Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

concedi 07.11.2008 20:43

kupował już może ktoś z Was coś na portalu za10groszy.pl ? dostałem dziś na pocztę reklamę tego i faktycznie opłaca się tam kupować. jakieś spostrzeżenia lub refleksje?

DominoForza 07.11.2008 21:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciejo (Post 625218)
ma ktoś może napisy do filmu House? o ten film dokładnie mi chodzi.

http://dom.2007.fdb.pl/

szukalem ale jakos nic :P sciag ta http://pobierz.napiprojekt.pl ja to mam i zawsze znajdzie jakies napisy :P po zainstalowaniu wystarczy -prawy na film - sciag i dopasuj napisy

Amptiq 07.11.2008 21:11

Ma może ktoś linka do filmiku (albo nawet samego nagrania) z szansy na sukces, gdzie chłopak śpiewał "Tańczę na stole" Renaty Przemyk?

zimka 07.11.2008 21:25

Od której jutro sprzedają bilety na ŁKS od 10??;> dzięki za odp!

Żmijka 07.11.2008 21:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zimka (Post 625280)
Od której jutro sprzedają bilety na ŁKS od 10??;> dzięki za odp!

http://www.wisla.krakow.pl/art.php?news_id=4823

South 07.11.2008 22:16

potrzebuje dwa tanie pomysły na prezenty na 18 :)

Jachcik 07.11.2008 23:01

Jak dojechac z Grzegórzeckiego, lub z Mogilskiego pod stadion Wisły?

Żmijka 07.11.2008 23:10

South,
nie wiem co uwazasz za tanie, ale np. na tej stronie jest sporo fajnych rzeczy: www.takapaka.pl i wiele w normalnych cenach (wg mnie)

Jachcik,
Z Mogilskiego 15.

donPedro23 07.11.2008 23:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 625320)
potrzebuje dwa tanie pomysły na prezenty na 18 :)

Szale TSW, najciemniej pod latarnią:P

donPedro23 07.11.2008 23:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jachcik (Post 625345)
Jak dojechac z Grzegórzeckiego, lub z Mogilskiego pod stadion Wisły?


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 625353)
Jachcik, Z Mogilskiego 15.


W 15 lubią się czasem starozakonni zaczaić, więc uważajcie na barwy
Można też jechać 4 albo 14 (tramwaje) i wysiąść pod Biprostalem, a potem podążyć za Wiślacką Bracią

TSW Fanatyk 08.11.2008 10:01

Ma ktoś jakiś key gen do Kasperskiego 8.0.0.357?

Potrzebuje key gen albo jakiś na 100% działający klucz.



i jeszcze mam pytanie
da się zmienić w motywie albo w opcjach gdzieś kolor literek jak się pisze sms'a w SE. Mam taki motyw i nie widzę w niektórych miejscach na ekranie wyrazów bo wszystko się zlewa na biało...Da się coś zrobić?(zmiana motywu nie wchodzi w grę :) )

lodecki 08.11.2008 10:46

ma ktos zdjecie szalika Jebac Zydow ?

DominoForza 08.11.2008 11:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 625424)
Ma ktoś jakiś key gen do Kasperskiego 8.0.0.357?

Potrzebuje key gen albo jakiś na 100% działający klucz.



i jeszcze mam pytanie
da się zmienić w motywie albo w opcjach gdzieś kolor literek jak się pisze sms'a w SE. Mam taki motyw i nie widzę w niektórych miejscach na ekranie wyrazów bo wszystko się zlewa na biało...Da się coś zrobić?(zmiana motywu nie wchodzi w grę :) )

Kasperski 8.0.0.357 + duzo kluczy http://rapidshare.com/files/14525503...0.0.357_PL.rar

David. 08.11.2008 12:02

Pytanie powracające jak bumerang a ja nigdy nie mogę zapamiętać, z racji,że rzadko na stadion dojeżdżam komunikacją miejską.

Najszybszy transport: Dworzec Kolejowy (Główny) -> okolice stadionu. Jakieś tramwaje Galeria-> Cichy Kącik ? Czy jak? I w drugą stronę Stadion->Dworzec, czym ?
Z góry dziękuję. Bardzo ważne.

Nitrox 08.11.2008 12:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez David. (Post 625473)
Pytanie powracające jak bumerang a ja nigdy nie mogę zapamiętać, z racji,że rzadko na stadion dojeżdżam komunikacją miejską.

Najszybszy transport: Dworzec Kolejowy (Główny) -> okolice stadionu. Jakieś tramwaje Galeria-> Cichy Kącik ? Czy jak? I w drugą stronę Stadion->Dworzec, czym ?
Z góry dziękuję. Bardzo ważne.


Najlepiej to 15, w jedna i druga strone.

Zola 08.11.2008 15:19

Co tj "MAX GETTO"? bo podobno w poniedzialek jest cos takiego... jakas impreza czy jak? duzo osob o tym trabi i dlatego pytam... z gory dzieki za odp :)

Kondipr 08.11.2008 15:28

Zna ktoś kogoś z Wrocławia zaufanego?
Jeżeli tak to proszę o kontakt!

GG: 3111045

Tomy 08.11.2008 17:45

Jak kopiować dane będące wynikiem jakiejś funkcji pomiędzy arkuszami w Excelu??
Po zwykłym kopiuj, wklej wychodzi : #ADR!

kormi 08.11.2008 18:22

jak wklejasz prawym i wklej specjalnie i tam wybrac liczby

dymek_nhs 08.11.2008 19:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tomy (Post 625605)
Jak kopiować dane będące wynikiem jakiejś funkcji pomiędzy arkuszami w Excelu??
Po zwykłym kopiuj, wklej wychodzi : #ADR!

Chyba poprzez przeciągniecie się da

grzesiek632 08.11.2008 21:03

pisząc posta na tym forum odkryłem cos fajnego tylko nie wiem jak to zrobiłem. Otoz piszac posta uzyłem słowa --dł☺ugosc-- i nie wiem jakim cudem udało mi sie zrobic buźke... kurdee wie ktos jak? ;p

karmel1906 08.11.2008 21:11

mam pytanie do tych co uzywali/ uzywaja stronki teledyski.info do pobierania muzy, co sie porobilo z ta stroną, poblokowli czy co, bo teraz tylko 1 kawalek mozna sciagnac, albo przesluchac,probowalem wczoraj, dzis bylo to samo, wykrzaczylo mnie po sciagnieciu 1 piosenki. ma ktos tak samo??
i jeszcze pytanko 2 ma ktos alternatywną strone do pobierania muzy za free??
z gory i z dolu thanx.

mbw 08.11.2008 21:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez karmel1906 (Post 625782)
mam pytanie do tych co uzywali/ uzywaja stronki teledyski.info do pobierania muzy, co sie porobilo z ta stroną, poblokowli czy co, bo teraz tylko 1 kawalek mozna sciagnac, albo przesluchac,probowalem wczoraj, dzis bylo to samo, wykrzaczylo mnie po sciagnieciu 1 piosenki. ma ktos tak samo??
i jeszcze pytanko 2 ma ktos alternatywną strone do pobierania muzy za free??
z gory i z dolu thanx.

skumaj.com

Lupo 08.11.2008 21:17

Może z wrzuty? Poprzez usuwanie z adresu "audio" i wstawianie zamiast tego "aud/file"

Ja mam takie pytanie. Czy wystawa World Press Photo w Bunkrze Sztuki jest darmowa, czy jakieś wejściówki obowiązują?

3michal_04 09.11.2008 02:19

Jest sprawa.

Zgubiłem portfel, a w nim m.in. karnet na mecze Wisły

Czy da się jakoś zablokowac ta kartę i dostać od Wiślackiego Swiata nową, lub papierowy bilet na Lechię?

prosze o odpowiedź

mic 09.11.2008 08:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 3michal_04 (Post 625919)
Jest sprawa.

Zgubiłem portfel, a w nim m.in. karnet na mecze Wisły

Czy da się jakoś zablokowac ta kartę i dostać od Wiślackiego Swiata nową, lub papierowy bilet na Lechię?

prosze o odpowiedź

Jezeli w poniedzialek bedziesz w WS to prawdopodobnie Ci sie to uda.

B. 09.11.2008 11:20

Witam, potrzebuje registrtion code do fify 09.

Kurt 09.11.2008 11:40

Cytat:

Ja mam takie pytanie. Czy wystawa World Press Photo w Bunkrze Sztuki jest darmowa, czy jakieś wejściówki obowiązują? http://www.wislakrakow.com/forum/blank.gif
Na WoKu (Wiedza o Kulturze), mówili nam że możemy na to iść w ramach zajęć, i że wejście kosztuje 5 zł, ale to mogą być bilety ulgowe, grupowe... ...ich wie ;), ale z tego wynika że darmowa ona nie jest.

TSW Fanatyk 09.11.2008 11:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez B. (Post 625969)
Witam, potrzebuje registrtion code do fify 09.

np. NW9Z-QDHM-BCVM-CBCK-SRLD

(tak na przyszłość serials.ws :) )

Jachcik 09.11.2008 11:52

Czy w poniedziałek WŚ jest zamknięty?

B. 09.11.2008 12:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 625985)
np. NW9Z-QDHM-BCVM-CBCK-SRLD

(tak na przyszłość serials.ws :) )

Nie działa mi.

TSW Fanatyk 09.11.2008 12:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez B. (Post 625995)
Nie działa mi.

na tej stronce poszukaj serials.ws

albo tutaj: http://www.gamecopyworld.com/

jak nie będzie działało to już nic więcej nie poradzę...

pozdro

Lupo 09.11.2008 12:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurt C. (Post 625982)
Na WoKu (Wiedza o Kulturze), mówili nam że możemy na to iść w ramach zajęć, i że wejście kosztuje 5 zł, ale to mogą być bilety ulgowe, grupowe... ...ich wie ;), ale z tego wynika że darmowa ona nie jest.

Dzięki.
A zna ktoś może jakiś program, w którym mógłbym złożyć gazetkę? Podobno w Corelu można albo w pdf'ie prawda to?

3michal_04 09.11.2008 12:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 625927)
Jezeli w poniedzialek bedziesz w WS to prawdopodobnie Ci sie to uda.

Mógłbyś mi powiedzieć co mam dokładnie zrobić?

Podejść do okienka powiedzieć o zgubie i tyle?

Sorry, że tak truje ale to dla mnie wazne.

TSW Fanatyk 09.11.2008 13:26

http://allegro.pl/item472685555_logi...36m_pilot.html
czy
http://allegro.pl/item471425177_glos...oofer_30w.html

Które będą lepiej grały?A może jakieś inne cena ok 100 z wysyłką najlepiej.
Dajcie jakieś swoje propozycje.

I pytanie takie.Czy takie głośniki można podpiąć np do telewizora żeby było tak jak kino domowe?

fcz1985 09.11.2008 15:17

Pytanie dla osób znających się na kompie troche lepiej ode mnie:)
Od jakiegos czasu nie mogę wejść na poczte przez Opere, za każdym razem wyskakuje mi taki komunikat:
Cytat:

Błąd!
Nie można dokończyć bezpiecznej transakcji

Próbujesz odwiedzić adres https://ssl.interia.pl/login.html, który jest w tej chwili niedostępny. Upewnij się, czy adres został wpisany poprawnie, a następnie spróbuj ponownie wczytać stronę.

Bezpieczne połączenie: błąd krytyczny (45)

https://ssl.interia.pl/login.html

Certyfikat stracił ważność.
Upewnij się, czy połączenie internetowe jest aktywne i sprawdź, czy inne aplikacje wymagające tego połączenia działają prawidłowo.
Ciasteczka mam dobrze ustawione więc nie wiem co może nie grać.

rafiABG 09.11.2008 15:50

Mam pytanie odnośnie storny s k w k .pl.
Gdy klikam na jakąś informacje nagle znika mi ten pasek z prawej strony ekranu którym mogę "jeździć' z góry na dół.Co jest nie tak ?

Genio 09.11.2008 17:25

mam trochę nietypowe pytanie

jaki nazywa się materiał stosowany do izolacji drgań szyny tramwajowej znajdującej się w nawierzchni drogowej?

gianbuffon 09.11.2008 18:04

wiecie moze ile kosztuje PS3 160GB+ 4gry i $ na PsStore w MM/saturnie? i czy sa raty bez %?

mic 09.11.2008 18:23

Potrzebuje cos w stylu zumi.pl albo mapa.targeo.pl tylko w wersji offline. Tak ze wpisze dwa punkty i mi wyznaczy trase. Jakies propozycje ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl