Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8092)

Griszka30KR 27.07.2011 06:28

qweryy444556**rz445**żqwerzxcvvvvvvv0,,'[]*65

Dariook 27.07.2011 06:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Semper Fidelis 1985 (Post 1134236)
Człowiek szczęśliwy wczoraj, pokonaliśmy mistrza Bułgarii na ich terenie, wystarczy postawić kropkę nad "i" w Krakowie i mamy co najmniej fazę grupową LE w tym sezonie na R22. wchodzi na forum Wisły... i czuje się jakbyśmy przejebali wczoraj 3-0 i stracili szansę na puchary... Za dużo tu skrytopejsów, obrażanie zawodników Wisły, ja .......e... Jak kilku użytkowników tego forum nie dostanie konkretnych banów to proszę o dożywotni ban dla siebie

Popieram calkowicie twoja prosbe o dozywotni ban dla Ciebie!

Chyba nic niekumasz ! Poprostu ci co maja jakies pojecie o pilce noznej, radza sobie z euforia jaka jest po dobrym wyniku. Oni widza bledy i oceniaja suche fakty.
Gralismy zenujaco i rownie dobrze moglo byc 5-2.
uwierzycie ze w tym samym meczu? Pewnie nie...

Semper Fidelis 1985 27.07.2011 06:42

Ku*wa to się ciesz że przeciwnik był lepszy a mimo to wygraliśmy a nie szukaj wszędzie negatywów, jeśli dla was koleś który pisze "Iliev niech wypier*dala" to kibic Wisły to nie mamy o czym rozmawiać. I jaki ku*wa hurraoptymizm? Widzisz gdzieś żebym się podniecał grą Wisły? zamilcz

mitmichael 27.07.2011 06:50

No to juz wiemy jakie byly zalozenia na mecz w Bułgarii:

Maor Melikson: Kluczem do wygrania tego meczu była nasz ciężka praca. Najważniejszy był tutaj wynik, a nie piękna gra. To dobry prognostyk przed rewanzem. Widac tez profesjonalizm Meliksona:
Skoro jednak w nienajlepszym moim meczu, strzeliłem bramkę, to jest w porządku. - nie kazdy pilkarz potrafi sie przyznac, ze miał gorszy dzien

7 kotów 27.07.2011 07:06

To sa puchary i tu liczy sie tylko i wylacznie wynik. Wisla wygrala,a zwyciezcow sie nie osadza. Zwlaszcza gdy to jest wlasna druzyna.
A tym co pisza ze moglo byc 5:2 - na tej samej zasadzie moglo byc 0:5. A niby czemu nie ? Liczy sie to co w siatce.
Wygralismy zajebiscie wazny mecz, jestesmy jedna noga w PE i 4 rundzie. Marzy mi sie pokonanie Litexu u siebie i gra z Malmoe o LM. :]

arti 27.07.2011 07:12

Moim zdaniem walczyliśmy pięknie+mieliśmy trochę szczęścia i jest wygrana, która stawia nas w bdb sytuacji przed rewanżem.
Lamey... ktoś tu jeszcze tęskni za Cikosem? A przecież można liczyć, że w miarę zgrywania się z drużyną będzie jeszcze lepiej.
Trochę słabiej jak dla mnie lewa obrona i Genkov. Wydaje się, że nadal nie mamy LO, który byłby jakąś zaporą.
Za tydzień Mały zamiast Ilieva, Kirm wyłącznie ława jak ma grać tak jak wczoraj (straty).
Myślę też że w u nas sędzia będzie gwizdał inaczej i Litex dostanie kilka żółtych, jeśli będzie im się należało.

Semper Fidelis 1985 27.07.2011 07:17

7 kotów - dokładnie, liczy się to co w siatce, WYGRALIŚMY ZAJEBIŚCIE WAŻNY MECZ, ch*j ze stylem, nie jesteśmy Barcelona, jesteśmy zwykłym średniakiem europejskim więc należy się cieszyć z każdego zwycięstwa w pucharach, a czy Wisła zagrała słabo? Zagrała na swoim poziomie

Orson 27.07.2011 07:20

Oficjalnie stwierdzam - to forum sięgnęło dna... banda frustratów, małolatów, trollów internetowych.

8 lat obecności na forum wystarczy.

Moderatorzy powinni coś zrobić - zamykać tematu meczowe, dawać bany za wszystko - jak Plankton (vel 7kotów) za starych czasów.
Wprowadźcie jakąś bardziej skomplikowaną rejestrację, nie wiem, cokolwiek.

PS.
Na odchodne - Lamey to faktycznie szrot... bramka i asysta w 3 meczach...
Wygrywamy 2-1 na wyjeździe a płaczu jakby był blamaż - przypomnę że graliśmy bez 2 kluczowych (w def. i ofensywie) zawodników.

Także ciao, dziękuje za s.......enie najlepszego i najstarszego forum Wisełki.

kubanczyk 27.07.2011 07:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 1134207)

Jeszcze jedna uwaga: Kirmowi dobrze zrobiło posadzenie na ławie i rywalizacja o miejsce w składzie z Iliewem i Małeckim. Dziś zagrał świetny mecz. Przypomniał się stary, dobry Kirm z początków gry w Wiśle. Oby tak dalej.

Ty chyba zartujesz z tym kirmem. przeciez on zepsol kazda pilke jaka mial. nieudane dryblingi zonglerki podania. to bylo zenujace. gosc wszedl na zmeczonego rywala a zabierali mu pilke jak dziecku.

skydancer 27.07.2011 07:25

Dziwny mecz, ale liczy się wynik. Mimo słabszej postawy niż Litex, wygraliśmy stwarzając 3-4 sytuacje i z nich zdobywając 2 gole. Szacun dla sędziego, wyobrażam sobie że takie mecze są arcytrudne do sędziowania. Najbardziej irytowała mnie postawa Diaza i to, że Bułgarzy notorycznie mieli wolne pole na 30-40m, a nawet bliżej.

Ciastek1 27.07.2011 07:28

Nie dziwie się ,że Przegląd Sportowy od kilku lat prezentuje dno .Co ta dziennikarka wygaduje w Orange to skandal .Ja nie rozumiem jak sportowy dziennikarz wiedząc ,że będzie się wypowiadał na temat Wisły i pucharów nie jest w stanie należycie się przygotować .Chociażby twierdzenie , że w 4 rundzie Wisła może wylosować Celtic Glasgow .

Grantar 27.07.2011 07:32

Moje oceny skala 1-10

Jovanic - 5 - Komentarze fachowców z Polsatu wystraszyły także mnie. Gra na przedpolu kiepska ale obiektywnie patrząc popełnił tylko 1 błąd wybijając piłkę wprost w nadbiegającego Bułgara

Lamey - 8 - wg mnie jeden z najlepszych ...

Chavez - 6 - nasz czołg przepychał zawodników jak w szlachetnej walce SUMO - boję sie że kiedyś jakis sędzia mu gwizdnie i bedzie karny

Jaliens - 5 ... nieuznana bramka mogła być uznana (50/50 sedziów puściło by grę) ale Jaliens w tej sytuacji źle sie zachował bo powinien podejść do piłki a nie czekać aż do niego doleci,

Diaz - 3 - Albo ten Tom jest geniuszem dryblingu i szybkości albo Diaz najwolniejszym obrońcą od paru lat

Sobolewski - 6 - Przechwytywał piłki w środku pola, co ciekawe; im bliżej końca meczu tym skuteczniej, asysta

Wilk - 5 - Znów asysta i walka cały mecz ... technicznie trochę odstaje

Meliksonowi - 7 - Muszę napisać coś złego o Meliksonie: W pierwszej połowie kilka razy miał okazje wrzucić (przebić) piłkę do wychodzącego na czystą pozycje zawodnika ale ani raz mu się to nie udało - kilka razy nie zauważył a kilka razy kopną za słabo i piłka nie przeszła ryzykownie ustawionej linii obrony ... Poza tym same plusy zwłaszcza za bramkę

Iliev 5 - za pierwszą połowę dałbym 7 ale kondycji nie wystarczyło ... karnego chciał wymusić zostawiając nogę ... ale zrobił to dość dobrze ... więc sędzie chyba sam nie wiedział co myśleć ...i może dlatego w drugiej połowie w podobnej sytuacji nie gwizdną karnego dla Litexu ...

Nunez - 5 - mnie nie przekonał chociaż chciałem aby zagrał .... Na pewno na plus ładny strzał w biegu z 25 metrów, ale do gry kreatywnej z Meliksonem jakoś nie pasuje, nie jest szybki ..... taki kolejny defensywny pomocnik .... ale największy minus to to że w przeciwieństwie do Sobola i Wilka chwilami się oszczędzał i nie wracał Ttrudno go jeszcze tak ostatecznie oceniać

Garguła. - 7 -dobra zmiana ... wreszcie

Genkov - 5 - bez błysku lecz nie pozwalał na odpoczynek obrońcom

Kirm - 5 - widać przerwę w grze ... ale także doświadczenie i umiejętności


Cała drużyna: - 5 - cały mecz miałem wrażenie ze to przeciwnik gra a my tylko reagujemy ... Było kilka fragmentów gdy to my zaatakowaliśmy pressingiem ... i Litex się gubił . W jednym z tych momentów strzeliliśmy bramkę (drugą) . Według mnie to jest sposób na rewanż

Maskant - 6 - Jak zobaczyłem skład chciałem go obcałować ... bo ..... nie wiedziałem w jakiej formie jest Diaz i liczyłem na to że Nunez będzie dużo lepszy od Garguły czy Jiraska. Rzeczywistość pokazała co innego. Jesli Maskant uważa ze w drugiej połowie graliśmy znacznie lepiej to musi obejrzeć powtórkę.

zim zum 27.07.2011 07:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez T-omek (Post 1134077)
Momentami Litex z nami klepał jak z dziecmi, taka jest prawda, fajne akcje oskrzydlające, brakowało wykończenia ale przynajmniej cos grali fajnego. Gra Wisły - żenada. Wilk tylko biegał, nawet szybkość ma ale nieporadny jest w ch**j, role statysty w Krzyżakach ma w kieszeni. Sobol powinien pojść do trenera i poprosić o przeniesienie do ME, chłop jest zwrotny jak tupolew. O Diazie nie bede sie rozpisywał, jechali z nim jak z furą siana. Iliev poprawnie, Genkow występ tylko w statystykach. Gracz meczu - Melikson.

jaki wynik ?

kolend 27.07.2011 07:34

- w tym meczu było to, czego dawno w pucharach nie było - czyli bardzo dobry wynik, na wyjeździe z raczej silną drużyną
- trener widzi braki Paljica na pozycji bocznego obrońcy, po tym meczu zna też braki Diaza ;) przy czym w przypadku Diaza można liczyć, że przyjdzie jeszcze zgranie itp., z kolei nie złapałem sensu ostatniej zmiany, czemu nie napastnik za napastnika :( z drugiej strony boiska całkiem dobrze radzi sobie Lamey
- Iliev w tym momencie sezonu bije na głowę resztę skrzydłowych, harował od samego początku bardzo mocno z Meliksonem, tym bardziej boli, że będzie pauzował (ale miejmy nadzieję, że wróci Małecki + Kirm + Nunez - powinno być z czego wybrać)
- Całkiem fajnie Nunez, może tamte teksty na forach były prawdziwe, że nie dał rady... ale na tamten poziom, a na poziom naszej ligi będzie extra? :)
- dwumecz niestety jeszcze nie jest wygrany, Litex miał dużo okazji, grał dobrze, ale sprawdziło się po części co było pisane wcześniej - grają szybko, ale na koniec meczu opadają z sił

- acha - teraz chłopaki do boju w lidze! tam każde kolejne zwycięstwo od początku ligi jest bardzo ważne i potrzebne!

CHICK-en 27.07.2011 07:36

Wisła widać, że się rozkręca z meczu na mecz. Będzie dobrze, ale oczywiście połowa forum wolałaby (tak, bo inaczej tego nie da się określić), żeby Wisła przegrała.
Ludzie, zastanówcie się chwilę co piszecie. Tak, Litex grał lepiej, ale to nie znaczy, że trzeba płakać, jęczeć i zawodzić...

CMSNero 27.07.2011 07:38

im szybciej ludzie zdadza sobie sprawe ze Barcelona nie jestesmy i byc nie bedziemy tym lepiej dla wszystkich .

Przypomnijcie sobie jakie zawody rozgrywalismy w przeszlosci z tuzami europejskimi , trafialismy w slupki , poprzeczki , cisnelismy presingiem , ale w koncowym rozrachunku udalo nam sie przejsc w sumie ze 3 razy poważniejsze firmy... w dwumeczu jak sie nie ma Messiego,Xaviego czy Iniesty to gra sie madrze i defensywnie a szczesie w konsekwencji sprzyja lepszym .

Wczorajszy mecz , piekny , dramatyczny - wygrana na boisku Mistrza ktory przegral tylko raz w calym sezonie , brawo Wiselka , brawo Maskant , bravo Valcx .

Kolejny kroczek do ...pilkarskiego raju zrobiony - pozostalo juz tylko postawic kropke nad i oraz trzymac kciuki za szczesliwe losowanie czwartej rundy , a z drugiej strony to chyba nie bedzie mialo wiekszego znaczenia bo jak widac faworyci sa bez formy a wszyscy potencjalni rywale prezentja podobny poziom.



Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ciastek1 (Post 1134265)
Nie dziwie się ,że Przegląd Sportowy od kilku lat prezentuje dno .Co ta dziennikarka wygaduje w Orange to skandal .Ja nie rozumiem jak sportowy dziennikarz wiedząc ,że będzie się wypowiadał na temat Wisły i pucharów nie jest w stanie należycie się przygotować .Chociażby twierdzenie , że w 4 rundzie Wisła może wylosować Celtic Glasgow .


buhahahha mialem juz posta napisanego co za tepa ci...a w orange sport ale sie wstrzymalem bo juz raz bana zalapalem ^^ -

Dariook 27.07.2011 07:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Semper Fidelis 1985 (Post 1134246)
Ku*wa to się ciesz że przeciwnik był lepszy a mimo to wygraliśmy a nie szukaj wszędzie negatywów, jeśli dla was koleś który pisze "Iliev niech wypier*dala" to kibic Wisły to nie mamy o czym rozmawiać. I jaki ku*wa hurraoptymizm? Widzisz gdzieś żebym się podniecał grą Wisły? zamilcz

Jedyne z czego sie chyba mozna cieszyc po wczorajszym meczu, to ze szczescie bylo po naszej stronie.
Tylko ciezko bedzie nasza gre opierac na szczesciu w kolejnych meczach.
Jesli zagramy w grupie LE lub Lm a tam opusci nas szczescie? To co wtedy?...
Z taka gra i systemem to dostaniemy w kazdym meczu baty.
Tam graja juz konkretny taktyczny futbol, naprawde ciezko tam o " glupi ma zawsze szczescie" za to jest " szczescie sprzyja lepszym"
Wczoraj to byl anty futbol, udalo sie tak zrobic wynik wiec trzeba uwierzyc ze takie byly zalozenia taktyczne.
Jak chcesz ogladac przezuty pilki od bramkarza do napastnika to prosze bardzo. Ja wole wtedy wlaczyc siatkowke bo przynajmniej od czasu do czasu ktos zagrywke odbierze.
Maskaant odkryl ameryke i wie ze jedyny napastnik jest skoczny. Mozna mu na glowe kopac a on moze komus poda. Tylko ze ten jest bez formy i gra padake jak huj, ale trener jeszcze tego nie wie.
Tu nie trzeba szukac negatywow, je poprostu sie widzi. Szukac to powinno sie pozytywow

aguero20 27.07.2011 07:56

Moja ocena po meczu. hmm...Wisłe stać na lepszą grę :) Wczoraj Rangersi przegrali u siebie z Malmoe 0:1 , chciałbym żeby Malmoe awansowało dalej i trafiło na Wisłe :)

zim zum 27.07.2011 07:57

Dariook, czyli najlepiej było wczoraj przegrać ?

Grantar 27.07.2011 08:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Orson (Post 1134260)
Oficjalnie stwierdzam - to forum sięgnęło dna... banda frustratów, małolatów, trollów internetowych.
8 lat obecności na forum wystarczy.
Moderatorzy powinni coś zrobić - zamykać tematu meczowe, dawać bany za wszystko - jak Plankton (vel 7kotów) za starych czasów.
Wprowadźcie jakąś bardziej skomplikowaną rejestrację, nie wiem, cokolwiek.

Także ciao, dziękuje za s.......enie najlepszego i najstarszego forum Wisełki.

To forum się s...li jak wszyscy będą o słabej grze pisali ze jest dobra i to jednomyślnie .....
Nie tragizuj jak nastolatka ... i zostań na forum ... czy ktoś ma pretensje do ciebie że uważasz grę Wisły we wczorajszym meczu za dobrą ? NIE .
A zapewniam cię ze z wyniku cieszą się wszyscy.

Jeśli uważasz że za krytyczne wypowiedzi po wygranym meczu należy dawać bany to rzeczywiście musisz szukać innego forum....

Ciastek1 27.07.2011 08:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1134272)
Jedyne z czego sie chyba mozna cieszyc po wczorajszym meczu, to ze szczescie bylo po naszej stronie.
Tylko ciezko bedzie nasza gre opierac na szczesciu w kolejnych meczach.
Jesli zagramy w grupie LE lub Lm a tam opusci nas szczescie? To co wtedy?...
Z taka gra i systemem to dostaniemy w kazdym meczu baty.
Tam graja juz konkretny taktyczny futbol, naprawde ciezko tam o " glupi ma zawsze szczescie" za to jest " szczescie sprzyja lepszym"
Wczoraj to byl anty futbol, udalo sie tak zrobic wynik wiec trzeba uwierzyc ze takie byly zalozenia taktyczne.
Jak chcesz ogladac przezuty pilki od bramkarza do napastnika to prosze bardzo. Ja wole wtedy wlaczyc siatkowke bo przynajmniej od czasu do czasu ktos zagrywke odbierze.
Maskaant odkryl ameryke i wie ze jedyny napastnik jest skoczny. Mozna mu na glowe kopac a on moze komus poda. Tylko ze ten jest bez formy i gra padake jak huj, ale trener jeszcze tego nie wie.
Tu nie trzeba szukac negatywow, je poprostu sie widzi. Szukac to powinno sie pozytywow

ja znam jeden pozytyw - wynik

Naprawdę robi się niezły cyrk z tego forum , ja rozumiem , że Wisła nie zagrała dobrze co potwierdził sam trener ale do cholery wygraliśmy mecz i mamy komfortową sytuacje przed rewanżem , grać gorzej nie będziemy bo forma pójdzie w górę a jeszcze przed rewanżem mamy mecz z Widzewem więc chłopaki mają kolejny mecz na zgrywanie się .
Wydawało się ,że katastrofy z Levadią i Karabachem trochę rozjaśniły umysły co poniektórych ale myliłem się. Kto dzisiaj pamięta jak grał Inter z Barcelona skoro to Inter awansował a potem wygrał LM ?

grogoriogreg 27.07.2011 08:04

Panowie zrozumcie, ze na forum sa takie "trolle", bo inaczej sie tego nie da nazwac, ktore uaktywniaja sie tylko po to by napisac jak jest veznadziejnie itd.

Nie ma sensu kopac sie z koniem, az dziw ze niektore marne prowokacje zostaja bez reakchi adminow...

Kolejna rzecz, pytam sie po co utworzony zostal czat skoro nadal czesc osob zasmieca ten temat podczas meczu? A slowa "wypierdalaj" kierowane do naszych pilkarzy powinny byc traktowane banowaniem (lub inaczej wy.......eniem) tych zanizajacyh pewien poziom forum osob.

p.s. z komorki, sry za brak polskich liter

Semper Fidelis 1985 27.07.2011 08:07

Dariook - masz rację, oglądaj siatkówkę

Baracuda 27.07.2011 08:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grantar (Post 1134278)
To forum się s...li jak wszyscy będą o słabej grze pisali ze jest dobra i to jednomyślnie .....
Nie tragizuj jak nastolatka ... i zostań na forum ... czy ktoś ma pretensje do ciebie że uważasz grę Wisły we wczorajszym meczu za dobrą ? NIE .
A zapewniam cię ze z wyniku cieszą się wszyscy.

Jeśli uważasz że za krytyczne wypowiedzi po wygranym meczu należy dawać bany to rzeczywiście musisz szukać innego forum....

Grantar, co innego stwierdzić fakt, że zagraliśmy słabsze zawody a co innego wylewać żale, siać ferment i obrażać wszystkich począwszy od sprzątaczek na piłkarzach kończąc.

Czytając komentarze co po niektórych, nieznająca wyniku osoba mogłaby zakładać, że stracilismy szansę na awans juz po pierwszym meczu i oto tu chodzi.

westersyl 27.07.2011 08:17

Mecz trochę przypomniał ten z Beitarem w Jerozolimie z tym, że mieliśmy zdecydowanie więcej szczęścia.
Co do Diaza hmm.. powiedzmy sobie szczerze miał zdecydowanie najtrudniej w tym meczu bo cała taktyka była ustawiona na niego, (pewnie ustawiali ją na Paljicia). Tom i Berberovic szarpali cały czas tą prawą flanką i na moje Diaz w całe nie zagrał słabo.

Sobol chyba najlepszy na boisku. Nie dość, że odbierał to jeszcze dobrze rozprowadzał akcje. Dzisiaj Maor trochę słabiej, dużo niedokładności w jego grze i złych decyzji.
Słabiutka zmiana Kirma bo tracił każdą piłkę. Dobre wejście Garguły i Marko Jovanovicia.
Kolejny dobry mecz Lameya.

Patrząc na możliwości ofensywne Bułgarów, nie przekreślam ich szans, oni są wstanie strzelić nam kilka goli dlatego trzeba być skoncentrowanym i grać o zwycięstwo na R22.

fond 27.07.2011 08:18

Czy ten Tom, czy jak mu tam grał w sparingu, który z nimi graliśmy ? Chyba nie, bo raczej byśmy go zapamiętali :D W takim razie jest szansa, że na Reymonta znając jego możliwości jakoś go zneutralizujemy :>

wikink1 27.07.2011 08:20

Miejmy nadzieje ze będzie tylko lepiej ,bo naprawde cięzko wyobrazic sobie ze moze zdarzyc się Wisle jeszcze gorsza gra. Ja mam nieodparte wrazenie ze ta taktyka wygląda tak /kopcie piłke jak najdalej od bramki tam gdzie biegnie Melixson /i się sprawdziło .I TAK CAŁKIEM POWARZNIE MAM PROZBE DO KIBICÓW WISŁY POPROSZE O OWACJE NA STOJĄCO DLA MELIKSONA ZA TYDZIEN .

mee 27.07.2011 08:24

Ależ larum. Wygraliśmy, to płacz w jakim stylu. Jak pisałem wcześniej, choćby i na kolanach no i momentami tak było. Przed meczem wszyscy 1-2 wzięliby w ciemno a teraz narzekanie. Ale do rzeczy:
Jovanić - nie wiem czemu się czepiacie (niektórzy) gościa jak dla mnie solidny występ, przy bramce bez szans.
Lamey - mam nadzieję że wszyscy widzą ZASADNICZĄ różnicę między nim a Cikoszem. Obrońca w akcji dla rasowego napastnika, nie ma o czym pisać. Oczywiście jest nie najszybszy, ale gdyby był szybszy to nie grałby dzisiaj w Wiśle. W obronie różnie, ale w porównaniu z Diazem...
Jaliens - Doświadczenie Jaliensa jest nie do przecenienia. Jest wolny, nie za mocny fizycznie, ale wczoraj mimo dużego dymu dał radę.
Chavez - Dla mnie duet z Jaliensem nie do ruszenia. Oczywiście przy prostopadłych piłkach śmierdziało jak cholera, ale prostopadłe piłki to NIE ICH PROBLEM.
Diaz - szkoda się pastwić. Wolny, słaby fizycznie, dziwię się że nie został zmieniony ale chyba chodziło o wzrost.
Wilk, Sobol - różnie, ale w kluczowych momentach dobrze. Chwilami za głęboko i przez to Bułgarzy mieli za dużo miejsca, i przez to cały dym. Na szczęście bez ognia.
Nunez - im dalej w las tym gorzej. Dodatkowo bez sił również brak techniki. Poza jednym strzałem chyba nie widziałem nic sensownego.
MELEKS - całe szczęście że jest słaby fizycznie. Dla nas. Moim zdaniem to główny powód dlaczego gra u nas a nie dalej na zachodzie. Jest szybki, gra podwórkową piłkę, ma fantastycznie szybką prawą nogę. Poza tym 10/10. Jak ma piłkę to wszyscy jakoś jesteśmy spokojni :-) co nie jest częste w tej drużynie. Fakt że SMUDA nie chciałby go w drużynie narodowej DYSKWALIFIKUJE go jako trenera.
Iliev - drugi z trzech naszych zawodników, którzy są w stanie sami COŚ zrobić. Problemy fizyczne, ale generalnie dobrze.
Genkov - najbardziej mnie zastanawia fakt iż przegrał większość pojedynków główkowych. To oznacza że nie jest jeszcze w najwyższej formie :-). Można szukać innej opcji w ataku ale przy tej taktyce RM będzie ciężko.
Kirm - jak dla mnie tragicznie, nie pomógł tej drużynie, a do tego miał ze 2 dosyć groźne straty. Myślę że będzie miał duży problem z przebiciem się do składu.
Garguła - kolejna zmiana która utwierdza mnie w przekonaniu że z tej mąki może być jeszcze dobry chleb i skreślanie Łukasza było przedwczesne. W formie to jest CZWARTY piłkarz w tej drużynie który może zagrać nieszablonowo.
Jovanović -trochę krótko ale i tak lepiej niż KIRM:-)

Generalnie dużo dymu ze strony Bułgarów i Diaza :-). Momentami za głęboko i za ciężko. Generalnie drużyny grające techniczną piłkę nie będą naszymi ulubieńcami. W rewanżu musimy zagrać wyżej, wtedy będzie spokojnie (w miarę). Przed nami ciężki mecz, ale chłopaki w domu zagryzą trawę i przejdziemy. Co ciekawe wszyscy już tęsknią za Małym. Ja też :-)

aguero20 27.07.2011 08:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crux.a (Post 1134225)
Myślałem o tym, ale chyba jednak wolę Kirma od początku, nie Nuneza. Liczę na skuteczność strzelecko/asystencką Słoweńca. Nunez jako pierwszy zmiennik.

Wydaje mi się też, że czas Paljicia w pierwszym składzie Wisły już minął. Diaz będzie jeszcze grał lepiej, Paljić niestety nie.

Kirma?? Ty chyba na łeb upadłeś :) to co wczoraj pokazał to naprawde była kompromitacja , nie wiem..ale chyba raczej nie chce wejść do pierwszego składu :D za Kirma od kopa niech wchodzi Nunez , chłopak udowodnił w tym meczu o stawke że naprawde może być przydatny :) Diaz za Paljicia?? hmm..słabo :lol: , na tę chwile wole już Paljicia ;)

W rewanżu wystawiłbym taki skład :

---------------Biton----------------------
--Melikson-------------Małecki---------
-------------Nunez/Guła---------------
----------Wilk-----Sobol----------------
--Paljic--Chavez--Jaliens--Lamey---
--------------Pareiko-------------------

AYALA 27.07.2011 08:26

Kirm-dramat.Na lige może jeszcze starczą te jego zwody ale na puchary za słaby technicznie.Tracił wczoraj wszytskie piłki.Gervasio go wygryzie na stałe.

Luu... 27.07.2011 08:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl (Post 1134287)

Kolejny dobry mecz Lameya.

jeszcze przed oczami mam posty ekspertów z tego forum, którzy 5 minut po transferze już wiedzieli że koleś nie będzie się nadawał nawet do podawania piłek, a co dopiero do grania w piłkę. To tak ogólnie do szacownego grona ekspertów piłkarskich.

mecz ? lepszy niż ten wyjazdowy z Skonto, biorąc pod uwagę że w miedzy czasie rusza liga, w rewanżu powinno być również lepiej.
Styl gry, szczęście... ? słowa mojego znajomego "pierwsze mecze pucharowe są zawsze chujowe", trzeba je prostu wygrać i iść dalej.

PlacekTSW 27.07.2011 08:47

Podobał mi się strasznie występ Chaveza, gdyby nie on, to dostalibyśmy kilka bramek więcej niż tylko tą jedną. Ciesze się, że go wykupili bo to nasz najlepszy obrońca, póki co.

tofik 27.07.2011 08:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubanczyk (Post 1134262)
Ty chyba zartujesz z tym kirmem. przeciez on zepsol kazda pilke jaka mial. nieudane dryblingi zonglerki podania. to bylo zenujace. gosc wszedl na zmeczonego rywala a zabierali mu pilke jak dziecku.

A co nowego ? W lidze to samo, jedyna różnica, że wpychał ogórom bramy z niczego.

Odnosnie bramki Lameya. Tak się zastanawiałem, gdzie ja widziałem podobnego gola i mam :)
http://www.youtube.com/watch?v=RWEVZA010iE

funkykoval 27.07.2011 08:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl (Post 1134287)
Mecz trochę przypomniał ten z Beitarem w Jerozolimie z tym, że mieliśmy zdecydowanie więcej szczęścia.

Również odniosłem takie wrażenie - zresztą przeciwnik o podobnym poziomie.

Wynik jest więcej niż dobry - wygraną i strzelenie 2 bramek na wyjeździe jeszcze wczoraj rano każdy przyjąłby z pocałowaniem pewnej częsci ciała (nie chodzi o rękę).

Jovanić - od roku na przedpolu jest ofiarą i tak pozostało. Nie wiem co doskonalą z nim trenerzy bramkarzy, ale powtarzając słowa Lenczyka - Potrzebujemy 2 bramkarza - 3-ego (Kurto) już mamy. Jovanicia oddać nawet za 100 tys euro gdziekolwiek.......

Lamey - poprzednio w Rydze "asysta" a teraz gol. Panowie jak się ma w meczu 2-3 sytuacje trzeba je wykorzystywać. Oglądając powtórki przypominam sobie jak w takiej sytuacji zachowałaby się wiekszość znanych napastników polskich - a tutaj loba zaserwował obrońca - w obronie nie był może ideałem, ale to nie jego stroną szła większość akcji.

Jaliens - 2 błędy - za daleko od Toma przy strzelonej bramce - nie zdążył go zablokować, przy drugim golu (nieuznanym) stał jakby zapuścił korzenie - nawet nie podszedł/niewyskoczył do piłki. Z drugiej strony trzymał przyzwoicie środek obrony, gdyż moim zdaniem słabiej zagrał.....

PS. Prosze malkontentów o przypomnienie mi kiedy wygraliśmy w 3 rundzie eliminajci LM mecz wyjazdowy ???
Chavez - kilka razy przegrał starcia - widać było, że Litex to nie Arka, Widzew czy Ruch. Z drugiej strony słabszy występ Osmana łączy się z tym, że opuszczał środek bo starał się asekurować lewą obronę, gdzie ziała potężna dziura spowodowana przez....

Juniora Diaza - oj nie będzie chyba najlepiej wspominał powrotu do zespołu Diaz - jego strona ciągnęły huraganowe ataki, a Junior wspomagany przez Chaveza praktycznie stopował góra 1 na 10 piłek. Pytanie pt. co z lewym obrońcą - jest nadal aktualne..... Diaz zagrał słabiej od Paljicia - może spróbować lewonożnego Bunozę albo Nuneza na tej pozycji ??????

Sobolewski - 2 asysty i zastopowanie strzału w końcówce - jednym słowem bohater meczu !!!! Zagrał zdecydowanie najlepszy mecz w Wiśle od conajmniej pół roku, wprawdzie druga asysta bardziej moim zdaniem przypadkowa niż mierzona, ale lczią się fakty. A te mówią, że Sobol w tym meczu orał za 2 bo

Wilk - zagrał zdecydowanie słabiej. Irytujące było w grze obu defensywnych pomocników, że byli w praktyce ustawieni na 30 metrze, a Bułgarzy w środku boiska operowali piłka jak chcieli - nie atakowani etc. Podejrzewam tutaj dobór taktyki Maskanta. Z drugiej strony - grając 3 pomocników w środku przegrywamy wlakę o środek pola. Wilk słabszy od Sobola, ale nie zszedł poniżej przyzwoitego poziomu.

Nunez - spodobał mi się w tym meczu - nie bał się brać odpowiedzialności za grę - dysponuje soczystm strzałem i potrafi walczyć o piłkę w środku pola - najwyżej podchodził pressingiem - aczkolwiek niestety pressing w wykonaniu Wisły bardziej przypomina "pressing Iwańskiego" niż np. Rapidu Bukareszt z meczu z Wisłą.......

Melikson - Pernew wiedział kto jest najgroźniejszy w drużynie Wisły i piłkarze Liteksu podwajali Melexa. Sporo strat, ale zrobił to co powinien zrobić wykorzystał 100% sytuację - patrz Lamey odnośnie strzału.....

Iliev - wychodził na pozycję starał się szarpać i rozgrywać, ale minus za idiotyczną zółtą kartkę, po której zaraz straciliśmy gola. Wykluczył się z rewanżu. Podobnie jak Melex podwajany w kryciu....

Genkov - nie wiem czy grał jako napastnik bo często grał w bocznych sektorach boiska, często w okolicach połowy - prtzeciętny występ, ale Bułgarzy na tyle się go obawiali, że również był podwajany w kryciu - co nie było specjalnie trudne, Wisła atkaowała małą ilością graczy....Zresztą Genkov do gry z kontry nie za bardzo pasuje, gdyż nie dysponuje odpowiednią szybkością i przyspieszeniem

Kirm - krótki czas gry, ale praktycznie każda piłka stracona - generalnie zawód i to na dodatek spory. WIdać brak czucia piłki po 2 tygodniowej przerwie. Będzie miał ciężko z poworotem do pierwszego składu.

Garguła - wszedł i zagrał moim zdaniem dobrze - starał się rozgrywać w środku pola, do tego p4rzytrzymywać piłkę - niestety nie miał za bardzo z kim tego robić - Melex zmęczony i pilnowany, Kirm potykał się o własne nogi etc.

Jovanovic - krótko - ale kilka przejęć piłki zagęszczenie środka pola - roniliśmy wyniku - i UDAŁO SIĘ !!!!!!!!!!!


Dla malkontentów przypomnę, że 1:0 z Barceloną w Krakowie też mogło się skończyć gładkim 1:3 i nikt nie miałby pretensji, a część z forumowiczów wkleja ten mecz jako jeden z najlepszych zagranych przez Wisłę.....

PS. Panowie malkontenci - przypomijcie mi kiedy Wisłą wygrała wyjazdowy mecz 3 rundy eliminacji LM ?????

dzollo 27.07.2011 08:54

Jestem bardzo szczęśliwy, że udało się odnieść ważne zwycięstwo na BARDZO trudnym terenie, z drużyna lepszą od nas. Przed meczem byłbym zadowolony z bramkowego remisu, dlatego nie mam prawa marudzić po zwycięstwie. Sport ma to do siebie, że czasami trzeba mieć szczęście.

Kto spodziewał się, że Wisełka zagra wielkie spotkanie i rozniesie ich w pięknym stylu, chyba nie obudził się z prawie 10 letniego snu i dalej żyje czasami Schalke i Parmy. Dzisiaj zarówno poziom naszej drużyny jak i całej polskiej "ekstraklasy" jest zdecydowanie niższy, i każdy taki występ niezależnie od stylu i ilości szczęścia trzeba traktować w kategoriach dużego sukcesu.

Mam nadzieje, że na R22 z naszą pomocą i pomocą szczęścia które nas nie opuści zawodnicy: wypocą, wymęczą i wybiegają dla nas ten awans. Dla mnie awans do 4 rundy i co za tym idzie gra w grupie LE będzie jak najbardziej zadowalającym sukcesem biorąc pod uwagę nasze możliwości.

Ps. Niech poprzeczka znowu będzie z nami :)

PlacekTSW 27.07.2011 08:57

funkykoval: Poprawie Cię, to Wilk asystował przy bramce Meliksona ;).

TommyTSW 27.07.2011 08:58

Kirm to wczoraj dostał chyba 3 piłki, na dwóch się wywrócił bez krycia a trzecią posłał pod nogi rywala

Kolumbus 27.07.2011 08:59

A gdzie potrafi grać Jovanović? Gość wlazł wczoraj na końcówkę, ale całkiem solidnie się pokazał. Widac ze z niejednego pieca chleb jadł.

crux.a 27.07.2011 09:04

Napiszę parę słów o Liteksie. Są dobrzy technicznie. Mieli optyczną przewagę, ale przegrali jak ostatni frajerzy z drużyną o wiele dojrzalszą, grającą wyrachowany, nieprzyjemny dla przeciwnika futbol. Stworzyli sobie kilka sytuacji, których poza jedną nie umieli wykorzystać. Śmiem twierdzić, że gdyby był Małecki i Pareiko, przegraliby wyżej. Głębokie ustawienie naszych defensywnych pomocników było świetnym posunięciem, kluczowym dla obrazu meczu: dało przewagę Liteksowi w posiadaniu piłki, ale nieźle zneutralizowało ich arsenał zaczepny. Mieli właściwie dwie szanse: dziurę na naszej lewej (szansę tę zresztą wykorzystywali uparcie) i stałe fragmenty gry.
Wisła była lepsza, bo wygrała, bo narzuciła dogodny dla siebie sposób gry, bo umiała skutecznością pomóc szczęściu.
Liteks był słabszy, bo przegrał, bo nie umiał przełożyć przewagi w posiadaniu piłki na przewagę na tablicy wyników, bo nie umiał wykorzystać słabości naszej lewej strony.

Czytając posty meczowe i pomeczowe, dochodzę do przykrego wniosku, że wielu z nas kocha Wisłę toksycznie, wymaga od niej niemożliwości (grać pięknie, skutecznie, nie tylko na zero z tyłu, ale nawet na zero sytuacji dla przeciwnika, być zawsze lepszym od przeciwnika we wszystkich elementach gry, nie mieć ani chwili słabości). Efekt? Drużyna odniosła duży sukces, wygrywając NA WYJEŹDZIE bardzo ważny mecz z mistrzem Bułgarii - a na forum - zamiast dumy i radości - fochy, kręcenie nosami, bo nie tak, bo szczęśliwie, bo niby wygralismy, ale tak, jakbyśmy przegrali, bo przeciwnik miał swoje szanse, bo nasi piłkarze popełniali błędy. To niech jeden z drugim zrobi w życiu coś, cokolwiek, coś drobnego na początek, ale na takim poziomie perfekcji, jakiego wymaga od naszej drużyny.

Pan Jotka 27.07.2011 09:08

Nie wiem czy akcja LIŚĆ może byc prowadzona wirtualnie, ale ewidentnie troche osób powinno wylecieć z forum drodzy modowie i admini...Na mecz jeźdźcie (idźcie), a nie (anty)doping internetowo prowadzicie!!!! Zagrali dobry mecz, walczycli i żenady nie było. Nie byli Barcusią??? No nie byli, bo to Wisła Kraków. Klub z Polski.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:03.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl