Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

WiselkaMLP 01.05.2009 22:49

Moze Ktos cos zasugeruje bo ja sie mocno zastanawiam nad remisem w 1 polowie Villarreal - FC Sevilla

NowaHutaWNH 01.05.2009 23:46

co sądzicie o tym:

Jagiellonia-Odra 1 (1,7)
Eintracht-Dortmund 2 (2,25)
Middlesbrough-ManU 2 (1,47)
Chelsea-Fulham 1 (1,43)
Marseille-Toulouse 1 (1,55)

stawka: 3 zeta
wygrana: 33 zł

boje się praktycznie tylko borussi

pan Dudi 02.05.2009 08:17

Pytanie, czy Jadze nie braknie motywacji do gry, skoro od jakiegoś już czasu nie grają o nic. Ja ten mecz odpuszczam, chociaż może pokażą zaangażowanie i wygrają? Reszta chyba dobra- zwłaszcza BVB właśnie. Aczkolwiek :D ja nie gram angoli dziś i skupiam się na hitlerowcach ;)

Cytat:

02.05.2009 21:00 Marseille - Toulouse (1x2) 1 1.60 -166 3/5 W trakcie
02.05.2009 18:15 Zagłębie Lubin - Wisła Płock (1x2) 1 1.40 -250 2/5 W trakcie
02.05.2009 15:30 Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund (1x2) 2 2.20 +120 6/5 W trakcie
02.05.2009 15:30 VfL Wolfsburg - TSG Hoffenheim (1x2) 1 1.52 -192 13/25 W trakcie
02.05.2009 15:30 Schalke 04 - Bayer Leverkusen (1x2) 1 1.80 -125 4/5 W trakcie

W nocy łatwo weszło nhl. :)

rocco_1906 02.05.2009 09:21

ano weszło gładziutko;] szkoda tylko że wczesniej Wisła zje....zremisowała;/
dziś w nhlu pojedynek na ktory dlugo czekalem.przedwczesny finał czyli Washington-Piitsburgh.
Ovechkin,Semin,Fjodorov kontra Crosby,Malkin,Gonchar.szykuje się wielka gratka dla kibicow hokeja.oczywiscie najwieksze emocje zapewniają reprezentanci Rosji gdyz ich bedzie najwiecej:P
typy:
over:5,5
Washington 1
Ovechkin strzeli
Crosby strzeli
Malkin strzeli
Semin strzeli
do wyboru do koloru:D

Maciejj 02.05.2009 09:58

Middlesbrough - Manchester U 2
Chelsea - Fulham 1
Bayern Munich - Monchengladbach 1

za 70 zeta

Arka Gdynia- Slask Wroclaw 2
Legia Warsaw -LKS Lodz 1
Jagiellonia Bialystok- Odra Wodzislaw 1
Gornik Zabrze-Lechia Gdansk 2

,,11''

PrawdziwośćDlaGry 02.05.2009 12:17

po nocce ładnie Miami planowo i czekam na Djoko.
w pełni popieram typ na over 5.5 (ja mam go po 1.89) w meczu WAS - PIT. Aczkolwiek w przeciwieństwie do Rocco całym sercem jestem z Pingwinami lecz od typowania 1x2 się powstrzymam i ograniczę się do oglądania meczu:) no i masz rację co do stwierdzenia że to przedwczesny finał.

na dziś też lekko derby ojropy: Real - Barca DNB @2.02 (pinni)

i lekko na Lechie DNB @3.80

bo Górniki bez Gory, Zahorskiego i Banasia, a Lechia podbudowana ostatnimi dwoma meczami i upatruję korzystnego dla nich rezultatu. Można też stawiać na Lechia strzeli po całkiem dobrym kursie 1.70.

pan Dudi 02.05.2009 12:20

Nie wiem skąd ta wiara, że Barca może wygrać. Ja jestem dziwnie pewny Realu (nie stawiam tego meczu, więc to może być pewna podpowiedź ;) ).

pan Dudi 02.05.2009 12:56

No właśnie o tym mówię. Real jakby trochę odżył, sporo strzela, gra u siebie no i jak to się mówi- łatwiej jest się wdrapać na szczyt niż się na nim utrzymać, a wiadomo, że to Barca lideruje w La Liga. No, ale kupony chłopaki już poobstawiali, więc nie pozostaje nic innego jak tylko czekać. ;) Niemniej- powodzenia, chociaż jestem za Realem :]

El'kabat 02.05.2009 17:58

Real-Barca to dla mnie niewiadoma.Kazdy wygrac moze,choc wydaje mi sie ze Barca minimalnie lepiej wypadnie :) Jedynie co bym tu stawial to over 2,5
pzdr

rocco_1906 02.05.2009 18:46

odpusccie sobie te GRAN DERBI.to będą piłkarskie szachy czyli nudne 0-0 lub 1-1.szkoda czasu i pieniedzy-serio mowie:)
kto moze niech sobie przelaczy na hokej(za 15min druga tercja).Washington prowadzi z Pittsburghiem 2-1 i giganci nie zawodzą(gol Crosbyego i przede wszystkim Ovechkina).mecz stoi na wysokim poziomie i poziom emocji naprawde wielki.POLECAM:)

bula1010 02.05.2009 18:48

rocco_1906 z całym szacunkiem ale jaki 0:0 lub 1:1 zobaczysz że dziś będzie festiwal bramek czysta 2 pozdro

bula1010 02.05.2009 18:50

i po pieniądzach lyon przegrywa do przerwy 2:0 ;/

TSW_PDW 02.05.2009 18:55

lyon to jest słabą jebaną drużyną teraz i ****y nie mają kim grać i przez takich pionków jebanych gwizdorów LUDZIE PIENIĄDZE TRACĄ I NERWY

WiślakNH 02.05.2009 18:56

szkoda,że Lyon nie strzelił chociaż tej jednej bramki w 1szej połowie,bo teraz będzie na prawdę ciężko,chociaż czuje,że wygrają 2:3

rocco_1906 02.05.2009 18:59

ludzie ale Lyon to juz od dawna nie jest ta druzyna co kiedys;/ granie dzis na nich to bylo mega ryzyko. ale dopoki pilka w grze to macie szanse.powodzenia

kadziolek1906 02.05.2009 19:02

A ja miałem dzisaj do fortuny skoczyc , ale moi rodzice powiedzieli ,,Znowu kase przegrasz" no to sobie pomyślałem aa dobra nie idę ale miałem kupony napisane i co siadło :( już by było 100zł

Jakieś typy na jutro ???

TSW_PDW 02.05.2009 19:19

Panowie w co wy wierzycie :D:D LYON NIE MA SZANS SIĘ PODNIEŚĆ TO SĄ JUŻ STARE GWIAZDECZKI !!

P.S JA TEŻ W TO NIE WIERZE !

bula1010 02.05.2009 19:40

Barcelona już 1:3 :D:D

TSW_PDW 02.05.2009 19:42

BULA JAK OGLĄDASZ NA C+ to masz cały obraz ?

bula1010 02.05.2009 19:53

TSW_PDW tak mam cały czas cały obraz a co nie działa Ci??

Aro1234 02.05.2009 19:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW_PDW (Post 719109)
BULA JAK OGLĄDASZ NA C+ to masz cały obraz ?

Jak masz TV z HD to musisz przestawić w ustawieniach tunera obraz bodajże na panoramiczny. :P

TSW_PDW 02.05.2009 19:56

HD mam do 15 minuty ok ok i coś sie porobiło

daniello1987 02.05.2009 20:18

alez mecz Real - Barca 2-4!!!

El'kabat 02.05.2009 20:51

Haaaa gratulacje !! 2-6 :)

PrawdziwośćDlaGry 02.05.2009 20:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrawdziwośćDlaGry (Post 718697)
po nocce ładnie Miami planowo i czekam na Djoko.
w pełni popieram typ na over 5.5 (ja mam go po 1.89) w meczu WAS - PIT. Aczkolwiek w przeciwieństwie do Rocco całym sercem jestem z Pingwinami lecz od typowania 1x2 się powstrzymam i ograniczę się do oglądania meczu:) no i masz rację co do stwierdzenia że to przedwczesny finał.

na dziś też lekko derby ojropy: Real - Barca DNB @2.02 (pinni)

i lekko na Lechie DNB @3.80

bo Górniki bez Gory, Zahorskiego i Banasia, a Lechia podbudowana ostatnimi dwoma meczami i upatruję korzystnego dla nich rezultatu. Można też stawiać na Lechia strzeli po całkiem dobrym kursie 1.70.

Barca :O i kilka znaków... ;)

WiślakNH 02.05.2009 21:06

I jeszcze Olympique Marsylia przegrywa ;/

Bobic 02.05.2009 21:25

Panowie to co gra Barca to jest KOSMOS są wstanie pyknąć każdego(oprócz nas oczywiście) wiec polecam taki zakład:

Chelsea - Barcelona Typ:2 Kurs:2.65

Dodam tylko że kurs 10 minut temu wynosił 2.85

jgw 02.05.2009 21:30

Marsylia :( mogło być pięknie wyszło jak zawsze...

pan Dudi 02.05.2009 21:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bobic (Post 719160)
Panowie to co gra Barca to jest KOSMOS są wstanie pyknąć każdego(oprócz nas oczywiście) wiec polecam taki zakład:

Chelsea - Barcelona Typ:2 Kurs:2.65

Dodam tylko że kurs 10 minut temu wynosił 2.85


Spokojnie. Pamiętaj, że mecz meczowi nie równy.



Schalke i Marsylia.:evil:

WiślakNH 02.05.2009 21:56

Dzisiaj mecze rozjeb*** mi system.Zaczynam pić,bo ostatnio rozkminiłem fajny,zwycięski kupon na fazie :) jak rozkminie to wrzucę tu

Na jutro :
Liverpool - Newcastle 1
Tubize - Anderlecht 2
Bordeaux - Sochaux 1
Aachen - Oberhausen 1
Nurnberg - Ingolstadt 1
Kurs : 4,16


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl