![]() |
No ja wiem wiem, ale mimo wszystko wygląda to dosyć hmmm kontrowersyjnie i bardziej mi się kojarzy z jakimś pedalstwem, z całym szacunkiem do ich historii. Ale wyobrażasz sobie aby u nas Gwiazda(y) były w podobny sposób umiesczone na koszulkach? Raczej nie o to chodz(BG ma być na sercu)i, chociaż pewnie i tego nie dałoby się osiągnąć ...
|
Cytat:
|
Cytat:
swoja drogą to ciekaw jestem jak by wygladała koszulka w podobnym stylu do olimpique, z biała gwiazda tak wkomponowaną jak to coś na ich błektitnych koszulkach |
Ktoś tu wcześniej pisał, że loga Adidasa nie da się przesunąć i nie mam miejsca na Białą Gwiazdę, otóż jest fajne rozwiązanie:
http://www.live4soccer.co.uk/blog/wp...Blog-Image.jpg http://www.kraksport.com/img/product/6069/kind/1 Biała Gwiazda z lewej strony, logo T-Mobile na środku, herb klubu z prawej strony. I klub zadowolony i kibice :-) |
W takim samym modelu grają piłkarze Celty Vigo:
http://www.footballkitnews.com/wp-co...igo-Adidas.jpg |
|
Cytat:
Aberdeen tak samo ... http://img.over-blog.com/604x638/3/8...aberdeen-.jpeg Tak jak wcześniej pisałem, sporo zespołów dostało ten model, chociaż jeśli mam być szczery za pięknie to nie wygląda, a logo adidasa na środku było także w innych ładniejszych modelach Już lepszy byłby np taki model: http://img.over-blog.com/605x750/3/8...onumental.jpeg Z kołnierzykiem te chyba byłyby lepsze od tych co mamy teraz ... http://img.over-blog.com/604x803/3/8...ikot-2014.jpeg |
Wyszperałem takie modele:
http://soccerjerseywholesale.org/ima...cer_Jersey.jpg W naszych barwach, z niebieską wstęgą wyglądałby super. A to dla miłośników minimalizmu, którzy się tu udzielali: http://www.football-shirts.co.uk/fan...01/morocco.jpg |
Cytat:
|
skąd takie info?
|
Czyli do Julia nie podobne. Na 100% zakupię.
|
|
"K"cieć to możesz. Widać, że koszulka na 100lecie klubu. Na stulecie my też mieliśmy zajebiste retro.
|
Ogólnie moim zdaniem Adidas nieźle sobie poleciaj w ...klocki tak z Wisłą jak i z Ległą. Jeden strój na dwa sezony... Chyba że kluby się zgodziły na to bo wyszło taniej... Ciekawe czy teraz nowa koszulka też będzie na dwa sezony. Ogólnie patrząc na nowe stroje adidasa na footballshirtculture to często powtarzają się powyższe wzory.
http://www.footballshirtculture.com/...ll-shirt-b.jpg http://www.footballshirtculture.com/...ll-shirt-c.jpg http://www.footballshirtculture.com/...l-shirts-c.jpg http://www.footballshirtculture.com/...ll-shirt-a.jpg http://www.footballshirtculture.com/...ll-shirt-a.jpg Moim zdaniem ładne stroje adidasa to np takie http://www.footballshirtculture.com/...ll-shirt-b.jpg http://www.footballshirtculture.com/...ll-shirt-b.jpg http://www.footballshirtculture.com/...ll-shirt-a.jpg Chelsea też ma dość spoko stroje ale niestety faktura materiału jest w pionowe paski |
W naszej ekstraklasie miejsce na środku jest zarezerwowane dla sponsora tak więc loga adidasa tam być nie może. Ewentualnie mogłoby to wyglądać jak u Hiszpanii czyli adidas na lewej nad nim logo Wisły a po prawej Biała Gwiazda. A jeżeli mowa o katalogowych wzorach (choć zapewnie Wisła podobnie jak Lechia i Legia dostanie dedyka) to jest jeszcze coś takiego:
http://www.4football.pl/data/gfx/pic...9/0/1509_1.jpg Taki wzór ma póki co Hearts na swoich wyjazdówkach i West Ham United jako trzecie. |
Koszulka powyżej beznadziejna, brzydka i pstrokata. Model o którym najwięcej piszecie przypomina mi sweter do szpica z podkoszulką pod spodem. Wszystko wiadomo kwestią gustu ale akurat adidas lubuje się w przekombinowanych kolorystycznie strojach.
Wiadomość, że kolejny model będzie na dwa lata nie jest dobra z punku widzenia białej gwiazdy na koszulkach. Skoro, jak twierdzi Łysy, jest już za późno na jej wprowadzenie bo wzór jest zatwierdzony/produkowany/wyprodukowany to najbliższa możliwość będzie za (sic!) 2 lata. Był raz model z "ręcznie" naszywaną biała gwiazdą. O ile będzie miejsce na nią... |
skąd takie info, że najbliższy model będzie na 2 lata? ten z kołnierzykiem teraz mieliśmy też 2 lata?
|
Cytat:
|
To 2 lata poczekamy jeszcze z zakupem koszulki. Conajmniej.
|
Cytat:
http://img96.imageshack.us/img96/49/...hljkhsalhd.png |
Ile jeszcze lat T-Mobile ma umowę z ekstraklasą. To logo tak niszczy wszystkie koszulki ze nie można na to patrzeć. Nie wiem czemu używają tej odwróconej wersji kolorystycznej która jest po prostu pedalska.
|
Umowa kończyła im się w czerwcu bieżącego roku, ale przedłużyli ją o 2 lata czyli do końca sezonu 2014/2015.
|
Obecnie grają z takim:
http://images.franchising.pl/232/efe...ogo-duze-2.png Wystarczyłoby zmienić tło i kolor czcionki i o wiele lepiej to wygląda: https://d1dmfej9n5lgmh.cloudfront.ne...jpg?1362736628 Ale najlepiej z przodu prezentowałoby się według mnie to logo: http://futbolowypasjonata.blox.pl/re...kstraklasy.jpg to samo co mają na rękawkach: http://bi.gazeta.pl/im/3/9991/z99911...kstraklasa.jpg |
predko ne bedziemy miec tak udanego wzoru jak mamy obecnie (juz niedlugo :( )
|
oooo w temacie z trenerem znalazlem fotke moim zdaniem najlepszych strojow z calej ery telefoniki , kilka razy o nich pisalem ale nikt nie potrafil znalesc fotki ani ja
http://historiawisly.pl/wiki/images/...a-Zagłebie.jpg |
Nie zgodzę się z Tobą :P Najładniejsze stroje były na jubileusz stulecia klubu:
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/zdjecia/391/053.jpg |
A ja nie zgodzę się z Tobą :P Okropnie wygląda Biała Gwiazda jako okrągła naszywka. Ładnie wygląda tylko i wyłącznie jeśli jest wyszyta bezpośrednio na koszulce. Najładniejsze były - wiadomo - retro od Umbro (ostatnio widziałem jedną na Alledrogo jakby ktoś miał chrapkę na taką). Umbro ogólnie nie były takie złe. Reprezentacja Szwecja ma nawet fajne nowe stroje, tzn bardzo ciekawą mają fakturę i są dość proste.
http://www.footballshirtculture.com/...ball-shirt.jpg http://www.footballshirtculture.com/...ll-shirt-b.jpg A przede wszystkim trzeba się cieszyć że ktoś w klubie nie wpadł na pomysł aby podpisać kontrakt z Pumą :P Ci to dopiero robą paskudztwa (może wyjazdówka Borussi jest znośna). Kiedyś tyle tu było projektów. Nie ma już na forum rzadnego majstra który zrobiłby w photoshopie kilka projektów z BG itd na tych modelach które są prawdopodobne? :) |
proste ze ze 100lecia najlepsze
popytajcie kolekcjonerów jak nie wierzycie :) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Dziecku kupiłem kilka rzeczy z tym nieudanym logiem, w tym obecny model koszulki (bo poza logiem jest super), ale sam nie kupię / nie ubiorę nic co zamiast białej gwiazdy ma logo SSA. Klub zamiast przedstawiać nowy model strojów, powinien pozostać przy dotychczasowym, tylko z przywróconą białą gwiazdą - ale to oczywiście takie marzenia, bo wiadomo, że w klubie mają to gdzieś, a ich stan świadomości w tej kwestii jest zupełnie odmienny. |
http://i40.tinypic.com/2ywzd75.jpg
Adidas przygotował jeszcze coś takiego. Wg mnie to chyba najlepsza wersja koszulek, ale to tylko moja opinia. Mam nadzieje, że i w tym sezonie Adidas przygotował/przygotuje nam dedykowane koszulki, oczywiście z BG na piersi. |
Tragiczne te modele adidasa na nadchodzący sezon.
|
Swoją drogą, wiadomo w ogóle kiedy zostaną przedstawione nowe wzory koszulek Wisły? Jak tak przeglądam te strony i blogi związane z koszulkami, z których wrzucamy tutaj screeny, to wychodzi na to, że ogromna rzesza europejskich klubów pochwaliła się już swoimi nowymi modelami. A co z nami? :neutral:
|
W Polsce nie ma kultury związanej ze strojami piłkarskimi, więc traktuje się to tutaj po macoszemu, nie spodziewaj się fajerwerków :)
|
Przy wyborze obecnych koszulek umowa była podpisana na 2 lata? Może ktoś ją przedłużył, żeby zaoszczędzić na myśleniu i dodatkowym kłopocie :)
edit: Mam nawet cichego kandydata, który mógłby zręcznie pozbyć się kłopotu... |
Z tymi strojami regularnie co jakiś czas jest jazda bo każdy w klubie olewa temat i zwykle jest za późno na to aby zrobić co kol wiek, dostajemy lipę bo nie chcę się dopilnować tematu i przycisnąć adidasa czy innego sponsora. Widziałem tylko komentarz Bednarza w tej sprawie, tylko podstawowe pytanie czy tym powinein zajmowac się JB ? Czy pracują jeszcze inni ludzie w klubie ? JB pownien dostac gotowca z przeanalizowanymi korzyściami i sposobami wprowadzenia Białej Giwazdy na koszulki. Czy to nie jest tak że jakby pod Białą Gwiazdą dodać np "1906' to można byłoby to spokojnie zastrzec ? Nie trafia też do mnie argument o podrabianiu strojów, niby kto miałby to robić ? Koszulki Wisly nie są dystrybuowane na cała Polskę i ludzie się o nie nie zabijają aby opłacalne było ich podrabianie. O takie rzeczy to może się martwić Barcelona, a nawet jakby znalazł się taki geniusz to przecież tak łatwo "wytropić" że nie ma sensu się tym przejmować.
Najważniejsze jednak aby piłkarzom w strojach się dobrze grało, myślę że nie zależnie od wzoru tych koszulek i tak sprzedaż będzie lipna z racji tego że klub nie ma do zaoferowania produktu jakim jest gra piłkarzy. |
Cytat:
http://ekstraklasa.net/wisla-zapreze...aeddaf18000000 |
My narzekamy, a co dopiero mają powiedzieć kibice Pogoni:
wis.la/zm9qw Tu jeszcze oświadczenia, Stowarzyszenia Kibiców Pogoni Szczecin, odpowiedź zarządu i znowu odpowiedź kibicówi: http://www.portowcy.org/news-983 wis.la/md5um http://www.portowcy.org/news-984 |
A ja myśle że nie ma co narzekać na adidasa. Nike też potrafi bardzo pojechać jak wyjazdowe koszulki Barcelony z zeszłego sezonu czy pare lat temu jak zrobili Evertonowi różowe. Obecne koszulki są bardzo fajne, nowe to na razie zagadka, ale cieszcie się że nie dostajemy strojów z np. warriora:
http://3.bp.blogspot.com/-MGflUQdfRB...r-Away-Kit.jpg Musimy też pamiętać o tym, ze kiedy podpisywano pierwszą umowę z adidasem byliśmy jeszcze na szczycie. Teraz już nie jesteśmy dla nich głównym klubem w Polsce, tylko takim na równi z Lechią, Ruchem, Górnikiem, itp. Smiem twierdzić, że takiej jak nasza obecna koszulka czyli typowo dedykowanej nie będziemy mieć przez dłuższy czas |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:55. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl