![]() |
Cytat:
|
Ślaska stadion widziałem tylko z zewnątrz, i również jestem zdania, że wygląda to jak jakieś badziewie.
Widze na zdjęciach, ze są tam takie same barierki i krzesełka jak na PGE. Narodowy ? Nie urządza.. I też się zastanawiałem, po co tyle trawy za bramkami :D ? Lubie stadion Wisły, i lubie też Legii. Arka? Zwykły kwadrat. Dwa razy już byłem incognito tam, i nie robiło to na mnie żadnego wrażenia. U Nas w Gdańsku poprawiłbym tylko jedna rzecz. Miejsca między siedzeniami a barierkami jest malutko, i żeby przejść ludzie muszą stać. Ale poza tym, nie widze żadnych wtop tam. Moja klasyfikacja. 1. PGE Arena 2. Legia 3. Narodowy 4. Wisła |
Pasy pasami ale czy nie zauważyliście, że koło na środku lewa strona większa prawa mniejsza?
|
Cytat:
|
Na Narodowym te wielkie prześwity między kondygnacjami aż biją po oczach. W sam raz na stragany.
|
Cytat:
byłem na Alianz Arenie i mała ilość miejsca miedzy krzesełkami a barierkami, jest porównywalna do tych w Gdansku. Tak samo ma się sprawa ze stromizną trybun. Wydaje mi się, ze po prostu te nowe,duże stadiony tak mają. |
Cytat:
|
|
Bardzo dobrze! Koniec z reliktami przeszłości w Ekstraklasie. Wreszcie zaczyna ta liga "jakoś" wyglądać.
|
Raczej polepszają jej opakowanie.A w środku dalej gówno.
|
A to widzieliście? http://stadiony.net/projekty/pol/sta...i_stalowa_wola
|
przyjemny stadionik
|
http://mkppogonsiedlce.pl/index.php?...d=48&Itemid=67
Nowy obiekt Pogoni Siedlce. Czterech równiótkich jak stół boisk treningowych mógłby im pozazdrośić każdy klub ekstraklasy :) |
Jakżesz oni są głupi, przecież piłkarze im będą teraz uciekać, a i problem z nawożeniem i nawadnianiem trawy.
|
Cytat:
|
Odświeżony stadion Hutnika
http://krakow.pl/aktualnosci/12324,3...ernizacji.html |
Iluminacja wrocławskiego stadionu, zdążyli jednak przed EURO ;) :
http://www.gazetawroclawska.pl/artyk...eria,id,t.html |
Krew człowieka zalewa jak patrzy na obiekty treningowe Zawiszy, Pogodni czy innych klubów które mają lepsze zaplecze niż wielokrotny mistrz Polski. Paranoja
|
u mnie w III ( IV ) lidze są :
Informacje o kompleksie Boisko nr 1
|
a u Ciebie to znaczy gdzie?
|
Cytat:
|
http://stadiony.net/aktualnosci/2012...iast_modulowej
tak o oszczędności |
|
http://imageshack.us/photo/my-images...9052012028.jpg
A w Poznaniu ............... malują trawę przed euro :D |
Nie zdziwię się jak im ta trawa po raz n-ty zgnije przed pierwszym meczem.
|
Wyjatkowo licze na to:) Taki blamaz grobelnego i spolki przed calym swiatem:)
|
W zeszłą środę tj. 22 sierpnia otwarto w końcu nową halę w Koszalinie. Poniżej kilka zdjęć.
http://www.azs.koszalin.pl/galeria/00044/3.jpghttp://www.azs.koszalin.pl/galeria/00044/1.jpghttp://www.azs.koszalin.pl/galeria/00044/2.jpg http://www.azs.koszalin.pl/galeria/00044/42.jpg http://www.azs.koszalin.pl/galeria/00044/50.jpghttp://www.azs.koszalin.pl/galeria/00045/3.jpghttp://www.azs.koszalin.pl/galeria/00045/1.jpghttp://www.azs.koszalin.pl/galeria/00044/92.jpg Niestety nie okazała się szczęśliwa dla reprezentacji Polski w koszykówkę. Polacy przegrali z finami 2 punktami. Zdjęcia pochodzą ze strony : www.azs.koszalin.pl |
Szkoda, że nie zrobili trybun (nawet jakiś małych) z drugiej strony boiska. No ale widocznie mieli jakieś ku temu powody. Fajnie, że kolejna hala powstała. Niewielka, bez szaleństw ale nowa, schludna i adekwatna wielkością do lokalnego zapotrzebowania.
|
Powodem jak zwykle były pieniądze, ale nie ma co popadać w giagntomanię. Hala ma 3 tyś. z hakiem miejsc. Na warunki miasta jest wystarczająca. Szkoda, że nie pozostawiono możliwości rozbudowy. Bo za tą ścianą mieszczą się salki do rozgrzewek, cała odnowa, szatnie itd.
|
Z "reliktami" powoli żegnamy się też w Bielsku. Do 2014 roku ma powstać nowy stadion przy ul. Rychlińskiego. Lokalizacja oczywiście pozostawia wiele do życzenia...
A tak wygląda stan budowy po miesiącu prac (na razie budowana jest trybuna za bramką): http://www.um.bielsko.pl/uploads/pub...caf1d84a64.jpg http://www.um.bielsko.pl/uploads/pub...e5f4f98ab9.jpg http://www.um.bielsko.pl/uploads/pub...a9e127250e.jpg http://www.um.bielsko.pl/uploads/pub...ca422acc1c.jpg więcej: http://www.um.bielsko.pl/galeria-206...o_stan_na.html |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:41. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl