Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

JrQ- 19.08.2011 11:41

gdzie można kupić taką koszulkę jak tutaj?
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...6164785832.jpg

Guciu 19.08.2011 11:48

piękne!!:) w Fanatyku za 120 zł chyba

Kibic_1906 19.08.2011 11:52

Żadna profesjonalna drużyna nie dostaje nowych stroi w połowie sezonu.

baro1995 19.08.2011 11:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislakbgc (Post 1149820)
Adidas się nie zeszmacił tylko raczej szmaci nas , uważam że Legii zrobili ładne te stroje , więc skoro im mogli to nam też powinni ...

Prawda...Jeżeli nie chodzi o nowego sponsora,to jest hańba,że pozwalamy sobie na coś takiego ze strony Adidasa.

rafkur 19.08.2011 12:16

Ja bym się nie zdziwił gdyby jednak chodziło o sponsora. Jest realna szansa awansu do LM i od tego może zależeć pojawienie się loga na koszulce. Ew jakieś rozmowy z kilkoma i czekanie na kartę przetargową. Może to i naiwne ale nie chce mi się wierzyć, że koszulek nie ma "bo nie".
Bądźmy szczerzy, wykonanie takich "dedykowanych" kompletów jak ma Legia nie wymaga za wiele od producenta. W naszym przypadku też tak będzie bo nie czarujmy się, "dedykowane" to one będą ale tak jak w przypadku Legii - czyli 2 małe wstawki i tyle.
Wydaje się nierealne, żeby to opóźnienie nie miało jakiegoś drugiego dna.
A swoją drogą to w zasadzie mnie wali w jakim komplecie będą grali byle wygrywali.

Squirtle88 19.08.2011 12:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafkur (Post 1149885)
Ja bym się nie zdziwił gdyby jednak chodziło o sponsora. Jest realna szansa awansu do LM i od tego może zależeć pojawienie się loga na koszulce. Ew jakieś rozmowy z kilkoma i czekanie na kartę przetargową. Może to i naiwne ale nie chce mi się wierzyć, że koszulek nie ma "bo nie".
Bądźmy szczerzy, wykonanie takich "dedykowanych" kompletów jak ma Legia nie wymaga za wiele od producenta. W naszym przypadku też tak będzie bo nie czarujmy się, "dedykowane" to one będą ale tak jak w przypadku Legii - czyli 2 małe wstawki i tyle.
Wydaje się nierealne, żeby to opóźnienie nie miało jakiegoś drugiego dna.
A swoją drogą to w zasadzie mnie wali w jakim komplecie będą grali byle wygrywali.

pewnie , co tam koszulki,co tam Biała Gwiazda,co tam historia klubu i kibiców, liczy się tylko wynik i pieniądze:-)
Witamy w 21 wieku :-)

Św. Mikołaj 19.08.2011 12:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafkur (Post 1149885)
Ja bym się nie zdziwił gdyby jednak chodziło o sponsora. Jest realna szansa awansu do LM i od tego może zależeć pojawienie się loga na koszulce. Ew jakieś rozmowy z kilkoma i czekanie na kartę przetargową. Może to i naiwne ale nie chce mi się wierzyć, że koszulek nie ma "bo nie".
Bądźmy szczerzy, wykonanie takich "dedykowanych" kompletów jak ma Legia nie wymaga za wiele od producenta. W naszym przypadku też tak będzie bo nie czarujmy się, "dedykowane" to one będą ale tak jak w przypadku Legii - czyli 2 małe wstawki i tyle.
Wydaje się nierealne, żeby to opóźnienie nie miało jakiegoś drugiego dna.
A swoją drogą to w zasadzie mnie wali w jakim komplecie będą grali byle wygrywali.

Ludzie co wy rozkminiacie, przecież nawet na oficjalnym na facebooku pisali że to adidas zawalił.

stas 19.08.2011 12:42

ludzie nie piszcie że być może chodzi o sponsora na koszulkach bo jak życie pokazało adidas z legią też miał obsuwę i jak widać po ich nowych strojach wcale nie chodziło o nowego sponsora na koszulkach! czy to wam czegoś nie tłumaczy?? po prostu adaś zawalił i tyle!

baro1995 19.08.2011 13:01

Tyle,że nie dość,że się spóźnili to Legia ma jako 1 nowe stroje,a to jest już naplucie w twarz.

krakus76 19.08.2011 13:11

A tak z ciekawości. Czy nie jest tak że można dostać stroje bez reklam a klub sam może sam dorobić takie nadruki ? Czy jednak jest tak że koszulki muszą wychodzić od producenta z nadrukami, etykietkami (ekstraklasa it.)., nazwiskami.

wiertar 19.08.2011 13:13

macie problem... będą nowe koszulki to będą, jak dla mnie to mogą grać nawet w starych koszulkach adidasa z Unimilem na klacie. nie stroje grają. fajnie mieć nowe ładne stroje, ale czy aby nie przesadzacie troche??

poza tym wątpie żeby ktoś z tutaj obecnych widział umowe z Adidasem, także możemy sobie gdybać co jak dlaczego i po co.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez baro1995 (Post 1149931)
Tyle,że nie dość,że się spóźnili to Legia ma jako 1 nowe stroje,a to jest już naplucie w twarz.

a dlaczego Wisłą miałą dostać pierwsza nowe stroje?? Nie bronie Adidas ale z Legia mają konkrakt od wielu, wielu lat

baro1995 19.08.2011 13:32

Nie tyle co pierwsza tylko skoro był poślizg i spóźnili się ze strojami i dla nich i dla nas,to mogliby chociaż dostarczyć je w tym samym czasie i im i nam,a nie oni wczoraj biegali w nowych strojach,a my pewnie na Korone wyjdziemy w starych trykotach.

vote-for-mikey 19.08.2011 13:39

Trzeba mieć nadzieję na Reeboka, Umbro albo innego Le Coq Sportif w kolejnym kontrakcie.

lukash100 19.08.2011 14:05

http://img228.imageshack.us/img228/8...11wisablue.jpg

rafkur 19.08.2011 14:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislakbgc (Post 1149905)
pewnie , co tam koszulki,co tam Biała Gwiazda,co tam historia klubu i kibiców, liczy się tylko wynik i pieniądze:-)
Witamy w 21 wieku :-)

A co mam się doktoryzować nad kołnierzykiem albo wstawką na lamówce? Przecież do tego sprowadza się ta cała wyjątkowość tego co pokażą ? Tak, witamy w XXI wieku. Bez wyniku i pieniędzy sami będziemy szyć te koszulki z zasłon.
Biała Gwiazda jest dla mnie ważna, tak samo jak historia ale żyję w realnym świecie. Adidas nie da nam nic wyjątkowego w takim sensie w jakim my byśmy sobie tego życzyli. Skoro nie widzi takiej potrzeby w przypadku Realu to na pewno zobaczy w przypadku Wisły. Dlatego napisałem to co napisałem bo domyślam się, że to co zostanie pokazane będzie albo brzydkie albo ładne, może takie sobie ale nie będzie takie jak większość nas chce. W tym sensie mam w sumie gdzieś jakie te koszulki będą. Co za różnica?
A że liczy się wynik? Co w tym dziwnego? Tak samo się liczył dla mnie ten wynik jak mordowałem się po jakichś zadupiach typu Świdnik czy Radomsko w drugiej lidze. Teraz na szczęście przynajmniej ten problem mentalny mi odpadł i mam nadzieję, że prędko nie wróci.

PS Jeżeli podpisujemy kontrakt z gigantem to nie oszukujmy się ale nie będziemy traktowani jak top europejski bo nim nie jesteśmy.

Kociewiak 19.08.2011 14:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lukash100 (Post 1149992)

http://zdjecia.sportmarketing.pl/news/1583.jpg
taki model jest dotępny w Red Boxie, Arka tam właśnie kupuje stroje.

Sylwek1906 19.08.2011 14:34

Jest ktoś w stanie zrobić w ps czy innym programie model koszulki Legii tylko że w wersji Wiślackej ??

Squirtle88 19.08.2011 14:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafkur (Post 1150010)
A co mam się doktoryzować nad kołnierzykiem albo wstawką na lamówce? Przecież do tego sprowadza się ta cała wyjątkowość tego co pokażą ? Tak, witamy w XXI wieku. Bez wyniku i pieniędzy sami będziemy szyć te koszulki z zasłon.
Biała Gwiazda jest dla mnie ważna, tak samo jak historia ale żyję w realnym świecie. Adidas nie da nam nic wyjątkowego w takim sensie w jakim my byśmy sobie tego życzyli. Skoro nie widzi takiej potrzeby w przypadku Realu to na pewno zobaczy w przypadku Wisły. Dlatego napisałem to co napisałem bo domyślam się, że to co zostanie pokazane będzie albo brzydkie albo ładne, może takie sobie ale nie będzie takie jak większość nas chce. W tym sensie mam w sumie gdzieś jakie te koszulki będą. Co za różnica?
A że liczy się wynik? Co w tym dziwnego? Tak samo się liczył dla mnie ten wynik jak mordowałem się po jakichś zadupiach typu Świdnik czy Radomsko w drugiej lidze. Teraz na szczęście przynajmniej ten problem mentalny mi odpadł i mam nadzieję, że prędko nie wróci.

PS Jeżeli podpisujemy kontrakt z gigantem to nie oszukujmy się ale nie będziemy traktowani jak top europejski bo nim nie jesteśmy.

W sumie masz rację , po prostu nie zrozumiałem Twojej wcześniejszej wypowiedzi ...

szprotson 19.08.2011 15:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krakus76 (Post 1149940)
A tak z ciekawości. Czy nie jest tak że można dostać stroje bez reklam a klub sam może sam dorobić takie nadruki ? Czy jednak jest tak że koszulki muszą wychodzić od producenta z nadrukami, etykietkami (ekstraklasa it.)., nazwiskami.

ale chyba własnie tak stroje dostajemy.Adidas nam daje koszulke adidasa+ coś co spowoduje ze bedzie Ona wiślacka czyli jesli nie dedykowana to herb a jesli dedykowana to np.inne nici czy jakis nadruk.Ale nie sadze by Oni drukowali reklamy, no way.

rafkur 19.08.2011 15:11

Zagrajmy w tej wymarzonej LM ze dwa sezony a potem podpiszmy umowę z "mniejszym" dostawcą który się do nas dostosuje. Taka jest droga. Jak będziemy rozpoznawalni to nie tylko adidas ale i mniejsi wyłożą porównywalną kasę żeby się promować. Dla adidasa to jest umowa na zasadzie - "mamy tych mamy tamtych a co kupmy se jeszcze tych".

szprotson 19.08.2011 15:15

w jakim celu Wy cały czas narzekacie co ?

wiertar 19.08.2011 15:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez baro1995 (Post 1149964)
Nie tyle co pierwsza tylko skoro był poślizg i spóźnili się ze strojami i dla nich i dla nas,to mogliby chociaż dostarczyć je w tym samym czasie i im i nam,a nie oni wczoraj biegali w nowych strojach,a my pewnie na Korone wyjdziemy w starych trykotach.

....a czy nie rozumiesz że mogą mieć w ramach "programu lojalnościowego" ( tak to nazwijmy) umowe że Legia jako pierwszy klub w Polsce dostaje nowe stroje?? i wtedy czy poślizg czy nie to właśnie Legia musi dostać jako pierwsza nowe stroje? dużo może być opcji podobnych do tej co podałem.

a teraz pytanie do Ciebie: czy Wiśle w nowych koszulkach będziesz kibicował więcej niż w starych??

dzięki bogu że jeszcze tylko 2 tyg wakacji...:)

baro1995 19.08.2011 15:43

Sprawdź daty otrzymania w poprzednim sezonie nowych stroi przez Wisłę i Legie i potem dalej gadaj sobie o programie lojalnościowym :-D Rok temu mogli,mogli,teraz nas olali,olali,gdzie szacunek dla nas ? Czy ty nie rozumiesz,że nie chodzi o stroje tylko o prestiż,renomę,postawę Adidasa względem nas..Inni dostali my nie.Anglia,Niemcy,Hiszpania,Holandia,Francja wszyscy śmigają w nowych strojach.Jeżeli podpisują z nami umowę mają nas traktować jak innych.Skoro się zobowiązują,a nie dotrzymują terminów to pokazuje jaki mają do nas stosunek.Bo jeżeli wg Cb jakaś firma może sobie pozwalać na takie olewki względem klubu i to Ci nie przeszkadza to widać jaki masz szacunek dla naszego klubu.Weź może urlop i odpocznij.

rafkur 19.08.2011 15:57

A może to takie budowanie napięcia :P
W dobrej restauracji musisz czekać bo nie dają odgrzewanego g...

To tak dla rozluźnienia atmosfery bo widać wielu niosą emocje coraz bardziej a tak na prawdę te koszulki nie maja prawie żadnego znaczenia.

nt5 19.08.2011 16:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez baro1995 (Post 1150065)
Sprawdź daty otrzymania w poprzednim sezonie nowych stroi przez Wisłę i Legie i potem dalej gadaj sobie o programie lojalnościowym :-D Rok temu mogli,mogli,teraz nas olali,olali,gdzie szacunek dla nas ? Czy ty nie rozumiesz,że nie chodzi o stroje tylko o prestiż,renomę,postawę Adidasa względem nas..Inni dostali my nie.Anglia,Niemcy,Hiszpania,Holandia,Francja wszyscy śmigają w nowych strojach.Jeżeli podpisują z nami umowę mają nas traktować jak innych.Skoro się zobowiązują,a nie dotrzymują terminów to pokazuje jaki mają do nas stosunek.Bo jeżeli wg Cb jakaś firma może sobie pozwalać na takie olewki względem klubu i to Ci nie przeszkadza to widać jaki masz szacunek dla naszego klubu.Weź może urlop i odpocznij.

Szacunek Adidasa. Wez sie chlopie zastanow, to nie chlopaki z dzielni, tylko korporacja, w ktorej sa setki projektow, a koszulki Wisly podpadaja pewnie pod projectmanagera z europy srodkowej, ktory musi z kilkadziesiat umow do zrealizowania. Nadajesz na Adidasa a w cale nie wiesz, czy opoznienie nie jest spowodowane przez Wisle. Moze przedstawili 2 projekty graficzne, a w klubie przez tydzien-dwa nie mogli sie zdecydowac lub odrzucili.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez baro1995 (Post 1150065)
"Skoro się zobowiązują,a nie dotrzymują terminów to pokazuje jaki mają do nas stosunek."

Tu szacunek nie ma nic do rzeczy, to sa pieniadze, korporacje i kamienie milowe, a nie prawo ludzi ulicy.

wiertar 19.08.2011 16:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez baro1995 (Post 1150065)
Sprawdź daty otrzymania w poprzednim sezonie nowych stroi przez Wisłę i Legie i potem dalej gadaj sobie o programie lojalnościowym :-D Rok temu mogli,mogli,teraz nas olali,olali,gdzie szacunek dla nas ? Czy ty nie rozumiesz,że nie chodzi o stroje tylko o prestiż,renomę,postawę Adidasa względem nas..Inni dostali my nie.Anglia,Niemcy,Hiszpania,Holandia,Francja wszyscy śmigają w nowych strojach.Jeżeli podpisują z nami umowę mają nas traktować jak innych.Skoro się zobowiązują,a nie dotrzymują terminów to pokazuje jaki mają do nas stosunek.Bo jeżeli wg Cb jakaś firma może sobie pozwalać na takie olewki względem klubu i to Ci nie przeszkadza to widać jaki masz szacunek dla naszego klubu.Weź może urlop i odpocznij.

chłopie ale co ty porównujesz?? najlepsze ligi świata do naszej?

po za tym widziałeś kontrakt/umowe z Adidasem?? wiesz dokładnie co tam jest napisane? podejrzewam że nie.

prestiż, renome?? hmm taki Adidas ma kilka set bardziej renomowanych klientów niż my, także nie dziw się że jesteśmy tak traktowani jak jesteśmy. ktoś tam napisał wyżej, będą wyniki będzie większy szacunek, prosta piłka.

a tak BTW wole grać cały sezon w tych koszulkach co mamy niż dostać takie gówno jak chelsea..

ronin_ 20.08.2011 15:29

Wisla wchodzac do LM podpisze kontrakt ze sponsorem, wtedy sie koszulki zmienia. Jesli sie nam nie uda, zostanie telefonika i nowy wzor.

tsw biała gwiazda 21.08.2011 11:51

To kilka koszulek adidasa z kołnierzykiem
http://img843.imageshack.us/img843/2975/32083796.jpg http://img807.imageshack.us/img807/327/55368281.jpg http://img820.imageshack.us/img820/2374/92157450.jpg http://img268.imageshack.us/img268/1438/19443793.jpg http://img849.imageshack.us/img849/1679/46522474.jpg http://img97.imageshack.us/img97/5052/51368061.jpg http://img855.imageshack.us/img855/3489/26662417.jpg http://img15.imageshack.us/img15/3750/91582767.jpghttp://img16.imageshack.us/img16/3964/53173051.jpg http://img41.imageshack.us/img41/7292/29696175.jpg http://img850.imageshack.us/img850/1606/60907689.jpg

hawaiisurfer 21.08.2011 11:55

Druga jest najlepsza :)

riv 21.08.2011 11:58

Ktoś już napisał kiedyś w tym temacie coś podobnego ale powtórzę: Adidas zatrudnia projektantów za grubą kasę, a ci dostarczają jakieś syfne projekty, na dodatek z grubą obsuwą. A tutaj siada chłopak przed kompem i w 1 dzień jest w stanie zrobić 11 projektów lepszych od Adidasowych!

PS. Najlepsze druga i czwarta


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl