![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
A Papież właśnie bramkę strzelił. Jak Brożek, którąś setka w końcu musi wpaść. |
Fajnie, że Kasperczak regularnie sprawdza naszą młodzież, tego za Skorży nie było.
|
Wisła Kraków - zespół mistrzów rzutów karnych
|
widzę że dawno karnych nie ćwiczyli nasi ;]
|
Cytat:
Żurawski to tez nie jest typowy snajper , a mimo to został dwukrotnym królem strzelców ekstraklasy , podobnie Brożek . Zieńczuk to tez nie jest snajper , a o mało nie zostal w swoim najlepszym sezonie królem strzelców . Co do sparingu to troche amatorsko nasi dali sobie strzelić 2 bramki . Bardzo w tym meczu podobał mi się Wilk i Rios , szczególnie ten pierwszy miał bardzo dokładne podania i grał naprawde twardo . Rios troche za dużo się kiwa , ale gdy mu czasem wyjdzie stanie oko w oko z obrońcą . |
Jedno jest pewne - nie możemy dopuścić do karnych w meczu z Azerami :P
|
Jak mozna tak strzelac karne. Nie rozumiem tego. Nie mozna mocno, pod poprzeczke uderzyc (nie bede mowil o podcince, bo to dla prawdziwych hardkorow)? Czy nie mozna tego oczekiwac od zawodnikow zarabiajacych takie pieniadze?
To samo jest w sytuacjach sam na sam, o czym juz byla mowa. |
Cytat:
jakoś na zgrupowanie NIKT z młodych nie pojechał. |
Bez jaj. Po treningu zostają wszyscy 4 godziny i ćwiczą karne po ziemi i przy słupki oraz okienka.
|
Pięknie im karne wychodzą. [']
Chyba będzie trening poświęcony rzutom karnym i wykończeniom akcji sam na sam. Dobrym rozwiązaniem dla naszych kopaczy były by rzuty karne strzelane w górne rogi. |
Cytat:
Co do tych sytuacji 1 na 1 to wiadomo że nie ma zawodnika który wszystko wykorzystuje. Natomiast często zauważam u naszych zawodników że oni zamiast zobaczyć jak ustawiony jest bramkarz to głowa na dół i uderzają przed siebie. A później zdziwienie że bramkarze z Wisłą grają mecz życia, jak 9 na 10 piłek to prosto w bramkarza. |
Bo o takie rzeczy powinien im truć dupę trener w juniorach. Jak mają się zachowywać 1vs1. Piłkarski analfabetyzm.
|
tak sie zlozylo ze pofatygowalem sie na dzisiejszy sparing i oto moje spostrzezenia i ocena niektorych zawodnikow:
na plus na pewno Rios widac ze ma chlopak dobre wyszkolenie techniczne przewyzszajace pozostalych naszych zawodnikow na pewno bedzie z niego pozytek, jesli chodzi o maleckiego to mysle ze pozycja w ataku to bylby dobry wariant na mecz rewanzowy z azerami. Podobala mi sie gra Diaza i prawego obroncy Nalepy, do dzisiaj dziwie sie dlaczego Junior nie zagral wczoraj w pierwszej 11 a zamiast niego do linii obrony cofniety byl Brozek ktory ma spory potencjal jesli chodzi o gre ofensywna. Na minus Lobodzinski ktory nawet na tle polamator wypadl blado i Singlar ktory pare razy z latwoscia dal sie ograc co wzbudzalo aplauz wsrod miejscowej publicznosci pozostali zawodnicy zagrali na swoim normalnym poziomie (Pawelek jak zwykle zaliczyl co najmniej dwie niepewne interwencje) |
z karnymi to marnie to wygląda... widzę że to poważny problem i musimy nad tym popracować, ale wątpię żeby coś kilka dni dałyby bo raczej raczej muszą więcej pogadać ze sobą bo inaczej nic z tego nie będzie, musi być komunikacja i lepsze dogadywanie na boisku żeby drużyna grała jak drużyna. Nie może być tak że zawodnik będzie stawiał na indywidualność, bo inaczej nie strzelimy bramek które musimy:/
|
Skrot z Przeboj - Wisla
http://www.youtube.com/watch?v=-xpGz...layer_embedded |
Cytat:
|
Tak mi się nasuwa po tym karnym Garguły, że już limit na ten sezon wyczerpaliśmy, bo wróci Cleber, a on karniaki strzela zajebiście :D (no dobra, pół sezonu)
|
Co do sparingu z Przebojem.
Brawo Rios, brawo Małecki i młodzi Papież i Nalepa. Mariusz Pawełek - jeśli to czytasz, to jeśli życzę Ci powodzenia w meczu i na zero z tyłu (doskonale wiesz, o któej sytuacji mówię) to Szanowny Panie nie pytaj czy się znamy ii czy mówię to na poważnie czy żartuję. K****a bynajmniej nie była to ironia po dwóch farfoclach w 1 połowie, o których powinieneś zapomnieć, tylko szczere życzenia zagrzewające Cię do dobrej gry w następnej połowie, Mario nie doszukuj się w każdym zdaniu niewiadomo czego- dalszych wniosków nie wyciągam bo to jest bez sensu ... :rotfl: Ps. Celowo dałem taką czcionkę, a nóż on tutaj zajrzy... . |
Cytat:
|
Cytat:
Chyba inny mecz oglądaliśmy...Wojtek 3 asysty + karny po faulu na nim (spartolony przez Gargułę), obok Riosa prawdziwy motor napędowy naszych akcji w tym sparingu i mówię to bez żadnej szydery. Nawet zaliczył drugie wejście na boisko jak jeden z młodzianów doznał kontuzji. Pawełek zagrał "swoje", czyli kilka "pawełków" oraz spowodowanie karnego jeszcze w 1 połowie, nieodgwizdanego przez sędziego. |
Cytat:
Chciałbym jednak wyrazić swoje głębokie przekonanie, iż Rios będzie wielkim wzmocnieniem. Na początku trochę schowany i mało widoczny, w miarę upływu czasu pokazał nietuzinkową technikę, świetny przegląd pola oraz, co mnie osobiście zaskoczyło in plus, bardzo dobrze chłopak trzyma się na nogach, nie przewraca się i nie daje się przepchnąć. Przy jego grze jako lekko cofnięty napastnik może to obfitować wieloma faulami w niewielkiej odległości od pola karnego. |
|
Patrząc po minach to bardziej się przykładają niż na ostatnim meczu->może to jakiś dobry znak...
|
Cytat:
:-p |
Zawsze trzeba szukać pozytywów,nie ma co.Ogólnie grobowo-pesymistyczna atmosfera nam nastała.Czasami trzeba napisać coś niekoniecznie rozsądnego.
Znając życie Gargułe mam z głowy na jakieś 2 tygodnie.Co do Chaveza:żeby czasem za ostro nie grał bo jeszcze kogoś wyeliminuje... |
Tomasz Kulawik poprowadził trening Białej Gwiazdy
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ialej_gwiazdy/ |
Brawo Panie Basałaj, nie ma trenera, nie ma pucharów i nie ma drużyny, piłkarze to lenie bez ambicji....brawo Panowie z zarządu!
|
Cytat:
Brawo! Brawo! Brawo! Bo to pewnie wina Basałaja, który jest od 2 miesięcy. Brawo! |
Cytat:
|
przed wszystkim to znów potwierdziło się zatwierdzanie transferów za 5 dwunasta...
teraz trzeba naprawdę rozsądnie przemyśleć wszystko i postawić na kogoś konkretnego.. a swoją drogą Kluivert chyba już ma papiery trenerskie :P heh |
|
http://www.sport.pl/pilka/1,65081,87...do_Polski.html
Dobrze byłoby powalczyć o ten mecz;) Mistrz Polski i Niemiec na R22;D |
Miejmy nadzieję, że skończą do tego czasu stadion - fajnie byłoby rozegrać taki mecz przy 4 trybunach.
|
Podobno zapis w umowie dotyczący Błaszczykowskiego dawno wygasł. Jak teraz przyjadą, to pewnie do Pyrlandii tropem Lewandowskiego. Chociaż chciałbym sie mylić.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl