![]() |
aha czyli o to c'mon że pisali wszyscy sopcast zamiast public sport i sie nadawca obraził, o to chodzi ??
|
Cytat:
|
No jak będziesz pisał takie posty jak ten wyżej, to na pewno nie puszczą!
|
To jest mój ulubiony link od jakiegoś czasu. Jakość zawsze jest bardzo dobra i nigdy nie tnie. Trzeba mieć tylko dość dobre łącze by obsłużyć taką jakość.
http://www.drhtv.com.pl/drhtv1.html Specjalnie dla tego kanału zainstalowałem Firefoxa ;) Potem potrzebny jest jeszcze plugin Vshare i można oglądać DrHTV :) |
Cytat:
|
Panowie wiadomo już coś na temat tego, kto będzie transmitował Ekstraklasę w kolejnym sezonie? Ostatnio trochę nie miałem czasu śledzić tego tematu, a jestem niezwykle ciekawy.
|
Przedłużyli umowę z Canal+ o 1rok i będą dalej negocjować nowy, kilkuletni kontrakt. W tym roku nikt im nie dał satysfakcjonujących warunków, a czasu na rozpisanie nowego przetargu zostało mało.
|
Jako, że mój dekoder się zjeba* pytanie mam nastepujace.
Gdzie w necie moge ogladac mecze ekstraklasy ? tylko żeby była dobra jakość :) |
poszukaj kanałów na www.meczyki.pl albo na www.soccer-live.pl
Jak będzie relacja na PublicSport to oglądaj przez Sopcasta A ostatnio odkryłem kanał DrHTV na którym jest kapitalna jakość. Szczegóły masz w poście Tenzena 4 posty wyzej. |
Ciekawe czy będzie transmisja na Public Sporcie...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
jak pojawią się linki na public sport to podam, zawsze podaje przed meczem.. przestańcie łamać regulamin to będą transmisje
http://wislakrakow.com/forum/showthr...?t=317&page=71 pod tym linkem są jeszcze posty złe, bardzo proszę o ich usunięcie, może w końcu będzie mecz w normalnej jakości do obejrzenia .. |
^ To zgłaszaj do moderatorów takie problemy ze źle podanymi linkami w temacie Pytania... Wtedy prędzej usuną i po problemie.
Liczę, że dziś w końcu będzie transmisja meczu na Public Sport :) bo nawet wczoraj nie można było żadnego meczu oglądnąć... Myślę, że to nie jest problem pisać po prostu Public Sport. To wiele czasu nie zabiera a sprawia że mozna w spokoju mecz oglądnąć. |
Jagiellonii ma być, o naszym na razie nic nie wiadomo.
|
16:50 10.04.2011 Korona Kielce - Wisła Kraków - Liga Polska w Necie Piłka Nożna
http://.................../viewtopic.php?p=3495#3495 http://naszsport.iq24.pl/default.asp...7&temat=105445 |
nie będzie naszego meczu na Public Sport ..
trzeba się rozejrzeć pomału za innymi transmisjami bo będzie chyba ich coraz mniej, szkoda .. tymbardziej, że jest tylko jedna osoba, która to udostępnia, a koszt nie jest taki duży, żeby puścić swój kanał |
Tu będzie :) Jak tylko się zaraz Arsenal skończy ;)
http://www.drhtv.com.pl/transmisja-1700.html Jakość lepsza niż na PublicSport i nie tnie. Praktycznie Canal+Sport leci u nich cały czas. Aż myślę im jakąś drobną sumkę wpłacić na PayPala. |
Dzięki wielkie Tenzen za namiary na ten kanał, wszystko ładnie śmiga, pomimo bardzo słabego internetu, aż dziwie się, że nie tnie co chwilę, przy tej jakości, obym nie zapeszył ;).
Od jakiegoś czasu nie mogę nigdzie znaleźć namiarów na transmisje meczów Wisły na Public Sport, teraz nadają np siatkę kobiet i żużel, wiadomo co się stało z tym kanałem, a właściwie kanałami (PublicSport 1,2,3)? |
Kto komentuje mecz na Canal+ ?
e: już się zorientowałem, Jerzy Brzęczek :) |
Cytat:
|
Świetnie... Nie ma meczów na Public Sport to właściwie nigdzie nie można obejrzeć. Rzadko się zdarza, żeby szło dobrze na innych stronach ;/
|
Cytat:
|
20:00 15:04.2011 Wisła Kraków-GKS Bełchatów - Liga Polska w Necie Piłka Nożna
http://.................../viewtopic.php?p=3606#3606 http://transmisje-sportowe.cba.pl/vi....php?p=855#855 http://naszsport.iq24.pl/default.asp..._str=1#dol_str |
dałby ktoś radę nagrać mi dzisiejszy meczyk ? muszę być qrwa w pracy :-( :-( :-(
|
Będzie mecz na Public Sport ?
|
Cytat:
|
mi nie chodzi o nagrywanie ale o bezpośrednią transmisje
|
na meczyki.pl jest napisane ze bedzie na public sport
|
Mecz w dobrej jakosci: http://egoals.pl/videos/mecze-na-zywo-kanal1
|
|
Czy na sopcast bedzie mecz ? zna ktoś kanał ?
:) |
Cytat:
transmisji nie będzie dzisiaj i nie spodziewajcie się, żeby była w następnych kolejkach, chyba, ze będzie mecz z Legią albo Lechem to pewnie się pojawi poza tym jak będzie to zawsze podaję link !! więc nie pytać |
Wisła Kraków -:- GKS Bełchatów 15.04.2011r. 20:00 studio od 19:20.
http://hit-tv.com.pl/hit-tv.php chyba najlepsza jakość z dostępnych w internecie :P |
ENDRJU 82 napisał(a): Czy na sopcast bedzie mecz ? zna ktoś kanał ?
nie będzie ośle na public sporcie meczu ( nie wiem czy to nie obraza dla osłów, bo osioł by już dawno zrozumiał .. ) transmisji nie będzie dzisiaj i nie spodziewajcie się, żeby była w następnych kolejkach, chyba, ze będzie mecz z Legią albo Lechem to pewnie się pojawi poza tym jak będzie to zawsze podaję link !! więc nie pytać Takich baranów i osłów jak ty powinni banować kultura to coś co ci brakuje . Można odpisać ze nie będzie albo będzie ale nie musisz wyzywać kibica Wisełki . A jak nie masz kultury to nie odpowiadaj |
kolego poświecam swój czas, żeby zgłaszać, szukać, pisać posty tutaj na forum oraz na forum nadawcy ..
było X razy pisane, żeby tak nie pisać, ile można powtarzać ? poza tym sam sobie przeczy, bo jeśli tak pisze, to meczów nigdy nie będzie, więc sam sobie strzela w kolano z mojej strony koniec tematu, 3 punkty dziś zostają w Krakowie ! |
Kolego nie wszyscy są tacy bystrzy .Na pewno jest wiele starych kibiców Wisełki którzy nie potrafią serfować po internecie jak ty i szukają informacji na stronie Wisełki . Lepiej podać stronkę i odpowiedzieć kulturalnie niż się napinać
|
Leci gdzieś po 22:00 powtórka meczu WKS - TSW??
Cytat:
|
Cytat:
http://www.telemagazyn.pl/program/3541072401.html |
na tvn turbo leci obszerny program o Wiśle Kraków, niedawno było o PP teraz o transferach dokonanych itp
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl