![]() |
Ok, Piotrek Brożek nie może - szkoda
W każdym razie nie można wystawić Łobodzińskiego i Głowackiego (beznadziejna forma), Cantoro też nie specjalnie (słaba forma) a Diaz nie nadaje się na lewą obronę (mecz z Lechem) za to dobrze mu szło w środku pomocy z Barceloną - ma predyspozycje ofensywne. |
Diaz dobrze zagral tez z Barcelona na srodku obrony... ale oczywiscie nie nadaje sie na obrone:rotfl:
|
Cytat:
Tak samo Łobodzinski - jak dla mnie to zagra, bo kogo doswiadczonego mozna wystawic na prawą strone? Nikogo. |
Pierwsza kolejka tegorocznej edycji LM pokazuje, ze poziom w Europie bardzo sie wyrownal. Cluj wygrywajacy z Roma, Anatorsis remisujacy z Werderem, Aalborg z Celitkiem, biedna druzyna z Bialorusi przegrywajaca na Santago Bernabeu jedynie 0-2 czy Arsenal ratujacy remis w ostatnich minutach w meczu z Dynamem Kijow.
Z jednej strony to sa piekne przyklady, pokazujace jak rozwija sie pilka w Europie, mogace dac nadzieje przez spotkaniami takimi jak to jutrzejsze. Z drugiej jednak stwarzaja pewnego rodzaju presje. Bo bedzie naprawde przykro jesli Wisla przegra ten mecz gladko i wysoko. I przykro nie w kontekscie braku awansy do pucharu UEFA, ale kondycji calej polskiej pilki w tym naszego klubu. Powoli staniemy sie biala plama na mapie pilkarskiej Europy, bo teraz juz nie tylko Rosja, Ukraina, Grecja czy Turcja, ale rowniez kraje, ktore kiedys byly daleko za nami zaczynaja przeganiac nas poziomem, infrastruktura, a przede wszystkim finansami pompowanymi w futbol. Niedlugo wiekszosc krajow bedzie mogla poszczycic sie choc jedna druzyna klubowa na w miare solidnym europejskim poziomie, a my spadniemy do ligi krajow takich jak Slowacja, Kazachstan, Gruzja, Wegry itp. Dopoki u nas nie bedzie pieniedzy, nie bedzie zmian strukturalnych, adminstracyjnych roznice beda sie tylko poglebiac. Dlatego mam nadzieje, ze jutrzejszym meczem Wislacy dorownaja kilku druzynom z LM. Glownie bedzie liczyc sie podejscie psychiczne, bo tylko z odpowiednim nastawieniem, bedzie mozna skutecznie grac i walczyc minimalizujac duze roznice pomiedzy obiema 11 stkami. |
Nie piszcie, że Wisła ma udowodnić umiejętność gry w piłkę. W kadrze jest 10 zawodników ze stażem reprezentacyjnym i co jak co ale piłkę oni umieją kopać ;)
Problem jest w tym, że gramy z zespołem z TOP30 klubów europejskich. Niby Spursi są od dłuższego czasu w kryzysie, nie wykorzystują nawet 70% swojego potencjału, skład jest mocno okrojony (transfery). Ale grający na pół gwizdka Tottenham ma wciąż realne szanse wygrać z Wisłą, nawet jeśli ta zagra "na 120%". Ale może jednak Anglikom tak naprawdę nie zależy na tym pucharze? ;) Remis, koniecznie bramkowy (1:1, 2:2), biorę w ciemno :) Bramka straty daje nadzieję. Dwie bramki do odrobienia pozwalają zostawić złudzenia. Trzy bramki straty (i więcej) dają nam realne szanse na łatwiejsze zdobycie w rewanżu 2 punktów do rankingu ;) |
największe rezerwy tkwią zawsze w głowach piłkarzy i tyle w temacie
|
przewidywany sklad:
Tottenham (from): Gomes, Sanchez, Zokora, Gunter, Bale, Assou-Ekotto, Gilberto, King, Woodgate, Dawson, Bentley, Jenas, Huddlestone, Taarabt, O'Hara, Lennon, Boateng, Dos Santos, Bent, Campbell. gdzies czytalem ze Pawel Brozek pauzuje za kartki Czy to fakt? |
Cytat:
PIOTR BROZEK |
dzieki
dla wszystkich szukajacych powiewow optymizmu oto najlepszy jak sądze http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/foot...le/default.stm |
Cytat:
|
http://www.sport.pl/sport/1,65025,57..._i_Lecha_.html
Cytat:
|
Cytat:
|
to chyba zawodnicy zgloszeni do p uefa
na angielskich portalach specjalisci przewidują 3-0 dla gospodarzy je widze bramkowy remis !! |
Cytat:
|
Jakim cudem 43? Przecież max jest 25, więc skąd ci się wzieło 43?
|
Cytat:
Jest to tzw. "Playerlist B". http://www.uefa.com/footballeurope/c...=14/index.html Tutaj jest ich nawet okrągła pięćdziesiątka :-) Dla podparcia: http://www.uefa.com/multimediafiles/...0_download.pdf Strona 30 dokumentu (24 regulaminu), paragraf 17.15 i 17.16. Cytat:
Cytat:
|
http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,358...am_Palace.html
ciekawy wywiad z jaroslawem fojutem graczem Bolton Wanderers a tu http://www.teamtalk.com/football/sto...161446,00.html smieja sie ze Skorży ze liczy na zwyciestwo ponoc Fraizer Campbell ma dzis zadebiutowac |
Mam nadzieje, że dla ratowania ligi odpuszczą puchary w przeciwnym razie wynik 2-1 dla gospodarzy biore w ciemno. Taki rezultat nie bedzie zły bo jak po pierwszym meczu w premiership znowu dadzą dupy to bedzie jak z Beitarem :))
|
Czy na TVP Info pokazana bedzie tylko 1 połowa ? WTF ?
|
Cytat:
|
Cytat:
wiem, tak dziwnie pisze w programie tvp info, ale bezsensowne by było pokazywanie tylko 1 połowy hehe, dlatego bądzcie spokojni.. |
mecz jest tez na TVP SPORT. od 21:00
|
Cytat:
tu sa wsyscy |
Cytat:
|
Licze, ze Skorza wreszcie trafi ze skladem, bo dwa ostatnie mecze to niestety bledy na tym polu z jego strony.
Ktos sobie wyobraza, ze pomoc w skladzie - Zienczuk, Sobolewski, Cantoro, Lobodzinski - bedzie umiala kreowac gre czy przytrzymac pilke w starciu z atletami z Premiership ? No wlasnie... O ile Cantoro z Sobolewskim jako defensywni sobie raczej poradza to tych dwoch skrzydlowych w ogole nie powinnismy ogladac na boisku. Zienczuk z Lobodzinskim nie potrafia wygrac dryblingu w polskiej lidze, a co dopiero z takimi gladiatorami. No ale Zienczuk grac musi, bo nie ma dublera. Za to jesli Lobodznski po raz 3 wyjdzie w pierwszym skladzie, po 2 slabiutenkich pierwszych polowach w ostatnich spotkaniach, to zaczne sie mocno zastanawiac nad postepowaniem Skorzy. Ciekawe czy po raz 3 rowniez zmieni go w przerwie, przyznajac sie do bledu ? Za Lobodzinskiego powinien zagrac Boguski, a za Boguskiego przed 2 defensywnych Jirsak albo Niedzielan. Trzeba sie zaprezentowac, bo Wisla ma swoja marke w Europie. Dzis trener Austrii mowi w PS: "Wisla to nie byle jaka druzyna, znana w Europie... A tu pogrom" - to apropos ich meczu z Lechem. |
Prawda jest taka, ze nie mamy wielkiego wyboru - kogokolwiek by nie wystawił trener to i tak możemy liczyć tylko na jakiś cud. Nie sądzę by Lennon zastanawiał się długo przed meczem, czy będzie "woził" Diaza, Zieńczuka, czy kogoś innego - to i tak są dla niego gracze anonimowi...
Porażke 1:3 biorę w ciemno. Boję sie łomotu - Anglicy będą chcieć się odbudować, podnieść swoje morale. A wystarczy, że wrzucą 4 bieg i nawet na nim poniosą Wisłę jak chcą...Między bajki nalezy włożyc opowieści o "odpuszczaniu" przezs nich UEFA. OK - odpaść mogą w marcu/kwietniu z drużyną średniej klasy europejskiej, a nie w eliminacjach na początku sezonu z jakąś drużyną z PL. Bo to by była dla nich kompromitacja. znajmy miejsce w szeregu. |
Cytat:
Ja tam się boje że to będzie 4-0, 5-0 jak nie więcej. Do tego jak lubię Pawełka to jest chłopak bardzo niepewny, grupa osób na E też go dobitnie "wsparła" i trudno będzie mu się podnieść.. co z tego że Modric kontuzjowany, co z tego że zajmują ostatnie miejsce (taki Manchester United też nie zajmuje fajnego miejsca) cóż z tego że nie zagra Pawluiczenko czy jak mu tam i ten drugi którego nie zdążyli zgłosić to i tak bardzo mocny zespół i ich rezerwy spokojnie by zajęły miejsce w pierwszej 4 w Polskiej lidzę. Trochę obiektywizmu.. chyba że zagramy tak jak z Beitarem czy Barceloną u siebie a Pawełek będzie miał swój dzień i pokaże wszystkim po raz kolejny że potrafi to Tottenham może mieć duuuże problemy. No ale czy zagrają ? .. - jeśli wiara czyni cuda - my wierzymy że się uda ! - |
Cytat:
|
Cytat:
Wisła się gubi po stracie gola. Jeśli Anglicy strzelą coś na początku spotkania to worek może się rozwiązać niestety... |
Cytat:
|
http://www.rivals.net/news/pgarticle..._4161800&id=81
wszedzie wytykają, że jedynym powodem do zadowolenia dla Tottenhamu to nasza niedzielna porazka |
Ja bym widział taki skład:
Pawełek Singla-Cleber-Głowacki-Zienczuk Małecki-Diaz-Sobolewski-Boguski Jirsak Brozek Ciężki mecz sie zapowiada, upatruje nadzieje w ....Łobodzińskim licze że gość wchodząc z awki sie jakoś lepiej zaprezentuje szczególnie że w Europie jest anonimmowy i może nie wszyscy znają jego jeden zwód. Na lewej obronie Zieńczuk bo szybszy od Diaza, na środku jednak myślę że nie ma co eksperymentować. Baszczyński na ławkę bo gościa przechodzi na boku juz niemal każdy w lidze, a co dopiero bedzie tutaj. W środku licze na Diaza który nieźle jak dla mnie tam sie prezentuje. Widzieliście to http://www.goal.com/en-US/Articolo.a...enutoId=867460 Cytat:
|
|
Cytat:
|
Cytat:
|
"Polish giants Wisla Krakow..." mile :)
|
Cytat:
Miejmy nadzieje że ta bomba prosto z Reymonta odpali a w tej Londyńskiej zepsuje się zapłon. za niedługo nasi będą się zbierać.. http://www.webviews.co.uk/network/ca...on/trafsq.html |
Bardziej podejrzewam ze to wlasnie Angole puszcza pare bomb Wisle i tyle bedzie z pucharowych potyczek krakowskiego klubu. Z kim Totenham ma sie odblokowac jak nie z Wisla?
3:1 |
http://www.sport.pl/pilka/1,65060,57...raz_Wisla.html
W ciągu ostatnich 7 miesięcy (od zwycięstwa z Chelsea w Carling Cup, które dało miejsce w Intertoto) Tottenham wygrał ledwie 4 oficjalne mecze (!!!): u siebie z WestHam i Portsmouth, na wyjeździe z Reading (liga) i z PSV (UEFA). A grali 18 razy... Ich obecny terminarz wygląda tak: 15.09 Aston Villa (D) 18.09 Wisła (D) 21.09 Wigan (D) 24.09 Newcastle (W) 28.09 Portsmouth (W) 02.10 Wisła (W) 05.10 Hull (W) 7 meczów w 20 dni! No i grają bez swojego najdroższego zawodnika uprawnionego do gry w pucharach - Luki Modricia. Trzeba to wygrać ;) |
media tylko pompują balonik.. że niby katastrofa, że niby Tottenham słaby, że Modric nie zagra (o to już na pewno Wisła wygra) a po meczu gdyby było w dupe newsy "kompromitacja Wisły"
hipokryci |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:53. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl