Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

Belzebub 19.05.2009 23:08

Żeby zapelnić stadion ceny powinny maksymalnie wynosić, na:
D,E = 20 zloty mecze +10 zl TOP
wszystkie narozniki= 25 + 10zl TOP
C = srednio 30 zl + 10zl TOP
A i B= srednio 35 + 10 zl TOP

A już idealnie byłoby tak o 5 zl mniej na każdej z trybun..:)

Do tego kilka zniżek m.in dla uczniow,studentów,FC,wyjazdowiczów, bilety rodzinne,do 12 lat za free,kobiety za symboliczne 10 zl, emeryci na sektory ABC..bo liczę na że na D będzie 6000 fanatycznych karnetowiczów :)
Oczywiście upust na karnety,tak by jeden mecz wychodził za free..

Ale boje się ze nasz zarząd może pojść w strone mniejszej ilości ale nie zejda z cen ,co byłoby samobójem..

Przy Kałuży mimo praktycznie bezpłatnego wstępu nie potrafią zapełnic 6 tyś stadionu,dlatego tylko rozważne ceny(nawet nie wiem czy te podane przykładowo ceny nie są za wysokie) mogą spowodować wysoka czyli m.in 20 tysięczną publike...

PotiWisla 19.05.2009 23:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Belzebub (Post 730982)
Żeby zapelnić stadion ceny powinny maksymalnie wynosić, na:
D,E = 20 zloty mecze +10 zl TOP
wszystkie narozniki= 25 + 10zl TOP
C = srednio 30 zl + 10zl TOP
A i B= srednio 35 + 10 zl TOP

25 zł na narożniki to skandaliczna cena 10 zł powinno tam być a z resztą się zgadzam:D

Emilio 20.05.2009 04:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 730977)
I dziwi mnie co za ekspert postanowił pozostawić stary budynek klubowy Legii i go wkomponować w nowy stadion. Bezsens.

To już nie aktualne. Ten budynek będzie wyburzony.

jerry1990 20.05.2009 05:44

Jeżeli chodzi o bilety to :
1) ceny zostaną na 100% obniżone.
2) muszą wprowadzic bardzo duże zróznicowanie cenowe - bedzie pewnie kilkanaście różnych cen + duża ilość zniżek.
3) Duży nacisk na karnety - będą jeszcze tańsze !

leszekm 20.05.2009 07:03

Dlaczego nikt nie lobbował za Krakowem

EURO 2012. - Przegraliśmy w ostatniej minucie. Co Kraków zrobił przez ostatnie 24 godziny? - pytał Janusz Chwajoł (PO). Wiceprezydent Krakowa Wiesław Starowicz wyjaśniał: - To jest sport.Brak lobbingu i niedokończony stadion - na tych dwóch wątkach skupili się krakowscy radni z Komisji Sportu, którzy na wczorajszym posiedzeniu zastanawiali się, dlaczego Kraków przegrał batalię o piłkarskie mistrzostwa Europy.
- Z artykułów prasowych w dniu ogłoszenia wyników można było wywnioskować, że Kraków może wygrać mistrzostwa kosztem Poznania. Przegraliśmy w ostatniej minucie. Co Kraków zrobił przez ostatnie 24 godziny, z kim rozmawiał, gdzie lobbował? - pytał Janusz Chwajoł (PO).
Wiceprezydent Krakowa Wiesław Starowicz wyjaśniał: - To jest sport. Graliśmy, a nie liczyliśmy na to, że decyzja UEFA o wyborze miast będzie zależała od lobbowania.
Barbara Janik, dyrektor krakowskiego biura ds. Euro 2012, przedstawiła wyniki raportu UEFA, jakie miasto otrzymało 1 maja. Wynika z niego, że Kraków był najlepiej przygotowany ze wszystkich miast.
- Rozmawiałem z radnym ze Lwowa. Jego zdaniem Kraków jest najlepiej przygotowany teraz, ale Lwów będzie lepiej w 2012 r. i UEFA to wzięła pod uwagę - mówił Stanisław Rachwał (PiS). - Zostanie nam najbrzydszy stadion ze wszystkich powstających na mistrzostwa, taki, że po jego wybudowaniu można byłoby go zacząć wyburzać - powiedział przewodniczący Komisji Paweł Bystrowski (PO). Grzegorz Stawowy (PO) dociekał, dlaczego powierzchnie pod trybuną północą od półtora roku nie zostały zagospodarowane: - Kibice żalą się, że nie ma gdzie kupić czegoś do jedzenia. Stadion jest miejski i można by już wynająć powierzchnie pod trybuną, a tak to jest działanie na szkodę miasta.
W odpowiedzi usłyszał, że na razie pod trybuną jest "betonowe pudło", ale po tym jak powstanie przy niej podziemny parking będzie możliwość zagospodarowania pustych powierzchni. Dyrektor Janik poinformowała, że projekt stadionu - budowanego od 2004 r. - był przerabiany. Pierwotnie obiekt miał mieć bowiem pojemność około 24 tys. widzów, co nie spełniało wymogów na Euro 2012. Przyznała również, że UEFA "wycięła" miasta z najmniejszymi proponowanymi obiektami: Kraków, Odessę i Dniepropietrowsk.
Wojciech Kozdronkiewicz (PiS) zaapelował, żeby skupić się na przyszłości: - Straciliśmy Euro 2012, a teraz pomyślmy, aby Kraków nie stracił Wisły i Cracovii. Z powodu przebudowy ich stadionów w mieście nie ma na razie obiektu do rozgrywania meczów ekstraklasy.
Krzysztof Kowal, dyrektor Zarządu Infrastruktury Sportowej, zapewnił, że miasto zrobi wszystko, aby dla potrzeb ekstraklasy do lipca przygotować stadion Hutnika.
(TYM)
Dlaczego Kraków przegrał Euro 2012? Czekamy na komentarze Czytelników:
[email protected]

http://www.dziennikpolski24.pl/Artyk...1a78da0.0.html

saklak1906 20.05.2009 08:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Q13SON (Post 730957)
Szkoda tylko że ciągle nie widać różnicy w komforcie bo od prawie roku na D trzeba zapierdalać dookoła i pod górkę.


Pytanie dla teoretyków. Czy możliwe jest w teorii dobudowanie trybun D i E. Chodzi mi o to czy można teoretycznie kiedyś dodać piętro do D i E.

Pewnie ze sie da, ale kwestia sa koszty i oplacalnosci tej inwestycji

mcl1981 20.05.2009 09:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Heban (Post 730818)
Może pora dla Wiślakow spojrzeć na swój stadion realnie.Zgadzam się z elementem co do różnicy w jakości naszego stadionu w porównaniu ze stadionami Amici i Legii.Wystarczy ocenić te stadiony pod względem strukturalnym.U nas budujemy wnętrza trybun całkowicie zagospodarowane pomieszczeniami,tak,że na zewnątrz widzimy całkowicie zabudowaną i zagospodarowaną każdą trybunę.Wchodzimy nie bezpośrednio z wejścia na trybunę ale do przeszklonych pomieszczeń i dopiero na trybuny.Na Legii ,jak widać na zaprezentowanym zdjęciu,od wewnątrz stadionu widzimy prześwity przy wejsciach na trybuny,gdyż konstrukcja stadionu w większości opiera się na trybunach bez zabudowy od zewnątrz czyli bez pomieszczeń.Podobnie jest w Poznaniu.Porównanie z Kielcami jest jak najbardziej na miejscu,z tym,że Legia ma dwukrotnie większą pojemność i tyle.To tak jakby postawić jeden pokój,do którego wchodzi się bezpośrednio z zewnątrz.To jest nieporównywalne z naszym stadionem,gdzie pełnia zabudowy tworzy jakość budowli a nie tworzy ubogość.

Nie chcę się kłócić za bardzo ale trochę porównanie do stadionu w Kielcach mnie śmieszy. Czy Kielce mają parking podziemny na 800 samochodów, czy maja studio telewizyjne, czy mają kilkanaście profesjonalnych punktów gastronomicznych, czy mają muzea, puby, czy mają loże dla vipów, czy mają kaplicę ? OK obiekt trochę wizualnie przypomina ten Kielecki ale nie będzie miał poza tym z nim wiele wspólnego. To fakt druga trybuna jest "pusta", ale proszę zwrócić uwagę, że większość z tych rzeczy znajduje się w podstawie która jest bardzo szeroka. Podejrzewam, że per saldo znajduje się tam co najmniej tyle miejsca do wykorzystania ile na stadionie Wisły. pozdrawiam

p e t e r 20.05.2009 09:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekm (Post 731004)
- Rozmawiałem z radnym ze Lwowa. Jego zdaniem Kraków jest najlepiej przygotowany teraz, ale Lwów będzie lepiej w 2012 r. i UEFA to wzięła pod uwagę - mówił Stanisław Rachwał (PiS). - Zostanie nam najbrzydszy stadion ze wszystkich powstających na mistrzostwa, taki, że po jego wybudowaniu można byłoby go zacząć wyburzać - powiedział przewodniczący Komisji Paweł Bystrowski (PO).

Po prostu śmieszne.

<>Umbro<> 20.05.2009 09:56

mnie to nie smieszy :(

tylko_centrum 20.05.2009 11:20

Politycy by się wreszcie wzięli za coś sensownego a nie najeżdżanie na stadion, stadion ma być funkcjonalny a nie piękny. Jeśli firmy budowlane wykończa wszystko jak należy i wybudują pod trybunami odpowiednie zaplecze, to będziemy mieli wspaniały, funkcjonalny stadion na miarę europy.

El'kabat 20.05.2009 12:30

Żurawia podnoszą :)

wojteknh94 20.05.2009 12:34

są jakieś zdjęcia:P?

El'kabat 20.05.2009 12:34

http://www.krakow.pl/kamera/wisla/ kamera

Proud 20.05.2009 12:42

jaką wysokość ma ten żuraw??

sayek89 20.05.2009 12:59

Dla zainteresowanych jutro idę zrobić temu monstrum jakieś zdjęcia, oraz postaram się filmik nakręcić.

wojteknh94 20.05.2009 13:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 731096)

nie wiem czemu ale mi ta kamerka nie hula:( caly czas czarny ekran i przycisku "play" sie nie da nascisnac..:((

radekogi 20.05.2009 14:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wojteknh94 (Post 731120)
nie wiem czemu ale mi ta kamerka nie hula:( caly czas czarny ekran i przycisku "play" sie nie da nascisnac..:((

otwórz w innej przeglądarce. Mi w google chrome tez nie chodz,i a w Operze i Explorerze na lajcie

till 20.05.2009 15:24

po tych wszystkich zdjęciach jakie były zamieszczone gdy ten dźwig był rozłożony na maxa, to Nasza wersja jakiegoś ogromnego wrażenia nie robi

4fan_player 20.05.2009 15:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez till (Post 731149)
po tych wszystkich zdjęciach jakie były zamieszczone gdy ten dźwig był rozłożony na maxa, to Nasza wersja jakiegoś ogromnego wrażenia nie robi

Ten dźwig nie jest po to żeby robić wrażenie.

saklak1906 20.05.2009 15:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 731150)
Ten dźwig nie jest po to żeby robić wrażenie.

To samo mialem napisac, zaraz sie zacznie napinka ze sie dzwig nie podoba.

Mnie tam bardziej interesuja postepy na budowie a nie jakis dzwig

radekogi 20.05.2009 15:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez till (Post 731149)
po tych wszystkich zdjęciach jakie były zamieszczone gdy ten dźwig był rozłożony na maxa, to Nasza wersja jakiegoś ogromnego wrażenia nie robi

To jest ten sam dźwig tylko skrócony, bo po co nam 200 metrowy zasięg skoro trybuna będzie miała ok 30 metrów.

royalmichael 20.05.2009 15:37

Jeszcze wracając do tematu szczelin między trybunami.. czy to jest na 100% pewne że nie będzie żadnych szczelin/przerw między sektorami dla kibiców? na jednych wizualizacjach są, na innych nie ma... pogubiłem się
pzdr

radekogi 20.05.2009 15:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez royalmichael (Post 731155)
Jeszcze wracając do tematu szczelin między trybunami.. czy to jest na 100% pewne że nie będzie żadnych szczelin/przerw między sektorami dla kibiców? na jednych wizualizacjach są, na innych nie ma... pogubiłem się
pzdr

na najnowszych nie ma żadnych przerw, zresztą wystarczy popatrzeć na fotki z budowy. Widać że dolne rzędy zaczynają się dokładnie tam gdzie koniec D i E.

<>Umbro<> 20.05.2009 16:30

O ile to ma byc obnizona ta murwa ? jak beda wygladac D i E po obnizenie ? pewnie juz był ten temat ale......

saklak1906 20.05.2009 16:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez <>Umbro<> (Post 731179)
O ile to ma byc obnizona ta murwa ? jak beda wygladac D i E po obnizenie ? pewnie juz był ten temat ale......

o 80 cm, ale co by sie mialo zmienic w tych trybunach?

<>Umbro<> 20.05.2009 16:44

80 cm to prawie metr i co bedzie widac fundamenty czy jak ?

devios 20.05.2009 16:47

Normalnie trawa będzie rosła.

Jurand 20.05.2009 17:02

W pierwotnej wersji miały być jeszcze dobudowane po 2 rzedy na E i D, ale czuję, że ten pomysł zrealizowany nie będzie...

cantoro11 20.05.2009 17:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jurand (Post 731196)
W pierwotnej wersji miały być jeszcze dobudowane po 2 rzedy na E i D, ale czuję, że ten pomysł zrealizowany nie będzie...

3 dodatkowe rzędy zostaną dobudowane do trybun C oraz A i B, nie chodziło o trybuny E i D

<>Umbro<> 20.05.2009 17:30

Czyli co C i A B beda nizej niz D i E ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl