Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2009/2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5997)

Marszałek 28.11.2009 18:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WhiteStarDvisionTheBest (Post 822956)
Marszałek ale Ty debilizmy wygadujesz haha..Skorza nie ma warsztatu..:) dobre sobie :)...w ogóle szkoda tego komentowac jedyne co to wypadałoby zakpić z tego co Ty wypisujesz :)

Kpij, Twoje prawo. Niemniej z chęcią bym poznał w czym dostrzegasz ten genialny warsztat. Pomijam fakt,że o braku warsztatu pisałem w kontekście Oresta. No ale skoro już poruszyłeś ten wątek to proszę gdzie w tej topornej drużynie w tej miernej lidze ów warsztat jest widoczny??Na tle Fornalka to fakt ma warsztat...

Ciekawe do ilu by Legia strzelała z wolnego,aby w końcu wpadło. Gwiżdżemy dla Legii.

mastahkillah 28.11.2009 18:10

Legia strzela bramke z wolnego którego w ogóle nie powinno być.. brawo sędzia..

Markus 28.11.2009 18:10

Legia strzela właśnie gola po kolejnym wolnym, którego nie było. Małek drukuje coraz bardziej bezczelnie.

Cały stadion w Bełchatowie krzyczy: "Złodzieje, złodzieje!". Mają rację, ale nic to nie zmieni w tej ustawionej lidze.

AS82 28.11.2009 18:10

Jakbysmy wygrali z Legia byloby 10 pkt przewagi a takto 3 kolejki pozniej Legia jest liderem.. Co do sedziowania to Legia znow strzela gola po wolnym ktorgo nei bylo,tak samo bylo z Polonia Warszawa

piotrek chicago 28.11.2009 18:11

szkoda bramki bo Legia nie zasluzyla na wygrana...kilka minut nadziejii

piotrek chicago 28.11.2009 18:15

to co zrobil Nowak to wola o pomste do nieba!!!

Markus 28.11.2009 18:17

Ciekawe, ile Małek wział ze ten mecz...A wcześniej Borski za uchronienie Legii przed porażką z Polonią i zagwarantowanie, by w Bełchatowie Legii nie była wykartkowana, choć na to zasłużyła.

Prokurator powinien się zabrać za tą ligę jeszcze mocniej. Bo to jakaś parodia jest i bezczelność w żywe oczy.

KRIS22 28.11.2009 18:19

Porazki z Levadia , Lechem , Legią i Cracovią a teraz utrata lidera Runda Kompromitacji i Wstydu Dziekujemy Piłkarze !!!

AYALA 28.11.2009 18:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 822972)
Ciekawe, ile Małek wział ze ten mecz...A wcześniej Borski za uchronienie Legii przed porażką z Polonią i zagwarantowanie, by w Bełchatowie Legii nie była wykartkowana, choć na to zasłużyła.

Prokurator powinien się zabrać za tą ligę jeszcze mocniej. Bo to jakaś parodia jest i bezczelność w żywe oczy.

widac w pzpn-ie już nie chcą żeby Wisła była mistrzem

Pan Jotka 28.11.2009 18:21

Spokojnie...Graj jutro dopiero. Wygrana zapewnia im 3 pkt przewagi. Nie mozemy mowic o utracie pozycji nr1 w trybie dokonanym.

Markus 28.11.2009 18:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 822967)
Jakbysmy wygrali z Legia byloby 10 pkt przewagi a takto 3 kolejki pozniej Legia jest liderem.. Co do sedziowania to Legia znow strzela gola po wolnym ktorgo nei bylo,tak samo bylo z Polonia Warszawa

To prawda, ale powyższe nie usprawiedliwia ustawiania ligi pod Legię przez sędziów i za pewne nie tylko.

Jedna, dwie pomyłki arbitra można uznać za błedy i nieświadome działanie. Ale jeśli ktoś non stop myli się na korzyść jednej drużyny i to kilka osób w kilku meczach, to już nie można mówić o przypadku, tylko o prokuratorze.

Niestety w tym śmiesznym kraju i śmieszniej lidze niektorzy nadal są ponad prawem.

Peroslaw88 28.11.2009 18:22

Wolnego nie było i jeszcze Małek nakazał powtórzyć... Jeszcze warto dodać, że w pierwszej połowie 3-4 razy liniowy gwizdał spalonych, których nie było. Po tym akacjach gospodarze mieliby znakomite sytuacje...

Kamson 28.11.2009 18:22

Bełchatów przegrywa z Legią & Małkiem.
Zmienili piłki, że grubas trafił?

sergio 28.11.2009 18:23

W faulach Gks 17 Legia 20 a w kartkach 4 0 dla Gks-u!

Małek pozdrowienia z Wrocławia już tam niedługo zawitasz.
A tak nawiasem to Bełchatów przegrał na własne życzenie

WhiteStarDvisionTheBest 28.11.2009 18:25

Pewnie chodzi o to,że z Legią może być krucho jeśli w tym sezonie nic nie osiągnie..dlatego na siłe stara się ją forować na mierwsze miejsce w tabelii..Jak Wisła zdobędzie 3 mistrzostwa z rzędu do tego Lech zajmie 2 miejsce to w Legii mogłoby byc słabiutko ..pewnie o to chodzi :)

fantom chicago 28.11.2009 18:27

Nie ogladajmy sie na innych , poprawmy swoj styl gry , skutecznosc i za pare miesiecy bedziemy swietowac.Jakby nie patrzyc Lech i Legia rowniez przezywaly kryzys tyle , ze na poczatku rundy , teraz nasza kolej.Grunt to stanac mocno na nogi przed jutrzejszym meczem i bedzie dobrze.Tak , wiem , jestem niepoprawnym optymista.

harthausen 28.11.2009 18:28

ciekawe, co mediach będą pismaki wymyślać, bo nawet na legijnych forach się śmieją, że sędzia był ich :).

Jak było tak było, ale Mucha dzisiaj praktycznie w pojedynkę wygrał mecz. Niezły gościu jest.

Wojtas 28.11.2009 18:29

Małek ped***lek niech lepiej szykuje zapas mydła,bo we Wronkach bedzie czesto go musial uzywac ...

Legia cienka ale zwycieska....juz to kiedys było???

ToTylkoJa 28.11.2009 18:30

mecz jaki był- każdy widział. Jest tylko jedno ale. Wislacy jak zwykle widzą tylko to, co komuś się dzieje.
W meczu z Polonią Warszawa niby czmeu nie było woilnego? Mięciel oddał piłkę i po odegraniu rywal wjechał mu w nogi. Rzeczywiście, wolnego nie było, bo jakże by mógł być. Sędzia musiał być z Legią.
Podczas meczu Wisła Legia (zapewne 99% osób oglądała to spotkanie) w pierwszych minutach meczu Smoliński dostał świetne podanie w pole karne, a sędzia odgwizdał spalonego (którego nie było). Nikt, ale to nikt się nawet o tej sytuacji nie zajęknął na tym forum. Dziwne?
Wolny z GKS-em. Może i naciągany. Nie od dziś wiadomo, że Radovic lubi robić jaskółki. Ale co macie do powtórki wolnego, to ja nie wiem. Może Wróbel powinien stanąć przed piłką, wtedy wolny mógłby być powtórzony? Wyszedł z muru jakieś metr lub nawet więcej(na oko), więc powótrka jak najbardziej wskazana.
Jawne s****ysyństwo? To jak nazwać sytuację, gdzie połowa zespołu Wisły jest na spalonym i pada nieprawidłowy gol? Każdy widzi wszystko u innych, u siebie tego nie dostrzega.

kot 28.11.2009 18:31

W kraju kwtnącej korupcji, nic się nie zmienia. Choćbyśmy sędziów zamykali dwa razy dziennie i wysyłali na Sybir, to następni i tak będą będą robić to samo. Oglądać mecze Legii to jak masochizm i dlatego nie warto szarpać sobie nerwów i nabijać kasy dla tak skonstruowanej piłki nożnej w Polsce." Legia mistrz " po zwycięskim meczu Małek v GKS Bełchatów. Można sobie tłumaczyć marnowane sytuacje przez GKS, ale to już inna sprawa i jeśli nie potrafią strzelić to powinni mieć remis. Niestety sędzia nie tylko był notorycznie upierdliwy dla GKS, umiejętnie wyprowadzając ich piłkarzy z równowagi swoimi bezczelnymi decyzjami, ale dyktował przeciw nim faule, których nie było a tego niebyłego faulu w okolicach pola karnego GKS, nie mógł oczywiście przepuścić i dać szansę Iwańskiemu, z której doskonale zdawał sobie sprawę, widząc piach i beznadzieje Legii . Kibice GKS po meczu śpiewali " złodzieje" i tak jedzie ta nasza korupcyjna piłka w kierunku upadku całkowitego.


E D I T

Ps. Jaca TS - ja nie mam nic do kibiców Legii czy nawet ich klubu, który w tradycji ma wspomaganie sędziowskie ( wywiad Vukovica ) i każdy dawniej do tego przywykł. Wisła to sama jest sobie winna zmarnowania swojej dominującej pozycji w tym sezonie i ten mecz Legii nie interesuje mnie pod tym względem. Ja mam wściekłość do organizatorów naszej ligii, że w chwili gdy wszyscy kibice w Polsce szukają wyjścia z upadku polskiej piłki, nadal stosowane są te same metody tej organizacji. Małek to nie jakaś popierdułka, tylko sędzia sędziujący w pucharach UEFA i tu nie ma przypadku czy jego nieumiejętnosci. To zabija we mnie nadzieję na lepszą piłkę w Polsce. To jest wręcz podłe. A głos stęsknionych za wszelką cenę tytułu mistrzowskiego, kibiców innych klubów, jest ich sprawą, którą ja nawet rozumiem, tylko nie o to w tym wszystkim chodzi, przynajmniej mnie. Nie tędy droga do zmian na lepsze. Korupcja i układy zdemolowały naszą piłkę a jeśli nadal tak ma być, to czeka nas zagłada całkowita. Bez uczciwej konkurencji nie wyciągniemy się z upadku nigdy. Czy nadal nie widać jeszcze u niektórych, jak żałosnym człowieczkiem jest taki Małek i całe to polskie, piłkarskie bagno, po tym co już wiemy o tym bagnie. Naprawdę ŻAL tej naszej piłki.

JacaTS 28.11.2009 18:36

Ja bym mimo wszystko nie szukal tutaj jakiejs nadprzyrodzonej zmowy pzpnowsko - legijnej przeciwko Wislakom i reszcie swiata. Co taka po.......ka Malek ma zrobic jak jest po prostu miernym sedzia, nie umiajacym dobrze ocenic sytuacji, wlasciwie sie ustawic czy zapanowac nad atmosfera na boisku. To poziom arbitrow jest caly, caly czas na rowni pochylej, a osoby odpowiedzialne za ich szkolenie i ocene maja ten fakt gleboko w nosie. Pelna zgoda, ze to sedzia w niewybredny sposob pomogl dzisiaj Legii, chociazby czterokrotnie kartkujac Belchatowian, ale nie sadze, zeby instytucja zielonego stolika dalej funkcjonowala. Akcje prokuratury sa na tyle bezwzgledne i skuteczne, ze tylko skonczony kretyn moglby dalej bawic sie w ustawianie meczow.

I opanujmy sie troche z tym ferowaniem wyrokow, bo zaczynamy przypominac obrzezancow. Oni wszedzie wietrza zmowe zomowska przeciwko Narodowi Wybranemu majaca na celu uzasadnienie garbatej doli tych miernot w paski, a tutaj pojawia sie tendencja do spisku stolicy przeciwko Wisle. Powagi panowie.

0 22 28.11.2009 18:37

Przypomnijcie sobie jak nas w kluczowym momencie zeszlego sezonu przekręcono we Wrocławiu. I głupot w stylu Cracovii o miedzynarodowym spisku nie piszcie.

Oliwa sprawiedliwa :)


P.S. A w mistrza i tak nie wierze, luzujcie.

sergio 28.11.2009 18:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 822990)
mecz jaki był- każdy widział. Jest tylko jedno ale. Wislacy jak zwykle widzą tylko to, co komuś się dzieje.
W meczu z Polonią Warszawa niby czmeu nie było woilnego? Mięciel oddał piłkę i po odegraniu rywal wjechał mu w nogi. Rzeczywiście, wolnego nie było, bo jakże by mógł być. Sędzia musiał być z Legią.
Podczas meczu Wisła Legia (zapewne 99% osób oglądała to spotkanie) w pierwszych minutach meczu Smoliński dostał świetne podanie w pole karne, a sędzia odgwizdał spalonego (którego nie było). Nikt, ale to nikt się nawet o tej sytuacji nie zajęknął na tym forum. Dziwne?
Wolny z GKS-em. Może i naciągany. Nie od dziś wiadomo, że Radovic lubi robić jaskółki. Ale co macie do powtórki wolnego, to ja nie wiem. Może Wróbel powinien stanąć przed piłką, wtedy wolny mógłby być powtórzony? Wyszedł z muru jakieś metr lub nawet więcej(na oko), więc powótrka jak najbardziej wskazana.
Jawne s****ysyństwo? To jak nazwać sytuację, gdzie połowa zespołu Wisły jest na spalonym i pada nieprawidłowy gol? Każdy widzi wszystko u innych, u siebie tego nie dostrzega.


Wziąłbyś dupe w kroki pochodził na mecze pojezdził za swoja drużyną a nie pierd...ł kocoboły

na forum nie swojej niepokalanej drużyny!

andys 28.11.2009 18:39

Zobaczyliśmy dziś . ile dla zespołu wart jest bramkarz z prawdziwego zdarzenia.Żeby tak kiedyś nasz Pawełek....Oj , rozmarzyłem się.Pawełkowi życzę jak najlepiej , ale chyba to "nie ten rozmiar kapelusza " jak to mówią.

harthausen 28.11.2009 18:39

TTJ, poczytaj se chłopie Wasze fora i stronki. Jak już Twoi kumple po szalu wątpliwości nie mają, że Małek grał dziś na zielono ubrany, to najpierw krucjatę o kryształowej Legii przeprowadź u Was.
Cześć z Waszych pewnie Ci uwierzy.

Peroslaw88 28.11.2009 18:41

Bramkarz w Legii robi wielką różnicę. Gdyby u nich stał Pawełek to wynik brzmiałby 3:1 dla Bełchatowa.

ToTylkoJa 28.11.2009 18:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sergio (Post 822997)
Wziąłbyś dupe w kroki pochodził na mecze pojezdził za swoja drużyną a nie pierd...ł kocoboły

na forum nie swojej niepokalanej drużyny!

tylko na tyle Cię stać? To ja dam Ci jeszcze jeden argument- niepodyktowany karny za faul na Grzelaku w meczu z Lechem w pierwszych minutach. Ale jak wiadomo, sędziowie są z Legią.


PS Twoje pierwsze zdanie to chyba dotyczy 3/4 ludzi na tym forum, więc gratuluje wyczucia.
a drugiego zdania nie rozumie. Jakbys mógł je przełozyc na bardziej składny jęyzk, byłbym wdzięczny.
I czekam na relacje z Twojego wyjazdu do Chorzowa (zakaz wyjazdowy to nie problem, więc się nie wymigasz)


harthausen ale przecież napisałem, że każdy widział jaki był mecz. Tylko przedstawiłem też takie stanowisko, że nie wszystko jest podkładane pod Legię, jakby to się niektórym zdawało. Nie napisałem, że Małek sędziował dobrze. Robił błędy na korzyść Legii i to jest fakt. Ale spójrzmy na ligę całościowo, a nie tylko na jeden mecz, a wyjdzie zupełnie coś innego. Więc wydaje mi się, że trochę minelismy się ze zrozumieniem.

Markus 28.11.2009 18:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 822990)
mecz jaki był- każdy widział. Jest tylko jedno ale. Wislacy jak zwykle widzą tylko to, co komuś się dzieje.
W meczu z Polonią Warszawa niby czmeu nie było woilnego? Mięciel oddał piłkę i po odegraniu rywal wjechał mu w nogi. Rzeczywiście, wolnego nie było, bo jakże by mógł być. Sędzia musiał być z Legią.
Podczas meczu Wisła Legia (zapewne 99% osób oglądała to spotkanie) w pierwszych minutach meczu Smoliński dostał świetne podanie w pole karne, a sędzia odgwizdał spalonego (którego nie było). Nikt, ale to nikt się nawet o tej sytuacji nie zajęknął na tym forum. Dziwne?
Wolny z GKS-em. Może i naciągany. Nie od dziś wiadomo, że Radovic lubi robić jaskółki. Ale co macie do powtórki wolnego, to ja nie wiem. Może Wróbel powinien stanąć przed piłką, wtedy wolny mógłby być powtórzony? Wyszedł z muru jakieś metr lub nawet więcej(na oko), więc powótrka jak najbardziej wskazana.
Jawne s****ysyństwo? To jak nazwać sytuację, gdzie połowa zespołu Wisły jest na spalonym i pada nieprawidłowy gol? Każdy widzi wszystko u innych, u siebie tego nie dostrzega.

Nie bądź bezczelny i nie broń człowieka, który w żywe oczy drukuje i seryjnie gwiżdże na korzyść jednego zespołu.

Tu nie chodzi o jeden, czy dwa poważne błędy. Ale o o całe sędziowanie, mnóstwo sytuacji w których świadomie i seryjnie gwiżdże się dla Legii, przeciwko jej rywalom, subtelnie ich kartkując, przerywając akcje, wybijając z rytmu. Nie pierwszy raz. I nie pierwszy raz przez Małka.

A zestawianie tego z jednym błędem arbitra na korzyść Wisły (ile potem razy wowczas w tym meczu arbiter mylił się potem na naszą korzyść?), to już jest groteska. Nie ośmieszajcie się jeszcze bardzijej w tej Wawie.

Dbanie przez sędziów o Legię pokazuje, że liga nadal jest tak samo przeżarta korupcją i układami jak niegdyś.

elomike 28.11.2009 18:47

Małek p***ek... Beznadzieja, dwa niesłuszne spalone i inne wtopy... Gdyby nie sędzia legionista, to byłoby 2-1 dla Bełchatowa, albo 1-1...

jacek67 28.11.2009 18:47

Inaczej wyglądają1-2 błędy sędziego w meczu ,a inaczej 10 w jedną strone

Marszałek 28.11.2009 18:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sergio (Post 822982)

Małek pozdrowienia z Wrocławia już tam niedługo zawitasz.

No i co, że trafi,póki co to nic z tego nie wynika. Przyjedzie TV,pokażą jak wiozą,albo jak dowieźli, złoży wyjaśnienia wpłaci kaucję i za kilka miechów na boisko wróci. O co więc to całe zamieszanie??

ToTylkoJa 28.11.2009 18:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 823006)
Nie bądź bezczelny i nie broń człowieka, który w żywe oczy drukuje i seryjnie gwiżdże na korzyść jednego zespołu.

przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem to co napisałem, i wskaż fragment, gdzie bronię Małka. Napisałem tylko, że może obronić się z powtórzonego wolnego (którego określiłem mianem naciąganego), bo Wróbel rzeczywiście wybiegł przed kopnięciem piłki.
Sprawa dotyczy zupełnie czegoś innego. Ale to trzeba zrozumieć, a nie przeczytać pobieżnie. Więc Ty nie bądz bezczelny i nie wmawiaj mi czegoś, czego nie napisałem/powiedziałem.
Co tam jeden błąd, który dał gola, lub co tam kolejny błąd, który uchronił być może od gola. Ważne, że to Legii pomagają. Tak wygląda Twoje stanowisko. Bez odbioru

Markus 28.11.2009 18:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 823014)
przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem to co napisałem, i wskaż fragment, gdzie bronię Małka. Napisałem tylko, że może obronić się z powtórzonego wolnego (którego określiłem mianem naciąganego), bo Wróbel rzeczywiście wybiegł przed kopnięciem piłki.
Sprawa dotyczy zupełnie czegoś innego. Ale to trzeba zrozumieć, a nie przeczytać pobieżnie. Więc Ty nie bądz bezczelny i nie wmawiaj mi czegoś, czego nie napisałem/powiedziałem.
Co tam jeden błąd, który dał gola, lub co tam kolejny błąd, który uchronił być może od gola. Ważne, że to Legii pomagają. Tak wygląda Twoje stanowisko. Bez odbioru

Aha, czyli poprzedni post napisałeś nie po to, aby bronić Małka i Legii, wytłumaczyć jego skandaliczne decyzje, tylko po to, aby go zaatakować?

Dobre. Proponuję, abyś nie wypowiadał się już więcej na temat tego, co jest bezczelne, a co nie.

I nie porównuj jednej poważnej pomyłki na korzyść Wisły w całej rundzie, ze kilkudziesięcioma poważnymi pomyłkami na rzecz Legii (i to tylko w jednym meczu, do innych, np: do Polonii nie wracam) , bo to już nie jest masochizm, a sadomasochizm.

Peroslaw88 28.11.2009 18:56

Jagiellonia - Lechia 0:0

BANANWAWA 28.11.2009 19:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez elomike (Post 823007)
Małek p***ek... Beznadzieja, dwa niesłuszne spalone i inne wtopy... Gdyby nie sędzia legionista, to byłoby 2-1 dla Bełchatowa, albo 1-1...

Gdyby nie Mucha byłoby 3:1 dla Bełchatowa i Małek by nie pomógł. Skończ więc pier...... o spisku tylko np cofnij się w czasie na stadion do Lublina gdzie Marcelo strzela w 2 minucie gola z METROWEGO spalonego i mecz jest ułożony pod was. Też gadałeś o piłkarskiej mafii, której macki wynoszą Legię na wyżyny tabeli?? Żal

ToTylkoJa 28.11.2009 19:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 823016)

Dobre. Proponuję, abyś nie wypowiadał się już więcej na temat tego, co jest bezczelne, a co nie.

oczywiście posłucham, bo to Ty jesteś ekspertem on mówienia kto jest bezczelny, a kto nie. Mój ty guru :lol:

o rzucie wolnym w meczu z Polonią się wypowiedziałem. Był i to oczywisty. Rywal wjechał Mięcielowi w nogi i w takiej sytuacji nieważne jest to, czy zawodnik miał piłkę, czy już ją kopnął. Obejrzyj powtórki.
Ja Ci mogę napisać np, że w tamtym sedziowie robili wszystko, żebyście zdobyli mistrza (ale tylko mogę powiedzieć, bo tak naprawdę to zdobyliście go załużenie, nasze gwiazdki nie zasługiwały na niego). Tak samo tylko ty możesz sobie mówic, jak to pomagają Legii. Bo jest mnóstwo spotkań, gdzie sędziowie robią mega błędy przeciwko Legii- ale skąd ty to możesz wiedzieć). Mecz Legii ze Śląskiem- obejrzyj gola dla Wrocławian, to ci wszystko wyjaśni. . Mecz Legii bodajże z Piastem lub Bytomiem- Chinyama wychodzi sam na sam, ale sedzia odgwizduje spalonego którego jak domyślasz się, nie było (dodam, że Chinyama nie trafił do bramki, ale nie zmienia to faktu, że sędzia popełnił błąd). Błędy się zdarzają- co ma w tym sezonie powiedzieć Zagłebie Lubin, które już x razy zostało oszukane?

i jeszcze raz napisze. Tak, Małek dziś sędziował bardzo źle. Ale nic nie jest czarno białe, tak jak chcesz to przedstawić (Legia zła, Wisła cacy)

harthausen 28.11.2009 19:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kot (Post 822991)
ja nie mam nic do kibiców Legii czy nawet ich klubu, który w tradycji ma wspomaganie sędziowskie ( wywiad Vukovica ) i każdy dawniej do tego przywykł. Wisła to sama jest sobie winna zmarnowania swojej dominującej pozycji w tym sezonie i ten mecz Legii nie interesuje mnie pod tym względem. Ja mam wściekłość do organizatorów naszej ligii, że w chwili gdy wszyscy kibice w Polsce szukają wyjścia z upadku polskiej piłki, nadal stosowane są te same metody tej organizacji. Małek to nie jakaś popierdułka, tylko sędzia sędziujący w pucharach UEFA i tu nie ma przypadku czy jego nieumiejętnosci. To zabija we mnie nadzieję na lepszą piłkę w Polsce. To jest wręcz podłe. A głos stęsknionych za wszelką cenę tytułu mistrzowskiego, kibiców innych klubów, jest ich sprawą, którą ja nawet rozumiem, tylko nie o to w tym wszystkim chodzi, przynajmniej mnie. Nie tędy droga do zmian na lepsze. Korupcja i układy zdemolowały naszą piłkę a jeśli nadal tak ma być, to czeka nas zagłada całkowita. Bez uczciwej konkurencji nie wyciągniemy się z upadku nigdy.



o i o to chodzi.

shaggy 28.11.2009 19:17

ToTylkoJa kilka kwesti do rozstrzygniecia: piszesz ze w tamtym sedziowie robili wszystko, żebyście zdobyli mistrza.
1. Proste pytanie wymien kilkanascie sytuacji gdzie sedziowie robili to " wszystko" nie kilka tylko kilkanascie bo skoro robili wszystko tzn ze bylo ich bez liku.
2. Co powiesz o meczach ze Slaskiem i Lechia (niesluszny karny) w tamtym sezonie w tych meczach sedziowie tez robili wszystko zebysmy zdobyli mistrza?? kpina...
3. W meczu z Polonia faulu na miecielu nie bylo powtarzam nie bylo!!! Zapraszam do obejrzenia kontrowersji w LIdze +. Widocznie znasz sie lepiej na p[pilce niz wszyscy experci bo oni jedfnoglosnie stwierdzili ze Mieciel przygral w Radovicia...
4. Po czwarte proste pytanie. Czy uwazasz ze Malek sedziowal dzisiaj dobrze srednio czy zle. Chcialbys aby w nastepnym meczu sedzia sedziowal w podobny sposob na niekorzysc legi??

emj10 28.11.2009 19:31

Oglądałem mecz ze znajomymi, głównie kibicami Polonii i Wisły. Wszyscy byli zgodni, że Małek był stronniczy i cały mecz faworyzował Legię. Faworyzował, ale nie wypaczył za bardzo wyniku, bo tak naprawdę o losach spotkania zdecydowała fatalna indolencja strzelecka Bełchatowa i genialna postawa Janka Muchy. Najbardziej mnie zbulwersowały żółte kartki z kapelusza i niekonsekwencja w gwizdaniu fauli. Jaka liga, takie sędziowanie. Niestety nie zapowiada się żeby było lepiej, raz faworyzują Legię, raz Wisłę, a raz Lecha. Zespoły z dołu tabeli mogą natomiast liczyć na pkt. 1 CUD, bądź pkt. 2 SĘDZIEGO (vide pkt. 1).

PS. Pochwalę się że przewidziałem przebieg spotkania, Bełchatów ciśnie, a Legia strzela fuksa :p

BANANWAWA 28.11.2009 19:31

Shaggy, ale żadna inna drużyna w tym kraju nie ma takich bramkarzy jakich my mamy, więc jakby słaby Małek sędziował tak jak dzisiaj tylko na niekorzyść Legii to pewnie wygralibyśmy ten mecz 3:1 i mielibyśmy na koncie 4 żółte kartki, to tyle.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl