![]() |
Kupię płyty winylowe, mogą być uszkodzone.
|
Cytat:
|
Kupie maskotki serce i rozum z reklam tp.
Ma ktoś? |
Avanti jeszcze tylko 2 razy i są moje!! śpiesz się!!
|
Cytat:
50 zł i odbiór w niedziele przed meczem pilne !!! NIE AKTUALNE !!! |
Sprzedam kurtki Burberry takie jak na zdjęciach. Nowe z metkami.
http://img831.imageshack.us/img831/7258/burberry0.jpg http://img98.imageshack.us/img98/7740/burberry02s.jpg http://img857.imageshack.us/img857/9642/burberry01.jpg |
Sprzedam po okazyjnych cenach
piękne szklane serce wypełnione opiłkami złota zawieszone na pozłacanym łańcuszku renomowanej firmy Yves Camani. Szczegóły: Szklane serduszko wypełnione jest czystym zlotem o próbie 999,9 Złoto pływa w cieczy i wdzięcznie mieni się ciągle w nowym świetle. Łańcuszek jest pozłacany a jego długość to 45 cm. Wielkość złotego serduszka to 22 x 23 mm, a całkowita wielkość zawieszki to 31 x 23 mm. Całkowita waga serca i łańcuszka to 8 g. Calość dostarczona zostanie w przepięknej szkatułce, a szklane serduszko chronione jest poprzez szkatułkę i poprzez wyłożony w środku zamsz. Prezentuje się naprawdę przepięknie i idealnie nadaje się na prezent na każdą okazję! Cena katalogowa to 59 Euro !!! http://www.liteups.de/schmuck/HB-301/hb-301.jpg Posiadam również na sprzedaż taką bransoletkę: http://www.maxtrader.biz/2000-Uhren/...G/548B-G-G.jpg W razie zainteresowania proszę o kontakt. Pozdrawiam. |
Sprzedam książkę Wisła Kraków. Piękno i dramat sportu. W.Klag
Identyczna http://sklep.wisla.krakow.pl/pl/wyda...dramat_sportu/ NOWA oferty proszę na priv. możliwość odebrania przed meczem w niedzielę. Możliwość wymiany na gadżety związane z Wisłą. |
|
ZAPRASZAM NA MOJE AUKCJE !
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2785049 DO SPRZEDANIA RÓWNIEŻ BERECIK "SUPER WISŁA"! |
6 - 8 % (dotyczy również ofert last minute) upust na wczasy i wycieczki objazdowe z Itaką i Rainbow Tours. Pomoge wybrać impreze i zrobić rezerwacje w optymalnym terminie i cenie. [email protected]
|
http://img153.imageshack.us/img153/1141/dsc00851ug.jpghttp://img153.imageshack.us/i/dsc00851ug.jpg/
http://img827.imageshack.us/img827/6918/dsc00852o.jpg http://img827.imageshack.us/i/dsc00852o.jpg/ Mam do sprzedania taką kangórkę Diversa, rozmiar M nie śmigana, cena 90-100złl (do ugadania) jak ktoś chętny pisać na PW |
Sprzedam Polo Pumy
http://allegro.pl/polo-puma-graphic-i1537769456.html |
Bardzo fajny sprzęt:
http://allegro.pl/sempron-2800-1-5-g...532078679.html * Procesor: AMD Sempron 2800+ * Płyta Główna: Gigabyte GA-K8NE (zintegrowana karta muzyczna i sieciowa) * Karta Graficzna: Radeon X600 Pro * RAM: 1,5 GB (dwie kości 512 + 1000) * HDD: Samsung 80Gb (HD080HJ) * Nagrywarka CD: Creative CD-RW 4424E (do wyczyszczenia, długo nieużywana) * Nagrywarka DVD: Lite-On SHW-1635S (w pełni sprawna) * FDD: 3,5" * USB: 6 portów plus do tego Monitor 17 cali Samsung SyncMaster 713N (czarna obudowa) |
|
Sprzedam:
1. lustrzankę Sony Alpha 300 z obiektywem alpha Sony 18-70 2. Nikon D5000 z obiektywem Nikon AFS 18-105 3. obiektyw Tawron 70-300 4. Obiektyw Minolta 70-210 5. iPod [1. generacji] 16GB 6. Macbook Pro Wszystko używane, w pełni sprawne, działa bez zarzutów. |
Sprzedam koszulkę "hymn" rozmiar M, otrzymana w prezencie, nie uzywana ani raz!
|
Sprzedam koszulki polo Tommy Hilfiger
http://allegro.pl/tommy-hilfiger-pol...542311048.html |
Witam , dziś mam do sprzedania 4 bestsellery na Xboxa360 :
Gears of War 2 PL - stan płyty -idealny (instrukcja i pudełko w stanie BDB ) Fable II PL -stan płyty BDB (instrukcja i pudełko BDB) BUNDLE COPY ALAN WAKE PL + FORZA MOTORSPORT 3 PL (stan płyt instrukcji i pudełka BDB ) Wszystkie gry zostały kupiony w przedziale od stycznia do lutego i ja jestem ich pierwszym właścicielem i jako że nie mam xbl po przejściu leżą w półce Najchętniej sprzedam je wszystkie jednemu kupcowi, oferty pisać w temacie , po więcej szczegółów proszę pisać na PW |
BLUZA EVERLAST NIKEKSIAZKI I INNE
!!!! ZAPRASZAM NA PROFIL NA ALLEGRO !!!! http://allegro.pl/my_page.php?uid=20876544 KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE: -GRY -MONETY -MP4 -KSIĄŻKI -SPORTOWE -PIŁKARSKIE -ELEKTRONICZNE -UBRANIA -GALANTERIA I INNE!! |
Sprzedam kurtkę Nike w kropki.
http://allegro.pl/kurtka-nike-air-w-kropki-unikat-i1544936637.html |
Jakby ktoś zaliczył niespodziewany zalew formy....
http://allegro.pl/piekna-suknia-carm...531283512.html :-D |
Sprzedam ponad miesięczną nokię n8 kupioną w sklepie Artikom na Czarnowiejskiej. Telefon z kondonem na sobie, bateria nieformatowana z gwarancją producenta i ze wszystkimi akcesoriami.
Cena do negocjacji lub zamienię się na nowy iphone 4 z moją dopłatą. fotki mogę wysłać na e-maila |
PIĘKNA ALFA ROMEO 145 , 1.6 BOXER !
http://allegro.pl/piekna-alfa-romeo-...549713412.html ZAPRASZAM ! |
|
http://www.bazar.at/ford-mustang-ac-...n-3578067.html
panowie niech to ktos kupi bo okazja jak trallala.. FORD MUSTANG |
jakby było cabrio to bym przemyślał :)
|
Sprzedam lub zamienię Sony Ericssona Xperię X8:
nieaktualne... |
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
|
Witam , nie wiecie czy idzie kupić koszulke WISŁY meczową na dokładny wymiar ?:)
|
Do sprzedania :
Procesor: INTEL PENTIUM 4 2,66 Płyta główna: GIGABYTE GA-945GCMX Dysk twardy: 160 GB Pamięć RAM: 2 GB DDR2 Karta graficzna: ATI RADEON X600 PRO NAGRYWARKA DVD Dodatkowo czytnik kart pamięci. 300 zł |
Sprzedam szalik z meczu Wisła-Valeranga łaczony lub zamienie na jakis inny. Jak cos to priv
|
Witam,sprzedam niżej pokazane ciuchy.
Wszelkie oferty cenowe na gg: 1993297 Bojówki firmy Nike. Kolor kremowy,rozmiar 30 (S) Stan bardzo dobry,brak przetarć,dziur itd. wymiary: Długość: 100 cm Szerokość w pasie: 2x 41 cm Foto: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...88b9e4d5f.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...4429246e1.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...cdd906b4f.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...e6d15e4b4.html Jensy firmy Bershka Kolor jasny niebieski. Stan bardzo dobry,brak przetarć,dziur itd. (Jakieś małe zabrudzenie ale po praniu napewno zejdzie bo spodnie leżą od dawna w szafie) Wymiary Długość: 104 cm Szerokość w pasie: 2x 45 cm Foto: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...4d3e5e3a2.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...6aadf47b0.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...d36295410.html Koszulka firmy Nike,kolekcja AIR AD. Kolor biały ze wzorem,rozmiar M. Stan bardzo dobry,brak przetrać,dziur itd. wymiary: Długość: 66 cm przód 68 cm tył. Szerokość pod pachami: 2 x 51 cm Foto: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...86158c541.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...265d1cf73.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...058540ff6.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...55df0c273.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...3d0fb4511.html Koszulka firmy Nike,kolekcja Premier Kolor czarny ze wzorkiem,rozmiar S. Stan dobry,normalne ślady użytkowania,malutka dziurka z tyłu na dole koszulki,niewidoczna zupełnie. Wymiary: Długość: 69 cm. Szerokość pod pachami:2x 50 cm http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...1c5deee6d.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...23d23004f.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...af2a16e72.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...00bcb6763.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...b5a2c1034.html Koszulka firmy Nike,kolekcja Air w liście. Kolor czarny ze wzroskiem,rozmiar L. Stan bardzo dobry,brak przetarć,dziur itd. Wymiary: Długość: 65 cm Szerokość pod pachami:2x 54 cm http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...c864fdab0.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...d507995ed.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...1558ff470.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...54e310c11.html |
Sprzedam szalik z Wisły: WIELKA WISLA (1 strona)
ON TOUR (tył) cena do uzgodnie nia na priv albo gg 22316680 |
Kupie ORYGINALNE kołpaki do Deawoo Matiz !!!
|
Cytat:
Spodnie po 50 zł. Koszulka Air AD- 45 zł Koszulka Premier 35 zł Koszulka Air w liście-35 zł |
BLUZA EVERLAST NIKE 8 RÓŻNYCH KOSZULEK TYLKO FIRMOWE NIKE DIADORA, KARTA PAMIĘCI, APARAT CYFROWY
!!!! ZAPRASZAM NA PROFIL NA ALLEGRO !!!! http://allegro.pl/my_page.php?uid=20876544 KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE: -GRY -MONETY -MP4 -KSIĄŻKI -SPORTOWE -PIŁKARSKIE -ELEKTRONICZNE -UBRANIA -GALANTERIA I INNE!! |
Sprzedam dużo vlepek różnych MIX ŚLĄSK - WISŁA - LECHIA I KILKA UNII
LINK DO VLEPEK TO: http://img132.imageshack.us/g/11042011137.jpg/ RAZEM OK 320 ZAPRASZAM DO OGLĄDNIĘCIA I DO PRZESYŁANIA PROPOZYCJI. ROZWAŻĘ KAŻDĄ PROPOZYCJĘ. OTO KILKA Z NICH. http://img132.imageshack.us/img132/2...2011137.th.jpg http://img848.imageshack.us/img848/5...2011138.th.jpg http://img812.imageshack.us/img812/1...2011139.th.jpg http://img703.imageshack.us/img703/1...2011140.th.jpg |
PILNIE SPRZEDAM SAMSUNGA OMNIE LITE:
http://krakow.gumtree.pl/c-Sprzedam-...AdIdZ274274021 ZDJĘCIA SĄ W OGŁOSZENIU. CENA 250 ZŁ. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:09. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl