![]() |
gdzie można kupić taką koszulkę jak tutaj?
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...6164785832.jpg |
piękne!!:) w Fanatyku za 120 zł chyba
|
Żadna profesjonalna drużyna nie dostaje nowych stroi w połowie sezonu.
|
Cytat:
|
Ja bym się nie zdziwił gdyby jednak chodziło o sponsora. Jest realna szansa awansu do LM i od tego może zależeć pojawienie się loga na koszulce. Ew jakieś rozmowy z kilkoma i czekanie na kartę przetargową. Może to i naiwne ale nie chce mi się wierzyć, że koszulek nie ma "bo nie".
Bądźmy szczerzy, wykonanie takich "dedykowanych" kompletów jak ma Legia nie wymaga za wiele od producenta. W naszym przypadku też tak będzie bo nie czarujmy się, "dedykowane" to one będą ale tak jak w przypadku Legii - czyli 2 małe wstawki i tyle. Wydaje się nierealne, żeby to opóźnienie nie miało jakiegoś drugiego dna. A swoją drogą to w zasadzie mnie wali w jakim komplecie będą grali byle wygrywali. |
Cytat:
Witamy w 21 wieku :-) |
Cytat:
|
ludzie nie piszcie że być może chodzi o sponsora na koszulkach bo jak życie pokazało adidas z legią też miał obsuwę i jak widać po ich nowych strojach wcale nie chodziło o nowego sponsora na koszulkach! czy to wam czegoś nie tłumaczy?? po prostu adaś zawalił i tyle!
|
Tyle,że nie dość,że się spóźnili to Legia ma jako 1 nowe stroje,a to jest już naplucie w twarz.
|
A tak z ciekawości. Czy nie jest tak że można dostać stroje bez reklam a klub sam może sam dorobić takie nadruki ? Czy jednak jest tak że koszulki muszą wychodzić od producenta z nadrukami, etykietkami (ekstraklasa it.)., nazwiskami.
|
macie problem... będą nowe koszulki to będą, jak dla mnie to mogą grać nawet w starych koszulkach adidasa z Unimilem na klacie. nie stroje grają. fajnie mieć nowe ładne stroje, ale czy aby nie przesadzacie troche??
poza tym wątpie żeby ktoś z tutaj obecnych widział umowe z Adidasem, także możemy sobie gdybać co jak dlaczego i po co. Cytat:
|
Nie tyle co pierwsza tylko skoro był poślizg i spóźnili się ze strojami i dla nich i dla nas,to mogliby chociaż dostarczyć je w tym samym czasie i im i nam,a nie oni wczoraj biegali w nowych strojach,a my pewnie na Korone wyjdziemy w starych trykotach.
|
Trzeba mieć nadzieję na Reeboka, Umbro albo innego Le Coq Sportif w kolejnym kontrakcie.
|
|
Cytat:
Biała Gwiazda jest dla mnie ważna, tak samo jak historia ale żyję w realnym świecie. Adidas nie da nam nic wyjątkowego w takim sensie w jakim my byśmy sobie tego życzyli. Skoro nie widzi takiej potrzeby w przypadku Realu to na pewno zobaczy w przypadku Wisły. Dlatego napisałem to co napisałem bo domyślam się, że to co zostanie pokazane będzie albo brzydkie albo ładne, może takie sobie ale nie będzie takie jak większość nas chce. W tym sensie mam w sumie gdzieś jakie te koszulki będą. Co za różnica? A że liczy się wynik? Co w tym dziwnego? Tak samo się liczył dla mnie ten wynik jak mordowałem się po jakichś zadupiach typu Świdnik czy Radomsko w drugiej lidze. Teraz na szczęście przynajmniej ten problem mentalny mi odpadł i mam nadzieję, że prędko nie wróci. PS Jeżeli podpisujemy kontrakt z gigantem to nie oszukujmy się ale nie będziemy traktowani jak top europejski bo nim nie jesteśmy. |
Cytat:
taki model jest dotępny w Red Boxie, Arka tam właśnie kupuje stroje. |
Jest ktoś w stanie zrobić w ps czy innym programie model koszulki Legii tylko że w wersji Wiślackej ??
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Zagrajmy w tej wymarzonej LM ze dwa sezony a potem podpiszmy umowę z "mniejszym" dostawcą który się do nas dostosuje. Taka jest droga. Jak będziemy rozpoznawalni to nie tylko adidas ale i mniejsi wyłożą porównywalną kasę żeby się promować. Dla adidasa to jest umowa na zasadzie - "mamy tych mamy tamtych a co kupmy se jeszcze tych".
|
w jakim celu Wy cały czas narzekacie co ?
|
Cytat:
a teraz pytanie do Ciebie: czy Wiśle w nowych koszulkach będziesz kibicował więcej niż w starych?? dzięki bogu że jeszcze tylko 2 tyg wakacji...:) |
Sprawdź daty otrzymania w poprzednim sezonie nowych stroi przez Wisłę i Legie i potem dalej gadaj sobie o programie lojalnościowym :-D Rok temu mogli,mogli,teraz nas olali,olali,gdzie szacunek dla nas ? Czy ty nie rozumiesz,że nie chodzi o stroje tylko o prestiż,renomę,postawę Adidasa względem nas..Inni dostali my nie.Anglia,Niemcy,Hiszpania,Holandia,Francja wszyscy śmigają w nowych strojach.Jeżeli podpisują z nami umowę mają nas traktować jak innych.Skoro się zobowiązują,a nie dotrzymują terminów to pokazuje jaki mają do nas stosunek.Bo jeżeli wg Cb jakaś firma może sobie pozwalać na takie olewki względem klubu i to Ci nie przeszkadza to widać jaki masz szacunek dla naszego klubu.Weź może urlop i odpocznij.
|
A może to takie budowanie napięcia :P
W dobrej restauracji musisz czekać bo nie dają odgrzewanego g... To tak dla rozluźnienia atmosfery bo widać wielu niosą emocje coraz bardziej a tak na prawdę te koszulki nie maja prawie żadnego znaczenia. |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
po za tym widziałeś kontrakt/umowe z Adidasem?? wiesz dokładnie co tam jest napisane? podejrzewam że nie. prestiż, renome?? hmm taki Adidas ma kilka set bardziej renomowanych klientów niż my, także nie dziw się że jesteśmy tak traktowani jak jesteśmy. ktoś tam napisał wyżej, będą wyniki będzie większy szacunek, prosta piłka. a tak BTW wole grać cały sezon w tych koszulkach co mamy niż dostać takie gówno jak chelsea.. |
Wisla wchodzac do LM podpisze kontrakt ze sponsorem, wtedy sie koszulki zmienia. Jesli sie nam nie uda, zostanie telefonika i nowy wzor.
|
Druga jest najlepsza :)
|
Ktoś już napisał kiedyś w tym temacie coś podobnego ale powtórzę: Adidas zatrudnia projektantów za grubą kasę, a ci dostarczają jakieś syfne projekty, na dodatek z grubą obsuwą. A tutaj siada chłopak przed kompem i w 1 dzień jest w stanie zrobić 11 projektów lepszych od Adidasowych!
PS. Najlepsze druga i czwarta |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl