Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3140)

wonski_eNHa 30.07.2010 17:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kluvi (Post 948755)
kurde śmiech na sali czego Ci młodzi się uczą? ;/ idą sam na sam nie patrzą co robi bramkarz tylko strzelają w niego a wystarczyło zobaczyć że szybko się kładzie i lobnąć go albo minąć. Młodzi niech sobie obejrzą ostatni mecze Oldbojów Wisły gdzie Pan Motyka 3 brameczki i to jakie..

1906% racji, strzelają w bramkarza jak poje/ani zamiast przerzucić, zwieść, nawet uderzyć koło bramkarza po rogu.

tofik 30.07.2010 17:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 948747)
kogo ty porównujesz ? Argetyńskiego utalentowanego napastnika , notabene przychodzacego do nas z mistrza Argentyny , do Ćwielonga który w zyciu blyszczał tylko w paru spotkaniach Ruchu w II lidze ?

wiadomą rzeczą jest , że nie ma przepisu na sukces , ale Rios ma wszelkie predyspozycje by zostać jesli nie gwiazdą , to wyrózniającą się postacią w naszej koślawej lidze

Kogo porównuję, dwóch ofensywnych pomocnikw. Tak trudno zrozumieć, że ktoś jest kreatywny, dobrze kiwa, ale nie strzelania masy goli ? To nie jest typowy środkowy napastnik, który wykańcza akcje.

sportnh 30.07.2010 17:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sportnh (Post 948749)
jak jest Rios ustawiony w tym sparingu?

??????????

mateusz212 30.07.2010 17:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sportnh (Post 948761)
??????????

taki cofniety napastnik.

Tenzen 30.07.2010 17:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez iq1000 (Post 948756)
Papież już dwie setki zmarnował, a to podobno jeden z lepszych z ME...

Ile setek marnuje zawsze Brożek a to podobno jeden z lepszych w Ekstraklasie...

A Papież właśnie bramkę strzelił. Jak Brożek, którąś setka w końcu musi wpaść.

willow 30.07.2010 17:43

Fajnie, że Kasperczak regularnie sprawdza naszą młodzież, tego za Skorży nie było.

iq1000 30.07.2010 17:44

Wisła Kraków - zespół mistrzów rzutów karnych

Kluvi 30.07.2010 17:44

widzę że dawno karnych nie ćwiczyli nasi ;]

Karherop 30.07.2010 17:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 948759)
Kogo porównuję, dwóch ofensywnych pomocnikw. Tak trudno zrozumieć, że ktoś jest kreatywny, dobrze kiwa, ale nie strzelania masy goli ? To nie jest typowy środkowy napastnik, który wykańcza akcje.

to jakie według ciebie powinien miec predyspozycje dany zawodnik aby mógł zostac tgz snajperem ? oczywiście poza wykończeniem akcji golem , szybkościa i dobrym ustawieniem na boisku . Taki Marcelo , gdyby w młodości nie postanowił zostać środkowym obrońcą , moim zdaniem byłby naprawde dobrym napastnikiem . Wiele zalezy od tego na jakiej pozycji ustawi go trener .

Żurawski to tez nie jest typowy snajper , a mimo to został dwukrotnym królem strzelców ekstraklasy , podobnie Brożek . Zieńczuk to tez nie jest snajper , a o mało nie zostal w swoim najlepszym sezonie królem strzelców .

Co do sparingu to troche amatorsko nasi dali sobie strzelić 2 bramki .

Bardzo w tym meczu podobał mi się Wilk i Rios , szczególnie ten pierwszy miał bardzo dokładne podania i grał naprawde twardo . Rios troche za dużo się kiwa , ale gdy mu czasem wyjdzie stanie oko w oko z obrońcą .

Syn Kangura z 1984 30.07.2010 17:46

Jedno jest pewne - nie możemy dopuścić do karnych w meczu z Azerami :P

Filippo123321 30.07.2010 17:46

Jak mozna tak strzelac karne. Nie rozumiem tego. Nie mozna mocno, pod poprzeczke uderzyc (nie bede mowil o podcince, bo to dla prawdziwych hardkorow)? Czy nie mozna tego oczekiwac od zawodnikow zarabiajacych takie pieniadze?

To samo jest w sytuacjach sam na sam, o czym juz byla mowa.

Gucio25 30.07.2010 17:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez willow (Post 948772)
Fajnie, że Kasperczak regularnie sprawdza naszą młodzież, tego za Skorży nie było.

bo nie ma wyboru, kogoś na ławkę czy tam żeby uzupełnić skład musiał wziąć, a reszta grała wczoraj.
jakoś na zgrupowanie NIKT z młodych nie pojechał.

Tenzen 30.07.2010 17:47

Bez jaj. Po treningu zostają wszyscy 4 godziny i ćwiczą karne po ziemi i przy słupki oraz okienka.

wonski_eNHa 30.07.2010 17:47

Pięknie im karne wychodzą. [']

Chyba będzie trening poświęcony rzutom karnym i wykończeniom akcji sam na sam.
Dobrym rozwiązaniem dla naszych kopaczy były by rzuty karne strzelane w górne rogi.

RAFi89 30.07.2010 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez willow (Post 948772)
Fajnie, że Kasperczak regularnie sprawdza naszą młodzież, tego za Skorży nie było.

Akurat Skorża często zabierał kilku młodych na zgrupowania, o ile się nie mylę to bodajże często jeździli Leszczak, Chrapek i Czekaj.
Co do tych sytuacji 1 na 1 to wiadomo że nie ma zawodnika który wszystko wykorzystuje. Natomiast często zauważam u naszych zawodników że oni zamiast zobaczyć jak ustawiony jest bramkarz to głowa na dół i uderzają przed siebie. A później zdziwienie że bramkarze z Wisłą grają mecz życia, jak 9 na 10 piłek to prosto w bramkarza.

tofik 30.07.2010 17:52

Bo o takie rzeczy powinien im truć dupę trener w juniorach. Jak mają się zachowywać 1vs1. Piłkarski analfabetyzm.

rasel1906 30.07.2010 18:44

tak sie zlozylo ze pofatygowalem sie na dzisiejszy sparing i oto moje spostrzezenia i ocena niektorych zawodnikow:
na plus na pewno Rios widac ze ma chlopak dobre wyszkolenie techniczne przewyzszajace pozostalych naszych zawodnikow na pewno bedzie z niego pozytek, jesli chodzi o maleckiego to mysle ze pozycja w ataku to bylby dobry wariant na mecz rewanzowy z azerami. Podobala mi sie gra Diaza i prawego obroncy Nalepy, do dzisiaj dziwie sie dlaczego Junior nie zagral wczoraj w pierwszej 11 a zamiast niego do linii obrony cofniety byl Brozek ktory ma spory potencjal jesli chodzi o gre ofensywna. Na minus Lobodzinski ktory nawet na tle polamator wypadl blado i Singlar ktory pare razy z latwoscia dal sie ograc co wzbudzalo aplauz wsrod miejscowej publicznosci pozostali zawodnicy zagrali na swoim normalnym poziomie (Pawelek jak zwykle zaliczyl co najmniej dwie niepewne interwencje)

WILDLIFE 30.07.2010 19:05

z karnymi to marnie to wygląda... widzę że to poważny problem i musimy nad tym popracować, ale wątpię żeby coś kilka dni dałyby bo raczej raczej muszą więcej pogadać ze sobą bo inaczej nic z tego nie będzie, musi być komunikacja i lepsze dogadywanie na boisku żeby drużyna grała jak drużyna. Nie może być tak że zawodnik będzie stawiał na indywidualność, bo inaczej nie strzelimy bramek które musimy:/

SpoXsteR 30.07.2010 20:51

Skrot z Przeboj - Wisla
http://www.youtube.com/watch?v=-xpGz...layer_embedded

$iWu$ 30.07.2010 21:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RAFi89 (Post 948788)
Akurat Skorża często zabierał kilku młodych na zgrupowania, o ile się nie mylę to bodajże często jeździli Leszczak, Chrapek i Czekaj.
Co do tych sytuacji 1 na 1 to wiadomo że nie ma zawodnika który wszystko wykorzystuje. Natomiast często zauważam u naszych zawodników że oni zamiast zobaczyć jak ustawiony jest bramkarz to głowa na dół i uderzają przed siebie. A później zdziwienie że bramkarze z Wisłą grają mecz życia, jak 9 na 10 piłek to prosto w bramkarza.

Szkoda tylko, że Jania który był na obozie i był dobrze zapowiadającym się zawodnikiem po kontuzji kolana został zostawiony na pastwę losu i nikt z Wisły się nim nie zainteresował... Taki jest profesjonalizm w naszym klubie niestety...

woocashx 30.07.2010 22:58

Tak mi się nasuwa po tym karnym Garguły, że już limit na ten sezon wyczerpaliśmy, bo wróci Cleber, a on karniaki strzela zajebiście :D (no dobra, pół sezonu)

tomo 31.07.2010 01:10

Co do sparingu z Przebojem.
Brawo Rios, brawo Małecki i młodzi Papież i Nalepa.

Mariusz Pawełek - jeśli to czytasz, to jeśli życzę Ci powodzenia w meczu i na zero z tyłu (doskonale wiesz, o któej sytuacji mówię) to Szanowny Panie nie pytaj czy się znamy ii czy mówię to na poważnie czy żartuję. K****a bynajmniej nie była to ironia po dwóch farfoclach w 1 połowie, o których powinieneś zapomnieć, tylko szczere życzenia zagrzewające Cię do dobrej gry w następnej połowie, Mario nie doszukuj się w każdym zdaniu niewiadomo czego- dalszych wniosków nie wyciągam bo to jest bez sensu ... :rotfl:

Ps.

Celowo dałem taką czcionkę, a nóż on tutaj zajrzy... .

mitmichael 31.07.2010 08:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez woocashx (Post 949076)
Tak mi się nasuwa po tym karnym Garguły, że już limit na ten sezon wyczerpaliśmy, bo wróci Cleber, a on karniaki strzela zajebiście :D (no dobra, pół sezonu)

Karne, karne i jeszcze raz karne. Musza zawodnicy potrenowac bo nie wiadomo czy w Karabachu do nich nie dojdzie. Wtedy dopiero zacznie sie nerwowka wsrod kibicow. Potrenowac tez musza gre z pierwszej pilki - jedna akcje przeprowadzili i fajnie to wygladało. Wtedy zaden taki Karabach nam nie zagrozi. Szkoda, ze w pierwszym meczu tak nie zagrali. We wczorajszym sparingu fajne akcje przeprowadzali a takich wlasnie w meczu z Karabachem brakowało. Wychodziloby, ze sie wcale do tego meczu dobrze nie przygotowali i zlekcewazyli przeciwnika.

Skipper 01.08.2010 16:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rasel1906 (Post 948846)
tak sie zlozylo ze pofatygowalem sie na dzisiejszy sparing i oto moje spostrzezenia i ocena niektorych zawodnikow:
na plus na pewno Rios widac ze ma chlopak dobre wyszkolenie techniczne przewyzszajace pozostalych naszych zawodnikow na pewno bedzie z niego pozytek, jesli chodzi o maleckiego to mysle ze pozycja w ataku to bylby dobry wariant na mecz rewanzowy z azerami. Podobala mi sie gra Diaza i prawego obroncy Nalepy, do dzisiaj dziwie sie dlaczego Junior nie zagral wczoraj w pierwszej 11 a zamiast niego do linii obrony cofniety byl Brozek ktory ma spory potencjal jesli chodzi o gre ofensywna. Na minus Lobodzinski ktory nawet na tle polamator wypadl blado i Singlar ktory pare razy z latwoscia dal sie ograc co wzbudzalo aplauz wsrod miejscowej publicznosci pozostali zawodnicy zagrali na swoim normalnym poziomie (Pawelek jak zwykle zaliczyl co najmniej dwie niepewne interwencje)


Chyba inny mecz oglądaliśmy...Wojtek 3 asysty + karny po faulu na nim (spartolony przez Gargułę), obok
Riosa prawdziwy motor napędowy naszych akcji w tym sparingu i mówię to bez żadnej szydery. Nawet zaliczył drugie wejście na boisko jak jeden z młodzianów doznał kontuzji.

Pawełek zagrał "swoje", czyli kilka "pawełków" oraz spowodowanie karnego jeszcze w 1 połowie, nieodgwizdanego przez sędziego.

spirit 02.08.2010 10:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Skipper (Post 950084)
Wojtek 3 asysty + karny po faulu na nim

Wojtkowi wszystko wychodziło świetnie do momentu, w którym musiał użyć swojej legendarnej kiwki ;) Co nie zmienia faktu że zagrał jak na niego bardzo przyzwoicie.

Chciałbym jednak wyrazić swoje głębokie przekonanie, iż Rios będzie wielkim wzmocnieniem. Na początku trochę schowany i mało widoczny, w miarę upływu czasu pokazał nietuzinkową technikę, świetny przegląd pola oraz, co mnie osobiście zaskoczyło in plus, bardzo dobrze chłopak trzyma się na nogach, nie przewraca się i nie daje się przepchnąć. Przy jego grze jako lekko cofnięty napastnik może to obfitować wieloma faulami w niewielkiej odległości od pola karnego.

SpoXsteR 02.08.2010 12:04

Poniedziałkowe szlify przed Karabachem

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...ed_Karabachem/

Rasialdo 02.08.2010 12:10

Patrząc po minach to bardziej się przykładają niż na ostatnim meczu->może to jakiś dobry znak...

Proud 02.08.2010 12:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rasialdo (Post 950575)
Patrząc po minach to bardziej się przykładają niż na ostatnim meczu->może to jakiś dobry znak...

Powinieneś razem z userem blanco założyć spółkę i szukać piłkarzy do Wisły na podstawie fotek. Przemyślcie to Panowie! ;)

:-p

Rasialdo 02.08.2010 12:19

Zawsze trzeba szukać pozytywów,nie ma co.Ogólnie grobowo-pesymistyczna atmosfera nam nastała.Czasami trzeba napisać coś niekoniecznie rozsądnego.
Znając życie Gargułe mam z głowy na jakieś 2 tygodnie.Co do Chaveza:żeby czasem za ostro nie grał bo jeszcze kogoś wyeliminuje...

SpoXsteR 06.08.2010 15:25

Tomasz Kulawik poprowadził trening Białej Gwiazdy

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ialej_gwiazdy/

Mar85 06.08.2010 15:32

Brawo Panie Basałaj, nie ma trenera, nie ma pucharów i nie ma drużyny, piłkarze to lenie bez ambicji....brawo Panowie z zarządu!

Reser 06.08.2010 15:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mar85 (Post 954389)
Brawo Panie Basałaj, nie ma trenera, nie ma pucharów i nie ma drużyny, piłkarze to lenie bez ambicji....brawo Panowie z zarządu!


Brawo! Brawo! Brawo! Bo to pewnie wina Basałaja, który jest od 2 miesięcy. Brawo!

Mar85 06.08.2010 15:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reser (Post 954408)
Brawo! Brawo! Brawo! Bo to pewnie wina Basałaja, który jest od 2 miesięcy. Brawo!

A kto sprzedał obronę i nic nie zrobił aby ją wzmocnić na czas...to jest zwykły koleś Cupiała....ograbił nas z najlepszych zawodników a nie zrobił nic tylko nasciągał ogórków za 5 dwunasta...to się nazywa profesionalne prowadzenie klubu??

Kluvi 06.08.2010 15:57

przed wszystkim to znów potwierdziło się zatwierdzanie transferów za 5 dwunasta...
teraz trzeba naprawdę rozsądnie przemyśleć wszystko i postawić na kogoś konkretnego..

a swoją drogą Kluivert chyba już ma papiery trenerskie :P heh

aNouc 29.11.2010 15:18

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...d_dachem_8792/

Ikki 01.12.2010 16:59

http://www.sport.pl/pilka/1,65081,87...do_Polski.html

Dobrze byłoby powalczyć o ten mecz;) Mistrz Polski i Niemiec na R22;D

PiotrG 01.12.2010 18:01

Miejmy nadzieję, że skończą do tego czasu stadion - fajnie byłoby rozegrać taki mecz przy 4 trybunach.

Oldpara 01.12.2010 18:08

Podobno zapis w umowie dotyczący Błaszczykowskiego dawno wygasł. Jak teraz przyjadą, to pewnie do Pyrlandii tropem Lewandowskiego. Chociaż chciałbym sie mylić.

Ikki 01.12.2010 18:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 1020638)
Podobno zapis w umowie dotyczący Błaszczykowskiego dawno wygasł. Jak teraz przyjadą, to pewnie do Pyrlandii tropem Lewandowskiego. Chociaż chciałbym sie mylić.

Poznań moim zdaniem będzie miał pierwszeństwo, lecz BVB może rezegra więcej niż jeden mecz w Polsce, a wtedy Kraków choćby ze względu na Kubę byłby ciekawym miejscem na rozegranie takiego sparingu.

aNouc 03.12.2010 11:52

Cytat:

Na dzisiejszym treningu Wisły pojawi się sześciu nowych trenerów!
Po zajęciach więcej szczegółów!!!
http://www.facebook.com/pages/Wisla-Krakow/185885066281


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl