![]() |
Nam się chyba nie przyda. Pomoc mamy teraz dobrą. Do tego problemy z hazardem, a teraz alkoholowe :P
|
w Jadze Grosik gra napastnika który rozgrywa, ze swoim dryblingiem i szybkoscia byłby duzym wzmocnieniem... 4 bramki, 6 asyst w 1 rundzie w słabej Jadze to jest dobry wynik.
Boguski juz lepiej jakby grał w pomocy, ogolnie jest wolny i flegmatyczny, odwrotnosc Grosickiego, wiadomo - problemy jak w Realu Madryt, ktos na tej lawie musi usiasc, a przeciez napastnikow nie mamy .... |
Tylko że u nas takiego napastnika gra Boguski.
Wolę Bogusia, od kolesia, za którego trzeba sporo byłoby zapłacić, a dodatkowo byłyby z nim same problemy. |
Cytat:
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ungsdaten.html http://en.wikipedia.org/wiki/Arthuro_Henrique_Bernhardt Doprawdy, imponujące statystyki. Legia już szukała w Secunda Division, Bednarz niech dalej robi swoje i szuka, tam gdzie szukał do tej pory. |
Grosik by sie rpzydał ale jakby był zdrowy. W Krakowie to on by tylko bardziej sie w nałogach pograzył ;/
Szkoda chłopaka bo talent ma ale choroba z nim wygrywa :( |
Na tego gościa to już nie ma słów, skoro nawet w Jagielloni nie doszedł do równowagi psyhicznej, gdzie właściciel Jagi jest właścicielem wszystkich najważniejszych clubów w Białym.
|
Cytat:
|
Nie ma co go żałować jak we łbie siano.
|
Pewnie już było wcześniej
Zamiast Jopa wolałbym takiego piłkarza jak Sretenović:) http://futbolnet.pl/wiadomosci/srete...zaglebia-lubin |
Taa...a to jest piłkarz czy chirurg który kroi napastników?
|
Cytat:
PS Zresztą nie demonizowałbym - ilu wysłał na emeryturę? |
19 meczy, 11 żółtych i 1 czerwona kartka - imponujące staty ;] Naszych nie kosi ale osłabia drużynę tymi kartkami, gorzej niż Hajto nawet. Co do jego porównania z Jopem... długo w tej Rosji nie pograł ;]
|
Cytat:
Widziałem jak grał - więc nie przesadzaj - Choto gra bardziej chamsko - żółte kartki nie muszą świadczyć że poluje na nogi ale że nie odpuszcza. Coś na siłę chcesz udowodnić? PS Osłabił - 1 raz (jedna czerwona) nooo Sobolowi i Baszczowi też się zdarzyło w tym sezonie i co? |
A tak szczerze mówiąc wierzycie w to, że Jop grał by w podstawowej jedenastce? Wydaje mi się, że Jop skończył by tak samo jak Varga.
|
Jop jest polakiem, grać będzie.
|
Dobrze, gdybyś był Bednarzem to byś go ściągnął, gdybym ja był - nie. Koniec. A w to, że Jop grałby w 1 to na pewno nie przez cały sezon.
|
dla mnie Sretenovic byłby lepszym wzmocnieniem jak Jop...podobała mi się jego gra w Zagłębiu. Podobnie jak Rodneia w Jadze...ale słyszałem że ten gdzieś w Niemczech nieźle kopie.
|
Konkretnie w Hercie :-D
|
Szamotulski: Pójdę, gdzie mnie zechcą
http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/...27/story.shtml Ciekawe czy bardzo się lubią z dyrektorem Bednarzem:-p Oby nie... |
Cytat:
|
skoro na Ukrainie rozwiązano lige to pewnie sporo dobrych zawodników bedzie do wzięcia za niewielkie pieniądze.Chociaż pewnie w takiej Tavrii Simferpol czy Karpatach Lwów zarabiaja jak w Wiśle czy Legii a o Szachtarze czy Dynamie już lepiej nie wspominac bo to inna galaktyka.
|
Panie Bednarz ja wiem, że pan był od początku za Nurkiem, ale teraz proszę na kolana przed Skorżą i na kolanach do Travnika na pielgrzymkę :D Może się jeszcze raz Adis zastanowi.
|
ten Nurkovic naprawdę jest takim Bogiem bramki?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Wiem, że Kurto jest młody ale widzę że niektórzy chcieliby już błagać na kolanach Nurkovicia żeby dla nas grał. Nie jest on darmowy a na lepszego od Pawełka nie wygląda. Jak potrzebujemy średniaków to można ich znaleźć i w Polsce. A podejrzewam, że lepszych zawodników od niego byśmy znaleźli w kraju.
|
W kraju owszem może i są lepsi, ale żeby takowych pozyskać trzeba by było oddać w zamian co najmniej 1,5 Kirma
|
Cytat:
|
Cytat:
A dasz Bednarzowi grosza zeby mial czym rzucic?.... |
A co Bednarz moze? On jest tylko posrednikiem, jakby miał do dyspozycji w ch.. kasy to by sprowadizł i C.Ronaldo a na tym forum widze ze wiekszosc ma zale do Bednarza jak nie ma transferow hehe
|
Cytat:
przeciez dano do podpisania kontrakt więc o co chodzi? Cytat:
|
To bym szpetnie zaklął odliczając kasę na prawego obronce zamiast na napastnika.
|
Oglądał z was ktoś sparingowy mecz Bayeru Leverkusen z W.Casablanca ? Bardzo fajnie zagrał tam napastnik z Casablanci bramka na 2:3 . - Link: http://www.ebramki.pl/view,sparingi-...a-33,5753.html Można by sieo niego pokusić :)
|
Chodzi Ci o tego napastnika Wydad z 7 bodajże co strzelił 2 bramki - nazywa się Abdelghani Faouzi (http://www.transfermarkt.de/de/spiel...zi/profil.html) rzeczywiście w tym meczu imponował techniką i przyspieszeniem. http://www.wydad.com/joueur.php?id=82. Podobał mi się też ten zawodnik z numer 27 Pascal Angan
|
tak o tego :) Myślę zebyłby ciekawą alternatywą dla Brożka
|
sparing rozegrał genialnie, warto by było go przetestować ;) jak ktoś ma kontakt do kogoś odpowiedzialnego w klubie za transfery niech wyśle mu link z tego sparingu! Mam nadzieję że p. Bednarz odwiedza regularnie ten wątek, a dla Snoop1906 należy się jakaś prowizja :D
|
Ile on kosztuje? wie ktoś?
|
Przez transfermarkt.de nie jest wyceniony ; )
|
Cytat:
Brać go ! |
No faktycznie w tym meczu sparingowym ten "marokański Maradona" jak to określił komentator bardzo dobrze sie zaprezentował. Nie był bym jednak ,aż tak zachwycony bo być może wyszedł mu mecz życia.
Nie mogę znalezc nic o jego osiągnieciach ,bramkach itd. a nawet podstawowych danych.W reprezentacjii też chyba nie zagrał więc gwiazdą w swoim kraju nie jest jak narazie... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:34. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl