![]() |
Założę się o piwo a nawet więcej ,ze nie długo usłyszymy z ust Nikoli jacy to wspaniali fani Futbolu są w Kielcach a jacy beznadziejni byli w Krakowie.
|
Cytat:
Swoją drogą to o tyle mu się nie dziwie że po wyczynach pozaboiskowych to na wiele ofert to on liczyć pewnie nie mógł |
Szkoda ze Nikola nie poszedl chocby do Slaska, Lechii lub Jagi ,tylko do Scyzorów ,ale pewnie zarowno on jak i Vukovic maja wspolnego menadzera ktory wspolpracuje z Korona.
|
Korona to drugi po Cracovii klub gdzie Nicoli nie chciałbym widzieć. Ze swojej strony życzę mu powodzenia, aczkolwiek bardzo mnie ciekawi jak się ustosunkuję do kibiców z tego klubiku.
Scyzorek na głowie będzie w każdym razie ciężko mu na głowie zrobić :lol: |
Cytat:
Co prawda w Klerykowie nie ma tyle knajp, co u nas ,ale dla niego nie ma problemu. |
Cytat:
|
|
nie wiem jak wy, ale ja nie chciałbym, żeby mój dzieciak, jeśli bym miał, za swojego idola wziął Nikolę. Boisko boiskiem, ale piłka to nie tylko boisko, to też cała otoczka, w tym także kibice, którzy widzą jak kolejnym rajdowcom wszystko uchodzi płazem, tylko dlatego, że grają w piłkę.
Nikola nadaje się do piłki tylko z batem trenera pokroju Petrescu. Mijailović jest po prostu przykładem tego jaki piłkarz NIE powinien być. Porównajcie go z Sobolem. Piłkarz grający z Białą Gwiazdą na sercu reprezentują ją zawsze, jeśli robi to urządzając bijatyki w knajpach, czy ścigając się z kolegami (vide Kuzera) to nie jest godny noszenia tej koszulki. Piłkarz ma być wzorem. |
|
Moim zdaniem Mijajlović to wariat. Jak przychodził do Wisły na wiosnę 2004 roku to po paru meczach wielu mówiło ,że to świetny obrońca. I rzeczywiście perspektywy rozwoju jakieś w jego przypadku były. Gdyby miał coś w głowie a nie tylko jałowy step to inaczej by się jego kariera potoczyła. Znając życie to Korona wywali go po dwóch treningach w ****u.
|
Koledzy z MPO pewnie już szykują płótno: "Judasz" ;)
PS: ale jedyna faza grupowa UEFA to w sumie dzięki niemu :D |
Cytat:
Fakt, początki Serba w Wiśle były niesamowite. Byłem przekonany, że Nikola zrobi wielką międzynarodową karierę i szybko nas opuści. Ale co było potem... Ja bym jednak Nikolę jednak chamem nie nazywał. To określenie zupełnie do niego nie pasuje. Nie do osoby, która ma wyraźne problemy z głową. |
Cytat:
|
Tez sie nad tym zastanawialem, to byla pierwsza mysl ktora przyszla mi do glowy. Moze zaplacil kare finansowa w zastepstwie?
@ kristos & 1q2, dajecie sobie czas do konca rundy? To chyba rozsadny okres czsu. |
Nikos bezrobotny to kazdego zajciecia i klubu sie chwyci.
Jakby mu Topór Tenczyn propowal godziwy kontrakt to co w jego sytuacjii by nie przystał??? Taki zawod,takie zycie....ja tam goscia i tak lubilem :) |
|
Pewnie dziennikarzyny nie maja o czym pisać i Nikoli przypisuja slowa ktorych nie powiedzial .Gosc sam sobie nagrabil w Krakowie(najebany po knajpach chodził) ,ale Wisła nie jest tu w niczym winna
|
nie mówiąc juz o tym, że dawała mu szanse (chyba Kulawik go wrócił do 1 drużyny)
|
oczywiscie, ze pieprzy glupoty o tym, ze nie dostal sszansy, bo dostal szanse i pod wzgledem sportowym i zarzad tez do konca w lasciwie trzymal jego strone. jednak mimo wszystko szkoda, ze sie go pozbylismy. jakby nie bylo to dzieki niemu gralismy w grupie UEFA:) a ja uwazam, ze byl to na prawde solidny gracz
|
Czy on przypadkiem nie ma wyroku w Polsce?
|
Cytat:
|
Cytat:
mam jeszcze jedno pytanie - do znawców tematu, bo akurat w tym czasie mnie nie było - A. Niedzielan - on poszedł do Ruchu na zasadzie wypożyczenia? Transferu? Wisła coś dopłaca do jego pensji? Ruch za niego coś płacił? O problemach finansowych Ruchu było dość głośno, a A. wymagania miał niebylejakie jak na Ruch... Jeśli Ruch miał za niego zapłacić, to pewnie za kilka lat Wisła dostanie kolejnego 'Ćwielonga' za długi ;) a sam A. jak na Ruch, to zawodnik robiący wielką różnicę (wiem, bo widziałem kilka spotkań), tak więc powodzenia |
Za porozumieniem stron rozwiązano kontrakt z Niedzielanem i podpisał z Ruchem
|
Cytat:
czort wie ile godzin do odpracowania w MPO |
Wie ktoś co tam u Zienia słychać? Gra? Grzeje ławę? Czy co?
|
Grał w ostatniej kolejce z Panathinaikosem 57 minut. Przegrali 0-1
|
Cytat:
|
|
Jesli Nikola choc troche zmadrzal i sie ogarnął ,to w Koronie moze grac na dobrym poziomie.
Pilkarz mimo wszytsko to dobry,walczak on by tam temu murzynowi za Wasyla jeb** nał hehe Ciekawe czy ma ten swoj zwod na lewa noge i do przodu :D |
Tylko czekać aż znowu odwali jakaś głupotę. Ten człowiek się powinien leczyć.
Co nie zmienia faktu, że jak gra to na maxa. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:53. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl