Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

Kon®ado 03.06.2013 16:02

No ja wiem wiem, ale mimo wszystko wygląda to dosyć hmmm kontrowersyjnie i bardziej mi się kojarzy z jakimś pedalstwem, z całym szacunkiem do ich historii. Ale wyobrażasz sobie aby u nas Gwiazda(y) były w podobny sposób umiesczone na koszulkach? Raczej nie o to chodz(BG ma być na sercu)i, chociaż pewnie i tego nie dałoby się osiągnąć ...

Ajax 03.06.2013 16:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiertar (Post 1315923)
a dlaczego mielibysmy dostać takie coś?? Serca to znak rozpoznawczy Heerenveen tak samo jak Wisły biała gwiazda. z tą róznica ze oni na koszulkach mogą mieć a my niestety nie.

Kibice Heerenveen zawsze zagadnięci o serca na koszulkach upierają się, że to lilie :)

wiertar 03.06.2013 17:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kon®ado (Post 1315927)
No ja wiem wiem, ale mimo wszystko wygląda to dosyć hmmm kontrowersyjnie i bardziej mi się kojarzy z jakimś pedalstwem, z całym szacunkiem do ich historii. Ale wyobrażasz sobie aby u nas Gwiazda(y) były w podobny sposób umiesczone na koszulkach? Raczej nie o to chodz(BG ma być na sercu)i, chociaż pewnie i tego nie dałoby się osiągnąć ...


swoja drogą to ciekaw jestem jak by wygladała koszulka w podobnym stylu do olimpique, z biała gwiazda tak wkomponowaną jak to coś na ich błektitnych koszulkach

heoij 04.06.2013 10:25

Ktoś tu wcześniej pisał, że loga Adidasa nie da się przesunąć i nie mam miejsca na Białą Gwiazdę, otóż jest fajne rozwiązanie:

http://www.live4soccer.co.uk/blog/wp...Blog-Image.jpg

http://www.kraksport.com/img/product/6069/kind/1

Biała Gwiazda z lewej strony, logo T-Mobile na środku, herb klubu z prawej strony.

I klub zadowolony i kibice :-)

heoij 04.06.2013 10:30

W takim samym modelu grają piłkarze Celty Vigo:

http://www.footballkitnews.com/wp-co...igo-Adidas.jpg

szprotson 04.06.2013 10:43

o tym logo adidasa z prawej to dobry zart :D

http://etoile.theoffside.com/files/2008/08/opara.jpg

Kon®ado 04.06.2013 10:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hubert.fan (Post 1316030)
W takim samym modelu grają piłkarze Celty Vigo:

http://www.footballkitnews.com/wp-co...igo-Adidas.jpg

]
Aberdeen tak samo ...
http://img.over-blog.com/604x638/3/8...aberdeen-.jpeg
Tak jak wcześniej pisałem, sporo zespołów dostało ten model, chociaż jeśli mam być szczery za pięknie to nie wygląda, a logo adidasa na środku było także w innych ładniejszych modelach
Już lepszy byłby np taki model:
http://img.over-blog.com/605x750/3/8...onumental.jpeg

Z kołnierzykiem te chyba byłyby lepsze od tych co mamy teraz ...
http://img.over-blog.com/604x803/3/8...ikot-2014.jpeg

foxtrot_green 04.06.2013 13:00

Wyszperałem takie modele:
http://soccerjerseywholesale.org/ima...cer_Jersey.jpg
W naszych barwach, z niebieską wstęgą wyglądałby super.
A to dla miłośników minimalizmu, którzy się tu udzielali:
http://www.football-shirts.co.uk/fan...01/morocco.jpg

kubamusial 04.06.2013 13:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hubert.fan (Post 1316030)
W takim samym modelu grają piłkarze Celty Vigo:

http://www.footballkitnews.com/wp-co...igo-Adidas.jpg

To jest nasz przyszły model.

Kon®ado 04.06.2013 13:27

skąd takie info?

WiślakMyślenice 04.06.2013 14:28

Czyli do Julia nie podobne. Na 100% zakupię.

szprotson 04.06.2013 14:29

http://1.bp.blogspot.com/-cE0vMcXqqG...enario_res.jpg

ja kce takie!

WiślakMyślenice 04.06.2013 14:32

"K"cieć to możesz. Widać, że koszulka na 100lecie klubu. Na stulecie my też mieliśmy zajebiste retro.

bellic88 04.06.2013 21:16

Ogólnie moim zdaniem Adidas nieźle sobie poleciaj w ...klocki tak z Wisłą jak i z Ległą. Jeden strój na dwa sezony... Chyba że kluby się zgodziły na to bo wyszło taniej... Ciekawe czy teraz nowa koszulka też będzie na dwa sezony. Ogólnie patrząc na nowe stroje adidasa na footballshirtculture to często powtarzają się powyższe wzory.
http://www.footballshirtculture.com/...ll-shirt-b.jpg
http://www.footballshirtculture.com/...ll-shirt-c.jpg
http://www.footballshirtculture.com/...l-shirts-c.jpg
http://www.footballshirtculture.com/...ll-shirt-a.jpg
http://www.footballshirtculture.com/...ll-shirt-a.jpg

Moim zdaniem ładne stroje adidasa to np takie
http://www.footballshirtculture.com/...ll-shirt-b.jpg
http://www.footballshirtculture.com/...ll-shirt-b.jpg
http://www.footballshirtculture.com/...ll-shirt-a.jpg

Chelsea też ma dość spoko stroje ale niestety faktura materiału jest w pionowe paski

Alonso19 04.06.2013 22:46

W naszej ekstraklasie miejsce na środku jest zarezerwowane dla sponsora tak więc loga adidasa tam być nie może. Ewentualnie mogłoby to wyglądać jak u Hiszpanii czyli adidas na lewej nad nim logo Wisły a po prawej Biała Gwiazda. A jeżeli mowa o katalogowych wzorach (choć zapewnie Wisła podobnie jak Lechia i Legia dostanie dedyka) to jest jeszcze coś takiego:
http://www.4football.pl/data/gfx/pic...9/0/1509_1.jpg

Taki wzór ma póki co Hearts na swoich wyjazdówkach i West Ham United jako trzecie.

Kaan 05.06.2013 07:31

Koszulka powyżej beznadziejna, brzydka i pstrokata. Model o którym najwięcej piszecie przypomina mi sweter do szpica z podkoszulką pod spodem. Wszystko wiadomo kwestią gustu ale akurat adidas lubuje się w przekombinowanych kolorystycznie strojach.

Wiadomość, że kolejny model będzie na dwa lata nie jest dobra z punku widzenia białej gwiazdy na koszulkach. Skoro, jak twierdzi Łysy, jest już za późno na jej wprowadzenie bo wzór jest zatwierdzony/produkowany/wyprodukowany to najbliższa możliwość będzie za (sic!) 2 lata.

Był raz model z "ręcznie" naszywaną biała gwiazdą. O ile będzie miejsce na nią...

Gucio25 05.06.2013 11:28

skąd takie info, że najbliższy model będzie na 2 lata? ten z kołnierzykiem teraz mieliśmy też 2 lata?

R33 05.06.2013 11:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 1316225)
ten z kołnierzykiem teraz mieliśmy też 2 lata?

Tak, jakoś chyba od września 2011 go mamy.

WiślakMyślenice 05.06.2013 12:13

To 2 lata poczekamy jeszcze z zakupem koszulki. Conajmniej.

Kon®ado 05.06.2013 12:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Alonso19 (Post 1316173)
W naszej ekstraklasie miejsce na środku jest zarezerwowane dla sponsora tak więc loga adidasa tam być nie może. Ewentualnie mogłoby to wyglądać jak u Hiszpanii czyli adidas na lewej nad nim logo Wisły a po prawej Biała Gwiazda. A jeżeli mowa o katalogowych wzorach (choć zapewnie Wisła podobnie jak Lechia i Legia dostanie dedyka) to jest jeszcze coś takiego:
http://www.4football.pl/data/gfx/pic...9/0/1509_1.jpg

Taki wzór ma póki co Hearts na swoich wyjazdówkach i West Ham United jako trzecie.

Nie zgodze się, pod logiem adidasa mogło by się znaleźć logo t-mobile, tak z nudów zrobiłem takie coś:
http://img96.imageshack.us/img96/49/...hljkhsalhd.png

PlayLikeAPro 05.06.2013 12:41

Ile jeszcze lat T-Mobile ma umowę z ekstraklasą. To logo tak niszczy wszystkie koszulki ze nie można na to patrzeć. Nie wiem czemu używają tej odwróconej wersji kolorystycznej która jest po prostu pedalska.

heoij 05.06.2013 12:50

Umowa kończyła im się w czerwcu bieżącego roku, ale przedłużyli ją o 2 lata czyli do końca sezonu 2014/2015.

heoij 05.06.2013 12:54

Obecnie grają z takim:

http://images.franchising.pl/232/efe...ogo-duze-2.png

Wystarczyłoby zmienić tło i kolor czcionki i o wiele lepiej to wygląda:

https://d1dmfej9n5lgmh.cloudfront.ne...jpg?1362736628

Ale najlepiej z przodu prezentowałoby się według mnie to logo:

http://futbolowypasjonata.blox.pl/re...kstraklasy.jpg

to samo co mają na rękawkach:

http://bi.gazeta.pl/im/3/9991/z99911...kstraklasa.jpg

Mocny 05.06.2013 13:37

predko ne bedziemy miec tak udanego wzoru jak mamy obecnie (juz niedlugo :( )

Mocny 05.06.2013 13:39

oooo w temacie z trenerem znalazlem fotke moim zdaniem najlepszych strojow z calej ery telefoniki , kilka razy o nich pisalem ale nikt nie potrafil znalesc fotki ani ja

http://historiawisly.pl/wiki/images/...a-Zagłebie.jpg

heoij 05.06.2013 14:06

Nie zgodzę się z Tobą :P Najładniejsze stroje były na jubileusz stulecia klubu:

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/zdjecia/391/053.jpg

bellic88 05.06.2013 14:57

A ja nie zgodzę się z Tobą :P Okropnie wygląda Biała Gwiazda jako okrągła naszywka. Ładnie wygląda tylko i wyłącznie jeśli jest wyszyta bezpośrednio na koszulce. Najładniejsze były - wiadomo - retro od Umbro (ostatnio widziałem jedną na Alledrogo jakby ktoś miał chrapkę na taką). Umbro ogólnie nie były takie złe. Reprezentacja Szwecja ma nawet fajne nowe stroje, tzn bardzo ciekawą mają fakturę i są dość proste.
http://www.footballshirtculture.com/...ball-shirt.jpg
http://www.footballshirtculture.com/...ll-shirt-b.jpg

A przede wszystkim trzeba się cieszyć że ktoś w klubie nie wpadł na pomysł aby podpisać kontrakt z Pumą :P Ci to dopiero robą paskudztwa (może wyjazdówka Borussi jest znośna).

Kiedyś tyle tu było projektów. Nie ma już na forum rzadnego majstra który zrobiłby w photoshopie kilka projektów z BG itd na tych modelach które są prawdopodobne? :)

szprotson 05.06.2013 14:59

proste ze ze 100lecia najlepsze

popytajcie kolekcjonerów jak nie wierzycie :)

Kon®ado 05.06.2013 15:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bellic88 (Post 1316275)

Kiedyś tyle tu było projektów. Nie ma już na forum rzadnego majstra który zrobiłby w photoshopie kilka projektów z BG itd na tych modelach które są prawdopodobne? :)

Jeden przykładowy dałem na stronie wstecz - http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=3390 , mniej więcej widać jakby to wyglądało ale z tym modelem to i tak dla mnie kaszana, zresztą i tak pewno będzie bez BG ..

Alonso19 05.06.2013 15:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konrado (Post 1316237)
Nie zgodze się, pod logiem adidasa mogło by się znaleźć logo t-mobile, tak z nudów zrobiłem takie coś:

Możemy się z tym nie zgadzać, ale niestety tak jest w regulaminie ekstraklasy już od kilku lat (od sezonu 08/09 jak dobrze pamiętam). Jest to głupi zapis no ale cóż. Jedyny sposób na obejście tego to zaklejenie loga producenta, ale wątpię żeby Adidas zezwolił na takie coś. Dlatego Jeśli Campeon to niestety tylko w układzie logotypów a'la Hiszpania chyba, że Ekstraklasa wyda zgodę albo zmienią się przepisy.

msn 07.06.2013 15:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mocny (Post 1316253)
predko ne bedziemy miec tak udanego wzoru jak mamy obecnie (juz niedlugo :( )

Zgadzam się, że obecny model strojów jest bardzo udany - prosty, nowoczesny ale z nawiązaniem do stylu retro i tradycji. Jedyne co powoduje, że jest NIEAKCEPTOWALNY, to oczywiście nieestetyczne logo SSA zamiast białej gwiazdy...

Dziecku kupiłem kilka rzeczy z tym nieudanym logiem, w tym obecny model koszulki (bo poza logiem jest super), ale sam nie kupię / nie ubiorę nic co zamiast białej gwiazdy ma logo SSA.

Klub zamiast przedstawiać nowy model strojów, powinien pozostać przy dotychczasowym, tylko z przywróconą białą gwiazdą - ale to oczywiście takie marzenia, bo wiadomo, że w klubie mają to gdzieś, a ich stan świadomości w tej kwestii jest zupełnie odmienny.

Nat_alia 08.06.2013 15:48

http://i40.tinypic.com/2ywzd75.jpg


Adidas przygotował jeszcze coś takiego. Wg mnie to chyba najlepsza wersja koszulek, ale to tylko moja opinia.
Mam nadzieje, że i w tym sezonie Adidas przygotował/przygotuje nam dedykowane koszulki, oczywiście z BG na piersi.

WiślakMyślenice 08.06.2013 15:53

Tragiczne te modele adidasa na nadchodzący sezon.

foxtrot_green 09.06.2013 20:06

Swoją drogą, wiadomo w ogóle kiedy zostaną przedstawione nowe wzory koszulek Wisły? Jak tak przeglądam te strony i blogi związane z koszulkami, z których wrzucamy tutaj screeny, to wychodzi na to, że ogromna rzesza europejskich klubów pochwaliła się już swoimi nowymi modelami. A co z nami? :neutral:

Watts 09.06.2013 20:25

W Polsce nie ma kultury związanej ze strojami piłkarskimi, więc traktuje się to tutaj po macoszemu, nie spodziewaj się fajerwerków :)

Tominho 09.06.2013 21:11

Przy wyborze obecnych koszulek umowa była podpisana na 2 lata? Może ktoś ją przedłużył, żeby zaoszczędzić na myśleniu i dodatkowym kłopocie :)

edit: Mam nawet cichego kandydata, który mógłby zręcznie pozbyć się kłopotu...

westersyl 09.06.2013 21:51

Z tymi strojami regularnie co jakiś czas jest jazda bo każdy w klubie olewa temat i zwykle jest za późno na to aby zrobić co kol wiek, dostajemy lipę bo nie chcę się dopilnować tematu i przycisnąć adidasa czy innego sponsora. Widziałem tylko komentarz Bednarza w tej sprawie, tylko podstawowe pytanie czy tym powinein zajmowac się JB ? Czy pracują jeszcze inni ludzie w klubie ? JB pownien dostac gotowca z przeanalizowanymi korzyściami i sposobami wprowadzenia Białej Giwazdy na koszulki. Czy to nie jest tak że jakby pod Białą Gwiazdą dodać np "1906' to można byłoby to spokojnie zastrzec ? Nie trafia też do mnie argument o podrabianiu strojów, niby kto miałby to robić ? Koszulki Wisly nie są dystrybuowane na cała Polskę i ludzie się o nie nie zabijają aby opłacalne było ich podrabianie. O takie rzeczy to może się martwić Barcelona, a nawet jakby znalazł się taki geniusz to przecież tak łatwo "wytropić" że nie ma sensu się tym przejmować.

Najważniejsze jednak aby piłkarzom w strojach się dobrze grało, myślę że nie zależnie od wzoru tych koszulek i tak sprzedaż będzie lipna z racji tego że klub nie ma do zaoferowania produktu jakim jest gra piłkarzy.

foxtrot_green 09.06.2013 23:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Watts (Post 1316924)
W Polsce nie ma kultury związanej ze strojami piłkarskimi, więc traktuje się to tutaj po macoszemu, nie spodziewaj się fajerwerków :)

Przy okazji wprowadzenia obecnego modelu była taka impreza:
http://ekstraklasa.net/wisla-zapreze...aeddaf18000000

R33 10.06.2013 10:23

My narzekamy, a co dopiero mają powiedzieć kibice Pogoni:
wis.la/zm9qw

Tu jeszcze oświadczenia, Stowarzyszenia Kibiców Pogoni Szczecin, odpowiedź zarządu i znowu odpowiedź kibicówi:
http://www.portowcy.org/news-983
wis.la/md5um
http://www.portowcy.org/news-984

kolarz90 10.06.2013 12:07

A ja myśle że nie ma co narzekać na adidasa. Nike też potrafi bardzo pojechać jak wyjazdowe koszulki Barcelony z zeszłego sezonu czy pare lat temu jak zrobili Evertonowi różowe. Obecne koszulki są bardzo fajne, nowe to na razie zagadka, ale cieszcie się że nie dostajemy strojów z np. warriora:

http://3.bp.blogspot.com/-MGflUQdfRB...r-Away-Kit.jpg

Musimy też pamiętać o tym, ze kiedy podpisywano pierwszą umowę z adidasem byliśmy jeszcze na szczycie. Teraz już nie jesteśmy dla nich głównym klubem w Polsce, tylko takim na równi z Lechią, Ruchem, Górnikiem, itp. Smiem twierdzić, że takiej jak nasza obecna koszulka czyli typowo dedykowanej nie będziemy mieć przez dłuższy czas


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:55.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl