Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

goly78 12.06.2009 11:12

Kamikadze mam pytanie .....co sie dzieje z Urawą ?? Cos siedli ostatnio ? Opłaca sie grac na nich w pucharze ze słaba Omiyą ??

konrad1991tsw 12.06.2009 11:15

Kubot Ł./Marach O. - Skupski K./Fleming C. 1.60
1/4 turnieju deblowego w Londynie. Nasz najlepszy zawodnik, Łukasz Kubot gra w parze z Olivierem Marachem. W tym roku ten duet zanotował już kilka wielkich sukcesów, m.in. wygrali turnieje w Casablance i Belgradzie, dotarli do finału w Acapulco oraz doszli do półfinału Australian Open. Mają na rozkładzie kilka świetnych debli, są dobrze zgrani ze sobą. W Londynie ograli dotychczas debel Hewitt/Murray. Dzisiaj ich rywalami będą brytyjczycy Fleming i Skupski. Mimo że nie są oni już najmłodsi nie osiągnęli żadnych dużych sukcesów. Ale na kortach Queens Clubu dokonali wielkiej rzeczy, ograli braci Boba i Mike'a Bryan'ów. Wydaje mi się że ten sukces ich trochę zdemobilizuje przed meczem z Kubotem i Marachem. Raczej ciężko będzie im zagrac kolejny mecz życia http://www.1x2.pun.pl/_fora/1x2/smilies/[dblpt]). Poza tym są po prostu słabsi od polsko-austriackiego debla.

LuKaS TSW 12.06.2009 11:31

na dzisiaj taki kupon:
Francja-Litwa 1
Hiszpania-Turcja 1
Kubot/Marach-Fleming/Skupski 1
Sharapova-Wickmayer 1

za 20 zł 57 zł do wygrania

maTyS. 12.06.2009 14:47

polećcie jakiegoś dobrego bukmachera z dużym bonusem i dużą ilością zdarzeń :) mam konto na expekcie ale planuje założyć sobie gdzieś indziej :) czekam na Wasze opinie :)

bula1010 12.06.2009 18:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maTyS. (Post 744212)
polećcie jakiegoś dobrego bukmachera z dużym bonusem i dużą ilością zdarzeń :) mam konto na expekcie ale planuje założyć sobie gdzieś indziej :) czekam na Wasze opinie :)

bet at home masz bonus 50% ale tam jest jakieś ograniczenie hmmm do 100 zł
ale mi sie wydaje że jeszcze jak w tamtym roku wpłacałem kasę to miałem podwojenie tej stawki ?? orientuje sie ktoś co gra w bahu??

pan Dudi 12.06.2009 19:08

Bah ma tylko 50% bonusu, więc szkoda czasu. Wpłać sobie kasę do betclicka- tam masz cashback za pierwszy zakład do 55 zeta (stawiasz zakład za 55 zeta i jak nie wejdzie, to dostajesz kasę z powrotem). Poza tym większość buków ma bonusy po 100%. Zwróć tylko uwagę na zasady wypłacenia tej kasy (ile razy trzeba obrócić, i czy tylko bonusem, czy całą kasą i po jakim kursie). Jeśli skorzystasz z betclicka, to podaj przy rejestracji nicka polecającego gracza pandudi :D Jeśli nie, to załóż sobie konto np. w betsafe (obrót całym wkładem 3 razy jeśli dobrze pamiętam po kursie 1,5 pojedynczego zdarzenia, albo np. tobet- przed jutrzejszymi rozgrywkami IV ligi jak znalazł, bo mają ją w ofercie :D ).

spinnaker 12.06.2009 19:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spinnaker (Post 744097)
Od kilku dni mam czarną serię więc nie wiem czy warto ryzykować na te same mecze co ja ale:
Argentyna (Młodzież) - Holandia (młodziki) 1 1,90
DPMM FC - Geylang United 1 1,65
Blake J. - Youzhny M. 1 1,55

Uffff... Wreszcie :)

Svartis 12.06.2009 19:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 744296)
Bah ma tylko 50% bonusu, więc szkoda czasu. Wpłać sobie kasę do betclicka- tam masz cashback za pierwszy zakład do 55 zeta (stawiasz zakład za 55 zeta i jak nie wejdzie, to dostajesz kasę z powrotem). Poza tym większość buków ma bonusy po 100%. Zwróć tylko uwagę na zasady wypłacenia tej kasy (ile razy trzeba obrócić, i czy tylko bonusem, czy całą kasą i po jakim kursie). Jeśli skorzystasz z betclicka, to podaj przy rejestracji nicka polecającego gracza pandudi :D Jeśli nie, to załóż sobie konto np. w betsafe (obrót całym wkładem 3 razy jeśli dobrze pamiętam po kursie 1,5 pojedynczego zdarzenia, albo np. tobet- przed jutrzejszymi rozgrywkami IV ligi jak znalazł, bo mają ją w ofercie :D ).

Zakładając że wpłacisz najwięcej jak jest to możliwe przy bonusie(np Expekt - 150zł bo tu jest bodajże najwięcej) to nie jest naprawde problemem obrócić to 3x po kursie 1,50. Jeżeli grasz systemem czy też progresją to obrócisz to 900 zł w tydzień. Ja bym na Twoim miejscu wybrał bonus aniżeli zwrot. Ot to samo jakbyś dostał te 55zł jako bonus.
Ja bym Ci polecił bet365 zdecydowanie bardziej niż bah jaśli się nad nim zastanawiasz. Tak jak kolega napisał bah to strata czasu. :-)

marcinugorek 12.06.2009 19:37

UWAGA POSZUKIWANE OSOBY CHETNE DO TWORZENIA SERWISU BUKMACHERSKEIGO NA PŁATNYM SERWERZE
wszelkie informacje na priv wszystko powiem na PW prosze o potraktowanie tego powaznie osoby bez chęci prosze nie pisac

pan Dudi 12.06.2009 19:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Svartis (Post 744308)
Zakładając że wpłacisz najwięcej jak jest to możliwe przy bonusie(np Expekt - 150zł bo tu jest bodajże najwięcej) to nie jest naprawde problemem obrócić to 3x po kursie 1,50. Jeżeli grasz systemem czy też progresją to obrócisz to 900 zł w tydzień. Ja bym na Twoim miejscu wybrał bonus aniżeli zwrot. Ot to samo jakbyś dostał te 55zł jako bonus.
Ja bym Ci polecił bet365 zdecydowanie bardziej niż bah jaśli się nad nim zastanawiasz. Tak jak kolega napisał bah to strata czasu. :-)


Wiesz, to nie do końca jest to samo, bo wtapiając jeden zakład z cashbackiem nie tracisz w zasadzie nic. Wtapiając pierwszy zakład wniesiony po to, aby obrócić kwotą bonusa i wpłaty- tracisz wszystko i do widzenia. Poza tym- jedno nie wyklucza drugiego. Może wykorzystać cashbacka w betclicku, a potem przejść sobie do innego buka ;) Inna sprawa, że często (pewnie nie zawsze) zakłady systemowe nie są uwzględniane do obrotu kasą bonusową. Nie rozumiem za to co ma do tego wszystkiego progresja- zaczynasz progresję obstawiając coś za cały swój depozyt, wtapiasz i co dalej?:D Chyba, że masz na myśli granie od powiedzmy 10 zeta i w ten sposób dojście do obrotu 900 zetami, ale to chyba przesada.

rocco_1906 12.06.2009 19:58

mecz: Detroit Red Wings - Pittsburgh Penguins (02:00)

typ: Detroit Red Wings -1,5

kurs: 2,62

buk: Bwin

Svartis 12.06.2009 20:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 744313)
Wiesz, to nie do końca jest to samo, bo wtapiając jeden zakład z cashbackiem nie tracisz w zasadzie nic. Wtapiając pierwszy zakład wniesiony po to, aby obrócić kwotą bonusa i wpłaty- tracisz wszystko i do widzenia. Poza tym- jedno nie wyklucza drugiego. Może wykorzystać cashbacka w betclicku, a potem przejść sobie do innego buka ;) Inna sprawa, że często (pewnie nie zawsze) zakłady systemowe nie są uwzględniane do obrotu kasą bonusową. Nie rozumiem za to co ma do tego wszystkiego progresja- zaczynasz progresję obstawiając coś za cały swój depozyt, wtapiasz i co dalej?:D Chyba, że masz na myśli granie od powiedzmy 10 zeta i w ten sposób dojście do obrotu 900 zetami, ale to chyba przesada.

Myśle że to jest kwestia indywidualnego podejścia. Ja traktuje zawsze bonusy jakby to nie były moje pieniądze dlatego ewentualna strata takiego bonusu jest tym samym co zwrot tych 55zł. Zakładając że dostajesz 150 zł i dzielisz to na trzy grając AKO 2.00 masz 50% + 50% + 50% na każdym zakładzie czyli duże szanse na dwa kupony co generuje zysk i automatycznie zapewniasz sobie obrót (Przyjąłem 2.00 a przecież wystarczy 1.5 więc prawdopodobieństwo jest jeszcze większe, a gdy masz te 55zł to zawsze kusi żeby p[odbić sobie to AKO bo przecież nikt Ci już wiecej tego nie da jak stracisz :D). Przyjmując takie samo AKO przy jednym kuponie masz tylko 50% szans że tych 55zł nie stracisz i 50% że podwoisz.
Mówiąc o progresji nie miałęm oczywiście na myśli całego kapitału na jeden kupon bo wtedy progresja nie ma sensu praktycznie. Weźmy na to system d'alembert. Grając kupon w południe po południu wieczorem i nacny stawiasz 80 zł zakładając że zaczynamy od 20. A gdy nie wchodzą dwa pierwsze kupony jest 20+40+60 i potem przy wygranej 40. Czyli w jednym dniu obracamy 160zł a mamy na obrót tych 900zł przeważnie pół roku :-p

pan Dudi 12.06.2009 20:34

W bet365 masz 90 dni ;) Trzeba obrócić kasą 5 razy po min. kursie 1,5. Nie ma rozdzielenia na zdarzenia z 2 lub 3 możliwymi wynikami, więc to jest plus, ale pięciokrotny obrót, to sporo (max 1200 zeta). Nie wiem jaką mają ofertę, bo nie gram u nich, ale słyszałem, że to dobry buk. Generalnie, kolego Matys, jak sam widzisz możliwości jest dużo. Wiadomo, że zawsze kusi żeby do kuponu za te 55 zeta coś dorzucać, ale właśnie na to oni liczą i dzięki ludzkiej zachłanności im to się opłaca może nawet bardziej niż dawanie bonusu (do którego ja podchodzę trochę poważniej ;) ).

No, a progresja, żeby miała sens, trzeba raczej grać na coś po kursach w okolicach 2,5 - 3, a ciąg tam wygląda chyba 20- 40- 80, a nie 20- 40- 60? Nie wiem, bo nie grałem nigdy tym systemem, ale coś mi mówi, że mam rację ;)

Svartis 12.06.2009 20:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 744331)
W bet365 masz 90 dni ;) Trzeba obrócić kasą 5 razy po min. kursie 1,5. Nie ma rozdzielenia na zdarzenia z 2 lub 3 możliwymi wynikami, więc to jest plus, ale pięciokrotny obrót, to sporo (max 1200 zeta). Nie wiem jaką mają ofertę, bo nie gram u nich, ale słyszałem, że to dobry buk. Generalnie, kolego Matys, jak sam widzisz możliwości jest dużo. Wiadomo, że zawsze kusi żeby do kuponu za te 55 zeta coś dorzucać, ale właśnie na to oni liczą i dzięki ludzkiej zachłanności im to się opłaca może nawet bardziej niż dawanie bonusu (do którego ja podchodzę trochę poważniej ;) ).

No, a progresja, żeby miała sens, trzeba raczej grać na coś po kursach w okolicach 2,5 - 3, a ciąg tam wygląda chyba 20- 40- 80, a nie 20- 40- 60? Nie wiem, bo nie grałem nigdy tym systemem, ale coś mi mówi, że mam rację ;)

Jeżeli rzeczywiście jest wymagany obrót 5x to zwracam honor ;) Kierowałem się expektem gdzie jest 150 bonusu i obrót 3x. Polecając bet365 miałem na uwadze małą marże oraz dosyć bogatą ofertę.

Ty mówisz w tym momencie o klasycznej progresji, w której rzeczywiście jest 20 - 40 - 80 - 160 itd ale dla mnie jest to zbyt ryzykowne zwłaszcza na początek...
Miałem na myśli system d'alambert gdzie mamy 20(Przegrana) 40(przegrana) 60(wygrana) 40(wygrana) Zwiekszamy stawke o stała wartosc w przypadku porażki i zmniejszamy w przypadku wygranej . Nie potrzeba tutaj kursów ok 3,00 wystarczy kurs 1,7 co przy skuteczności 40% sprawia że mamy bilans na 0. Wieć niewiele trzeba aby obrócić bonusik.
A wracając do progresji którą Ty podałeś to masz rację są w niej potrzebne kursy 3,0 gdyż po wygranej automatycznie wracamy sie do stawki poczatkowej co nie pozwala póxniej jeszcze cs zyskać nim zakończymy poziom.

LuKaS TSW 12.06.2009 21:49

no i siadło, na noc wygrana Detroit,a na jutro cała kolejka ligi estońskiej na faworytów:D

hunter 12.06.2009 21:54

Urawa Red Diamonds - Omiya Ardija 1 1.45
Parana Clube PR - Ceara CE 1 1.60

ako: 2.32

ramon01 12.06.2009 22:19

a co sadzicie o jutrzejszym finale pucharu rumunii ? :D kurs jest fajny a historia spotkan zacheca do postawienia 1 :D

LuKaS TSW 13.06.2009 09:27

postawiłem wczoraj rano że Korona wygra pierwszą połowę z Cracovią w barażu,wiecie może jak to będzie liczone?
na dziś:
Trondheim-Stromsgodset 1
Kazań-Rostov 1
Polska-Szwecja 1
Rumunia-Czarnogóra 1

za 20 zł, 56zł do wygrania

Prawdziwość Dla Gry,to ja dziś za karę będę chodzić w mojej bluzie Pingwinów:D

ramon01 13.06.2009 09:48

pewnie ze dwa dni ci zwiesza kupon a jak nie bedzie ustalonej nowej daty barazu to przelicza po kursie 1.0

PrawdziwośćDlaGry 13.06.2009 10:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 744315)
mecz: Detroit Red Wings - Pittsburgh Penguins (02:00)

typ: Detroit Red Wings -1,5

kurs: 2,62

buk: Bwin

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 744372)
no i siadło, na noc wygrana Detroit,a na jutro cała kolejka ligi estońskiej na faworytów:D



http://img.interia.pl/sport/nimg/7/i...ow_3377364.jpg


musiałem.... :D Penguins <3

rocco_1906 13.06.2009 10:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrawdziwośćDlaGry (Post 744488)

musiałem.... :D Penguins <3

ZŁOŚLIWIEC !!!!!!!!! :foch: :p


jest tu jakis spec od żużla?? bo planuje postawic na Saifudinova ze bedzie na podium lub extremalnie za grosze ze wygra:) jakies opinie znawcow??

LuKaS TSW 13.06.2009 10:59

Zapytaj sędziego od GP czy znowu będzie wałki robić:D a tak serio to mnie on jeszcze nie przekonuje do wygrania całego GP no ale daj za drobne że będzie w finale i już:)

konrad1991tsw 13.06.2009 11:21

Haas T. - Kohlschreiber P. 1.65
Tommy Haas w ostatnim okresie znajduje się w świetnej dyspozycji. We French Open dotarł do 1/16 gdzie był o krok od wyeliminowania pózniejszego triumfatora Rogera Federera. W Halle gra jeszcze lepiej, pokonał już Koubeka 2-0, pózniej ograł Tsongę 2-0 a wczoraj pokonał 2-0 rewelacyjnego Zvereva. W każdym meczu bardzo dobrze serwował, dawał niewiele szans na przełamanie i nawet raz nie dał się przełamac ! Na trawie w poprzednich latach radził sobie niezle, w całej karierze ma bilans 35-20. W Halle kilka razy docierał do półfinału, gdzie zazwyczaj stawał mu na drodze Roger Federer. Dzisiaj rywal jest słabszy, jest nim jego rodak Phillip Kohlschreiber. Kohli też niezle sobie radził dawniej w Halle, był nawet w finale. W tym sezonie dotarł już i tak bardzo daleko patrząc jakie miał problemy w meczach z Tursunovem i Beckiem. W obydwu tych meczach przechodził wielkie męki, o meczu z Beckiem powiedział: "Udało mi się siebie wyciągnąć z nieciekawej sytuacji". Jednak Beck miał szanse żeby po wygraniu seta przełamac go także w drugim secie. Pózniej Kohli złapał rytm i wygrał. Jego statystyki są słabsze od Haasa. Bilans H2H jest korzystny dla Kohliego, który w zeszłym roku wygrał właśnie w Halle 7-5,5-7,7-6. Tommy dzisiaj pomści tamtą porażkę. Ewentualnie dobrym rozwiązaniem może byc over 22,5 gema http://www.1x2.pun.pl/_fora/1x2/smilies/[dblpt])

dexxaa 13.06.2009 11:25

Rubin Kazan - Rostov
1 1.35
Spartak Moskva - Khimki
handicap
1 (-1.0) 1.80
2.4

spinnaker 13.06.2009 12:25

Spartak Moscow - FK Khimki (Typ) 1 1,20
Haas T. - Kohlschreiber P. (Typ) 1 1,50
Hiszpania - Polska (-15.5/+15.5) (Spread) 1 1,85

jacek67 13.06.2009 13:24

co sadzicie o tym na poniedziałek
Piłka nożna Puchar Konfederacji RPA - eliminacje

Brazylia - Egipt 1
Wlochy - USA 1

Piłka nożna do lat 21 M.Europy

Anglia U21 - Finlandia U21 1
Hiszpania U21 - Niemcy U21 1

simon1906 13.06.2009 13:57

Koledzy czy to prawda ze w promocji betclicka w cashbacku mozna postawic kupon wielokrotny i w nim zdarzenia ktore maja dwa rozwiazania np siatkowka??

LuKaS TSW 13.06.2009 14:09

no to po zabawie przez Kazań trzeba grać dalej:
Girona-Tenerife 2
Sevilla II-Vigo 2
Gollob-Lindgren 1

batix 13.06.2009 14:58

Washington DC United - Chicago Fire (Typ) X3,00
Barcelona Guayaquil - Club Sport Emelec (Typ) X3,20
Los Andes - Atletico de Rafaela (Typ) X3,20
ABC RN - Vila Nova GO (Typ) X3,15
Tralee Dynamos - Salthill Devon (Typ) X3,15

za duzo remisow mnie ostatnio wykancza :) to postanowilem dac i te ixy oczywiscie kupon dla zabawy za niska stawke
(nie radze stawiac bo ja nigdy nie podaje trafnych typow) :)
http://www.bet-at-home.com/pic/dot.gif

matti220 13.06.2009 15:03

Bjerre - Iversen 1 1,55 (żużel) - Iversen w finale ... cuda
N.Pedersen - A.Jonsson 1 1,50 (żużel) + 10 : 7
Xerez - Huesca 1 1,32 (piłka n.) + 2:1
Hiszpania - Polska (H 0-15) 1 1,90 (koszykówka) -
Włochy - Chiny (H 0-2,5) 1 1,35 (siatkówka) - 0 : 5,5 ... wczoraj Chiny zagrały padake ,a dzisiaj taka odmiana...

65 zl -> 7,87 -> 460 zl
TOTO-MIX
/już dawno tak słabego dnia nie miałem , po serii wygranych teraz takie błędy w typach.../

goly78 13.06.2009 15:19

zpóznilem sie dzis postawic na Rubin-Rostov hehe dobry fart . Ciekawe ilu osobom zawalił kupon

Robbie92 13.06.2009 15:47

week na minus ;/

Zakład: Akumulowany Stawka: 3.00 Wygrana: 36.60
1793 Levadia Tallinn - Tulevik Vilj. 1 1.15
1826 Dynamo M. - Kuban 1 1.45 1;1
1846 Los Angeles - Salt Lake 1x 1.16
1847 Seattle - San Jose 1x 1.10
2050 Polska - Szwecja 1 1.35
2055 Niemcy - Slowenia 1 1.22
2093 Portugalia - Slowacja (1m.) 2 1.75
2288 Alaves - Alicante 1 1.45
2290 Girona - Tenerife x2 1.13
2298 Xerez - Huesca 1 1.35

batix 13.06.2009 17:55

Wielka Brytania - Chorwacja
Typ - Typ: 11,45http://www.bet-at-home.com/pic/button-delete.gif
Argentyna - Anglia
Typ - Typ: 11,65http://www.bet-at-home.com/pic/button-delete.gif
Hiszpania - Szwajcaria
Typ - Typ: 11,55http://www.bet-at-home.com/pic/button-delete.gif
wartio postawic na szybko

konrad1991tsw 13.06.2009 21:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez konrad1991tsw (Post 744517)
Haas T. - Kohlschreiber P. 1.65
Tommy Haas w ostatnim okresie znajduje się w świetnej dyspozycji. We French Open dotarł do 1/16 gdzie był o krok od wyeliminowania pózniejszego triumfatora Rogera Federera. W Halle gra jeszcze lepiej, pokonał już Koubeka 2-0, pózniej ograł Tsongę 2-0 a wczoraj pokonał 2-0 rewelacyjnego Zvereva. W każdym meczu bardzo dobrze serwował, dawał niewiele szans na przełamanie i nawet raz nie dał się przełamac ! Na trawie w poprzednich latach radził sobie niezle, w całej karierze ma bilans 35-20. W Halle kilka razy docierał do półfinału, gdzie zazwyczaj stawał mu na drodze Roger Federer. Dzisiaj rywal jest słabszy, jest nim jego rodak Phillip Kohlschreiber. Kohli też niezle sobie radził dawniej w Halle, był nawet w finale. W tym sezonie dotarł już i tak bardzo daleko patrząc jakie miał problemy w meczach z Tursunovem i Beckiem. W obydwu tych meczach przechodził wielkie męki, o meczu z Beckiem powiedział: "Udało mi się siebie wyciągnąć z nieciekawej sytuacji". Jednak Beck miał szanse żeby po wygraniu seta przełamac go także w drugim secie. Pózniej Kohli złapał rytm i wygrał. Jego statystyki są słabsze od Haasa. Bilans H2H jest korzystny dla Kohliego, który w zeszłym roku wygrał właśnie w Halle 7-5,5-7,7-6. Tommy dzisiaj pomści tamtą porażkę. Ewentualnie dobrym rozwiązaniem może byc over 22,5 gema http://www.1x2.pun.pl/_fora/1x2/smilies/[dblpt])

2-1 WESZŁO
OVER 22,5 gema WESZŁO

www.1x2.pun.pl - zapraszam na forum, właśnie wystartował konkurs związany z Pucharem Konfederacji

quaresma88 14.06.2009 08:24

Elo. Jest ktoś z typybukmacherskie.org??

quaresma88 14.06.2009 10:18

Kuponiki na 14.06.09:


Cytat:

Goias GO - Corinthians SP 1 1,85

Club Sportivo Cienciano - Jose Galvez Chimbote X2 1,85

Brann - Lyn 1 1,80

Spartak Nalchik - FC Zenit St. Petersburg +2,5 2,10

Skive - Kolding FC +2,5 1,47

South Africa - Irak 1 1,62

ako: 30,81
buk: tobet
Po krótce o każdym spotkaniu. Corinthians gra w tygodniu spotkanie pucharowe, na którym bardzo im zależy i dzisiaj wystąpią osłabieni brakiem kilku bardzo ważnych zawodników. Co do meczu z Peru. Gospodarze od ponad dwóch miesięcy nie dostają wypłat, dodatkowo na znak prostestu w tym tygodniu nie trenowali, doszło nawet do jakieś przepychanki z prezesem, tak więc atmosfera bardzo gęsta. Goście to niezły zespół i remis spokojnie jest w ich zasięgu. W meczu Brann-Lyn prześledźcie sobie H2H. 8 kolejnych zwycięstw Brann nad Lyn na własnym boisku, może patent, okaże się czy będzie 9 kolejne zwyciętwo. Typy na overy są na podstawie statystyk, dodatkowo bardzo dobrzy typerzy z zagranicznych zamkniętych for polecają oba nawet +3,5. RPA gładko powinna pokonac Irak, który nawet w meczu z naszą kadrą nie zaprezentował się zbyt dobrze, a RPA będzie miała za sobą doping fanatycznej publiczności i dodatkowo będą zdeterminowani aby wyjść z grupy na tym turnieju. Dodatkowo gram ten kuponik w systemie 5/6 ora podzielony na 2 ako składające się z 3 spotkań. Powodzenia :-D

konrad1991tsw 14.06.2009 10:48

Dzisiaj dyscyplina nieco egzotyczna
Hiszpania - Rosja 1.90
Finał eliminacji do MŚ w beach soccerze, eliminacje odbywają się w hiszpańskim Castellon. Gospodarze, jeden z najlepszych zespołów świata, dotarli do finału bez większych problemów. Zespoły pokroju Łotwy (3-0), Rumunii (9-3) czy Czech (11-6) nie sprawiały im problemów. Kolejni rywale nie stawili się zbyt bardzo rozpędzonym Hiszpanom, Izrael (6-2), Azerbejdżan (6-1) i wreszcie w półfinale pokonali solidnych i niezłych w tym sezonie Szwajcarów (4-2). Hiszpanie dysponują jednym z najmocniejszych personalnie składów, w bramce mają najlepszego bramkarza na świecie Roberto, w obronie (mimo liczby padających bramek jest taka formacja) Nico, Cristian T. czy Beiro są świetnie zgrani. A atak to niesamowity, jeden z 4,5 najlepszych zawodników beach soccera Amarelle. Dla gry tego zawodnika warto oglądac tą dyscyplinę. Hiszpanie w tym sezonie zanotowali już kilka dobrych wyników, m.in. wygrali turniej Pucharu Europy w Rzymie. Rosjanie to solidny zespół jednak od Hiszpanów są wiele słabsi. Ten zespół nabiera doświadczenia i sprawia coraz większe problemy najlepszym. W bramce stoi świetny Andrey Bukhlitskiy, w obronie są niezli Gorchinskiy, Shishin, Shkarin czy Leonov. Atak to przede wszystkim Shakhmelyan i Shaykov. Rosjanie w Castellon prezentują niezłą formę. Jednak nie sądzę żeby byli w stanie ograc Hiszpanów na ich terenie.

Zapomniałbym, zapraszam do udziału w konkursie Puchar Konfederacji na forum www.1x2.pun.pl !

bula1010 14.06.2009 10:51

Skive - Kolding FC +2,5 1,47 quaresma88 jaka to liga ??

quaresma88 14.06.2009 10:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bula1010 (Post 744952)
Skive - Kolding FC +2,5 1,47 quaresma88 jaka to liga ??

dania 2 liga :P

quaresma88 14.06.2009 10:55

I jeszcze jeden kupon grany za dużą stawkę:

Cytat:

Falkenberg - Jönköpings Södra 1X 1,22

Odd Grenland - Bodø Glimt 1X 1,19

FK Haugesund - Løv Ham 1X 1,17

Mjøndalen - Stavanger IF 1X 1,20

ako: 2,04
buk: tobet
stawka: 7/10
Do kogo mam napisać jeśli chciałbym zmienić nick na forum? Z góry dzięki za odpowiedź


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:51.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl