![]() |
Żeby zapelnić stadion ceny powinny maksymalnie wynosić, na:
D,E = 20 zloty mecze +10 zl TOP wszystkie narozniki= 25 + 10zl TOP C = srednio 30 zl + 10zl TOP A i B= srednio 35 + 10 zl TOP A już idealnie byłoby tak o 5 zl mniej na każdej z trybun..:) Do tego kilka zniżek m.in dla uczniow,studentów,FC,wyjazdowiczów, bilety rodzinne,do 12 lat za free,kobiety za symboliczne 10 zl, emeryci na sektory ABC..bo liczę na że na D będzie 6000 fanatycznych karnetowiczów :) Oczywiście upust na karnety,tak by jeden mecz wychodził za free.. Ale boje się ze nasz zarząd może pojść w strone mniejszej ilości ale nie zejda z cen ,co byłoby samobójem.. Przy Kałuży mimo praktycznie bezpłatnego wstępu nie potrafią zapełnic 6 tyś stadionu,dlatego tylko rozważne ceny(nawet nie wiem czy te podane przykładowo ceny nie są za wysokie) mogą spowodować wysoka czyli m.in 20 tysięczną publike... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Jeżeli chodzi o bilety to :
1) ceny zostaną na 100% obniżone. 2) muszą wprowadzic bardzo duże zróznicowanie cenowe - bedzie pewnie kilkanaście różnych cen + duża ilość zniżek. 3) Duży nacisk na karnety - będą jeszcze tańsze ! |
Dlaczego nikt nie lobbował za Krakowem
EURO 2012. - Przegraliśmy w ostatniej minucie. Co Kraków zrobił przez ostatnie 24 godziny? - pytał Janusz Chwajoł (PO). Wiceprezydent Krakowa Wiesław Starowicz wyjaśniał: - To jest sport.Brak lobbingu i niedokończony stadion - na tych dwóch wątkach skupili się krakowscy radni z Komisji Sportu, którzy na wczorajszym posiedzeniu zastanawiali się, dlaczego Kraków przegrał batalię o piłkarskie mistrzostwa Europy. - Z artykułów prasowych w dniu ogłoszenia wyników można było wywnioskować, że Kraków może wygrać mistrzostwa kosztem Poznania. Przegraliśmy w ostatniej minucie. Co Kraków zrobił przez ostatnie 24 godziny, z kim rozmawiał, gdzie lobbował? - pytał Janusz Chwajoł (PO). Wiceprezydent Krakowa Wiesław Starowicz wyjaśniał: - To jest sport. Graliśmy, a nie liczyliśmy na to, że decyzja UEFA o wyborze miast będzie zależała od lobbowania. Barbara Janik, dyrektor krakowskiego biura ds. Euro 2012, przedstawiła wyniki raportu UEFA, jakie miasto otrzymało 1 maja. Wynika z niego, że Kraków był najlepiej przygotowany ze wszystkich miast. - Rozmawiałem z radnym ze Lwowa. Jego zdaniem Kraków jest najlepiej przygotowany teraz, ale Lwów będzie lepiej w 2012 r. i UEFA to wzięła pod uwagę - mówił Stanisław Rachwał (PiS). - Zostanie nam najbrzydszy stadion ze wszystkich powstających na mistrzostwa, taki, że po jego wybudowaniu można byłoby go zacząć wyburzać - powiedział przewodniczący Komisji Paweł Bystrowski (PO). Grzegorz Stawowy (PO) dociekał, dlaczego powierzchnie pod trybuną północą od półtora roku nie zostały zagospodarowane: - Kibice żalą się, że nie ma gdzie kupić czegoś do jedzenia. Stadion jest miejski i można by już wynająć powierzchnie pod trybuną, a tak to jest działanie na szkodę miasta. W odpowiedzi usłyszał, że na razie pod trybuną jest "betonowe pudło", ale po tym jak powstanie przy niej podziemny parking będzie możliwość zagospodarowania pustych powierzchni. Dyrektor Janik poinformowała, że projekt stadionu - budowanego od 2004 r. - był przerabiany. Pierwotnie obiekt miał mieć bowiem pojemność około 24 tys. widzów, co nie spełniało wymogów na Euro 2012. Przyznała również, że UEFA "wycięła" miasta z najmniejszymi proponowanymi obiektami: Kraków, Odessę i Dniepropietrowsk. Wojciech Kozdronkiewicz (PiS) zaapelował, żeby skupić się na przyszłości: - Straciliśmy Euro 2012, a teraz pomyślmy, aby Kraków nie stracił Wisły i Cracovii. Z powodu przebudowy ich stadionów w mieście nie ma na razie obiektu do rozgrywania meczów ekstraklasy. Krzysztof Kowal, dyrektor Zarządu Infrastruktury Sportowej, zapewnił, że miasto zrobi wszystko, aby dla potrzeb ekstraklasy do lipca przygotować stadion Hutnika. (TYM) Dlaczego Kraków przegrał Euro 2012? Czekamy na komentarze Czytelników: [email protected] http://www.dziennikpolski24.pl/Artyk...1a78da0.0.html |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
mnie to nie smieszy :(
|
Politycy by się wreszcie wzięli za coś sensownego a nie najeżdżanie na stadion, stadion ma być funkcjonalny a nie piękny. Jeśli firmy budowlane wykończa wszystko jak należy i wybudują pod trybunami odpowiednie zaplecze, to będziemy mieli wspaniały, funkcjonalny stadion na miarę europy.
|
Żurawia podnoszą :)
|
są jakieś zdjęcia:P?
|
|
jaką wysokość ma ten żuraw??
|
Dla zainteresowanych jutro idę zrobić temu monstrum jakieś zdjęcia, oraz postaram się filmik nakręcić.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
po tych wszystkich zdjęciach jakie były zamieszczone gdy ten dźwig był rozłożony na maxa, to Nasza wersja jakiegoś ogromnego wrażenia nie robi
|
Cytat:
|
Cytat:
Mnie tam bardziej interesuja postepy na budowie a nie jakis dzwig |
Cytat:
|
Jeszcze wracając do tematu szczelin między trybunami.. czy to jest na 100% pewne że nie będzie żadnych szczelin/przerw między sektorami dla kibiców? na jednych wizualizacjach są, na innych nie ma... pogubiłem się
pzdr |
Cytat:
|
O ile to ma byc obnizona ta murwa ? jak beda wygladac D i E po obnizenie ? pewnie juz był ten temat ale......
|
Cytat:
|
80 cm to prawie metr i co bedzie widac fundamenty czy jak ?
|
Normalnie trawa będzie rosła.
|
W pierwotnej wersji miały być jeszcze dobudowane po 2 rzedy na E i D, ale czuję, że ten pomysł zrealizowany nie będzie...
|
Cytat:
|
Czyli co C i A B beda nizej niz D i E ?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl