![]() |
Nie ważne czy Radomiak czy nie Radomiak. Ważne, że się zdarzyło w 1 lidze.
Co więcej wyniki bardzo bliskie średniej :> 1 - 68 2 - 65 6 - 56 |
Cytat:
Nie wiem ile jeszcze JB16 może dać Wiśle, ale patrząc w statystyki to ostatnie 3 rzuty wolne które bezpośrednio zamienienino na bramki to dwa Kuby i jedna Szywacza. Takie ostatnie 10-15 min i pewnie za Fernandeza byłby dobra opcja. Przynajmniej na tyle żeby z drużyną Ondraszek coś długo wraca więc chyba z jego powrotem nie jest tak różowo. |
Ostatnio czytałem jakąś rozmowę z JK, że ponoć Ondrasek już normalnie trenuje z drużyną.
Nie mogę znaleźć linka, bo JK udziela chyba 100 wywiadów codziennie i trudno się w tym połapać. ;-) |
Cytat:
|
Cytat:
Dobrze że jest Tachi - bo były komentarze że stoper nam niepotrzebny. Jest Szot. Oby wracał Uryga. No i jest jeszcze Skrobański który (w odróżnieniu od pozostałych młodych) kiedy już dostawał szansę grał całkiem dojrzale. Uprzedzając krytykę że głupio sprokurował aut po którym straciliśmy gola - stracenie gola w ten sposób obciąża całą drużynę a wybicie na aut jest o wiele lepsze niż puszczenie akcji lub faul na rzut wolny. Ale i tak Skrobański jest chyba numerem pięć. Na Colleya nie liczyłem na stoperze bo to zawodnik skrajnie nieodpowiedzialny, jak już to na środku pomocy. Błaszczykowski myślę że może nam jeszcze dużo dać bo wbrew ignorantom plującym się że na ławce powinna być jakaś tania zbieranina - możliwość wprowadzenia w miarę jakościowych zmian to wielki atut, zwłaszcza przeciw zespołom (takim jak my w poprzedniej rundzie) dla których każda zmiana to rosyjska ruletka, tylko taka z jedną wolną komorą. Na ławce mamy Żyro i Młyńskiego, na pewno poszerzenie ławki o kogoś tak doświadczonego i technicznego to będzie plus dla zespołu. To nie tak że przez niego nie zmieści się na ławce jakiś zdolny młody zawodnik - wpuszczenie Talara, Starzyńskiego, Szywacza czy Cisse nie daje nam nic z przodu ani z tyłu. Są daremni. Na Ondraszka nie liczę, jak wyzdrowieje i zmieści się na ławkę to super, ale będzie mu bardzo trudno się załapać. O ile w ogóle będzie zdolny do gry. Od początku pisałem że to transfer porażka, kiedy grał to też szału na boisku nie robił. |
Kuba Błaszczykowski na pierwszą ligę to nadal jest Pan Piłkarz, mimo wiader pomyj jaką część użytkowników tego forum na niego wylewa(ła).
Dopóki jest zdrowy (co u niego akurat jest często problemem) i ma siłę grać to przerasta tę ligę techniką, wizją gry i dokładnością podań. Skoro w ESA ilekroć wracał do zdrowia wykręcał rewelacyjne statystyki jak na pomocnika, to nie widzę czemu w 1 lidze miałby mieć z tym problem. Zdenek to też na pewno będzie wartość dodana, jeśli będzie zdrowy. Szczególnie patrząc na styl w jakim gramy (czytaj : wrzutka, wrzutka, wrzutka). Rodado średnio pasuje do takiego grania. Nic tylko się cieszyć z tych powrotów. |
Cytat:
https://wislakrakow.com/forum/showpo...9&postcount=20 Więc na ławce go nie widzę ... |
Cytat:
Będę też zaskoczony jeśli w zespole się nie pojawia żadne nowe kontuzje. Niestety to normalna kolej rzeczy. Dla w/w dwójki może się zwolnić miejsce w kadrze |
Trójkę Uryga/Ondrasek/Kuba w kontekście pełnych 90 minut będzie można rozpatrywać pewnie dopiero w nowym sezonie. Możliwe, że Uryga będzie gotowy pod koniec tego sezonu, o ile w ogóle wygra rywalizację sportową o pierwszy skład.
|
29/35/38 lat.Jedynie Urygę można rozpatrywać jako piłkarza który może potencjalnie rozegrać 90 minut.Dla pozostałej dwójki koszulki z Babcia Maliną i Hall of Fame
|
Cytat:
|
Wracając do tematu tego tematu.
Ile Wisła Kraków potrzebuje punktów (na 36 możliwych) do końca sezonu? Do awansu: 30/36 Do baraży: 22/36 Na podstawie 20 tyś symulacji sezonu I ligi. To są wartości dające w zasadzie pewność, oczywiście istnieją scenariusze awansu (lub barażu) z gorszym bilansem, ale jest to już obarczone ryzykiem, graficzna prezentacja procentów dostępna na Twitterze https://twitter.com/zagrosik/status/...032269863?s=20 |
Ale my nie mówimy o wartościach dających pewność tylko o tym ile zazwyczaj wystarcza.Z resztą co to za pewność.Dostajemy w łeb od ŁKS-u i Ruchu .Mamy wtedy jeszcze dodatkowo gorszy bilans meczów bezpośrednich.Wymieniona dwójka punktuje na naszym poziomie a wtedy za chuja 30 nie wystarcza.Ruch może sobie pozwolić na 2 porażki więcej niż my a ŁKS 2 porażki i remis.Oczywiście zakładając,że to będą 3 najlepiej punktujące drużyny
|
@RoS, oprócz tego co @kryształ zauważył, to nawet wygranie wszystkiego do końca nie daje pewności.
ŁKS ma 8 pkt. przewagi, a Ruch 6. Jeśli obie wygrają wszystko poza nami, a w meczu miedzy sobą będzie remis albo ŁKS przegra to nadal nie mamy 2 miejsca. |
Cytat:
Ciekawe czy się podniosą po tym wpier**lu Jeśli tak zagrają z nami to nawet Rodado będzie mógł postarać się o wice-króla strzelców :> Miejmy nadzieję, że się do 1 kwietnia nie ogarną. |
Jasne, to co podajecie jest jak najbardziej możliwe ale to są skrajne scenariusze, coś na poziomie tego że Raków nie zdobędzie mistrzostwa alb nawet że nie będzie grał w pucharach w przyszłym sezonie bo wypadnie z pierwszej czwórki.
Symulacja pokazuje średni sezon z uwzględnieniem bieżącej tabeli, terminarza i siły drużyn. Z każdą kolejką może następować korekta, i wymagania będą się zmieniać dynamicznie, może się zdarzyć że odchylenie od dzisiejszych obliczeń będzie znaczne za kilka kolejek. |
5 wygrana z rzędu czyli w celu jeszcze 8 wygranych w 11 meczach.
Szkoda wygranej Ruchu, ale tak grając nie mają prawa zająć 2 miejsca w 1 lidze. Chojniczanka (!!!) długie momenty ich kompletnie zdominowała. Mega przeciętny zespół. W końcu skończy się ich fakrt. |
Horror z happy endem.
Kod:
Wisła Kraków razem dom wyjazd |
Cytat:
|
Cytat:
|
Bez złych warunków atmosferycznych 1 liga nie odwołuje meczów więc tłumaczenie się tym, że Termalica "nie chciała" jest dość słabe.
Niezależnie od tego lepiej się gra na Reymonta jak pada śnieg niż na małych stadionach jak Niepołomice czy Nieciecza. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Ciekawe kiedy odrobią ten mecz, w teorii może w czasie przerwy na kadrę. Dobrze by było, bo zostanie równe 10 kolejek do analizy, raj dla statystyków :>
W zbliżającym się meczu Ruch - ŁKS w ciemno biorę remis. Byłby to wręcz świetny wynik dla Wisły. Po nim (ewentualnie) 4 pkt straty do Ruchu i 6 do ŁKSu na 10 spotkań do końca. Innego wyniku niż wygrana że Skra nie biorę pod uwagę. |
Jaka mieliśmy najdłuższa serie zwyciestw z rzędu ktoś kojarzy ?
|
http://historiawisly.pl/wiki/index.p...a_z_rz.C4.99du
10 zwycięstw, trzykrotnie osiągnięty, wszystkie za ery Cupiala |
Cytat:
|
Lepiej mieć dwie drużyny na wyciągnięcie ręki niż jedną.
Przed startem rundy też myślałem na zasadzie "niech ŁKS sobie wszystko powygrywa bo i tak są poza zasięgiem", natomiast patrząc jak grają to prędzej typuje Arkę do awansu niż ŁKS. Tylko przewaga z jesieni ich ratuje. Do ŁKS przez 5 spotkań odrobiliśmy 5 punktów, a powinniśmy nawet 8 jakby ich sędzia nie przepchnął że Stala. Terminarz bardzo premiuje TBB i Arkę. Tu może być jeszcze taki zamęt w czołówce że ani ŁKS ani Ruch nie awansują bezpośrednio. |
Nie wiem gdzie to dac ale skoro statystyka to wrzucam tutaj
Fernandez i faule https://weszlo.com/2023/03/13/luis-f...-faule-analiza |
Odwołuje swoje słowa o Arce.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl