Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

kristos 31.08.2009 14:34

Założę się o piwo a nawet więcej ,ze nie długo usłyszymy z ust Nikoli jacy to wspaniali fani Futbolu są w Kielcach a jacy beznadziejni byli w Krakowie.

1q2 31.08.2009 14:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kristos (Post 787410)
Założę się o piwo a nawet więcej ,ze nie długo usłyszymy z ust Nikoli jacy to wspaniali fani Futbolu są w Kielcach a jacy beznadziejni byli w Krakowie.

Stoi.Ja myślę że złego słowa o nas nie powie.
Swoją drogą to o tyle mu się nie dziwie że po wyczynach pozaboiskowych to na wiele ofert to on liczyć pewnie nie mógł

AS82 31.08.2009 15:02

Szkoda ze Nikola nie poszedl chocby do Slaska, Lechii lub Jagi ,tylko do Scyzorów ,ale pewnie zarowno on jak i Vukovic maja wspolnego menadzera ktory wspolpracuje z Korona.

wisl@k_TS 31.08.2009 15:04

Korona to drugi po Cracovii klub gdzie Nicoli nie chciałbym widzieć. Ze swojej strony życzę mu powodzenia, aczkolwiek bardzo mnie ciekawi jak się ustosunkuję do kibiców z tego klubiku.

Scyzorek na głowie będzie w każdym razie ciężko mu na głowie zrobić :lol:

kristos 31.08.2009 15:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 787423)
Stoi.Ja myślę że złego słowa o nas nie powie.
Swoją drogą to o tyle mu się nie dziwie że po wyczynach pozaboiskowych to na wiele ofert to on liczyć pewnie nie mógł

Zobaczymy .
Co prawda w Klerykowie nie ma tyle knajp, co u nas ,ale dla niego nie ma problemu.

IncognitoTSW 31.08.2009 15:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 787441)
Korona to drugi po Cracovii klub gdzie Nicoli nie chciałbym widzieć. Ze swojej strony życzę mu powodzenia, aczkolwiek bardzo mnie ciekawi jak się ustosunkuję do kibiców z tego klubiku.

Scyzorek na głowie będzie w każdym razie ciężko mu na głowie zrobić :lol:

To sobie koronę wygoli, tak dookoła.

yogul 31.08.2009 20:07

http://www.90minut.pl/news/101/news1...i-Rzeszow.html

vote-for-mikey 31.08.2009 20:24

nie wiem jak wy, ale ja nie chciałbym, żeby mój dzieciak, jeśli bym miał, za swojego idola wziął Nikolę. Boisko boiskiem, ale piłka to nie tylko boisko, to też cała otoczka, w tym także kibice, którzy widzą jak kolejnym rajdowcom wszystko uchodzi płazem, tylko dlatego, że grają w piłkę.

Nikola nadaje się do piłki tylko z batem trenera pokroju Petrescu.

Mijailović jest po prostu przykładem tego jaki piłkarz NIE powinien być. Porównajcie go z Sobolem. Piłkarz grający z Białą Gwiazdą na sercu reprezentują ją zawsze, jeśli robi to urządzając bijatyki w knajpach, czy ścigając się z kolegami (vide Kuzera) to nie jest godny noszenia tej koszulki. Piłkarz ma być wzorem.

wooojo 31.08.2009 20:28

Andrzej robi karierę...



http://www.sport.pl/pilka/1,82311,69...gra_Ruchu.html

Bronex 31.08.2009 20:31

Moim zdaniem Mijajlović to wariat. Jak przychodził do Wisły na wiosnę 2004 roku to po paru meczach wielu mówiło ,że to świetny obrońca. I rzeczywiście perspektywy rozwoju jakieś w jego przypadku były. Gdyby miał coś w głowie a nie tylko jałowy step to inaczej by się jego kariera potoczyła. Znając życie to Korona wywali go po dwóch treningach w ****u.

Czesław 31.08.2009 20:47

Koledzy z MPO pewnie już szykują płótno: "Judasz" ;)

PS: ale jedyna faza grupowa UEFA to w sumie dzięki niemu :D

flamengista 31.08.2009 21:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hunter (Post 787375)
A ja chciałbym widzieć w każdym jedenastu takich "chamów" na boisku w koszulkach Wisły. Nikola jeśli chodzi o boiskowe zaangażowanie w grę powinien być wzorem dla każdego zawodnika. Facet zapier*alał cały mecz, bez względu na to, czy graliśmy z Legią, Cracovią, czy Odrą. Niemniej zadziorny i waleczny był też na każdym treningu.

O jego pozaboiskowym zachowaniu dyskutował nie będę, bo tutaj chyba wszyscy jesteśmy w tym temacie zgodni.

Tak, szczególnie "zapier*alał" na kacu, po kolejnej wizycie w Kameleonie.

Fakt, początki Serba w Wiśle były niesamowite. Byłem przekonany, że Nikola zrobi wielką międzynarodową karierę i szybko nas opuści. Ale co było potem...

Ja bym jednak Nikolę jednak chamem nie nazywał. To określenie zupełnie do niego nie pasuje. Nie do osoby, która ma wyraźne problemy z głową.

wolfy 31.08.2009 22:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Czesław (Post 787602)
Koledzy z MPO pewnie już szykują płótno: "Judasz" ;)

Własnie, jak jest z tym jego wyrokiem? Przedawnił się? Przecież go nie odpracował, tylko uciekł...

As 31.08.2009 22:17

Tez sie nad tym zastanawialem, to byla pierwsza mysl ktora przyszla mi do glowy. Moze zaplacil kare finansowa w zastepstwie?

@ kristos & 1q2, dajecie sobie czas do konca rundy? To chyba rozsadny okres czsu.

Wojtas 31.08.2009 22:28

Nikos bezrobotny to kazdego zajciecia i klubu sie chwyci.

Jakby mu Topór Tenczyn propowal godziwy kontrakt to co w jego sytuacjii by nie przystał???

Taki zawod,takie zycie....ja tam goscia i tak lubilem :)

laxa 01.09.2009 05:38

40 urodziny Grzegorz Lewandowski

http://www.90minut.pl/kariera.php?id=1138

AS82 01.09.2009 06:16

Pewnie dziennikarzyny nie maja o czym pisać i Nikoli przypisuja slowa ktorych nie powiedzial .Gosc sam sobie nagrabil w Krakowie(najebany po knajpach chodził) ,ale Wisła nie jest tu w niczym winna

KoPer 01.09.2009 06:48

nie mówiąc juz o tym, że dawała mu szanse (chyba Kulawik go wrócił do 1 drużyny)

firstborn 01.09.2009 08:13

oczywiscie, ze pieprzy glupoty o tym, ze nie dostal sszansy, bo dostal szanse i pod wzgledem sportowym i zarzad tez do konca w lasciwie trzymal jego strone. jednak mimo wszystko szkoda, ze sie go pozbylismy. jakby nie bylo to dzieki niemu gralismy w grupie UEFA:) a ja uwazam, ze byl to na prawde solidny gracz

dj_ibutti 01.09.2009 08:36

Czy on przypadkiem nie ma wyroku w Polsce?

saklak1906 01.09.2009 09:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 787699)
Czy on przypadkiem nie ma wyroku w Polsce?

Z tego co poamietam musi odpracowac kilkanascie godzin spolecznie. Ale moze sie wywina placac kase

kolend 01.09.2009 09:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 787699)
Czy on przypadkiem nie ma wyroku w Polsce?

no właśnie mam dziwne uczucie/wspomnienie, że uciekł przed karą

mam jeszcze jedno pytanie - do znawców tematu, bo akurat w tym czasie mnie nie było - A. Niedzielan - on poszedł do Ruchu na zasadzie wypożyczenia? Transferu? Wisła coś dopłaca do jego pensji? Ruch za niego coś płacił? O problemach finansowych Ruchu było dość głośno, a A. wymagania miał niebylejakie jak na Ruch... Jeśli Ruch miał za niego zapłacić, to pewnie za kilka lat Wisła dostanie kolejnego 'Ćwielonga' za długi ;)

a sam A. jak na Ruch, to zawodnik robiący wielką różnicę (wiem, bo widziałem kilka spotkań), tak więc powodzenia

Pablooo 01.09.2009 09:16

Za porozumieniem stron rozwiązano kontrakt z Niedzielanem i podpisał z Ruchem

manson777 01.09.2009 09:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 787699)
Czy on przypadkiem nie ma wyroku w Polsce?

ma
czort wie ile godzin do odpracowania w MPO

Rob_Zombie 01.09.2009 12:23

Wie ktoś co tam u Zienia słychać? Gra? Grzeje ławę? Czy co?

Pablooo 01.09.2009 12:31

Grał w ostatniej kolejce z Panathinaikosem 57 minut. Przegrali 0-1

Krystian168 01.09.2009 12:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 787778)
Wie ktoś co tam u Zienia słychać? Gra? Grzeje ławę? Czy co?

http://www.igol.pl/article,13393.html

AYALA 02.09.2009 11:15

Nikola podczas pierwszej konferencji prasowej w Koronie.

http://korona-kielce.pl/fotki/7138.jpg

Wojtas 02.09.2009 17:44

Jesli Nikola choc troche zmadrzal i sie ogarnął ,to w Koronie moze grac na dobrym poziomie.

Pilkarz mimo wszytsko to dobry,walczak on by tam temu murzynowi za Wasyla jeb** nał hehe

Ciekawe czy ma ten swoj zwod na lewa noge i do przodu :D

tofik 03.09.2009 18:13

Tylko czekać aż znowu odwali jakaś głupotę. Ten człowiek się powinien leczyć.

Co nie zmienia faktu, że jak gra to na maxa.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:53.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl