![]() |
Cytat:
Ciekawe do ilu by Legia strzelała z wolnego,aby w końcu wpadło. Gwiżdżemy dla Legii. |
Legia strzela bramke z wolnego którego w ogóle nie powinno być.. brawo sędzia..
|
Legia strzela właśnie gola po kolejnym wolnym, którego nie było. Małek drukuje coraz bardziej bezczelnie.
Cały stadion w Bełchatowie krzyczy: "Złodzieje, złodzieje!". Mają rację, ale nic to nie zmieni w tej ustawionej lidze. |
Jakbysmy wygrali z Legia byloby 10 pkt przewagi a takto 3 kolejki pozniej Legia jest liderem.. Co do sedziowania to Legia znow strzela gola po wolnym ktorgo nei bylo,tak samo bylo z Polonia Warszawa
|
szkoda bramki bo Legia nie zasluzyla na wygrana...kilka minut nadziejii
|
to co zrobil Nowak to wola o pomste do nieba!!!
|
Ciekawe, ile Małek wział ze ten mecz...A wcześniej Borski za uchronienie Legii przed porażką z Polonią i zagwarantowanie, by w Bełchatowie Legii nie była wykartkowana, choć na to zasłużyła.
Prokurator powinien się zabrać za tą ligę jeszcze mocniej. Bo to jakaś parodia jest i bezczelność w żywe oczy. |
Porazki z Levadia , Lechem , Legią i Cracovią a teraz utrata lidera Runda Kompromitacji i Wstydu Dziekujemy Piłkarze !!!
|
Cytat:
|
Spokojnie...Graj jutro dopiero. Wygrana zapewnia im 3 pkt przewagi. Nie mozemy mowic o utracie pozycji nr1 w trybie dokonanym.
|
Cytat:
Jedna, dwie pomyłki arbitra można uznać za błedy i nieświadome działanie. Ale jeśli ktoś non stop myli się na korzyść jednej drużyny i to kilka osób w kilku meczach, to już nie można mówić o przypadku, tylko o prokuratorze. Niestety w tym śmiesznym kraju i śmieszniej lidze niektorzy nadal są ponad prawem. |
Wolnego nie było i jeszcze Małek nakazał powtórzyć... Jeszcze warto dodać, że w pierwszej połowie 3-4 razy liniowy gwizdał spalonych, których nie było. Po tym akacjach gospodarze mieliby znakomite sytuacje...
|
Bełchatów przegrywa z Legią & Małkiem.
Zmienili piłki, że grubas trafił? |
W faulach Gks 17 Legia 20 a w kartkach 4 0 dla Gks-u!
Małek pozdrowienia z Wrocławia już tam niedługo zawitasz. A tak nawiasem to Bełchatów przegrał na własne życzenie |
Pewnie chodzi o to,że z Legią może być krucho jeśli w tym sezonie nic nie osiągnie..dlatego na siłe stara się ją forować na mierwsze miejsce w tabelii..Jak Wisła zdobędzie 3 mistrzostwa z rzędu do tego Lech zajmie 2 miejsce to w Legii mogłoby byc słabiutko ..pewnie o to chodzi :)
|
Nie ogladajmy sie na innych , poprawmy swoj styl gry , skutecznosc i za pare miesiecy bedziemy swietowac.Jakby nie patrzyc Lech i Legia rowniez przezywaly kryzys tyle , ze na poczatku rundy , teraz nasza kolej.Grunt to stanac mocno na nogi przed jutrzejszym meczem i bedzie dobrze.Tak , wiem , jestem niepoprawnym optymista.
|
ciekawe, co mediach będą pismaki wymyślać, bo nawet na legijnych forach się śmieją, że sędzia był ich :).
Jak było tak było, ale Mucha dzisiaj praktycznie w pojedynkę wygrał mecz. Niezły gościu jest. |
Małek ped***lek niech lepiej szykuje zapas mydła,bo we Wronkach bedzie czesto go musial uzywac ...
Legia cienka ale zwycieska....juz to kiedys było??? |
mecz jaki był- każdy widział. Jest tylko jedno ale. Wislacy jak zwykle widzą tylko to, co komuś się dzieje.
W meczu z Polonią Warszawa niby czmeu nie było woilnego? Mięciel oddał piłkę i po odegraniu rywal wjechał mu w nogi. Rzeczywiście, wolnego nie było, bo jakże by mógł być. Sędzia musiał być z Legią. Podczas meczu Wisła Legia (zapewne 99% osób oglądała to spotkanie) w pierwszych minutach meczu Smoliński dostał świetne podanie w pole karne, a sędzia odgwizdał spalonego (którego nie było). Nikt, ale to nikt się nawet o tej sytuacji nie zajęknął na tym forum. Dziwne? Wolny z GKS-em. Może i naciągany. Nie od dziś wiadomo, że Radovic lubi robić jaskółki. Ale co macie do powtórki wolnego, to ja nie wiem. Może Wróbel powinien stanąć przed piłką, wtedy wolny mógłby być powtórzony? Wyszedł z muru jakieś metr lub nawet więcej(na oko), więc powótrka jak najbardziej wskazana. Jawne s****ysyństwo? To jak nazwać sytuację, gdzie połowa zespołu Wisły jest na spalonym i pada nieprawidłowy gol? Każdy widzi wszystko u innych, u siebie tego nie dostrzega. |
W kraju kwtnącej korupcji, nic się nie zmienia. Choćbyśmy sędziów zamykali dwa razy dziennie i wysyłali na Sybir, to następni i tak będą będą robić to samo. Oglądać mecze Legii to jak masochizm i dlatego nie warto szarpać sobie nerwów i nabijać kasy dla tak skonstruowanej piłki nożnej w Polsce." Legia mistrz " po zwycięskim meczu Małek v GKS Bełchatów. Można sobie tłumaczyć marnowane sytuacje przez GKS, ale to już inna sprawa i jeśli nie potrafią strzelić to powinni mieć remis. Niestety sędzia nie tylko był notorycznie upierdliwy dla GKS, umiejętnie wyprowadzając ich piłkarzy z równowagi swoimi bezczelnymi decyzjami, ale dyktował przeciw nim faule, których nie było a tego niebyłego faulu w okolicach pola karnego GKS, nie mógł oczywiście przepuścić i dać szansę Iwańskiemu, z której doskonale zdawał sobie sprawę, widząc piach i beznadzieje Legii . Kibice GKS po meczu śpiewali " złodzieje" i tak jedzie ta nasza korupcyjna piłka w kierunku upadku całkowitego.
E D I T Ps. Jaca TS - ja nie mam nic do kibiców Legii czy nawet ich klubu, który w tradycji ma wspomaganie sędziowskie ( wywiad Vukovica ) i każdy dawniej do tego przywykł. Wisła to sama jest sobie winna zmarnowania swojej dominującej pozycji w tym sezonie i ten mecz Legii nie interesuje mnie pod tym względem. Ja mam wściekłość do organizatorów naszej ligii, że w chwili gdy wszyscy kibice w Polsce szukają wyjścia z upadku polskiej piłki, nadal stosowane są te same metody tej organizacji. Małek to nie jakaś popierdułka, tylko sędzia sędziujący w pucharach UEFA i tu nie ma przypadku czy jego nieumiejętnosci. To zabija we mnie nadzieję na lepszą piłkę w Polsce. To jest wręcz podłe. A głos stęsknionych za wszelką cenę tytułu mistrzowskiego, kibiców innych klubów, jest ich sprawą, którą ja nawet rozumiem, tylko nie o to w tym wszystkim chodzi, przynajmniej mnie. Nie tędy droga do zmian na lepsze. Korupcja i układy zdemolowały naszą piłkę a jeśli nadal tak ma być, to czeka nas zagłada całkowita. Bez uczciwej konkurencji nie wyciągniemy się z upadku nigdy. Czy nadal nie widać jeszcze u niektórych, jak żałosnym człowieczkiem jest taki Małek i całe to polskie, piłkarskie bagno, po tym co już wiemy o tym bagnie. Naprawdę ŻAL tej naszej piłki. |
Ja bym mimo wszystko nie szukal tutaj jakiejs nadprzyrodzonej zmowy pzpnowsko - legijnej przeciwko Wislakom i reszcie swiata. Co taka po.......ka Malek ma zrobic jak jest po prostu miernym sedzia, nie umiajacym dobrze ocenic sytuacji, wlasciwie sie ustawic czy zapanowac nad atmosfera na boisku. To poziom arbitrow jest caly, caly czas na rowni pochylej, a osoby odpowiedzialne za ich szkolenie i ocene maja ten fakt gleboko w nosie. Pelna zgoda, ze to sedzia w niewybredny sposob pomogl dzisiaj Legii, chociazby czterokrotnie kartkujac Belchatowian, ale nie sadze, zeby instytucja zielonego stolika dalej funkcjonowala. Akcje prokuratury sa na tyle bezwzgledne i skuteczne, ze tylko skonczony kretyn moglby dalej bawic sie w ustawianie meczow.
I opanujmy sie troche z tym ferowaniem wyrokow, bo zaczynamy przypominac obrzezancow. Oni wszedzie wietrza zmowe zomowska przeciwko Narodowi Wybranemu majaca na celu uzasadnienie garbatej doli tych miernot w paski, a tutaj pojawia sie tendencja do spisku stolicy przeciwko Wisle. Powagi panowie. |
Przypomnijcie sobie jak nas w kluczowym momencie zeszlego sezonu przekręcono we Wrocławiu. I głupot w stylu Cracovii o miedzynarodowym spisku nie piszcie.
Oliwa sprawiedliwa :) P.S. A w mistrza i tak nie wierze, luzujcie. |
Cytat:
Wziąłbyś dupe w kroki pochodził na mecze pojezdził za swoja drużyną a nie pierd...ł kocoboły na forum nie swojej niepokalanej drużyny! |
Zobaczyliśmy dziś . ile dla zespołu wart jest bramkarz z prawdziwego zdarzenia.Żeby tak kiedyś nasz Pawełek....Oj , rozmarzyłem się.Pawełkowi życzę jak najlepiej , ale chyba to "nie ten rozmiar kapelusza " jak to mówią.
|
TTJ, poczytaj se chłopie Wasze fora i stronki. Jak już Twoi kumple po szalu wątpliwości nie mają, że Małek grał dziś na zielono ubrany, to najpierw krucjatę o kryształowej Legii przeprowadź u Was.
Cześć z Waszych pewnie Ci uwierzy. |
Bramkarz w Legii robi wielką różnicę. Gdyby u nich stał Pawełek to wynik brzmiałby 3:1 dla Bełchatowa.
|
Cytat:
PS Twoje pierwsze zdanie to chyba dotyczy 3/4 ludzi na tym forum, więc gratuluje wyczucia. a drugiego zdania nie rozumie. Jakbys mógł je przełozyc na bardziej składny jęyzk, byłbym wdzięczny. I czekam na relacje z Twojego wyjazdu do Chorzowa (zakaz wyjazdowy to nie problem, więc się nie wymigasz) harthausen ale przecież napisałem, że każdy widział jaki był mecz. Tylko przedstawiłem też takie stanowisko, że nie wszystko jest podkładane pod Legię, jakby to się niektórym zdawało. Nie napisałem, że Małek sędziował dobrze. Robił błędy na korzyść Legii i to jest fakt. Ale spójrzmy na ligę całościowo, a nie tylko na jeden mecz, a wyjdzie zupełnie coś innego. Więc wydaje mi się, że trochę minelismy się ze zrozumieniem. |
Cytat:
Tu nie chodzi o jeden, czy dwa poważne błędy. Ale o o całe sędziowanie, mnóstwo sytuacji w których świadomie i seryjnie gwiżdże się dla Legii, przeciwko jej rywalom, subtelnie ich kartkując, przerywając akcje, wybijając z rytmu. Nie pierwszy raz. I nie pierwszy raz przez Małka. A zestawianie tego z jednym błędem arbitra na korzyść Wisły (ile potem razy wowczas w tym meczu arbiter mylił się potem na naszą korzyść?), to już jest groteska. Nie ośmieszajcie się jeszcze bardzijej w tej Wawie. Dbanie przez sędziów o Legię pokazuje, że liga nadal jest tak samo przeżarta korupcją i układami jak niegdyś. |
Małek p***ek... Beznadzieja, dwa niesłuszne spalone i inne wtopy... Gdyby nie sędzia legionista, to byłoby 2-1 dla Bełchatowa, albo 1-1...
|
Inaczej wyglądają1-2 błędy sędziego w meczu ,a inaczej 10 w jedną strone
|
Cytat:
|
Cytat:
Sprawa dotyczy zupełnie czegoś innego. Ale to trzeba zrozumieć, a nie przeczytać pobieżnie. Więc Ty nie bądz bezczelny i nie wmawiaj mi czegoś, czego nie napisałem/powiedziałem. Co tam jeden błąd, który dał gola, lub co tam kolejny błąd, który uchronił być może od gola. Ważne, że to Legii pomagają. Tak wygląda Twoje stanowisko. Bez odbioru |
Cytat:
Dobre. Proponuję, abyś nie wypowiadał się już więcej na temat tego, co jest bezczelne, a co nie. I nie porównuj jednej poważnej pomyłki na korzyść Wisły w całej rundzie, ze kilkudziesięcioma poważnymi pomyłkami na rzecz Legii (i to tylko w jednym meczu, do innych, np: do Polonii nie wracam) , bo to już nie jest masochizm, a sadomasochizm. |
Jagiellonia - Lechia 0:0
|
Cytat:
|
Cytat:
o rzucie wolnym w meczu z Polonią się wypowiedziałem. Był i to oczywisty. Rywal wjechał Mięcielowi w nogi i w takiej sytuacji nieważne jest to, czy zawodnik miał piłkę, czy już ją kopnął. Obejrzyj powtórki. Ja Ci mogę napisać np, że w tamtym sedziowie robili wszystko, żebyście zdobyli mistrza (ale tylko mogę powiedzieć, bo tak naprawdę to zdobyliście go załużenie, nasze gwiazdki nie zasługiwały na niego). Tak samo tylko ty możesz sobie mówic, jak to pomagają Legii. Bo jest mnóstwo spotkań, gdzie sędziowie robią mega błędy przeciwko Legii- ale skąd ty to możesz wiedzieć). Mecz Legii ze Śląskiem- obejrzyj gola dla Wrocławian, to ci wszystko wyjaśni. . Mecz Legii bodajże z Piastem lub Bytomiem- Chinyama wychodzi sam na sam, ale sedzia odgwizduje spalonego którego jak domyślasz się, nie było (dodam, że Chinyama nie trafił do bramki, ale nie zmienia to faktu, że sędzia popełnił błąd). Błędy się zdarzają- co ma w tym sezonie powiedzieć Zagłebie Lubin, które już x razy zostało oszukane? i jeszcze raz napisze. Tak, Małek dziś sędziował bardzo źle. Ale nic nie jest czarno białe, tak jak chcesz to przedstawić (Legia zła, Wisła cacy) |
Cytat:
o i o to chodzi. |
ToTylkoJa kilka kwesti do rozstrzygniecia: piszesz ze w tamtym sedziowie robili wszystko, żebyście zdobyli mistrza.
1. Proste pytanie wymien kilkanascie sytuacji gdzie sedziowie robili to " wszystko" nie kilka tylko kilkanascie bo skoro robili wszystko tzn ze bylo ich bez liku. 2. Co powiesz o meczach ze Slaskiem i Lechia (niesluszny karny) w tamtym sezonie w tych meczach sedziowie tez robili wszystko zebysmy zdobyli mistrza?? kpina... 3. W meczu z Polonia faulu na miecielu nie bylo powtarzam nie bylo!!! Zapraszam do obejrzenia kontrowersji w LIdze +. Widocznie znasz sie lepiej na p[pilce niz wszyscy experci bo oni jedfnoglosnie stwierdzili ze Mieciel przygral w Radovicia... 4. Po czwarte proste pytanie. Czy uwazasz ze Malek sedziowal dzisiaj dobrze srednio czy zle. Chcialbys aby w nastepnym meczu sedzia sedziowal w podobny sposob na niekorzysc legi?? |
Oglądałem mecz ze znajomymi, głównie kibicami Polonii i Wisły. Wszyscy byli zgodni, że Małek był stronniczy i cały mecz faworyzował Legię. Faworyzował, ale nie wypaczył za bardzo wyniku, bo tak naprawdę o losach spotkania zdecydowała fatalna indolencja strzelecka Bełchatowa i genialna postawa Janka Muchy. Najbardziej mnie zbulwersowały żółte kartki z kapelusza i niekonsekwencja w gwizdaniu fauli. Jaka liga, takie sędziowanie. Niestety nie zapowiada się żeby było lepiej, raz faworyzują Legię, raz Wisłę, a raz Lecha. Zespoły z dołu tabeli mogą natomiast liczyć na pkt. 1 CUD, bądź pkt. 2 SĘDZIEGO (vide pkt. 1).
PS. Pochwalę się że przewidziałem przebieg spotkania, Bełchatów ciśnie, a Legia strzela fuksa :p |
Shaggy, ale żadna inna drużyna w tym kraju nie ma takich bramkarzy jakich my mamy, więc jakby słaby Małek sędziował tak jak dzisiaj tylko na niekorzyść Legii to pewnie wygralibyśmy ten mecz 3:1 i mielibyśmy na koncie 4 żółte kartki, to tyle.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:49. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl