![]() |
Cytat:
Zastanowiłem się na sokojnie i nie wiem cz Imaz jest lepszy niż Varela czy Kante. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Ramirez za pewne odejdzie tylko co dalej, na lepszych zawodników nas nie stać, nowy trener to też z całą pewnością nowi gracze w zimie co zrozumiałe.
Uważam, że w sytuacji w jakiej się znaleźliśmy branie czego popadnie z za granicy jest błędem. Kadra jest jak jest każdy to widzi, liczenie że nagle Wojtkowski, który dziś wygrał 1 pojedynek na 11 pociągnie ten zespół wyżej w tabeli jest równie prawdziwe jak to że Ramirez jest dobrym trenerem. |
\
Cytat:
Cytat:
Posłuchaj komentarzy podczas meczu(na których nie opieram swoich racji),które pochodza od profesjonalistów związanych z piłka ,a nie jakiegoś wolfiego zza okularów ,klepiacego na forum Wisły. Cytując klasyka: "Kim Ty q...a jesteś.....pajacu...." :P |
wolfy to taki typ człowieka, że przy spotkaniu z większością z nas powiedziałby "dzień dobry", następnie obrócił się o 360 stopni, siadł na dupie, i przez pół godziny widziałby gwiazdki :D
|
Jeśli to prawda, że szatnia zaczyna się męczyć z "Kiko - niemową", a kontrowersyjne decyzje personalne (stawianie na Hiszpanów z marszu) też nie przysporzyły Kiko zwolenników, to zatrudnianie kolejnego Hiszpana - choćby miał perfekcyjnie opanowany angielski, to dziwna decyzja. :/
Ciągle się zastanawiam co by było gdyby Kazek miał tak szeroką kadrę dwa lata temu, ale to raczej science- fiction... Sobol teraz jedyny wybór, czy ma więcej doświadczenia niż przed rokiem do prowadzenia zespołu? Nie wiem. |
Cytat:
A propos Ramireza. Zawsze go broniłem uważając, że jak na nasze warunki jest człowiekiem na miejscu i jeśli da mu się spokojnie popracować, efekty przyjdą. Dodatkowo sądziłem, że mamy za mało kasy, żeby pozbywać się trenera, płacić dwóm jednocześnie skoro jesteśmy cały czas w górnej połówce. Jednak to zarząd ma najwięcej do powiedzenia. |
wolfy to najsympatyczniejsza osóbka na tym forum, wara mi od niego
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Po drugie - możesz powoływać się na profesjonalistów z C+, mnie nie przekonują. |
Koniec, nie ma Kiko.
|
Mozna zmienic nazwe tematu
|
Kiko won!!!
|
No i po Kiko
|
Szybko się uporali. Czyli witamy powoli:
https://www.total-croatia-news.com/m...4667b30_XL.jpg zapewne od nowej rundy |
Cytat:
|
No ciekawe na ile będzie taka roszada kosztowna dla klubu...
Cytat:
|
Mówiłem ze grali dzisiaj na zwolnienie kiko,.
|
MMTS - przykro mi że pracujesz na kasie w markecie, ale nie oceniaj wszystkich swoją miarą. Twój wywód pokazuje że na prace wymagające intelektu się nie kwalifikujesz, ale spróbuj może na budowie
Bardzo dziękuję za sprowadzenie mnie do pionu. Już się poprawiam. A tak na poważnie, to pod katem kultury pracy i dyskusji bardziej cenię merytoryczną i spokojną wymianę argumentów. Dlatego jednak powrócę do biernego śledzenia forum, jak to miało miejsce poprzednio. Nie mam już 20 lat żeby ktokolwiek obrażał mnie w taki sposób, jeszcze w imię bliżej niezwiązanego mentalnie i historycznie trenera. Warto jednak może zastanowić się, dlaczego osoby takie jak chociażby ja zaczynają się uaktywniać na forum takim jak to? A może po prostu naprawdę nie podoba się im obraz obecnej Wisły? Tym bardziej że forum nie jest prywatnym folwarkiem i jest po to aby dyskutować. A sprowadzając rzecz do meczu z Płockiem, to niestety obnażył wszystko co ostatnio złe w naszej drużynie. Brak nakreślonej taktyki alternatywnej (do 15-20 minuty jeszcze można było mieć nadzieję, że wygramy). Alternatywnej, tzn. tej która ma być zastosowana, jak coś pójdzie nie po naszej myśli, albo jak przeciwnik okaże się silniejszy niż oczekiwaliśmy. Reakcja zespołu, a tym samym i trenera nie była chyba najlepsza, skoro drużyna po wyjściu z szatni prawie dostała bramkę 3-4 min później. Widać było że Basha gra cały środek od obrońców po 30 metr, a Perez gra na alibi, to doskakując a to odskakując od przeciwników, ale bez wyraźnego zamiaru odbioru. Widać było że bardzo często akcje kończyły się na Sadloku, ponieważ nie miał przez kogo przegrać więc albo sam coś kombinował, albo wybijał długie piłki do przodu. Imaz dzisiaj bez dynamiki, Carlitos gubił się we własnych zwodach, jakby stracił pewność siebie. Drużyna ewidentnie straciła wiatr w żaglach i Kiko nie potrafi ich ponownie nakręcić. Rozumiem, że nie będziemy grać agresywnie jak Korona. Niemniej jednak powinniśmy umieć spokojnie budować akcje, zachować płynność gry i podań. |
Cytat:
Chuja Kiko zarabiał. |
Teraz czekam aż Kiko zwoła konferencję na ulicy, na której powie, że ogólnie to piłkarze byli po jego stronie i wszyscy związani z klubem go kochali, tylko ten zarzad jakiś taki niecierpliwy.
|
Raczej chodzi o zerwanie umowy.
Pewnie przegrywając z Płockiem jasne się stało z niee zdobędziemy na koniec roku określonej liczby punktów w kontrakcie kiko. |
Cytat:
|
Tak, miałem na myśli raczej ekwiwalent za wypowiedzenie umowy. Chociaż może nasi się odpowiednio zabezpieczyli od prawnej strony. Akurat w tym powinni być mocni, z racji wcześniejszych doświadczeń. Tak czy inaczej zmiana przed derbami, już ogranicza nasze szanse, na powtórzenie wyniku z jesieni...
|
Czy to znaczy, że dzisiaj kopacze zrobili wszystko, żeby nie dać zarządowi pretekstu do pozostawienia Ramireza?
Jeśli tak, to nie mam słów. Po raz kolejny. |
Cytat:
Osobiście nie łudziłbym się że po odejściu Kiko nasi piłkarze nagle zaczną grać lepiej. Mam wątpliwości co do poziomu wielu z nich. |
|
Cytat:
Stąd też, mając na uwadze, że to internet a nie klatka mma, proponuję nikogo nie usadzać i nikogo nie prowokować - rozmawiać jak ludzie. A mając na uwadze, że to forum kibiców Wisły proponuję też nie pisać, że będziecie kibicować Cracovii, byleby drużyna zaliczyła wstrząs, a także nie pisać o swoim (jak rozumiem już byłym) trenerze stosując inwektywy. |
Mam nadzieję, ze nowy trener, ktokolwiek by to nie był, doczeka do końca sezonu.
|
Czyli mozna sie nastawiać, ze więcej punktów w tym roku już nie zdobędziemy...
|
Cytat:
|
Wczoraj ok 22 Kiko był w CK. Jak go widziałem to coś mi nie pasowało, wyglądało to jak piwko przed podróżą i pożegnanie z kumplami... byli wszyscy Hiszpanie ze sztabu trenerskiego. Nawet na Ległą nie patrzyli... taka stypa.
|
No to po ptokach. Ja bym wprawdzie zaczekał z decyzją do końca rundy (choć dwa ostatnie mecze, w których pozwalałem sobie na wątpliwą przyjemność oceniania postawy drużyny, przyprawiały o ból serca i oczu), no ale może przynajmniej na derbach zdąży jeszcze zadziałać klasyczny efekt nowej miotły.
|
CV tego Carillo wygląda lepiej niż Kiko, ale wciąż... kiepsko. Wolałbym Stokowca.
|
Co ma Stokowiec niby w tym CV lepszego od Carrillo ?
|
Cytat:
|
Oby decyzja ze zwolnieniem Kiko nie była pochopna. Osobiście dałbym mu jeszcze jeden okres przygotowawczy. A gdyby nie przydarzyła się jakaś katastrofa w stylu 7 porażek z rzędu dał popracować do końca sezonu.
Wątpię by kolejny trener odmienił diametralnie oblicze naszej drużyny. |
Decyza nie jest pochopna tylko spóźniona o dwa miesiące. Swoją drogą Kiko nie zasłużył aby stracić pracę w tak żenującym stylu, po zasłużonej porażce na R22 z drużyną prowadzoną przez... Alana Urygę.
|
Mieliśmy już takiego asa, który pozjadał wszystkie rozumy. Podpowiem, że teraz trenuje sąsiadkę. I nawet jeśli Stokowiec ma swój warsztat, to nie chcę go jednak tutaj oglądać.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl