Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Kiko Ramirez były trener Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9750)

wolfy 10.12.2017 18:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1489128)
Z całym szacunkiem dla Płocka, tytanów takich jak Uryga czy Kiełpin, albo Kante lub Furman, ale mamy zdecydowanie lepszych piłkarzy. Lepszych technicznie, do gry kombinacyjnej, a nie na lagi do przodu, bo tak wyglądała dzisiaj nasza gra. Jeden wielki chaos i laga. Przegraliśmy ten mecz naszym brakiem pomysłu na grę w ofensywie, i zgodzę się z poprzednikami: trzymanie Pereza jako wolny defensywny elektron wokół Bashy to było taktyczne mistrzostwo świata. Kiko taktyką pozwolił ogórom z Płocka wywieź 3 pkt. Dzisiaj to był po prostu DRAMAT.

https://i.imgur.com/fSCHRSh.jpg

Po strzałach wychodzi na to, że graliśmy chyba z Barceloną.

Nie złapiesz mnie na twierdzeniu że graliśmy dobrze, ale chyba było widać braki umiejętności u naszych? Bartkowski i Arsenić nieustannie się obcinają, Wasyl dramatycznie wolny ze skrętem jak tankowiec, Basha i Perez zawalili masę piłek...
Zastanowiłem się na sokojnie i nie wiem cz Imaz jest lepszy niż Varela czy Kante.

silver03 10.12.2017 18:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1489129)
a po podaniach, ze to my byliśmy Barceloną

Piłka świetnie chodziła między Wasylem, Arseniciem i Sadlokiem, to trzeba przyznać.

wolfy 10.12.2017 18:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1489131)
Piłka świetnie chodziła między Wasylem, Arseniciem i Sadlokiem, to trzeba przyznać.

No akurat nie, często odskakiwała.

czaro 10.12.2017 18:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1489127)
MMTS - przykro mi że pracujesz na kasie w markecie, ale nie oceniaj wszystkich swoją miarą

Nie wiem, kto to MMTS, ale weź trochę zluzuj.

Pepinho 10.12.2017 18:52

Ramirez za pewne odejdzie tylko co dalej, na lepszych zawodników nas nie stać, nowy trener to też z całą pewnością nowi gracze w zimie co zrozumiałe.
Uważam, że w sytuacji w jakiej się znaleźliśmy branie czego popadnie z za granicy jest błędem. Kadra jest jak jest każdy to widzi, liczenie że nagle Wojtkowski, który dziś wygrał 1 pojedynek na 11 pociągnie ten zespół wyżej w tabeli jest równie prawdziwe jak to że Ramirez jest dobrym trenerem.

Griszka30KR 10.12.2017 18:52

\
Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1489089)
Źle mnie rozumiesz. Wojtkowski zniknął, trzymanie go to byłby sabotaż. .

Co Ty pie...przed zmiana odebrał pike ,walczył i został zmieniony 10 min po wznowieniu II połowy.Jakie zniknął?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1489127)
:rotfl: Co za paranoja :rotfl: Post roku!
Brożka zgasiły wiek i kontuzje, Małecki bez formy po kontuzji kolana, Bartosz miał kilka dobrych meczy jako dżoker ale podoba mi się jego przykład. Pokazuje jak desperacko musiałeś szukać kogoś dobrego kto został w Wiśle. No i w pół roku nie rozwinął nikogo z tych no-namów wyplutych przez profesjonalny futbol :rotfl:

Kibicuj parchom przeciw znienawidzonemu Kiko, ważniejsze jego zwolnienie niż derby :D

Co za kawał ...

MMTS - przykro mi że pracujesz na kasie w markecie, ale nie oceniaj wszystkich swoją miarą. Twój wywód pokazuje że na prace wymagające intelektu się nie kwalifikujesz, ale spróbuj może na budowie?
:>

No i widac jaki "mocarz" z Ciebie.Piłke znasz pewnie z fifa ,a widocznie sam masz o sobie mniemanie ponad stan,jak uważasz ludzi pracujacych na kasie w markecie jako cos gorszego(notabene pudło)).
Posłuchaj komentarzy podczas meczu(na których nie opieram swoich racji),które pochodza od profesjonalistów związanych z piłka ,a nie jakiegoś wolfiego zza okularów ,klepiacego na forum Wisły.
Cytując klasyka: "Kim Ty q...a jesteś.....pajacu...." :P

TIR_DO_SŁUBIC 10.12.2017 18:54

wolfy to taki typ człowieka, że przy spotkaniu z większością z nas powiedziałby "dzień dobry", następnie obrócił się o 360 stopni, siadł na dupie, i przez pół godziny widziałby gwiazdki :D

Maciek17 10.12.2017 18:55

Jeśli to prawda, że szatnia zaczyna się męczyć z "Kiko - niemową", a kontrowersyjne decyzje personalne (stawianie na Hiszpanów z marszu) też nie przysporzyły Kiko zwolenników, to zatrudnianie kolejnego Hiszpana - choćby miał perfekcyjnie opanowany angielski, to dziwna decyzja. :/

Ciągle się zastanawiam co by było gdyby Kazek miał tak szeroką kadrę dwa lata temu, ale to raczej science- fiction...
Sobol teraz jedyny wybór, czy ma więcej doświadczenia niż przed rokiem do prowadzenia zespołu? Nie wiem.

FraMat 10.12.2017 18:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1489132)
No akurat nie, często odskakiwała.

Podtrzymuję, że to murawa. Albo raczej piach.

A propos Ramireza.
Zawsze go broniłem uważając, że jak na nasze warunki jest człowiekiem na miejscu i jeśli da mu się spokojnie popracować, efekty przyjdą.
Dodatkowo sądziłem, że mamy za mało kasy, żeby pozbywać się trenera, płacić dwóm jednocześnie skoro jesteśmy cały czas w górnej połówce.

Jednak to zarząd ma najwięcej do powiedzenia.

ashkeczup 10.12.2017 19:02

wolfy to najsympatyczniejsza osóbka na tym forum, wara mi od niego

wolfy 10.12.2017 19:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1489133)
Nie wiem, kto to MMTS, ale weź trochę zluzuj.

Przeczytaj temat a później się wypowiadaj, OK?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TIR_DO_SŁUBIC (Post 1489136)
wolfy to taki typ człowieka, że przy spotkaniu z większością z nas powiedziałby "dzień dobry", następnie obrócił się o 360 stopni, siadł na dupie, i przez pół godziny widziałby gwiazdki :D

Myślę że jakbyś spotkał mnie na żywo to bałbyś się nawet pysknąć więc nie pajacuj w internecie, bo to smutne.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Griszka30KR (Post 1489135)
\


Co Ty pie...przed zmiana odebrał pike ,walczył i został zmieniony 10 min po wznowieniu II połowy.Jakie zniknął?



No i widac jaki "mocarz" z Ciebie.Piłke znasz pewnie z fifa ,a widocznie sam masz o sobie mniemanie ponad stan,jak uważasz ludzi pracujacych na kasie w markecie jako cos gorszego(notabene pudło)).
Posłuchaj komentarzy podczas meczu(na których nie opieram swoich racji),które pochodza od profesjonalistów związanych z piłka ,a nie jakiegoś wolfiego zza okularów ,klepiacego na forum Wisły.
Cytując klasyka: "Kim Ty q...a jesteś.....pajacu...." :P

Przeczytaj post użytkownika MMTS, ok? To po pierwsze.

Po drugie - możesz powoływać się na profesjonalistów z C+, mnie nie przekonują.

MB1906 10.12.2017 19:06

Koniec, nie ma Kiko.

Ma_niek 10.12.2017 19:06

Mozna zmienic nazwe tematu

TSWojtas 10.12.2017 19:07

Kiko won!!!

BW.WISŁA 10.12.2017 19:08

No i po Kiko

Mixu 10.12.2017 19:08

Szybko się uporali. Czyli witamy powoli:

https://www.total-croatia-news.com/m...4667b30_XL.jpg

zapewne od nowej rundy

TIR_DO_SŁUBIC 10.12.2017 19:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1489140)
Przeczytaj temat a później się wypowiadaj, OK?


Myślę że jakbyś spotkał mnie na żywo to bałbyś się nawet pysknąć więc nie pajacuj w internecie, bo to smutne.


Przeczytaj post użytkownika MMTS, ok? To po pierwsze.

Po drugie - możesz powoływać się na profesjonalistów z C+, mnie nie przekonują.

Wracaj do budy i waruj chłopcze.

Vinci 10.12.2017 19:10

No ciekawe na ile będzie taka roszada kosztowna dla klubu...

Cytat:

Mówiłem ze grali dzisiaj na zwolnienie kiko,.
Już przed meczem na forum kilka wpisów się pojawiło sugerujących taką możliwość. I oglądając dzisiejsze spotkanie też nie mogłem tej myśli się z głowy pozbyć...

South 10.12.2017 19:11

Mówiłem ze grali dzisiaj na zwolnienie kiko,.

MMTS 10.12.2017 19:11

MMTS - przykro mi że pracujesz na kasie w markecie, ale nie oceniaj wszystkich swoją miarą. Twój wywód pokazuje że na prace wymagające intelektu się nie kwalifikujesz, ale spróbuj może na budowie

Bardzo dziękuję za sprowadzenie mnie do pionu. Już się poprawiam.
A tak na poważnie, to pod katem kultury pracy i dyskusji bardziej cenię merytoryczną i spokojną wymianę argumentów.
Dlatego jednak powrócę do biernego śledzenia forum, jak to miało miejsce poprzednio. Nie mam już 20 lat żeby ktokolwiek obrażał mnie w taki sposób, jeszcze w imię bliżej niezwiązanego mentalnie i historycznie trenera.
Warto jednak może zastanowić się, dlaczego osoby takie jak chociażby ja zaczynają się uaktywniać na forum takim jak to? A może po prostu naprawdę nie podoba się im obraz obecnej Wisły? Tym bardziej że forum nie jest prywatnym folwarkiem i jest po to aby dyskutować.

A sprowadzając rzecz do meczu z Płockiem, to niestety obnażył wszystko co ostatnio złe w naszej drużynie.
Brak nakreślonej taktyki alternatywnej (do 15-20 minuty jeszcze można było mieć nadzieję, że wygramy). Alternatywnej, tzn. tej która ma być zastosowana, jak coś pójdzie nie po naszej myśli, albo jak przeciwnik okaże się silniejszy niż oczekiwaliśmy.
Reakcja zespołu, a tym samym i trenera nie była chyba najlepsza, skoro drużyna po wyjściu z szatni prawie dostała bramkę 3-4 min później.
Widać było że Basha gra cały środek od obrońców po 30 metr, a Perez gra na alibi, to doskakując a to odskakując od przeciwników, ale bez wyraźnego zamiaru odbioru.
Widać było że bardzo często akcje kończyły się na Sadloku, ponieważ nie miał przez kogo przegrać więc albo sam coś kombinował, albo wybijał długie piłki do przodu.
Imaz dzisiaj bez dynamiki, Carlitos gubił się we własnych zwodach, jakby stracił pewność siebie.
Drużyna ewidentnie straciła wiatr w żaglach i Kiko nie potrafi ich ponownie nakręcić.
Rozumiem, że nie będziemy grać agresywnie jak Korona. Niemniej jednak powinniśmy umieć spokojnie budować akcje, zachować płynność gry i podań.

arth_ur 10.12.2017 19:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vinci (Post 1489147)
No ciekawe na ile będzie taka roszada kosztowna dla klubu...



Już przed meczem na forum kilka wpisów się pojawiło sugerujących taką możliwość. I oglądając dzisiejsze spotkanie też nie mogłem tej myśli się z głowy pozbyć...


Chuja Kiko zarabiał.

ashkeczup 10.12.2017 19:14

Teraz czekam aż Kiko zwoła konferencję na ulicy, na której powie, że ogólnie to piłkarze byli po jego stronie i wszyscy związani z klubem go kochali, tylko ten zarzad jakiś taki niecierpliwy.

South 10.12.2017 19:14

Raczej chodzi o zerwanie umowy.

Pewnie przegrywając z Płockiem jasne się stało z niee zdobędziemy na koniec roku określonej liczby punktów w kontrakcie kiko.

wolfy 10.12.2017 19:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TIR_DO_SŁUBIC (Post 1489146)
Wracaj do budy i waruj chłopcze.

Zmusisz mnie? Lepiej trochę zluzuj dzieciaku...

Vinci 10.12.2017 19:18

Tak, miałem na myśli raczej ekwiwalent za wypowiedzenie umowy. Chociaż może nasi się odpowiednio zabezpieczyli od prawnej strony. Akurat w tym powinni być mocni, z racji wcześniejszych doświadczeń. Tak czy inaczej zmiana przed derbami, już ogranicza nasze szanse, na powtórzenie wyniku z jesieni...

FraMat 10.12.2017 19:19

Czy to znaczy, że dzisiaj kopacze zrobili wszystko, żeby nie dać zarządowi pretekstu do pozostawienia Ramireza?

Jeśli tak, to nie mam słów. Po raz kolejny.

wolfy 10.12.2017 19:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vinci (Post 1489155)
Tak, miałem na myśli raczej ekwiwalent za wypowiedzenie umowy. Chociaż może nasi się odpowiednio zabezpieczyli od prawnej strony. Akurat w tym powinni być mocni, z racji wcześniejszych doświadczeń. Tak czy inaczej zmiana przed derbami, już ogranicza nasze szanse, na powtórzenie wyniku z jesieni...

No właśnie nie wiem czy duet Sobol - Kmiecik lepiej ich poprowadzi z doskoku. Historia pokazuje że raczej nie...

Osobiście nie łudziłbym się że po odejściu Kiko nasi piłkarze nagle zaczną grać lepiej. Mam wątpliwości co do poziomu wielu z nich.

tarantulaw2 10.12.2017 19:23

https://twitter.com/M_Wawrzynowski/s...22830870876161

czaro 10.12.2017 19:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1489140)
Przeczytaj temat a później się wypowiadaj, OK?

Ale ja czytam te posty, chociaż większość z nich jest skandaliczna i trochę mi głupio, że marnuję tu czas. MMTS nie napisał, że pracuje na kasie i chyba nie było potrzeby go obrażać. A jeszcze głupsze są te teksty o usadzaniu Ciebie, bo pokazują tylko bezsilność i niezdolność do odpyskowania.

Stąd też, mając na uwadze, że to internet a nie klatka mma, proponuję nikogo nie usadzać i nikogo nie prowokować - rozmawiać jak ludzie. A mając na uwadze, że to forum kibiców Wisły proponuję też nie pisać, że będziecie kibicować Cracovii, byleby drużyna zaliczyła wstrząs, a także nie pisać o swoim (jak rozumiem już byłym) trenerze stosując inwektywy.

Kurz 10.12.2017 19:27

Mam nadzieję, ze nowy trener, ktokolwiek by to nie był, doczeka do końca sezonu.

POtey 10.12.2017 19:28

Czyli mozna sie nastawiać, ze więcej punktów w tym roku już nie zdobędziemy...

wolfy 10.12.2017 19:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1489166)
Mam nadzieję, ze nowy trener, ktokolwiek by to nie był, doczeka do końca sezonu.

Raczej dotrzyma. W końcu musi sprzątać po Ramirezue :> No i głupio tak zwalniać trenera co pół roku, do tego kosztownie... Sztuką przetrwać dwie rundy :)

Porter 10.12.2017 19:29

Wczoraj ok 22 Kiko był w CK. Jak go widziałem to coś mi nie pasowało, wyglądało to jak piwko przed podróżą i pożegnanie z kumplami... byli wszyscy Hiszpanie ze sztabu trenerskiego. Nawet na Ległą nie patrzyli... taka stypa.

MaLk 10.12.2017 19:35

No to po ptokach. Ja bym wprawdzie zaczekał z decyzją do końca rundy (choć dwa ostatnie mecze, w których pozwalałem sobie na wątpliwą przyjemność oceniania postawy drużyny, przyprawiały o ból serca i oczu), no ale może przynajmniej na derbach zdąży jeszcze zadziałać klasyczny efekt nowej miotły.

wściekłe pięści węża 10.12.2017 19:36

CV tego Carillo wygląda lepiej niż Kiko, ale wciąż... kiepsko. Wolałbym Stokowca.

Patryk_185 10.12.2017 19:37

Co ma Stokowiec niby w tym CV lepszego od Carrillo ?

tarantulaw2 10.12.2017 19:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryk_185 (Post 1489176)
Co ma Stokowiec niby w tym CV lepszego od Carrillo ?

Spadek chyba :D

Wiślak709 10.12.2017 19:40

Oby decyzja ze zwolnieniem Kiko nie była pochopna. Osobiście dałbym mu jeszcze jeden okres przygotowawczy. A gdyby nie przydarzyła się jakaś katastrofa w stylu 7 porażek z rzędu dał popracować do końca sezonu.
Wątpię by kolejny trener odmienił diametralnie oblicze naszej drużyny.

thechris 10.12.2017 19:42

Decyza nie jest pochopna tylko spóźniona o dwa miesiące. Swoją drogą Kiko nie zasłużył aby stracić pracę w tak żenującym stylu, po zasłużonej porażce na R22 z drużyną prowadzoną przez... Alana Urygę.

enzo 10.12.2017 19:42

Mieliśmy już takiego asa, który pozjadał wszystkie rozumy. Podpowiem, że teraz trenuje sąsiadkę. I nawet jeśli Stokowiec ma swój warsztat, to nie chcę go jednak tutaj oglądać.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl