![]() |
Mam takie nietypowe pytanie, kim jest Nikol?
|
Cytat:
Trzymaj się Nikol! |
Cytat:
|
Jest chyba lepiej niż to wyglądało. Noga w gipsie, sporo potłuczeń. Mamy nadzieję, że to wszystko.
|
flamengisto, wróciłem właśnie z NT i zasadniczo zgadzam się z Toną co do oceny piłkarzy, oprócz Łobodzińskiego. Jak dla mnie zagrał fatalnie, zresztą podobnie jak z Garbarnią. Nie wiem, na czym opierasz stwierdzenie "jest w gazie"? Bo dużo biega? Niestety, to wszystko, co robi na boisku. Dzisiaj raził niedokładnością podań i fatalnym przeglądem boiska, nie czytał gry, nie widział kolegów. Również technicznie masakra. Jak dla mnie, Łobo nie zmieścił by się w podstawowej 11 tego Tatrana.
Nieco łagodniej ocenię Heltona natomiast. Zauważyłem niezłą technikę i dokładne podania z klepy. Ale to i tak nie zawodnik dla nas. Etame - nic nie powiem o nim, bo nie dostał ani jednej piłki. Szkoda, że nie zagrał w I połowie. Zasadniczo w II połowie Wisła grała piach, ale zwalam to na karb okresu przygotowawczego i wyjątkowo ciężkiej, grząskiej murawy. |
Nie ma co oceniać tego sparingu, przede wszystkim miała to być forma odreagowania po cięższym tygodniu i zebranie pieniędzy dla powodzian. Jakieś wnioski będzie można wyciągać po sparingach za granicami RP.
Ten kto wierzy że Łobo to jeszcze 'piłkarz' to gratuluje poczucia humoru. Ten zawodnik skończył uprawianie tego zawodu wraz z przyjściem do Wisły. pss. Mam nadzieję że Nasza mobilna reporterka szybko wróci do siebie. Trzymaj się Nikol. |
Nikol szybko się pozbiera:D Twarda babka ;]
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
A o moją ortografię i edukacje nie musisz się martwić. |
ile było ludzi na meczu ?
|
Galeria z meczu
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...an_Presov_3_2/ |
Cytat:
Cytat:
|
Zawsze są nowe granice do przekroczenia!
Widać było że to mecz na zakończenie pierwszego obozu, chłopaki pograli 45 minut w normalnym tempie i "klapnęli". Wnioski można będzie wyciągać po drugim zgrupowaniu ;) |
Cytat:
|
Co do meczu , to oglądałem transmisje na malopolska.tv i nasza gra w 1 połowie wyglądała nieźle , drugą trzeba przemilczeć bo Wisła stworzyła sobie w niej może pół sytuacji , a Tatran nas całkowicie zdominował .
Trzeba przyznać że po 3 gościach imo widać że są w formie , mowa tutaj o Pawle Brożku , Jirsaku i Mączyńskim . Nasi skrzydłow zaśi straszie irytują nieporadnością , zaś obrone ciężko ocenić . |
To jest temat o przygotowaniach a nie stadionie czy oficjalnej stronie !!
Budowa stadionu: http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=94 Chwalenie bądź narzekanie na wiślacki PR i marketing: http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=7417 |
Chyba coś mnie ominęło... przeglądam skład Wisły z wczorajszego sparingu i tak sie zastanawiam kto to jest ten Helton?
|
Cytat:
Jest to testowany zawodnik. |
Cytat:
|
Kiedy beda jakies filmiki ze sparingu??
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Co do Łobo to zargał słabo żeby nie powiedzieć bardzo słabo, próbował kiwać ale mu nie wychodziło, miejmy nadzieję że się poprawi Widzów ok 1200 dochód z meczu 15000 |
Moje podsumowanie po 2 sparingach:
1. Ogólnie o drużynie. Zauważalna wyraźna zmiana stylu gry w porównaniu do Skorży. Zmiana oczywiście na "+". Gramy po ziemi, szybko i w miarę precyzyjnie. Dużo prób gry kombinacyjnej w trójkącie, z klepki. Duży nacisk na grę skrzydłami. Zauważalna poprawa w ruchliwości zawodników i pokazywaniu się na pozycjach. Nacisk na podłączanie się bocznych obrońców w akcjach ofensywnych. Mniej grania piłki przez środkowych pomocników. Blok defensywny w miarę solidny, nawet po odejściu Głowy. Najsłabsze ogniwo tego bloku to lewy obrońca. Najlepszy wg mnie: Marcelo i Singlar. Blok ofensywny słabo. Brak skrzydłowych. Marna dyspozycja środkowych pomocników, w tym przede wszystkim Guły i Sobola. Atak: tylko Paweł. reszta nie istnieje. 2. O pojedynczych zawodnikach. Jak na razie największe rozczarowanie to Guła. Słabszy od niego tylko Łobo, ale w jego przypadku trudno pisać o rozczarowaniu, po prostu gra na swoim normalnym, mizernym poziomie. Pietia ruchliwy, podłącza się w ofensywnie, niestety razi niecelnymi podaniami i brakiem zrozumienia intencji partnerów. Słabo. Paweł odzyskuje chyba dawny blask. Jirsak pokazuje się z lepszej strony niż w minionym sezonie. Wygląda, jakby nabrał pewności siebie, co ma odzwierciedlenie w udanych próbach strzałów z dystansu i celnych podaniach do przodu. Marcelo klasa sama w sobie, Cleber solidnie i pewnie, świetny Singlar. Mączyński lepiej zagrał z Garbarnią niż z Tatranem, ale trzeba konsekwentnie na niego stawiać. Siłą rzeczy nie mogłem ocenić Małego, Bogusia i Kirma. Podsumowując: najpilniejsze transfery to według mnie dwóch szybkich i dobrych technicznie skrzydłowych oraz dwóch klasowych napastników. Ocena została dokonana na podstawie osobiście obejrzanych meczów sparingowych z Garbarnią i Tatranem i jest, co zrozumiałe, subiektywna. |
Cytat:
Być może tak słaba dyspozycja Łobodzińskiego była spowodowana przede wszystkim dramatycznym stanem murawy, na co kilka osób zwróciło już uwagę. Bo przecież nie od dziś wiadomo, że Wojtek demonem szybkości jednak nigdy nie był, zaś na takim boisku ciężko o sensowną kontrolę piłki i wykonywanie udanych zwodów... Inna sprawa, że skrzydłowy z prawdziwego zdarzenia powinien być zawodnikiem dynamicznym, który w pełnym biegu potrafi ograć obrońcę i dokładnie dośrodkować piłkę w pole karne do wbiegającego napastnika. Łobodziński natomiast zaczyna dryblować przeważnie w momencie, gdy piłka stoi w miejscu, więc kompletnie nie nadaje się on niestety do gry z kontry - a podejrzewam, iż właśnie taki sposób gry będzie forsowany przez Kasperczaka w nadchodzącym sezonie. |
|
Nie widziałem meczu, ale w tym skrócie Łobodziński był chyba najaktywniejszym Wiślakiem. Zaliczył wkońcu asystę. Więc nie wiem jak to jest? Może znów jest tendencja na forum aby krytykować wszystko co związane z Wojtkiem niezależnie jak gra.
|
W tym skrocie to chyba najlepiej prezentowal sie Jirsak.
|
Proud- dokładnie, też to zauważyłem... Może dużo rzeczy mu nie wychodziło, ale kilka razy zrobił zamieszanie, był aktywny, trzeba przypomnieć, że boisko było beznadziejne do gry. Teraz wszyscy wychwalają Pawła bo strzelił bramkę, ale tak naprawdę poza tym to żaden jego wielki mecz. Mączyńskiego wszyscy chcą do 1 składu, wychwalają, a on tez wczoraj nic nie pokazał. Owszem Krzysiek jest młody i bardzo zdolny, sam wolał bym, żeby więcej grał, bo już niejenokrotnie pokazał, że możliwości ma, ale ludzie opanujcie się i dajcie spokój Łobo! Czy wam się to nigdy nie znudzi? To się zaczyna już robić żenujące...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:50. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl