![]() |
Moze Ktos cos zasugeruje bo ja sie mocno zastanawiam nad remisem w 1 polowie Villarreal - FC Sevilla
|
co sądzicie o tym:
Jagiellonia-Odra 1 (1,7) Eintracht-Dortmund 2 (2,25) Middlesbrough-ManU 2 (1,47) Chelsea-Fulham 1 (1,43) Marseille-Toulouse 1 (1,55) stawka: 3 zeta wygrana: 33 zł boje się praktycznie tylko borussi |
Pytanie, czy Jadze nie braknie motywacji do gry, skoro od jakiegoś już czasu nie grają o nic. Ja ten mecz odpuszczam, chociaż może pokażą zaangażowanie i wygrają? Reszta chyba dobra- zwłaszcza BVB właśnie. Aczkolwiek :D ja nie gram angoli dziś i skupiam się na hitlerowcach ;)
Cytat:
W nocy łatwo weszło nhl. :) |
ano weszło gładziutko;] szkoda tylko że wczesniej Wisła zje....zremisowała;/
dziś w nhlu pojedynek na ktory dlugo czekalem.przedwczesny finał czyli Washington-Piitsburgh. Ovechkin,Semin,Fjodorov kontra Crosby,Malkin,Gonchar.szykuje się wielka gratka dla kibicow hokeja.oczywiscie najwieksze emocje zapewniają reprezentanci Rosji gdyz ich bedzie najwiecej:P typy: over:5,5 Washington 1 Ovechkin strzeli Crosby strzeli Malkin strzeli Semin strzeli do wyboru do koloru:D |
Middlesbrough - Manchester U 2
Chelsea - Fulham 1 Bayern Munich - Monchengladbach 1 za 70 zeta Arka Gdynia- Slask Wroclaw 2 Legia Warsaw -LKS Lodz 1 Jagiellonia Bialystok- Odra Wodzislaw 1 Gornik Zabrze-Lechia Gdansk 2 ,,11'' |
po nocce ładnie Miami planowo i czekam na Djoko.
w pełni popieram typ na over 5.5 (ja mam go po 1.89) w meczu WAS - PIT. Aczkolwiek w przeciwieństwie do Rocco całym sercem jestem z Pingwinami lecz od typowania 1x2 się powstrzymam i ograniczę się do oglądania meczu:) no i masz rację co do stwierdzenia że to przedwczesny finał. na dziś też lekko derby ojropy: Real - Barca DNB @2.02 (pinni) i lekko na Lechie DNB @3.80 bo Górniki bez Gory, Zahorskiego i Banasia, a Lechia podbudowana ostatnimi dwoma meczami i upatruję korzystnego dla nich rezultatu. Można też stawiać na Lechia strzeli po całkiem dobrym kursie 1.70. |
Nie wiem skąd ta wiara, że Barca może wygrać. Ja jestem dziwnie pewny Realu (nie stawiam tego meczu, więc to może być pewna podpowiedź ;) ).
|
No właśnie o tym mówię. Real jakby trochę odżył, sporo strzela, gra u siebie no i jak to się mówi- łatwiej jest się wdrapać na szczyt niż się na nim utrzymać, a wiadomo, że to Barca lideruje w La Liga. No, ale kupony chłopaki już poobstawiali, więc nie pozostaje nic innego jak tylko czekać. ;) Niemniej- powodzenia, chociaż jestem za Realem :]
|
Real-Barca to dla mnie niewiadoma.Kazdy wygrac moze,choc wydaje mi sie ze Barca minimalnie lepiej wypadnie :) Jedynie co bym tu stawial to over 2,5
pzdr |
odpusccie sobie te GRAN DERBI.to będą piłkarskie szachy czyli nudne 0-0 lub 1-1.szkoda czasu i pieniedzy-serio mowie:)
kto moze niech sobie przelaczy na hokej(za 15min druga tercja).Washington prowadzi z Pittsburghiem 2-1 i giganci nie zawodzą(gol Crosbyego i przede wszystkim Ovechkina).mecz stoi na wysokim poziomie i poziom emocji naprawde wielki.POLECAM:) |
rocco_1906 z całym szacunkiem ale jaki 0:0 lub 1:1 zobaczysz że dziś będzie festiwal bramek czysta 2 pozdro
|
i po pieniądzach lyon przegrywa do przerwy 2:0 ;/
|
lyon to jest słabą jebaną drużyną teraz i ****y nie mają kim grać i przez takich pionków jebanych gwizdorów LUDZIE PIENIĄDZE TRACĄ I NERWY
|
szkoda,że Lyon nie strzelił chociaż tej jednej bramki w 1szej połowie,bo teraz będzie na prawdę ciężko,chociaż czuje,że wygrają 2:3
|
ludzie ale Lyon to juz od dawna nie jest ta druzyna co kiedys;/ granie dzis na nich to bylo mega ryzyko. ale dopoki pilka w grze to macie szanse.powodzenia
|
A ja miałem dzisaj do fortuny skoczyc , ale moi rodzice powiedzieli ,,Znowu kase przegrasz" no to sobie pomyślałem aa dobra nie idę ale miałem kupony napisane i co siadło :( już by było 100zł
Jakieś typy na jutro ??? |
Panowie w co wy wierzycie :D:D LYON NIE MA SZANS SIĘ PODNIEŚĆ TO SĄ JUŻ STARE GWIAZDECZKI !!
P.S JA TEŻ W TO NIE WIERZE ! |
Barcelona już 1:3 :D:D
|
BULA JAK OGLĄDASZ NA C+ to masz cały obraz ?
|
TSW_PDW tak mam cały czas cały obraz a co nie działa Ci??
|
Cytat:
|
HD mam do 15 minuty ok ok i coś sie porobiło
|
alez mecz Real - Barca 2-4!!!
|
Haaaa gratulacje !! 2-6 :)
|
Cytat:
|
I jeszcze Olympique Marsylia przegrywa ;/
|
Panowie to co gra Barca to jest KOSMOS są wstanie pyknąć każdego(oprócz nas oczywiście) wiec polecam taki zakład:
Chelsea - Barcelona Typ:2 Kurs:2.65 Dodam tylko że kurs 10 minut temu wynosił 2.85 |
Marsylia :( mogło być pięknie wyszło jak zawsze...
|
Cytat:
Spokojnie. Pamiętaj, że mecz meczowi nie równy. Schalke i Marsylia.:evil: |
Dzisiaj mecze rozjeb*** mi system.Zaczynam pić,bo ostatnio rozkminiłem fajny,zwycięski kupon na fazie :) jak rozkminie to wrzucę tu
Na jutro : Liverpool - Newcastle 1 Tubize - Anderlecht 2 Bordeaux - Sochaux 1 Aachen - Oberhausen 1 Nurnberg - Ingolstadt 1 Kurs : 4,16 |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl