![]() |
kupował już może ktoś z Was coś na portalu za10groszy.pl ? dostałem dziś na pocztę reklamę tego i faktycznie opłaca się tam kupować. jakieś spostrzeżenia lub refleksje?
|
Cytat:
|
Ma może ktoś linka do filmiku (albo nawet samego nagrania) z szansy na sukces, gdzie chłopak śpiewał "Tańczę na stole" Renaty Przemyk?
|
Od której jutro sprzedają bilety na ŁKS od 10??;> dzięki za odp!
|
Cytat:
|
potrzebuje dwa tanie pomysły na prezenty na 18 :)
|
Jak dojechac z Grzegórzeckiego, lub z Mogilskiego pod stadion Wisły?
|
South,
nie wiem co uwazasz za tanie, ale np. na tej stronie jest sporo fajnych rzeczy: www.takapaka.pl i wiele w normalnych cenach (wg mnie) Jachcik, Z Mogilskiego 15. |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
W 15 lubią się czasem starozakonni zaczaić, więc uważajcie na barwy Można też jechać 4 albo 14 (tramwaje) i wysiąść pod Biprostalem, a potem podążyć za Wiślacką Bracią |
Ma ktoś jakiś key gen do Kasperskiego 8.0.0.357?
Potrzebuje key gen albo jakiś na 100% działający klucz. i jeszcze mam pytanie da się zmienić w motywie albo w opcjach gdzieś kolor literek jak się pisze sms'a w SE. Mam taki motyw i nie widzę w niektórych miejscach na ekranie wyrazów bo wszystko się zlewa na biało...Da się coś zrobić?(zmiana motywu nie wchodzi w grę :) ) |
ma ktos zdjecie szalika Jebac Zydow ?
|
Cytat:
|
Pytanie powracające jak bumerang a ja nigdy nie mogę zapamiętać, z racji,że rzadko na stadion dojeżdżam komunikacją miejską.
Najszybszy transport: Dworzec Kolejowy (Główny) -> okolice stadionu. Jakieś tramwaje Galeria-> Cichy Kącik ? Czy jak? I w drugą stronę Stadion->Dworzec, czym ? Z góry dziękuję. Bardzo ważne. |
Cytat:
Najlepiej to 15, w jedna i druga strone. |
Co tj "MAX GETTO"? bo podobno w poniedzialek jest cos takiego... jakas impreza czy jak? duzo osob o tym trabi i dlatego pytam... z gory dzieki za odp :)
|
Zna ktoś kogoś z Wrocławia zaufanego?
Jeżeli tak to proszę o kontakt! GG: 3111045 |
Jak kopiować dane będące wynikiem jakiejś funkcji pomiędzy arkuszami w Excelu??
Po zwykłym kopiuj, wklej wychodzi : #ADR! |
jak wklejasz prawym i wklej specjalnie i tam wybrac liczby
|
Cytat:
|
pisząc posta na tym forum odkryłem cos fajnego tylko nie wiem jak to zrobiłem. Otoz piszac posta uzyłem słowa --dł☺ugosc-- i nie wiem jakim cudem udało mi sie zrobic buźke... kurdee wie ktos jak? ;p
|
mam pytanie do tych co uzywali/ uzywaja stronki teledyski.info do pobierania muzy, co sie porobilo z ta stroną, poblokowli czy co, bo teraz tylko 1 kawalek mozna sciagnac, albo przesluchac,probowalem wczoraj, dzis bylo to samo, wykrzaczylo mnie po sciagnieciu 1 piosenki. ma ktos tak samo??
i jeszcze pytanko 2 ma ktos alternatywną strone do pobierania muzy za free?? z gory i z dolu thanx. |
Cytat:
|
Może z wrzuty? Poprzez usuwanie z adresu "audio" i wstawianie zamiast tego "aud/file"
Ja mam takie pytanie. Czy wystawa World Press Photo w Bunkrze Sztuki jest darmowa, czy jakieś wejściówki obowiązują? |
Jest sprawa.
Zgubiłem portfel, a w nim m.in. karnet na mecze Wisły Czy da się jakoś zablokowac ta kartę i dostać od Wiślackiego Swiata nową, lub papierowy bilet na Lechię? prosze o odpowiedź |
Cytat:
|
Witam, potrzebuje registrtion code do fify 09.
|
Cytat:
|
Cytat:
(tak na przyszłość serials.ws :) ) |
Czy w poniedziałek WŚ jest zamknięty?
|
Cytat:
|
Cytat:
albo tutaj: http://www.gamecopyworld.com/ jak nie będzie działało to już nic więcej nie poradzę... pozdro |
Cytat:
A zna ktoś może jakiś program, w którym mógłbym złożyć gazetkę? Podobno w Corelu można albo w pdf'ie prawda to? |
Cytat:
Podejść do okienka powiedzieć o zgubie i tyle? Sorry, że tak truje ale to dla mnie wazne. |
http://allegro.pl/item472685555_logi...36m_pilot.html
czy http://allegro.pl/item471425177_glos...oofer_30w.html Które będą lepiej grały?A może jakieś inne cena ok 100 z wysyłką najlepiej. Dajcie jakieś swoje propozycje. I pytanie takie.Czy takie głośniki można podpiąć np do telewizora żeby było tak jak kino domowe? |
Pytanie dla osób znających się na kompie troche lepiej ode mnie:)
Od jakiegos czasu nie mogę wejść na poczte przez Opere, za każdym razem wyskakuje mi taki komunikat: Cytat:
|
Mam pytanie odnośnie storny s k w k .pl.
Gdy klikam na jakąś informacje nagle znika mi ten pasek z prawej strony ekranu którym mogę "jeździć' z góry na dół.Co jest nie tak ? |
mam trochę nietypowe pytanie
jaki nazywa się materiał stosowany do izolacji drgań szyny tramwajowej znajdującej się w nawierzchni drogowej? |
wiecie moze ile kosztuje PS3 160GB+ 4gry i $ na PsStore w MM/saturnie? i czy sa raty bez %?
|
Potrzebuje cos w stylu zumi.pl albo mapa.targeo.pl tylko w wersji offline. Tak ze wpisze dwa punkty i mi wyznaczy trase. Jakies propozycje ?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl