupa boli wskazuje, że dobrze wypełniałem swoje zadanie. A przynajmniej dobrze się przy tym bawiłem :D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maaarcin (Post 1380675)
(...)

Mogę odpowiadać tylko za siebie.

____________________________________________

Wybaczcie, ale jeżeli ja tu muszę być głosem rozsądku to znaczy to najprawdopodobniej, że kilka osób powinno wreszcie przestać podziwiać widoki i wyjąc głowy z własnych tyłków. I nie mam tu na myśli naszego nieszczęsnego moderatora, bo tu nie widzę nadziei na poprawę, tylko do kilku "sprawiedliwych". Zastanówcie się, czy prowadząc nagonkę bardziej szkodzicie, czy pomagacie.
Jedno wiem na pewno - parchy nam nie dołożą do akademii.

Lukasz 25.10.2014 10:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1380772)
Ja .......ę, ale Was skrzywdzili. Wybacz, ale jeżeli macie taki obraz sytuacji, że cała akcja jest po to, aby was "ukarać", to nie jestem w stanie wam pomóc.

Pomóc? :-/
Nie czytasz:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lukasz (Post 1380672)
Oczywiście jestem w tej sprawie optymistą - zostałem nominowany również dlatego by nadać medialności inicjatywie. Akurat tak miejsce odbieram,

Rozmawialiśmy o kluczu a nie o jakiejś magicznej karze którą sobie dośpiewałeś. Pierwsze nominacje są owocem poprzednich dyskusji czy pewnych wyobrażeń o użytkownikach, więc jak mogą być substytutem kary? Osobiście nie czuje się ukarany, nie czuje się pokrzywdzony, nie miałem żadnych oporów by dać 10 zł na dzieciaki :-/ Choć jest to chyba pierwszy łańcuszek w którym brałem udział. Moje nominacje pochodzą z stopki głownej strony forum.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1380772)
Jedyny problem z akcją jest taki, że zebraliśmy za mało pieniędzy.

Nie jest jedyny o czym fajnie napisałeś w drugiej cześci postu.

FraMat 25.10.2014 10:39

Przeczytałem z uwagą wszystkie posty. Ze wszystkich wynika, że w mojej osobie nie podoba się przede wszystkim stosunek do Bednarza i niektórych kibiców, Czyli poglądy. Nawet jeśli to brzmi "dumniej niż głupota".
Sam się nie mianowałem moderatorem, sam też nie przestanę nim być. Jesli władze forum zdejmą ze mnie ten obowiązek, nie skoczę z mostu.
Będę miał w pamięci zdanie przedmówcy: Fakt, że do dzisiaj pokemony dupa boli wskazuje, że dobrze wypełniałem swoje zadanie. A przynajmniej dobrze się przy tym bawiłem :D

Aha,@wolfy nie odebrałem tego tak, że cała akcja jest po to, aby nas "ukarać". Odebrałem, że przy okazji niezłej akcji niektorzy chcą doprowadzić do sytuacji, w której będą mogli powiedzieć : Patrzcie, tak szczekali przeciwko akcji SKWK a nie stać ich nawet na wsparcie Akademii i z tego wynika, ze to nie sa prawdziwi kibice.
Wiem, że niektórzy tego nie zrozumieją, bo zaślepieni są otwarciem sezonu polowania na FraMata.
Darzbór Panowie i Panie!

Karherop 25.10.2014 11:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1380782)
Wiem, że niektórzy tego nie zrozumieją, bo zaślepieni są otwarciem sezonu polowania na FraMata.
Darzbór Panowie i Panie!

Z całym szacunkiem, ale naprawdę Twoja wielkość nie pozwala Ci myśleć inaczej, że ludzie nie mają lepszych rzeczy do roboty?

Zaś mojego postu chyba wyraźnie nie przeczytałeś, bo nie było tam ani słowa o Bednarzu. Były zaś słowa o groźbach wywalenia tematu z TWSD Ticket Challange do kosza i zrobienia w temacie burzy - która tak naprawdę była Twoją prywatną gierką, jak sam przyznałeś. Bo to że można było sprawę spamowania rozwiązać inaczej niżeli przez groźby skierowane do wszystkich osób powiązanych z akcją.

A to że na każdym kroku słyszysz porównania do Bednarza.. myślę że jesteś akurat na tyle inteligentny że możesz to sobie sam wytłumaczyć.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1380782)
Sam się nie mianowałem moderatorem, sam też nie przestanę nim być.

To szlachetne.

FraMat 25.10.2014 11:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1380785)
Zaś mojego postu chyba wyraźnie nie przeczytałeś, bo nie było tam ani słowa o Bednarzu. Były zaś słowa o groźbach wywalenia tematu z TWSD Ticket Challange do kosza .

Jakoś tego nigdzie nie znajduję. Pomożesz?

AntyMod 25.10.2014 11:14

Framat to- Framat tamto , ze tez wam sie chce uzerac i klocic ...ja po prostu nie czytam jego wpisow i ich nie komentuje- wiekszosci forumowiczow radze to samo

domin_czyzyny 25.10.2014 12:26

Każdy rozsądny wie, że to troll/pokemon forum kibicowskiego, ktoś w stylu pysia. Gdyby to był moderator na onecie lub w GK albo gdyby był to zwykły user, to nie byłoby problemu. Jednak moderator to osoba, która wpływa na treść postów, banuje, decyduje czy dany temat jest kontynuowany, itp.

Władze tego forum wykazały się kompletną ignorancją dając mu tę funkcje, ale trzymanie go na tym stanowisku to już kompletny brak wyobraźni.To tak jakby dać dziecku żyletkę.

Ostro, ale niestety prawdziwie.

domin_czyzyny 25.10.2014 22:07

Pytanie o zgode na nominacje to wypaczenie zasad tej zabawy. Można sparafrazować słynne powiedznie, które w tym przypadku brzmiałoby: "FraMat wiecznie żywy". A dwa, jeśli jakis "wierny kibic" odmawia wpłaty na dzieciaki z Akademii Wisły, to każdy ma prawo o tym wiedzieć, że z taką osobą nie ma co prowadzić dyskusji o Wiśle, bo to nie kibic Wisły.

Jeśli ktoś jest wiślakiem, ma wiślackie obowiązki.

Tyle w temacie. Czasami lepiej zakończyc akcję, niż iść na zgniłe kompromisy.

Szacunek dla osób, które wzięły w niej udział, a dla pozostałych osób ...to już wg własnego sumienia oceńcie. Niestety tyczy się to zarówno zwolenników Bednarza, jak i Jego przeciwników.

Jaroo1 25.10.2014 22:48

To po co ta akcja? Skoro najpierw trzeba zgodę czy można kogoś nominować to wychodzi na to, że kto ma wpłacić kasę ten wpłaci bez żadnych nominacji. Wystarczy wysłać każdemu info, że jest prośba aby wesprzeć akademię. Rozumiem, że rav'owi nie odpowiadało to, że mu "zabawą w pomoc Akademii Wisły" się wystraszy klientów forum więc wymyślił taka zabawę, która będzie, że tak powiem bezinwazyjna dla judaszy, którzy żydzą 10 zł na Wisłę. Masakra, widać na kim zależy administracji tego forum, nie na kibicach Wisły, nie na poziomie forum (m. in. trzymanie jako moderatorów ludzi nieprzykładających się do swoich obowiązków albo niezwiązanych z szeroko pojętym ruchem kibicowskim) tylko na klientach, którzy będą nabijali wejścia na stronę.

MatMario 25.10.2014 23:03

Ale modyfikacja zasad w TWSD TC. Tegie mózgi to musiały opracować :D

maaarcin 25.10.2014 23:18

Przeniosłem posty z tematu "TWSD Ticket Challenge!" tutaj, a poniżej kilka zdań mojego komentarza.

Mam wrażenie, że niektórzy inaczej rozumieją cel akcji. Celem akcji jest przede wszystkim wsparcie Wisły poprzez przekazanie jak największej kwoty m.in. na Akademię Piłkarską. Jest to przede wszystkim możliwe poprzez wpłaty jak największej liczby osób. Tymczasem mam wrażenie, że niektórzy poprzez tę akcję chcą komuś coś udowodnić.

W ostatnim czasie liczba wpłat mocno się zmniejszyła, z kolei lista nominowanych jest już długa (bodajże 60). Osoby te nie wzięły udziału w akcji zapewne z różnych powodów - niektórzy nie chcieli brać udziału, niektórzy nie mogą itd. Nie wnikam w szczegóły. Te osoby same mogą sobie odpowiedzieć na pytanie, czy zrobiły dobrze, czy nie.

Przyjmijmy, że tych 60 nominacji zostało zmarnowanych. Sam zmarnowałem jedną nominację, choć zupełnie nieświadomie i teraz chętnie bym ją zmienił. Gdyby tych 60 nominacji powędrowało do osób gotowych wziąć udział w akcji (czy to po raz pierwszy, czy to po raz kolejny) oraz przyjmując, że każda z nich wpłaciłaby minimum 10 zł na Akademię (a większość wpłaca większe kwoty), to na jej koncie byłoby już minimum 600 zł więcej. Efekt byłby chyba lepszy?

Na zakończenie napiszę tylko, że sam chętnie ponownie wezmę udział w akcji.

domin_czyzyny 25.10.2014 23:30

Rozumiem anulowanie nominacji dla innowierców, ale pytanie się o zgodę jest przegięciem.

Proponuję zamianę zasady na taką, że jeśli ktoś w 7 dni nie weźmie udziału w zabawie nominujący może nominować kolejną osobę o czym informuje publicznie. Taka osoba mająca w dupie dzieciaki ląduje w galerii pokemonów i troli. Gdyby chciała naprawić dwój błąd musi wpłacić podwójną stawkę na dzieciaki.

Nikomu nie odbieramy Jego jestestwa, ani człowieczeństwa. Każdy ma prawo mieć w dupie wiślackie dzieciaki z Akademii, ale na Boga, nie nazywajmy wtedy takiej osoby, że jest kibicem Wisły Kraków.

R33 25.10.2014 23:32

piter116
A może jeszcze mamy przeprosić te osoby które nominowaliśmy i nie odpowiedziały w ogóle na nominacje?

Oczywiście świetnie rozumiem, że ktoś faktycznie jest w sytuacji, że dla niego 10 zł. to jest dużo (mi też się to parę razy w życiu zdarzało) bo na prawdę różnie to w życiu bywa, szczególnie jak ktoś np. ma rodzinę na utrzymaniu. No ale ile takich osób może być? Jednostki! A lista jest na kilkadziesiąt! Takie nominowanie osób które wiemy, że odpowiedzą, albo wpisywanie czekam na nominację, lub nawet nominowanie samych siebie powoduje, że ta zabawa tak na prawdę nie ma sensu i przeradza się w kółko wzajemnej adoracji, sam chciałem być nominowany ale czekałem cierpliwie bo zasady to zasady, a nie przedszkole. Ta zabawa właśnie na tym polega! Żeby rozruszać ludzi którzy nie chcą ogólnie za bardzo pomóc, żeby pokazać im, że to nic trudnego i pobudzić ich do działania.

maaarcin 25.10.2014 23:39

Ale problem jest też taki, że aktualnie wśród nominowanych są osoby, których udział w akcji jest niemożliwy, czy też same potrzebują wsparcia (choć nie chcą o to zabiegać na forum). A zapewniam Ciebie, że na pewno nie mają w dupie dzieciaków.

piter116 26.10.2014 00:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez R33 (Post 1380825)
piter116
A może jeszcze mamy przeprosić te osoby które nominowaliśmy i nie odpowiedziały w ogóle na nominacje?

Nie.

1. Na liście nominowanych osób, którą sporządziłem widnieje 59 użytkowników. Od tamtej pory doszło kilka nicków, więc lista przekracza 60 osób. Większość z tych osób została nominowana już jakiś czas temu i doskonale zdaje sobie sprawę, że została nominowana. Część z nich ma klub w głębokim poważaniu, część ma na każdy temat wiele do powiedzenia, a jak przychodzi akcja TWSD TC, to chowają głowę w piasek i unikają tematu. Inni zaś po nominacjach dziwnie ograniczyli swoją obecność na forum lub całkowicie jej zaprzestali. Ja takiego zachowania nie rozumiem, szczególnie w przypadku kilku użytkowników jednak nie będę tutaj wchodził w szczegóły i wymieniał te osoby z nicków. Wiem też, że wśród nominowanych jest przynajmniej jedna osoba, która sama potrzebuje wsparcia i dla niej 10 zł to dużo (odezwała się do mnie na PW). Możliwe, że takich osób jest więcej. Nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka.

2. Nadrzędnym celem akcji jest pomoc wiślackim skrzatom. Liczy się każda złotówka, dlatego apelowałem w swoich ostatnich postach, by osoby, które nie wyznaczyły kolejnych użytkowników, jednak to zrobiły. W zabawie chodzi o to, by tych nominacji było jak najwięcej. Tymczasem spory procent listy, to osoby pobanowane, innowiercy lub takie, które od dłuższego czasu się nie udzielają. Sam nominowałem użytkownika, któremu chciałem zrobić na złość i po jakimś czasie zmieniłem zdanie, wybierając inną osobę. I niestety właśnie przez takie sytuacje zabawa stoi w miejscu.

PS: Poziom forum niestety maleje z miesiąca na miesiąc. Mnie również nie podobają się niektóre działania portalu, jak i zachowanie konkretnych moderatorów / administratorów. Udzielam się tutaj coraz rzadziej, ale przyciągnął mnie założony przez fialo temat, za co należy mu się duży szacun, podobnie jak innym osobom, które przyłączyły się do akcji.

domin_czyzyny 26.10.2014 04:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maaarcin (Post 1380826)
Ale problem jest też taki, że aktualnie wśród nominowanych są osoby, których udział w akcji jest niemożliwy, czy też same potrzebują wsparcia (choć nie chcą o to zabiegać na forum). A zapewniam Ciebie, że na pewno nie mają w dupie dzieciaków.

Jednostki takie są, a na liście nominowanych 60 os. Przelew to koszt bułki w Maku, albo 1 paczki szlugów (a chyba nawet nie starczy na szlugi).

Nie róbmy z tego problemu. Taka osoba może zwrócić się do Was z pomocą. 10 zł, mówimy o 10 zł, nie o 50 zl, 100 zl czy 1000 zl. Mam też inny pomysł, zamiast 10 zł można zamiennie potraktować pomoc przy sektorze szkolnym + będzie taki,że na meczu będzie. Można się zastanowić też nad inna formą pomocy niematerialnej. Ale chodzi o to, aby wreszcie coś zrobić w realu, a nie tylko ględzić na forum. Zawsze dużo do powiedzenia miał aNouc czy Grantar, a tu co olewka akcji ? Specjalnie przywołałem dwie osoby z 2 stron tzw. Barykady. Przestańmy więc wreszcie łączyć stosunek danych osób do bojkotu, a tą wspaniałą akcję.

Pytanie się o zgodę powinno zniknąć z nowych zasad, bo jest wypaczeniem zasad tej zabawy. Dajmy też określony czas na udziaĺ np 7 - 10 dni, a po tym czasie osoba powinna mieć prawo do ponownej nominacji. W ten sposób powstaje też trzecia kategoria osób, tych które odmówiły wzięcia udziału w zabawie.

R33 26.10.2014 11:05

Przecież o tym pisałem.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez R33
Oczywiście świetnie rozumiem, że ktoś faktycznie jest w sytuacji, że dla niego 10 zł. to jest dużo (mi też się to parę razy w życiu zdarzało) bo na prawdę różnie to w życiu bywa, szczególnie jak ktoś np. ma rodzinę na utrzymaniu. No ale ile takich osób może być? Jednostki! A lista jest na kilkadziesiąt!


WISŁAZWE 26.10.2014 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1380718)




Nie będę pisał.
Poczekam aż mnie pochwalisz.
Znajdziesz w moich działaniach jakieś pozytywy czy tylko same negatywy?
Z ręką na sercu?

Bardzo merytoryczna odpowiedź. Odpowiedź pytaniem na pytanie. No ale czego ja się mogłem spodziewać.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1380782)
Sam się nie mianowałem moderatorem, sam też nie przestanę nim być. Jesli władze forum zdejmą ze mnie ten obowiązek, nie skoczę z mostu.

Ja też sam się nie mianowałem.



Cytat:

Pierwotnie napisane przez maaarcin (Post 1380823)
Przeniosłem posty z tematu "TWSD Ticket Challenge!" tutaj, a poniżej kilka zdań mojego komentarza.

Mam wrażenie, że niektórzy inaczej rozumieją cel akcji. Celem akcji jest przede wszystkim wsparcie Wisły poprzez przekazanie jak największej kwoty m.in. na Akademię Piłkarską. Jest to przede wszystkim możliwe poprzez wpłaty jak największej liczby osób. Tymczasem mam wrażenie, że niektórzy poprzez tę akcję chcą komuś coś udowodnić.

W ostatnim czasie liczba wpłat mocno się zmniejszyła, z kolei lista nominowanych jest już długa (bodajże 60). Osoby te nie wzięły udziału w akcji zapewne z różnych powodów - niektórzy nie chcieli brać udziału, niektórzy nie mogą itd. Nie wnikam w szczegóły. Te osoby same mogą sobie odpowiedzieć na pytanie, czy zrobiły dobrze, czy nie.

Przyjmijmy, że tych 60 nominacji zostało zmarnowanych. Sam zmarnowałem jedną nominację, choć zupełnie nieświadomie i teraz chętnie bym ją zmienił. Gdyby tych 60 nominacji powędrowało do osób gotowych wziąć udział w akcji (czy to po raz pierwszy, czy to po raz kolejny) oraz przyjmując, że każda z nich wpłaciłaby minimum 10 zł na Akademię (a większość wpłaca większe kwoty), to na jej koncie byłoby już minimum 600 zł więcej. Efekt byłby chyba lepszy?

Na zakończenie napiszę tylko, że sam chętnie ponownie wezmę udział w akcji.


A ja głupi myślałem, że chodzi o to aby nagłośnić akcję w jak najszerszej skali a tu się okazuje, że mam jeszcze się pytać osób czy zechcą wspomóc klub któremu kibicują.. Dla mnie niezrozumiałe, nawet bardzo.
Zmiana zasad spowoduje, że akcję znowu będą wspierać te same osoby, które to już zrobiły a reszta nadal będzie sobie przechodzić obojętnie obok tematu. No ale cóż widać administracji zależy zupełnie na czymś innym.





Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 1380831)
Nie.


PS: Poziom forum niestety maleje z miesiąca na miesiąc. Mnie również nie podobają się niektóre działania portalu, jak i zachowanie konkretnych moderatorów / administratorów. Udzielam się tutaj coraz rzadziej, ale przyciągnął mnie założony przez fialo temat, za co należy mu się duży szacun, podobnie jak innym osobom, które przyłączyły się do akcji.

Szkoda, bo każdy temat na tym forum umiera powoli. Szacunek, że podjąłeś się tego zadania, jednak powiedz mi czy warunki/zasady , które zaproponował Ci administrator w sprawie nowej formy TWSD TC są dla Ciebie odpowiednie?

3120c 27.10.2014 11:14

Ponawiam pytanie, który nadgorliwiec znów cenzuruje forum według własnego widzi mi się? Gdzie jest post, w którym zadałem proste pytania odnośnie pracy jednego z moderatorów? Gdzie ktoś komuś groził?

Jaroo1 27.10.2014 12:49

I może zrobimy to "głosowanie", ankietę odnośnie tego czy pozostawić FraMata na stanowisku moderatora. Bo administracja i kilka osób mówi, że pewna grupka jakichś narwańców chce tutaj przejąć na forum rządy i nie daje żyć normalnym użytkownikom. Jeśli tak jest to "normalna" większość przegłosuje pozostanie FraMata i będzie spokój, a jeśli nie to okaże się, że ta grupka "innych" wcale nie jest taką małą grupką.

domin_czyzyny 27.10.2014 14:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 3120c (Post 1380911)
Ponawiam pytanie, który nadgorliwiec znów cenzuruje forum według własnego widzi mi się? Gdzie jest post, w którym zadałem proste pytania odnośnie pracy jednego z moderatorów? Gdzie ktoś komuś groził?

z tego co widziałem, to KOMINEK wywalił Twój post. Wymyślił sobie, że groziłeś komuś (chyba FraMatowi) w.......em... masakra. Czasem niektórzy tutaj zachowują się w jak homo gazetus wybiórczus. Jak to forum ma funkcjonować i rozwijać się jako narzędzie do komunikacji między kibicami Wisły Kraków, jak rządzą nim ludzie, którzy z kibicami nie mają nic wspólnego.

darotsok73 27.10.2014 17:31

FraMat raczył się zdystansować od paru , czasem dziecinnych teorii i idei i poglądów i stał się wrogiem publicznym na TWSD
Piszecie o komunikacji i kibicach. Kibice są różni ,nie tylko z sektora C. Każdy ma prawo do swojego zdania
Co do poziomu.. często oszołomy z rocznym stażem którzy nabijają milion postów pisząc często jeden pod drugim ,plują jadem ,obrażają bezkarnie innych. To mają być " decydenci" ? Chyba żartujecie. Nie ma na to zgody.
Dawniej tak nie było ,za chamstwo były bany.
Teraz to równacie do tych zza Błoń. Tak pisaniem jak i niestety dopingiem.
Jeśli tak się sprawa przedstawia to jak najbardziej popieram FraMata.

KOMINEK 27.10.2014 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domin_czyzyny (Post 1380928)
z tego co widziałem, to KOMINEK wywalił Twój post. Wymyślił sobie, że groziłeś komuś (chyba FraMatowi) w.......em... masakra. Czasem niektórzy tutaj zachowują się w jak homo gazetus wybiórczus. Jak to forum ma funkcjonować i rozwijać się jako narzędzie do komunikacji między kibicami Wisły Kraków, jak rządzą nim ludzie, którzy z kibicami nie mają nic wspólnego.

Nie chodziło ani o posta domin_czyzyny ani o 3120c nie powiem czyj to był post ale koniec brzmiał tak : No wlasnie, framat, Wislaku z krwi i kosci, moze ustawimy sie dzisiaj przed meczem i porozmawiamy we wspolnym gronie o tym forum, jego ewentualnych zmianach i naszych propozycjach? co ty na to ?

uwierzcie mi różne rzeczy już z widziałem wśród naszej wiślackiej braci i widziałem jak swój swojego kopie choć on leży na ziemi więc wybaczcie .

Może nie zwróciliście na to uwagi ale został również skasowany post FarMata.

domin_czyzyny 27.10.2014 21:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1380955)
Nie chodziło ani o posta domin_czyzyny ani o 3120c nie powiem czyj to był post ale koniec brzmiał tak : No wlasnie, framat, Wislaku z krwi i kosci, moze ustawimy sie dzisiaj przed meczem i porozmawiamy we wspolnym gronie o tym forum, jego ewentualnych zmianach i naszych propozycjach? co ty na to ?

uwierzcie mi różne rzeczy już z widziałem wśród naszej wiślackiej braci i widziałem jak swój swojego kopie choć on leży na ziemi więc wybaczcie .

Może nie zwróciliście na to uwagi ale został również skasowany post FarMata.

Nie mogło chodzić o mojego posta, bo ja nikomu nie groziłem. A co do Twojego cytatu, to jeden wiślak chciał pogadać podobno z innym wiślakiem. Co w tym złego ? pogadać w realu? FraMat mocny jest tylko na tym forum, w realu kompletnie NIC nie znaczy, nic dla Wisły nie robi. Na mecze nie chodzi (lub od wielkiego dzwona), nie wspiera inicjatyw kibicowskich, a jesli już coś zrobi to tyle przy tym pomarudzi, że wielu osobom wszystko obrzydzi. Osoba na jego funkcji powinna wszystkich zajawiać na Wisłe, wspierać inicjatywy kibicowskie i Wisłe. On jest tego przeciwieństwem.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez darotsok73 (Post 1380939)
FraMat raczył się zdystansować od paru , czasem dziecinnych teorii i idei i poglądów i stał się wrogiem publicznym na TWSD
Piszecie o komunikacji i kibicach. Kibice są różni ,nie tylko z sektora C. Każdy ma prawo do swojego zdania
Co do poziomu.. często oszołomy z rocznym stażem którzy nabijają milion postów pisząc często jeden pod drugim ,plują jadem ,obrażają bezkarnie innych. To mają być " decydenci" ? Chyba żartujecie. Nie ma na to zgody.
Dawniej tak nie było ,za chamstwo były bany.
Teraz to równacie do tych zza Błoń. Tak pisaniem jak i niestety dopingiem.
Jeśli tak się sprawa przedstawia to jak najbardziej popieram FraMata.

FraMat kibicem ? :) Piszesz oszołomy? A domagasz się za chamstwo banów! Czyli domagasz się bana sam dla siebie geniuszu. Twoje włazidupsko FraMatowi jest żenujące, ale każdy robi to co lubi.

Większość osób, które tu sie wypowiadają nie są z sektora C. A bardziej D lub E. Reszta bez komentarza.

vabanq 28.10.2014 00:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1380955)
Nie chodziło ani o posta domin_czyzyny ani o 3120c nie powiem czyj to był post ale koniec brzmiał tak : No wlasnie, framat, Wislaku z krwi i kosci, moze ustawimy sie dzisiaj przed meczem i porozmawiamy we wspolnym gronie o tym forum, jego ewentualnych zmianach i naszych propozycjach? co ty na to ?

uwierzcie mi różne rzeczy już z widziałem wśród naszej wiślackiej braci i widziałem jak swój swojego kopie choć on leży na ziemi więc wybaczcie .

Może nie zwróciliście na to uwagi ale został również skasowany post FarMata.

PRzede wszystkim zdanie wyrwane z kontekstu. To po pierwsze. Po drugie, gdzie ja komus grozilem? Wskaz prosze fragment gdzie wyraznie jest napisane ze cokolwiek komus zrobie poza rozmowa? Po trzecie, sory, ale jestem tego zdania, ze jesli ktos zgrywa cwaniaka na forum, a ma chociaz troche jaj i honoru to wlasnie w takich sytuacjach powinien to udowodnic ze mna (nami ) sie ustawic i pewne rzeczy przedysktuowac.
Bo jesli ktos jest moderatorem forum i to jeszcze kibicowskiego to powinien ponosic konsekwencje swoich czynow. Jak dla mnie i zapewne wielu innych bycie adminem to przede wszystkim odpowiedzialnosc i dojrzalosc, a framat nie dosc, ze do tych cech ma jak z Krakowa do Izraela to jeszcze chowa glowe w piasek i jedyne co potrafi to dac bana albo po prostu pisac rzeczy, ktorych po prostu sie nie da czytac. I nie do pomyslenia jest to, ze taki ktos jest dalej administatorem. To po prostu jest skandal i stanowi o poziomie tej strony. Bo jak wiekszosc moglibysmy wywiescic faje i miec w dupie to wszystko ale niektorym jeszcze zalezy na tym forum, szkoda tylko ze nawet Wy, admini tego nie dostrzegacie i nie wy.......icie na zbity pysk tego pozal sie Boze administratora. Nie byloby latwiej? Byloby, zrobcie glupia sonde i po sprawie.
To moj ostatni post w tej sprawie bo jak widac nie ma sensu, w kazdym razie, naprawde nie reagujac na ta sytuacje strzelacie sobie w stope i przyczyniacie sie do upadku i konca tego forum. Dziwie sie i to bardzo, ze osobom, ktorym powinno najbardziej zalezec nie dostrzegaja problemu i jego istoty.
------
Honoru..

rav 28.10.2014 14:08

Jakie konsekwencje i jakich czynów?

Czyżby vabanq właśnie potwierdził, że interpretacja KOMINKA była właściwa?

Decyzja ws. FraMata zapadła. Jaka - zostanie to zakomunikowane wkrótce. Myślę (choć proszę mnie nie łapać za słowo, bo zawsze może się coś przesunąć), że pod koniec przyszłego tygodnia. W związku z tym dyskusja na jego temat nie będzie tu kontynuowana.

vabanq 28.10.2014 19:36

czynów czyli tego jak pracuje i z jakimi efektami jako moderator bo i za to na normalnym forum kazdy powinien byc rozliczany. A konsekwencje(czyli aut)- chodzi mi tu wlasnie o postawe pozostalych adminow, ktorzy powinni z framatem sie pozegnac. Sory, zle moze sie wyrazilem, ale tak to jest jak sie pisze posty po 12h pracy o 12 w nocy.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:38.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl