Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Obiekty sportowe które powstały,powstaja lub powstaną (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=607)

piotrek06 29.02.2012 23:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1225463)
czemu na Narodowym są takie pasy startowe za bramkami ?

Podobno żeby można tam było rozgrywać mecze rugby :rotfl:

wanciak86 29.02.2012 23:27

Ślaska stadion widziałem tylko z zewnątrz, i również jestem zdania, że wygląda to jak jakieś badziewie.
Widze na zdjęciach, ze są tam takie same barierki i krzesełka jak na PGE.

Narodowy ? Nie urządza.. I też się zastanawiałem, po co tyle trawy za bramkami :D ?

Lubie stadion Wisły, i lubie też Legii.
Arka? Zwykły kwadrat. Dwa razy już byłem incognito tam, i nie robiło to na mnie żadnego wrażenia.

U Nas w Gdańsku poprawiłbym tylko jedna rzecz. Miejsca między siedzeniami a barierkami jest malutko, i żeby przejść ludzie muszą stać. Ale poza tym, nie widze żadnych wtop tam.

Moja klasyfikacja.
1. PGE Arena
2. Legia
3. Narodowy
4. Wisła

brylant17 01.03.2012 10:13

Pasy pasami ale czy nie zauważyliście, że koło na środku lewa strona większa prawa mniejsza?

Arkas 01.03.2012 10:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wanciak86 (Post 1225469)

U Nas w Gdańsku poprawiłbym tylko jedna rzecz. Miejsca między siedzeniami a barierkami jest malutko, i żeby przejść ludzie muszą stać. Ale poza tym, nie widze żadnych wtop tam.

Na mnie najbardziej negatywną rzecz wywarło stromość trybun. Nie wiem może jestem przyzwyczajony do naszego stadionu, ale jak byłem kiedyś na meczu Lechii to pierwsze wrażenie odnośnie trybun to że są zbyt strome i rzędy (schody) zbyt wąskie, że łatwo można polecieć.

Dariook 02.03.2012 03:19

Na Narodowym te wielkie prześwity między kondygnacjami aż biją po oczach. W sam raz na stragany.

m_misiek 02.03.2012 11:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 1225500)
Na mnie najbardziej negatywną rzecz wywarło stromość trybun. Nie wiem może jestem przyzwyczajony do naszego stadionu, ale jak byłem kiedyś na meczu Lechii to pierwsze wrażenie odnośnie trybun to że są zbyt strome i rzędy (schody) zbyt wąskie, że łatwo można polecieć.


byłem na Alianz Arenie i mała ilość miejsca miedzy krzesełkami a barierkami, jest porównywalna do tych w Gdansku. Tak samo ma się sprawa ze stromizną trybun. Wydaje mi się, ze po prostu te nowe,duże stadiony tak mają.

Gwiaździsty 02.03.2012 14:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez m_misiek (Post 1226194)
byłem na Alianz Arenie i mała ilość miejsca miedzy krzesełkami a barierkami, jest porównywalna do tych w Gdansku. Tak samo ma się sprawa ze stromizną trybun. Wydaje mi się, ze po prostu te nowe,duże stadiony tak mają.

Dokładnie, tak. Coś za coś. Znakomita widoczność kosztem komfortu.

simone 12.03.2012 21:38

W Zabrzu nie próżnują :D

http://bi.gazeta.pl/im/4/11304/z1130...ika-Zabrze.jpg
http://bi.gazeta.pl/im/6/11304/z1130...ika-Zabrze.jpg

_ukoL 13.03.2012 10:06

Bardzo dobrze! Koniec z reliktami przeszłości w Ekstraklasie. Wreszcie zaczyna ta liga "jakoś" wyglądać.

Pablo84 23.03.2012 07:34

Raczej polepszają jej opakowanie.A w środku dalej gówno.

Benan 28.03.2012 19:34

A to widzieliście? http://stadiony.net/projekty/pol/sta...i_stalowa_wola

Kociewiak 10.05.2012 08:02

przyjemny stadionik

Acima 20.05.2012 10:11

http://mkppogonsiedlce.pl/index.php?...d=48&Itemid=67

Nowy obiekt Pogoni Siedlce. Czterech równiótkich jak stół boisk treningowych mógłby im pozazdrośić każdy klub ekstraklasy :)

murray 20.05.2012 10:23

Jakżesz oni są głupi, przecież piłkarze im będą teraz uciekać, a i problem z nawożeniem i nawadnianiem trawy.

węgorz2 20.05.2012 12:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Acima (Post 1250814)
http://mkppogonsiedlce.pl/index.php?...d=48&Itemid=67

Nowy obiekt Pogoni Siedlce. Czterech równiótkich jak stół boisk treningowych mógłby im pozazdrośić każdy klub ekstraklasy :)

pozazdroscic ...moze u nas za pre lat ...nie wczesniej na razie pare skrawkow zielonego i blonia mamy!

SZYMEK_TSW 25.05.2012 20:42

Odświeżony stadion Hutnika
http://krakow.pl/aktualnosci/12324,3...ernizacji.html

63624 26.05.2012 09:35

Iluminacja wrocławskiego stadionu, zdążyli jednak przed EURO ;) :

http://www.gazetawroclawska.pl/artyk...eria,id,t.html

pawelwislak 26.05.2012 11:37

Krew człowieka zalewa jak patrzy na obiekty treningowe Zawiszy, Pogodni czy innych klubów które mają lepsze zaplecze niż wielokrotny mistrz Polski. Paranoja

sevenheaven 26.05.2012 12:01

u mnie w III ( IV ) lidze są :

Informacje o kompleksie
Boisko nr 1
  • Długość – 105 m
  • Szerokość – 70 m
  • Nawierzchnia – trawiasta
  • Szutrowa bieżnia lekkoatletyczna – 400 m i 6 torów
  • Widownia – 800 osób
Boisko nr 2
  • Długość - 100 m
  • Szerokość – 65 m
  • Nawierzchnia - trawiasta
  • Sztuczne oświetlenie – 18 lamp halogenowych o mocy 500 Lux/Wat
Boisko nr 3
  • Długość – 92 m
  • Szerokość – 69 m
  • Nawierzchnia – sztuczna trawa
  • Sztuczne oświetlenie – 24 lampy halogenowe o mocy 5000 Lux/Wat
  • Certyfikat FIFA 2
Boisko nr 4
  • Długość – 90 m
  • Szerokość – 50 m
  • Nawierzchnia – trawiasta
Boisko nr 5 wielofunkcyjne ( piłka nożna i koszykówka)
  • Długość – 40m
  • Szerokość – 20 m
  • Nawierzchnia – syntetyczna
  • Sztuczne oświetlenie – Tak
+ korty + basen + boisko do siatkówki plaż. a miasto raczej biędne, więc o czym my mówimy ..

kuczmen 26.05.2012 16:00

a u Ciebie to znaczy gdzie?

Pan Jotka 26.05.2012 16:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Benan (Post 1234906)

Budowa już trwa. póki co bardziej roboty ziemne, ale będzie baaardzo przyjemnie.

piotrek06 26.05.2012 20:17

http://stadiony.net/aktualnosci/2012...iast_modulowej
tak o oszczędności

Aga21 28.05.2012 18:11

http://geoforum.pl/?page=news&id=127...nu=46816,46853

polecam - stadion Wisły też jest.

Acima 29.05.2012 15:51

http://imageshack.us/photo/my-images...9052012028.jpg


A w Poznaniu ............... malują trawę przed euro :D

Gwiaździsty 29.05.2012 20:07

Nie zdziwię się jak im ta trawa po raz n-ty zgnije przed pierwszym meczem.

studio 29.05.2012 22:26

Wyjatkowo licze na to:) Taki blamaz grobelnego i spolki przed calym swiatem:)

Darii 27.08.2012 13:13

W zeszłą środę tj. 22 sierpnia otwarto w końcu nową halę w Koszalinie. Poniżej kilka zdjęć.
http://www.azs.koszalin.pl/galeria/00044/3.jpghttp://www.azs.koszalin.pl/galeria/00044/1.jpghttp://www.azs.koszalin.pl/galeria/00044/2.jpg
http://www.azs.koszalin.pl/galeria/00044/42.jpg
http://www.azs.koszalin.pl/galeria/00044/50.jpghttp://www.azs.koszalin.pl/galeria/00045/3.jpghttp://www.azs.koszalin.pl/galeria/00045/1.jpghttp://www.azs.koszalin.pl/galeria/00044/92.jpg
Niestety nie okazała się szczęśliwa dla reprezentacji Polski w koszykówkę. Polacy przegrali z finami 2 punktami.
Zdjęcia pochodzą ze strony : www.azs.koszalin.pl

QBAS 27.08.2012 15:31

Szkoda, że nie zrobili trybun (nawet jakiś małych) z drugiej strony boiska. No ale widocznie mieli jakieś ku temu powody. Fajnie, że kolejna hala powstała. Niewielka, bez szaleństw ale nowa, schludna i adekwatna wielkością do lokalnego zapotrzebowania.

Darii 27.08.2012 19:09

Powodem jak zwykle były pieniądze, ale nie ma co popadać w giagntomanię. Hala ma 3 tyś. z hakiem miejsc. Na warunki miasta jest wystarczająca. Szkoda, że nie pozostawiono możliwości rozbudowy. Bo za tą ścianą mieszczą się salki do rozgrzewek, cała odnowa, szatnie itd.

gypsy 12.09.2012 17:58

Z "reliktami" powoli żegnamy się też w Bielsku. Do 2014 roku ma powstać nowy stadion przy ul. Rychlińskiego. Lokalizacja oczywiście pozostawia wiele do życzenia...
A tak wygląda stan budowy po miesiącu prac (na razie budowana jest trybuna za bramką):

http://www.um.bielsko.pl/uploads/pub...caf1d84a64.jpg
http://www.um.bielsko.pl/uploads/pub...e5f4f98ab9.jpg
http://www.um.bielsko.pl/uploads/pub...a9e127250e.jpg
http://www.um.bielsko.pl/uploads/pub...ca422acc1c.jpg

więcej: http://www.um.bielsko.pl/galeria-206...o_stan_na.html


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:41.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl