Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4404)

KuLwIk 06.07.2009 14:13

Nam się chyba nie przyda. Pomoc mamy teraz dobrą. Do tego problemy z hazardem, a teraz alkoholowe :P

chudy2001 06.07.2009 14:57

w Jadze Grosik gra napastnika który rozgrywa, ze swoim dryblingiem i szybkoscia byłby duzym wzmocnieniem... 4 bramki, 6 asyst w 1 rundzie w słabej Jadze to jest dobry wynik.

Boguski juz lepiej jakby grał w pomocy, ogolnie jest wolny i flegmatyczny, odwrotnosc Grosickiego, wiadomo - problemy jak w Realu Madryt, ktos na tej lawie musi usiasc, a przeciez napastnikow nie mamy ....

KuLwIk 06.07.2009 14:59

Tylko że u nas takiego napastnika gra Boguski.

Wolę Bogusia, od kolesia, za którego trzeba sporo byłoby zapłacić, a dodatkowo byłyby z nim same problemy.

Awe 06.07.2009 15:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez chudy2001 (Post 757255)
Hmm wlasnie, takie Zagłębie Lubin (beniaminek) potrafi znalezc goscia którzy strzela regularnie gole (11 goli w Segunda Division), zagrał w Lidze Mistrzów i strzelił gola Lyonowi, chyba we Flamengo też strzelił kilkanaście goli, w Rumunskiej 9 goli, mierzy 190cm wzrostu i jego wartosc rynkowa to tylko 500 tyś euro (oczywiscie wg transfermarktu) wiec powinien byc tanszy :> a my ? Szukac w Segunda Division...

Chyba pomyliłeś ilość występów z bramkami... W Ruminii zagrał 9 meczy, strzelił jedną bramkę! W swoich dwóch ostatnich klubach (Terek, Flamengo), nie rozegrał ani minuty.

http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ungsdaten.html
http://en.wikipedia.org/wiki/Arthuro_Henrique_Bernhardt

Doprawdy, imponujące statystyki.

Legia już szukała w Secunda Division, Bednarz niech dalej robi swoje i szuka, tam gdzie szukał do tej pory.

Jaroo1 06.07.2009 15:33

Grosik by sie rpzydał ale jakby był zdrowy. W Krakowie to on by tylko bardziej sie w nałogach pograzył ;/
Szkoda chłopaka bo talent ma ale choroba z nim wygrywa :(

Baala 06.07.2009 15:37

Na tego gościa to już nie ma słów, skoro nawet w Jagielloni nie doszedł do równowagi psyhicznej, gdzie właściciel Jagi jest właścicielem wszystkich najważniejszych clubów w Białym.

brylant17 06.07.2009 15:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 757416)
Grosik by sie rpzydał ale jakby był zdrowy. W Krakowie to on by tylko bardziej sie w nałogach pograzył ;/
Szkoda chłopaka bo talent ma ale choroba z nim wygrywa :(

Racja, w Legii miał grać i trenować wolał przebywać w kasynie....

tofik 06.07.2009 15:44

Nie ma co go żałować jak we łbie siano.

Ogryzek 06.07.2009 19:08

Pewnie już było wcześniej

Zamiast Jopa wolałbym takiego piłkarza jak Sretenović:)

http://futbolnet.pl/wiadomosci/srete...zaglebia-lubin

IncognitoTSW 06.07.2009 20:24

Taa...a to jest piłkarz czy chirurg który kroi napastników?

Ogryzek 06.07.2009 20:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 757603)
Taa...a to jest piłkarz czy chirurg który kroi napastników?

Ale nie naszych, więc w czy problem? Ważne "samarytaninie" że jako obrońca jest lepszy od Jopa:)

PS
Zresztą nie demonizowałbym - ilu wysłał na emeryturę?

IncognitoTSW 06.07.2009 20:55

19 meczy, 11 żółtych i 1 czerwona kartka - imponujące staty ;] Naszych nie kosi ale osłabia drużynę tymi kartkami, gorzej niż Hajto nawet. Co do jego porównania z Jopem... długo w tej Rosji nie pograł ;]

Ogryzek 06.07.2009 20:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 757625)
19 meczy, 11 żółtych i 1 czerwona kartka - imponujące staty ;] Naszych nie kosi ale osłabia drużynę tymi kartkami, gorzej niż Hajto nawet. Co do jego porównania z Jopem... długo w tej Rosji nie pograł ;]

Ale ilu "zoperował" - fakty kolego, fakty...

Widziałem jak grał - więc nie przesadzaj - Choto gra bardziej chamsko - żółte kartki nie muszą świadczyć że poluje na nogi ale że nie odpuszcza.

Coś na siłę chcesz udowodnić?

PS
Osłabił - 1 raz (jedna czerwona) nooo Sobolowi i Baszczowi też się zdarzyło w tym sezonie i co?

KacpiTSW 06.07.2009 20:59

A tak szczerze mówiąc wierzycie w to, że Jop grał by w podstawowej jedenastce? Wydaje mi się, że Jop skończył by tak samo jak Varga.

chudy2001 06.07.2009 21:21

Jop jest polakiem, grać będzie.

IncognitoTSW 06.07.2009 21:32

Dobrze, gdybyś był Bednarzem to byś go ściągnął, gdybym ja był - nie. Koniec. A w to, że Jop grałby w 1 to na pewno nie przez cały sezon.

Proud 06.07.2009 22:21

dla mnie Sretenovic byłby lepszym wzmocnieniem jak Jop...podobała mi się jego gra w Zagłębiu. Podobnie jak Rodneia w Jadze...ale słyszałem że ten gdzieś w Niemczech nieźle kopie.

PasiorWKS 06.07.2009 22:24

Konkretnie w Hercie :-D

donPedro23 07.07.2009 07:36

Szamotulski: Pójdę, gdzie mnie zechcą
http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/...27/story.shtml

Ciekawe czy bardzo się lubią z dyrektorem Bednarzem:-p Oby nie...

IncognitoTSW 07.07.2009 09:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grzegorz Szamotulski
Myślę, że mogę jeszcze przez kilka sezonów grać w wyższych klasach rozgrywkowych i na pewno nie w Polsce

DonPedro23 z tego wynika, że nawet jeśli by się lubili obaj panowie i to bardzo, to pan Grzegorz nie zamierza cofać się w rozwoju i wracać do Polski. Poza tym na pewno znajdzie angaż za granicą.

AYALA 07.07.2009 12:06

skoro na Ukrainie rozwiązano lige to pewnie sporo dobrych zawodników bedzie do wzięcia za niewielkie pieniądze.Chociaż pewnie w takiej Tavrii Simferpol czy Karpatach Lwów zarabiaja jak w Wiśle czy Legii a o Szachtarze czy Dynamie już lepiej nie wspominac bo to inna galaktyka.

PasiorWKS 07.07.2009 12:16

Panie Bednarz ja wiem, że pan był od początku za Nurkiem, ale teraz proszę na kolana przed Skorżą i na kolanach do Travnika na pielgrzymkę :D Może się jeszcze raz Adis zastanowi.

IncognitoTSW 07.07.2009 12:22

ten Nurkovic naprawdę jest takim Bogiem bramki?

ciacho 07.07.2009 12:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 757911)
ten Nurkovic naprawdę jest takim Bogiem bramki?

Na pewno większym niż tych kilkunastu bogów co już testowaliśmy przed nim.

PasiorWKS 07.07.2009 12:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 757911)
ten Nurkovic naprawdę jest takim Bogiem bramki?

Nie, Kurto jest większym :lol: W tym momencie jesteśmy w czarnej du*ie.

IncognitoTSW 07.07.2009 12:32

Wiem, że Kurto jest młody ale widzę że niektórzy chcieliby już błagać na kolanach Nurkovicia żeby dla nas grał. Nie jest on darmowy a na lepszego od Pawełka nie wygląda. Jak potrzebujemy średniaków to można ich znaleźć i w Polsce. A podejrzewam, że lepszych zawodników od niego byśmy znaleźli w kraju.

PasiorWKS 07.07.2009 12:35

W kraju owszem może i są lepsi, ale żeby takowych pozyskać trzeba by było oddać w zamian co najmniej 1,5 Kirma

BiałaGwiazda 07.07.2009 12:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 757918)
Wiem, że Kurto jest młody ale widzę że niektórzy chcieliby już błagać na kolanach Nurkovicia żeby dla nas grał. Nie jest on darmowy a na lepszego od Pawełka nie wygląda. Jak potrzebujemy średniaków to można ich znaleźć i w Polsce. A podejrzewam, że lepszych zawodników od niego byśmy znaleźli w kraju.

Dokładnie.Taki Stachowiak jest do wyjęcia z Odry za 125 tysięcy euro tj około 600 tysięcy złotych.A za Nurkovica Travnik chce 200 tysięcy euro.:-/ Dodam,że obaj są w tym samym wieku.:>

koker 07.07.2009 16:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zarzadzanie agh (Post 758070)
gdybym byl bednarzem to bym nie walil z ludzmi w ch**a jak zrobiono z Nurkiem, to bym rzucił groszem, bo teraz konieczne nam są wzmocnienia, to bym pokazal ze mi rowniez zalezy na Lidze Mistrzow, to bym sie skontaktowal z jakims znanym i doswiadczonym bramkarzem np nim i nie stawial Wisły w takiej sytuacji na tydzien przed pierwszym meczem w LM.


A dasz Bednarzowi grosza zeby mial czym rzucic?....

Jaroo1 07.07.2009 16:30

A co Bednarz moze? On jest tylko posrednikiem, jakby miał do dyspozycji w ch.. kasy to by sprowadizł i C.Ronaldo a na tym forum widze ze wiekszosc ma zale do Bednarza jak nie ma transferow hehe

PvD 07.07.2009 16:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zarzadzanie agh (Post 758070)
gdybym byl bednarzem to bym nie walil z ludzmi w ch**a jak zrobiono z Nurkiem, to bym rzucił groszem,


przeciez dano do podpisania kontrakt więc o co chodzi?
Cytat:

Menedżer niepotrzebnie był strasznie uparty, a Wisła zachowała się fair - uważa Hadis Zubanović, który zna język polski (grał m.in. w Zagłębiu Sosnowiec) i pomagał w rozmowach. - Szkoda Adisa, bo starał się, ryzykował kontuzję w trzech sparingach i został z niczym.

AgresywnyChomik 07.07.2009 23:04

To bym szpetnie zaklął odliczając kasę na prawego obronce zamiast na napastnika.

Snoop1906 08.07.2009 07:02

Oglądał z was ktoś sparingowy mecz Bayeru Leverkusen z W.Casablanca ? Bardzo fajnie zagrał tam napastnik z Casablanci bramka na 2:3 . - Link: http://www.ebramki.pl/view,sparingi-...a-33,5753.html Można by sieo niego pokusić :)

CWA 08.07.2009 09:09

Chodzi Ci o tego napastnika Wydad z 7 bodajże co strzelił 2 bramki - nazywa się Abdelghani Faouzi (http://www.transfermarkt.de/de/spiel...zi/profil.html) rzeczywiście w tym meczu imponował techniką i przyspieszeniem. http://www.wydad.com/joueur.php?id=82. Podobał mi się też ten zawodnik z numer 27 Pascal Angan

Snoop1906 08.07.2009 09:48

tak o tego :) Myślę zebyłby ciekawą alternatywą dla Brożka

manager1906 08.07.2009 10:01

sparing rozegrał genialnie, warto by było go przetestować ;) jak ktoś ma kontakt do kogoś odpowiedzialnego w klubie za transfery niech wyśle mu link z tego sparingu! Mam nadzieję że p. Bednarz odwiedza regularnie ten wątek, a dla Snoop1906 należy się jakaś prowizja :D

brylant17 08.07.2009 10:22

Ile on kosztuje? wie ktoś?

Snoop1906 08.07.2009 10:35

Przez transfermarkt.de nie jest wyceniony ; )

PasiorWKS 08.07.2009 10:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Snoop1906 (Post 758454)
Przez transfermarkt.de nie jest wyceniony ; )

To znaczy, że można go pozyskać za darmo, ew. mogą nam dopłacić.
Brać go !

matizaq 08.07.2009 10:52

No faktycznie w tym meczu sparingowym ten "marokański Maradona" jak to określił komentator bardzo dobrze sie zaprezentował. Nie był bym jednak ,aż tak zachwycony bo być może wyszedł mu mecz życia.
Nie mogę znalezc nic o jego osiągnieciach ,bramkach itd. a nawet podstawowych danych.W reprezentacjii też chyba nie zagrał więc gwiazdą w swoim kraju nie jest jak narazie...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:34.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl